Daan Klomp

191 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OrcaDaan Klomp001: HE 2xA-finale [3]06:40,604e
SKOSkøll/OrcaDaan Klomp001: HE 2xlotingsrace [5]06:37,083e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/Skøll/ThêtaLennart van Lierop103: HE 4xA-finale [5]05:51,741e
ORCOrca/SkøllDaan Klomp001: HE 2xA-finale [2]06:29,383e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xA-finale [8]07:42,844e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xA-finale [2]07:37,421e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1xB-finale [6]07:42,874e
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1xhalve-finale 2[6]08:02,746e
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1xkwart-finale 4[2]08:00,473e
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1xtime-trial 07:04,5212e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Daan Klomp011: HE 1xA-finale [3]08:34,092e
ORCOrca 1Daan Klomp011: HE 1xvoorwedstrijd 3[2]08:52,161e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/NjordErin Smeijsters105: HG 4-A-finale [4]07:02,511e
ORCOrca/NjordErin Smeijsters105: HG 4-voorwedstrijd 1[5]06:33,362e
ORCOrca 2Erin Smeijsters005: HG 4+A-finale [4]07:00,354e
ORCOrca 2Erin Smeijsters005: HG 4+voorwedstrijd 2[5]06:48,331e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
USCUSC/ORC/OKEMathijs Oggel004: M 8+A-finale [2]06:33,265e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Daan Klomp101: HE 1xvoorwedstrijd 1[4]07:26,474e
ORCOrca 1Daan Klomp004: HG 2-A-finale [4]06:46,841e
ORCOrca 1Daan Klomp004: HG 2-voorwedstrijd 2[5]07:10,441e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Daan Klomp101: HE 1xvoorwedstrijd 2[1]07:26,573e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: HE 8+A-finale [2]06:24,696e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/VikingDaan Klomp103: HE 4xA-finale [5]06:22,993e
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xA-finale [3]07:52,595e
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xvoorwedstrijd 2[3]

