Albert Nieuwenhuis

302 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga124: DG 2xA-finale [1]07:53,376e
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga124: DG 2xvoorwedstrijd 1[4]07:49,573e
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga019: DB 2xvoorwedstrijd 2[6]08:01,994e
ZWOZwolscheMisa Molema037: M16 2xvoorwedstrijd 1[3]08:30,954e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga019: DB 2xA-finale [3]07:49,633e
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga019: DB 2xvoorwedstrijd 2[3]07:50,371e
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga127: DG 2xA-finale [1]07:49,424e
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga127: DG 2xvoorwedstrijd 1[3]07:48,692e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TORTOR/ZwolscheSjoerd van Loon133: J18 2xA-finale [6]06:51,975e
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga124: DG 2xvoorwedstrijd 1[2]07:51,404e
TORTOR/ZwolscheSjoerd van Loon133: J18 2xvoorwedstrijd 2[2]06:59,991e
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga019: DB 2xA-finale [2]07:39,632e
ZWOZwolsche 2Franca Ekelmans037: M16 2xvoorwedstrijd 4[6]08:30,316e
ZWOZwolsche 1Misa Molema037: M16 2xvoorwedstrijd 3[4]08:21,265e
ZWOZwolsche/RIC/Viking/TORSjoerd van Loon031: J18 4xA-finale [2]06:21,335e
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga019: DB 2xvoorwedstrijd 1[5]07:51,512e
ZWOZwolsche/RIC/Viking/TORSjoerd van Loon031: J18 4xvoorwedstrijd 1[2]06:24,131e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga127: DG 2xA-finale [7]08:08,416e
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga127: DG 2xvoorwedstrijd 1[6]07:47,722e
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga019: DB 2xA-finale [7]07:34,133e
ZWOZwolsche 1Franca Ekelmans037: M16 2xB-finale [5]08:30,694e
ZWOZwolscheJasper Schaap029: J18 1xheat 3[8]07:39,713e
ZWOZwolsche 1Franca Ekelmans037: M16 2xvoorwedstrijd 3[5]08:24,403e
ZWOZwolsche 2Misa Molema037: M16 2xvoorwedstrijd 2[6]08:31,625e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheJasper Schaap016: J18 1xD-finale [2]07:43,202e
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga220: DG 2xvoorwedstrijd 1[4]08:05,585e
ZWOZwolscheFranca Ekelmans020: M16 1xE-finale [5]09:18,852e
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga119: DDev 2xB-finale [3]07:58,093e
BORBoreas/ZwolscheGerdien Havinga119: DDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:04,294e
ZWOZwolscheJasper Schaap016: J18 1xkwart-finale 3[5]07:55,316e
ZWOZwolscheJasper Schaap016: J18 1xtime-trial 07:17,2614e
ZWOZwolscheFranca Ekelmans020: M16 1xtime-trial 08:59,6526e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BORBoreasGerdien Havinga032: DG 2xA-finale [3]08:22,073e
BORBoreasJohn Oosterbroek023: G 1xA-finale [2]08:15,005e
BORBoreasJohn Oosterbroek023: G 1xvoorwedstrijd 1[2]08:10,502e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheMisa Molema147: M18 4xA-finale [3]07:57,695e
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag143: J18 2xA-finale [2]07:00,475e
ZWOZwolsche 2Celine den Bremer145: M18 1xheat 1[6]08:13,451e
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag143: J18 2xvoorwedstrijd 2[4]07:12,692e
