Lars Hoeksel

398 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusPaul Ziegler124: LHB 8+A-finale [8]06:14,242e
SAUSaurusJulia Kernkamp135: DB 4+A-finale [8]07:54,298e
SAUSaurusLydia Schulla139: LDGb 2xA-finale [5]08:02,325e
SAUSaurusNykle Krijgsveld111: HB 4+voorwedstrijd 3[8]07:16,764e
SAUSaurusLydia Schulla139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[3]08:46,381e
SAUSaurusLinde Jacobs140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[7]10:28,616e
SAUSaurus/Phocas/BeatrixSaskia Verhoef025: DG 4xA-finale [6]07:08,444e
SAUSaurusLydia Schulla034: LDDev 2xA-finale [1]08:00,207e
SAUSaurusNykle Krijgsveld009: HEj 4+A-finale [7]06:49,034e
SAUSaurusLydia Schulla034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]08:07,534e
SAUSaurus/ThêtaJulia Kernkamp028: DEj 4+voorwedstrijd 2[3]08:17,395e
SAUSaurusNykle Krijgsveld009: HEj 4+voorwedstrijd 1[1]07:02,913e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusPaul Ziegler124: LHB 8+A-finale [1]06:12,763e
SAUSaurusLydia Schulla139: LDGb 2xA-finale [3]07:51,175e
SAUSaurusNykle Krijgsveld111: HB 4+A-finale [3]06:55,705e
SAUSaurusJulia Kernkamp135: DB 4+A-finale [8]07:48,415e
SAUSaurusLinde Jacobs140: LDB 1xA-finale [3]08:50,146e
SAUSaurusLydia Schulla139: LDGb 2xvoorwedstrijd 3[6]07:59,393e
SAUSaurusNykle Krijgsveld111: HB 4+voorwedstrijd 2[3]06:52,733e
SAUSaurusLinde Jacobs140: LDB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:56,533e
SAUSaurusEmma van der Pijl133: DB 1xvoorwedstrijd 1[6]09:22,484e
SAUSaurus/AmstelMina Solanki033: LDB 2xA-finale [1]08:12,556e
SAUSaurus/ThêtaJulia Kernkamp028: DEj 4+A-finale [1]08:03,637e
SAUSaurusNykle Krijgsveld009: HEj 4+A-finale [5]07:01,094e
SAUSaurusLydia Schulla034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[7]08:14,046e
SAUSaurusEmma van der Pijl063: DE 1xvoorwedstrijd 2[1]09:27,478e
SAUSaurus/ThêtaJulia Kernkamp028: DEj 4+voorwedstrijd 1[7]08:44,564e
SAUSaurusNykle Krijgsveld009: HEj 4+voorwedstrijd 2[8]07:27,711e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusPaul Ziegler124: LHB 8+A-finale [4]06:15,473e
SAUSaurusNykle Krijgsveld111: HB 4+A-finale [1]06:50,012e
SAUSaurusJulia Kernkamp135: DB 4+A-finale [5]07:51,543e
SAUSaurusLydia Schulla139: LDGb 2xA-finale [6]08:04,125e
SAUSaurusPaul Ziegler124: LHB 8+time-trial 05:30,654e
SAUSaurusNykle Krijgsveld111: HB 4+time-trial 06:04,891e
SAUSaurusLydia Schulla139: LDGb 2xtime-trial 07:09,896e
SAUSaurusLinde Jacobs140: LDB 1xtime-trial 08:12,539e
SAUSaurusLydia Schulla033: LDB 2xA-finale [4]07:49,991e
SAUSaurus/ThêtaJulia Kernkamp028: DEj 4+A-finale [6]08:03,196e
SAUSaurusNykle Krijgsveld009: HEj 4+A-finale [5]06:46,452e
SAUSaurusLinde Jacobs022: DG 1xvoorwedstrijd 3[6]08:59,825e
SAUSaurusLydia Schulla033: LDB 2xvoorwedstrijd 1[3]07:54,251e
SAUSaurus/ThêtaJulia Kernkamp028: DEj 4+voorwedstrijd 2[4]08:05,623e
SAUSaurusNykle Krijgsveld009: HEj 4+voorwedstrijd 1[2]06:47,461e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusNykle Krijgsveld111: HB 4+A-finale [6]07:56,155e
SAUSaurusLydia Schulla141: LDB 4*B-finale [7]09:07,294e
SAUSaurus 2Linde Jacobs140: LDB 1xB-finale [7]10:04,055e
SAUSaurusNykle Krijgsveld111: HB 4+voorwedstrijd 2[2]07:27,141e
SAUSaurusLydia Schulla141: LDB 4*voorwedstrijd 1[4]08:54,735e
SAUSaurus 2Linde Jacobs140: LDB 1xvoorwedstrijd 1[5]11:07,035e
SAUSaurusLydia Schulla035: LDEj 4*B-finale [2]08:45,426e
SAUSaurusNykle Krijgsveld009: HEj 4+A-finale [5]06:56,951e
SAUSaurusLydia Schulla035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[7]07:59,587e
SAUSaurus 2Linde Jacobs031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[1]09:16,047e
