Koen van den Herik

111 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+A-finale [5]05:41,532e
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+voorwedstrijd 1[5]05:32,871e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Koen van den Herik104: HE 8+A-finale [2]05:39,522e
NERNereus 1Koen van den Herik104: HE 8+time-trial 04:59,352e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKoen van den Herik209: HE 8+A-finale [3]06:05,092e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKoen van den Herik001: Oude VierA-finale [5]10:26,785e
NERNereusKoen van den Herik001: Oude Viervoorwedstrijd 3[3]07:12,671e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+A-finale [2]05:39,382e
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+voorwedstrijd 3[6]05:42,641e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+A-finale [2]05:47,411e
NERNereusKoen van den Herik104: HE 8+voorwedstrijd 2[3]05:51,181e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/TritonKoen van den Herik105: HG 4-A-finale [3]06:23,871e
NERNereus/TritonKoen van den Herik004: HG 2-A-finale [3]07:39,064e
NERNereus/TritonKoen van den Herik004: HG 2-voorwedstrijd 2[4]07:40,542e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 3Jeroen Walchenbach020: HG 4+A-finale [6]06:46,791e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/TritonKoen van den Herik103: E 8+A-finale [4]05:46,241e
NERNereus/TritonKoen van den Herik103: E 8+voorwedstrijd 2[1]05:45,351e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-A-finale [3]06:17,702e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]06:35,751e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKoen van den Herik135: MDev 4-A-finale [2]06:04,361e
NERNereus/TritonKoen van den Herik046: M 8+A-finale [3]05:37,473e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-A-finale [2]02:56,051e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-halve-finale 2[3]02:58,621e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-time-trial 02:58,852e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Koen van den Herik104: G 4-A-finale [2]06:08,005e
NERNereus 1Koen van den Herik104: G 4-voorwedstrijd 1[2]06:17,482e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-A-finale [4]06:02,682e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-voorwedstrijd 1[3]06:23,591e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Koen van den Herik104: E 8+A-finale [5]06:04,504e
NERNereus 2Koen van den Herik104: E 8+voorwedstrijd 1[5]05:52,391e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-A-finale [4]06:09,552e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-voorwedstrijd 3[8]06:10,542e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-A-finale [6]07:12,222e
NERNereusKoen van den Herik007: Dev 4-voorwedstrijd 3[5]07:03,591e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Koen van den Herik251: G 4-A-finale [4]06:20,992e
NERNereus 1Koen van den Herik251: G 4-voorwedstrijd 3[2]06:29,091e
NERNereus 1Koen van den Herik104: Dev 4-A-finale [6]06:15,321e
NERNereus 1Koen van den Herik104: Dev 4-voorwedstrijd 1[2]06:26,331e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Koen van den Herik020: G 4+A-finale [5]07:07,723e
NERNereus 1Koen van den Herik020: G 4+voorwedstrijd 2[3]07:01,342e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Koen van den Herik032: SA 8+A-finale [3]06:07,841e
NERNereus 2Koen van den Herik030: SA 4-A-finale [2]06:45,414e
NERNereus 2Koen van den Herik030: SA 4-voorwedstrijd 1[5]06:45,342e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/Laga/RLK/HEMMax Ponsen104: SA 8+A-finale [1]05:40,532e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/LagaKoen van den Herik105: O 4-A-finale [3]06:08,601e
WILWillem III/LagaKoen van den Herik002: SA 4-A-finale [1]06:11,272e
WILWillem III/LagaKoen van den Herik002: SA 4-voorwedstrijd 3[2]06:07,531e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-A-finale [7]07:20,176e
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-halve-finale 1[3]08:17,853e
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-kwart-finale 2[3]07:53,402e
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-time-trial 07:25,5615e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+A-finale [4]05:41,682e
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+voorwedstrijd 2[5]05:50,731e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combiBram Schwarz131: M 8+A-finale [1]05:56,093e