BORBoreas/Zwolsche 1Fenny Ekelmans132: DN 2xvoorwedstrijd 2[6]07:53,674e
ZWOZwolsche 2Joost de Goede060: B 1xA-finale [6]07:26,133e
ZWOZwolsche/Hunze/RICThomas Kuipers030: J18 4-A-finale [4]06:49,932e
VIKViking/ZwolscheCeline den Bremer033: M18 2xA-finale [5]07:47,273e
ZWOZwolsche 1John Oosterbroek060: B 1xvoorwedstrijd 3[5]08:00,445e
ZWOZwolsche 2Joost de Goede060: B 1xvoorwedstrijd 2[4]07:23,612e
ZWOZwolscheMarjolein Visser021: DN 2xvoorwedstrijd 2[3]08:05,324e
ZWOZwolscheJasper Schaap029: J18 1xheat 1[4]07:38,154e
ZWOZwolscheMisa Molema033: M18 2xvoorwedstrijd 1[3]08:12,524e
VIKViking/ZwolscheCeline den Bremer033: M18 2xvoorwedstrijd 1[5]07:47,911e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag143: J18 2xB-finale [4]07:06,473e
ZWOZwolsche/SpaarneFenna Verberne033: M18 2xA-finale [4]07:36,183e
ZWOZwolscheCaitlin Bakker081: M14 1xheat 1[5]01:56,462e
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag143: J18 2xhalve-finale 1[2]07:10,454e
ZWOZwolsche/SpaarneFenna Verberne033: M18 2xvoorwedstrijd 2[2]07:53,881e
ZWOZwolscheMisa Molema037: M16 2xvoorwedstrijd 1[2]08:42,086e
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag143: J18 2xvoorwedstrijd 1[5]07:04,093e
ZWOZwolscheMisa Molema152: M16 4xB-finale [3]07:39,743e
ZWOZwolscheCeline den Bremer145: M18 1xheat 1[6]08:12,891e
ZWOZwolscheMisa Molema152: M16 4xvoorwedstrijd 2[3]07:54,785e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag123: JM 2xA-finale [1]07:18,212e
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag123: JM 2xvoorwedstrijd 1[1]07:37,061e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag143: J18 2xA-finale [6]07:02,985e
ZWOZwolsche/HunzeJurjen Randag143: J18 2xvoorwedstrijd 2[6]07:20,592e
ZWOZwolscheJoost de Goede050: B 1xA-finale [4]07:33,453e
ZWOZwolscheJasper Schaap029: J18 1xheat 2[3]07:50,273e
ZWOZwolscheJoost de Goede050: B 1xvoorwedstrijd 1[5]07:33,931e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche 2Joost de Goede110: N 1xvoorwedstrijd 2[6]
ZWOZwolscheCeline den Bremer209: M18 1xA-finale [6]09:09,735e
ZWOZwolscheCeline den Bremer209: M18 1xhalve-finale 1[4]10:02,982e
ZWOZwolsche 2Joost de Goede060: B 1xvoorwedstrijd 2[5]10:28,813e
ZWOZwolsche 1John Oosterbroek060: B 1xvoorwedstrijd 1[5]10:40,754e
ZWOZwolscheCeline den Bremer209: M18 1xkwart-finale 4[6]11:10,791e
ZWOZwolscheJasper Schaap208: J18 1xH-finale [6]10:16,874e
ZWOZwolscheCeline den Bremer209: M18 1xtime-trial 09:37,935e
ZWOZwolscheJasper Schaap208: J18 1xtime-trial 08:56,2146e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/Maastrichtsche/Hemus/ZWOJasper Schaap150: J16 8+A-finale [3]06:34,752e
ZWOZwolsche/ProteusRoland Kok109: N 2xA-finale [1]07:05,385e
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden148: J16 2xA-finale [2]07:05,712e
ZWOZwolsche/ProteusRoland Kok109: N 2xvoorwedstrijd 2[4]07:04,783e
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden148: J16 2xvoorwedstrijd 5[5]07:23,681e
ZWOZwolsche/ProteusRoland Kok005: N 2xA-finale [5]06:49,353e
ZWOZwolscheJasper Schaap035: J16 1xheat 5[2]07:43,891e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/ZwolscheMarjolein Scholtens122: JW 2xA-finale [1]07:55,705e
HUNHunze/ZwolscheMarjolein Scholtens122: JW 2xvoorwedstrijd 1[2]07:47,843e
