Arne Hendriks

637 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros/SaurusMart Wijntjes122: LHB 2xA-finale [5]07:07,735e
EUREurosKay van Wieringen124: LHB 8+A-finale [6]06:17,115e
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*A-finale [8]07:42,123e
EUREurosMarthe Oldenhof135: DB 4+A-finale [7]07:52,147e
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xvoorwedstrijd 4[7]08:31,954e
EUREurosEmiel Tempelman107: HG 4+voorwedstrijd 2[6]07:46,634e
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4*A-finale [8]07:40,796e
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+A-finale [1]07:52,285e
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:17,395e
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[5]07:50,444e
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[7]07:43,514e
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+voorwedstrijd 1[3]08:04,024e
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+voorwedstrijd 1[3]07:05,615e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros/TrompJuliette Geurts141: LDB 4*A-finale [6]07:43,296e
EUREurosKay van Wieringen124: LHB 8+A-finale [8]06:20,346e
EUREurosMarthe Oldenhof135: DB 4+A-finale [7]07:45,414e
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+A-finale [2]06:24,138e
EUREuros/TrompJuliette Geurts035: LDEj 4*B-finale [5]07:51,904e
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+A-finale [8]07:55,765e
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+A-finale [7]07:02,445e
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:24,543e
EUREuros/TrompJuliette Geurts035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[4]07:57,215e
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[4]08:37,325e
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+voorwedstrijd 2[3]08:30,714e
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+voorwedstrijd 1[2]07:32,623e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMarthe Oldenhof135: DB 4+A-finale [2]07:53,114e
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xB-finale [4]07:45,413e
EUREurosKay van Wieringen124: LHB 8+time-trial 05:35,387e
EUREurosJuliette Geurts139: LDGb 2xtime-trial 07:27,0910e
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xtime-trial 06:54,327e
EUREuros 2Annefie Tuinstra140: LDB 1xtime-trial 08:07,478e
EUREurosSteffan Hakkers109: HB 1xtime-trial 07:11,7413e
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+A-finale [1]06:50,394e
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:18,135e
EUREurosSteffan Hakkers003: HG 1xvoorwedstrijd 1[6]07:54,925e
EUREuros 2Annefie Tuinstra031: LDG 1xvoorwedstrijd 4[3]09:08,515e
EUREurosJuliette Geurts033: LDB 2xvoorwedstrijd 2[2]08:17,444e
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[5]07:38,653e
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+voorwedstrijd 1[5]07:48,224e
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+voorwedstrijd 1[3]06:49,722e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosKay van Wieringen124: LHB 8+B-finale [5]07:15,621e
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*B-finale [6]08:56,023e
EUREurosMarthe Oldenhof135: DB 4+A-finale [7]08:59,154e
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xB-finale [5]08:22,062e
EUREuros 1Emiel Tempelman106: HGb 4-B-finale [8]07:27,996e
EUREurosKay van Wieringen124: LHB 8+voorwedstrijd 1[4]06:52,714e
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*voorwedstrijd 1[5]08:29,924e
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[6]09:02,304e
EUREuros 1Emiel Tempelman106: HGb 4-voorwedstrijd 1[3]07:54,006e
EUREurosSteffan Hakkers109: HB 1xvoorwedstrijd 1[4]09:32,405e
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+B-finale [5]06:59,104e
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4*B-finale [4]08:24,063e
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xB-finale [1]08:03,904e
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+A-finale [4]07:06,868e
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+A-finale [2]07:51,064e
EUREurosKay van Wieringen019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:25,235e
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[3]07:45,285e
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[4]07:57,326e
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+voorwedstrijd 2[3]07:01,461e
EUREurosMarthe Oldenhof028: DEj 4+lotingsrace [4]08:03,735e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosAnne Leemreize028: DEj 4+A-finale [2]08:49,473e
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+A-finale [2]07:38,413e
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xB-finale [3]08:09,712e
EUREurosMart Wijntjes013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[3]08:33,563e
EUREurosJuliette Geurts035: LDEj 4*time-trial 06:23,7514e
EUREurosRoy Maaskant019: LHEj 8+time-trial 05:12,5113e
EUREurosAnne Leemreize028: DEj 4+time-trial 06:17,813e