KNRKNRB-combiBram Schwarz044: JM 8+A-finale [4]06:09,271e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+ (NK)A-finale [6]05:46,083e
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[3]05:45,143e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Koen van den Herik027: J18 2-A-finale [3]07:29,011e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/OkeanosKoen van den Herik109: N 2-voorwedstrijd 3[4]07:37,874e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 1Max Ponsen130: M 8+voorwedstrijd 1[3]05:44,504e
KNRKNRB-combiMax Ponsen046: BM 8+A-finale [1]05:43,942e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRBMax Ponsen104: SA 8+A-finale [4]06:16,355e
KNRKNRBMax Ponsen104: SA 8+voorwedstrijd 1[3]06:00,551e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Koen van den Herik209: J18 2-A-finale [3]07:09,941e
WILWillem III 2Koen van den Herik209: J18 2-voorwedstrijd 2[2]07:35,611e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Koen van den Herik027: J18 2-heat [5]07:31,531e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIKoen van den Herik102: JM 2-A-finale [3]07:02,322e
WILWillem IIIKoen van den Herik009: BM 2-voorwedstrijd 1[4]07:12,624e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIKoen van den Herik155: J16 8+A-finale [5]07:00,533e
WILWillem III/SpaarneBram Schwarz051: J16 4xA-finale [4]06:53,381e
WILWillem III/SpaarneBram Schwarz063: J18 4xA-finale [5]06:46,212e
WILWillem III/SpaarneBram Schwarz051: J16 4xvoorwedstrijd 2[4]06:55,171e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/SpaarneBram Schwarz029: J18 4xheat [4]07:20,102e
WILWillem III 1Jaap de Jong039: J16 2xheat 3[7]08:29,662e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Jaap de Jong149: J16 4xheat [3]06:34,701e
WILWillem III 2Koen van den Herik148: J16 1xA-finale [7]07:40,605e
WILWillem III 2Koen van den Herik148: J16 1xhalve-finale 3[7]07:50,202e
WILWillem III 2Koen van den Herik148: J16 1xvoorwedstrijd 1[5]09:23,983e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Jaap de Jong014: J16 4*time-trial 30:03,11e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Rorik de Boer153: J16 8+heat [5]06:31,392e
WILWillem III 3Koen van den Herik038: J16 1x Bheat 4[6]07:59,803e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Koen van den Herik151: J16 2xheat 3[6]07:34,341e
WILWillem IIIKoen van den Herik040: J16 4xheat [4]06:59,741e
WILWillem III 2Koen van den Herik037: J16 1x Aheat 1[5]08:03,415e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Koen van den Herik152: J16 4*heat 2[6]07:08,991e
WILWillem III 2Koen van den Herik038: J16 1x Bheat 1[4]08:05,841e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 4Koen van den Herik140: J16 2xA-finale [7]07:07,924e
WILWillem III 1Koen van den Herik132: J16 1xB-finale [5]08:13,305e
WILWillem III 1Koen van den Herik132: J16 1xhalve-finale 3[3]07:59,453e
WILWillem III 4Koen van den Herik140: J16 2xvoorwedstrijd 4[6]07:14,362e
WILWillem III 1Koen van den Herik132: J16 1xvoorwedstrijd 5[7]08:15,682e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Roel van Broekhuizen027: J164*D-ronde 17:26,51e
WILWillem III 1Roel van Broekhuizen027: J164*B-ronde 00:45,01e
WILWillem III 1Roel van Broekhuizen027: J164*A-ronde 08:09,71e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Ries Wieten152: J16 4*heat [2]07:21,833e
WILWillem III 1Koen van den Herik038: J16 2xheat 4[5]07:25,822e
WILWillem III 5Koen van den Herik037: J16 1x Bheat 4[2]08:21,512e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIINathan Bierman149: J16 8+heat [4]07:12,734e
WILWillem III 1Max Ponsen047: J16 4*B-finale [6]08:03,323e
WILWillem III 1Max Ponsen047: J16 4*voorwedstrijd 2[4]07:54,615e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Max Ponsen152: J16 4*heat [2]07:19,234e
WILWillem III 1Nathan Bierman038: J16 2xheat 3[2]07:40,713e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Max Ponsen141: J16 4*A-finale [4]07:33,073e
WILWillem III 2Nathan Bierman034: J16 2xheat 1[5]08:33,155e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Max Ponsen014: J16 4*time-trial 31:27,2511e

Heineken Roeivierkamp 2011

12 maart 2011 t/m 13 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Max Ponsen027: J164*D-ronde 18:11,59e
WILWillem III 2Max Ponsen027: J164*B-ronde 00:52,37e
WILWillem III 2Max Ponsen027: J164*A-ronde 08:50,27e