ZWOZwolsche/HunzeMarjolein Scholtens008: BW 2-A-finale [3]08:42,644e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/TrompFieke Verhaaf148: M18 4xA-finale [3]07:05,271e
HUNHunze-combinatie (16)Dimitri van Wijngaarden145: J18 en J16 8+A-finale [5]06:36,102e
ZWOZwolsche 2Joost de Goede110: N 1xB-finale [3]07:40,794e
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden149: J16 2x (NK)A-finale [4]07:18,476e
ZWOZwolsche 2Joost de Goede110: N 1xvoorwedstrijd 3[4]07:37,884e
ZWOZwolscheCeline den Bremer146: M18 1xheat 4[4]08:38,152e
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden149: J16 2x (NK)halve-finale 3[6]07:14,601e
ZWOZwolscheFenny Ekelmans021: DN 2xA-finale [3]08:18,683e
ZWOZwolsche/ProteusRoland Kok005: N 2xA-finale [5]06:55,354e
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden149: J16 2x (NK)voorwedstrijd 1[4]07:06,353e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/TrompClaudia de Hartog148: M18 4xA-finale [5]07:21,941e
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden149: J16 2xB-finale [4]07:24,701e
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden149: J16 2xvoorwedstrijd 3[6]07:29,922e
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden036: J16 4xA-finale [6]07:41,893e
HUNHunze/ZwolscheDimitri van Wijngaarden036: J16 4xvoorwedstrijd 2[6]07:57,852e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheJasper Schaap010: J16 1xC-finale [5]08:12,691e
ZWOZwolsche 2Celine den Bremer011: M18 1xB-finale [4]08:42,214e
ZWOZwolscheMarjolein Visser215: DO 2-voorwedstrijd 1[5]09:01,685e
ZWOZwolsche 2Joost de Goede205: B 1xvoorwedstrijd 2[4]07:55,454e
ZWOZwolsche 2Joost de Goede102: N 1xA-finale [7]08:17,605e
ZWOZwolsche 2Celine den Bremer011: M18 1xhalve-finale 1[2]09:37,094e
ZWOZwolsche 2Joost de Goede102: N 1xvoorwedstrijd 3[5]08:20,072e
ZWOZwolscheJasper Schaap010: J16 1xkwart-finale 1[6]08:42,474e
ZWOZwolsche 2Celine den Bremer011: M18 1xkwart-finale 1[6]09:54,143e
ZWOZwolsche 2Celine den Bremer011: M18 1xtime-trial 08:46,249e
ZWOZwolscheJasper Schaap010: J16 1xtime-trial 08:27,9016e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche 5Philip den Bremer143: J18 1xheat 6[6]07:37,941e
ZWOZwolsche 4Joost de Goede143: J18 1xheat 1[6]07:46,755e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek142: LDB 1xA-finale [3]08:54,323e
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard147: M18 1xheat 1[3]08:29,261e
ZWOZwolscheEsmée Oosterlaar149: M18 2xheat 2[3]08:37,704e
ZWOZwolsche/BeatrixCeline den Bremer149: M18 2xheat 2[6]08:06,272e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek142: LDB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:53,772e
ZWOZwolscheEsmée Oosterlaar034: M18 2xheat 2[2]08:14,953e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek023: LDN 1xA-finale [6]08:45,776e
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard031: M18 1x Aheat [3]08:16,361e
ZWOZwolscheCeline den Bremer041: M16 1x Aheat [4]08:39,581e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek023: LDN 1xvoorwedstrijd 1[6]08:43,712e
ZWOZwolsche 2Joost de Goede025: J18 1x Aheat 2[6]07:46,724e
ZWOZwolsche 1Philip den Bremer025: J18 1x Aheat 1[4]07:31,532e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer122: JM 2xA-finale [6]06:48,995e
