Edwin Zijp

217 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJonna Mourik137: LDE 4xA-finale [5]07:08,356e
ORCOrcaTosca Kettler353: LDE 1x NSKA-finale [6]08:14,492e
ORCOrcaJonna Mourik138: LDG 2xA-finale [7]07:52,354e
ORCOrcaTosca Kettler353: LDE 1x NSKvoorwedstrijd 2[7]09:38,261e
ORCOrcaJonna Mourik032: LDG 4xA-finale [3]07:12,333e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xA-finale [5]07:35,633e
ORCOrcaJoan Lintmeijer031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:54,145e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[7]07:45,861e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJonna Mourik182: DE 2xA-finale [5]07:31,384e
ORCOrca 1Joan Lintmeijer153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[8]08:46,774e
ORCOrcaJonna Mourik182: DE 2xvoorwedstrijd 1[7]07:34,341e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xA-finale [4]07:30,072e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:40,991e
ORCOrcaJoan Lintmeijer031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[2]09:31,963e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJonna Mourik137: LDE 4xA-finale [5]07:01,532e
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xA-finale [4]08:12,312e
ORCOrcaJonna Mourik137: LDE 4xtime-trial 06:16,865e
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xtime-trial 07:16,982e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xA-finale [3]07:30,143e
ORCOrcaJoan Lintmeijer031: LDG 1xvoorwedstrijd 4[6]08:30,974e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[2]07:27,741e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ProteusJonna Mourik137: LDE 4xA-finale [7]08:04,362e
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xA-finale [2]08:42,541e
ORCOrca/ProteusTosca Kettler020: DE 2xA-finale [4]08:15,152e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xA-finale [4]07:35,392e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:47,131e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xA-finale [4]08:28,701e
ORCOrcaJoan Lintmeijer031: LDG 1xB-finale [2]09:06,943e
ORCOrcaJoan Lintmeijer031: LDG 1xtime-trial 06:52,667e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xtime-trial 06:09,571e
ORCOrcaJoan Lintmeijer153: LDE 1xA-finale [1]10:04,404e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCStrijkkwartetEva Krol701: 4+ D1B-finale [4]
ORCStrijkkwartetEva Krol701: 4+ D1voorwedstrijd 2[2]09:55,004e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaWia Ruiter130: DGb 4-A-finale [8]08:37,407e
ORCOrcaWia Ruiter130: DGb 4-voorwedstrijd 2[7]07:37,213e
ORCOrca 3Emma Verkaaik023: DG 2-B-finale [6]10:10,254e
ORCOrca 2Tami de Lange023: DG 2-B-finale [4]08:52,082e
ORCOrca 2Tami de Lange023: DG 2-voorwedstrijd 3[2]08:13,113e
ORCOrca 3Emma Verkaaik023: DG 2-voorwedstrijd 1[4]08:32,913e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaWia Ruiter130: DGb 4-A-finale [1]07:16,084e
ORCOrcaWia Ruiter130: DGb 4-voorwedstrijd 1[5]07:19,133e
ORCOrcaWia Ruiter027: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:15,205e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Myrna Brandt023: DG 2-A-finale [4]08:06,904e
ORCOrca 2Myrna Brandt023: DG 2-time-trial 05:50,314e
ORCOrcaWia Ruiter027: DDev 4-time-trial 03:33,8111e
ORCOrcaWia Ruiter130: DGb 4-voorwedstrijd 2[3]07:23,552e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaEmma Verkaaik130: DGb 4-voorwedstrijd 1[5]07:35,274e
ORCOrcaEmma Verkaaik027: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:44,745e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaEmma Verkaaik130: DGb 4-voorwedstrijd 2[2]07:35,124e
ORCOrcaEmma Verkaaik027: DDev 4-B-finale [6]08:16,824e
ORCOrcaEmma Verkaaik027: DDev 4-voorwedstrijd 2[5]08:04,673e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaEmma Verkaaik223: DGb 4-voorwedstrijd 2[5]07:48,425e
ORCOrcaEmma Verkaaik114: DDev 4-B-finale [4]07:48,062e
ORCOrcaEmma Verkaaik114: DDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:54,893e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaArianne Breure163: LDB 4*A-finale [4]07:30,594e
