Wulf Beckmann

190 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Emma Eggenkamp151: M16 1xheat [6]09:50,5225e
WILWillem IIISelas van Helvoort040: M18 2xvoorwedstrijd 2[2]08:13,984e
WILWillem IIIFien Wenneker044: M16 2xvoorwedstrijd 1[5]08:23,085e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIISelas van Helvoort040: M18 2xC-finale [6]08:16,972e
WILWillem III 2Fien Wenneker044: M16 2xB-finale [6]08:25,334e
WILWillem IIISelas van Helvoort040: M18 2xhalve-finale 2[8]08:13,037e
WILWillem III 2Fien Wenneker044: M16 2xvoorwedstrijd 2[8]08:29,546e
WILWillem IIISelas van Helvoort040: M18 2xvoorwedstrijd 2[7]08:06,676e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIISelas van Helvoort040: M18 2xvoorwedstrijd 4[6]08:10,945e
WILWillem IIIFien Wenneker044: M16 2xvoorwedstrijd 1[6]08:16,805e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIITirza den Hond040: M18 2xB-finale [5]09:21,254e
WILWillem IIITirza den Hond040: M18 2xvoorwedstrijd 1[4]08:34,085e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III (SB)Naomi Visser011: DE 1xC-finale [1]08:21,955e
WILWillem III (SB)Naomi Visser011: DE 1xkwart-finale 3[1]08:21,494e
WILWillem III (SB)Naomi Visser011: DE 1xtime-trial 07:32,0119e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Joost van Asperen138: J16 2xvoorwedstrijd 5[3]07:26,653e
WILWillem IIITimo van Helvoort133: J18 2xvoorwedstrijd 1[2]07:44,324e
WILWillem IIIJoost van Asperen031: J18 4xvoorwedstrijd 2[5]07:16,464e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 4Joost van Asperen138: J16 2xB-finale [2]07:16,455e
WILWillem III 4Joost van Asperen138: J16 2xhalve-finale 2[2]07:16,456e
WILWillem III 4Joost van Asperen138: J16 2xvoorwedstrijd 1[4]07:24,992e
WILWillem IIIJoost van Asperen031: J18 4xvoorwedstrijd 3[6]06:55,914e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIJoost van Asperen142: J16 2xA-finale [2]07:24,755e
WILWillem IIIJoost van Asperen142: J16 2xvoorwedstrijd 3[4]07:25,132e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 3Naomi Visser019: M18 1xB-finale [6]08:10,561e
WILWillem III 3Naomi Visser019: M18 1xhalve-finale 2[4]08:26,854e
WILWillem III 4Joost van Asperen127: J16 2xvoorwedstrijd 3[6]07:49,163e
WILWillem III 3Naomi Visser019: M18 1xkwart-finale 1[2]08:23,632e
WILWillem III 3Naomi Visser019: M18 1xtime-trial 07:56,919e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIIsa Nienhaus152: M16 4xA-finale [2]07:25,582e
WILWillem IIIFlorentine de Boer145: M18 1xheat 1[2]08:30,854e
WILWillem III 2Jet Zandbergen037: M16 2xA-finale [1]08:09,566e
WILWillem III 1Isa Nienhaus037: M16 2xA-finale [4]07:51,652e
WILWillem III 1Isa Nienhaus037: M16 2xvoorwedstrijd 3[5]08:00,151e
WILWillem III 2Jet Zandbergen037: M16 2xvoorwedstrijd 1[2]08:01,702e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIInez den Hond139: LDN 1xA-finale [1]08:14,322e
WILWillem IIIInez den Hond139: LDN 1xvoorwedstrijd 3[3]08:37,342e
WILWillem III 1Fien van Westreenen152: M16 4xA-finale [6]07:08,852e
WILWillem III 2Isa Nienhaus152: M16 4xB-finale [6]07:21,331e
WILWillem III 2Isa Nienhaus152: M16 4xvoorwedstrijd 1[2]07:19,144e
WILWillem III 1Fien van Westreenen152: M16 4xvoorwedstrijd 1[6]07:14,011e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Saartje van der Wurff122: JW 2xA-finale [4]08:38,436e
WILWillem III 1Fien van Westreenen122: JW 2xA-finale [5]08:27,675e
WILWillem IIIFlorentine de Boer117: JW 1xB-finale [2]08:50,741e
WILWillem III 4Charlotte Russel122: JW 2xvoorwedstrijd 3[4]09:06,774e
