Jelke van Gennep

248 races

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
DUDDudok/HoopPatrick Volaart112: HG 2xA-finale [4]08:00,822e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
DUDDudok/HoopPatrick Volaart110: HB 2xA-finale [4]07:54,163e
DUDDudok/HoopPatrick Volaart110: HB 2xvoorwedstrijd 2[4]07:44,522e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
DUDDudok/HoopPatrick Volaart110: HB 2xA-finale [2]07:00,984e
DUDDudok/HoopPatrick Volaart110: HB 2xvoorwedstrijd 2[2]07:01,312e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
DUDDudok/Argo/ThêtaPatrick Volaart102: E 4xvoorwedstrijd 1[3]06:28,713e
DUDDudokPatrick Volaart003: B 2xA-finale [4]07:00,112e
DUDDudokPatrick Volaart003: B 2xvoorwedstrijd 2[2]07:12,891e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
DUDDudokPatrick Volaart003: B 2xA-finale [3]07:03,892e
DUDDudok 1Patrick Volaart108: B 1xB-finale [2]08:11,673e
DUDDudok 1Patrick Volaart108: B 1xvoorwedstrijd 2[2]07:54,852e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
DUDDudokPatrick Volaart003: B 2xA-finale [6]06:53,612e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
DUDDudok 2Patrick Volaart108: B 1xvoorwedstrijd 2[7]07:48,294e
DUDDudokPatrick Volaart003: B 2xvoorwedstrijd 2[7]07:09,073e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
DUDDudok 1Patrick Volaart107: B 1xvoorwedstrijd 2[6]08:41,836e
DUDDudokPatrick Volaart003: B 2xA-finale [6]08:30,395e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
DUDDudokPatrick Volaart204: G 2xA-finale [5]07:17,355e
DUDDudok 1Patrick Volaart242: B 1xvoorwedstrijd 3[5]08:02,414e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
DUDDudokPatrick Volaart109: N 2xvoorwedstrijd 3[3]07:13,885e
DUDDudokPatrick Volaart005: N 2xvoorwedstrijd 2[4]07:18,694e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/DudokJoris Faas005: N 2xA-finale [5]07:09,634e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
DUDDudok/NereusPatrick Volaart109: N 2xA-finale [2]07:17,253e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
DUDDudokPatrick Volaart109: N 2xA-finale [5]07:13,842e
DUDDudokPatrick Volaart005: N 2xA-finale [2]07:22,864e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/NjordAnnika van Putten138: LDSA 4xA-finale [4]06:56,211e
SKASkadi/Maas/LagaNina Prins141: LDB 4*voorwedstrijd 2[3]07:50,554e
SKASkadiSusie Cats063: LDB 1xA-finale [6]08:21,182e
SKASkadiAnnika van Putten025: LDSA 1xA-finale [3]08:05,874e
SKASkadiSusie Cats063: LDB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:25,763e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiBrian Overeijnder116: LM 1xvoorwedstrijd 2[2]07:27,403e
SKASkadiAnnika van Putten115: LW 1xvoorwedstrijd 2[2]08:16,885e
SKASkadiBrian Overeijnder019: LM 1xvoorwedstrijd 1[3]07:57,614e
SKASkadiAnnika van Putten018: LW 1xvoorwedstrijd 1[3]08:55,213e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
DUDDudokPatrick Volaart005: N 2xA-finale [3]08:15,142e
SKASkadiSusie Cats073: LDB 1xB-finale [1]09:40,951e
SKASkadiSusie Cats073: LDB 1xvoorwedstrijd 3[3]09:10,763e
SKASkadi/NjordVeerle van Velze139: LDN 2xvoorwedstrijd 2[1]08:14,503e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiBrian Overeijnder009: LSA 1xA-finale [4]07:28,894e
SKASkadiAnnika van Putten025: LDSA 1xA-finale [3]08:20,245e