ORCOrca/Hemus/Thêta/VidarTessa van der Rijst163: LDB 4*voorwedstrijd 2[2]07:55,866e
ORCOrcaArianne Breure163: LDB 4*voorwedstrijd 2[6]07:25,161e
ORCOrcaArianne Breure028: LDEj 4*A-finale [1]07:31,925e
ORCOrca/Thêta/Triton/VidarTessa van der Rijst028: LDEj 4*voorwedstrijd 2[3]07:56,785e
ORCOrcaArianne Breure028: LDEj 4*voorwedstrijd 1[3]07:33,092e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaEline Gerritse172: LDB 4*A-finale [3]07:37,333e
ORCOrca/Triton/Thêta/VidarLisa van Slagmaat172: LDB 4*B-finale [6]07:50,983e
ORCOrca/Triton/Thêta/VidarLisa van Slagmaat172: LDB 4*voorwedstrijd 2[5]07:41,886e
ORCOrcaEline Gerritse172: LDB 4*voorwedstrijd 2[1]07:27,431e
ORCOrcaEline Gerritse028: LDEj 4*A-finale [3]07:32,016e
ORCOrca/Triton/Thêta/VidarLisa van Slagmaat028: LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]07:50,434e
ORCOrcaEline Gerritse028: LDEj 4*voorwedstrijd 1[5]07:34,102e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaArianne Breure027: LDEj 4*A-finale [4]
ORCOrcaArianne Breure027: LDEj 4*halve-finale 1[2]
ORCOrca-combiLisa van Slagmaat027: LDEj 4*time-trial 03:56,8716e
ORCOrcaArianne Breure027: LDEj 4*time-trial 03:39,684e
ORCOrcaArianne Breure174: LDB 4*A-finale [2]07:39,274e
ORCOrca-combiLisa van Slagmaat174: LDB 4*voorwedstrijd 2[3]08:26,204e
ORCOrcaArianne Breure174: LDB 4*voorwedstrijd 1[2]07:35,381e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaEline Gerritse161: LDB 4*A-finale [4]07:35,362e
ORCOrcaEline Gerritse161: LDB 4*voorwedstrijd 3[3]07:32,411e
ORCOrcaEline Gerritse028: LDEj 4*A-finale [6]07:35,955e
ORCOrcaEline Gerritse028: LDEj 4*voorwedstrijd 1[5]07:41,432e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaEline Gerritse171: LDB 4*A-finale [2]08:13,813e
ORCOrca/Skadi/Thêta/LagaTessa van der Rijst171: LDB 4*B-finale [2]08:45,764e
ORCOrca/Skadi/Thêta/LagaTessa van der Rijst171: LDB 4*voorwedstrijd 2[6]08:09,116e
ORCOrcaEline Gerritse171: LDB 4*voorwedstrijd 1[2]08:02,143e
ORCOrcaEline Gerritse028: LDEj 4*A-finale [1]07:25,882e
ORCOrcaEline Gerritse028: LDEj 4*voorwedstrijd 2[2]07:38,752e
ORCOrca/Skadi/ThêtaTessa van der Rijst028: LDEj 4*voorwedstrijd 1[6]07:55,295e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaEline Gerritse258: LDEj 4*herkansing [6]10:40,932e
ORCOrcaEline Gerritse258: LDEj 4*time-trial 08:14,1514e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaEline Gerritse005: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 2[5]07:44,734e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Carlijn Haringsma125: DSA 2-A-finale [5]07:49,045e
ORCOrcaLiselotte Van der Togt127: DSA 4xA-finale [2]06:57,652e
ORCOrca 1Carlijn Haringsma125: DSA 2-voorwedstrijd 1[2]08:00,742e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning020: DO 2-A-finale [6]07:51,295e
ORCOrcaTessa Sturkenboom062: DB 1xA-finale [4]08:12,892e
ORCOrcaLiselotte Van der Togt023: DDev 4-A-finale [3]06:58,502e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning020: DO 2-voorwedstrijd 1[6]07:48,233e
ORCOrcaTessa Sturkenboom062: DB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:13,931e
ORCOrcaLiselotte Van der Togt023: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:18,511e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt049: WDev 4-A-finale [4]07:45,494e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning033: W 4-voorwedstrijd 1[1]07:36,004e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4-A-finale [3]03:39,901e
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4-C-finale [3]03:54,782e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4-halve-finale 1[3]03:39,791e
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4-kwart-finale 2[2]03:33,082e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4-kwart-finale 2[3]03:24,911e
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4-time-trial 03:31,648e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4-time-trial 03:19,641e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)A-finale [3]06:37,254e
