Lotte Pronk

173 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos/Willem III/SilViaSarah Grijns128: DE 8+A-finale [7]06:31,161e
OKEOkeanos/Willem IIILotte Pronk129: DG 4-A-finale [4]07:05,451e
OKEOkeanos/Willem III/SilViaSarah Grijns128: DE 8+voorwedstrijd 2[5]06:52,911e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos/Willem III/SilViaSarah Grijns128: DE 8+A-finale [7]06:23,284e
OKEOkeanos/Willem III/SilViaSarah Grijns128: DE 8+voorwedstrijd 1[4]06:23,182e
OKEOkeanos/Willem III 2Lotte Pronk021: DE 4-A-finale [6]07:11,614e
OKEOkeanos/Willem III 2Lotte Pronk021: DE 4-lotingsrace [5]07:10,954e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus-combiAnne-Eva Petersen128: DE 8+heat [2]06:13,871e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos/Willem III 2Jessica Drost129: DG 4-A-finale [6]07:34,642e
WILWillem III 1Lotte Pronk022: DG 1xA-finale [4]08:44,101e
WILWillem III 1Lotte Pronk022: DG 1xvoorwedstrijd 1[5]08:17,071e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Lotte Pronk011: DE 1xC-finale [3]08:40,493e
WILWillem III 2Lotte Pronk011: DE 1xkwart-finale 1[2]08:15,664e
WILWillem III 2Lotte Pronk011: DE 1xtime-trial 07:56,2916e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SILSilVia/Willem IIIAnna de Boer123: W 8+A-finale [3]07:05,813e
SILSilVia/Willem IIIAnna de Boer123: W 8+time-trial 06:31,804e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SILSilVia/Willem IIIAnna de Boer128: DE 8+A-finale [2]06:17,354e
SILSilVia/Willem IIIAnna de Boer128: DE 8+voorwedstrijd 2[1]06:15,502e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SILSilVia/Willem IIIAnna de Boer128: DE 8+A-finale [3]06:56,131e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SILSilVia/Okeanos/Willem IIILotte Pronk021: DE 4-A-finale [4]07:39,922e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIILotte Pronk017: DG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:21,754e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIILotte Pronk119: W 1xB-finale [2]07:53,082e
WILWillem IIILotte Pronk119: W 1xhalve-finale A/B 1[1]08:06,736e
WILWillem IIILotte Pronk119: W 1xherkansing [1]07:50,131e
WILWillem IIILotte Pronk119: W 1xvoorwedstrijd 1[1]07:54,234e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Lotte Pronk144: DE 1xA-finale [2]07:59,366e
WILWillem III 1Lotte Pronk144: DE 1xvoorwedstrijd 1[2]07:36,343e
WILWillem IIILotte Pronk017: DG 1xA-finale [6]07:53,532e
WILWillem IIILotte Pronk017: DG 1xvoorwedstrijd 3[5]08:12,101e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SILSilVia/Okeanos/Willem IIICharlotte Geers124: DE 8+A-finale [5]06:36,721e
WILWillem IIILotte Pronk017: DG 1xA-finale [3]08:02,663e
WILWillem IIILotte Pronk017: DG 1xvoorwedstrijd 2[7]08:06,322e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Lotte Pronk144: DE 1xA-finale [7]09:04,724e
WILWillem III 2Lotte Pronk144: DE 1xvoorwedstrijd 1[5]09:05,593e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstel/Willem IIIMick Jonkers221: DG 2-A-finale [3]07:58,003e
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-B-finale [3]07:58,004e
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-herkansing [5]07:56,556e
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-time-trial 07:31,028e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIILotte Pronk164: DO 1xA-finale [5]07:54,042e
WILWillem III/LagaLotte Pronk019: DSA 2xA-finale [2]07:18,516e
WILWillem IIILotte Pronk017: DSA 1xA-finale [6]08:02,455e
WILWillem IIILotte Pronk017: DSA 1xvoorwedstrijd 3[5]07:56,333e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Hoop/Willem IIIFemke Dekker128: DSA 8+A-finale [5]06:41,363e