SAUSaurusNykle Krijgsveld009: HEj 4+voorwedstrijd 1[6]07:04,111e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusPaul Ziegler124: LHB 8+time-trial 05:09,368e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusJulia van Koeveringe228: LDB 4*voorwedstrijd 2[5]08:26,984e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusSophia Klerks141: LDB 4*A-finale [7]08:30,304e
SAUSaurus 2Svenja Hoevelmann135: DB 4+A-finale [7]08:59,364e
SAUSaurusIvo Hermans118: LHGb 4-A-finale [3]07:44,764e
SAUSaurusNoortje van den Bogaert136: DB 8+voorwedstrijd 1[4]07:58,814e
SAUSaurusSophia Klerks141: LDB 4*voorwedstrijd 1[7]08:45,542e
SAUSaurus/MaastrichtscheBart Braam122: LHB 2xvoorwedstrijd 1[7]08:35,205e
SAUSaurus 1Noortje van den Bogaert135: DB 4+voorwedstrijd 2[6]08:23,584e
SAUSaurus 2Svenja Hoevelmann135: DB 4+voorwedstrijd 2[4]08:15,142e
SAUSaurusIvo Hermans118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[5]06:50,123e
SAUSaurusJulia van Koeveringe140: LDB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:48,224e
SAUSaurusKarel van Melle107: HG 4+voorwedstrijd 2[1]06:56,234e
SAUSaurusIvo Hermans057: LHG 4-A-finale [4]07:40,806e
SAUSaurusRik van Mierlo018: LHEj 4+A-finale [5]07:29,761e
SAUSaurus/MaastrichtscheBart Braam053: LHG 2xA-finale [6]08:10,836e
SAUSaurus 1Svenja Hoevelmann028: DEj 4+A-finale [3]08:18,798e
SAUSaurusKarel van Melle009: HEj 4+A-finale [2]06:56,072e
SAUSaurusEvy Paulussen035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[7]07:53,976e
SAUSaurus 1Svenja Hoevelmann028: DEj 4+voorwedstrijd 2[6]07:50,162e
SAUSaurus 2Noortje van den Bogaert028: DEj 4+voorwedstrijd 1[6]08:09,545e
SAUSaurusKarel van Melle009: HEj 4+voorwedstrijd 1[1]06:57,153e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusSophia Klerks141: LDB 4*A-finale [4]07:26,432e
SAUSaurusJulia van Koeveringe140: LDB 1xA-finale [1]08:46,444e
SAUSaurus/MaastrichtscheBart Braam121: LHB 1xA-finale [3]07:57,384e
SAUSaurusSophia Klerks141: LDB 4*voorwedstrijd 1[6]07:32,661e
SAUSaurusNoortje van den Bogaert136: DB 8+voorwedstrijd 1[5]06:56,794e
SAUSaurusJulia van Koeveringe140: LDB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:50,843e
SAUSaurusJeroen Woudstra121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:10,923e
SAUSaurus/MaastrichtscheBart Braam121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[4]07:59,082e
SAUSaurusRik van Mierlo018: LHEj 4+A-finale [4]06:52,592e
SAUSaurusSophia Klerks035: LDEj 4*B-finale [2]07:34,712e
SAUSaurusJulia van Koeveringe031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[6]08:52,765e
SAUSaurusSophia Klerks035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[6]07:38,733e
SAUSaurusNoortje van den Bogaert029: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:09,715e
SAUSaurus/MaastrichtscheBart Braam013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[3]08:14,416e
SAUSaurusJeroen Woudstra013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[6]08:17,745e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusRik van Mierlo018: LHEj 4+A-finale [3]03:28,212e
SAUSaurusRik van Mierlo018: LHEj 4+halve-finale 2[3]03:21,651e
SAUSaurusJeroen Woudstra013: LHG 1xtime-trial 06:08,6810e
SAUSaurus/MaastrichtscheBart Braam013: LHG 1xtime-trial 06:03,218e
SAUSaurusEvy Paulussen035: LDEj 4*time-trial 03:45,0513e
SAUSaurusNoortje van den Bogaert029: DEj 8+time-trial 03:23,1214e
SAUSaurusRik van Mierlo018: LHEj 4+time-trial 03:23,912e
SAUSaurus/ThêtaKarel van Melle009: HEj 4+time-trial 03:27,0111e
SAUSaurusJeroen Woudstra121: LHB 1xA-finale [2]08:20,934e
SAUSaurusKarel van Melle111: HB 4+A-finale [2]06:47,642e
SAUSaurusRik van Mierlo119: LHG 4+A-finale [1]07:01,282e
SAUSaurus/SkøllNoortje van den Bogaert136: DB 8+voorwedstrijd 1[4]07:23,783e
SAUSaurusEvy Paulussen141: LDB 4*voorwedstrijd 1[1]07:44,133e