WILWillem III 3Isa Nienhaus122: JW 2xvoorwedstrijd 3[1]08:51,983e
WILWillem III 1Fien van Westreenen122: JW 2xvoorwedstrijd 3[2]08:34,122e
WILWillem III 2Saartje van der Wurff122: JW 2xvoorwedstrijd 1[1]08:30,482e
WILWillem IIIFlorentine de Boer117: JW 1xherkansing 1[4]09:02,403e
WILWillem III 2Isa Nienhaus037: JW 4xA-finale [2]07:50,995e
WILWillem III 1Fien van Westreenen037: JW 4xA-finale [5]07:36,862e
WILWillem IIIFlorentine de Boer117: JW 1xvoorwedstrijd 1[3]08:51,814e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Isa Nienhaus152: M16 4xA-finale [2]07:31,694e
WILWillem III 1Fien van Westreenen152: M16 4xA-finale [5]07:24,671e
WILWillem III 2Florentine de Boer145: M18 1xheat 3[3]08:35,763e
WILWillem III 1Inez den Hond145: M18 1xheat 2[6]08:22,092e
WILWillem IIIFien van Westreenen034: M18 8+A-finale [4]07:23,682e
WILWillem IIIFlorentine de Boer052: DB 1xA-finale [4]08:35,345e
WILWillem III 1Saartje van der Wurff037: M16 2xA-finale [2]08:20,825e
WILWillem III 2Fien van Westreenen037: M16 2xA-finale [5]08:06,222e
WILWillem III 2Charlotte Russel033: M18 2xB-finale [5]08:19,396e
WILWillem III 1Isa Nienhaus033: M18 2xB-finale [1]08:15,445e
WILWillem IIIFlorentine de Boer052: DB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:39,302e
WILWillem III 1Saartje van der Wurff037: M16 2xvoorwedstrijd 2[1]08:07,572e
WILWillem III 2Fien van Westreenen037: M16 2xvoorwedstrijd 1[2]08:02,662e
WILWillem III 2Charlotte Russel033: M18 2xvoorwedstrijd 2[2]08:24,714e
WILWillem III 1Isa Nienhaus033: M18 2xvoorwedstrijd 1[2]08:18,294e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 3Florentine de Boer209: M18 1xC-finale [4]
WILWillem III 2Isa Nienhaus211: M16 1xC-finale [6]
WILWillem III 3Charlotte Russel211: M16 1xC-finale [4]
WILWillem III 1Saartje van der Wurff211: M16 1xB-finale [7]11:25,664e
WILWillem III 2Inez den Hond209: M18 1xB-finale [3]09:31,915e
WILWillem III 1Saartje van der Wurff211: M16 1xhalve-finale 1[2]11:47,726e
WILWillem III 2Inez den Hond209: M18 1xhalve-finale 1[3]10:12,934e
WILWillem III 1Fien van Westreenen037: M16 2xA-finale [3]10:42,125e
WILWillem III 2Jet Zandbergen037: M16 2xA-finale [2]10:38,484e
WILWillem III 3Florentine de Boer209: M18 1xkwart-finale 3[6]11:21,804e
WILWillem III 2Inez den Hond209: M18 1xkwart-finale 2[3]10:55,632e
WILWillem III 1Saartje van der Wurff211: M16 1xherkansing 2[4]
WILWillem III 3Charlotte Russel211: M16 1xherkansing 1[6]
WILWillem III 2Isa Nienhaus211: M16 1xherkansing 1[2]
WILWillem III 2Jet Zandbergen037: M16 2xvoorwedstrijd 2[6]10:02,023e
WILWillem III 1Fien van Westreenen037: M16 2xvoorwedstrijd 2[3]09:29,482e
WILWillem III 3Florentine de Boer209: M18 1xtime-trial 09:57,1814e
WILWillem III 1Tamar van Alten209: M18 1xtime-trial 09:54,5213e
WILWillem III 2Inez den Hond209: M18 1xtime-trial 09:53,0810e
WILWillem III 2Isa Nienhaus211: M16 1xtime-trial 10:10,0315e
WILWillem III 3Charlotte Russel211: M16 1xtime-trial 09:51,6714e
WILWillem III 1Saartje van der Wurff211: M16 1xtime-trial 09:38,259e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIFanny Bon034: M18 8+A-finale [2]07:04,571e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 1Fanny Bon129: W 8+A-finale [1]06:56,725e
KNRKNRB-combi 1Fanny Bon129: W 8+voorwedstrijd 2[2]06:35,963e
LEYLeythe/Willem IIIFanny Bon109: W 2xvoorwedstrijd 2[1]07:31,972e
KNRKNRB-combiFanny Bon043: JW 8+A-finale [1]07:11,561e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2To Wiersma011: M18 1xA-finale [7]08:36,495e
WILWillem III 1Fanny Bon011: M18 1xA-finale [5]08:18,812e