WILWillem III/LagaMarieke Mulder126: DSA 2xA-finale [3]07:16,664e
NERNereus/Hoop/Willem IIIFemke Dekker128: DSA 8+voorwedstrijd 2[4]
WILWillem IIILotte Pronk173: DO 1xA-finale [3]07:59,193e
WILWillem IIILotte Pronk173: DO 1xvoorwedstrijd 1[4]08:09,982e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Lotte Pronk119: W 1xC-finale [1]08:43,411e
WILWillem III 2Lotte Pronk119: W 1xherkansing 2[3]08:37,164e
WILWillem III 2Lotte Pronk119: W 1xvoorwedstrijd 3[1]08:31,044e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Lotte Pronk162: DSA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:03,784e
WILWillem IIILotte Pronk017: DSA 1xA-finale [5]08:14,646e
WILWillem IIILotte Pronk017: DSA 1xvoorwedstrijd 2[4]08:21,473e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Lotte Pronk017: DSA 1xA-finale [6]08:07,935e
WILWillem III 1Lotte Pronk017: DSA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:15,923e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Lotte Pronk203: DSA 1xC-finale [5]
WILWillem III 1Lotte Pronk203: DSA 1xherkansing 2[4]09:44,734e
WILWillem III 1Lotte Pronk203: DSA 1xtime-trial 08:40,039e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MRCMercantile RC/Triton/WILJessica Morrison112: W 4-A-finale [3]06:49,221e
MRCMercantile RC/Triton/WILJessica Morrison033: W 4-A-finale [1]07:22,923e
MRCMercantile RC/Triton/WILJessica Morrison033: W 4-voorwedstrijd 1[2]07:24,402e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIILotte Pronk172: DO 1xA-finale [2]08:27,021e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIILotte Pronk017: DSA 1xA-finale [5]07:58,675e
WILWillem IIILotte Pronk017: DSA 1xvoorwedstrijd 1[4]08:05,692e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIILotte Pronk125: DSA 1xA-finale [7]08:11,384e
NERNereus/Willem IIIMalou Broekhuizen129: DSA 8+A-finale [5]07:02,023e
WILWillem IIILotte Pronk125: DSA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:16,353e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIILotte Pronk214: DO 1xA-finale [5]08:23,144e
WILWillem IIILotte Pronk005: DSA 1xherkansing 2[3]08:49,224e
WILWillem IIILotte Pronk005: DSA 1xvoorwedstrijd 3[3]09:05,096e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIILotte Pronk130: DO 1xA-finale [7]08:04,442e
WILWillem III 2Lotte Pronk015: DSA 1xvoorwedstrijd 2[5]08:11,174e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIILotte Pronk119: W 1xD-finale [5]07:59,811e
WILWillem IIILotte Pronk119: W 1xherkansing 4[1]08:01,295e
WILWillem IIILotte Pronk119: W 1xvoorwedstrijd 1[3]08:19,476e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIILotte Pronk130: DO 1xA-finale [5]09:07,284e
WILWillem III 1Lotte Pronk015: DSA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:58,334e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Lotte Pronk125: DSA 1xA-finale [7]08:03,704e
NERNereus/Willem IIICharlotte de Groot127: DSA 2xA-finale [5]07:42,914e
WILWillem III 2Lotte Pronk125: DSA 1xvoorwedstrijd 2[6]
WILWillem IIILotte Pronk015: DSA 1xA-finale [7]08:18,075e
WILWillem IIILotte Pronk015: DSA 1xvoorwedstrijd 1[4]08:24,543e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIILotte Pronk203: DSA 1xherkansing 2[1]10:55,965e
WILWillem IIILotte Pronk203: DSA 1xvoorwedstrijd 2[5]08:59,415e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIILotte Pronk103: BW 1xA-finale [4]08:10,225e
WILWillem IIILotte Pronk014: BW 1xA-finale [4]08:14,274e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos/Willem IIIJocelyn Spruit021: DEj 8+A-finale [2]07:54,394e