SAUSaurus/MaastrichtscheBart Braam121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:19,603e
SAUSaurusJeroen Woudstra121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[1]08:06,881e
SAUSaurusKarel van Melle111: HB 4+voorwedstrijd 1[4]06:59,711e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusNoortje van den Bogaert136: DB 8+A-finale [2]07:31,637e
SAUSaurusEvy Paulussen141: LDB 4*A-finale [5]07:56,193e
SAUSaurusJulia van Koeveringe140: LDB 1xA-finale [5]09:40,007e
SAUSaurusNoortje van den Bogaert136: DB 8+voorwedstrijd 2[7]07:30,514e
SAUSaurusRik van Mierlo123: LHB 4+A-finale [7]07:19,761e
SAUSaurusEvy Paulussen141: LDB 4*voorwedstrijd 1[2]08:00,192e
SAUSaurusRik van Mierlo018: LHEj 4+A-finale [8]07:15,172e
SAUSaurusEvy Paulussen035: LDEj 4*B-finale [5]07:56,102e
SAUSaurusNoortje van den Bogaert029: DEj 8+B-finale [8]07:12,474e
SAUSaurusEvy Paulussen035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[3]07:52,365e
SAUSaurusNoortje van den Bogaert029: DEj 8+voorwedstrijd 2[1]07:14,708e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusEvy Paulussen141: LDB 4*A-finale [5]08:11,876e
SAUSaurus/Thêta/MaastrichtscheLuuk Wilhelm124: LHB 8+B-finale [1]06:43,854e
SAUSaurusZilla Kuiperes140: LDB 1xA-finale [1]09:13,415e
SAUSaurusKimberly Janssen136: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:33,694e
SAUSaurusEvy Paulussen141: LDB 4*voorwedstrijd 3[3]08:06,222e
SAUSaurus/Thêta/MaastrichtscheLuuk Wilhelm124: LHB 8+voorwedstrijd 2[2]06:46,656e
SAUSaurusZilla Kuiperes140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[3]09:11,943e
SAUSaurus/Thêta/Boreas/MWCLuuk Wilhelm019: LHEj 8+B-finale [3]07:09,964e
SAUSaurus/Thêta/Boreas/MWCLuuk Wilhelm019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:57,774e
SAUSaurusEvy Paulussen035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[2]08:11,175e
SAUSaurusKimberly Janssen029: DEj 8+voorwedstrijd 3[6]07:33,475e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus 2Julia van Koeveringe230: LDGb 2xvoorwedstrijd 4[4]08:55,075e
SAUSaurus/MaastrichtscheLuuk Wilhelm212: LHB 8+voorwedstrijd 2[4]06:30,614e
SAUSaurusEvy Paulussen228: LDB 4*voorwedstrijd 2[6]08:00,853e
SAUSaurusNoortje van den Bogaert220: DB 8+voorwedstrijd 1[5]07:23,123e
SAUSaurus/MaastrichtscheLuuk Wilhelm107: LHEj 8+B-finale [1]06:45,564e
SAUSaurusEvy Paulussen117: LDEj 4*A-finale [1]08:21,106e
SAUSaurusNoortje van den Bogaert112: DEj 8+B-finale [5]07:45,914e
SAUSaurus/MaastrichtscheLuuk Wilhelm107: LHEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:56,404e
SAUSaurusEvy Paulussen117: LDEj 4*voorwedstrijd 3[1]08:18,292e
SAUSaurusNoortje van den Bogaert112: DEj 8+voorwedstrijd 3[4]07:49,773e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/Skadi/MaastrichtscheLuuk Wilhelm004: Lichte Achtvoorwedstrijd 3[3]06:35,904e
SAUSaurusLytske van Wijngaarden006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 3[1]08:09,606e
SAUSaurusNoortje van den Bogaert005: Dames Achtvoorwedstrijd 3[5]07:17,134e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann118: LB 8+A-finale [5]06:12,384e
SAUSaurus 1Keet van den Heuvel130: LDB 1xA-finale [4]08:30,443e
SAUSaurus/LagaRobert Garschagen103: E 8+voorwedstrijd 2[5]06:08,526e
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann118: LB 8+voorwedstrijd 2[6]06:12,802e
SAUSaurus 2Anne-Aime Dabekaussen130: LDB 1xvoorwedstrijd 3[2]08:47,606e
SAUSaurus 1Keet van den Heuvel130: LDB 1xvoorwedstrijd 3[6]08:33,511e
SAUSaurusAnne-Aime Dabekaussen028: LDB 2xA-finale [2]07:56,164e
SAUSaurusLuc Frissen006: Ej 4+A-finale [3]06:47,842e
SAUSaurusChris Blom051: DTal 8+A-finale [5]07:10,841e
SAUSaurus/MaastrichtscheSarah Mans028: LDB 2xvoorwedstrijd 2[2]08:25,125e