EUREurosEmiel Tempelman009: HEj 4+time-trial 05:26,893e
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*A-finale [1]08:58,924e
EUREurosAnne Leemreize135: DB 4+A-finale [3]08:47,993e
EUREurosJuliette Geurts141: LDB 4*voorwedstrijd 1[3]08:40,952e
EUREurosMart Wijntjes121: LHB 1xtime-trial 06:18,5210e
EUREurosRoy Maaskant124: LHB 8+time-trial 05:11,479e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosAnne Leemreize219: DB 4+A-finale [1]08:23,382e
EUREurosEmiel Tempelman202: HB 4+A-finale [1]07:19,621e
EUREurosMart Wijntjes210: LHB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:21,723e
EUREurosEmiel Tempelman202: HB 4+voorwedstrijd 3[2]07:20,001e
EUREurosJuliette Geurts228: LDB 4*voorwedstrijd 1[5]08:24,523e
EUREurosEmiel Tempelman101: HEj 4+A-finale [3]07:27,743e
EUREurosAnne Leemreize111: DEj 4+A-finale [5]08:42,456e
EUREurosEmiel Tempelman101: HEj 4+voorwedstrijd 3[6]07:38,201e
EUREurosSteffan Hakkers108: LHDev 2xvoorwedstrijd 4[4]07:49,214e
EUREurosRoy Maaskant107: LHEj 8+voorwedstrijd 3[3]06:42,945e
EUREurosJuliette Geurts117: LDEj 4*voorwedstrijd 2[3]08:13,834e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMarthe Oldenhof032: DB 4+A-finale [3]09:21,044e
EUREurosEmiel Tempelman030: HB 4+A-finale [2]08:06,753e
EUREurosSteffan Hakkers023: LHG 2xvoorwedstrijd 2[4]08:42,094e
EUREurosRoy Maaskant004: LHB 8+voorwedstrijd 2[1]07:15,223e
EUREurosJuliette Geurts006: LDB 4*voorwedstrijd 1[1]08:22,763e
EUREurosEmiel Tempelman030: HB 4+voorwedstrijd 1[3]07:24,031e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros 2Kay van Wieringen104: Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 3[3]08:21,306e
EUREuros 1Bram Poortman104: Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 2[1]08:04,916e
EUREuros 1Harm van der Velde712: 4+ H2voorwedstrijd 1[5]07:45,523e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+A-finale [4]07:47,954e
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*A-finale [3]08:30,304e
EUREurosAbe Winters112: HB 8+A-finale [5]06:49,755e
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xA-finale [6]08:32,822e
EUREurosChris Lokin114: LHE 2-A-finale [7]07:57,541e
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+A-finale [4]08:18,185e
EUREurosBenjamin van Kooten109: HB 1xA-finale [4]08:39,423e
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+voorwedstrijd 1[8]07:53,012e
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*voorwedstrijd 1[8]08:46,443e
EUREurosCasper Berkhout122: LHB 2xvoorwedstrijd 1[6]08:20,074e
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[4]08:21,381e
EUREurosChris Lokin114: LHE 2-voorwedstrijd 1[6]07:48,502e
EUREurosThomas Kolkman121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:12,447e
EUREurosBenjamin van Kooten109: HB 1xvoorwedstrijd 1[4]07:42,891e
EUREurosMarjolein Scheffers058: DG 4-A-finale [6]07:52,515e
EUREurosLisanne de Weert031: LDG 1xB-finale [4]09:49,064e
EUREuros 1Benjamin van Kooten003: HG 1xA-finale [2]08:32,316e
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xA-finale [8]08:09,964e
EUREurosChris Lokin053: LHG 2xA-finale [7]07:17,321e
EUREurosMarjolein Scheffers058: DG 4-voorwedstrijd 2[3]07:33,942e
EUREurosLisanne de Weert031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[5]09:03,583e
EUREuros/ThêtaSteffan Hakkers019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:44,896e
EUREurosAbe Winters010: HEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:20,876e
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+voorwedstrijd 1[7]07:03,186e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMinke Holleboom119: W 1xA-finale [5]09:12,054e
EUREurosMinke Holleboom119: W 1xhalve-finale A/B 2[6]09:03,951e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast056: WDev 4-A-finale [6]08:18,284e
EUREuros (P1)Lisanne de Weert051: LWDev 2xA-finale [2]08:46,952e
EUREurosChris Lokin029: LM 2-A-finale [1]08:00,102e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast056: WDev 4-voorwedstrijd 2[6]08:03,923e
EUREurosMinke Holleboom119: W 1xvoorwedstrijd 3[4]08:38,271e
EUREurosChris Lokin035: LM 1xvoorwedstrijd 2[3]08:32,825e
EUREuros (P1)Lisanne de Weert051: LWDev 2xvoorwedstrijd 2[1]08:19,441e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*A-finale [3]07:29,634e
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+A-finale [2]06:47,215e
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xA-finale [4]07:25,822e
EUREurosChris Lokin120: LHG 2xA-finale [4]06:52,084e
EUREurosBenjamin van Kooten109: HB 1xA-finale [2]07:28,583e
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+A-finale [3]07:05,623e
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*voorwedstrijd 2[3]07:33,661e
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+voorwedstrijd 1[2]06:50,292e
EUREurosStefan van Haren112: HB 8+voorwedstrijd 2[2]06:09,914e
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[1]07:30,691e
