Gerrit Corbijn v. Willenswaard

250 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
JASJason/HunzeCarmen te Wechel147: M18 4xA-finale [2]07:29,146e
HUNHunze 3Anna Menke151: M16 1xheat [6]09:01,598e
BEABeatrix/HunzeVera Sneijders146: M18 4-A-finale [7]08:05,942e
HUNHunzeJente Jongsma044: M16 2xA-finale [2]07:49,432e
HUNHunzeJente Jongsma044: M16 2xvoorwedstrijd 2[6]08:19,862e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeLouise Liemberg152: M16 4xA-finale [4]07:04,452e
HUNHunze/RICHannah van der Sluijs040: M18 2xA-finale [4]07:32,124e
HUNHunzeLouise Liemberg152: M16 4xvoorwedstrijd 1[6]07:17,052e
JASJason/Hemus/HunzeCarmen te Wechel147: M18 4xvoorwedstrijd 1[6]07:34,013e
HUNHunze 1Louise Liemberg044: M16 2xA-finale [6]07:57,755e
HUNHunze 2Marg van der Wal044: M16 2xA-finale [7]07:50,192e
HUNHunze/RICHannah van der Sluijs040: M18 2xhalve-finale 2[3]07:39,072e
HUNHunze 2Marg van der Wal044: M16 2xvoorwedstrijd 2[3]08:13,423e
HUNHunze 1Louise Liemberg044: M16 2xvoorwedstrijd 2[4]08:11,582e
HUNHunze/RICHannah van der Sluijs040: M18 2xvoorwedstrijd 1[2]07:40,772e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTromp/HunzeElke Schokking147: M18 4xA-finale [3]06:59,761e
HUNHunze 4Jente Jongsma151: M16 1xheat [3]08:46,866e
HUNHunze 1Marg van der Wal151: M16 1xheat [1]08:11,272e
HUNHunzeLouise Liemberg152: M16 4xA-finale [4]07:05,841e
HUNHunze 3Hanne Gietema145: M18 1xheat [6]08:59,9619e
HUNHunze 1Hannah van der Sluijs145: M18 1xheat [1]08:13,024e
HUNHunzeLouise Liemberg152: M16 4xtime-trial 06:43,284e
HUNHunze 2Louise Liemberg044: M16 2xA-finale [1]07:45,263e
TUBTubantia/HunzeRoos Koning ter Heege040: M18 2xvoorwedstrijd 1[5]08:19,374e
HUNHunze 2Louise Liemberg044: M16 2xvoorwedstrijd 2[6]07:50,922e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeLouise Liemberg152: M16 4xA-finale [5]08:07,671e
HUNHunze 3Anna Menke151: M16 1xheat [7]09:19,473e
HUNHunzeHanne Gietema145: M18 1xheat [7]10:12,0513e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/WetterwilleLouise Liemberg231: M16 4*A-finale [2]08:09,721e
HUNHunze 1Jente Jongsma020: M16 1xB-finale [3]09:37,614e
HUNHunze 1Hannah van der Sluijs019: M18 1xC-finale [6]08:56,611e
HEMHemus/Jason/Nautilus/HunzeMilou Verhoeff232: M18 4xA-finale [3]08:09,293e
HUNHunze 1Jente Jongsma020: M16 1xhalve-finale 1[5]09:57,035e
HUNHunze 1Jente Jongsma020: M16 1xkwart-finale 3[3]09:11,702e
HUNHunze 2Wouke Mollema019: M18 1xkwart-finale 4[6]09:01,446e
HUNHunze 1Hannah van der Sluijs019: M18 1xkwart-finale 1[4]08:43,805e
HUNHunze 1Jente Jongsma020: M16 1xtime-trial 08:36,753e
HUNHunze 2Wouke Mollema019: M18 1xtime-trial 08:27,1521e
HUNHunze 1Hannah van der Sluijs019: M18 1xtime-trial 08:12,768e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/WetterwilleHannah van der Sluijs134: DB 2xA-finale [3]08:42,862e
HUNHunze/Gouda/LeytheAnnelotte Maitland152: M16 4xA-finale [5]08:23,823e