SKASkadiSusie Cats043: LDB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:51,574e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiBrian Overeijnder161: O 1xA-finale [5]07:30,565e
SKASkadiPhilip van der Weijde102: SA 2xA-finale [6]06:54,004e
SKASkadiSusie Cats141: LDN 1xA-finale [4]08:37,844e
SKASkadi 1Annika van Putten125: DSA 1xvoorwedstrijd 2[5]08:40,804e
SKASkadiSusie Cats141: LDN 1xvoorwedstrijd 1[7]08:37,751e
SKASkadiPhilip van der Weijde003: SA 2xA-finale [7]07:57,864e
SKASkadiSusie Cats053: LDB 1xB-finale [6]10:28,483e
SKASkadiAnnika van Putten025: LDSA 1xA-finale [3]09:48,193e
SKASkadi/BredaFalko Michielse004: O 2-A-finale [4]08:17,734e
SKASkadiSusie Cats053: LDB 1xvoorwedstrijd 1[4]10:42,485e
SKASkadi/BredaFalko Michielse004: O 2-voorwedstrijd 2[4]08:03,691e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 4Maarten van Buuren122: LN 1xA-finale [4]07:56,276e
SKASkadi 3Brian Overeijnder122: LN 1xB-finale [3]07:39,091e
SKASkadi/PelargosElsemarie Dijkshoorn140: LDN 2xvoorwedstrijd 2[7]08:15,564e
SKASkadi 4Maarten van Buuren122: LN 1xvoorwedstrijd 2[2]07:46,271e
SKASkadi 3Brian Overeijnder122: LN 1xvoorwedstrijd 1[4]07:30,993e
SKASkadi 3Maarten van Buuren009: LSA 1xA-finale [3]07:51,205e
SKASkadi/ArgoAnnika van Putten026: LDDev 2xA-finale [6]08:10,086e
SKASkadi/PelargosElsemarie Dijkshoorn021: DN 2xA-finale [4]08:30,764e
SKASkadi 3Maarten van Buuren009: LSA 1xvoorwedstrijd 2[5]07:47,852e
SKASkadi 2Brian Overeijnder009: LSA 1xvoorwedstrijd 1[6]07:50,564e
SKASkadi/ArgoAnnika van Putten026: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]08:01,342e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 2Brian Overeijnder208: LO 1xA-finale [3]07:57,533e
SKASkadi 1Maarten van Buuren208: LO 1xA-finale [7]07:46,322e
SKASkadiAnnika van Putten219: LDO 1xA-finale [6]08:31,641e
SKASkadi 1Maarten van Buuren208: LO 1xvoorwedstrijd 2[5]07:30,372e
SKASkadi 2Brian Overeijnder208: LO 1xvoorwedstrijd 1[4]07:45,802e
SKASkadiSusie Cats221: LDB 1xvoorwedstrijd 2[5]09:01,924e
SKASkadiBrian Overeijnder106: LN 1xA-finale [4]07:54,921e
SKASkadiBrian Overeijnder106: LN 1xvoorwedstrijd 2[6]08:39,421e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
DUDDudokPatrick Volaart099: DvH & Knor Ov2+A-finale [3]02:23,222e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposBente van Gennep130: DO 1xA-finale [3]08:13,804e
ASOAsopos/Orca/Laga/ProteusMirjam Box163: DSA 4xA-finale [2]06:46,374e
ASOAsopos/Proteus/LagaMarlou Pors166: DSA 4-A-finale [4]06:54,712e
ASOAsoposMirjam Box140: LDO 1xA-finale [3]08:31,142e
ASOAsopos/Orca/Laga/ProteusMirjam Box163: DSA 4xvoorwedstrijd 2[5]07:06,883e
ASOAsoposMirjam Box022: LDSA 1xA-finale [4]08:19,593e
LAGLaga 2P.C.R. Goldbohm018: DN 1xvoorwedstrijd 3[4]08:18,853e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/Proteus/LagaMarlou Pors109: W 4-A-finale [4]06:49,014e
ASOAsopos/Proteus/LagaMarlou Pors109: W 4-voorwedstrijd 1[4]07:00,392e
ASOAsoposMirjam Box107: LW 1xvoorwedstrijd 2[3]08:24,734e
ASOAsopos/Proteus/LagaMarlou Pors036: W 4-A-finale [2]06:46,522e
ASOAsoposMirjam Box020: LW 1xvoorwedstrijd 2[1]08:03,374e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaP.C.R. Goldbohm135: DN 1xA-finale [4]08:21,993e
LAGLagaP.C.R. Goldbohm135: DN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:33,921e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaP.C.R. Goldbohm130: DO 1xA-finale [3]09:18,095e
ASOAsoposMirjam Box140: LDO 1xA-finale [3]08:49,963e