EUREurosChris Lokin120: LHG 2xvoorwedstrijd 2[5]06:50,701e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast129: DG 4-voorwedstrijd 2[5]07:03,254e
EUREurosBenjamin van Kooten109: HB 1xvoorwedstrijd 2[6]07:42,902e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4-B-finale [4]07:02,991e
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+B-finale [6]06:07,406e
EUREuros 2Benjamin van Kooten003: HG 1xA-finale [2]07:39,706e
EUREuros 1Steven Hoogeveen003: HG 1xA-finale [5]07:30,555e
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2xA-finale [1]07:17,182e
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+A-finale [2]07:09,715e
EUREurosMinke Holleboom022: DG 1xA-finale [3]07:48,392e
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+B-finale [1]06:43,161e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:03,103e
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+voorwedstrijd 2[1]06:04,696e
EUREuros 2Benjamin van Kooten003: HG 1xvoorwedstrijd 2[2]07:26,802e
EUREuros 1Steven Hoogeveen003: HG 1xvoorwedstrijd 1[3]07:22,041e
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:30,902e
EUREurosMinke Holleboom022: DG 1xvoorwedstrijd 1[5]07:56,231e
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+voorwedstrijd 3[3]06:51,554e
EUREurosChris Lokin001: HE 2xvoorwedstrijd 2[2]07:12,675e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2xA-finale [3]03:48,082e
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4*C-finale [1]03:42,633e
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xA-finale [1]07:39,834e
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+C-finale [1]03:26,482e
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2xhalve-finale 2[2]03:39,691e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4-C-finale [2]03:31,333e
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xtime-trial 05:28,214e
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4*time-trial 03:41,687e
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+time-trial 03:20,049e
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+time-trial 03:28,738e
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+time-trial 02:59,7011e
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2xtime-trial 03:43,113e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4-time-trial 03:28,376e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-A-finale [2]07:07,171e
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xA-finale [4]07:42,673e
EUREuros 2Benjamin van Kooten109: HB 1xA-finale [1]07:38,434e
EUREuros 1Steven Hoogeveen109: HB 1xA-finale [2]07:20,131e
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+voorwedstrijd 3[1]07:03,233e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-voorwedstrijd 3[3]07:08,621e
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*voorwedstrijd 2[4]07:43,143e
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[4]07:49,221e
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+voorwedstrijd 2[4]07:20,643e
EUREurosStefan van Haren112: HB 8+voorwedstrijd 1[1]06:18,094e
EUREuros 2Benjamin van Kooten109: HB 1xvoorwedstrijd 3[1]07:34,572e
EUREuros 1Steven Hoogeveen109: HB 1xvoorwedstrijd 3[2]07:30,501e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMarit Lambers136: DB 8+B-finale [1]07:21,612e
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*A-finale [8]07:55,912e
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+A-finale [2]06:42,138e
EUREurosMinke Holleboom125: DE 1xA-finale [2]08:07,823e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-A-finale [7]07:26,244e
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+B-finale [3]07:29,165e
EUREurosChris Lokin117: LHG 4-A-finale [6]07:00,554e
EUREuros 1Steven Hoogeveen109: HB 1xA-finale [5]07:48,014e
EUREurosMarit Lambers136: DB 8+voorwedstrijd 2[4]07:36,056e
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+A-finale [6]07:35,987e
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*voorwedstrijd 1[6]07:58,951e
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+voorwedstrijd 2[2]06:23,284e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-voorwedstrijd 2[3]07:22,453e
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+voorwedstrijd 1[6]07:28,946e
EUREuros 2Benjamin van Kooten109: HB 1xvoorwedstrijd 2[3]07:47,915e
EUREuros 1Steven Hoogeveen109: HB 1xvoorwedstrijd 2[4]07:37,921e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4-B-finale [7]07:28,972e
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+B-finale [3]06:32,374e
EUREuros/VidarLisanne de Weert034: LDDev 2xB-finale [2]08:08,083e
EUREurosMart Wijntjes018: LHEj 4+A-finale [7]07:30,906e
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4*A-finale [3]07:50,337e
EUREurosMarit Lambers029: DEj 8+B-finale [4]07:15,627e
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+B-finale [7]07:39,266e
EUREurosChris Lokin001: HE 2xA-finale [6]07:09,325e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:30,554e
