Timo van Wittmarschen

225 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBess van den Brink141: LDB 4*A-finale [2]07:46,075e
NERNereusVictor van Meer019: LHEj 8+A-finale [5]06:08,981e
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+A-finale [5]05:56,271e
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*A-finale [1]07:46,548e
NERNereus/NjordBodhi Vriesman009: HEj 4+A-finale [8]07:07,528e
NERNereusNando Slijkerman009: HEj 4+A-finale [4]06:46,271e
NERNereusVictor van Meer019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:08,201e
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+voorwedstrijd 2[3]05:59,521e
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[2]07:49,214e
NERNereus/NjordBodhi Vriesman009: HEj 4+voorwedstrijd 1[7]07:03,984e
NERNereusNando Slijkerman009: HEj 4+voorwedstrijd 1[5]06:59,351e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBess van den Brink141: LDB 4*A-finale [4]07:39,493e
NERNereus 2Nando Slijkerman107: HG 4+A-finale [2]06:58,856e
KNRKNRB-combi 2Bente Paulis127: DE 4xA-finale [5]06:25,662e
KNRKNRB-combi 2Bente Paulis127: DE 4xvoorwedstrijd 1[5]06:33,071e
NERNereusVictor van Meer019: LHEj 8+A-finale [7]06:11,824e
SKOSkøll/Laga/Aegir/NereusBente Paulis065: DE 4xA-finale [4]06:38,141e
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+A-finale [6]06:00,351e
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*A-finale [1]07:43,225e
NERNereusNando Slijkerman009: HEj 4+A-finale [3]06:53,311e
NERNereusVictor van Meer019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:25,523e
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+voorwedstrijd 1[6]06:12,822e
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[7]07:52,464e
NERNereusNando Slijkerman009: HEj 4+voorwedstrijd 2[2]07:32,032e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/Skøll/Laga/NereusBente Paulis127: DE 4xA-finale [3]06:34,481e
NERNereus 2Lars Kreiter104: HE 8+B-finale [4]05:55,242e
NERNereusBess van den Brink141: LDB 4*A-finale [5]07:48,344e
NERNereus 2Lars Kreiter104: HE 8+time-trial 05:15,4710e
NERNereusBess van den Brink141: LDB 4*time-trial 06:57,575e
NERNereusVictor van Meer019: LHEj 8+A-finale [4]06:05,651e
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+A-finale [4]05:49,371e
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*A-finale [1]07:36,544e
NERNereusVictor van Meer019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:06,621e
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:02,351e
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[1]07:36,523e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBess van den Brink141: LDB 4*A-finale [3]08:29,303e
NERNereusNando Slijkerman111: HB 4+voorwedstrijd 1[3]07:34,924e
NERNereusBess van den Brink141: LDB 4*voorwedstrijd 2[4]08:18,553e
NERNereusStan de Ronde019: LHEj 8+A-finale [3]06:44,581e
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+A-finale [4]06:27,541e
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*A-finale [7]08:22,097e
NERNereusNando Slijkerman009: HEj 4+A-finale [1]07:02,175e
NERNereusStan de Ronde019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:14,362e
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:01,251e
NERNereusBess van den Brink035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[8]07:44,023e
NERNereusNando Slijkerman009: HEj 4+voorwedstrijd 1[7]07:08,744e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusStan de Ronde019: LHEj 8+A-finale [3]06:33,932e
NERNereusoscar Smits009: HEj 4+A-finale [4]07:20,581e
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+A-finale [4]06:19,611e
NERNereusStan de Ronde019: LHEj 8+time-trial 05:00,822e
NERNereusoscar Smits009: HEj 4+time-trial 05:20,771e
NERNereusLars Kreiter010: HEj 8+time-trial 04:40,081e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Lars Kreiter203: HB 8+A-finale [2]06:14,921e
NERNereusJudith Engberts228: LDB 4*A-finale [6]08:13,794e
NERNereus 2Nando Slijkerman203: HB 8+voorwedstrijd 3[2]06:51,575e
NERNereus 1Lars Kreiter203: HB 8+voorwedstrijd 1[5]06:28,261e
NERNereusJudith Engberts228: LDB 4*voorwedstrijd 3[2]08:09,482e
NERNereusoscar Smits101: HEj 4+A-finale [1]07:19,081e