SAUSaurusAnne-Aime Dabekaussen028: LDB 2xvoorwedstrijd 2[6]08:14,482e
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann016: LEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:35,564e
SAUSaurusLuc Frissen006: Ej 4+voorwedstrijd 1[1]06:52,681e
SAUSaurusChris Blom051: DTal 8+voorwedstrijd 3[6]07:13,612e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusLuc Frissen050: MFm 4+A-finale [4]06:38,343e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusLuc Frissen006: Ej 4+B-finale [2]03:24,842e
SAUSaurus/MaastrichtscheSarah Mans028: LDB 2xB-finale [3]08:09,623e
SAUSaurusLuc Frissen006: Ej 4+halve-finale 1[3]03:17,662e
SAUSaurus/MaastrichtscheSarah Mans028: LDB 2xvoorwedstrijd 1[2]08:07,812e
SAUSaurusLuc Frissen006: Ej 4+time-trial 03:16,014e
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann120: LB 8+A-finale [2]06:15,552e
SAUSaurusKeet van den Heuvel134: LDB 1xA-finale [4]08:37,122e
SAUSaurus/MaastrichtscheSarah Mans133: LDG 2xvoorwedstrijd 1[4]08:14,483e
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann120: LB 8+voorwedstrijd 1[2]06:18,431e
SAUSaurusKeet van den Heuvel134: LDB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:43,522e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann118: LB 8+A-finale [3]06:13,235e
SAUSaurusKeet van den Heuvel130: LDB 1xB-finale [6]08:29,651e
SAUSaurusLuc Frissen105: G 4+A-finale [3]06:43,075e
SAUSaurus/MaastrichtscheSarah Mans129: LDG 2xvoorwedstrijd 2[2]07:38,235e
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann118: LB 8+voorwedstrijd 1[3]06:13,912e
SAUSaurusKeet van den Heuvel130: LDB 1xvoorwedstrijd 3[2]08:36,713e
SAUSaurusLuc Frissen105: G 4+voorwedstrijd 3[5]06:40,202e
SAUSaurusTill Wichmann016: LEj 8+A-finale [1]06:14,906e
SAUSaurus/MaastrichtscheSarah Mans028: LDB 2xA-finale [6]07:58,324e
SAUSaurus 2Keet van den Heuvel025: LDG 1xB-finale [4]08:27,431e
SAUSaurusLuc Frissen006: Ej 4+A-finale [4]06:37,223e
SAUSaurusTill Wichmann016: LEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:11,732e
SAUSaurus/MaastrichtscheSarah Mans028: LDB 2xvoorwedstrijd 2[2]08:15,143e
SAUSaurus 2Keet van den Heuvel025: LDG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:55,504e
SAUSaurusLuc Frissen006: Ej 4+voorwedstrijd 3[3]06:49,331e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/MaastrichtscheSarah Mans131: LDE 2xA-finale [2]08:16,915e
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann120: LB 8+A-finale [2]06:28,614e
SAUSaurusLuc Frissen106: G 4+A-finale [3]06:54,474e
SAUSaurusKeet van den Heuvel134: LDB 1xB-finale [4]08:41,071e
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann120: LB 8+voorwedstrijd 2[2]06:15,403e
SAUSaurusLuc Frissen106: G 4+voorwedstrijd 2[7]06:47,382e
SAUSaurusKeet van den Heuvel134: LDB 1xvoorwedstrijd 3[5]08:31,463e
SAUSaurus/MaastrichtscheSarah Mans028: LDB 2xA-finale [7]08:07,094e
SAUSaurusLuc Frissen006: Ej 4+A-finale [4]06:54,864e
SAUSaurusTill Wichmann016: LEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:23,275e
SAUSaurus/MaastrichtscheSarah Mans028: LDB 2xvoorwedstrijd 2[4]08:09,342e
SAUSaurus 2Keet van den Heuvel025: LDG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:37,234e
SAUSaurusLuc Frissen006: Ej 4+voorwedstrijd 3[7]06:44,281e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurus/TritonTill Wichmann118: LB 8+B-finale [5]07:16,185e
SAUSaurusLuc Frissen105: G 4+A-finale [4]07:33,463e
SAUSaurus/TritonTill Wichmann118: LB 8+voorwedstrijd 2[8]07:09,285e
SAUSaurusLuc Frissen105: G 4+voorwedstrijd 1[4]07:44,351e
SAUSaurusTill Wichmann016: LEj 8+B-finale [4]07:19,193e
SAUSaurusLuc Frissen006: Ej 4+A-finale [6]07:47,723e
SAUSaurusTill Wichmann016: LEj 8+voorwedstrijd 1[3]07:19,083e