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:23,766e
EUREuros 2Benjamin van Kooten003: HG 1xvoorwedstrijd 2[2]07:50,437e
EUREuros 1Steven Hoogeveen003: HG 1xvoorwedstrijd 2[5]07:38,626e
EUREuros/VidarLisanne de Weert034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[6]08:12,087e
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[6]07:50,752e
EUREurosMarit Lambers029: DEj 8+voorwedstrijd 1[7]07:12,645e
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+voorwedstrijd 2[2]07:41,927e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMart Wijntjes123: LHB 4+A-finale [5]07:45,905e
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*B-finale [2]08:17,023e
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+B-finale [6]07:27,841e
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xA-finale [5]07:58,191e
EUREurosChris Lokin120: LHG 2xA-finale [4]07:06,294e
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+B-finale [4]07:27,635e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-A-finale [5]07:28,583e
EUREuros 2Steven Hoogeveen109: HB 1xA-finale [6]07:48,245e
EUREurosElianne Hopman136: DB 8+voorwedstrijd 3[1]07:20,094e
EUREurosCyrelle Tenhagen141: LDB 4*voorwedstrijd 2[4]08:04,203e
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+voorwedstrijd 2[2]06:27,195e
EUREurosLisanne de Weert139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[2]07:52,881e
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+voorwedstrijd 3[4]07:24,853e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast130: DGb 4-voorwedstrijd 2[1]07:32,872e
EUREuros 1Benjamin van Kooten109: HB 1xvoorwedstrijd 4[5]08:02,704e
EUREuros 2Steven Hoogeveen109: HB 1xvoorwedstrijd 3[4]07:46,422e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4-B-finale [4]08:07,562e
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+B-finale [4]06:52,221e
EUREuros 1Benjamin van Kooten003: HG 1xB-finale [2]08:43,476e
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xB-finale [5]08:41,944e
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2xA-finale [7]08:30,301e
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+B-finale [4]07:31,823e
EUREurosAnne-Lynn Paalvast027: DDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:59,323e
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:37,994e
EUREuros 1Benjamin van Kooten003: HG 1xvoorwedstrijd 1[6]08:21,417e
EUREuros 2Steven Hoogeveen003: HG 1xvoorwedstrijd 1[7]08:11,275e
EUREurosLisanne de Weert034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[7]08:09,761e
EUREurosCyrelle Tenhagen035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[5]08:08,015e
EUREurosElianne Hopman029: DEj 8+voorwedstrijd 3[5]07:25,303e
EUREurosMart Wijntjes009: HEj 4+voorwedstrijd 3[6]07:47,185e
EUREuros/SkøllStefan van Haren009: HEj 4+voorwedstrijd 1[6]07:37,024e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosSteven Hoogeveen201: HB 1xA-finale [5]07:22,923e
EUREurosLisanne de Weert230: LDGb 2xA-finale [2]07:35,823e
EUREurosChris Lokin005: LHE 2-A-finale [2]06:53,752e
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1xB-finale [1]07:55,832e
EUREurosStefan van Haren203: HB 8+A-finale [6]06:15,874e
EUREurosSteven Hoogeveen201: HB 1xvoorwedstrijd 3[5]07:50,322e
EUREurosMart Wijntjes211: LHB 4+voorwedstrijd 2[3]07:29,794e
EUREurosJoost van Smoorenburg202: HB 4+voorwedstrijd 3[3]07:31,516e
EUREurosLisanne de Weert230: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[2]08:00,751e
EUREurosBrechje Hooglugt228: LDB 4*voorwedstrijd 1[2]08:14,725e
EUREurosStefan van Haren203: HB 8+voorwedstrijd 2[6]06:21,483e
EUREurosElianne Hopman220: DB 8+voorwedstrijd 2[4]07:18,384e
EUREurosEvi Nijhof223: DGb 4-voorwedstrijd 1[4]07:32,534e
EUREurosEvi Nijhof114: DDev 4-A-finale [4]07:43,806e
EUREurosLisanne de Weert116: LDDev 2xA-finale [6]08:09,692e
EUREurosStefan van Haren102: HEj 8+B-finale [4]06:37,223e
EUREurosElianne Hopman112: DEj 8+A-finale [1]07:37,464e
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1xhalve-finale 2[1]08:39,644e
EUREurosEvi Nijhof114: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:49,711e
EUREuros 1Mart Wijntjes101: HEj 4+voorwedstrijd 4[4]07:43,025e
EUREuros 2Joost van Smoorenburg101: HEj 4+voorwedstrijd 2[2]07:52,285e
EUREurosLisanne de Weert116: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[2]08:35,112e
EUREurosBrechje Hooglugt117: LDEj 4*voorwedstrijd 3[3]08:33,006e
EUREurosStefan van Haren102: HEj 8+voorwedstrijd 3[6]06:34,453e
EUREurosElianne Hopman112: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:37,082e
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1xkwart-finale 4[5]08:21,003e
EUREurosChris Lokin005: LHE 2-time-trial 06:35,472e
EUREurosSteven Hoogeveen003: HE 1xtime-trial 06:56,7230e
EUREuros (SB)Minke Holleboom011: DE 1xtime-trial 07:22,4312e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosStefan van Haren003: Jonge AchtA-finale [1]06:20,483e
