Rogier Blink

259 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/ThêtaRobert Tiemeijer102: HE 2-A-finale [5]07:03,463e
AEGAegir/ThêtaRobert Tiemeijer102: HE 2-voorwedstrijd 2[8]07:32,711e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe-combiTheis Hagemeister104: HE 8+A-finale [4]05:38,761e
LEYLeythe-combiTheis Hagemeister104: HE 8+voorwedstrijd 1[6]05:33,612e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas-combiTheis Hagemeister104: HE 8+A-finale [1]05:35,051e
GYAGyas-combiTheis Hagemeister104: HE 8+time-trial 04:58,721e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll-combiTheis Hagemeister104: HE 8+A-finale [4]06:21,041e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirBen Bakker002: HSB 2-B-finale [3]07:17,423e
AEGAegir/GyasJorn Haverkort001: HE 2-B-finale [1]07:09,622e
GYAGyasIris Hochstenbach014: LDSB 1xA-finale [4]08:35,983e
GYAGyas/AegirBen Bakker002: HSB 2-halve-finale 2[1]07:16,255e
AEGAegir/GyasJorn Haverkort001: HE 2-halve-finale 1[6]07:13,604e
GYAGyasIris Hochstenbach014: LDSB 1xhalve-finale 1[4]08:44,892e
GYAGyasIris Hochstenbach014: LDSB 1xkwart-finale 4[3]08:43,791e
AEGAegir/GyasJorn Haverkort001: HE 2-herkansing 2[3]06:57,452e
GYAGyas/AegirBen Bakker002: HSB 2-herkansing 2[4]06:56,571e
AEGAegir/GyasJorn Haverkort001: HE 2-time-trial 06:35,7711e
GYAGyas/AegirBen Bakker002: HSB 2-time-trial 06:34,4910e
GYAGyasIris Hochstenbach014: LDSB 1xtime-trial 07:59,675e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJorn Haverkort001: Oude VierA-finale [2]10:48,467e
GYAGyasJorn Haverkort001: Oude Viervoorwedstrijd 3[5]07:15,782e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/Gyas/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+A-finale [6]06:12,551e
GYAGyasBaukje Zaaijer125: DE 1xA-finale [8]08:58,271e
SKASkadi/Gyas/Vidar/SkøllPeter Bruins104: HE 8+voorwedstrijd 2[6]06:27,721e
GYAGyas 2Rob Nijmeijer113: LHE 1xA-finale [2]07:39,696e
GYAGyas/OrcaBaukje Zaaijer020: DE 2xA-finale [3]07:51,082e
GYAGyas 3Rob Nijmeijer013: LHG 1xA-finale [7]08:35,998e
GYAGyas 3Rob Nijmeijer013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[7]07:38,952e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/Skadi/Gyas/SkøllPeter Bruins124: M 8+A-finale [6]06:21,271e
GYAGyasBaukje Zaaijer119: W 1xB-finale [5]09:09,673e
GYAGyasBaukje Zaaijer119: W 1xhalve-finale A/B 1[4]09:19,634e
VIDVidar/Skadi/Gyas/SkøllPeter Bruins124: M 8+time-trial 05:50,461e
GYAGyasJoost van Hofslot008: LM 4xA-finale [2]07:03,222e
GYAGyasBaukje Zaaijer119: W 1xvoorwedstrijd 3[3]08:41,742e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/GyasJochem Kostelijk002: HE 4-A-finale [1]06:22,463e
VIDVidar/GyasJochem Kostelijk002: HE 4-voorwedstrijd 2[3]06:20,752e
GYAGyasRob Nijmeijer121: LHB 1xA-finale [3]07:36,492e
GYAGyasRob Nijmeijer121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[3]07:40,431e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/Skadi/GyasJoris Faas104: HE 8+A-finale [3]06:05,401e
GYAGyas/Aegir 2Baukje Zaaijer127: DE 4xA-finale [2]07:09,901e
GYAGyasJorn Haverkort102: HE 2-A-finale [2]07:16,554e
GYAGyasBaukje Zaaijer125: DE 1xA-finale [7]08:08,024e
GYAGyasRob Nijmeijer121: LHB 1xA-finale [3]07:59,184e
GYAGyasIris Hochstenbach153: LDE 1xA-finale [4]08:18,771e
GYAGyas/VidarJochem Kostelijk002: HE 4-A-finale [6]06:35,873e
GYAGyas 2Eline Feitsma022: DG 1xA-finale [4]08:22,414e
GYAGyas 1Baukje Zaaijer022: DG 1xA-finale [3]08:06,632e
GYAGyas 2Rob Nijmeijer013: LHG 1xA-finale [8]08:01,518e
GYAGyas 1Baukje Zaaijer022: DG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:19,222e