SAUSaurusLuc Frissen006: Ej 4+voorwedstrijd 3[4]07:32,341e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusLuc Frissen208: B 4+A-finale [5]06:50,541e
SAUSaurusTill Wichmann215: LB 8+A-finale [2]06:29,936e
SAUSaurusLuc Frissen208: B 4+voorwedstrijd 1[3]06:52,641e
SAUSaurusTill Wichmann215: LB 8+voorwedstrijd 3[6]06:20,592e
SAUSaurus/MaastrichtscheAnne-Aime Dabekaussen227: LDB 4*voorwedstrijd 2[3]08:06,325e
SAUSaurusLuc Frissen107: Ej 4+A-finale [5]06:55,262e
SAUSaurusTill Wichmann113: LEj 8+A-finale [6]06:25,346e
SAUSaurusLuc Frissen107: Ej 4+voorwedstrijd 3[3]06:58,231e
SAUSaurusTill Wichmann113: LEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:29,442e
SAUSaurus/MaastrichtscheAnne-Aime Dabekaussen125: LDEj 4*voorwedstrijd 3[3]08:03,886e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SAUSaurusLuc Frissen040: Jonge VierA-finale [4]07:10,823e
SAUSaurusTill Wichmann004: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[1]06:34,643e
SAUSaurusLuc Frissen040: Jonge Viervoorwedstrijd 1[5]07:16,211e
SAUSaurus/MaastrichtscheAnne-Aime Dabekaussen006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 2[5]08:23,976e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosRoeland Heeres124: LB 8+A-finale [4]06:09,854e
EUREurosHanneke van Vledder163: LDB 4*voorwedstrijd 2[3]07:37,235e
EUREurosRoeland Heeres124: LB 8+voorwedstrijd 1[4]06:07,071e
EUREurosIlse van Bruggen139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[1]08:49,846e
EUREurosRoeland Heeres016: LEj 8+A-finale [2]06:08,396e
EUREuros 2Hanneke van Vledder063: LDB 1xA-finale [1]08:53,906e
EUREurosRoeland Heeres016: LEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:02,232e
EUREuros 1Ilse van Bruggen063: LDB 1xvoorwedstrijd 3[5]09:22,853e
EUREuros 2Hanneke van Vledder063: LDB 1xvoorwedstrijd 3[3]08:58,282e
EUREurosHanneke van Vledder028: LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]07:37,563e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosTynke Siegersma130: DO 4+A-finale [5]08:03,526e
EUREurosHanneke van Vledder172: LDB 4*B-finale [3]07:52,254e
EUREurosSjors Berends124: LB 8+A-finale [1]06:13,285e
EUREurosHanneke van Vledder172: LDB 4*voorwedstrijd 1[1]07:45,094e
EUREurosSjors Berends124: LB 8+voorwedstrijd 2[3]06:13,593e
EUREurosSjors Berends016: LEj 8+A-finale [5]06:09,475e
EUREurosIlse van Bruggen028: LDEj 4*B-finale [4]07:39,053e
EUREurosSjors Berends016: LEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:05,431e
EUREurosIlse van Bruggen028: LDEj 4*voorwedstrijd 2[2]07:38,164e
EUREurosHanneke van Vledder043: LDB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:45,794e
EUREurosTynke Siegersma022: DN 4+voorwedstrijd 2[4]07:51,254e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMinke Holleboom072: DB 1xB-finale [2]
EUREurosMinke Holleboom072: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:31,712e
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+voorwedstrijd 1[3]07:56,524e
EUREurosHanneke van Vledder073: LDB 1xvoorwedstrijd 2[1]08:56,503e
EUREurosSjors Berends016: LEj 8+time-trial 03:03,639e
EUREurosIlse van Bruggen027: LDEj 4*time-trial 03:46,3013e
EUREuros 2Ruben Brouwer006: N 4+time-trial 07:19,8017e
EUREuros 1Gijsbert van den Engh006: N 4+time-trial 07:06,5512e
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+A-finale [1]07:43,451e
EUREurosSjors Berends124: LB 8+A-finale [3]06:17,822e
EUREurosHanneke van Vledder139: LDN 1xB-finale [1]08:58,623e
EUREurosIlse van Bruggen174: LDB 4*B-finale [1]07:40,242e
EUREurosRuben Brouwer111: B 4+B-finale [1]07:13,843e
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+voorwedstrijd 3[4]07:43,331e
EUREurosSjors Berends124: LB 8+voorwedstrijd 1[2]06:16,681e