EUREurosLisanne de Weert030: LDG 2xA-finale [3]08:04,412e
EUREurosEvi Nijhof002: Dames Viervoorwedstrijd 1[2]07:31,284e
EUREurosSteven Hoogeveen001: Oude Viervoorwedstrijd 2[3]06:54,163e
EUREurosLisanne de Weert030: LDG 2xvoorwedstrijd 2[2]07:53,081e
EUREurosStefan van Haren003: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[3]06:16,662e
EUREuros 1Mart Wijntjes040: Jonge Viervoorwedstrijd 3[3]07:11,934e
EUREuros 2Joost van Smoorenburg040: Jonge Viervoorwedstrijd 2[1]07:18,954e
EUREurosBrechje Hooglugt006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 2[5]08:00,214e
EUREurosElianne Hopman005: Dames Achtvoorwedstrijd 1[2]07:17,204e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xB-finale [3]07:55,082e
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+B-finale [1]07:59,655e
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*A-finale [4]08:13,254e
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+kwart-finale 6[3]01:55,755e
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+kwart-finale 2[4]01:55,333e
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xvoorwedstrijd 2[5]08:04,974e
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+halve-finale 3[5]07:48,324e
EUREurosElianne Hopman102: DEj 8+voorwedstrijd 3[6]08:03,765e
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+herkansing 21[6]02:03,504e
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+herkansing 2[4]02:05,132e
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+voorwedstrijd 3[5]07:49,202e
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]08:20,171e
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+voorwedstrijd 26[3]01:57,041e
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+voorwedstrijd 24[5]02:05,555e
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+voorwedstrijd 6[4]01:59,751e
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+voorwedstrijd 4[3]02:06,232e
EUREurosSteffan Hakkers024: HErv 1xA-finale [5]09:23,183e
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*B-finale [5]
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xB-finale [5]08:31,064e
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+A-finale [1]08:27,766e
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+B-finale [6]07:14,096e
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+kwart-finale 8[2]02:11,544e
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*voorwedstrijd 2[4]08:28,105e
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xvoorwedstrijd 3[2]08:39,204e
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+halve-finale 2[4]08:31,713e
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]07:08,634e
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+herkansing 21[5]02:09,791e
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+herkansing 20[4]02:16,864e
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+voorwedstrijd 4[5]08:28,491e
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+voorwedstrijd 25[3]02:19,043e
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+voorwedstrijd 14[6]02:16,772e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta 2Guido de Ruiter107: B 1xA-finale [5]07:16,381e
THEThêtaHenriëtte Eijking125: DB 1xA-finale [1]08:41,386e
THEThêta 1Christiaan Rosendaal107: B 1xvoorwedstrijd 4[6]07:28,493e
THEThêta 2Guido de Ruiter107: B 1xvoorwedstrijd 4[5]07:23,101e
THEThêtaHenriëtte Eijking125: DB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:34,043e
THEThêta 1Sjoerd Pieksma012: LG 2-A-finale [1]07:31,586e
THEThêta 2Jeroen Ligthart012: LG 2-voorwedstrijd 2[2]07:42,844e
THEThêta 1Sjoerd Pieksma012: LG 2-voorwedstrijd 2[4]07:42,273e
THEThêta 2Jeroen Brzoskowski001: G 1xvoorwedstrijd 3[6]08:02,706e
THEThêta 1Christiaan Rosendaal001: G 1xvoorwedstrijd 2[4]07:52,285e
THEThêtaIsa Reijnders052: DTal 4*voorwedstrijd 2[6]08:41,615e
THEThêtaMarjolein Pijper051: DTal 8+voorwedstrijd 3[3]07:36,364e
THEThêtaJob Van Der Worp050: HTal 8+voorwedstrijd 2[1]06:43,423e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaSjoerd Pieksma012: LG 2-A-finale [4]07:22,294e
THEThêta 2Guido de Ruiter001: G 1xvoorwedstrijd 4[2]07:27,783e
THEThêta 1Christiaan Rosendaal001: G 1xvoorwedstrijd 3[1]07:33,163e
THEThêta 2Guido de Ruiter108: B 1xB-finale [4]07:32,701e
THEThêta 2Henriëtte Eijking128: DB 1xB-finale [2]08:46,271e
THEThêta 2Guido de Ruiter108: B 1xvoorwedstrijd 4[3]07:33,172e
THEThêta 1Christiaan Rosendaal108: B 1xvoorwedstrijd 3[3]07:48,763e
THEThêta 2Henriëtte Eijking128: DB 1xvoorwedstrijd 1[3]00:00,003e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaSjoerd Pieksma110: LE 2-A-finale [4]07:04,634e
THEThêtaChristiaan Rosendaal107: B 1xvoorwedstrijd 3[4]07:03,455e
THEThêta 2Henriëtte Eijking125: DB 1xvoorwedstrijd 3[6]08:10,985e
THEThêtaSjoerd Pieksma012: LG 2-A-finale [1]07:12,104e
THEThêtaChristiaan Rosendaal001: G 1xB-finale [5]07:29,333e
THEThêtaHenriëtte Eijking021: DDev 2xB-finale [5]07:58,222e