ASOAsoposMirjam Box140: LDO 1xvoorwedstrijd 2[3]08:27,352e
LAGLagaP.C.R. Goldbohm018: DN 1xA-finale [6]08:17,254e
ASOAsoposBente van Gennep018: DN 1xA-finale [5]08:17,203e
ASOAsoposMirjam Box022: LDSA 1xA-finale [6]08:17,352e
LAGLagaP.C.R. Goldbohm018: DN 1xvoorwedstrijd 3[7]09:05,672e
ASOAsoposBente van Gennep018: DN 1xvoorwedstrijd 3[4]09:03,071e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2P.C.R. Goldbohm135: DN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:38,894e
ASOAsoposBente van Gennep015: DSA 1xvoorwedstrijd 2[4]08:36,374e
LAGLaga 2P.C.R. Goldbohm015: DSA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:32,844e
ASOAsoposMirjam Box022: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[4]08:34,074e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposBente van Gennep065: DN 1xA-finale [1]08:22,501e
ASOAsoposBente van Gennep065: DN 1xvoorwedstrijd 3[2]08:42,172e
ASOAsoposMirjam Box186: LDO 1xA-finale [1]08:21,541e
ASOAsoposBente van Gennep184: DO 1xA-finale [2]08:03,933e
ASOAsoposBente van Gennep184: DO 1xvoorwedstrijd 1[2]08:06,071e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMirjam Box165: LDSA 1xA-finale [5]08:25,051e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMirjam Box017: LDN 1xA-finale [3]10:40,051e
ASOAsoposBente van Gennep203: DSA 1xherkansing 1[6]10:32,224e
ASOAsoposMirjam Box017: LDN 1xvoorwedstrijd 2[2]09:09,771e
ASOAsoposBente van Gennep203: DSA 1xvoorwedstrijd 1[4]08:50,705e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos 2Mirjam Box126: DSA 1xA-finale [3]08:53,194e
ASOAsopos 1Bente van Gennep126: DSA 1xA-finale [4]08:43,942e
ASOAsopos/LagaP.C.R. Goldbohm135: DN 2xA-finale [2]08:16,034e
ASOAsopos/NjordRenée Hagen135: DN 2xA-finale [7]08:00,632e
ASOAsoposMirjam Box023: LDN 1xA-finale [5]09:12,134e
ASOAsoposBente van Gennep018: DN 1xA-finale [5]08:56,005e
ASOAsoposMirjam Box023: LDN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:47,571e
ASOAsoposBente van Gennep018: DN 1xvoorwedstrijd 1[3]08:33,471e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposBente van Gennep103: BW 1xA-finale [2]08:07,404e
ASOAsoposBente van Gennep014: BW 1xA-finale [3]08:12,333e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMirjam Box018: DN 1xA-finale [5]10:13,502e
ASOAsoposMirjam Box018: DN 1xvoorwedstrijd 1[5]10:18,392e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/SkadiIlse Klement125: DSA 2-A-finale [6]08:32,795e
ASOAsoposMirjam Box138: LDO 1xA-finale [5]09:09,012e
ASOAsopos/SkadiIlse Klement125: DSA 2-voorwedstrijd 2[4]08:39,002e
ASOAsoposBente van Gennep130: DO 1xvoorwedstrijd 1[3]08:53,974e
ASOAsoposMirjam Box038: LDN 1xA-finale [5]09:17,713e
ASOAsoposBente van Gennep028: DN 1xA-finale [7]09:11,274e
ASOAsoposMirjam Box038: LDN 1xvoorwedstrijd 2[3]09:30,581e
ASOAsoposBente van Gennep028: DN 1xvoorwedstrijd 2[7]09:11,203e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/SkadiIlse Klement127: DSA 2-A-finale [2]08:36,991e
ASOAsoposBente van Gennep130: DO 1xvoorwedstrijd 1[6]11:40,264e
ASOAsoposBente van Gennep018: DN 1xA-finale [5]10:51,504e
ASOAsopos/Laga/SkadiM. Haagsma016: DSA 4-A-finale [6]08:22,722e
ASOAsoposBente van Gennep018: DN 1xvoorwedstrijd 2[4]09:16,651e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMirjam Box023: LDN 1xvoorwedstrijd 2[3]08:51,243e