ORCOrca/HonteMaud Kerstholt140: LDN 2xA-finale [1]07:58,985e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)voorwedstrijd 1[3]06:38,831e
ORCOrca/HonteMaud Kerstholt140: LDN 2xvoorwedstrijd 2[4]08:03,553e
ORCOrcaMaud Kerstholt043: LDB 1xA-finale [5]08:36,654e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-A-finale [3]06:57,063e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-A-finale [2]06:51,681e
ORCOrcaMaud Kerstholt043: LDB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:42,092e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:58,021e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:03,271e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+A-finale [6]06:52,951e
ORCOrcaMaud Kerstholt141: LDN 1xB-finale [4]08:53,611e
ORCOrcaMaud Kerstholt141: LDN 1xvoorwedstrijd 2[4]08:57,534e
ORCOrcaMaud Kerstholt053: LDB 1xB-finale [3]10:22,621e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-A-finale [7]08:26,706e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-A-finale [5]08:08,131e
ORCOrcaMaud Kerstholt053: LDB 1xvoorwedstrijd 2[4]10:41,185e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-voorwedstrijd 3[3]07:47,402e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-voorwedstrijd 3[4]07:40,121e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning130: DO 4-A-finale [3]07:07,793e
ORCOrcaLiselotte Van der Togt132: DN 4-A-finale [7]07:08,331e
ORCOrcaLiselotte Van der Togt132: DN 4-voorwedstrijd 2[3]07:29,773e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-A-finale [5]07:23,972e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-A-finale [4]07:21,621e
ORCOrcaMaud Kerstholt073: LDB 1xvoorwedstrijd 1[3]09:13,222e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:25,061e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:22,021e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4-A-finale [4]07:23,123e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4-A-finale [7]07:09,871e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4-halve-finale 2[7]07:08,271e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4-halve-finale 1[5]07:20,133e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:58,422e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:45,231e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMaud Kerstholt035: DN 1xA-finale [2]09:04,983e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Myrna Brandt136: DB 1xA-finale [5]08:19,553e
ORCOrca 1Myrna Brandt136: DB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:22,271e
ORCOrca 2Tessa Sturkenboom136: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:24,933e
ORCOrca/TritonAnnemiek Sodderland137: DB 4+voorwedstrijd 2[7]08:16,914e
ORCOrca 2Tessa Sturkenboom018: DN 1xA-finale [5]08:19,696e
ORCOrca 1Myrna Brandt018: DN 1xA-finale [7]08:13,962e
ORCOrca 1Myrna Brandt018: DN 1xvoorwedstrijd 1[6]08:16,142e
ORCOrca 2Tessa Sturkenboom018: DN 1xvoorwedstrijd 1[3]08:15,881e
ORCOrca/TritonAnnemiek Sodderland019: DN 4+voorwedstrijd 2[6]08:20,174e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMyrna Brandt132: DN 4-voorwedstrijd 1[7]07:34,784e
ORCOrcaMyrna Brandt020: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:39,115e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland020: DDev 4-time-trial 03:48,0412e
ORCOrcaAnnemiek Sodderland132: DN 4-voorwedstrijd 1[2]07:29,573e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaAnnemiek Sodderland111: DO 4-voorwedstrijd 1[5]07:48,574e
ORCOrcaAnnemiek Sodderland006: DDev 4-voorwedstrijd 3[4]08:16,794e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMarloes van der Pol017: DO 2-A-finale [2]07:36,882e
ORCOrcaMarloes van der Pol017: DO 2-voorwedstrijd 1[5]07:46,922e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/Skøll/TritonJoanneke Jansen039: W 4xA-finale [4]06:43,043e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJudith Boersma130: DO 1xA-finale [3]08:33,854e
ORCOrcaJudith Boersma130: DO 1xvoorwedstrijd 1[5]08:34,171e
ORCOrcaJudith Boersma015: DSA 1xA-finale [7]09:00,345e
ORCOrca 2Marleen van Roessel022: LDSA 1xA-finale [5]08:55,603e
ORCOrca 1Jose van Paassen022: LDSA 1xA-finale [6]08:33,391e
