Sjoerd Gastelaars

168 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMichael Tewelde107: N 4-voorwedstrijd 2[6]06:29,094e
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+A-finale [6]06:40,455e
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+voorwedstrijd 1[3]06:38,162e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+A-finale [3]06:43,041e
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+voorwedstrijd 2[5]06:50,011e
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+A-finale [5]06:40,144e
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+voorwedstrijd 1[5]06:39,681e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Koen Wesselink006: N 4+time-trial 07:10,4414e
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+time-trial 07:02,849e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+B-finale [1]06:17,584e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+voorwedstrijd 2[3]06:14,153e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirEgbert Offens105: O 4-A-finale [6]06:38,474e
AEGAegirEgbert Offens007: Dev 4- (Development Klassement)B-finale [5]06:43,084e
AEGAegirEgbert Offens007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[4]06:46,184e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirEgbert Offens105: O 4-A-finale [3]07:25,606e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirEgbert Offens251: Dev 4- (DK)halve-finale 1[3]
AEGAegirEgbert Offens251: Dev 4- (DK)time-trial 06:56,677e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Michael Tewelde111: B 4+A-finale [2]06:47,813e
AEGAegir 1Jelle Reede162: N 2+ (Platvoetbokaal)voorwedstrijd 2[3]08:48,995e
AEGAegir 1Niels Caesar111: B 4+voorwedstrijd 2[2]07:28,495e
AEGAegir 2Michael Tewelde111: B 4+voorwedstrijd 2[5]06:59,172e
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+A-finale [6]06:38,512e
AEGAegir 1Jelle Reede004: O 2-voorwedstrijd 1[3]08:05,605e
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+voorwedstrijd 2[6]06:57,372e
AEGAegir 1Niels Caesar006: N 4+voorwedstrijd 1[6]07:37,645e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasNiels Caesar006: N 4+A-finale [4]07:58,454e
AEGAegir/GyasNiels Caesar006: N 4+voorwedstrijd 4[3]07:13,301e
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis006: N 4+voorwedstrijd 3[4]07:09,694e
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+voorwedstrijd 1[1]07:01,273e
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis106: O 4+A-finale [4]07:09,774e
AEGAegir 2Niels Caesar111: B 4+B-finale [2]07:37,824e
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+B-finale [3]07:08,952e
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+voorwedstrijd 3[2]07:07,432e
AEGAegir 2Niels Caesar111: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:27,422e
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis106: O 4+voorwedstrijd 2[2]00:00,002e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis111: B 4+A-finale [2]06:49,961e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+voorwedstrijd 3[4]06:22,375e
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis111: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:08,872e
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+voorwedstrijd 3[3]06:53,393e
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis006: N 4+voorwedstrijd 2[4]06:54,974e
AEGAegir 2Niels Caesar006: N 4+voorwedstrijd 1[5]07:01,525e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+A-finale [4]06:28,715e
AEGAegir/HunzeNout Keijzer111: B 4+B-finale [3]07:11,843e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:15,601e
AEGAegir/HunzeNout Keijzer111: B 4+voorwedstrijd 2[4]07:17,985e
AEGAegirMichael Tewelde008: Ej 8+B-finale [2]07:04,164e
AEGAegirMichael Tewelde008: Ej 8+voorwedstrijd 3[4]07:10,184e
AEGAegir/HunzeNout Keijzer006: N 4+voorwedstrijd 1[3]07:32,694e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+B-finale [7]06:26,095e
AEGAegir/GyasNiels Caesar111: B 4+B-finale [4]07:15,681e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+voorwedstrijd 3[5]06:25,324e
AEGAegir/GyasNiels Caesar111: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:27,034e
AEGAegirMichael Tewelde008: Ej 8+voorwedstrijd 3[5]06:27,646e
AEGAegir/GyasNiels Caesar006: N 4+voorwedstrijd 1[3]07:23,915e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMichael Tewelde041: Ej 8+ (EJK)B-finale [3]06:28,925e
AEGAegirNiels Caesar206: B 4+A-finale [2]07:20,965e
AEGAegirMichael Tewelde041: Ej 8+ (EJK)halve-finale 2[2]06:20,595e
AEGAegirNiels Caesar206: B 4+voorwedstrijd 1[6]07:17,903e
AEGAegirNiels Caesar104: N 4+A-finale [7]08:00,626e
AEGAegirNiels Caesar104: N 4+voorwedstrijd 1[3]08:01,753e
AEGAegirMichael Tewelde041: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 1[4]06:45,992e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirNiels Caesar040: B 4+A-finale [3]07:31,864e
AEGAegirMichael Tewelde002: Jonge Achtvoorwedstrijd 4[4]06:46,845e
AEGAegirNiels Caesar040: B 4+voorwedstrijd 1[5]07:29,281e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirLara Kranendonk129: DSA 8+ (NSK)A-finale [2]07:11,236e
AEGAegirLara Kranendonk129: DSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[4]07:05,443e
AEGAegirLara Kranendonk021: DEj 8+B-finale [6]07:06,423e
AEGAegirLara Kranendonk021: DEj 8+voorwedstrijd 2[7]07:08,355e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/HunzeFloor Stam129: DSA 8+A-finale [5]06:55,483e
AEGAegir 1Lara Kranendonk130: DO 4-A-finale [3]07:40,884e
AEGAegirAnne van der Weg136: DB 4+voorwedstrijd 2[3]08:13,116e
AEGAegirAnne van der Weg019: DN 4+voorwedstrijd 2[2]08:03,105e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirAnne van der Weg137: DB 4+B-finale [3]08:14,145e
AEGAegirAnne van der Weg137: DB 4+voorwedstrijd 2[4]07:52,005e
AEGAegir/GyasLara Kranendonk019: DN 4+voorwedstrijd 3[7]08:26,434e
AEGAegirAnne van der Weg019: DN 4+voorwedstrijd 1[5]08:47,354e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/OrcaLara Kranendonk019: DN 4+voorwedstrijd 2[6]08:05,094e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/OrcaLara Kranendonk021: DEj 8+ (1000m Knock Out)time-trial 03:29,5211e
AEGAegirLara Kranendonk136: DB 4+A-finale [3]07:39,041e
AEGAegirLara Kranendonk136: DB 4+voorwedstrijd 1[2]07:37,831e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasLara Kranendonk103: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:12,925e
AEGAegirLara Kranendonk003: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:58,084e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/HoopStijn Dijksterhuis027: M 4+A-finale [2]06:32,731e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirStijn Dijksterhuis102: SA 2-A-finale [4]08:14,531e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis101: SA 2-A-finale [4]07:27,992e
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis101: SA 2-voorwedstrijd 2[4]07:23,391e
AEGAegir/HoopStijn Dijksterhuis002: SA 4-voorwedstrijd 2[5]06:49,134e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis102: SA 2-A-finale [4]07:55,023e
AEGAegirStijn Dijksterhuis003: O 2-A-finale [3]08:06,061e
AEGAegirStijn Dijksterhuis003: O 2-voorwedstrijd 2[3]08:06,752e