Gudrun Kremeier

232 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIWillem Stoop144: J18 8+A-finale [5]06:04,002e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Jasper Simons148: J16 2xB-finale [2]07:22,965e
WILWillem III 1Gianni Perotti148: J16 2xB-finale [1]07:16,281e
WILWillem III 3Maarten Worm148: J16 2xtime-trial 06:43,4718e
WILWillem III 1Gianni Perotti148: J16 2xtime-trial 06:31,9511e
WILWillem III 2Jasper Simons148: J16 2xtime-trial 06:30,489e
WILWillem III/HoopMaarten Worm043: J16 4xA-finale [6]06:35,646e
WILWillem IIIJasper Simons043: J16 4xA-finale [4]06:27,342e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/HoopMaarten Worm043: J16 4xA-finale [5]07:28,804e
WILWillem IIIJasper Simons043: J16 4xA-finale [6]07:23,363e
WILWillem III 5Ben van den Eerenbeemt042: J16 1xheat [2]08:28,5416e
WILWillem III 1Ole Kuppens042: J16 1xheat [7]08:13,5011e
WILWillem III 4Igor Nienhaus042: J16 1xheat [3]08:02,229e
WILWillem III 2Maarten Worm042: J16 1xheat [1]07:55,224e
WILWillem III 3Gianni Perotti042: J16 1xheat [6]07:53,562e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xB-finale [6]08:38,526e
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xB-finale [2]08:22,392e
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xC-finale [2]08:32,906e
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xC-finale [1]08:19,621e
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt234: J16 4*voorwedstrijd 1[2]08:10,225e
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt120: J16 2xA-finale [3]08:07,435e
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xhalve-finale 1[5]08:54,456e
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xhalve-finale 1[4]08:43,164e
WILWillem III 2Louis Dercon120: J16 2xvoorwedstrijd 4[1]08:59,705e
WILWillem III 1Ben van den Eerenbeemt120: J16 2xvoorwedstrijd 3[2]08:06,771e
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xkwart-finale 4[2]08:47,424e
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xkwart-finale 3[1]08:50,864e
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xkwart-finale 3[2]08:47,203e
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xkwart-finale 3[4]08:43,132e
WILWillem III 2Ole Kuppens017: J16 1xtime-trial 07:45,1519e
WILWillem III 4Maarten Worm017: J16 1xtime-trial 07:37,4012e
WILWillem III 1Jasper Simons017: J16 1xtime-trial 07:37,1311e
WILWillem III 3Gianni Perotti017: J16 1xtime-trial 07:32,986e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Maarten Worm148: J16 2xvoorwedstrijd 1[4]08:01,975e
WILWillem III 1Jasper Simons148: J16 2xvoorwedstrijd 1[7]07:35,564e
WILWillem IIIJasper Simons043: J16 4xA-finale [6]07:28,143e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/AmstelWillem Stoop144: J18 8+A-finale [3]06:07,683e
WILWillem III 3Jasper Simons148: J16 2xB-finale [4]07:06,792e
WILWillem III 3Jasper Simons148: J16 2xhalve-finale 2[6]07:11,984e
WILWillem IIIJasper Simons149: J16 4*A-finale [2]07:03,461e
WILWillem III 3Jasper Simons148: J16 2xvoorwedstrijd 4[6]07:10,903e
WILWillem III 2Igor Nienhaus148: J16 2xvoorwedstrijd 2[4]07:35,314e
WILWillem III 1Maarten Worm042: J16 1xheat 2[4]08:23,595e
WILWillem III 3Gianni Perotti042: J16 1xheat 2[2]08:14,573e
WILWillem III 2Luca Perotti042: J16 1xheat 1[5]08:39,874e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 6Gianni Perotti047: J16 1xheat 4[3]04:16,844e
WILWillem III 8Joost van Asperen047: J16 1xheat 4[2]04:00,372e
WILWillem III 5Ole Kuppens047: J16 1xheat 3[4]04:13,582e
WILWillem III 7Igor Nienhaus047: J16 1xheat 3[3]04:08,471e
WILWillem III 2Jasper Simons043: J16 4xA-finale [4]07:10,594e
