Mirjam Box

218 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AsoposMees van der Meer115: LHE 4xA-finale [7]06:15,991e
ASOAsoposMathijs Berkhout102: HE 2-A-finale [3]07:19,105e
ASOAsoposJarno Hagelen121: LHB 1xA-finale [5]07:47,043e
ASOAsoposCasper Roes104: HE 8+voorwedstrijd 3[4]06:21,235e
ASOAsoposMathijs Berkhout102: HE 2-voorwedstrijd 1[5]07:39,363e
ASOAsoposCasper Roes118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[6]07:27,734e
ASOAsoposJarno Hagelen121: LHB 1xvoorwedstrijd 4[4]08:20,621e
ASOAsopos 2Mees van der Meer013: LHG 1xA-finale [2]07:27,403e
ASOAsoposJoost Braspenning016: LHDev 2xA-finale [4]06:56,425e
ASOAsoposCasper Roes017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:03,226e
ASOAsoposMathijs Berkhout004: HG 2-voorwedstrijd 3[6]07:17,324e
ASOAsopos 1Jarno Hagelen013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[4]07:43,935e
ASOAsopos 2Mees van der Meer013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[5]07:33,252e
ASOAsoposJoost Braspenning016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:03,301e
ASOAsoposThijs-Jan van Aalst008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:27,955e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/SaurusFelix Brongers115: LHE 4xA-finale [8]06:24,194e
ASOAsoposCasper Roes118: LHGb 4-A-finale [8]06:43,036e
ASOAsopos 2Joost Braspenning121: LHB 1xA-finale [5]07:26,991e
ASOAsopos 1Jarno Hagelen121: LHB 1xB-finale [6]07:41,632e
ASOAsopos/SaurusFelix Brongers115: LHE 4xlotingsrace [6]06:42,095e
ASOAsoposCasper Roes118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[5]06:48,303e
ASOAsopos 1Jarno Hagelen121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[7]07:44,463e
ASOAsopos 2Joost Braspenning121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[5]07:35,971e
ASOAsoposSiem Wesseling102: HE 2-voorwedstrijd 2[5]07:24,414e
ASOAsoposThijs-Jan van Aalst109: HB 1xvoorwedstrijd 2[4]07:53,675e
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xA-finale [5]06:57,075e
ASOAsoposSiem Wesseling061: HE 2-A-finale [2]07:20,286e
ASOAsopos 2Joost Braspenning013: LHG 1xA-finale [2]07:37,664e
ASOAsoposCasper Roes017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:08,246e
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:11,381e
ASOAsoposSiem Wesseling061: HE 2-voorwedstrijd 1[6]07:23,143e
ASOAsopos 2Joost Braspenning013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[6]08:25,822e
ASOAsopos 1Jarno Hagelen013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:31,643e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposJoost Braspenning122: LHB 2xA-finale [3]06:56,692e
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xA-finale [4]06:49,934e
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[2]06:48,601e
ASOAsoposJoost Braspenning008: HDev 2xvoorwedstrijd 3[4]06:59,915e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposJarno Hagelen121: LHB 1xA-finale [6]08:27,074e
ASOAsoposSiem Wesseling106: HGb 4-B-finale [7]07:02,133e
ASOAsoposJarno Hagelen121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[6]09:02,021e
ASOAsoposSiem Wesseling106: HGb 4-voorwedstrijd 2[5]07:32,735e
ASOAsoposJarno Hagelen013: LHG 1xB-finale [8]07:59,192e
ASOAsoposMees van der Meer016: LHDev 2xA-finale [3]06:52,442e
ASOAsoposSiem Wesseling007: HDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:52,856e
ASOAsoposJarno Hagelen013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[6]07:44,185e
ASOAsoposMees van der Meer016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[1]07:09,082e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xA-finale [1]07:38,834e
ASOAsoposSiem de Visser004: HG 2-time-trial 05:58,7511e
ASOAsoposFelix Brongers016: LHDev 2xtime-trial 05:34,114e
ASOAsoposCasper Roes017: LHDev 4-time-trial 05:28,6915e
ASOAsoposSiem Wesseling007: HDev 4-time-trial 05:16,2414e
ASOAsoposFelix Brongers120: LHG 2xA-finale [4]07:15,031e
ASOAsoposCasper Roes118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[3]07:33,633e
ASOAsoposFelix Brongers120: LHG 2xvoorwedstrijd 2[4]07:36,761e
ASOAsoposJarno Hagelen121: LHB 1xtime-trial 06:13,067e
ASOAsoposSiem Wesseling106: HGb 4-voorwedstrijd 2[3]07:06,552e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposJarno Hagelen210: LHB 1xA-finale [4]08:20,685e
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xA-finale [5]07:43,925e
ASOAsoposMees van der Meer008: LHSB 1xC-finale [3]08:00,492e
