Willem Scholte

261 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/TritonIndy Diependaal139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[8]08:57,316e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirIngeborg Wolthuis129: W 4xtime-trial 07:31,9913e
GYAGyas/AegirGuyonne Schuch051: LWDev 2xB-finale [5]09:15,484e
GYAGyas/AegirGuyonne Schuch051: LWDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:42,134e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirIndy Diependaal134: DB 2xA-finale [5]07:59,675e
AEGAegirIndy Diependaal134: DB 2xvoorwedstrijd 2[2]08:03,272e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirIndy Diependaal140: LDB 1xA-finale [3]09:04,153e
AEGAegirSarah Blaney134: DB 2xvoorwedstrijd 1[3]08:21,653e
AEGAegirSarah Blaney133: DB 1xvoorwedstrijd 3[2]08:57,523e
AEGAegirIndy Diependaal140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[4]09:03,481e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/Aegir 1Ingeborg Wolthuis127: DE 4xA-finale [6]07:37,076e
AEGAegirIndy Diependaal134: DB 2xA-finale [8]08:32,815e
GYAGyasSanne van den Tol138: LDG 2xA-finale [2]08:06,414e
GYAGyas/AegirJolien Wilbrink034: LDDev 2xB-finale [5]08:08,364e
GYAGyas/AegirJolien Wilbrink034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]08:11,506e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Sarah Blaney134: DB 2xA-finale [5]08:37,154e
GYAGyas/AegirIngeborg Wolthuis137: LDE 4xA-finale [2]07:27,852e
GYAGyas/AegirJolien Wilbrink034: LDDev 2xB-finale [2]08:49,942e
GYAGyas/AegirJolien Wilbrink034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]08:28,487e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeMartijn Dresscher205: HG 2xA-finale [2]07:00,175e
HUNHunzeMartijn Dresscher205: HG 2xvoorwedstrijd 1[4]07:16,353e
AEGAegir/GyasGuyonne Schuch230: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[4]08:15,314e
AEGAegir/GyasGuyonne Schuch116: LDDev 2xB-finale [4]08:29,784e
AEGAegir/GyasGuyonne Schuch116: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[5]08:45,222e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasPauline den Haan140: LDN 2xA-finale [5]07:48,813e
GYAGyasBabette Rosman135: DB 4+A-finale [1]07:53,825e
GYAGyas 1Bine Schoenmaker138: LDSA 4xA-finale [5]07:14,015e
GYAGyasPauline den Haan140: LDN 2xvoorwedstrijd 2[3]07:50,823e
GYAGyasBabette Rosman135: DB 4+voorwedstrijd 2[3]07:50,563e
GYAGyasSarika Hogendoorn063: LDB 1xA-finale [4]08:24,543e
GYAGyasSarika Hogendoorn063: LDB 1xvoorwedstrijd 3[6]08:34,111e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Sarika Hogendoorn139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[2]08:36,425e
GYAGyasSarika Hogendoorn043: LDB 1xA-finale [2]08:31,323e
GYAGyasSarika Hogendoorn043: LDB 1xvoorwedstrijd 1[6]08:37,753e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasSarika Hogendoorn073: LDB 1xA-finale [3]08:59,563e
GYAGyasSarika Hogendoorn073: LDB 1xvoorwedstrijd 3[3]08:43,951e
GYAGyasSarika Hogendoorn139: LDN 1xB-finale [2]08:50,432e
GYAGyasSarika Hogendoorn139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[2]08:46,792e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasSarika Hogendoorn139: LDN 1xB-finale [4]08:44,254e
GYAGyasSarika Hogendoorn139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[1]08:35,894e
GYAGyasSarika Hogendoorn053: LDB 1xA-finale [6]08:50,225e
GYAGyasSarika Hogendoorn053: LDB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:39,623e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasSarika Hogendoorn139: LDN 1xB-finale [4]09:30,151e
GYAGyasSarika Hogendoorn139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:52,644e
GYAGyas 1Sarika Hogendoorn073: LDB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:51,933e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasSarika Hogendoorn139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[4]
GYAGyasSarika Hogendoorn063: LDB 1xA-finale [4]