THEThêtaChristiaan Rosendaal001: G 1xvoorwedstrijd 1[5]07:44,384e
THEThêtaHenriëtte Eijking021: DDev 2xvoorwedstrijd 2[4]08:02,485e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaChristiaan Rosendaal108: B 1xB-finale [5]08:14,714e
THEThêtaSjoerd Pieksma111: LE 2-A-finale [6]07:14,933e
THEThêtaChristiaan Rosendaal108: B 1xvoorwedstrijd 2[6]07:35,812e
THEThêtaVera Smoor128: DB 1xvoorwedstrijd 3[3]08:39,415e
THEThêta 2Sander de Graaf001: G 1xA-finale [8]07:12,493e
THEThêtaSjoerd Pieksma012: LG 2-A-finale [5]07:16,414e
THEThêtaMatthijs Kamerling009: LG 1xvoorwedstrijd 1[6]08:33,764e
THEThêta 1Christiaan Rosendaal001: G 1xvoorwedstrijd 3[8]07:33,583e
THEThêta 2Sander de Graaf001: G 1xvoorwedstrijd 2[5]07:14,302e
THEThêtaVera Smoor017: DG 1xvoorwedstrijd 2[8]08:37,114e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaThomas Buise116: LB 1xB-finale [6]08:47,425e
THEThêta 1Sander de Graaf107: B 1xA-finale [5]08:02,112e
THEThêtaThomas Buise116: LB 1xvoorwedstrijd 2[7]08:33,614e
THEThêta 1Sander de Graaf107: B 1xvoorwedstrijd 2[4]07:59,881e
THEThêtaMatthijs Kamerling101: E 2-voorwedstrijd 2[7]08:28,356e
THEThêtaThomas Buise009: LG 1xvoorwedstrijd 4[5]09:14,045e
THEThêta 2Christiaan Rosendaal001: G 1xvoorwedstrijd 4[3]09:05,055e
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LG 2-voorwedstrijd 2[4]08:43,894e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaBram Rutten252: LG 4-A-finale [3]06:47,116e
THEThêtaHenriëtte Eijking220: DG 2xvoorwedstrijd 1[5]07:58,094e
THEThêtaBram Rutten252: LG 4-voorwedstrijd 1[6]06:47,082e
THEThêtaBram Rutten111: LDev 4-B-finale [1]06:53,606e
THEThêtaHenriëtte Eijking119: DDev 2xB-finale [2]08:11,515e
THEThêtaBram Rutten111: LDev 4-voorwedstrijd 3[1]06:51,214e
THEThêtaHenriëtte Eijking119: DDev 2xvoorwedstrijd 2[5]08:06,354e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaVera Smoor032: DG 2xA-finale [2]08:34,414e
THEThêtaSander de Graaf001: Oude Viervoorwedstrijd 3[1]07:04,726e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaJerome Baart108: N 2-A-finale [6]07:04,103e
THEThêtaEllen de Boer173: LDO 1xA-finale [4]08:05,042e
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-A-finale [4]06:20,171e
THEThêtaJerome Baart108: N 2-voorwedstrijd 1[6]07:12,013e
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-voorwedstrijd 1[4]06:24,151e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-A-finale [1]06:26,725e
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xA-finale [2]07:39,755e
THEThêtaEllen de Boer025: LDSA 1xA-finale [5]08:14,006e
THEThêtaGuido de Ruiter060: B 1xvoorwedstrijd 3[6]07:41,962e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]06:31,183e
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xvoorwedstrijd 1[2]07:26,843e
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-voorwedstrijd 2[5]07:15,804e
THEThêtaEllen de Boer025: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:07,012e
THEThêtaJerome Baart004: O 2-voorwedstrijd 2[3]07:28,004e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaEllen de Boer171: DSA 1xA-finale [2]08:14,106e
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-A-finale [1]07:20,816e
THEThêtaNick te Roller108: N 2-A-finale [3]07:10,372e
THEThêta 1Eveline Wouters134: DN 1xA-finale [2]08:10,212e
THEThêta 2Marjan Hagelaars134: DN 1xB-finale [4]08:22,864e
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-A-finale [4]06:21,553e
THEThêtaEllen de Boer171: DSA 1xvoorwedstrijd 1[4]
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-voorwedstrijd 1[2]07:08,862e
THEThêtaNick te Roller108: N 2-voorwedstrijd 3[5]07:08,131e
THEThêtaGuido de Ruiter110: N 1xvoorwedstrijd 1[6]07:47,984e
THEThêta 2Marjan Hagelaars134: DN 1xvoorwedstrijd 4[1]08:19,972e
THEThêta 1Eveline Wouters134: DN 1xvoorwedstrijd 4[6]08:10,401e
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-voorwedstrijd 2[5]06:27,611e
THEThêtaGuido de Ruiter040: B 1xB-finale [3]07:45,912e
THEThêtaEllen de Boer177: LDO 1xA-finale [4]08:05,311e
THEThêta 2Marjan Hagelaars042: DB 1xA-finale [2]08:24,325e
THEThêta 1Eveline Wouters042: DB 1xA-finale [6]08:04,292e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-A-finale [1]06:29,936e
THEThêtaGuido de Ruiter040: B 1xvoorwedstrijd 1[2]07:54,996e
THEThêta 2Marjan Hagelaars042: DB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:22,283e
THEThêta 1Eveline Wouters042: DB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:08,081e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-voorwedstrijd 2[2]06:25,843e
THEThêtaNick te Roller004: O 2-voorwedstrijd 1[3]07:04,275e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-C-finale [4]
THEThêta 1Eveline Wouters072: DB 1xA-finale [2]
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xA-finale [2]07:37,783e
THEThêta 2Marjan Hagelaars072: DB 1xvoorwedstrijd 4[2]08:31,701e
THEThêta 1Eveline Wouters072: DB 1xvoorwedstrijd 3[2]08:17,761e
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-voorwedstrijd 2[2]07:15,893e