ASOAsoposJarno Hagelen210: LHB 1xvoorwedstrijd 4[5]08:25,671e
ASOAsoposFelix Brongers214: LHG 2xvoorwedstrijd 1[5]07:29,323e
ASOAsoposSiem de Visser204: HG 2-voorwedstrijd 3[2]08:15,035e
ASOAsoposCasper Roes216: LHG 4-voorwedstrijd 2[5]07:31,795e
ASOAsoposSergio Griffioen207: HG 4-voorwedstrijd 3[2]06:47,073e
ASOAsoposFelix Brongers108: LHDev 2xA-finale [1]07:34,182e
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xhalve-finale 1[3]07:53,733e
ASOAsoposSergio Griffioen104: HDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:09,435e
ASOAsoposFelix Brongers108: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:47,211e
ASOAsoposCasper Roes109: LHDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:49,665e
ASOAsoposMees van der Meer008: LHSB 1xkwart-finale 3[5]08:13,704e
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xkwart-finale 2[5]08:06,282e
ASOAsoposMees van der Meer008: LHSB 1xtime-trial 07:21,4414e
ASOAsoposWard van Zeijl007: LHE 1xtime-trial 07:08,607e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposFelix Brongers023: LHG 2xA-finale [2]08:28,096e
ASOAsoposFelix Brongers023: LHG 2xvoorwedstrijd 2[1]08:23,181e
ASOAsoposVictor Hakeboom012: LHE 4-voorwedstrijd 3[5]07:19,795e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMarco Uri106: O 4-A-finale [7]06:47,865e
ASOAsoposUlco Schoots123: LB 1xvoorwedstrijd 1[3]07:51,744e
ASOAsoposMarco Uri102: SA 2-voorwedstrijd 1[6]07:31,064e
ASOAsoposMarleen Pardon135: DN 2xvoorwedstrijd 3[6]07:54,863e
ASOAsoposMarleen Pardon023: LDN 1xA-finale [3]08:22,863e
ASOAsoposPieter Oudshoorn010: LO 2-A-finale [3]07:12,853e
ASOAsoposMarco Uri009: LSA 4-voorwedstrijd 2[3]06:37,974e
ASOAsoposUlco Schoots011: LN 1xvoorwedstrijd 1[3]07:58,715e
ASOAsoposMarleen Pardon023: LDN 1xvoorwedstrijd 2[5]08:32,302e
ASOAsoposPieter Oudshoorn010: LO 2-voorwedstrijd 2[3]07:25,632e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposUlco Schoots118: LO 4-A-finale [5]07:31,853e
ASOAsoposMarleen Pardon135: DN 2xA-finale [5]09:21,961e
ASOAsoposUlco Schoots013: LDev 4-A-finale [2]07:15,794e
ASOAsoposMarleen Pardon023: LDN 1xA-finale [6]09:30,292e
ASOAsoposUlco Schoots013: LDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:09,613e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/SkøllUlco Schoots129: LM 8+A-finale [4]05:59,662e
ASOAsoposUlco Schoots044: LMDev 4-A-finale [5]06:47,926e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposUlco Schoots118: LO 4-A-finale [3]06:42,592e
ASOAsoposMarleen Pardon135: DN 2xA-finale [4]08:23,923e
ASOAsoposUlco Schoots013: LDev 4-A-finale [2]06:43,721e
ASOAsopos 2Marleen Pardon023: LDN 1xA-finale [3]09:18,585e
ASOAsoposUlco Schoots013: LDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:55,343e
ASOAsopos 1Ine ten Cate023: LDN 1xvoorwedstrijd 1[5]08:49,983e
ASOAsopos 2Marleen Pardon023: LDN 1xvoorwedstrijd 1[6]08:44,032e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposUlco Schoots118: LO 4-A-finale [5]06:41,543e
ASOAsoposUlco Schoots119: LO 4+A-finale [5]07:16,561e
ASOAsoposUlco Schoots013: LDev 4-A-finale [7]06:23,692e
ASOAsoposUlco Schoots013: LDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:26,203e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposUlco Schoots118: LO 4-A-finale [3]06:31,231e
ASOAsoposUlco Schoots013: LDev 4-A-finale [2]06:35,272e
ASOAsoposUlco Schoots013: LDev 4-voorwedstrijd 2[3]06:47,471e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposUlco Schoots112: LO 4-A-finale [3]06:26,213e
ASOAsoposMarco Uri111: LSA 2-A-finale [6]07:14,175e
ASOAsoposUlco Schoots112: LO 4-voorwedstrijd 2[6]06:31,292e
ASOAsoposUlco Schoots037: LDev 4-A-finale [3]06:26,543e
ASOAsoposUlco Schoots037: LDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:38,202e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMarco Uri031: O 2-A-finale [2]07:23,622e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/Euros/Proteus/ArgoUlco Schoots002: LH1eDiv8+D-ronde 16:12,33e
ASOAsopos/Euros/Proteus/ArgoUlco Schoots002: LH1eDiv8+C-ronde 02:10,93e
ASOAsopos/Euros/Proteus/ArgoUlco Schoots002: LH1eDiv8+B-ronde 00:38,51e
ASOAsopos/Euros/Proteus/ArgoUlco Schoots002: LH1eDiv8+A-ronde 07:41,43e

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 februari 2012 t/m 26 februari 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposUlco Schoots073: O 4+time-trial 19:09,923e
ASOAsoposMarco Uri030: LO 2-time-trial 20:37,571e