HUNHunze/WetterwilleHannah van der Sluijs134: DB 2xvoorwedstrijd 2[7]08:57,553e
HUNHunzeWouke Mollema151: M16 1xheat 1[4]09:02,452e
HUNHunzeHannah van der Sluijs040: M18 2xA-finale [3]08:16,683e
HUNHunzeHannah van der Sluijs040: M18 2xvoorwedstrijd 2[7]07:58,522e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeWouke Mollema117: JW 1xA-finale [3]09:57,433e
HUNHunzeWouke Mollema117: JW 1xlotingsrace [5]09:37,874e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeHannah van der Sluijs040: M18 2xA-finale [1]07:34,462e
HUNHunzeHannah van der Sluijs040: M18 2xvoorwedstrijd 3[4]07:40,852e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeWouke Mollema151: M16 1xheat 2[3]09:13,632e
HUNHunze 1Maimoena Hulshof145: M18 1xheat 1[2]09:39,643e
HUNHunze 2Hannah van der Sluijs145: M18 1xheat 1[4]08:45,631e
HUNHunzeWouke Mollema031: LDG 1xB-finale [7]09:59,982e
HUNHunzeHannah van der Sluijs040: M18 2xA-finale [2]08:49,782e
HUNHunzeWouke Mollema031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[5]09:33,005e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze 1 (P15)Hannah van der Sluijs019: M18 1xC-finale [2]08:32,941e
HUNHunze (P2)Wouke Mollema020: M16 1xB-finale [2]08:45,491e
HUNHunze 2Maimoena Hulshof019: M18 1xF-finale [1]09:58,796e
HUNHunze (P2)Wouke Mollema020: M16 1xhalve-finale 2[2]09:44,394e
HUNHunze (P2)Wouke Mollema020: M16 1xkwart-finale 3[4]09:41,412e
HUNHunze 1 (P15)Hannah van der Sluijs019: M18 1xkwart-finale 1[1]08:53,624e
HUNHunze 2Maimoena Hulshof019: M18 1xtime-trial 08:32,8436e
HUNHunze 1 (P15)Hannah van der Sluijs019: M18 1xtime-trial 07:53,7317e
HUNHunze (P2)Wouke Mollema020: M16 1xtime-trial 08:03,503e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda/HunzeWouke Mollema142: M16 4xA-finale [6]07:13,014e
HUNHunze/Willem IIIJet Zandbergen137: M18 4xA-finale [5]07:28,472e
GOUGouda/HunzeWouke Mollema142: M16 4xvoorwedstrijd 1[4]07:42,783e
HUNHunzeWouke Mollema141: M16 1xheat 3[5]08:23,052e
HUNHunzeKaatje Knol135: M18 1xheat 1[3]08:43,534e
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xA-finale [5]07:46,703e
HUNHunze/VikingMargaux Seton033: M18 2xA-finale [1]08:01,976e
HUNHunzeMarjolein Scholtens017: DG 1xvoorwedstrijd 1[6]08:33,912e
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xvoorwedstrijd 1[2]08:12,031e
HUNHunze/VikingMargaux Seton033: M18 2xvoorwedstrijd 1[2]08:08,963e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeMarjolein Scholtens021: BW 1xA-finale [4]08:14,975e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeMarjolein Scholtens125: DB 1xA-finale [4]08:10,142e
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xB-finale [6]07:42,731e
HUNHunze/AmstelNan Prins033: M18 2xB-finale [6]07:55,374e
HUNHunzeWouke Mollema141: M16 1xheat 3[6]07:55,141e
HUNHunzeMarjolein Scholtens125: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]07:51,301e
HUNHunzeKaatje Knol135: M18 1xheat 2[5]08:46,784e
