Boudewijn van Opstal

146 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKelly Hazejager029: DEj 8+A-finale [2]06:54,747e
NERNereusKelly Hazejager029: DEj 8+voorwedstrijd 1[6]07:00,763e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/TritonMarjolein Scholtens128: DE 8+A-finale [8]06:36,225e
KNRKNRB-combi 2Anne-Eva Petersen128: DE 8+A-finale [6]06:11,092e
KNRKNRB-combi 2Anne-Eva Petersen128: DE 8+voorwedstrijd 2[3]06:15,711e
NERNereus/TritonMarjolein Scholtens128: DE 8+voorwedstrijd 1[6]06:29,363e
KNRKNRB/Nereus/OkeanosMiriam Visser021: DE 4-A-finale [5]06:51,892e
NERNereusKelly Hazejager029: DEj 8+A-finale [8]07:01,397e
KNRKNRB/Nereus/OkeanosMiriam Visser021: DE 4-lotingsrace [4]06:47,812e
NERNereusKelly Hazejager029: DEj 8+voorwedstrijd 2[2]07:24,984e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus-combiAnne-Eva Petersen128: DE 8+heat [2]06:13,871e
NERNereus/TritonMarjolein Scholtens128: DE 8+A-finale [6]06:34,623e
NERNereusMarjolein Scholtens027: DDev 4-A-finale [6]06:57,484e
NERNereusKelly Hazejager029: DEj 8+A-finale [4]06:37,552e
NERNereusMaartje Ziegler021: DE 4-A-finale [5]07:02,963e
NERNereus/OkeanosMiriam Visser021: DE 4-A-finale [4]06:40,971e
NERNereusMarjolein Scholtens027: DDev 4-voorwedstrijd 2[1]07:02,013e
NERNereusKelly Hazejager029: DEj 8+voorwedstrijd 3[2]06:39,621e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusIlse Feenstra138: LDG 2xA-finale [6]08:23,411e
NERNereusMarjolein Scholtens027: DDev 4-B-finale [2]07:46,732e
NERNereusIlse Feenstra034: LDDev 2xA-finale [3]07:38,923e
NERNereusKelly Hazejager029: DEj 8+A-finale [8]06:50,771e
NERNereusMarjolein Scholtens027: DDev 4-voorwedstrijd 3[5]07:10,254e
NERNereusIlse Feenstra034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:50,422e
NERNereusKelly Hazejager029: DEj 8+voorwedstrijd 1[2]07:00,864e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKelly Hazejager029: DEj 8+A-finale [3]07:36,622e
NERNereusMattea Wuethrich026: DDev 2xB-finale [1]08:20,472e
NERNereusMarjolein Scholtens027: DDev 4-B-finale [2]07:20,481e
NERNereusKelly Hazejager029: DEj 8+time-trial 05:25,462e
NERNereusMattea Wuethrich026: DDev 2xtime-trial 06:13,158e
NERNereusMarjolein Scholtens027: DDev 4-time-trial 05:44,407e
NERNereusKelly Hazejager128: DE 8+A-finale [2]07:31,763e
NERNereus/TritonEva Simkens128: DE 8+A-finale [4]06:52,921e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMattea Wuethrich222: DG 2xA-finale [3]08:19,415e
NERNereus 2Hijleke Nauta009: DE 2-A-finale [5]08:02,246e
NERNereus 1Anne-Eva Petersen010: DSB 2-B-finale [6]08:09,665e
NERNereus 2Inte Koopman010: DSB 2-C-finale [4]08:13,772e
NERNereusBente Paulis012: DSB 1xB-finale [5]08:32,843e
NERNereus/TritonEva van der Heide220: DB 8+A-finale [1]07:16,021e
NERNereusMattea Wuethrich222: DG 2xvoorwedstrijd 2[5]08:11,122e
NERNereus/TritonEva van der Heide220: DB 8+voorwedstrijd 3[2]07:25,431e
NERNereusFloor Davids224: DG 4-voorwedstrijd 3[5]07:40,803e
NERNereus 1Anne-Eva Petersen010: DSB 2-halve-finale 2[6]08:20,136e
NERNereus 2Hijleke Nauta009: DE 2-halve-finale 1[1]07:48,783e
NERNereusFloor Davids114: DDev 4-A-finale [1]07:40,721e
NERNereusMarijn Wolters113: DDev 2xA-finale [1]08:11,022e
NERNereusBente Paulis012: DSB 1xhalve-finale 2[6]08:54,206e
NERNereusFloor Davids114: DDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:47,291e
NERNereusMarijn Wolters113: DDev 2xvoorwedstrijd 1[4]08:36,301e
NERNereus 1Anne-Eva Petersen010: DSB 2-herkansing 2[4]08:22,212e
NERNereus 2Inte Koopman010: DSB 2-herkansing 1[5]08:25,085e
NERNereus 2Hijleke Nauta009: DE 2-herkansing 1[3]08:14,312e
NERNereusAaf Vos112: DEj 8+voorwedstrijd 3[5]07:15,833e
NERNereusBente Paulis012: DSB 1xkwart-finale 2[2]08:09,583e
NERNereus 2Inte Koopman010: DSB 2-time-trial 07:33,6414e
NERNereus 1Anne-Eva Petersen010: DSB 2-time-trial 07:23,999e
NERNereus 2Hijleke Nauta009: DE 2-time-trial 07:20,737e
NERNereusBente Paulis012: DSB 1xtime-trial 07:53,0115e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMiriam Visser002: Dames VierA-finale [2]07:41,691e
NERNereusMiriam Visser002: Dames Viervoorwedstrijd 2[1]07:53,881e
NERNereusAaf Vos005: DB 8+voorwedstrijd 2[5]07:26,943e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Marloes van der Pol129: DSA 8+A-finale [3]06:46,292e
ORCOrca 1St_phanie IJff135: DN 2xA-finale [3]08:09,304e
ORCOrca 2Judith Boersma135: DN 2xA-finale [5]07:30,991e
SKOSkøllJanneke Loomans133: DN 4-A-finale [5]07:29,504e
SKOSkøllJanneke Loomans129: DSA 8+voorwedstrijd 2[7]06:59,486e
