Sietse Achterop

176 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
JASJason/HunzeCarmen te Wechel147: M18 4xA-finale [2]07:29,146e
HUNHunze/WetterwilleLouise Liemberg152: M16 4xA-finale [3]07:24,291e
HUNHunze 1Jente Jongsma151: M16 1xheat [7]08:49,622e
HUNHunze 1Maimoena Hulshof145: M18 1xheat [8]09:19,6112e
BEABeatrix/HunzeVera Sneijders146: M18 4-A-finale [7]08:05,942e
HUNHunzeLouise Liemberg040: M18 2xA-finale [3]08:07,016e
HUNHunzeJente Jongsma044: M16 2xA-finale [2]07:49,432e
HUNHunzeLouise Liemberg040: M18 2xvoorwedstrijd 2[6]08:04,132e
HUNHunzeJente Jongsma044: M16 2xvoorwedstrijd 2[6]08:19,862e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeLouise Liemberg152: M16 4xA-finale [4]07:04,452e
HUNHunzeLouise Liemberg152: M16 4xvoorwedstrijd 1[6]07:17,052e
JASJason/Hemus/HunzeCarmen te Wechel147: M18 4xvoorwedstrijd 1[6]07:34,013e
HUNHunze-combiLouise Liemberg046: M16 8+A-finale [4]07:21,441e
HUNHunze 1Louise Liemberg044: M16 2xA-finale [6]07:57,755e
HUNHunze 2Marg van der Wal044: M16 2xA-finale [7]07:50,192e
WILWillem III/Hunze/VikingJet Zandbergen146: M18 4-A-finale [4]07:32,783e
HUNHunze 2Marg van der Wal044: M16 2xvoorwedstrijd 2[3]08:13,423e
HUNHunze 1Louise Liemberg044: M16 2xvoorwedstrijd 2[4]08:11,582e
HUNHunze/HemusMilou Verhoeff040: M18 2xvoorwedstrijd 2[2]08:17,377e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze 3Louise Liemberg151: M16 1xheat [2]08:46,125e
HUNHunze 1Marg van der Wal151: M16 1xheat [1]08:11,272e
HUNHunzeLouise Liemberg152: M16 4xA-finale [4]07:05,841e
HUNHunze 2Wouke Mollema145: M18 1xheat [2]08:14,205e
HUNHunze 1Anna Menke201: M14 1xheat [2]01:59,691e
HUNHunzeLouise Liemberg152: M16 4xtime-trial 06:43,284e
HUNHunze 1Marg van der Wal044: M16 2xA-finale [4]07:39,032e
WILWillem III/HunzeWouke Mollema040: M18 2xvoorwedstrijd 4[5]07:47,203e
HUNHunze 1Marg van der Wal044: M16 2xvoorwedstrijd 2[1]07:40,751e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeLouise Liemberg152: M16 4xA-finale [5]08:07,671e
HUNHunze 2Louise Liemberg151: M16 1xheat [6]09:38,788e
HUNHunze 4Jente Jongsma151: M16 1xheat [3]09:11,132e
HUNHunze 1Marg van der Wal151: M16 1xheat [2]08:48,161e
HUNHunze 2Anna Menke044: M16 2xA-finale [6]07:52,771e
HUNHunze 2Anna Menke044: M16 2xvoorwedstrijd 2[6]08:09,152e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/WetterwilleLouise Liemberg231: M16 4*A-finale [2]08:09,721e
HUNHunze 1Jente Jongsma020: M16 1xB-finale [3]09:37,614e
HUNHunze 1Hannah van der Sluijs019: M18 1xC-finale [6]08:56,611e
HUNHunzeLouise Liemberg118: M16 2xA-finale [3]08:55,031e
HUNHunze 1Jente Jongsma020: M16 1xhalve-finale 1[5]09:57,035e
HEMHemus/HunzeMilou Verhoeff119: M18 2xvoorwedstrijd 2[3]08:46,634e
HUNHunzeLouise Liemberg118: M16 2xvoorwedstrijd 1[2]08:35,071e
HUNHunze 1Jente Jongsma020: M16 1xkwart-finale 3[3]09:11,702e
HUNHunze 2Wouke Mollema019: M18 1xkwart-finale 4[6]09:01,446e
HUNHunze 1Hannah van der Sluijs019: M18 1xkwart-finale 1[4]08:43,805e