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xvoorwedstrijd 2[4]07:31,301e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-time-trial 03:10,458e
THEThêtaGuido de Ruiter070: B 1xvoorwedstrijd 3[3]08:11,383e
THEThêtaNick te Roller004: O 2-voorwedstrijd 2[1]07:17,113e
THEThêtaArnout Hilhorst104: SA 8+A-finale [4]06:13,543e
THEThêta 1Eveline Wouters134: DN 1xA-finale [1]08:26,064e
THEThêta 2Marjan Hagelaars134: DN 1xB-finale [2]08:32,173e
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-A-finale [3]06:39,343e
THEThêta 2Marjan Hagelaars134: DN 1xvoorwedstrijd 2[4]08:24,222e
THEThêta 1Eveline Wouters134: DN 1xvoorwedstrijd 2[2]08:15,851e
THEThêtaGuido de Ruiter110: N 1xvoorwedstrijd 3[4]07:56,883e
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-voorwedstrijd 3[3]07:19,142e
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-voorwedstrijd 2[3]06:34,291e
THEThêtaNick te Roller108: N 2-voorwedstrijd 4[3]07:06,542e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta/VidarKoen van Brussel106: LM 2-A-finale [1]07:22,611e
THEThêtaArnout Hilhorst131: M 8+voorwedstrijd 1[5]06:23,464e
THEThêta/VidarKoen van Brussel009: BLM 2-A-finale [2]07:29,461e
THEThêtaArnout Hilhorst046: M 8+voorwedstrijd 1[4]05:56,474e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaNick te Roller108: N 2-A-finale [1]07:13,613e
THEThêtaEllen de Boer160: LDO 1xA-finale [5]08:07,942e
THEThêta 1Marjan Hagelaars134: DN 1xB-finale [4]08:23,234e
THEThêta 2Eveline Wouters134: DN 1xB-finale [3]08:15,902e
THEThêta/VidarKoen van Brussel113: LSA 2-A-finale [6]06:47,441e
THEThêtaNick te Roller108: N 2-voorwedstrijd 2[3]07:16,843e
THEThêtaBram Rutten119: LN 1xvoorwedstrijd 3[2]07:50,885e
THEThêtaEllen de Boer160: LDO 1xvoorwedstrijd 1[3]08:20,792e
THEThêta 2Eveline Wouters134: DN 1xvoorwedstrijd 3[1]08:18,233e
THEThêta 1Marjan Hagelaars134: DN 1xvoorwedstrijd 2[3]08:22,733e
TRITriton/ThêtaJaimy Hartog122: LN 4-voorwedstrijd 3[2]06:41,355e
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-voorwedstrijd 1[2]06:31,644e
THEThêta 2Marjan Hagelaars052: DB 1xA-finale [5]08:31,134e
THEThêta 1Eveline Wouters052: DB 1xA-finale [6]08:19,023e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-A-finale [1]06:30,263e
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-A-finale [5]07:29,776e
THEThêta/VidarKoen van Brussel012: LO 2-A-finale [2]06:53,991e
THEThêtaNick te Roller004: O 2-A-finale [6]07:21,776e
THEThêtaEllen de Boer025: LDSA 1xA-finale [3]08:10,413e
THEThêta 1Eveline Wouters052: DB 1xvoorwedstrijd 3[6]08:16,152e
THEThêta 2Marjan Hagelaars052: DB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:22,052e
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xvoorwedstrijd 1[2]07:41,344e
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-voorwedstrijd 2[4]07:18,103e
THEThêta/VidarKoen van Brussel012: LO 2-voorwedstrijd 1[5]06:55,611e
THEThêtaNick te Roller004: O 2-voorwedstrijd 1[3]07:17,202e
THEThêtaEllen de Boer025: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:14,071e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-voorwedstrijd 3[2]06:26,921e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-A-finale [4]08:08,335e
THEThêtaNick te Roller108: N 2-A-finale [6]07:42,922e
THEThêta 2Marjan Hagelaars134: DN 1xA-finale [2]10:27,255e
THEThêta 1Eveline Wouters134: DN 1xB-finale [4]09:15,103e
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-voorwedstrijd 1[5]07:46,672e
THEThêtaNick te Roller108: N 2-voorwedstrijd 2[3]07:37,591e
THEThêta 1Eveline Wouters134: DN 1xvoorwedstrijd 3[6]08:37,973e
THEThêta 2Marjan Hagelaars134: DN 1xvoorwedstrijd 1[6]08:42,992e
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-voorwedstrijd 2[6]06:40,714e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-B-finale [2]06:35,652e
THEThêta 1Eveline Wouters072: DB 1xA-finale [3]08:19,744e
THEThêta 2Marjan Hagelaars072: DB 1xB-finale [4]08:25,873e
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-A-finale [1]07:26,875e
THEThêta/VidarKoen van Brussel012: LO 2-A-finale [2]06:54,432e
THEThêtaNick te Roller004: O 2-A-finale [1]07:15,724e
THEThêta 1Eveline Wouters072: DB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:22,141e
THEThêta 2Marjan Hagelaars072: DB 1xvoorwedstrijd 1[6]08:31,193e
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-voorwedstrijd 3[2]06:39,073e
THEThêta/VidarKoen van Brussel012: LO 2-voorwedstrijd 2[6]07:01,832e
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-voorwedstrijd 1[4]07:26,613e
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xvoorwedstrijd 2[3]07:50,566e
THEThêtaNick te Roller004: O 2-voorwedstrijd 2[5]07:18,653e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaArnout Hilhorst104: SA 8+A-finale [2]
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-voorwedstrijd 1[5]
THEThêtaBram Rutten119: LN 1xvoorwedstrijd 1[4]
THEThêta 1Sander de Graaf201: SA 1xD-finale [3]