WILWillem III 4Xanne Vos011: M18 1xD-finale [2]09:08,395e
WILWillem III 3Inte Koopman011: M18 1xD-finale [3]08:58,693e
WILWillem III 5Shakiela Bouwer011: M18 1xE-finale [4]09:42,936e
WILWillem III 2To Wiersma011: M18 1xhalve-finale 1[3]09:23,592e
WILWillem III 1Fanny Bon011: M18 1xhalve-finale 1[4]09:13,201e
WILWillem III 3Inte Koopman011: M18 1xkwart-finale 4[3]09:59,046e
WILWillem III 2To Wiersma011: M18 1xkwart-finale 3[5]09:37,502e
WILWillem III 1Fanny Bon011: M18 1xkwart-finale 1[5]09:24,291e
WILWillem III 4Xanne Vos011: M18 1xkwart-finale 2[7]10:22,656e
WILWillem III 5Shakiela Bouwer011: M18 1xtime-trial 09:47,6830e
WILWillem III 4Xanne Vos011: M18 1xtime-trial 09:09,8424e
WILWillem III 3Inte Koopman011: M18 1xtime-trial 08:50,2212e
WILWillem III 2To Wiersma011: M18 1xtime-trial 08:38,837e
WILWillem III 1Fanny Bon011: M18 1xtime-trial 08:26,143e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIFloor van Lieshout147: M18 1xheat 1[5]08:36,752e
WILWillem IIIFloor van Lieshout031: M18 1x Aheat [4]08:23,772e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/RIC/AmstelMick Jonkers029: BW 4-A-finale [1]07:16,755e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIJill van Remundt134: DN 2-voorwedstrijd 2[4]08:58,595e
WILWillem IIITo Wiersma149: M18 2xvoorwedstrijd 2[4]07:58,164e
WILWillem III/ZwolscheMartine van den Boomgaard036: M18 4xA-finale [6]07:21,483e
WILWillem IIIJill van Remundt033: M18 2-heat [4]09:37,882e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIInte Koopman148: M18 2-heat [5]08:46,442e
WILWillem IIIFloor van Lieshout035: M18 2xheat 2[4]07:46,881e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIJill van Remundt120: M18 2xheat [1]08:50,773e
WILWillem III 1Fanny Bon211: M18 1xhalve-finale 3[4]08:25,782e
WILWillem III 2Floor van Lieshout211: M18 1xhalve-finale 1[5]08:49,445e
WILWillem III 3To Wiersma211: M18 1xhalve-finale 1[2]08:44,493e
WILWillem III 2Floor van Lieshout211: M18 1xvoorwedstrijd 5[6]09:15,172e
WILWillem III 3To Wiersma211: M18 1xvoorwedstrijd 4[4]09:22,642e
WILWillem III 1Fanny Bon211: M18 1xvoorwedstrijd 1[3]09:00,021e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIEmma Huig147: M18 1xheat 1[5]09:40,613e
WILWillem IIIFanny Bon154: M16 2xheat 1[2]08:08,831e
WILWillem III 2To Wiersma043: M16 2xheat 2[3]08:34,061e
WILWillem IIIEmma Huig031: M18 1x Aheat [6]09:15,103e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIFanny Bon121: JW 2xvoorwedstrijd 1[2]07:56,344e
WILWillem IIIFanny Bon019: JW 2xA-finale [1]07:48,633e
WILWillem IIIFanny Bon019: JW 2xvoorwedstrijd 1[2]07:55,592e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Fanny Bon151: M16 2xA-finale [5]08:26,391e
WILWillem III 1Fanny Bon151: M16 2xvoorwedstrijd 2[3]08:33,331e
WILWillem IIIEmma Huig156: M18 1xheat 1[6]09:22,163e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Emma Huig144: M18 1xC-finale [5]08:44,931e
WILWillem IIILotte Pronk132: DN 1xA-finale [2]08:41,075e
WILWillem III 1Emma Huig144: M18 1xhalve-finale 2[3]09:05,275e
WILWillem IIILotte Pronk132: DN 1xvoorwedstrijd 1[6]08:57,003e
WILWillem III 1Emma Huig144: M18 1xvoorwedstrijd 1[7]10:00,862e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIEmma Huig051: DO 1xtime-trial 14:34,63e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARCARC/Willem IIIEmma Huig125: JW 2xA-finale [5]07:45,914e
ARCARC/Willem IIIEmma Huig125: JW 2xvoorwedstrijd 1[3]07:46,982e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARCARC/Willem IIIEmma Huig149: M18 2xheat 1[6]08:15,421e