NERNereusStan de Ronde107: LHEj 8+A-finale [4]06:36,111e
NERNereusJudith Engberts117: LDEj 4*A-finale [6]08:25,532e
NERNereusLars Kreiter102: HEj 8+A-finale [4]06:28,282e
NERNereusoscar Smits101: HEj 4+voorwedstrijd 2[3]07:38,681e
NERNereusStan de Ronde107: LHEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:32,411e
NERNereusJudith Engberts117: LDEj 4*voorwedstrijd 3[1]08:03,512e
NERNereusLars Kreiter102: HEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:13,781e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusStan de Ronde004: LHB 8+A-finale [1]07:03,401e
NERNereus 1Lars Kreiter003: HB 8+A-finale [2]06:54,073e
NERNereusStan de Ronde004: LHB 8+voorwedstrijd 3[2]07:07,071e
NERNereus 2Nando Slijkerman003: HB 8+voorwedstrijd 3[2]06:40,104e
NERNereus 1Lars Kreiter003: HB 8+voorwedstrijd 1[2]06:24,841e
NERNereusJudith Engberts006: LDB 4*voorwedstrijd 1[5]08:28,894e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/Euros/Njord/OrcaMargriet Lantink127: DE 4xA-finale [2]06:29,932e
NERNereusMaciek Mika121: LHB 1xA-finale [6]07:58,975e
NERNereusMaciek Mika121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[3]07:48,292e
NERNereusMaciek Mika013: LHG 1xB-finale [2]07:50,194e
NERNereusMaciek Mika013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:11,694e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMaciek Mika013: LHG 1xtime-trial 06:04,569e
NERNereusMaciek Mika121: LHB 1xA-finale [4]08:10,173e
NERNereusMaciek Mika121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:10,482e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMargje van der Lende136: DB 8+A-finale [7]07:18,542e
ORCOrcaPieter Haijtema112: HB 8+A-finale [6]06:29,742e
NERNereusBente Paulis125: DE 1xA-finale [5]08:02,522e
ORCOrcaMargje van der Lende136: DB 8+voorwedstrijd 2[5]07:24,201e
ORCOrcaPieter Haijtema112: HB 8+voorwedstrijd 2[4]06:20,292e
ORCOrcaPieter Haijtema010: HEj 8+A-finale [7]06:17,565e
ORCOrcaMargje van der Lende029: DEj 8+A-finale [1]07:01,364e
ORCOrcaPieter Haijtema010: HEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:15,493e
ORCOrcaMargje van der Lende029: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:06,524e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 3 (SB)Bente Paulis011: DE 1xB-finale [3]07:58,913e
NERNereus 3 (SB)Bente Paulis011: DE 1xhalve-finale 2[2]08:45,305e
NERNereus 2Fréderique de Vlam011: DE 1xkwart-finale 2[1]08:49,676e
NERNereus 3 (SB)Bente Paulis011: DE 1xkwart-finale 1[4]08:11,922e
NERNereus 2Fréderique de Vlam011: DE 1xtime-trial 07:46,4423e
NERNereus 3 (SB)Bente Paulis011: DE 1xtime-trial 07:19,698e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBente Paulis012: BW 2xA-finale [2]07:02,691e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Fréderique de Vlam017: DG 1xB-finale [4]08:16,661e
NERNereus 2Fréderique de Vlam017: DG 1xvoorwedstrijd 3[2]08:25,283e
NERNereus 2Fréderique de Vlam128: DB 1xA-finale [2]08:20,592e
NERNereus 2Fréderique de Vlam128: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]00:00,001e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstel/Tromp/RICJessy Vermeer122: DG 4-A-finale [2]07:02,664e
AMSAmstel/Tromp/RICJessy Vermeer122: DG 4-voorwedstrijd 2[2]07:03,303e
NERNereus 2Martine van den Boomgaard046: DE 2xA-finale [6]07:07,851e
NERNereus 2Fréderique de Vlam017: DG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:25,233e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Fréderique de Vlam128: DB 1xB-finale [3]08:51,541e
NERNereus 1Martine van den Boomgaard127: DG 2xA-finale [5]07:32,591e
NERNereus 1Fréderique de Vlam128: DB 1xvoorwedstrijd 3[6]08:35,043e
NERNereus 1Martine van den Boomgaard127: DG 2xvoorwedstrijd 3[5]07:23,291e
TROTromp/Viking/Amstel/RICJessy Vermeer125: DG 4-voorwedstrijd 1[3]07:19,814e
NERNereus 1Bente Paulis017: DG 1xA-finale [5]07:58,191e
NERNereus 3Fréderique de Vlam017: DG 1xvoorwedstrijd 3[4]08:33,875e
NERNereus 1Bente Paulis017: DG 1xvoorwedstrijd 2[4]07:58,121e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Fréderique de Vlam125: DB 1xA-finale [6]09:25,883e
NERNereusMartine van den Boomgaard124: DG 2xA-finale [4]08:13,082e
