Abe Wiersma

92 races

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB/Nereus/Njord/PhocasAbe Wiersma221: HE 4xA-finale [4]05:42,091e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Abe Wiersma003: HE 1xA-finale [1]06:54,662e
NERNereus 1Abe Wiersma003: HE 1xhalve-finale 1[3]07:44,411e
NERNereus 1Abe Wiersma003: HE 1xkwart-finale 1[2]07:41,811e
NERNereus 1Abe Wiersma003: HE 1xtime-trial 06:37,288e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusNelson Ritsema001: Oude VierA-finale [5]09:45,051e
NERNereusNelson Ritsema001: Oude Viervoorwedstrijd 3[1]06:34,541e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB/Nereus/Pampus/PhocasFreek Robbers129: M 4xA-finale [2]05:40,501e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PHOPhocas/NereusKoen Metsemakers044: E 2xA-finale [3]06:20,011e
PHOPhocas/NereusKoen Metsemakers044: E 2xvoorwedstrijd 2[3]06:26,721e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1 (p3)Abe Wiersma003: E 1xA-finale [4]07:07,113e
NERNereus 1 (p3)Abe Wiersma003: E 1xhalve-finale 2[3]07:05,862e
NERNereus 1 (p3)Abe Wiersma003: E 1xkwart-finale 1[4]07:23,752e
NERNereus 1 (p3)Abe Wiersma003: E 1xtime-trial 06:50,568e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMick Makker001: Oude VierA-finale [3]09:48,741e
NERNereusMick Makker001: Oude Viervoorwedstrijd 1[5]06:38,371e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/OrcaDaan Klomp102: SA 2xA-finale [2]06:28,592e
NERNereus/OrcaDaan Klomp003: SA 2xA-finale [4]06:31,051e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/OrcaDaan Klomp111: M 2xA-finale [1]06:38,921e
NERNereus/OrcaDaan Klomp014: BM 2xA-finale [3]06:53,591e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Njord/Gyas/OrcaAbe Wiersma103: SA 4xA-finale [3]06:01,611e
NERNereus/OrcaAbe Wiersma102: SA 2xA-finale [1]06:31,162e
NERNereus/OrcaAbe Wiersma003: SA 2xA-finale [1]06:27,402e
NERNereus/OrcaAbe Wiersma003: SA 2xvoorwedstrijd 1[3]06:39,561e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 3 (SB)Abe Wiersma201: SA 1xA-finale [5]07:31,973e
NERNereus 3 (SB)Abe Wiersma201: SA 1xhalve-finale 1[2]07:47,102e
NERNereus 3 (SB)Abe Wiersma201: SA 1xkwart-finale 4[5]08:25,403e
NERNereus 3 (SB)Abe Wiersma201: SA 1xtime-trial 07:34,705e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/NereusAbe Wiersma111: M 2xA-finale [5]06:19,933e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/NereusAbe Wiersma102: SA 2x (NK)A-finale [2]06:27,252e
LAGLaga/NereusAbe Wiersma003: SA 2xA-finale [5]06:21,851e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/LagaAbe Wiersma102: SA 2xA-finale [6]06:35,621e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus (SB)Abe Wiersma001: SA 1xherkansing 4[7]07:58,234e
NERNereus (SB)Abe Wiersma001: SA 1xvoorwedstrijd 3[3]07:55,954e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/LagaAbe Wiersma051: SA 4xA-finale [3]06:02,232e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Aegir/LagaAbe Wiersma127: M 4xA-finale [1]05:54,584e
NERNereus/Aegir/LagaAbe Wiersma127: M 4xvoorwedstrijd 1[5]05:58,173e
NERNereus/Aegir/LagaAbe Wiersma044: M 4xA-finale [6]05:52,775e
NERNereus/Aegir/LagaAbe Wiersma044: M 4xvoorwedstrijd 1[5]06:03,823e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/AegirAbe Wiersma103: SA 2xA-finale [4]06:43,862e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 6Abe Wiersma201: SA 1xherkansing 1[2]09:39,753e
NERNereus 6Abe Wiersma201: SA 1xvoorwedstrijd 4[2]08:18,374e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/PampusAbe Wiersma103: SA 2xA-finale [7]07:01,422e
WILWillem III/Skøll/Nereus/PAMAbe Wiersma051: SA 4xA-finale [3]06:32,441e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/PampusAbe Wiersma116: M 2xA-finale [2]06:37,064e
WILWillem III/PampusAbe Wiersma116: M 2xvoorwedstrijd 1[1]06:47,312e
WILWillem III/PampusAbe Wiersma023: BM 2xA-finale [1]06:39,053e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTOR/Laak/Willem IIIAbe Wiersma035: JM 4xA-finale [1]06:01,461e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAALaak/TOR/Willem IIIAbe Wiersma029: J18 4xheat [5]06:02,091e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAALaak/Spaarne/Pampus/Willem IIIAbe Wiersma051: SA 4xA-finale [6]06:02,061e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAALaak/Willem III/Spaarne/PampusNiki Sprang124: M 4xA-finale [3]06:01,862e
LAALaak/Willem III/Spaarne/PampusNiki Sprang032: JM 4xA-finale [3]06:03,051e
LAALaak/Willem III/Spaarne/PampusNiki Sprang032: JM 4xvoorwedstrijd 1[1]06:10,091e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combiJob Huigsloot143: J18 8+A-finale [4]06:24,892e
WILWillem III/PampusAbe Wiersma142: J18 2xA-finale [5]07:01,471e
WILWillem III/PampusAbe Wiersma142: J18 2xhalve-finale 2[4]07:10,791e
WILWillem III/Laak/Pampus/SpaarneAbe Wiersma039: J18 4xA-finale [5]06:59,501e
WILWillem III/PampusAbe Wiersma142: J18 2xvoorwedstrijd 2[6]07:22,281e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/RIC/PampusAbe Wiersma028: J18 4xheat 1[5]06:18,941e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Abe Wiersma137: J18 1xA-finale [3]07:40,322e
WILWillem III 2Abe Wiersma137: J18 1xhalve-finale 2[4]07:41,911e
WILWillem III 2Abe Wiersma137: J18 1xvoorwedstrijd 3[6]08:15,091e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTOR/Willem III/LaakConno Kuyt013: J18 4*time-trial 27:10,691e