ZWOZwolsche/BeatrixCeline den Bremer121: JW 2xA-finale [3]07:43,505e
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard103: JW 1xA-finale [3]08:12,083e
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer122: JM 2xvoorwedstrijd 3[5]06:50,312e
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer023: JM 2xA-finale [4]06:48,382e
ZWOZwolsche/BeatrixCeline den Bremer022: JW 2xA-finale [1]07:49,404e
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard006: JW 1xA-finale [6]08:14,004e
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer023: JM 2xvoorwedstrijd 1[2]06:55,781e
ZWOZwolsche/BeatrixCeline den Bremer022: JW 2xvoorwedstrijd 1[3]07:53,993e
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard006: JW 1xvoorwedstrijd 3[4]08:20,442e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek141: LDN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:48,845e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/SpaarnePhilip den Bremer145: J18 2xA-finale [2]07:15,425e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek142: LDB 1xB-finale [5]09:23,462e
ZWOZwolsche/BeatrixCeline den Bremer149: M18 2xB-finale [4]08:21,974e
ZWOZwolsche/SpaarneMartine van den Boomgaard149: M18 2xB-finale [5]08:20,392e
ZWOZwolsche/SpaarnePhilip den Bremer145: J18 2xhalve-finale 1[3]06:56,482e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek142: LDB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:59,884e
ZWOZwolsche/SpaarneMartine van den Boomgaard149: M18 2xvoorwedstrijd 3[7]07:52,503e
ZWOZwolsche/BeatrixCeline den Bremer149: M18 2xvoorwedstrijd 2[7]07:57,923e
ZWOZwolsche/SpaarnePhilip den Bremer145: J18 2xvoorwedstrijd 2[4]07:40,732e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek023: LDN 1xvoorwedstrijd 1[6]10:03,724e
ZWOZwolscheFenny Ekelmans033: M18 2-heat [5]09:49,293e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/SpaarneMartine van den Boomgaard035: M18 2xheat 2[3]07:56,343e
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard033: M18 1x Bheat 3[5]08:36,981e
ZWOZwolscheCeline den Bremer042: M16 1x Aheat [3]08:40,272e
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer026: J18 1x Aheat 1[7]07:41,913e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek117: DB 1xvoorwedstrijd 3[6]09:47,404e
ZWOZwolsche 4Joost de Goede208: J18 1xhalve-finale 3[4]08:02,445e
ZWOZwolsche 1Martine van den Boomgaard211: M18 1xhalve-finale 3[2]08:55,653e
ZWOZwolscheCeline den Bremer213: M16 1xhalve-finale 2[5]09:18,102e
ZWOZwolsche 4Joost de Goede208: J18 1xherkansing 7[4]09:45,111e
ZWOZwolsche 1Tom Schwantje208: J18 1xherkansing 5[3]09:30,862e
ZWOZwolsche (sb)Fenny Ekelmans207: DSA 2-herkansing [1]12:32,075e
ZWOZwolscheLaura Oosterbroek016: DN 1xvoorwedstrijd 2[6]09:35,785e
ZWOZwolsche 1Tom Schwantje208: J18 1xvoorwedstrijd 4[3]08:31,433e
ZWOZwolsche 4Joost de Goede208: J18 1xvoorwedstrijd 3[4]08:26,382e
ZWOZwolsche 3Philip den Bremer208: J18 1xvoorwedstrijd 1[4]08:14,491e
ZWOZwolsche (sb)Fenny Ekelmans207: DSA 2-voorwedstrijd 3[3]10:39,455e
ZWOZwolsche 1Martine van den Boomgaard211: M18 1xvoorwedstrijd 2[6]09:12,242e
ZWOZwolscheCeline den Bremer213: M16 1xvoorwedstrijd 5[7]09:30,692e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard150: M18 8+heat [3]08:00,835e