HUNHunze 1Jente Jongsma020: M16 1xtime-trial 08:36,753e
HUNHunze 2Wouke Mollema019: M18 1xtime-trial 08:27,1521e
HUNHunze 1Hannah van der Sluijs019: M18 1xtime-trial 08:12,768e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NEPNeptunus/Hunze/Wetterwille/ARCEva Griep152: M16 4xA-finale [2]08:32,256e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeMarjolein Scholtens125: DB 1xA-finale [7]09:35,395e
HUNHunzeMarjolein Scholtens125: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]09:25,222e
HUNHunzeWouke Mollema141: M16 1xheat 1[6]10:05,502e
HUNHunzeKaatje Knol135: M18 1xheat 2[5]09:33,001e
HUNHunzeWouke Mollema033: M18 2xA-finale [2]09:35,175e
HUNHunzeMarjolein Scholtens017: DG 1xvoorwedstrijd 3[3]10:05,594e
HUNHunzeWouke Mollema033: M18 2xvoorwedstrijd 2[3]08:55,983e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeWouke Mollema020: M16 1xC-finale [5]08:35,231e
HUNHunzeKaatje Knol019: M18 1xC-finale [2]09:01,976e
HUNHunzeWouke Mollema020: M16 1xkwart-finale 4[2]08:53,924e
HUNHunzeKaatje Knol019: M18 1xkwart-finale 1[1]08:56,185e
HUNHunzeWouke Mollema020: M16 1xtime-trial 08:18,1213e
HUNHunzeKaatje Knol019: M18 1xtime-trial 08:18,4617e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeDaphne Nederhoed147: M18 4xA-finale [4]07:30,154e
HUNHunze 4Kaatje Knol145: M18 1xheat 3[2]09:02,695e
HUNHunze 2Daphne Nederhoed145: M18 1xheat 2[2]08:50,595e
HUNHunze 3Anna Knol145: M18 1xheat 2[5]08:38,843e
HUNHunze 1Marchien Goldhoorn145: M18 1xheat 2[3]08:36,052e
HUNHunze 2Duvera Herfst033: M18 2xA-finale [1]07:56,905e
ARCARC/HunzeBerber Kommerij037: M16 2xvoorwedstrijd 2[5]08:27,975e
HUNHunze 1Daphne Nederhoed033: M18 2xvoorwedstrijd 2[2]08:12,463e
HUNHunze 2Duvera Herfst033: M18 2xvoorwedstrijd 1[6]07:51,002e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/ARCDaphne Nederhoed034: M18 8+A-finale [3]07:35,793e
HUNHunze 3Duvera Herfst033: M18 2xB-finale [6]07:58,044e
ARCARC/HunzeNelly van der Veen037: M16 2xB-finale [1]08:11,994e
HUNHunzeWouke Mollema081: M14 1xheat 1[2]01:58,103e
HUNHunze 1Hanna van Rheenen033: M18 2xvoorwedstrijd 3[4]08:05,025e
HUNHunze 3Duvera Herfst033: M18 2xvoorwedstrijd 2[4]08:08,214e
HUNHunze 2Anna Knol033: M18 2xvoorwedstrijd 1[5]08:19,595e
ARCARC/HunzeNelly van der Veen037: M16 2xvoorwedstrijd 3[3]08:25,723e
HUNHunzeDaphne Nederhoed147: M18 4xA-finale [3]07:22,916e
HUNHunze 1Duvera Herfst145: M18 1xheat 2[5]08:49,434e
HUNHunze 2Marchien Goldhoorn145: M18 1xheat 2[3]08:36,901e
HUNHunzeDaphne Nederhoed147: M18 4xvoorwedstrijd 2[4]
HUNHunzeBerber Kommerij151: M16 1xheat 1[5]08:56,373e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeBerber Kommerij151: M16 1xheat 2[1]09:03,874e
HUNHunze 1Kaatje Knol145: M18 1xheat 1[4]08:57,984e
HUNHunze 2Daphne Nederhoed145: M18 1xheat 1[5]08:46,413e
HUNHunzeDaphne Nederhoed033: M18 2xvoorwedstrijd 3[3]08:13,305e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze 2Berber Kommerij151: M16 1x Bheat [7]