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/OrcaKoen van Brussel018: G 4-A-finale [4]06:40,741e
VIDVidar/OrcaKoen van Brussel015: G 2-A-finale [2]07:05,551e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/Phocas/VidarDogus Koker105: G 4+A-finale [2]06:25,991e
ORCOrca/Phocas/VidarDogus Koker105: G 4+voorwedstrijd 1[2]06:37,371e
VIDVidar/OrcaDaan Klomp004: G 2-A-finale [1]07:03,173e
VIDVidar/OrcaDaan Klomp004: G 2-voorwedstrijd 1[4]06:58,602e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/Orca 1Daan Klomp111: M 2xvoorwedstrijd 2[5]06:25,743e
VIDVidar/OrcaDaan Klomp036: M 2xB-finale [2]06:27,461e
VIDVidar/OrcaDaan Klomp036: M 2xvoorwedstrijd 2[4]06:30,034e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/OrcaDaan Klomp102: E 2xA-finale [2]06:57,582e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Daan Klomp143: E 1xA-finale [4]07:08,184e
ORCOrca/VidarDogus Koker044: E 2xA-finale [2]06:36,266e
ORCOrca/VidarDogus Koker044: E 2xvoorwedstrijd 2[4]06:29,242e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDaan Klomp147: E 1xA-finale [6]07:36,194e
PROProteus/Orca/Vidar/LagaAmos Keijser002: E 4-A-finale [5]06:01,761e
VIDVidar/OrcaDaan Klomp044: E 2xA-finale [7]06:26,232e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDaan Klomp143: E 1xA-finale [3]07:58,012e
ORCOrcaDaan Klomp143: E 1xvoorwedstrijd 1[5]07:57,351e
ORCOrca/ProteusDaan Klomp044: E 2xA-finale [3]07:35,393e
LAGLaga/Orca/Vidar/ProteusAmos Keijser002: E 4-A-finale [5]07:00,911e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Daan Klomp003: E 1xB-finale [1]07:21,425e
ORCOrca 1Daan Klomp003: E 1xhalve-finale 2[2]07:48,286e
ORCOrca 1Daan Klomp003: E 1xkwart-finale 4[5]07:17,243e
ORCOrca 1Daan Klomp003: E 1xtime-trial 06:53,4312e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/OrcaDaan Klomp102: SA 2xA-finale [2]06:28,592e
NERNereus/OrcaDaan Klomp003: SA 2xA-finale [4]06:31,051e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/OrcaDaan Klomp111: M 2xA-finale [1]06:38,921e
NERNereus/OrcaDaan Klomp014: BM 2xA-finale [3]06:53,591e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Njord/Gyas/OrcaAbe Wiersma103: SA 4xA-finale [3]06:01,611e
NERNereus/OrcaAbe Wiersma102: SA 2xA-finale [1]06:31,162e
NERNereus/OrcaAbe Wiersma003: SA 2xA-finale [1]06:27,402e
NERNereus/OrcaAbe Wiersma003: SA 2xvoorwedstrijd 1[3]06:39,561e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 3 (SB)Daan Klomp201: SA 1xhalve-finale 1[5]08:03,045e
ORCOrca 3 (SB)Daan Klomp201: SA 1xkwart-finale 1[5]08:45,121e
ORCOrca 3 (SB)Daan Klomp201: SA 1xtime-trial 07:35,816e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierA-finale [5]11:21,677e
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude Viervoorwedstrijd 2[5]06:37,641e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/NereusDaan Klomp102: SA 2xA-finale [4]06:24,321e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ProteusVincent Goris130: LM 8+A-finale [1]06:14,283e
NERNereus/OrcaBerend Mortier110: LM 2xA-finale [3]06:19,801e
NERNereus/OrcaBerend Mortier025: BLM 2xA-finale [4]06:59,621e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDaan Klomp009: LSA 1xA-finale [2]07:50,811e
ORCOrcaDaan Klomp009: LSA 1xvoorwedstrijd 2[1]07:23,601e
ORCOrcaDaan Klomp171: LO 1xA-finale [1]07:35,921e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/GyasTim Weerkamp101: SA 2-A-finale [1]06:51,483e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Daan Klomp161: O 1xA-finale [7]07:17,622e
ORCOrcaDaan Klomp102: SA 2xA-finale [5]06:45,373e
ORCOrca/SkøllDaan Klomp003: SA 2xA-finale [6]07:43,222e
ORCOrcaDaan Klomp009: LSA 1xA-finale [6]08:28,451e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca (SB) (p2)Daan Klomp003: LSA 1xB-finale [3]07:38,264e
ORCOrca (SB) (p2)Daan Klomp003: LSA 1xhalve-finale 2[5]07:54,756e
ORCOrca (SB) (p2)Daan Klomp003: LSA 1xvoorwedstrijd 3[4]07:52,621e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/Laga/Orca/NereusBerend Mortier051: SA 4xA-finale [2]05:52,941e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDaan Klomp018: BLM 1xA-finale [5]07:04,723e