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xhalve-finale 2[3]07:49,194e
HUNHunze/AmstelNan Prins033: M18 2xvoorwedstrijd 2[5]08:01,173e
GOUGouda/HunzeWouke Mollema037: M16 2xvoorwedstrijd 2[6]07:47,541e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/Amstel/ARCKiene Remijn152: M16 4xA-finale [4]07:40,253e
HUNHunzeDaphne Nederhoed147: M18 4xA-finale [4]07:30,154e
HUNHunze 4Kaatje Knol145: M18 1xheat 3[2]09:02,695e
HUNHunze 2Daphne Nederhoed145: M18 1xheat 2[2]08:50,595e
HUNHunze 3Anna Knol145: M18 1xheat 2[5]08:38,843e
HUNHunze 1Marchien Goldhoorn145: M18 1xheat 2[3]08:36,052e
HUNHunze 2Duvera Herfst033: M18 2xA-finale [1]07:56,905e
HUNHunze 1Daphne Nederhoed033: M18 2xvoorwedstrijd 2[2]08:12,463e
HUNHunze 2Duvera Herfst033: M18 2xvoorwedstrijd 1[6]07:51,002e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/ARCDaphne Nederhoed034: M18 8+A-finale [3]07:35,793e
HUNHunze 3Duvera Herfst033: M18 2xB-finale [6]07:58,044e
HUNHunzeWouke Mollema081: M14 1xheat 1[2]01:58,103e
HUNHunze 1Hanna van Rheenen033: M18 2xvoorwedstrijd 3[4]08:05,025e
HUNHunze 3Duvera Herfst033: M18 2xvoorwedstrijd 2[4]08:08,214e
HUNHunze 2Anna Knol033: M18 2xvoorwedstrijd 1[5]08:19,595e
HUNHunzeDaphne Nederhoed147: M18 4xA-finale [3]07:22,916e
HUNHunze 1Duvera Herfst145: M18 1xheat 2[5]08:49,434e
HUNHunze 2Marchien Goldhoorn145: M18 1xheat 2[3]08:36,901e
HUNHunzeDaphne Nederhoed147: M18 4xvoorwedstrijd 2[4]
HUNHunzeBerber Kommerij151: M16 1xheat 1[5]08:56,373e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeHanna van Rheenen117: JW 1xA-finale [5]09:05,146e
HUNHunzeHanna van Rheenen117: JW 1xherkansing 1[2]09:01,102e
HUNHunzeHanna van Rheenen117: JW 1xvoorwedstrijd 2[2]08:57,213e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeBerber Kommerij151: M16 1xheat 2[1]09:03,874e
HUNHunze 1Kaatje Knol145: M18 1xheat 1[4]08:57,984e
HUNHunze 2Daphne Nederhoed145: M18 1xheat 1[5]08:46,413e
HUNHunzeDaphne Nederhoed033: M18 2xvoorwedstrijd 3[3]08:13,305e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze 2Berber Kommerij151: M16 1x Bheat [7]
HUNHunze 1Anna Knol145: M18 1x Bheat 1[5]
HUNHunze 3Daphne Nederhoed145: M18 1x Bheat 2[4]
HUNHunze 1Yasmina Bojada151: M16 1x Bheat [3]
HUNHunze 2Marchien Goldhoorn145: M18 1x Bheat 2[3]
HUNHunzeHanna van Rheenen209: M18 1xB-finale [7]09:24,773e
HUNHunzeHanna van Rheenen209: M18 1xhalve-finale 1[7]10:42,956e
HUNHunze 2Daphne Nederhoed033: M18 2xA-finale [3]11:01,795e
HUNHunze 1Marchien Goldhoorn033: M18 2xA-finale [4]10:08,562e
HUNHunzeHanna van Rheenen209: M18 1xkwart-finale 3[5]11:14,343e
HUNHunzeYasmina Bojada037: M16 2xvoorwedstrijd 1[5]11:34,314e
HUNHunze 2Daphne Nederhoed033: M18 2xvoorwedstrijd 2[5]10:58,372e
HUNHunze 1Marchien Goldhoorn033: M18 2xvoorwedstrijd 2[4]10:04,441e
HUNHunzeHanna van Rheenen209: M18 1xtime-trial 09:43,497e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeHanna van Rheenen145: M18 1xheat 2[2]08:53,931e