EUREurosHanneke van Vledder139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[3]08:54,073e
EUREurosIlse van Bruggen174: LDB 4*voorwedstrijd 1[4]07:43,203e
EUREurosGijsbert van den Engh106: O 4+voorwedstrijd 2[1]06:54,763e
EUREurosRuben Brouwer111: B 4+voorwedstrijd 1[1]07:13,324e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosSjors Berends124: LB 8+B-finale [4]06:09,631e
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+A-finale [3]07:41,342e
EUREurosHanneke van Vledder161: LDB 4*B-finale [5]07:43,962e
EUREuros 1Marijn den Hollander111: B 4+A-finale [5]07:31,335e
EUREuros 2Jeroen Meuleman111: B 4+A-finale [4]06:47,261e
EUREurosSjors Berends124: LB 8+voorwedstrijd 2[1]06:17,314e
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+voorwedstrijd 2[3]07:45,421e
EUREurosHanneke van Vledder161: LDB 4*voorwedstrijd 1[5]07:44,453e
EUREuros 2Jeroen Meuleman111: B 4+voorwedstrijd 2[3]06:51,861e
EUREuros 1Marijn den Hollander111: B 4+voorwedstrijd 1[4]07:09,392e
EUREurosSjors Berends016: LEj 8+A-finale [5]06:16,494e
EUREurosHanneke van Vledder028: LDEj 4*A-finale [4]07:44,036e
EUREuros 2Jeroen Meuleman006: N 4+A-finale [1]06:54,063e
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+A-finale [6]07:58,984e
EUREurosIris van Leeuwen053: LDB 1xvoorwedstrijd 1[3]09:10,205e
EUREuros 1Marijn den Hollander006: N 4+voorwedstrijd 1[5]07:26,306e
EUREuros 2Jeroen Meuleman006: N 4+voorwedstrijd 1[1]06:50,223e
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+voorwedstrijd 1[5]07:54,973e
EUREurosSjors Berends016: LEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:11,092e
EUREurosHanneke van Vledder028: LDEj 4*voorwedstrijd 2[2]07:43,122e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosHanneke van Vledder171: LDB 4*B-finale [5]08:33,941e
EUREurosRoeland Heeres124: LB 8+B-finale [6]06:51,152e
EUREuros 1Richard van Huissteden111: B 4+A-finale [1]07:24,026e
EUREuros 2Jeroen Meuleman111: B 4+A-finale [5]07:06,542e
EUREurosHanneke van Vledder171: LDB 4*voorwedstrijd 1[4]08:07,204e
EUREurosRoeland Heeres124: LB 8+voorwedstrijd 2[4]06:33,933e
EUREurosRosemarijn Kramp135: DB 4+voorwedstrijd 1[2]08:20,804e
EUREuros 1Richard van Huissteden111: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:13,853e
EUREuros 2Jeroen Meuleman111: B 4+voorwedstrijd 1[4]07:05,122e
EUREurosRoeland Heeres016: LEj 8+B-finale [3]06:32,393e
EUREurosHanneke van Vledder028: LDEj 4*B-finale [6]07:41,875e
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+A-finale [4]07:47,263e
EUREuros 1Richard van Huissteden006: N 4+B-finale [1]07:04,314e
EUREuros 2Jeroen Meuleman006: N 4+A-finale [4]06:53,733e
EUREurosRoeland Heeres016: LEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:31,033e
EUREurosHanneke van Vledder028: LDEj 4*voorwedstrijd 2[5]07:45,814e
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+voorwedstrijd 2[5]07:49,921e
EUREuros 2Jeroen Meuleman006: N 4+voorwedstrijd 2[6]06:56,151e
EUREuros 1Richard van Huissteden006: N 4+voorwedstrijd 1[3]07:08,034e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros 2Marijn den Hollander111: B 4+voorwedstrijd 1[4]
EUREuros 1Jeroen Meuleman111: B 4+voorwedstrijd 1[3]
EUREurosRoeland Heeres254: LEj 8+herkansing [6]07:46,794e
EUREurosHanneke van Vledder258: LDEj 4*herkansing [5]11:23,564e
EUREurosFloor Bakker256: DEj 8+herkansing [2]08:59,095e
EUREuros 2Marijn den Hollander006: N 4+voorwedstrijd 3[3]08:07,105e
EUREuros 1Jeroen Meuleman006: N 4+voorwedstrijd 2[7]07:45,733e
EUREurosRoeland Heeres254: LEj 8+time-trial 06:45,6113e
EUREurosHanneke van Vledder258: LDEj 4*time-trial 08:11,0412e
EUREurosFloor Bakker256: DEj 8+time-trial 07:35,5515e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros 2Marijn den Hollander040: B 4+A-finale [6]07:43,654e