ORCOrcaDaan Klomp018: BLM 1xvoorwedstrijd 2[2]07:18,721e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Daan Klomp182: LO 1xA-finale [3]07:20,561e
ORCOrca 1Daan Klomp180: O 1xA-finale [2]07:22,083e
ORCOrca 2Daan Klomp182: LO 1xvoorwedstrijd 1[2]07:22,261e
ORCOrca 1Daan Klomp180: O 1xvoorwedstrijd 2[3]07:30,341e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Daan Klomp202: LSA 1xhalve-finale 1[3]07:16,132e
ORCOrca 1Daan Klomp202: LSA 1xvoorwedstrijd 1[3]07:57,331e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/TOR/Viking/ProteusDaan Klomp051: SA 4xA-finale [6]06:40,212e
ORCOrca/ProteusDaan Klomp003: O 2-A-finale [3]07:20,704e
ORCOrca/ProteusDaan Klomp003: O 2-voorwedstrijd 1[7]07:23,332e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ProteusDaan Klomp115: LM 2xA-finale [5]06:28,034e
ORCOrca/ProteusDaan Klomp115: LM 2xvoorwedstrijd 1[5]06:36,782e
ORCOrca/ProteusDaan Klomp030: LM 2xA-finale [6]06:29,831e
ORCOrca/ProteusDaan Klomp030: LM 2xvoorwedstrijd 1[4]06:56,383e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Daan Klomp118: LO 1xA-finale [5]07:58,445e
ORCOrca/ProteusDaan Klomp102: SA 2xA-finale [3]06:52,151e
ORCOrca 2Daan Klomp118: LO 1xvoorwedstrijd 2[3]07:59,141e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ProteusDaan Klomp103: SA 2xA-finale [4]07:28,721e
ORCOrca 2Daan Klomp117: LO 1xA-finale [6]08:54,532e
ORCOrcaDaan Klomp008: LSA 1xA-finale [2]08:22,501e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTORJort van Gennep126: JM 2xA-finale [4]06:34,121e
TORTORJort van Gennep126: JM 2xvoorwedstrijd 1[3]06:51,341e
TORTOR/Laak/Willem IIIAbe Wiersma035: JM 4xA-finale [1]06:01,461e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTORDaan Klomp103: SA 2xA-finale [7]06:46,783e
LAALaak/TOR/Willem IIIAbe Wiersma029: J18 4xheat [5]06:02,091e
TORTORDaan Klomp028: J18 2xheat 2[3]06:34,481e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTORJort van Gennep131: J18 2xA-finale [5]06:48,551e
TORTOR 2Daan Klomp130: J18 1xA-finale [5]07:17,531e
TORTOR 2Daan Klomp130: J18 1xhalve-finale 3[5]07:22,951e
TORTORJort van Gennep131: J18 2xvoorwedstrijd 2[4]06:34,951e
TORTOR 2Daan Klomp130: J18 1xvoorwedstrijd 3[5]07:40,691e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTORJort van Gennep013: J18 4*time-trial 26:20,881e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
DDSDDS/TORDaan Klomp145: J18 2xheat 1[7]06:48,861e
TORTORDaan Klomp117: LO 1xvoorwedstrijd 1[3]07:39,183e
LEYLeythe/TOR/DDS/BeatrixJeroen de Wit028: J18 4xheat [6]06:14,731e
TORTORDaan Klomp027: J18 2xheat 4[4]07:00,422e
TORTORDaan Klomp024: J18 1x Aheat 2[6]07:37,871e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTOR 1Daan Klomp119: JM 1xA-finale [5]07:20,851e
TORTOR 1Daan Klomp119: JM 1xhalve-finale A/B 1[4]07:36,432e
DDSDDS/Beatrix/Leythe/TORDaan Klomp032: JM 4xA-finale [4]06:17,432e
TORTOR 1Daan Klomp119: JM 1xvoorwedstrijd 3[4]07:39,541e
DDSDDS/Beatrix/Leythe/TORDaan Klomp032: JM 4xvoorwedstrijd 2[4]06:28,441e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BEABeatrix/TORJeroen de Wit142: J18 2xA-finale [7]07:27,383e
BEABeatrix/TORJeroen de Wit142: J18 2xhalve-finale 1[5]07:33,483e
BEABeatrix/TORJeroen de Wit142: J18 2xvoorwedstrijd 1[6]07:26,551e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTOR/BredaJort van Gennep144: J18 2-heat [3]07:07,771e
TORTOR/BredaJort van Gennep027: J18 2xheat 3[3]06:53,751e
TORTORDaan Klomp024: J18 1x Aheat 2[5]07:39,651e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BREBreda/TOR/Spaarne/LaakJort van Gennep139: J18 4xA-finale [4]06:28,211e
TORTORDaan Klomp137: J18 1xB-finale [5]07:56,321e
TORTORDaan Klomp137: J18 1xhalve-finale 1[5]07:43,273e
TORTOR/BredaJort van Gennep030: J18 2-A-finale [5]07:53,501e
TORTORDaan Klomp137: J18 1xvoorwedstrijd 4[6]08:35,421e
TORTOR/BredaJort van Gennep030: J18 2-voorwedstrijd 1[6]07:49,001e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTOR/Willem III/LaakConno Kuyt013: J18 4*time-trial 27:10,691e