THEThêta 1Marjan Hagelaars134: DN 1xvoorwedstrijd 1[7]
THEThêta 2Eveline Wouters134: DN 1xvoorwedstrijd 1[2]
THEThêta/VidarKoen van Brussel206: LSA 2-A-finale [6]07:35,994e
THEThêtaEllen de Boer204: LDSA 1xB-finale [5]10:06,534e
THEThêtaEllen de Boer204: LDSA 1xhalve-finale 1[6]10:18,325e
THEThêta 1Marjan Hagelaars062: DB 1xA-finale [6]
THEThêta 2Eveline Wouters062: DB 1xA-finale [4]
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-A-finale [7]
THEThêta 1Nick te Roller004: O 2-A-finale [3]09:23,265e
THEThêta 2Arnout Hilhorst004: O 2-A-finale [2]09:10,684e
THEThêta 2Eveline Wouters062: DB 1xvoorwedstrijd 2[2]10:58,281e
THEThêta 1Marjan Hagelaars062: DB 1xvoorwedstrijd 1[5]11:19,322e
THEThêtaJohann Slabber060: B 1xvoorwedstrijd 3[2]12:21,095e
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-voorwedstrijd 1[7]09:30,083e
THEThêta 1Sander de Graaf201: SA 1xkwart-finale 1[7]09:29,176e
THEThêtaBram Rutten061: LB 1xvoorwedstrijd 2[4]09:06,506e
THEThêta 1Nick te Roller004: O 2-voorwedstrijd 2[6]09:29,202e
THEThêta 2Arnout Hilhorst004: O 2-voorwedstrijd 1[4]09:13,033e
THEThêtaEllen de Boer204: LDSA 1xtime-trial 09:10,767e
THEThêta/VidarKoen van Brussel206: LSA 2-time-trial 07:29,084e
THEThêta 1Sander de Graaf201: SA 1xtime-trial 08:01,2721e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaJerome Baart030: N 2-A-finale [1]07:55,162e
THEThêtaJerome Baart030: N 2-voorwedstrijd 1[2]07:31,573e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaLisa Dekkers131: DN 4-A-finale [6]07:22,193e
THEThêtaLisa Dekkers132: DN 2-voorwedstrijd 2[3]08:24,862e
THEThêtaLisa Dekkers131: DN 4-voorwedstrijd 2[2]07:29,613e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xA-finale [2]07:22,721e
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4-B-finale [4]07:11,042e
THEThêtaEveline Wouters062: DB 1xvoorwedstrijd 1[6]08:32,133e
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4-voorwedstrijd 3[2]07:26,774e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof047: LWDev 2xA-finale [5]08:20,314e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xB-finale [2]04:07,541e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xhalve-finale 1[3]04:07,592e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xkwart-finale 3[2]03:43,881e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xtime-trial 03:48,514e
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4-time-trial 03:35,9811e
THEThêtaLisa Dekkers131: DN 4-A-finale [3]07:29,632e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof139: LDN 2xA-finale [3]07:59,151e
THEThêtaLisa Dekkers131: DN 4-voorwedstrijd 2[1]07:27,481e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof139: LDN 2xvoorwedstrijd 2[2]08:02,321e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof140: LDN 2xA-finale [3]07:33,701e
THEThêtaLisa Dekkers132: DN 4-A-finale [1]07:15,564e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof140: LDN 2xvoorwedstrijd 2[6]07:42,571e
THEThêtaLisa Dekkers132: DN 4-voorwedstrijd 2[5]07:13,713e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xA-finale [3]07:28,552e
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4-B-finale [4]07:19,305e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:33,021e
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4-voorwedstrijd 3[5]07:04,933e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaLisa Dekkers136: DB 4+A-finale [7]07:42,261e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xA-finale [7]08:51,613e
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4-A-finale [3]08:23,205e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]09:46,803e
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:58,292e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof140: LDN 2xA-finale [6]07:38,451e
THEThêtaLisa Dekkers132: DN 4-A-finale [3]07:33,615e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof140: LDN 2xvoorwedstrijd 2[3]07:50,422e
THEThêtaLisa Dekkers132: DN 4-voorwedstrijd 2[5]07:28,062e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xA-finale [2]07:58,752e
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4-B-finale [6]07:39,921e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof026: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:52,913e
THEThêtaLisa Dekkers023: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:36,414e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaLisa Dekkers033: DDev 4-A-finale [2]07:29,576e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof034: LDDev 2xA-finale [2]07:52,552e
THEThêtaLisa Dekkers033: DDev 4-halve-finale 1[7]07:16,722e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof034: LDDev 2xherkansing 2[5]08:23,102e
VIDVidar/ThêtaMarieke van Hoof034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[7]08:59,742e
THEThêtaLisa Dekkers033: DDev 4-voorwedstrijd 4[6]08:18,392e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêtaLisa Dekkers015: DSA 4-A-finale [1]07:28,523e