OKEOkeanos/Willem IIIJocelyn Spruit021: DEj 8+voorwedstrijd 2[6]07:54,622e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Lotte Pronk130: DO 1xA-finale [7]09:12,176e
WILWillem III 2Lotte Pronk130: DO 1xvoorwedstrijd 1[2]08:52,793e
WILWillem IIILotte Pronk028: DN 1xA-finale [2]08:59,571e
WILWillem IIILotte Pronk028: DN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:57,363e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIILotte Pronk018: DN 1xvoorwedstrijd 1[6]09:24,614e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIILotte Pronk132: DN 1xA-finale [2]08:41,075e
WILWillem IIILotte Pronk132: DN 1xvoorwedstrijd 1[6]08:57,003e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos/TrompLotte Pronk135: DN 2xvoorwedstrijd 2[6]07:54,773e
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xA-finale [3]08:17,654e
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:20,672e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanosLaurien Verkleij131: DO 4-voorwedstrijd 2[4]08:08,644e
OKEOkeanosLaurien Verkleij020: DDev 4-A-finale [3]07:47,276e
OKEOkeanosLaurien Verkleij020: DDev 4-voorwedstrijd 1[7]07:12,532e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanosLaurien Verkleij129: DSA 8+A-finale [2]07:10,065e
OKEOkeanosLaurien Verkleij131: DO 4-A-finale [6]07:39,075e
OKEOkeanosLaurien Verkleij131: DO 4-voorwedstrijd 1[6]07:44,922e
OKEOkeanos 1Laurien Verkleij020: DDev 4-A-finale [6]07:21,166e
OKEOkeanos 1Laurien Verkleij017: DO 2-voorwedstrijd 3[3]08:13,594e
OKEOkeanos 1Laurien Verkleij020: DDev 4-voorwedstrijd 1[7]07:12,392e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanosLaurien Verkleij131: DO 4-voorwedstrijd 2[3]07:20,173e
OKEOkeanosLaurien Verkleij020: DDev 4-voorwedstrijd 3[1]07:25,894e
OKEOkeanosLaurien Verkleij020: DDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:41,994e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos 1Laurien Verkleij121: DO 4-A-finale [6]07:11,154e
OKEOkeanos 1Laurien Verkleij121: DO 4-voorwedstrijd 1[6]07:13,152e
OKEOkeanosLaurien Verkleij038: DDev 4-B-finale [4]07:12,973e
OKEOkeanosLaurien Verkleij038: DDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:19,623e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanosLaurien Verkleij008: D 2e divisie 8+time-trial 27:30,243e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanosLaurien Verkleij012: D2eDiv8+D-ronde 17:50,05e
OKEOkeanosLaurien Verkleij012: D2eDiv8+C-ronde 02:25,86e
OKEOkeanosLaurien Verkleij012: D2eDiv8+B-ronde 00:45,55e
OKEOkeanosLaurien Verkleij012: D2eDiv8+A-ronde 08:23,85e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTrompLotte Pronk135: DN 2xA-finale [4]07:51,202e
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xA-finale [2]08:19,154e
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xvoorwedstrijd 1[7]08:29,433e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTromp/VidarEmily Weimar114: W 2xvoorwedstrijd 1[5]07:37,685e
TROTromp/VidarEmily Weimar018: BW 2xvoorwedstrijd 2[4]07:42,444e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTromp/VidarEmily Weimar126: DSA 2xA-finale [7]08:14,946e
TROTromp/VidarEmily Weimar126: DSA 2xvoorwedstrijd 2[2]08:13,933e
TROTrompLotte Pronk028: DN 1xA-finale [4]09:42,762e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTrompCaitlin van Essen135: DN 2xA-finale [5]07:36,972e
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xvoorwedstrijd 2[4]08:47,535e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTrompLotte Pronk126: DSB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:39,914e