ARCARC/Willem IIIEmma Huig034: M18 2xheat 2[3]08:24,292e
WILWillem IIIEsther van Broekhuizen034: M18 2xheat 1[3]09:02,733e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIHeleen Ouboter149: M18 2xheat 3[3]08:33,074e
WILWillem IIIEmma Huig147: M18 1xheat [4]08:44,521e
WILWillem IIIHeleen Ouboter034: M18 2xheat 1[6]08:03,462e
WILWillem IIIEmma Huig031: M18 1x Aheat [5]08:29,932e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIHeleen Ouboter134: M18 2xB-finale [6]08:10,733e
WILWillem IIIEmma Huig133: M18 1xA-finale [6]08:30,056e
WILWillem IIIEmma Huig133: M18 1xhalve-finale 2[2]08:28,732e
WILWillem IIIHeleen Ouboter134: M18 2xvoorwedstrijd 2[4]08:15,285e
WILWillem IIIEmma Huig133: M18 1xvoorwedstrijd 4[4]08:35,403e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstel/RIC/ARC/Willem IIINienke Mekkes016: M18 4*time-trial 31:01,802e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstel/RIC/ARC/Willem IIINienke Mekkes017: M184*D-ronde 19:03,22e
AMSAmstel/RIC/ARC/Willem IIINienke Mekkes017: M184*C-ronde 02:35,91e
AMSAmstel/RIC/ARC/Willem IIINienke Mekkes017: M184*B-ronde 00:51,41e
AMSAmstel/RIC/ARC/Willem IIINienke Mekkes017: M184*A-ronde 09:04,73e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Diandra van Duijn147: M18 1xheat 3[4]08:43,412e
WILWillem III 1Emma Huig147: M18 1xheat 3[5]08:30,561e
WILWillem III/ZwolscheMartine van den Boomgaard154: M16 2xheat [3]07:57,401e
WILWillem III/ZwolscheMartine van den Boomgaard042: M16 2xheat 2[2]07:53,571e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 3Diandra van Duijn117: JW 1xA-finale [6]08:25,696e
WILWillem III 1Emma Huig117: JW 1xA-finale [2]08:22,014e
WILWillem III 3Diandra van Duijn117: JW 1xherkansing 1[2]08:25,072e
WILWillem III 1Emma Huig117: JW 1xherkansing 1[3]08:21,721e
WILWillem III 3Diandra van Duijn117: JW 1xvoorwedstrijd 1[3]08:48,114e
WILWillem III 1Emma Huig117: JW 1xvoorwedstrijd 1[2]08:35,812e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/Willem IIIEmma Huig151: M16 2xA-finale [6]08:11,411e
WILWillem IIIEsther van Broekhuizen145: M18 2xB-finale [2]08:28,683e
WILWillem IIIEsther van Broekhuizen145: M18 2xvoorwedstrijd 3[3]08:46,626e
WILWillem IIIEsther van Broekhuizen145: M18 2xvoorwedstrijd 1[3]08:23,704e
ZWOZwolsche/Willem IIIEmma Huig151: M16 2xvoorwedstrijd 3[6]08:20,041e
WILWillem III/AmstelEsther van Broekhuizen044: M18 4xA-finale [5]09:04,335e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Emma Huig147: M18 1xheat 2[4]08:28,061e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 3Diandra van Duijn143: M18 1xB-finale [6]08:52,744e
WILWillem IIIEmma Huig146: M16 1xA-finale [7]08:45,492e
WILWillem III 3Diandra van Duijn143: M18 1xhalve-finale 3[7]09:01,684e
WILWillem IIIEmma Huig146: M16 1xvoorwedstrijd 2[4]09:03,053e
WILWillem III 2Julia Scholte033: M18 2xheat 3[2]08:36,752e
WILWillem III 3Diandra van Duijn143: M18 1xvoorwedstrijd 1[3]09:39,223e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Marianne Honselaar021: DVA-E 8+time-trial 33:59,4023e
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen016: M18 4*time-trial 32:42,674e

Heineken Roeivierkamp 2011

12 maart 2011 t/m 13 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen017: M184*D-ronde 19:10,74e
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen017: M184*C-ronde 02:57,53e
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen017: M184*B-ronde 00:57,13e
WILWillem III 1Esther van Broekhuizen017: M184*A-ronde 09:23,66e