Michael Tewelde

191 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirVictor Schop123: LHB 4+A-finale [8]07:11,974e
AEGAegir 2Robert Kuyer111: HB 4+voorwedstrijd 1[6]07:47,304e
AEGAegir 3Robert Kuyer009: HEj 4+voorwedstrijd 2[4]07:40,598e
AEGAegir 5Victor Schop009: HEj 4+voorwedstrijd 2[5]07:22,745e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/ArgoStijn Wijnen124: LHB 8+A-finale [6]06:25,708e
AEGAegirVictor Schop123: LHB 4+A-finale [5]07:06,105e
AEGAegirVictor Schop018: LHEj 4+A-finale [6]07:15,135e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/ARCVictor Schop019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:27,126e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirVictor Schop124: LHB 8+B-finale [6]07:17,172e
AEGAegirVictor Schop124: LHB 8+voorwedstrijd 2[4]06:53,934e
AEGAegirVictor Schop019: LHEj 8+B-finale [6]07:06,996e
AEGAegirVictor Schop019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:28,456e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/LagaVictor Schop019: LHEj 8+C-finale [1]06:41,893e
AEGAegir/LagaVictor Schop019: LHEj 8+time-trial 05:12,3212e
AEGAegirVictor Schop124: LHB 8+A-finale [1]07:22,974e
AEGAegirVictor Schop124: LHB 8+time-trial 05:06,374e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirVictor Schop212: LHB 8+voorwedstrijd 2[1]06:45,556e
AEGAegirVictor Schop107: LHEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:46,625e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirVictor Schop004: LHB 8+voorwedstrijd 3[1]07:10,413e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+A-finale [5]06:16,392e
AEGAegirBastian Bergsma108: HG 2xA-finale [7]07:52,004e
AEGAegir 2Wessel Hesselink109: HB 1xA-finale [8]08:58,275e
LAGLaga/Aegir/Triton (NSK)Bas Fluitman104: HE 8+voorwedstrijd 1[3]06:22,671e
AEGAegir 1Ruben Heuving109: HB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:52,116e
AEGAegir 2Wessel Hesselink109: HB 1xvoorwedstrijd 1[7]07:48,632e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+A-finale [5]06:30,662e
LAGLaga/AegirBas Fluitman124: M 8+time-trial 05:54,612e
AEGAegir (P1)Bas Fluitman057: MDev 4-A-finale [3]07:02,423e
AEGAegirBastian Bergsma054: MDev 2xA-finale [6]07:57,245e
AEGAegir (P1)Bas Fluitman057: MDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:55,911e
AEGAegirBastian Bergsma054: MDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:36,593e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+A-finale [5]05:43,564e
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xA-finale [4]06:48,191e
LAGLaga/AegirBas Fluitman104: HE 8+voorwedstrijd 1[5]05:49,182e
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xvoorwedstrijd 1[3]07:00,601e
AEGAegir 1Ruben Heuving109: HB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:25,124e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-A-finale [4]06:15,411e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2xA-finale [6]06:58,104e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:19,131e
AEGAegirRuben Heuving003: HG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:06,465e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[5]06:55,652e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-A-finale [3]03:01,511e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2xC-finale [3]03:22,211e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-halve-finale 1[3]03:02,121e
AEGAegirRuben Heuving003: HG 1xtime-trial 05:51,1613e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2xtime-trial 03:21,676e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-time-trial 03:02,721e
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xA-finale [4]06:58,553e
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xvoorwedstrijd 2[3]07:18,122e
AEGAegirRuben Heuving109: HB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:10,794e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xA-finale [3]07:14,473e
AEGAegir 2Bas Fluitman107: HG 4+A-finale [5]06:48,921e
AEGAegir 2Bas Fluitman107: HG 4+voorwedstrijd 2[6]06:54,221e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-A-finale [6]06:29,412e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:34,591e
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:27,805e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink109: HB 1xB-finale [3]07:55,303e
AEGAegirBas Fluitman106: HGb 4-A-finale [2]06:38,171e
AEGAegirBas Fluitman106: HGb 4-voorwedstrijd 2[1]06:45,522e
AEGAegirWessel Hesselink109: HB 1xvoorwedstrijd 1[3]07:58,532e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-A-finale [5]07:00,921e
AEGAegir/GyasWessel Hesselink008: HDev 2xA-finale [1]07:55,978e
AEGAegirBas Fluitman007: HDev 4-voorwedstrijd 2[1]06:51,961e
AEGAegir/GyasWessel Hesselink008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:31,594e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+A-finale [5]07:15,716e
AEGAegirBen Bakker206: HGb 4-A-finale [1]06:41,103e
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+voorwedstrijd 1[4]07:15,293e
AEGAegirBen Bakker206: HGb 4-voorwedstrijd 2[6]06:37,851e
AEGAegirBen Bakker104: HDev 4-A-finale [4]06:58,736e
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+A-finale [2]07:33,595e
AEGAegirBen Bakker104: HDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:47,681e
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+voorwedstrijd 2[5]07:33,252e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBen Bakker001: Oude Viervoorwedstrijd 3[3]06:56,684e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Dionne Kliffen124: DG 2xA-finale [5]07:29,703e
AEGAegirMarleen Schumacher122: DG 4-A-finale [4]06:56,012e