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasSarika Hogendoorn017: LDSA 1xA-finale [5]10:05,064e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel138: LDSA 4xA-finale [5]07:41,273e
GYAGyas 2Pauline den Haan140: LDN 1xA-finale [1]08:41,105e
GYAGyasSaskia Mulder172: DTal 4*A-finale [1]08:30,214e
GYAGyasFrederiek van Rij136: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:26,885e
GYAGyas 2Pauline den Haan140: LDN 1xvoorwedstrijd 2[2]08:44,673e
GYAGyas 1Jos Luttjeboer060: B 1xA-finale [1]07:51,285e
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel027: LDEj 4*A-finale [4]07:21,694e
GYAGyas 1Jos Luttjeboer060: B 1xvoorwedstrijd 2[3]07:42,893e
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel027: LDEj 4*voorwedstrijd 1[6]07:19,821e
GYAGyas 2Anna Koerhuis028: LDN 2xvoorwedstrijd 2[5]07:57,005e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasPauline den Haan133: LWFm 4xA-finale [5]07:40,164e
SAUSaurus/GyasDanniek Vinkenvleugel036: LW 4xA-finale [2]08:04,903e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel027: LDEj 4*C-finale [3]04:07,823e
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel027: LDEj 4*kwart-finale 3[3]03:44,992e
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel027: LDEj 4*time-trial 03:42,495e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasPauline den Haan142: LDB 4*A-finale [3]07:30,861e
GYAGyas 1Mara Hupkes140: LDN 2xvoorwedstrijd 1[5]08:15,754e
GYAGyasPauline den Haan142: LDB 4*voorwedstrijd 1[3]07:45,211e
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*B-finale [3]07:38,104e
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]07:38,924e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasPauline den Haan142: LDN 4*A-finale [6]07:46,663e
GYAGyasPauline den Haan142: LDN 4*voorwedstrijd 1[4]07:42,442e
GYAGyas 1Anna Koerhuis053: LDB 1xB-finale [2]10:55,185e
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*B-finale [4]08:31,711e
GYAGyas 1Anna Koerhuis053: LDB 1xvoorwedstrijd 2[5]11:17,156e
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*voorwedstrijd 2[5]08:56,144e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasPauline den Haan170: LDB 4*A-finale [6]07:50,764e
GYAGyasPauline den Haan170: LDB 4*voorwedstrijd 2[6]07:49,742e
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*A-finale [3]08:03,433e
GYAGyas 1Anna Koerhuis026: LDDev 2xB-finale [7]08:38,594e
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*voorwedstrijd 2[7]07:52,592e
GYAGyas 1Anna Koerhuis026: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]08:35,815e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMette Lammertink044: LDEj 4*A-finale [7]07:53,365e
GYAGyas 2Mara Hupkes034: LDDev 2xB-finale [3]08:36,985e
GYAGyas 1Mara Hupkes220: LDN 2xA-finale [3]08:25,095e
GYAGyas 2Mara Hupkes034: LDDev 2xherkansing 1[6]08:57,845e
GYAGyasMette Lammertink044: LDEj 4*herkansing 1[3]08:12,932e
GYAGyas 2Mara Hupkes034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[7]09:43,085e
GYAGyasMette Lammertink044: LDEj 4*voorwedstrijd 2[4]08:23,233e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMette Lammertink005: Lichte Dames VierA-finale [2]07:56,703e
GYAGyasJos Luttjeboer031: N 1xA-finale [4]08:00,015e
GYAGyasMette Lammertink005: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 2[2]07:57,712e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/ProteusFleur Kuhlemeier132: DO 4+A-finale [4]07:23,062e
GYAGyas/ProteusFleur Kuhlemeier132: DO 4+voorwedstrijd 2[3]07:40,661e
GYAGyas 1Jolanda Scholtens023: LDN 1xvoorwedstrijd 2[4]09:00,375e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/ProteusFleur Kuhlemeier129: DSA 8+A-finale [3]06:50,541e
GYAGyasIris van de Vegte132: DN 4-A-finale [5]07:16,835e
GYAGyas 2Jolanda Scholtens141: LDN 1xvoorwedstrijd 1[1]08:41,334e
GYAGyasFleur Kuhlemeier019: DN 4+A-finale [3]07:28,231e
GYAGyasIris van de Vegte020: DDev 4-B-finale [4]07:40,862e
GYAGyasJolanda Scholtens091: LDO 1xA-finale [5]08:58,153e