HUNHunze 1Anna Knol145: M18 1x Bheat 1[5]
HUNHunze 3Daphne Nederhoed145: M18 1x Bheat 2[4]
HUNHunze 1Yasmina Bojada151: M16 1x Bheat [3]
HUNHunze 2Marchien Goldhoorn145: M18 1x Bheat 2[3]
HUNHunzeHanna van Rheenen209: M18 1xB-finale [7]09:24,773e
HUNHunzeHanna van Rheenen209: M18 1xhalve-finale 1[7]10:42,956e
HUNHunze 2Daphne Nederhoed033: M18 2xA-finale [3]11:01,795e
HUNHunze 1Marchien Goldhoorn033: M18 2xA-finale [4]10:08,562e
HUNHunzeHanna van Rheenen209: M18 1xkwart-finale 3[5]11:14,343e
HUNHunzeYasmina Bojada037: M16 2xvoorwedstrijd 1[5]11:34,314e
HUNHunze 2Daphne Nederhoed033: M18 2xvoorwedstrijd 2[5]10:58,372e
HUNHunze 1Marchien Goldhoorn033: M18 2xvoorwedstrijd 2[4]10:04,441e
HUNHunzeHanna van Rheenen209: M18 1xtime-trial 09:43,497e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeHanna van Rheenen145: M18 1xheat 2[2]08:53,931e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SPASpaarne/Laak/HunzeLuuk Adema146: J18 8+heat [6]06:11,142e
HUNHunzeLuuk Adema143: J18 1xheat 4[4]07:27,251e
HUNHunze/GyasLuuk Adema003: O 2-A-finale [6]07:03,544e
HUNHunze/GyasLuuk Adema003: O 2-voorwedstrijd 2[3]07:05,002e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeWouter de Boer007: JM 1xhalve-finale 1[5]07:34,525e
HUNHunzeWouter de Boer007: JM 1xvoorwedstrijd 2[1]07:51,142e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeReinier Goldhoorn122: LN 1xvoorwedstrijd 1[5]08:10,354e
HUNHunzeDimitri van Wijngaarden152: J16 4*heat [4]
HUNHunze 1Jurjen Randag151: J16 2xheat [4]07:54,072e
HUNHunzeWouter de Boer027: J181xBheat [4]08:13,951e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeLuuk Adema105: O 1xA-finale [2]08:15,545e
WETWetterwille/HunzeCarsten Helmich151: J16 2xA-finale [4]07:45,232e
HUNHunzeLuuk Adema105: O 1xvoorwedstrijd 1[7]07:33,243e
WETWetterwille/HunzeCarsten Helmich151: J16 2xhalve-finale 1[5]07:19,111e
HUNHunze/Hemus/WetterwilleCarsten Helmich040: J16 4xA-finale [5]06:38,012e
HUNHunzeLuuk Adema004: N 1xA-finale [6]07:28,093e
HUNHunze/Hemus/WetterwilleCarsten Helmich040: J16 4xvoorwedstrijd 1[6]06:44,921e
WETWetterwille/HunzeCarsten Helmich151: J16 2xvoorwedstrijd 3[3]08:05,221e
HUNHunzeLuuk Adema004: N 1xvoorwedstrijd 4[5]08:05,641e
HUNHunzeWouter de Boer026: J18 1x Bheat 1[6]08:49,941e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeMelvin Twellaar101: SA 2-A-finale [3]07:04,945e
HUNHunze/NeptunusWouter de Boer145: J18 2xheat 3[3]07:16,702e
HUNHunzeMelvin Twellaar101: SA 2-voorwedstrijd 2[3]07:09,972e
HUNHunze/Salland/Hemus/WETCarsten Helmich030: J18 4xheat [7]06:38,744e
HUNHunzeMelvin Twellaar050: SA 2xA-finale [4]06:50,262e
HUNHunze 1Melvin Twellaar001: SA 1xA-finale [6]07:24,975e
HUNHunze/NeptunusWouter de Boer029: J18 2xheat 3[3]07:17,722e
HUNHunze 2Luuk Adema001: SA 1xvoorwedstrijd 2[6]07:29,674e
HUNHunze 1Melvin Twellaar001: SA 1xvoorwedstrijd 2[5]07:22,222e
HUNHunzeWouter de Boer027: J18 1x Bheat 3[4]07:59,511e
HUNHunze 1Dimitri van Wijngaarden039: J16 1x Bheat 4[3]08:20,782e