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 februari 2011 t/m 27 februari 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Abe Wiersma062: J18 1xtime-trial 23:25,123e

Koninklijke - Holland Beker

26 juni 2010 t/m 27 juni 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIIIAbe Wiersma032: J18 4xA-finale [4]06:29,021e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 juni 2010 t/m 06 juni 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 1Tone Wieten150: J16 8+A-finale 06:23,302e
WILWillemIII 1Abe Wiersma148: J16 2xA-finale 06:42,041e
WILWillemIII 1Abe Wiersma148: J16 2xhalve-finale 307:17,481e
WILWillemIIITone Wieten039: J18 4xA-finale 06:37,691e
WILWillemIII 1Abe Wiersma148: J16 2xvoorwedstrijd 607:30,091e

Westelijke Regatta

22 mei 2010 t/m 23 mei 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 2Abe Wiersma145: J18 2xheat 3[7]06:43,692e
WILWillemIIITone Wieten028: J18 4xheat [2]06:31,471e
WILWillemIII 2Abe Wiersma027: J18 2xheat 2[6]07:06,652e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 april 2010 t/m 25 april 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 2Abe Wiersma141: J16 1xA-finale [3]07:32,472e
WILWillemIII 2Abe Wiersma141: J16 1xherkansing 3[5]07:57,761e
WILWillemIII 7Abe Wiersma024: J16 2xH-finale [6]07:26,731e
WILWillemIII 2Abe Wiersma141: J16 1xvoorwedstrijd 5[6]08:11,871e

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2009 t/m 05 juli 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII-combi 2Abe Wiersma052: Mix18 8+voorwedstrijd 107:32,483e
WILWillemIIITone Wieten028: J18 4-A-finale 06:51,353e

Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2009 t/m 28 juni 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIIITone Wieten032: J18 4xA-finale [2]06:37,634e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 juni 2009 t/m 07 juni 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 3Nicolaas Woudenberg146: J16 2xA-finale [3]07:40,933e
WILWillemIII 3Nicolaas Woudenberg146: J16 2xhalve-finale 2[4]08:07,451e
WILWillemIII 2Tone Wieten037: J16 4*A-finale [5]07:20,471e
WILWillemIII 2Tone Wieten037: J16 4*voorwedstrijd 2[3]07:44,441e
WILWillemIII 3Nicolaas Woudenberg146: J16 2xvoorwedstrijd 4[7]08:25,361e

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 mei 2009 t/m 24 mei 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII 1Tone Wieten151: J16 4*voorwedstrijd 206:38,971e
WILWillemIII 3Nicolaas Woudenberg036: J16 2xvoorwedstrijd 107:21,321e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 april 2009 t/m 26 april 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIIITone Wieten143: J16 4xA-finale [5]06:30,371e
WILWillemIIINicolaas Woudenberg028: J16 2xA-finale [6]07:14,471e