HUNHunzeMarjolein Scholtens033: M18 2xvoorwedstrijd 3[4]08:43,545e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/HunzeMarjolein Scholtens008: BW 2-A-finale [3]08:42,644e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARCARC/Hunze/GoudaJoeke Verlinden155: M16 4*heat [5]08:03,092e
ARCARC/Hunze/GoudaJoeke Verlinden044: M16 4xheat 2[4]07:38,312e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeJoeke Verlinden154: M16 2xA-finale [3]08:54,834e
HUNHunze-combiGaya ten Kate150: M18 8+A-finale [4]08:05,483e
HUNHunzeGaya ten Kate149: M18 2xB-finale [3]08:20,843e
HUNHunzeJoeke Verlinden154: M16 2xhalve-finale 1[3]08:12,012e
HUNHunzeGaya ten Kate149: M18 2xvoorwedstrijd 1[6]08:17,313e
GOUGouda/Hunze/ARCJoeke Verlinden044: M16 4xB-finale [5]07:37,371e
GOUGouda/Hunze/ARCJoeke Verlinden044: M16 4xvoorwedstrijd 3[4]08:11,273e
HUNHunzeJoeke Verlinden154: M16 2xvoorwedstrijd 4[5]09:04,672e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/ARC/GoudaJoeke Verlinden155: M16 4*heat [5]07:36,991e
HUNHunzeMedien van der Laan135: DN 1xvoorwedstrijd 2[7]08:10,973e
HUNHunzeJoeke Verlinden154: M16 2xheat 3[5]08:12,273e
HUNHunzeGaya ten Kate035: M18 2xheat 2[5]08:00,174e
HUNHunzeJoeke Verlinden044: M16 2xheat 2[3]08:13,142e
HUNHunze 1Marjolein Scholtens033: M18 1x Bheat 3[4]08:42,522e
HUNHunze 2Gaya ten Kate033: M18 1x Bheat 1[4]08:54,722e
HUNHunze 2Laura van Loenen043: M16 1x Bheat 4[4]09:02,493e
HUNHunze 1Joeke Verlinden043: M16 1x Bheat 2[5]08:55,301e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeMarjolein Scholtens120: M18 2xheat [5]08:27,481e
HUNHunzeMedien van der Laan117: DB 1xvoorwedstrijd 3[4]09:02,001e
HUNHunze/GoudaLaura van Loenen122: M16 2xheat 3[6]08:41,011e
HUNHunze 1Joeke Verlinden213: M16 1xhalve-finale 1[5]09:26,054e
HUNHunze 2Laura van Loenen213: M16 1xherkansing 3[6]11:08,753e
HUNHunze 2Laura van Loenen213: M16 1xvoorwedstrijd 3[7]10:16,535e
HUNHunze 1Joeke Verlinden213: M16 1xvoorwedstrijd 3[4]09:38,112e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze-combiNienke van der Laan150: M18 8+heat [4]07:41,262e
HUNHunzeMedien van der Laan018: DN 1xA-finale [6]08:50,194e
HUNHunzeMedien van der Laan018: DN 1xvoorwedstrijd 3[3]08:25,331e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeMedien van der Laan119: W 1xB-finale [6]08:00,186e
HUNHunzeNienke van der Laan101: JW 2-A-finale [1]07:52,131e
HUNHunzeMedien van der Laan119: W 1xhalve-finale A/B 2[6]08:11,036e
HUNHunzeMedien van der Laan119: W 1xherkansing 4[4]07:56,642e
HUNHunzeNienke van der Laan007: BW 2-A-finale [1]08:05,274e
HUNHunzeMedien van der Laan119: W 1xvoorwedstrijd 3[2]08:19,664e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeNienke van der Laan132: DN 2-A-finale [5]08:46,582e
HUNHunzeMedien van der Laan130: DO 1xA-finale [3]08:40,083e
HUNHunzeMedien van der Laan130: DO 1xvoorwedstrijd 1[6]08:47,022e