ZWOZwolsche 2Joost de Goede143: J18 1xheat 1[5]08:38,554e
ZWOZwolsche 1Tom Schwantje143: J18 1xheat 1[3]08:27,852e
ZWOZwolsche 1Emma Vercoulen149: M18 2xheat 2[4]09:17,783e
ZWOZwolsche 2Fenny Ekelmans149: M18 2xheat 2[5]09:10,802e
ZWOZwolsche/BeatrixMartine van den Boomgaard155: M16 4*heat [5]08:23,201e
ZWOZwolscheCeline den Bremer154: M16 2xheat 3[3]08:38,484e
ZWOZwolsche/BeatrixMartine van den Boomgaard154: M16 2xheat 3[5]08:16,371e
ZWOZwolscheEsmée Oosterlaar034: M18 2xheat 2[4]09:18,742e
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard043: M16 2xheat 1[5]08:48,791e
ZWOZwolsche/VikingPhilip den Bremer028: J18 2xheat 3[5]07:21,241e
ZWOZwolsche/BeatrixThomas Buise028: J18 2xheat 2[5]07:54,852e
ZWOZwolscheMarjolein Visser036: M18 4xheat [3]08:26,385e
ZWOZwolsche 2Fenny Ekelmans032: M18 1x Bheat 2[6]09:31,222e
ZWOZwolsche 1Morvenna de Vries032: M18 1x Bheat 1[6]09:40,724e
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard041: M16 1x Aheat 1[7]09:08,102e
ZWOZwolsche 1Celine den Bremer042: M16 1x Bheat 3[7]09:08,341e
ZWOZwolsche 2Sanne van der Brug042: M16 1x Bheat 2[3]09:58,805e
ZWOZwolsche 2Joost de Goede026: J18 1x Bheat 4[7]08:07,241e
ZWOZwolsche 1Tom Schwantje026: J18 1x Bheat 1[3]08:10,653e
ZWOZwolscheMarjolein Visser033: M18 2-heat [5]09:53,584e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/VikingFreek Temming122: JM 2xA-finale [4]06:35,971e
ZWOZwolsche/BeatrixMartine van den Boomgaard121: JW 2xA-finale [2]07:47,095e
ZWOZwolscheTom Schwantje118: JM 1xB-finale [1]07:40,494e
ZWOZwolscheTom Schwantje118: JM 1xhalve-finale A/B 2[6]08:13,646e
ZWOZwolsche/VikingFreek Temming122: JM 2xvoorwedstrijd 1[1]06:54,771e
ZWOZwolsche/BeatrixMartine van den Boomgaard121: JW 2xvoorwedstrijd 1[3]07:50,932e
ZWOZwolscheTom Schwantje118: JM 1xherkansing 4[4]07:37,962e
ZWOZwolsche/VikingFreek Temming020: JM 2xA-finale [4]06:47,313e
ZWOZwolscheTom Schwantje118: JM 1xvoorwedstrijd 2[5]08:13,034e
ZWOZwolsche/VikingFreek Temming020: JM 2xvoorwedstrijd 1[6]06:56,671e
ZWOZwolsche/BeatrixMartine van den Boomgaard019: JW 2xvoorwedstrijd 1[1]08:01,524e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheJoost de Goede143: J18 1xheat [6]10:09,231e
ZWOZwolsche 3Sanne van der Brug147: M18 1xheat [5]13:25,446e
ZWOZwolsche 1Fenny Ekelmans147: M18 1xheat [1]13:05,095e
ZWOZwolsche 2Celine den Bremer147: M18 1xheat [3]11:56,412e
ZWOZwolsche/JasonVincent de Vegt145: J18 2xheat [2]08:58,941e
ZWOZwolscheDaan van den Boomgaard184: J14 1xheat [5]02:27,393e
ZWOZwolsche/DaventriaJasper Schaap183: J14 2xheat [4]04:55,871e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/BeatrixMartine van den Boomgaard151: M16 2xA-finale [3]08:28,992e
ZWOZwolscheCeline den Bremer151: M16 2xB-finale [7]09:05,105e
ZWOZwolsche/VikingPhilip den Bremer160: J18 2xA-finale [6]07:27,263e
JASJason/ZwolscheVincent de Vegt160: J18 2xB-finale [4]07:33,082e
ZWOZwolscheCeline den Bremer151: M16 2xvoorwedstrijd 2[7]09:07,894e
ZWOZwolsche/BeatrixMartine van den Boomgaard151: M16 2xvoorwedstrijd 2[6]08:48,162e
ZWOZwolscheMorvenna de Vries156: M18 1xheat 2[6]10:03,354e
ZWOZwolsche/VikingPhilip den Bremer160: J18 2xvoorwedstrijd 3[5]07:29,391e