ORCOrca 1Marloes van der Pol129: DSA 8+voorwedstrijd 1[3]06:45,452e
SKOSkøllJanneke Loomans133: DN 4-voorwedstrijd 2[3]07:25,871e
ORCOrca 1Sietske van Viersen017: DO 2-A-finale [4]07:54,362e
ORCOrcaSietske van Viersen016: DSA 4-A-finale [4]07:22,914e
ORCOrca 1Sietske van Viersen017: DO 2-voorwedstrijd 2[6]07:55,281e
SKOSkøllFloortje Lauriks021: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:07,725e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFloortje Lauriks134: WFm 8+A-finale [6]07:00,382e
ORCOrca/SaurusMarloes van der Pol128: W 8+A-finale [1]06:39,125e
ORCOrca/SaurusMarloes van der Pol128: W 8+voorwedstrijd 1[3]06:37,283e
ORCOrcaAnnique Priesterbach107: W 4-voorwedstrijd 1[2]07:13,864e
ORCOrcaMarloes van der Pol025: BW 4-A-finale [1]07:04,335e
ORCOrcaMarloes van der Pol025: BW 4-voorwedstrijd 2[4]07:07,133e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ArgoWesselien te Raa133: DN 4-A-finale [6]08:13,454e
ORCOrca/ArgoWesselien te Raa133: DN 4-voorwedstrijd 1[3]08:15,252e
SKOSkøll/OrcaFloortje Lauriks021: DEj 8+A-finale [5]08:11,825e
ORCOrca 2Marloes van der Pol020: DDev 4-A-finale [7]08:15,291e
SKOSkøll/OrcaFloortje Lauriks021: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]08:48,381e
ORCOrca 2Marloes van der Pol020: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]09:07,173e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFloortje Lauriks136: DB 8+A-finale [4]07:11,261e
ORCOrcaSietske van Viersen131: DN 2-A-finale [4]08:46,434e
ORCOrcaMarloes van der Pol129: DO 4-A-finale [3]07:37,243e
SKOSkøllFloortje Lauriks136: DB 8+voorwedstrijd 1[5]07:15,141e
ORCOrcaMarloes van der Pol129: DO 4-voorwedstrijd 1[4]07:56,922e
SKOSkøllFloortje Lauriks031: DEj 8+A-finale [5]08:04,704e
ORCOrcaMarloes van der Pol030: DDev 4-A-finale [2]08:05,861e
SKOSkøllFloortje Lauriks031: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:43,931e
ORCOrcaMarloes van der Pol030: DDev 4-voorwedstrijd 2[7]07:46,652e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ProteusInge Janssen127: DSA 2-A-finale [7]07:50,146e
SKOSkøllFloortje Lauriks138: DB 8+A-finale [6]07:04,874e
ORCOrcaSietske van Viersen134: DN 2-A-finale [6]08:19,643e
ORCOrcaMarloes van der Pol131: DO 4-A-finale [4]07:19,964e
ORCOrca/ProteusInge Janssen127: DSA 2-voorwedstrijd 1[3]07:29,663e
SKOSkøllFloortje Lauriks138: DB 8+voorwedstrijd 2[5]06:56,492e
ORCOrca 1Rosa Bas018: DN 1xA-finale [2]08:16,535e
SKOSkøllFloortje Lauriks021: DEj 8+A-finale [4]07:05,335e
ORCOrcaMarloes van der Pol020: DDev 4-A-finale [5]07:10,403e
ORCOrca 1Rosa Bas018: DN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:23,733e
SKOSkøllFloortje Lauriks021: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]07:02,301e
ORCOrcaMarloes van der Pol020: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:11,851e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaRosa Bas136: DB 1xA-finale 07:59,671e
SKOSkøllFloortje Lauriks138: DB 8+A-finale 06:57,374e
ORCOrcaMarloes van der Pol131: DO 4-A-finale 06:50,151e
ORCOrcaSietske van Viersen134: DN 2-voorwedstrijd 207:59,793e
ORCOrcaRosa Bas136: DB 1xvoorwedstrijd 208:13,201e
ORCOrcaRosa Bas136: DB 1xvoorwedstrijd 108:11,931e
SKOSkøllFloortje Lauriks138: DB 8+voorwedstrijd 106:53,102e
ORCOrcaSt_phanie IJff018: DN 1xA-finale 07:49,911e
SKOSkøllFloortje Lauriks021: DEj 8+A-finale 06:42,803e
ORCOrcaSt_phanie IJff018: DN 1xvoorwedstrijd 208:08,982e
ORCOrcaSt_phanie IJff018: DN 1xvoorwedstrijd 108:18,643e
SKOSkøllFloortje Lauriks021: DEj 8+voorwedstrijd 206:51,171e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/TritonInge Janssen125: DSA 8+A-finale [7]06:41,082e
ORCOrcaMarloes van der Pol131: DN 4-A-finale [4]07:30,241e
ORCOrca 1Claudia Belderbos123: DSA 1xA-finale [3]07:47,861e
SKOSkøllFloortje Lauriks133: DB 8+voorwedstrijd 1[4]07:16,545e
ORCOrcaMarloes van der Pol131: DN 4-voorwedstrijd 1[5]07:22,351e
ORCOrcaSietske van Viersen127: DO 2-voorwedstrijd 3[4]08:36,154e
ORCOrca 1Claudia Belderbos123: DSA 1xhalve-finale 3[3]08:03,111e
ORCOrcaMarloes van der Pol038: DDev 4-A-finale [4]07:41,681e
SKOSkøllFloortje Lauriks026: DEj 8+A-finale [4]07:22,642e
ORCOrcaRosa Bas025: DB 1xA-finale [6]09:06,453e
ORCOrca 1Claudia Belderbos123: DSA 1xvoorwedstrijd 3[3]08:57,162e
ORCOrcaMarloes van der Pol038: DDev 4-voorwedstrijd 1[6]07:40,641e
SKOSkøllFloortje Lauriks026: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:16,511e
ORCOrcaRosa Bas025: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:51,332e
ORCOrcaSietske van Viersen023: DN 2-voorwedstrijd 2[2]08:42,835e