GYAGyasFleur Kuhlemeier019: DN 4+voorwedstrijd 1[1]07:27,041e
GYAGyasIris van de Vegte020: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:44,804e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJolanda Scholtens140: LDO 1xvoorwedstrijd 1[5]08:57,814e
GYAGyas 1Jolanda Scholtens023: LDN 1xA-finale [2]09:09,226e
GYAGyas 1Jolanda Scholtens023: LDN 1xvoorwedstrijd 1[4]10:00,333e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Jolanda Scholtens141: LDN 1xvoorwedstrijd 1[6]08:37,494e
GYAGyasJolanda Scholtens022: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[6]08:52,554e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Derk Noordhuis201: SA 1xhalve-finale 3[3]07:16,752e
GYAGyas 2Rianne Gringhuis016: DN 1xA-finale [6]11:35,644e
GYAGyas 2Rianne Gringhuis016: DN 1xvoorwedstrijd 1[5]09:10,103e
AEGAegir 2Derk Noordhuis201: SA 1xvoorwedstrijd 6[6]07:49,281e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 3Rianne Gringhuis055: DB 1xA-finale [5]08:53,322e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasRianne Gringhuis163: DSA 4xA-finale [4]07:59,016e
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-A-finale [7]07:43,882e
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-voorwedstrijd 1[7]07:42,643e
GYAGyasFleur Kuhlemeier053: DSA 2+A-finale [3]09:34,693e
GYAGyas 1Fleur Kuhlemeier017: DO 2-A-finale [6]08:38,135e
GYAGyasJolanda Scholtens023: LDN 1xA-finale [7]09:23,655e
GYAGyasJolanda Scholtens023: LDN 1xvoorwedstrijd 1[7]08:55,573e
GYAGyasLisanne Petter018: DN 1xvoorwedstrijd 1[4]09:15,065e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Fleur Kuhlemeier048: WDev 4-A-finale [6]06:52,312e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 3Fleur Kuhlemeier136: DB 1xA-finale [3]11:00,215e
GYAGyas 1Rianne Gringhuis136: DB 1xA-finale [5]10:42,563e
GYAGyasJolanda Scholtens142: LDB 1xA-finale [4]11:38,541e
GYAGyas 1Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-A-finale [4]08:39,005e
GYAGyas 1Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-voorwedstrijd 1[6]08:19,211e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-A-finale [7]08:00,735e
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-voorwedstrijd 1[5]08:02,043e
GYAGyasFleur Kuhlemeier027: DDev 4-A-finale [4]07:53,665e
GYAGyasFleur Kuhlemeier027: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:52,631e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/GyasIris Rodenburg129: DSA 8+A-finale [3]07:49,444e
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier134: DN 2-A-finale [5]09:28,944e
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-A-finale [4]08:18,153e
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier134: DN 2-voorwedstrijd 1[3]09:51,761e
GYAGyasFleur Kuhlemeier133: DN 4-voorwedstrijd 1[3]08:21,321e
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-A-finale [3]08:31,533e
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-voorwedstrijd 1[4]08:10,152e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier133: DN 4-A-finale [3]07:35,444e
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier133: DN 4-voorwedstrijd 2[1]07:30,361e
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-A-finale [4]07:19,263e
GYAGyas 2Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:08,342e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Iris Rodenburg134: DN 4-A-finale [3]07:24,655e
GYAGyas 3Fleur Kuhlemeier134: DN 4-A-finale [6]07:17,403e
GYAGyas 3Fleur Kuhlemeier134: DN 4-voorwedstrijd 2[3]07:21,712e
GYAGyas 1Iris Rodenburg134: DN 4-voorwedstrijd 1[4]07:36,062e
GYAGyas 3Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-A-finale [5]08:34,356e
GYAGyas 1Iris Rodenburg020: DDev 4-A-finale 08:03,693e
GYAGyas 1Iris Rodenburg020: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:46,313e