HUNHunze 2Tom Burghard039: J16 1x Bheat 2[6]08:22,203e
HUNHunzeCarsten Helmich038: J16 1x Aheat 1[6]07:59,733e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeDimitri van Wijngaarden121: J16 2xheat 2[5]08:01,683e
HUNHunze/NeptunusDamion Eigenberg119: J18 2xheat 2[5]07:36,551e
HUNHunze 1Melvin Twellaar208: J18 1xhalve-finale 2[3]07:36,281e
HUNHunze 2Luuk Adema208: J18 1xhalve-finale 1[1]07:40,712e
HUNHunze 2Dimitri van Wijngaarden210: J16 1xhalve-finale 3[3]08:28,933e
HUNHunze 3Tom Burghard210: J16 1xherkansing 6[5]11:23,643e
HUNHunze 3Wouter de Boer208: J18 1xherkansing 9[3]10:20,123e
HUNHunze 2Luuk Adema208: J18 1xherkansing 6[4]10:20,891e
HUNHunze 3Tom Burghard210: J16 1xvoorwedstrijd 5[5]08:49,794e
HUNHunze 2Dimitri van Wijngaarden210: J16 1xvoorwedstrijd 1[6]08:42,371e
HUNHunze 3Wouter de Boer208: J18 1xvoorwedstrijd 9[2]08:36,003e
HUNHunze 1Melvin Twellaar208: J18 1xvoorwedstrijd 5[4]08:03,461e
HUNHunze 2Luuk Adema208: J18 1xvoorwedstrijd 4[4]07:49,142e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/GyasNele Manheim022: DVA-E 4*time-trial 33:57,46e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze 3Charlotte Verberne081: DV 2xheat [6]04:22,733e
HUNHunze 1Eveline van der Staal081: DV 2xheat [7]04:16,292e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeNele Manheim022: DVA-E 4*time-trial 31:42,563e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeYang Hang Tang123: LB 1xA-finale [3]08:56,214e
HUNHunzeMartijn Berkman145: J18 2xheat [5]08:13,841e
HUNHunzeYang Hang Tang123: LB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:27,152e
JASJason/HunzePiet Lammers038: J16 2xheat [3]
HUNHunzeMartijn Berkman027: J18 2xheat [3]08:48,061e
HUNHunze 1Piet Lammers036: J16 1x Aheat [4]10:27,262e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeMartijn Berkman142: J18 2xA-finale [3]07:50,886e
JASJason/HunzePiet Lammers148: J16 2xB-finale [6]07:50,252e
HUNHunzeMartijn Berkman142: J18 2xhalve-finale 2[2]07:27,822e
JASJason/HunzePiet Lammers148: J16 2xvoorwedstrijd 3[6]08:15,643e
HUNHunze 2Martijn Berkman036: J18 1x Bheat 2[4]09:11,823e
HUNHunze 1Yang Hang Tang036: J18 1x Bheat 2[7]08:51,641e
HUNHunzePiet Lammers045: J16 1x Aheat [3]09:24,442e
HUNHunzeMartijn Berkman142: J18 2xvoorwedstrijd 4[7]07:47,873e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze 2Yang Hang Tang143: J18 1xheat 2[5]07:53,471e
HUNHunze 1Martijn Berkman143: J18 1xheat 1[4]07:54,711e
JASJason/HunzeVincent de Vegt151: J16 2xheat 2[2]07:02,832e
HUNHunzeYang Hang Tang144: J18 2-heat [5]07:52,735e
JASJason/HunzeVincent de Vegt038: J16 2xheat 3[6]07:26,502e
HUNHunzeYang Hang Tang026: J18 2-heat [4]07:57,312e
HUNHunze 2Yang Hang Tang025: J18 1x Bheat 4[4]08:07,882e
HUNHunze 1Martijn Berkman025: J18 1x Bheat 2[4]08:19,085e
HUNHunze 1Piet Lammers037: J16 1x Bheat 1[4]07:54,421e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze 1Yang Hang Tang137: J18 1xvoorwedstrijd 6[2]08:45,746e