ORCOrcaJudith Boersma015: DSA 1xvoorwedstrijd 1[6]08:16,003e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJudith Boersma130: DO 1xvoorwedstrijd 2[6]08:56,784e
ORCOrcaMarleen van Roessel023: LDN 1xA-finale [3]08:06,341e
ORCOrcaJudith Boersma015: DSA 1xA-finale [3]08:12,026e
ORCOrcaJose van Paassen022: LDSA 1xA-finale [3]07:52,342e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJudith Boersma126: DSA 1xA-finale [4]08:21,422e
ORCOrcaJudith Boersma126: DSA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:33,792e
ORCOrcaJudith Boersma015: DSA 1xA-finale [1]08:27,302e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Marleen van Roessel128: LDSA 1xA-finale [3]08:10,434e
ORCOrca 2Jose van Paassen128: LDSA 1xA-finale [5]08:01,303e
ORCOrca 1Marleen van Roessel128: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:14,092e
ORCOrca 2Jose van Paassen128: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[2]08:04,511e
ORCOrca 1Judith Boersma020: DO 1xA-finale [3]08:10,182e
ORCOrca 2Jose van Paassen026: LDO 1xA-finale [6]08:01,431e
ORCOrca 3Judith Boersma119: DSA 1xvoorwedstrijd 4[6]08:19,665e
ORCOrca 1Marleen van Roessel026: LDO 1xvoorwedstrijd 2[3]08:24,404e
ORCOrca 2Jose van Paassen026: LDO 1xvoorwedstrijd 2[5]08:17,642e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/Skøll/TritonJoanneke Jansen011: D 1e divisie 4*time-trial 30:16,302e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/NereusRhea van Leeuwen163: DSA 4xA-finale [4]06:58,033e
ORCOrca 1Marloes van der Pol129: DSA 8+A-finale [3]06:46,292e
ORCOrca 2Marleen van Roessel140: LDO 1xA-finale [4]08:24,094e
ORCOrca 3Jose van Paassen140: LDO 1xA-finale [5]08:05,362e
ORCOrca 1Marloes van der Pol129: DSA 8+voorwedstrijd 1[3]06:45,452e
ORCOrca 3Jose van Paassen140: LDO 1xvoorwedstrijd 2[4]
ORCOrca 2Marleen van Roessel140: LDO 1xvoorwedstrijd 1[6]
ORCOrca 2Jose van Paassen023: LDN 1xA-finale [4]08:10,322e
ORCOrca 1Marleen van Roessel023: LDN 1xA-finale [5]08:09,191e
ORCOrca 1Marleen van Roessel023: LDN 1xvoorwedstrijd 2[5]08:22,511e
ORCOrca 2Jose van Paassen023: LDN 1xvoorwedstrijd 1[6]08:10,171e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/TritonVera Cornelissen122: W 4xA-finale [3]06:44,702e
ORCOrcaVera Cornelissen114: W 2xvoorwedstrijd 2[1]07:29,526e
ORCOrcaMarleen van Roessel105: LW 1xvoorwedstrijd 1[5]08:11,674e
ORCOrcaVera Cornelissen021: LW 2xA-finale [1]07:30,084e
ORCOrcaMarleen van Roessel010: BLW 1xA-finale [1]08:09,533e
ORCOrcaVera Cornelissen021: LW 2xvoorwedstrijd 2[3]07:32,823e
ORCOrcaMarleen van Roessel010: BLW 1xvoorwedstrijd 2[1]08:11,983e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/SkøllTess van Ouwerkerk126: DSA 2xB-finale [3]07:53,635e
ORCOrcaVera Cornelissen126: DSA 2xB-finale [6]07:53,083e
ORCOrcaVera Cornelissen126: DSA 2xvoorwedstrijd 2[5]08:22,635e
ORCOrca/SkøllTess van Ouwerkerk126: DSA 2xvoorwedstrijd 1[6]08:30,955e
ORCOrcaJose van Paassen034: LDN 1xA-finale [4]09:13,152e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Marleen van Roessel023: LDN 1xA-finale [5]08:11,623e
ORCOrca 1Jose van Paassen023: LDN 1xvoorwedstrijd 2[5]08:18,594e
ORCOrca 2Marleen van Roessel023: LDN 1xvoorwedstrijd 2[4]08:14,411e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 3Marleen van Roessel134: LDSA 1xB-finale [4]08:37,275e
ORCOrca 3Marleen van Roessel134: LDSA 1xvoorwedstrijd 3[3]08:23,703e
ORCOrca 1Jose van Paassen134: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[4]08:24,555e
ORCOrca 1Jose van Paassen029: LDB 1xA-finale [3]08:58,323e
ORCOrca 2Marleen van Roessel029: LDB 1xA-finale [5]08:53,371e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel011: D 1e divisie 4*time-trial 30:50,254e

Heineken Roeivierkamp 2011

12 maart 2011 t/m 13 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel016: D1eDiv4*D-ronde 17:55,95e
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel016: D1eDiv4*C-ronde 02:47,65e
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel016: D1eDiv4*B-ronde 00:54,45e
ORCOrca/SkadiMarleen van Roessel016: D1eDiv4*A-ronde 09:00,38e