WILWillem III 4Maarten Worm047: J16 1xheat 2[2]04:06,193e
WILWillem III 1Jasper Simons047: J16 1xheat 2[3]03:57,982e
WILWillem III 2Luca Perotti047: J16 1xheat 1[4]04:22,102e
WILWillem III 2Jasper Simons043: J16 4xvoorwedstrijd 2[2]06:52,282e
WILWillem III 1Ole Kuppens043: J16 4xvoorwedstrijd 1[2]07:01,622e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIOle Kuppens149: J16 4*A-finale [1]07:40,321e
WILWillem III 3Maarten Worm148: J16 2xB-finale [7]08:18,077e
WILWillem III 4Igor Nienhaus148: J16 2xB-finale [5]07:52,723e
WILWillem III 3Maarten Worm148: J16 2xvoorwedstrijd 1[8]08:18,577e
WILWillem III 4Igor Nienhaus148: J16 2xvoorwedstrijd 2[7]07:51,885e
WILWillem III 2Jasper Simons042: J16 1xheat 3[3]08:28,337e
WILWillem III 6Joost van Asperen042: J16 1xheat 3[6]08:08,144e
WILWillem III 3Luca Perotti042: J16 1xheat 2[4]09:09,616e
WILWillem III 1Maarten Vester042: J16 1xheat 2[2]08:40,714e
WILWillem III 7Gianni Perotti042: J16 1xheat 2[7]08:39,163e
WILWillem III 5Igor Nienhaus042: J16 1xheat 2[3]08:27,052e
WILWillem III 4Ole Kuppens042: J16 1xheat 1[7]08:49,896e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Igor Nienhaus148: J16 2xA-finale [6]07:57,666e
WILWillem III 3Jasper Simons148: J16 2xA-finale [1]07:54,965e
WILWillem III 1Ole Kuppens148: J16 2xA-finale [5]07:50,784e
WILWillem III 3Jasper Simons148: J16 2xvoorwedstrijd 2[4]07:42,593e
WILWillem III 1Ole Kuppens148: J16 2xvoorwedstrijd 2[3]07:38,772e
WILWillem III 4Maarten Worm148: J16 2xvoorwedstrijd 1[2]08:17,164e
WILWillem III 2Igor Nienhaus148: J16 2xvoorwedstrijd 1[4]07:56,013e
WILWillem IIIBouke Hoekstra043: J16 4xA-finale [5]07:08,592e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIIgor Nienhaus234: J16 4*A-finale [6]07:11,733e
WILWillem III 3 (P8)Maarten Stork017: J16 1xA-finale [5]07:41,985e
WILWillem III 4 (P9)Hidde Lycklama017: J16 1xA-finale [3]07:41,774e
WILWillem III 1 (P5)Jaap Worm017: J16 1xB-finale [2]07:48,996e
WILWillem III 2 (P1)Bouke Hoekstra017: J16 1xB-finale [3]07:42,194e
WILWillem III 5 (P12)Joost van Asperen017: J16 1xC-finale [3]07:54,843e
WILWillem III 7 (P14)Jasper Simons017: J16 1xE-finale [1]08:24,371e
WILWillem III 6 (P17)Ole Kuppens017: J16 1xF-finale [1]08:41,624e
WILWillem IIIIgor Nienhaus234: J16 4*voorwedstrijd 2[5]07:37,191e
WILWillem III 1Igor Nienhaus120: J16 2xA-finale [3]08:15,876e
WILWillem III 3 (P8)Maarten Stork017: J16 1xhalve-finale 2[2]08:24,683e
WILWillem III 4 (P9)Hidde Lycklama017: J16 1xhalve-finale 2[6]08:24,222e
WILWillem III 2 (P1)Bouke Hoekstra017: J16 1xhalve-finale 1[5]08:28,505e
WILWillem III 1 (P5)Jaap Worm017: J16 1xhalve-finale 1[1]08:18,344e
WILWillem III 2Maarten Vester120: J16 2xvoorwedstrijd 1[2]08:28,844e
WILWillem III 1Igor Nienhaus120: J16 2xvoorwedstrijd 1[3]08:16,441e
WILWillem III 5 (P12)Joost van Asperen017: J16 1xkwart-finale 4[5]08:52,404e
WILWillem III 3 (P8)Maarten Stork017: J16 1xkwart-finale 4[3]08:46,512e
WILWillem III 2 (P1)Bouke Hoekstra017: J16 1xkwart-finale 3[3]08:47,262e
WILWillem III 4 (P9)Hidde Lycklama017: J16 1xkwart-finale 2[4]08:53,183e
WILWillem III 1 (P5)Jaap Worm017: J16 1xkwart-finale 1[4]08:34,383e
WILWillem III 6 (P17)Ole Kuppens017: J16 1xtime-trial 07:51,1631e
WILWillem III 7 (P14)Jasper Simons017: J16 1xtime-trial 07:42,6625e
WILWillem III 5 (P12)Joost van Asperen017: J16 1xtime-trial 07:24,7312e
WILWillem III 1 (P5)Jaap Worm017: J16 1xtime-trial 07:22,588e
WILWillem III 4 (P9)Hidde Lycklama017: J16 1xtime-trial 07:22,407e
WILWillem III 2 (P1)Bouke Hoekstra017: J16 1xtime-trial 07:18,316e
WILWillem III 3 (P8)Maarten Stork017: J16 1xtime-trial 07:17,455e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xA-finale [5]07:33,784e
