Ellen Hogerwerf

147 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combiVeronique Meester021: DE 4-A-finale [4]06:43,781e
KNRKNRB-combiVeronique Meester021: DE 4-lotingsrace [3]06:45,551e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PELPelargos/ProteusJose van Veen009: DE 2-A-finale [2]07:34,392e
PELPelargos/ProteusJose van Veen009: DE 2-halve-finale 1[3]07:39,251e
PELPelargos/ProteusJose van Veen009: DE 2-time-trial 07:01,701e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 1Veronique Meester123: W 8+A-finale [6]06:48,991e
KNRKNRB-combi 1Veronique Meester123: W 8+time-trial 06:20,791e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combiVeronique Meester128: DE 8+A-finale [3]06:02,061e
KNRKNRB-combiVeronique Meester128: DE 8+voorwedstrijd 1[5]06:09,941e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/Proteus (p3)Ellen Hogerwerf009: DE 2-A-finale [4]07:10,713e
TRITriton/Proteus (p3)Ellen Hogerwerf009: DE 2-halve-finale 1[3]07:59,762e
TRITriton/Proteus (p3)Ellen Hogerwerf009: DE 2-time-trial 06:51,844e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combiOlivia van Rooijen129: W 8+A-finale [2]06:27,701e
KNRKNRB-combiOlivia van Rooijen129: W 8+voorwedstrijd 1[4]06:38,661e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 2Olivia van Rooijen129: W 8+A-finale [3]06:17,901e
KNRKNRB-combi 2Olivia van Rooijen129: W 8+voorwedstrijd 2[3]06:11,671e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB/Proteus/NereusOlivia van Rooijen127: DSA 2x (NK)A-finale [3]06:59,412e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/ProteusOlivia van Rooijen025: DSA 2-A-finale [4]07:28,081e
NERNereus/ProteusOlivia van Rooijen025: DSA 2-voorwedstrijd 2[5]07:37,121e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Proteus/Skøll/NjordNicole Beukers163: DSA 4xA-finale [4]06:19,121e
NERNereus/Proteus/Skøll/NjordNicole Beukers163: DSA 4xvoorwedstrijd 1[4]06:49,701e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combiNicole Beukers125: W 4xA-finale [1]06:23,983e
KNRKNRB/Orca/ProteusEllen Hogerwerf113: W 2xA-finale [4]06:51,703e
KNRKNRB/Orca/ProteusEllen Hogerwerf113: W 2xvoorwedstrijd 1[4]07:11,901e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus-combiOlivia van Rooijen129: DSA 8+A-finale [4]06:21,661e
PROProteus-combiOlivia van Rooijen129: DSA 8+voorwedstrijd 1[3]06:13,171e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Nereus/Orca/ProteusCarline Bouw128: DSA 4xA-finale [6]06:25,001e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus 2 (3)Ellen Hogerwerf203: DSA 1xhalve-finale 2[1]08:11,395e
PROProteus 2 (3)Ellen Hogerwerf203: DSA 1xherkansing 1[3]10:08,942e
PROProteus 2 (3)Ellen Hogerwerf203: DSA 1xvoorwedstrijd 1[3]08:38,253e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/ProteusOlivia van Rooijen127: DSA 2-A-finale [4]07:39,541e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NEDNetherlandsKyra de Vries128: W 8+A-finale [2]06:09,503e
NEDNetherlandsEllen Hogerwerf110: W 2-A-finale [4]07:09,341e
NEDNetherlandsOlivia van Rooijen010: W 2-A-finale [2]

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/NjordMartine van Tol127: DSA 8+A-finale [6]07:20,813e
PROProteus/NjordMartine van Tol127: DSA 8+voorwedstrijd 2[6]07:16,342e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB/Orca/ProteusEllen Hogerwerf114: W 2xA-finale [2]07:01,952e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ProteusEllen Hogerwerf127: DSA 2-A-finale [4]07:30,041e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ProteusEllen Hogerwerf110: W 2-A-finale [2]07:16,024e
ORCOrca/ProteusEllen Hogerwerf110: W 2-voorwedstrijd 1[2]07:22,882e
ORCOrca/ProteusEllen Hogerwerf007: W 2-A-finale [2]07:26,743e
ORCOrca/ProteusEllen Hogerwerf007: W 2-voorwedstrijd 1[3]07:30,112e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Maas/Orca/ProteusFemke Dekker023: DSA 4-A-finale [3]07:42,311e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ProteusInge Janssen127: DSA 2-A-finale [7]07:50,146e
ORCOrca/ProteusInge Janssen127: DSA 2-voorwedstrijd 1[3]07:29,663e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus 3Ellen Hogerwerf123: DSA 1xB-finale [5]08:03,642e
PROProteus 3Ellen Hogerwerf123: DSA 1xhalve-finale 1[6]08:04,393e
PROProteus 3Ellen Hogerwerf123: DSA 1xvoorwedstrijd 3[2]08:57,953e