JASJason/ZwolscheVincent de Vegt160: J18 2xvoorwedstrijd 2[7]07:36,883e
ZWOZwolscheEmma Vercoulen061: M18 4xA-finale [7]08:20,935e
ZWOZwolsche/BeatrixMarjolein Visser050: M16 4xA-finale [4]08:03,964e
ZWOZwolsche/BeatrixMarjolein Visser050: M16 4xvoorwedstrijd 2[5]08:29,341e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche 1Philip den Bremer140: J18 1xB-finale [5]07:43,326e
ZWOZwolsche 1Martine van den Boomgaard150: M16 1xB-finale [4]08:50,031e
ZWOZwolsche 1Philip den Bremer140: J18 1xhalve-finale 1[2]07:39,423e
ZWOZwolsche 1Martine van den Boomgaard150: M16 1xhalve-finale 1[3]09:07,044e
ZWOZwolsche 2Morvenna de Vries027: M18 2xheat 2[3]09:21,594e
ZWOZwolsche 1Emma Vercoulen027: M18 2xheat 1[1]09:27,255e
ZWOZwolscheCeline den Bremer029: M16 2xheat 2[3]09:18,981e
ZWOZwolsche 3Tom Schwantje140: J18 1xvoorwedstrijd 9[4]08:54,245e
ZWOZwolsche 2Rik Rienks140: J18 1xvoorwedstrijd 9[3]08:30,533e
ZWOZwolsche 1Philip den Bremer140: J18 1xvoorwedstrijd 6[5]08:41,162e
ZWOZwolsche 5Joost de Goede140: J18 1xvoorwedstrijd 2[5]09:06,554e
ZWOZwolsche 1Martine van den Boomgaard150: M16 1xvoorwedstrijd 4[3]09:43,292e
ZWOZwolsche 2Celine den Bremer150: M16 1xvoorwedstrijd 2[5]09:57,492e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/JasonPhilip den Bremer013: J18 4*time-trial 29:29,83e
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard017: M16 4*time-trial 35:34,74e
ZWOZwolscheMorvenna de Vries016: M18 4*time-trial 37:14,57e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/Viking/RIC/LeytheJeroen Oortwijn153: J16 8+heat [6]06:25,901e
ZWOZwolsche 2Roland Kok143: J18 1xheat 2[5]08:10,004e
ZWOZwolsche 1Koen Luppes143: J18 1xheat 2[6]07:48,252e
ZWOZwolscheKoen Luppes144: J18 2-heat [6]07:37,011e
ZWOZwolsche/PampusKoen Luppes029: J18 4xheat [4]06:36,594e
ZWOZwolsche 1Emma Vercoulen043: M16 2xheat 2[3]08:30,333e
ZWOZwolsche/VikingMartine van den Boomgaard043: M16 2xheat 2[7]08:09,602e
ZWOZwolsche 2Esmée Oosterlaar043: M16 2xheat 1[3]08:36,595e
ZWOZwolscheKoen Luppes028: J18 2xheat 1[4]07:00,531e
ZWOZwolscheEsmée Oosterlaar044: M16 4xheat [4]07:52,095e
ZWOZwolsche/Viking/NautilusMartine van den Boomgaard044: M16 4xheat [3]07:12,021e
ZWOZwolschePhilip den Bremer039: J16 2xheat 2[5]07:15,552e
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard041: M16 1x Aheat [4]08:53,336e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheKoen Luppes111: B 1xB-finale [4]08:56,863e
ZWOZwolscheMarjolein Visser182: M14 2xheat [4]05:00,891e
ZWOZwolscheKoen Luppes143: J18 1xheat 1[2]09:12,281e
ZWOZwolsche 1Marjolein Visser185: M14 1xheat [3]02:26,241e
ZWOZwolscheKoen Luppes111: B 1xvoorwedstrijd 2[5]08:51,103e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolschePhilip den Bremer020: JM 2xvoorwedstrijd 1[5]07:08,384e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheKoen Luppes145: J18 2xheat 2[4]07:30,592e
ZWOZwolschePhilip den Bremer151: J16 2xheat 4[5]07:23,601e
ZWOZwolsche 2Emma Vercoulen154: M16 2xheat 2[4]09:28,673e
ZWOZwolsche 1Esmée Oosterlaar154: M16 2xheat 2[6]08:56,441e
ZWOZwolsche/VikingMartine van den Boomgaard154: M16 2xheat 1[4]08:42,611e
ZWOZwolsche/VikingMartine van den Boomgaard043: M16 2xheat 2[7]08:30,551e
ZWOZwolscheEsmée Oosterlaar044: M16 4xheat [3]08:07,893e