ASOAsoposBente van Gennep018: DN 1xvoorwedstrijd 2[1]08:22,552e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMirjam Box139: LDN 1xA-finale [6]08:46,755e
ASOAsoposBente van Gennep132: DN 1xA-finale [6]08:42,656e
ASOAsoposMirjam Box139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[5]09:03,012e
ASOAsoposBente van Gennep132: DN 1xvoorwedstrijd 2[5]08:48,982e
ASOAsoposMirjam Box024: LDB 1xA-finale [2]09:08,311e
ASOAsoposBente van Gennep019: DB 1xA-finale [2]09:12,501e
ASOAsoposMirjam Box024: LDB 1xvoorwedstrijd 2[3]09:07,841e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposBente van Gennep055: DB 1xtime-trial 14:35,84e
ASOAsoposMirjam Box056: LDB 1xtime-trial 14:29,52e
DUDDudokMartijn Rottier021: B 1xtime-trial 13:48,112e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposWouter van der Wal111: B 1xA-finale [2]07:40,423e
ASOAsoposWouter van der Wal111: B 1xvoorwedstrijd 2[3]07:40,502e
ASOAsoposMarleen Pardon135: DN 2xvoorwedstrijd 3[6]07:54,863e
ASOAsoposMarleen Pardon023: LDN 1xA-finale [3]08:22,863e
ASOAsoposMarleen Pardon023: LDN 1xvoorwedstrijd 2[5]08:32,302e
ASOAsopos 1Wouter van der Wal004: N 1xvoorwedstrijd 3[7]07:35,852e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposWouter van der Wal111: B 1xB-finale [5]08:48,122e
ASOAsoposWouter van der Wal111: B 1xvoorwedstrijd 1[3]09:11,473e
ASOAsoposWouter van der Wal004: N 1xvoorwedstrijd 3[4]08:57,235e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposWouter van der Wal111: B 1xA-finale [7]08:15,145e
ASOAsoposMarleen Pardon135: DN 2xA-finale [4]08:23,923e
ASOAsoposWouter van der Wal111: B 1xvoorwedstrijd 2[6]07:56,242e
ASOAsopos 2Marleen Pardon023: LDN 1xA-finale [3]09:18,585e
ASOAsopos 1Ine ten Cate023: LDN 1xvoorwedstrijd 1[5]08:49,983e
ASOAsopos 2Marleen Pardon023: LDN 1xvoorwedstrijd 1[6]08:44,032e
ASOAsopos 2Wouter van der Wal004: N 1xvoorwedstrijd 3[2]07:46,854e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos 1Wouter van der Wal111: B 1xB-finale [4]08:00,702e
ASOAsopos 1Wouter van der Wal111: B 1xvoorwedstrijd 2[7]08:22,425e
ASOAsopos 1Wouter van der Wal004: N 1xvoorwedstrijd 3[5]07:42,214e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposWouter van der Wal111: B 1xB-finale [2]07:58,101e
ASOAsoposWouter van der Wal111: B 1xvoorwedstrijd 3[4]07:53,392e
ASOAsoposWouter van der Wal004: N 1xvoorwedstrijd 1[2]08:00,743e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos 2Wouter van der Wal007: B 1xvoorwedstrijd 3[5]07:54,494e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/NjordJoost Janson118: LO 4-A-finale [2]06:51,766e
ASOAsoposMirjam Box142: LDB 1xA-finale [3]08:52,812e
ASOAsoposJoost Janson116: LSA 8+voorwedstrijd 1[4]06:32,514e
ASOAsopos 1Marco Uri123: LB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:01,894e
ASOAsopos/NjordJoost Janson118: LO 4-voorwedstrijd 1[3]06:47,573e
ASOAsoposMarco Uri114: LSA 2-voorwedstrijd 2[5]
ASOAsopos/NjordJoost Janson013: LDev 4-A-finale [3]06:36,305e
ASOAsoposMirjam Box023: LDN 1xA-finale [7]08:43,515e
ASOAsoposMirjam Box023: LDN 1xvoorwedstrijd 1[3]08:50,243e
ASOAsoposMarco Uri010: LO 2-voorwedstrijd 2[5]07:21,143e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMarco Uri111: LM 2-A-finale [1]07:13,375e
ASOAsoposMarco Uri111: LM 2-voorwedstrijd 2[2]07:18,053e
ASOAsoposMarco Uri008: LM 2-A-finale [6]07:29,556e