128e Varsity

10 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/PhocasAnnet Schijff004: Dames AchtA-finale [1]07:16,254e
SKOSkøll/PhocasAnnet Schijff004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[3]07:18,852e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFloortje Lauriks010: D 4e divisie 8+time-trial 29:43,7911e
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen009: D 3e divisie 8+time-trial 28:40,543e
ORCOrcaCharlotte Huber007: D 1e divisie 8+time-trial 27:45,061e

Heineken Roeivierkamp 2011

12 maart 2011 t/m 13 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen013: D3eDiv8+D-ronde 17:12,92e
ORCOrcaCharlotte Huber011: D1eDiv8+D-ronde 16:24,12e
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen013: D3eDiv8+C-ronde 02:40,64e
ORCOrcaCharlotte Huber011: D1eDiv8+C-ronde 02:34,52e
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen013: D3eDiv8+B-ronde 00:51,45e
ORCOrcaCharlotte Huber011: D1eDiv8+B-ronde 00:46,62e
ORCOrca/SkøllSietske van Viersen013: D3eDiv8+A-ronde 08:22,83e
ORCOrcaCharlotte Huber011: D1eDiv8+A-ronde 08:01,52e

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 februari 2011 t/m 27 februari 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFloortje Lauriks024: DEj 8+time-trial 19:33,974e