ZWOZwolsche 2Celine den Bremer062: M14 1xheat [5]02:18,595e
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard041: M16 1x Aheat 1[5]08:45,463e
ZWOZwolscheRoland Kok026: J18 1x Bheat 3[3]07:56,796e
ZWOZwolscheKoen Luppes025: J18 1x Aheat 3[6]07:39,613e
ZWOZwolsche 2Tom Schwantje037: J16 1x Aheat 2[4]08:05,765e
ZWOZwolsche 1Philip den Bremer037: J16 1x Aheat 2[6]07:53,003e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheRoland Kok131: J18 2xB-finale [2]07:21,925e
ZWOZwolsche 3Philip den Bremer132: J16 1xA-finale [2]07:38,431e
ZWOZwolsche 3Philip den Bremer132: J16 1xhalve-finale 1[6]07:52,702e
ZWOZwolscheMarjolein Visser035: M16 4*A-finale [7]08:04,634e
ZWOZwolscheRoland Kok131: J18 2xvoorwedstrijd 2[5]07:30,136e
ZWOZwolscheMarjolein Visser035: M16 4*voorwedstrijd 1[3]08:07,183e
ZWOZwolsche 3Philip den Bremer132: J16 1xvoorwedstrijd 6[5]08:12,062e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/HunzeKoen Luppes013: J18 4*time-trial 27:55,325e
ZWOZwolsche/RIC/HunzePhilip den Bremer014: J16 4*time-trial 28:19,771e
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard017: M16 4*time-trial 32:56,022e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/RIC/HunzePhilip den Bremer027: J164*D-ronde 17:52,32e
ZWOZwolsche/RIC/HunzePhilip den Bremer027: J164*B-ronde 00:47,83e
ZWOZwolsche/RIC/HunzePhilip den Bremer027: J164*A-ronde 08:24,92e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/RICPhilip den Bremer039: J16 4xheat [5]06:24,891e
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard040: M16 1x Aheat [4]08:41,502e
ZWOZwolsche 2Lars van den Boom037: J16 1x Bheat 6[7]08:27,414e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/Willem IIIEmma Huig151: M16 2xA-finale [6]08:11,411e
ZWOZwolschePhilip den Bremer148: J16 2xA-finale [5]07:34,842e
ZWOZwolscheLars van den Boom147: J16 1xheat 1[7]09:05,365e
ZWOZwolscheMorvenna de Vries151: M16 2xvoorwedstrijd 3[4]09:07,365e
ZWOZwolsche/Willem IIIEmma Huig151: M16 2xvoorwedstrijd 3[6]08:20,041e
ZWOZwolschePhilip den Bremer148: J16 2xvoorwedstrijd 3[2]07:59,511e
ZWOZwolscheKoen Luppes141: J18 1xheat 1[5]08:40,933e
ZWOZwolscheKoen Luppes036: J18 1x Bheat 1[2]08:40,021e
ZWOZwolscheLars van den Boom046: J16 1x Bheat 3[7]09:54,812e
ZWOZwolscheMarjolein Visser062: M14 1xheat 3[4]02:34,232e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard146: M16 1xA-finale [3]09:01,665e
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer140: J16 1xA-finale [5]08:23,836e
ZWOZwolscheMartine van den Boomgaard146: M16 1xvoorwedstrijd 2[2]08:58,462e
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer140: J16 1xhalve-finale 2[2]07:52,121e
ZWOZwolsche 1Tom Schwantje140: J16 1xhalve-finale 1[6]08:09,865e
ZWOZwolscheMorvenna de Vries035: M16 2xheat 1[2]09:27,605e
ZWOZwolscheKoen Luppes137: J18 1xvoorwedstrijd 4[2]08:39,683e
ZWOZwolsche 2Philip den Bremer140: J16 1xvoorwedstrijd 7[3]08:52,882e
ZWOZwolsche 1Tom Schwantje140: J16 1xvoorwedstrijd 5[3]08:58,692e
ZWOZwolsche 3Lars van den Boom140: J16 1xvoorwedstrijd 2[7]09:23,645e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolschePhilip den Bremer014: J16 4*time-trial 30:51,874e
ZWOZwolscheMirjam Meijer016: M18 4*time-trial 34:57,068e