ASOAsoposMarco Uri008: LM 2-voorwedstrijd 1[3]07:14,963e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos 1Ulco Schoots114: LSA 2-A-finale [6]07:54,492e
ASOAsopos 2Marco Uri010: LO 2-A-finale [2]08:57,613e
ASOAsopos 1Ulco Schoots010: LO 2-A-finale [4]08:44,182e
ASOAsopos 2Marco Uri010: LO 2-voorwedstrijd 2[4]09:16,333e
ASOAsopos 1Ulco Schoots010: LO 2-voorwedstrijd 2[3]09:06,801e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposJoost Janson122: LB 1xB-finale [3]08:38,393e
ASOAsopos 1Ulco Schoots113: LSA 2-A-finale [6]07:54,414e
ASOAsopos 2Marco Uri113: LSA 2-A-finale [3]07:45,462e
ASOAsoposJoost Janson122: LB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:22,845e
ASOAsoposMarco Uri017: LO 2-A-finale [2]08:11,673e
ASOAsopos/NjordUlco Schoots020: LDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:19,464e
ASOAsoposMarco Uri017: LO 2-voorwedstrijd 1[3]08:00,623e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos 1Ulco Schoots114: LSA 2-A-finale [4]07:19,673e
ASOAsopos 2Marco Uri114: LSA 2-A-finale [5]07:16,082e
ASOAsopos 1Ulco Schoots010: LO 2-A-finale [3]07:28,454e
ASOAsopos 2Marco Uri010: LO 2-A-finale [6]07:07,732e
ASOAsopos 1Ulco Schoots010: LO 2-voorwedstrijd 2[4]07:24,012e
ASOAsopos 2Marco Uri010: LO 2-voorwedstrijd 1[6]07:27,642e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposMarco Uri118: LO 4-A-finale 06:49,733e
ASOAsopos 2Marco Uri114: LSA 2-A-finale 07:08,832e
ASOAsoposJoost Janson123: LB 1xvoorwedstrijd 108:15,683e
ASOAsopos 2Marco Uri114: LSA 2-voorwedstrijd 207:04,161e
ASOAsopos 1John van Bruchem114: LSA 2-voorwedstrijd 107:14,943e
ASOAsopos 2John van Bruchem010: LO 2-A-finale 07:14,543e
ASOAsoposJoost Janson011: LN 1xvoorwedstrijd 307:54,624e
ASOAsopos 2John van Bruchem010: LO 2-voorwedstrijd 307:01,982e
ASOAsopos 1Marco Uri010: LO 2-voorwedstrijd 207:08,271e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos 2Marco Uri116: LO 2-A-finale [7]07:27,983e
ASOAsopos 1John van Bruchem116: LO 2-voorwedstrijd 1[5]07:30,254e
ASOAsopos 2Marco Uri116: LO 2-voorwedstrijd 1[3]07:28,273e
ASOAsoposJoost Janson120: LN 1xvoorwedstrijd 2[4]08:22,425e
ASOAsopos 1Marco Uri009: LSA 2-A-finale [7]07:59,116e
ASOAsopos 2John van Bruchem009: LSA 2-voorwedstrijd 1[6]07:57,844e
ASOAsopos 1Marco Uri009: LSA 2-voorwedstrijd 1[5]07:52,023e
ASOAsoposJoost Janson016: LB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:33,305e

128e Varsity

10 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsoposJoost Janson053: LB 1xA-finale [3]08:35,775e
ASOAsopos 1John van Bruchem034: LO 2-A-finale [4]07:50,612e

Heineken Roeivierkamp 2011

12 maart 2011 t/m 13 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/VidarSander Doesburg005: H3eDiv8+D-ronde 15:54,511e
ASOAsopos/VidarSander Doesburg005: H3eDiv8+C-ronde 02:22,811e
ASOAsopos/VidarSander Doesburg005: H3eDiv8+B-ronde 00:44,210e
ASOAsopos/VidarSander Doesburg005: H3eDiv8+A-ronde 07:40,112e

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 februari 2011 t/m 27 februari 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos 2John van Bruchem058: LSA 2-time-trial 23:42,782e
ASOAsopos 1Marco Uri058: LSA 2-time-trial 23:02,291e
ASOAsoposJoost Janson051: LB 1xtime-trial 25:34,915e
ASOAsoposSander Doesburg027: N 4+time-trial 20:06,396e
ASOAsopos 2John van Bruchem030: LO 2-time-trial 21:52,604e
ASOAsopos 1Marco Uri030: LO 2-time-trial 21:25,421e
ASOAsoposJoost Janson021: LN 1xtime-trial 22:16,465e