HUNHunzeAnna Knol050: M16 4xvoorwedstrijd 2[4]09:05,624e
HUNHunzeNienke van der Laan026: DO 2-voorwedstrijd 1[4]08:39,263e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeNienke van der Laan134: DN 2-A-finale [3]09:07,882e
HUNHunzeNienke van der Laan134: DN 2-voorwedstrijd 1[4]09:58,972e
HUNHunzeNienke van der Laan033: M18 2-heat [5]09:04,121e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/Pampus/TrompVeronique Meester146: M18 4xheat [5]07:17,163e
HUNHunze 2Ellen de Boer144: M18 1xB-finale [4]08:31,892e
HUNHunze 1Medien van der Laan144: M18 1xA-finale [4]08:08,573e
HUNHunze 1Medien van der Laan144: M18 1xhalve-finale 3[5]08:41,251e
HUNHunze 2Ellen de Boer144: M18 1xhalve-finale 2[2]08:54,743e
HUNHunze 1Medien van der Laan144: M18 1xvoorwedstrijd 5[5]09:22,101e
HUNHunze 2Ellen de Boer144: M18 1xvoorwedstrijd 2[7]09:44,254e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze 1Ellen de Boer147: M18 1xheat 1[5]08:43,133e
HUNHunze 2Medien van der Laan147: M18 1xheat 1[4]08:22,011e
HUNHunze/TrompLoes Verkuil036: M18 4xheat [5]07:13,251e
HUNHunze 2Nienke van der Laan032: M18 1x Bheat 2[6]08:36,722e
HUNHunze 1Ellen de Boer032: M18 1x Bheat 2[3]08:27,701e
HUNHunze 3Medien van der Laan032: M18 1x Bheat 3[6]08:27,491e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/VikingMiriam Visser149: M18 2xheat 3[6]08:31,782e
HUNHunzeIlse Krijger149: M18 2xheat 2[4]08:15,582e
HUNHunze/VikingMiriam Visser036: M18 4xheat [3]07:23,853e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeIlse Krijger149: M18 2xheat 3[7]07:58,511e
HUNHunze/VikingMiriam Visser149: M18 2xheat 2[3]08:01,323e
HUNHunze/VikingMiriam Visser034: M18 2xheat 2[4]07:51,513e
HUNHunze/VikingMiriam Visser036: M18 4xheat [4]07:02,351e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeIlse Krijger134: M18 2xA-finale [7]07:54,645e
HUNHunze 1Ilse Krijger133: M18 1xB-finale [2]08:39,133e
HUNHunze 2Nienke van der Laan133: M18 1xB-finale [4]08:32,802e
HUNHunze 1Ilse Krijger133: M18 1xhalve-finale 2[7]08:43,806e
HUNHunze 2Nienke van der Laan133: M18 1xhalve-finale 1[3]08:37,614e
HUNHunzeIlse Krijger134: M18 2xvoorwedstrijd 1[3]07:52,283e
HUNHunze 1Ilse Krijger133: M18 1xvoorwedstrijd 2[6]08:59,093e
HUNHunze 2Nienke van der Laan133: M18 1xvoorwedstrijd 2[3]08:56,232e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking/HunzeMiriam Visser016: M18 4*time-trial 30:34,111e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/VikingMiriam Visser017: M184*D-ronde 18:56,61e
HUNHunze/VikingMiriam Visser017: M184*C-ronde 02:35,91e
HUNHunze/VikingMiriam Visser017: M184*B-ronde 00:51,52e
HUNHunze/VikingMiriam Visser017: M184*A-ronde 09:08,22e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/VikingSanne Braat156: M16 8+heat [5]07:32,401e
HUNHunzeJolanda Scholtens147: M18 1xheat 1[5]08:36,641e
HUNHunze/MaasDanique Buwalda155: M16 4*heat [3]07:38,821e