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 februari 2011 t/m 27 februari 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTORDaan Klomp062: J18 1xtime-trial 23:22,682e
TORTORDaan Klomp021: LN 1xtime-trial 20:04,841e

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 juli 2010 t/m 04 juli 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTORJort van Gennep151: J16 2xheat 1[6]07:09,651e
BREBreda/TORJort van Gennep152: J16 4*heat [2]06:47,461e
TORTOR/BredaJort van Gennep029: J18 4-heat [5]06:42,951e
TORTORDaan Klomp038: J16 2xheat 1[2]07:13,411e
TORTORDaan Klomp036: J16 1xAheat 2[4]07:34,321e

Koninklijke - Holland Beker

26 juni 2010 t/m 27 juni 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SPASpa/Bre/TORJort van Gennep130: J18 8+A-finale [1]06:42,042e
TORTOR/BredaJort van Gennep003: J18 4-A-finale [5]06:45,953e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 juni 2010 t/m 06 juni 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTORDaan Klomp148: J16 2xA-finale 07:00,233e
TORTORDaan Klomp148: J16 2xhalve-finale 107:25,212e
TORTOR/BredaBart de Wijs047: J16 4*A-finale 06:40,381e
TORTOR/BredaBart de Wijs047: J16 4*voorwedstrijd 107:03,111e
TORTORDaan Klomp148: J16 2xvoorwedstrijd 407:27,781e

Westelijke Regatta

22 mei 2010 t/m 23 mei 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTORDaan Klomp145: J18 2xheat 1[4]07:12,072e
TORTORDaan Klomp151: J16 2x zondagheat 4[2]07:17,871e
TORTORDaan Klomp025: J18 1x Bheat 3[3]07:57,922e
TORTORDaan Klomp036: J16 1x Aheat 1[3]07:49,701e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 mei 2010 t/m 09 mei 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTOR/BredaJort van Gennep042: J16 4xA-finale 06:47,671e
TORTORDaan Klomp036: J16 2xA-finale 07:30,112e
TORTORDaan Klomp034: J16 1x Avoorwedstrijd 107:53,972e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 april 2010 t/m 25 april 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTOR 1Daan Klomp141: J16 1xA-finale [4]07:50,075e
TORTORJort van Gennep142: J16 4*voorwedstrijd 1[5]
TORTOR 1Daan Klomp141: J16 1xherkansing 1[7]08:01,861e
TORTORDaan Klomp024: J16 2xH-finale [2]07:52,103e
TORTOR 1Daan Klomp141: J16 1xvoorwedstrijd 3[2]08:03,883e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 maart 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ROORoosendaalse-combi 5Erik Dekker012: J18 8+time-trial 28:50,667e

Heineken Roeivierkamp 2010

13 maart 2010 t/m 14 maart 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ROORoosendaalse-combi 1Erik Dekker007: J18 8+D-ronde 17:32,85e
ROORoosendaalse-combi 1Erik Dekker007: J18 8+C-ronde 02:25,86e
ROORoosendaalse-combi 1Erik Dekker007: J18 8+B-ronde 00:44,34e
ROORoosendaalse-combi 1Erik Dekker007: J18 8+A-ronde 08:17,55e

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2009 t/m 05 juli 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTORSjoerd Klomp144: J18 8+A-finale 07:03,435e
TORTORDaan Klomp149: J16 1xvoorwedstrijd 208:12,984e
TORTORDaan Klomp035: J16 1xBvoorwedstrijd 208:07,242e
TORTORDaan Klomp036: J16 2xvoorwedstrijd 507:38,753e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 juni 2009 t/m 07 juni 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTORDaan Klomp146: J16 2xB-finale [5]08:02,315e
TORTORDaan Klomp146: J16 2xhalve-finale 3[4]08:28,593e
TORTORDaan Klomp037: J16 4*A-finale [1]07:56,694e
TORTOR 1Daan Klomp032: J161x Bvoorwedstrijd 2[5]09:19,611e
TORTORDaan Klomp037: J16 4*voorwedstrijd 3[5]08:24,132e
TORTORDaan Klomp146: J16 2xvoorwedstrijd 3[7]08:26,111e

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 mei 2009 t/m 24 mei 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTOR 2Daan Klomp149: J16 1xvoorwedstrijd 208:13,385e
TORTOR 2Daan Klomp035: J16 1x Bvoorwedstrijd 108:34,892e
TORTORDaan Klomp036: J16 2xvoorwedstrijd 207:52,043e

Roeiwedstrijden van de ZRB 2009

09 mei 2009 t/m 10 mei 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTOR 2Daan Klomp149: J16 1xvoorwedstrijd 108:32,492e
TORTORGeert Bakker036: J16 2xvoorwedstrijd 107:41,482e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 april 2009 t/m 26 april 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTORGeert Bakker028: J16 2xA-finale [3]07:48,964e
TORTOR 1Daan Klomp141: J16 1xvoorwedstrijd 3[6]08:30,596e
TORTOR 1Daan Klomp141: J16 1xvoorwedstrijd 1[3]09:09,3111e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 maart 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTOR 2Peter Klomp023: HCl 4*time-trial 31:26,7113e