Heineken Roeivierkamp 2011

12 maart 2011 t/m 13 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combiFemke Dekker011: D1eDiv8+D-ronde 15:53,11e
KNRKNRB-combiFemke Dekker011: D1eDiv8+C-ronde 02:24,01e
KNRKNRB-combiFemke Dekker011: D1eDiv8+B-ronde 00:43,81e
KNRKNRB-combiFemke Dekker011: D1eDiv8+A-ronde 07:39,41e

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 juli 2010 t/m 04 juli 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos-combi 1Esmée Ettema016: DSA4- Open NSKA-finale [4]06:43,521e

Koninklijke - Holland Beker

26 juni 2010 t/m 27 juni 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir-combi 1Charlotte Huber128: DSA 8+A-finale [3]06:55,762e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 juni 2010 t/m 06 juni 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord-combi 2Charlotte Huber127: DSA 8+A-finale 06:19,882e
AEGAegir-combi 1Esmée Ettema023: DSA 4-A-finale 07:20,131e

Westelijke Regatta

22 mei 2010 t/m 23 mei 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos-combi 1Charlotte Huber129: DSA 8+A-finale [4]06:24,091e
GYAGyas-combi 1Esmée Ettema016: DSA 4-A-finale [4]07:13,661e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 april 2010 t/m 25 april 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos-combi 1Charlotte Huber126: DSA 8+A-finale [6]06:28,662e
PROProteusEllen Hogerwerf127: DSB 1xA-finale [3]08:10,041e
PROProteus 1Ellen Hogerwerf123: DSA 1xvoorwedstrijd 4[4]08:35,956e
OKEOkeanos/ProteusEllen Hogerwerf017: DSB 2-A-finale [5]08:11,991e
OKEOkeanos/ProteusEllen Hogerwerf017: DSB 2-voorwedstrijd 2[3]08:09,851e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 maart 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ProteusMarette Vermin007: D 1e divisie 8+time-trial 27:08,102e

Heineken Roeivierkamp 2010

13 maart 2010 t/m 14 maart 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/OrcaMarette Vermin011: D1eDiv 8+D-ronde 17:11,32e
PROProteus/OrcaMarette Vermin011: D1eDiv 8+C-ronde 02:20,31e
PROProteus/OrcaMarette Vermin011: D1eDiv 8+B-ronde 00:43,31e
PROProteus/OrcaMarette Vermin011: D1eDiv 8+A-ronde 08:07,91e

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2009 t/m 05 juli 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProte/Pelar osAnna Afoichini130: DO 4+A-finale 07:37,741e
PROProteus 1Ellen Hogerwerf132: DN 2-A-finale 08:04,842e
PROProte/Pelar osAnna Afoichini130: DO 4+voorwedstrijd 207:50,241e
PROProteus 1Ellen Hogerwerf132: DN 2-voorwedstrijd 208:05,591e
PROProte/PelarAnna Afoichini020: DDev 4-A-finale 07:13,265e
PROProte/PelarAnna Afoichini020: DDev 4-voorwedstrijd 207:07,662e

Internationale Martini Regatta / Gyas lustrumwedstrijden 2009

20 juni 2009 t/m 21 juni 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProte/PelarAnna Afoichini130: DO 4+A-finale [4]07:21,691e
PROPro/Pel/AegMichelle Langeslag127: DSA 8+A-finale [3]06:35,722e
PROProte/PelarAnna Afoichini129: DO 4-A-finale [6]07:05,323e
PROProte/PelarAnna Afoichini020: DDev4-A-finale [5]07:12,083e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 juni 2009 t/m 07 juni 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProte/PelarAnna Afoichini127: DO 4-A-finale [2]08:14,015e
PROProte/PelarAnna Afoichini041: D Dev 4-A-finale [3]08:08,062e