HUNHunzeEva Sprenger033: M18 2xheat 3[2]07:49,122e
ZWOZwolsche/HunzeDanique Buwalda042: M16 2xheat 1[5]08:26,623e
HUNHunze/LaakDanique Buwalda043: M16 4xheat [6]07:17,171e
HUNHunzeEva Sprenger030: M18 1x Aheat 2[7]08:28,211e
HUNHunzeNienke van der Laan041: M16 1x Bheat 2[6]08:44,251e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeJolanda Scholtens125: JW 2xA-finale [5]07:49,145e
HUNHunzeJolanda Scholtens125: JW 2xvoorwedstrijd 2[3]07:53,972e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeDanique Buwalda187: M14 1xheat [5]02:18,981e
HUNHunzeDanique Buwalda155: M16 4*heat [4]08:28,032e
HUNHunzeNienke van der Laan154: M16 2xheat [6]08:58,582e
HUNHunzeJolanda Scholtens033: M18 2xheat [3]09:09,681e
HUNHunzeDanique Buwalda042: M16 2xheat [5]09:23,951e
HUNHunzeEva Sprenger030: M18 1x Aheat 1[3]10:50,492e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze 1Ilse Krijger151: M16 2xA-finale [7]08:30,263e
HUNHunze 2Nienke van der Laan151: M16 2xB-finale [3]08:36,341e
HUNHunzeJolanda Scholtens145: M18 2xB-finale [4]08:24,112e
HUNHunzeJolanda Scholtens145: M18 2xvoorwedstrijd 3[4]08:10,353e
HUNHunze 2Nienke van der Laan151: M16 2xvoorwedstrijd 3[7]08:48,414e
HUNHunze 1Ilse Krijger151: M16 2xvoorwedstrijd 3[5]08:31,792e
HUNHunzeNienke van der Laan050: M16 4*A-finale [3]08:30,211e
HUNHunzeJolanda Scholtens041: M18 1x Bheat 3[4]10:12,812e
HUNHunzeJolanda Scholtens041: M18 1x Bheat 1[7]10:04,421e
HUNHunzeDanique Buwalda062: M14 1xheat 3[5]02:30,571e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeDanique Buwalda155: M16 4*heat [6]07:35,831e
HUNHunze 2Danique Buwalda154: M16 2xheat 2[3]08:20,172e
HUNHunze 1Ilse Krijger154: M16 2xheat 1[6]08:02,721e
HUNHunzeJolanda Scholtens033: M18 2xheat 2[7]08:02,112e
HUNHunze 2Medien van der Laan042: M16 2xheat 2[4]08:29,323e
HUNHunze 1Nienke van der Laan042: M16 2xheat 2[3]08:10,251e
HUNHunzeJolanda Scholtens031: M18 1x Bheat 1[4]08:58,622e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze 2Nienke van der Laan146: M16 1xB-finale [6]09:11,301e
HUNHunze 1Medien van der Laan146: M16 1xA-finale [4]08:50,873e
HUNHunzeIlse Krijger147: M16 4*A-finale [4]08:01,061e
HUNHunze 2Nienke van der Laan146: M16 1xvoorwedstrijd 2[3]09:20,015e
HUNHunze 1Medien van der Laan146: M16 1xvoorwedstrijd 1[6]08:57,131e
HUNHunze 2Danique Buwalda035: M16 2xheat 2[6]09:14,803e
HUNHunze 1Ilse Krijger035: M16 2xheat 1[3]08:59,751e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunzeIlse Krijger017: M16 4*time-trial 32:33,141e
HUNHunze/Geeuw/VadaEva Sprenger016: M18 4*time-trial 33:43,035e

Heineken Roeivierkamp 2011

12 maart 2011 t/m 13 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/Geeuw/VadaEva Sprenger017: M184*D-ronde 19:22,77e
HUNHunze/Geeuw/VadaEva Sprenger017: M184*C-ronde 03:03,06e
HUNHunze/Geeuw/VadaEva Sprenger017: M184*B-ronde 00:59,07e
HUNHunze/Geeuw/VadaEva Sprenger017: M184*A-ronde 09:30,97e