GYAGyas 3Fleur Kuhlemeier020: DDev 4-voorwedstrijd 1[6]07:47,803e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJolanda Scholtens008: D 2e divisie 8+time-trial 29:48,34e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasGerbren Spoelstra111: B 1xA-finale [6]07:24,281e
GYAGyasJorn Thalen108: N 4-A-finale [2]06:21,122e
GYAGyasGerbren Spoelstra111: B 1xvoorwedstrijd 1[5]07:28,281e
GYAGyasJorn Thalen108: N 4-voorwedstrijd 2[4]06:30,353e
GYAGyas 1Jorn Thalen006: Dev 4-A-finale [7]06:30,462e
GYAGyasGerbren Spoelstra001: SA 1xA-finale [6]07:26,775e
GYAGyas 1Jorn Thalen006: Dev 4-voorwedstrijd 2[5]06:28,683e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJorn Thalen108: N 4-A-finale [7]07:25,211e
GYAGyasJorn Thalen006: Dev 4-A-finale [6]07:16,035e
GYAGyasJorn Thalen006: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]07:15,062e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLucas Hafkenscheid111: B 1xA-finale [3]08:19,176e
GYAGyasJorn Thalen108: N 4-A-finale [3]07:12,645e
GYAGyasLucas Hafkenscheid111: B 1xvoorwedstrijd 1[6]08:07,692e
GYAGyasJorn Thalen108: N 4-voorwedstrijd 2[5]07:11,582e
GYAGyasJorn Thalen006: Dev 4-voorwedstrijd 3[3]06:44,985e
GYAGyasLucas Hafkenscheid004: N 1xvoorwedstrijd 1[4]07:53,355e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLucas Hafkenscheid111: B 1xvoorwedstrijd 1[2]08:12,693e
GYAGyasLucas Hafkenscheid004: N 1xvoorwedstrijd 2[1]08:12,944e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJorn Thalen107: N 4-voorwedstrijd 1[5]06:48,974e
GYAGyasJorn Thalen006: N 4+A-finale [3]06:45,072e
GYAGyasJorn Thalen006: N 4+voorwedstrijd 2[2]06:58,272e
GYAGyas 1Lucas Hafkenscheid007: B 1xvoorwedstrijd 1[4]08:13,244e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasTim van de Vendel001: Oude VierA-finale [7]10:33,946e
GYAGyasJelle Vos040: N 4+A-finale [3]07:02,803e
GYAGyasTim van de Vendel001: Oude Viervoorwedstrijd 1[4]06:43,832e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasGerbren Spoelstra003: H 3e divisie 8+time-trial 26:11,852e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasGerbren Spoelstra005: H3eDiv8+D-ronde 16:40,96e
GYAGyasGerbren Spoelstra005: H3eDiv8+C-ronde 02:14,46e
GYAGyasGerbren Spoelstra005: H3eDiv8+B-ronde 00:38,62e
GYAGyasGerbren Spoelstra005: H3eDiv8+A-ronde 07:38,42e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PHOPhocas/GyasRianne Gringhuis138: DB 8+A-finale [6]07:23,565e
GYAGyasRianne Gringhuis137: DB 4+A-finale [3]07:59,475e
GYAGyasRianne Gringhuis137: DB 4+voorwedstrijd 1[5]07:57,442e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasIris van de Vegte137: DB 4+A-finale [4]08:37,774e
GYAGyasRianne Gringhuis019: DN 4+voorwedstrijd 1[7]09:40,034e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasRianne Gringhuis135: DB 4+A-finale [3]08:18,586e
GYAGyasRianne Gringhuis029: DN 4+A-finale [2]08:49,683e
GYAGyasRianne Gringhuis029: DN 4+voorwedstrijd 1[2]08:25,843e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasIris van de Vegte137: DB 4+A-finale [4]07:46,772e
GYAGyasIris van de Vegte019: DN 4+voorwedstrijd 2[2]07:53,574e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasIris van de Vegte137: DB 4+A-finale 07:32,642e
GYAGyasIris van de Vegte137: DB 4+voorwedstrijd 107:40,351e
GYAGyasIris van de Vegte019: DN 4+voorwedstrijd 107:39,712e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasIris van de Vegte132: DB 4+A-finale [2]08:11,824e
GYAGyasIris van de Vegte132: DB 4+voorwedstrijd 2[6]07:57,523e
GYAGyasIris van de Vegte024: DN 4+A-finale [7]08:25,806e
GYAGyasIris van de Vegte024: DN 4+voorwedstrijd 2[6]08:18,233e

128e Varsity

10 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasIris van de Vegte054: DB 4+A-finale [3]08:11,803e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasIris van de Vegte009: D 3e divisie 8+time-trial 30:22,856e

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 februari 2011 t/m 27 februari 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasIrene Doelman055: DB 4+time-trial 25:15,895e
GYAGyasIrene Doelman004: DN 4+time-trial 20:49,2912e