NERNereus 1Fréderique de Vlam125: DB 1xvoorwedstrijd 3[5]09:27,692e
NERNereusMartine van den Boomgaard124: DG 2xvoorwedstrijd 1[4]08:10,431e
NERNereus 2Martine van den Boomgaard017: DG 1xA-finale [4]09:57,933e
NERNereus 1Bente Paulis017: DG 1xA-finale [5]09:36,421e
NERNereusSophie van Ameijde021: DDev 2xA-finale [2]09:27,856e
NERNereusSophie van Ameijde021: DDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:56,093e
NERNereus 2Martine van den Boomgaard017: DG 1xvoorwedstrijd 2[2]09:36,181e
NERNereus 1Bente Paulis017: DG 1xvoorwedstrijd 1[4]09:13,701e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Fréderique de Vlam246: DB 1xA-finale [5]08:22,764e
NERNereus 3 (SB)Martine van den Boomgaard011: DE 1xC-finale [4]08:10,795e
NERNereus 2 (SB)Bente Paulis011: DE 1xC-finale [6]07:56,362e
NERNereus 2Fréderique de Vlam246: DB 1xvoorwedstrijd 3[2]08:30,631e
NERNereus 2 (SB)Bente Paulis011: DE 1xkwart-finale 2[6]08:04,074e
NERNereus 3 (SB)Martine van den Boomgaard011: DE 1xkwart-finale 1[2]08:11,544e
NERNereus 2 (SB)Bente Paulis011: DE 1xtime-trial 07:41,2518e
NERNereus 3 (SB)Martine van den Boomgaard011: DE 1xtime-trial 07:38,5116e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus-combiBaukje Zaaijer128: DSA 8+A-finale [3]06:22,331e
NERNereus-combiBaukje Zaaijer128: DSA 8+voorwedstrijd 1[5]
NERNereusBente van der Laan173: DO 1xA-finale [4]08:00,644e
NERNereusBente van der Laan173: DO 1xvoorwedstrijd 2[5]07:54,252e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBente van der Laan134: DN 1xA-finale [4]08:10,311e
NERNereusBente van der Laan172: DO 1xA-finale [3]08:12,601e
NERNereusBente van der Laan134: DN 1xvoorwedstrijd 4[3]08:11,381e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga-combiBaukje Zaaijer129: W 8+A-finale [1]06:43,883e
LAGLaga-combiBaukje Zaaijer129: W 8+voorwedstrijd 2[1]06:52,641e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+A-finale [3]06:32,202e
NERNereusBente van der Laan052: DB 1xA-finale [3]08:05,971e
NERNereusBente van der Laan052: DB 1xvoorwedstrijd 3[3]08:09,451e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMalou Broekhuizen128: DSA 8+A-finale [5]
NERNereusVeronique Meester203: DSA 2+A-finale [5]05:07,671e
NERNereusBente van der Laan134: DN 1xA-finale [4]09:11,032e
NERNereusVeronique Meester203: DSA 2+halve-finale 1[6]05:06,261e
NERNereusBente van der Laan134: DN 1xvoorwedstrijd 3[5]08:30,711e
NERNereusBente van der Laan072: DB 1xA-finale [4]08:05,812e
NERNereusBente van der Laan072: DB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:12,041e
NERNereusAnne Fischer017: DSA 1xvoorwedstrijd 2[4]08:11,015e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+A-finale [3]
NERNereus 2Bente van der Laan203: DSA 1xC-finale [4]
NERNereus 3Kirsten Wielaard203: DSA 1xA-finale [8]08:33,456e
NERNereus 1Anne Fischer203: DSA 1xB-finale [5]08:46,194e
NERNereus 1Anne Fischer203: DSA 1xhalve-finale 2[2]09:47,465e
NERNereus 3Kirsten Wielaard203: DSA 1xhalve-finale 2[5]09:34,943e
NERNereus 2Bente van der Laan203: DSA 1xherkansing 1[6]10:27,844e
NERNereus 1Anne Fischer203: DSA 1xherkansing 1[4]10:00,062e
NERNereus 2Bente van der Laan203: DSA 1xtime-trial 08:52,0112e
NERNereus 1Anne Fischer203: DSA 1xtime-trial 08:44,6710e
NERNereus 3Kirsten Wielaard203: DSA 1xtime-trial 08:22,543e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMaurice Booij104: SA 8+A-finale [7]06:22,505e
NERNereusMaurice Booij104: SA 8+voorwedstrijd 1[4]06:09,953e
NERNereusMaurice Booij016: LEj 8+A-finale [6]06:23,591e
NERNereusMaurice Booij016: LEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:19,322e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMaurice Booij042: LEj 8+A-finale [3]06:19,241e
NERNereusPascal van Diepen212: LB 4+A-finale [6]07:21,456e
NERNereusMaurice Booij042: LEj 8+halve-finale 1[4]06:24,862e
NERNereusPascal van Diepen108: LN 4+A-finale [7]07:49,085e
NERNereusMaurice Booij042: LEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:54,531e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMaurice Booij003: Lichte AchtA-finale [2]06:18,281e
NERNereusPascal van Diepen041: LB 4+A-finale [1]07:22,214e
NERNereusMaurice Booij003: Lichte Achtvoorwedstrijd 3[4]06:32,381e