Heineken Roeivierkamp 2011

12 maart 2011 t/m 13 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
OKEOkeanos/Nereus/TrompKristel Kooij016: D1eDiv4*D-ronde 17:57,16e
OKEOkeanos/Nereus/TrompKristel Kooij016: D1eDiv4*C-ronde 02:48,16e
OKEOkeanos/Nereus/TrompKristel Kooij016: D1eDiv4*B-ronde 00:56,87e
OKEOkeanos/Nereus/TrompKristel Kooij016: D1eDiv4*A-ronde 08:41,65e

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 juli 2010 t/m 04 juli 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillemIII/TrompEmma Reijmerink135: DN 2xA-finale [5]07:35,662e
WILWillemIII/TrompEmma Reijmerink135: DN 2xvoorwedstrijd 1[4]07:56,761e
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xA-finale [3]08:11,274e
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:19,223e

Koninklijke - Holland Beker

26 juni 2010 t/m 27 juni 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTrompLotte Pronk011: DSB 1xA-finale [5]08:49,414e
TROTrompLotte Pronk011: DSB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:47,392e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 juni 2010 t/m 06 juni 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTrompLotte Pronk128: DO 1xA-finale 08:24,635e
TROTrompLotte Pronk028: DN 1xA-finale 08:13,082e
TROTrompLotte Pronk028: DN 1xvoorwedstrijd 108:52,343e

Westelijke Regatta

22 mei 2010 t/m 23 mei 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTrompLotte Pronk136: DB 1xA-finale [6]08:11,171e
TROTrompLotte Pronk136: DB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:35,622e
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xA-finale [4]08:41,954e
TROTrompLotte Pronk018: DN 1xvoorwedstrijd 2[4]08:26,581e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 april 2010 t/m 25 april 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTrompLotte Pronk131: DN 1xA-finale [7]08:32,253e
TROTrompLotte Pronk131: DN 1xvoorwedstrijd 1[3]08:51,213e
TROTrompLotte Pronk031: DB 1xA-finale [2]09:10,374e
TROTrompLotte Pronk031: DB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:47,953e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 maart 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeLotte Pronk011: D 1e divisie 4*time-trial 31:02,522e

Heineken Roeivierkamp 2010

13 maart 2010 t/m 14 maart 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze-combi 1Lotte Pronk016: D1eDiv 4*D-ronde 19:41,75e
HUNHunze-combi 1Lotte Pronk016: D1eDiv 4*C-ronde 02:40,76e
HUNHunze-combi 1Lotte Pronk016: D1eDiv 4*B-ronde 00:52,56e
HUNHunze-combi 1Lotte Pronk016: D1eDiv 4*A-ronde 09:22,46e

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2009 t/m 05 juli 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTrompHelga Emke147: M18 4xA-finale 07:07,412e
TROTrompHelga Emke032: M18 2xvoorwedstrijd 307:38,311e

Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2009 t/m 28 juni 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTrompHelga Emke125: M18 2xA-finale [4]07:49,713e
TROTrompHelga Emke016: M18 2xA-finale [3]08:17,403e
TROTrompHelga Emke016: M18 2xvoorwedstrijd 1[3]08:23,051e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 juni 2009 t/m 07 juni 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTrompHelga Emke144: M18 2xB-finale [5]08:49,795e
TROTrompHelga Emke144: M18 2xhalve-finale 2[6]08:39,874e
TROTrompHelga Emke144: M18 2xvoorwedstrijd 1[7]09:16,932e

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 mei 2009 t/m 24 mei 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTrompHelga Emke147: M18 4x (combiheat)voorwedstrijd 107:16,494e
TROTrompHelga Emke032: M18 2xvoorwedstrijd 208:20,153e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 april 2009 t/m 26 april 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTrompHelga Emke145: M18 4xA-finale [4]07:22,701e
TROTrompMaaike Buisman029: M18 2xB-finale [4]08:34,413e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 maart 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTrompHelga Emke014: M18 4 *time-trial 31:23,941e

Heineken Roeivierkamp 2009

14 maart 2009 t/m 15 maart 2009
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTrompDaphne van Wees017: M18 4*D-ronde 19:31,82e
TROTrompDaphne van Wees017: M18 4*C-ronde 02:41,32e
TROTrompDaphne van Wees017: M18 4*B-ronde 00:53,52e
TROTrompDaphne van Wees017: M18 4*A-ronde 08:53,52e