GYAGyas 2Eline Feitsma022: DG 1xvoorwedstrijd 1[2]08:30,541e
GYAGyas 2Rob Nijmeijer013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:12,344e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJorn Haverkort102: HE 2-A-finale [2]07:05,064e
GYAGyasBaukje Zaaijer125: DE 1xA-finale [2]08:19,803e
GYAGyasJorn Haverkort102: HE 2-voorwedstrijd 2[3]07:22,522e
GYAGyasBaukje Zaaijer125: DE 1xvoorwedstrijd 2[2]08:22,302e
GYAGyasJorn Haverkort004: HG 2-A-finale [5]07:37,883e
GYAGyas 1Baukje Zaaijer022: DG 1xA-finale [8]08:31,642e
GYAGyasJorn Haverkort004: HG 2-voorwedstrijd 1[5]07:19,801e
GYAGyas 1Baukje Zaaijer022: DG 1xvoorwedstrijd 2[7]08:33,291e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJorn Haverkort001: HE 2-C-finale [2]06:48,801e
GYAGyas 4Baukje Zaaijer011: DE 1xB-finale [6]08:02,794e
GYAGyas 3Eline Feitsma011: DE 1xC-finale [6]08:09,044e
GYAGyas (SB) (p5)Iris Hochstenbach013: LDE 1xB-finale [2]08:02,881e
GYAGyas (SB) (p5)Iris Hochstenbach013: LDE 1xhalve-finale 2[1]08:49,104e
GYAGyas 4Baukje Zaaijer011: DE 1xhalve-finale 1[6]08:43,396e
GYAGyas 1Rob Nijmeijer007: LHE 1xkwart-finale 2[1]08:34,466e
GYAGyas (SB) (p5)Iris Hochstenbach013: LDE 1xkwart-finale 3[3]09:04,813e
GYAGyasJorn Haverkort001: HE 2-herkansing 2[5]07:35,894e
GYAGyas 3Eline Feitsma011: DE 1xkwart-finale 4[1]08:33,695e
GYAGyas 4Baukje Zaaijer011: DE 1xkwart-finale 1[2]08:13,623e
GYAGyasJorn Haverkort001: HE 2-time-trial 06:26,5513e
GYAGyas 1Rob Nijmeijer007: LHE 1xtime-trial 07:05,0523e
GYAGyas 3Eline Feitsma011: DE 1xtime-trial 07:38,1721e
GYAGyas 4Baukje Zaaijer011: DE 1xtime-trial 07:19,779e
GYAGyas (SB) (p5)Iris Hochstenbach013: LDE 1xtime-trial 07:34,1811e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirRob Nijmeijer132: LM 8+A-finale [1]05:59,414e
KNRKNRB-combi 2Olav Molenaar131: M 8+A-finale [1]05:46,003e
KNRKNRB-combi 2Olav Molenaar131: M 8+voorwedstrijd 1[4]05:48,612e
GYAGyas/AegirNils Meijer046: M 8+A-finale [1]05:38,434e
KNRKNRB-combiOlav Molenaar044: JM 8+A-finale [3]05:38,741e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasRob Nijmeijer015: LDev 4-time-trial 03:13,8311e
GYAGyasJill Tanger023: DDev 4-time-trial 03:34,7810e
GYAGyas/AegirJill Tanger124: DE 8+A-finale [4]06:52,522e
GYAGyasRob Nijmeijer115: LG 4-A-finale [1]06:34,234e
GYAGyasRob Nijmeijer115: LG 4-voorwedstrijd 2[4]06:32,051e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combiOlav Molenaar103: E 8+A-finale [2]05:46,194e
GYAGyas/AegirNils Meijer103: E 8+A-finale [3]05:39,801e
KNRKNRB-combiOlav Molenaar103: E 8+voorwedstrijd 1[4]05:24,803e
GYAGyas/AegirNils Meijer103: E 8+voorwedstrijd 1[5]05:24,502e
GYAHet Beste Wat Groningen Te Bieden HeeftErnst Rodenburg601: BestuursC4+heat [2]02:57,706e
AEGAegir/GyasReint Beuling002: E 4-A-finale [1]06:13,376e
GYAGyas/TritonAnna Verkuil047: LDE 2xA-finale [4]07:27,082e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirNils Meijer104: E 8+A-finale [4]05:52,203e
GYAGyas/AegirNils Meijer104: E 8+voorwedstrijd 2[3]05:46,901e
GYAGyasBeimen Vellinga106: G 4+voorwedstrijd 2[6]06:51,344e
GYAGyasMark Pronk003: B 2xA-finale [6]06:57,442e
GYAGyasRob Nijmeijer015: LDev 4-B-finale [7]06:27,392e
GYAGyasMark Pronk003: B 2xvoorwedstrijd 2[6]07:05,701e
GYAGyasRob Nijmeijer015: LDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:29,413e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/NereusLisa Wörner019: DSA 2xA-finale [1]07:07,024e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMarloes Oldenburg119: W 1xC-finale [2]07:56,993e
GYAGyasMarloes Oldenburg119: W 1xherkansing 2[3]07:50,833e
GYAGyasMarloes Oldenburg119: W 1xvoorwedstrijd 3[4]07:52,142e