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 mei 2009 t/m 24 mei 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProte/PelarAnna Afoichini020: DDev 4-A-finale 07:44,575e
PROProte/PelarAnna Afoichini020: DDev 4-voorwedstrijd 207:36,393e

Roeiwedstrijden van de ZRB 2009

09 mei 2009 t/m 10 mei 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProte/PelarAnna Afoichini129: DO 4-A-finale 07:06,542e
PROProte/PelarAnna Afoichini020: DDev 4-A-finale 07:07,493e
PROProte/PelarAnna Afoichini020: DDev 4-voorwedstrijd 207:11,681e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 april 2009 t/m 26 april 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROPro/Pel/AegMichelle Langeslag126: DSA 8+A-finale [7]06:41,783e
PROProte/PelarAnna Afoichini124: DSA 4-A-finale [7]07:37,655e
PROProte/PelarAnna Afoichini023: DDev4-A-finale [5]07:06,462e
PROProte/PelarAnna Afoichini023: DDev4-voorwedstrijd 1[7]07:26,861e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 maart 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus-combi 1Willemijn Pelser007: D 1e divisie 8+time-trial 28:01,925e

Heineken Roeivierkamp 2009

14 maart 2009 t/m 15 maart 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus-combi 1Willemijn Pelser011: D1eDiv 8+D-ronde 17:49,26e
PROProteus-combi 1Willemijn Pelser011: D1eDiv 8+C-ronde 02:28,45e
PROProteus-combi 1Willemijn Pelser011: D1eDiv 8+B-ronde 00:48,46e
PROProteus-combi 1Willemijn Pelser011: D1eDiv 8+A-ronde 08:17,15e

34e Van Oord WinterWedstrijden

28 februari 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProte/PelarEllen Hogerwerf106: DO 4+time-trial 19:52,112e

Saurus / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2008 t/m 06 juli 2008
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus 1Anna Afoichini128: DO 4+voorwedstrijd 2[5]07:49,404e
PROProteus 1Ellen Hogerwerf129: DN 2-voorwedstrijd 1[6]08:04,503e
PROProteusGeesje Dam018: DEj 8+B-finale [4]07:15,511e
PROProteusGeesje Dam018: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:25,084e

Hollandia / Triton / Argo-lustrum roeiwedstrijden 2008

21 juni 2008 t/m 22 juni 2008
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusGeesje Dam125: DSA 8+A-finale [5]06:57,985e
PROProteusGeesje Dam018: DEj 8+B-finale [5]07:10,483e
PROProteusGeesje Dam018: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]07:10,404e

Nationale Roeiwedstrijden ARB

31 mei 2008
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusGeesje Dam133: DB 8+A-finale 06:59,951e
PROProteusGeesje Dam133: DB 8+voorwedstrijd 207:17,433e
PROProteusGeesje Dam018: DEj 8+B-finale 07:02,233e
PROProteusGeesje Dam018: DEj 8+voorwedstrijd 206:58,333e

Internationale Martini Regatta / Aegir lustrumwedstrijden 2008

17 mei 2008 t/m 18 mei 2008
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusGeesje Dam133: DB 8+B-finale [5]07:03,732e
PROProteusGeesje Dam133: DB 8+voorwedstrijd 1[3]07:01,704e
PROProteusGeesje Dam018: DEj 8+B-finale [3]06:57,463e
PROProteusGeesje Dam018: DEj 8+voorwedstrijd 3[6]06:59,123e

Roeiwedstrijden van de ZRB 2008

03 mei 2008 t/m 04 mei 2008
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusGeesje Dam133: DB 8+voorwedstrijd 107:10,024e
PROProteusGeesje Dam018: DEj 8+voorwedstrijd 307:06,153e

125e Varsity

06 april 2008
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusGeesje Dam005: Dames Achtvoorwedstrijd 307:19,143e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

16 maart 2008
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusGeesje Dam010: D 4e divisie 8+time-trial 29:48,026e

Heineken Roeivierkamp 2008

08 maart 2008 t/m 09 maart 2008
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusGeesje Dam013: DEj 8+D-ronde 17:35,54e
PROProteusGeesje Dam013: DEj 8+C-ronde 02:50,68e
PROProteusGeesje Dam013: DEj 8+B-ronde 00:53,710e
PROProteusGeesje Dam013: DEj 8+A-ronde 08:18,64e

WinterWedstrijden

23 februari 2008 t/m 24 februari 2008
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteusGeesje Dam016: DEj 8+time-trial 19:14,596e