EUREurosRoeland Heeres003: Lichte Achtvoorwedstrijd 1[5]06:33,074e
EUREurosHanneke van Vledder005: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 3[1]07:55,825e
EUREurosFloor Bakker004: Dames Achtvoorwedstrijd 1[3]07:19,615e
EUREuros 2Marijn den Hollander040: B 4+voorwedstrijd 1[2]07:14,072e
EUREuros 1Jeroen Meuleman040: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:04,741e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosIlse van Bruggen136: DB 8+A-finale [5]07:04,174e
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+A-finale [5]05:58,583e
EUREurosIlse van Bruggen136: DB 8+voorwedstrijd 2[4]07:09,182e
EUREuros/AmycusBenjamin van Kooten123: LB 4+voorwedstrijd 1[2]07:17,524e
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+voorwedstrijd 2[3]06:10,632e
EUREuros/SallandMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+voorwedstrijd 1[5]07:07,954e
EUREurosSjors Berends170: HTal 8+voorwedstrijd 1[6]06:52,073e
EUREurosHanneke van Vledder171: DTal 8+voorwedstrijd 2[6]07:33,713e
EUREurosBart van Ingen014: LN 4+A-finale [4]06:38,182e
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+B-finale [5]05:53,051e
EUREurosIlse van Bruggen024: DEj 8+A-finale [6]07:02,286e
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]05:59,425e
EUREurosBart van Ingen014: LN 4+voorwedstrijd 2[5]06:41,201e
EUREurosIlse van Bruggen024: DEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:56,863e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros/PhocasIlse van Bruggen024: DEj 8+C-finale [3]03:55,494e
EUREuros/PhocasIlse van Bruggen024: DEj 8+kwart-finale 2[4]03:21,102e
EUREuros/PhocasIlse van Bruggen024: DEj 8+time-trial 03:22,708e
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+time-trial 03:05,6713e
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen006: N 4+voorwedstrijd 2[1]07:07,773e
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+A-finale [1]06:17,272e
EUREurosIlse van Bruggen136: DB 8+B-finale [2]07:13,622e
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+A-finale [3]07:32,664e
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+voorwedstrijd 1[4]06:12,151e
EUREurosIlse van Bruggen136: DB 8+voorwedstrijd 1[2]07:10,502e
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+voorwedstrijd 1[4]07:24,801e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosEmma Boswinkel137: DB 8+B-finale [6]06:55,991e
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+A-finale [2]06:05,363e
EUREurosMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+A-finale [3]06:55,894e
EUREurosEmma Boswinkel137: DB 8+voorwedstrijd 1[2]07:13,236e
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+voorwedstrijd 3[6]06:11,802e
EUREurosMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+voorwedstrijd 1[2]07:07,091e
EUREuros/AmycusSteven Hoogeveen008: Ej 8+A-finale [1]06:03,895e
EUREurosMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen014: LN 4+A-finale [3]06:57,734e
EUREuros/AmycusSteven Hoogeveen008: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]05:59,192e
EUREurosMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen014: LN 4+voorwedstrijd 2[6]06:51,411e
EUREurosEmma Boswinkel024: DEj 8+voorwedstrijd 3[2]07:11,575e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosIlse van Bruggen137: DB 8+B-finale [6]07:24,914e
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen112: B 8+B-finale [3]06:17,704e
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+B-finale [5]07:09,341e
EUREurosIlse van Bruggen137: DB 8+voorwedstrijd 2[2]07:15,705e
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen112: B 8+voorwedstrijd 1[6]06:15,614e
