Bram Bollaert

68 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheDaan Tobias Sikkens121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[6]09:21,935e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheDaan Tobias Sikkens121: LHB 1xvoorwedstrijd 3[7]08:13,326e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheDaan Tobias Sikkens121: LHB 1xtime-trial 07:00,2816e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek141: LDN 1xB-finale [3]08:58,563e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek141: LDN 1xvoorwedstrijd 1[3]08:57,085e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek053: LDB 1xB-finale [4]10:30,364e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek053: LDB 1xvoorwedstrijd 2[7]10:38,934e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek141: LDN 1xvoorwedstrijd 1[5]09:18,115e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek073: LDB 1xA-finale [7]09:14,895e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek073: LDB 1xvoorwedstrijd 1[6]09:14,463e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek142: LDB 1xA-finale [3]08:54,323e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek142: LDB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:53,772e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek023: LDN 1xA-finale [6]08:45,776e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek023: LDN 1xvoorwedstrijd 1[6]08:43,712e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek141: LDN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:48,845e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek142: LDB 1xB-finale [5]09:23,462e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek142: LDB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:59,884e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek023: LDN 1xvoorwedstrijd 1[6]10:03,724e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek135: DN 1xvoorwedstrijd 1[6]08:58,365e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek062: DB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:50,966e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek117: DB 1xvoorwedstrijd 3[6]09:47,404e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek016: DN 1xvoorwedstrijd 2[6]09:35,785e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche 3Lars van den Boom143: J18 1xheat 2[4]08:56,034e
ZWOZwolsche 3Lars van den Boom026: J18 1x Bheat 2[5]08:31,084e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheLars van den Boom160: J18 2xvoorwedstrijd 2[2]07:42,645e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheLars van den Boom143: J18 1xheat 2[6]09:39,966e
ZWOZwolscheLars van den Boom026: J18 1x Bheat 2[3]09:16,605e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche 4Lars van den Boom140: J18 1xvoorwedstrijd 3[3]09:52,206e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheLars van den Boom038: J16 1x Bheat 4[3]08:20,755e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheLars van den Boom143: J18 1xheat 4[6]09:08,825e
ZWOZwolscheRoland Kok026: J18 1x Bheat 3[3]07:56,796e
ZWOZwolsche 2Tom Schwantje037: J16 1x Aheat 2[4]08:05,765e
ZWOZwolscheLars van den Boom038: J16 1x Bheat 3[5]08:21,194e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheLars van den Boom143: J18 1xheat 3[6]08:45,424e
ZWOZwolscheLars van den Boom038: J16 1x Bheat 3[7]08:30,094e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche 2Tom Schwantje132: J16 1xB-finale [6]07:55,922e
ZWOZwolsche 2Tom Schwantje132: J16 1xhalve-finale 2[4]07:58,333e
ZWOZwolsche 1Koen Luppes130: J18 1xvoorwedstrijd 2[5]07:58,613e
ZWOZwolsche 2Tom Schwantje132: J16 1xvoorwedstrijd 5[5]08:12,821e
ZWOZwolsche 1Lars van den Boom132: J16 1xvoorwedstrijd 1[3]08:50,975e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/HunzeKoen Luppes013: J18 4*time-trial 27:55,325e
ZWOZwolsche/RIC/HunzePhilip den Bremer014: J16 4*time-trial 28:19,771e
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard017: M16 4*time-trial 32:56,022e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/RIC/HunzePhilip den Bremer027: J164*D-ronde 17:52,32e
ZWOZwolsche/RIC/HunzePhilip den Bremer027: J164*B-ronde 00:47,83e
ZWOZwolsche/RIC/HunzePhilip den Bremer027: J164*A-ronde 08:24,92e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheLars van den Boom145: J18 2xheat 1[5]07:26,624e
ZWOZwolscheMorvenna de Vries041: M16 1x Bheat 1[2]09:16,916e
ZWOZwolsche 3Philip den Bremer037: J16 1x Bheat 5[2]08:05,341e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche 3Lars van den Boom143: J18 1xheat [7]09:02,515e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheKoen Luppes036: J18 1x Bheat 1[2]08:40,021e
ZWOZwolscheLars van den Boom046: J16 1x Bheat 3[7]09:54,812e
ZWOZwolscheMarjolein Visser062: M14 1xheat 3[4]02:34,232e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard146: M16 1xA-finale [3]09:01,665e
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer140: J16 1xA-finale [5]08:23,836e
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard146: M16 1xvoorwedstrijd 2[2]08:58,462e
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer140: J16 1xhalve-finale 2[2]07:52,121e
ZWOZwolsche 1Tom Schwantje140: J16 1xhalve-finale 1[6]08:09,865e
ZWOZwolscheMorvenna de Vries035: M16 2xheat 1[2]09:27,605e
ZWOZwolscheKoen Luppes137: J18 1xvoorwedstrijd 4[2]08:39,683e
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer140: J16 1xvoorwedstrijd 7[3]08:52,882e
ZWOZwolsche 1Tom Schwantje140: J16 1xvoorwedstrijd 5[3]08:58,692e
ZWOZwolsche 3Lars van den Boom140: J16 1xvoorwedstrijd 2[7]09:23,645e