AEGAegir 1Dionne Kliffen124: DG 2xvoorwedstrijd 1[5]07:41,372e
AEGAegirMarleen Schumacher122: DG 4-voorwedstrijd 2[1]07:04,851e
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-A-finale [5]07:57,235e
AEGAegirMarleen Schumacher018: DE 4-A-finale [2]07:10,882e
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-voorwedstrijd 1[4]08:16,751e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/TritonMarleen Schumacher130: W 8+A-finale [2]06:21,944e
AEGAegir/TritonMarleen Schumacher130: W 8+voorwedstrijd 1[1]06:23,892e
AEGAegirMarleen Schumacher017: BW 4-A-finale [6]07:02,024e
AEGAegirMarleen Schumacher017: BW 4-voorwedstrijd 1[4]07:03,823e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-A-finale [3]07:45,252e
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-voorwedstrijd 2[4]08:02,201e
AEGAegirJosephine Grevers121: DE 2-A-finale [1]07:46,832e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirIlse Kolkman119: DE 2-voorwedstrijd 1[3]07:15,604e
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-A-finale [4]07:38,533e
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-voorwedstrijd 1[5]07:56,151e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Marleen Schumacher126: DB 4+A-finale [3]08:04,772e
AEGAegirFloor Stam122: DG 4-A-finale [3]07:39,331e
AEGAegir 2Marleen Schumacher126: DB 4+voorwedstrijd 2[7]08:35,631e
AEGAegirFloor Stam122: DG 4-voorwedstrijd 2[4]07:59,881e
AEGAegirFloor Stam020: DG 2-A-finale [4]09:03,562e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Ilse Kolkman246: DB 1xA-finale [2]08:15,103e
AEGAegir 4Marleen Schumacher246: DB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:39,843e
AEGAegir 3Josephine Grevers246: DB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:21,573e
AEGAegir 2Ilse Kolkman246: DB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:16,992e
AEGAegir 2 (SB)Marleen Schumacher011: DE 1xtime-trial 08:11,6831e
AEGAegir 4 (SB)Josephine Grevers011: DE 1xtime-trial 08:02,0030e
AEGAegir 1 (SB)Ilse Kolkman011: DE 1xtime-trial 07:56,3829e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam002: Dames VierA-finale [1]07:17,923e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 4Micky Karsten139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[6]08:35,375e
AEGAegir 5Freya Offens139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[4]08:31,844e
AEGAegir 3Ilonka de Keijzer139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[3]08:41,825e
AEGAegir 2Ren?e Baeten139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[5]08:37,194e
AEGAegir 2Ren?e Baeten063: LDB 1xA-finale [5]08:35,924e
AEGAegir 1Freya Offens064: LDN 1xA-finale [1]08:39,436e
AEGAegir 3Micky Karsten063: LDB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:49,234e
AEGAegir 2Ren?e Baeten063: LDB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:42,112e
AEGAegir 1Freya Offens064: LDN 1xvoorwedstrijd 2[2]08:30,713e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Ren?e Baeten073: LDB 1xA-finale [4]09:08,464e
AEGAegir 2Micky Karsten073: LDB 1xA-finale [1]08:43,482e
AEGAegirFreya Offens025: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[4]08:50,933e
AEGAegir 1Ren?e Baeten073: LDB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:46,522e
AEGAegir 2Micky Karsten073: LDB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:38,171e
HUNHunzeJelle Lansink110: N 1xB-finale [4]07:46,692e
HUNHunzeJelle Lansink110: N 1xvoorwedstrijd 2[4]07:50,632e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Micky Karsten139: LDN 1xA-finale [1]08:40,516e
AEGAegir 3Freya Offens139: LDN 1xB-finale [5]08:45,105e
AEGAegir 4Ilonka de Keijzer139: LDN 1xB-finale [2]08:37,012e
AEGAegir 3Freya Offens139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[2]08:48,915e
AEGAegir 4Ilonka de Keijzer139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[2]08:37,015e
AEGAegir 2Micky Karsten139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[5]08:28,873e
AEGAegir 1Ilonka de Keijzer025: LDSA 1xvoorwedstrijd 3[3]08:53,125e
AEGAegir 2Freya Offens025: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[4]08:46,674e
AEGAegir 1Ren?e Baeten053: LDB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:48,704e
AEGAegir 2Micky Karsten053: LDB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:42,054e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Ilonka de Keijzer139: LDN 1xA-finale [6]09:11,702e
AEGAegir 1Ren?e Baeten139: LDN 1xB-finale [2]10:07,544e
AEGAegir 3Jildau Bruggeling139: LDN 1xB-finale [5]09:51,682e
AEGAegir 3Jildau Bruggeling139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[3]09:26,685e
AEGAegir 1Ren?e Baeten139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[5]09:02,285e
AEGAegir 2Ilonka de Keijzer139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[3]08:51,333e
AEGAegirMicky Karsten021: DN 2xA-finale [3]07:51,462e
AEGAegirRen?e Baeten073: LDB 1xA-finale [1]08:36,863e
AEGAegir 2Jildau Bruggeling025: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[7]09:22,955e
AEGAegir 1Ilonka de Keijzer025: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[6]08:49,114e
AEGAegirRen?e Baeten073: LDB 1xvoorwedstrijd 1[6]08:50,263e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMicky Karsten257: LDDev 2xherkansing [4]
AEGAegir 2Ilonka de Keijzer139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[5]
AEGAegir 3Jildau Bruggeling139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[5]
AEGAegir 1Ren?e Baeten139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[3]
AEGAegirRen?e Baeten063: LDB 1xA-finale [7]
AEGAegirMicky Karsten257: LDDev 2xtime-trial 08:40,098e