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+voorwedstrijd 2[7]07:05,094e
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen008: Ej 8+A-finale [2]07:05,926e
EUREurosMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen014: LN 4+A-finale [2]07:59,802e
EUREurosIlse van Bruggen024: DEj 8+B-finale [5]08:02,144e
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen008: Ej 8+voorwedstrijd 2[7]07:04,942e
EUREurosIlse van Bruggen024: DEj 8+voorwedstrijd 2[6]07:41,823e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosIlse van Bruggen137: DB 8+B-finale [4]07:06,873e
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+A-finale [7]06:15,615e
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+B-finale [5]07:15,842e
EUREurosIlse van Bruggen137: DB 8+voorwedstrijd 2[7]07:03,154e
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+voorwedstrijd 3[2]06:16,552e
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+voorwedstrijd 2[4]07:19,674e
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+B-finale [2]06:39,306e
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+voorwedstrijd 3[7]06:20,544e
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen014: LN 4+voorwedstrijd 2[6]07:20,414e
EUREurosIlse van Bruggen024: DEj 8+voorwedstrijd 2[7]07:18,055e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosIlse van Bruggen043: DEj 8+B-finale [2]07:18,236e
EUREurosIlse van Bruggen043: DEj 8+halve-finale 1[7]07:14,965e
EUREurosSteven Hoogeveen041: Ej 8+herkansing 2[2]06:50,594e
EUREurosIlse van Bruggen043: DEj 8+herkansing 2[4]07:42,222e
EUREurosSteven Hoogeveen041: Ej 8+voorwedstrijd 3[6]07:07,494e
EUREurosIlse van Bruggen043: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:39,934e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros/Asopos/Tromp/AmycusCamilo Ijspeert003: Lichte Achtvoorwedstrijd 3[5]06:48,875e
EUREurosIlse van Bruggen004: Dames Achtvoorwedstrijd 2[2]07:26,475e
EUREurosSteven Hoogeveen002: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[2]06:37,282e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosJaap Vermeij050: LMDev 4-A-finale [2]06:19,172e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosChris Lokin122: LN 1xA-finale [3]07:35,573e
EUREuros/GyasJaap Vermeij119: LN 4-A-finale [2]06:29,961e
EUREurosChris Lokin122: LN 1xvoorwedstrijd 1[2]07:51,761e
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4-A-finale [2]06:25,562e
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:34,162e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosJaap Vermeij118: LO 4-A-finale [4]06:35,733e
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4-A-finale [7]06:30,592e
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:02,163e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosJaap Vermeij117: LO 4-A-finale [3]06:33,725e
EUREurosJaap Vermeij117: LO 4-voorwedstrijd 2[6]06:29,752e
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4-A-finale [2]06:22,142e
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:35,922e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4-A-finale [2]03:17,882e
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4-halve-finale 2[2]03:22,521e
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4-kwart-finale 4[2]03:17,881e
EUREurosJaap Vermeij013: LDev 4-time-trial 03:16,723e
EUREuros/TritonRamon Houtsma117: LO 4-A-finale [4]06:36,602e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosNina van Hees018: DN 1xA-finale [4]11:32,204e

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 februari 2011 t/m 27 februari 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosNina van Hees055: DB 4+time-trial 26:54,276e