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xhalve-finale A/B 2[3]07:32,372e
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xA-finale [5]07:05,836e
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xvoorwedstrijd 3[1]07:33,022e
WILWillem IIIOlivier de Boer029: M 4+voorwedstrijd 1[2]07:06,656e
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xvoorwedstrijd 2[1]06:59,902e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIOlivier de Boer036: J16 4xA-finale [4]06:24,801e
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xB-finale [4]06:31,993e
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xvoorwedstrijd 2[3]06:31,433e
WILWillem IIIOlivier de Boer036: J16 4xvoorwedstrijd 1[3]06:34,351e
WILWillem IIISjoerd Scheper035: J16 1xheat 1[3]08:02,111e
WILWillem III 1Marten Steketee029: J18 1xheat 3[4]07:47,242e
WILWillem III 2Max Roell029: J18 1xheat 1[3]08:12,653e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xA-finale [5]06:28,362e
WILWillem III 2Quito Zandvliet036: J16 4xA-finale [7]06:52,354e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xA-finale [4]06:27,332e
WILWillem III 1Olivier de Boer036: J16 4xA-finale [6]06:25,881e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xvoorwedstrijd 2[4]06:39,322e
WILWillem III 1Olivier de Boer036: J16 4xvoorwedstrijd 2[7]06:28,261e
WILWillem III 2Quito Zandvliet036: J16 4xvoorwedstrijd 1[4]06:50,932e
WILWillem III 3Max Roell029: J18 1xheat 1[4]08:05,416e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*A-finale [2]06:59,922e
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xA-finale [5]07:08,655e
WILWillem III 2Bouke Hoekstra148: J16 2xB-finale [5]07:23,652e
WILWillem III 3Floris Klein Obbink148: J16 2xB-finale [4]07:22,041e
WILWillem III 1Bouke Hoekstra082: J14 1xheat 2[3]01:52,461e
WILWillem III 2Bouke Hoekstra148: J16 2xvoorwedstrijd 2[3]07:40,635e
WILWillem III 3Floris Klein Obbink148: J16 2xvoorwedstrijd 2[1]07:32,314e
WILWillem III 1Iannis Verstegen148: J16 2xvoorwedstrijd 2[6]07:14,732e
WILWillem III 2Thomas Markhorst036: J16 4xA-finale [2]06:46,955e
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4xA-finale [6]06:35,783e
WILWillem III 2Thomas Markhorst036: J16 4xvoorwedstrijd 2[2]06:40,333e
WILWillem III 1Valentijn Sohier036: J16 4xvoorwedstrijd 2[4]06:33,271e
WILWillem III 1Cas Simons035: J16 1xheat 2[6]08:18,485e
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xheat 2[3]08:00,894e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIMarten Steketee119: LN 1xB-finale [2]08:08,345e
WILWillem IIIValentijn Sohier144: J18 8+A-finale [3]06:49,273e
WILWillem IIICas Simons149: J16 4*A-finale [5]07:12,181e
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xB-finale [6]07:23,345e
WILWillem III 1Thomas Markhorst148: J16 2xB-finale [5]07:21,764e
WILWillem IIIMarten Steketee119: LN 1xvoorwedstrijd 2[1]07:43,914e
WILWillem III 4Jules Mozes148: J16 2xvoorwedstrijd 4[2]07:33,924e
WILWillem III 2Valentijn Sohier148: J16 2xvoorwedstrijd 3[6]07:31,363e
WILWillem III 3Cas Simons148: J16 2xvoorwedstrijd 2[2]07:40,595e
WILWillem III 1Thomas Markhorst148: J16 2xvoorwedstrijd 2[3]07:27,693e
WILWillem III 2Cas Simons036: J16 4xA-finale [6]07:21,316e
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xA-finale [2]06:42,544e
WILWillem III 2Cas Simons036: J16 4xvoorwedstrijd 1[2]07:12,203e
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xvoorwedstrijd 1[4]06:50,041e
WILWillem III 6Thomas Markhorst035: J16 1xheat 4[2]08:13,865e
WILWillem III 3Cas Simons035: J16 1xheat 4[1]08:12,804e
WILWillem III 7Olivier de Boer035: J16 1xheat 4[6]08:11,433e
WILWillem III 1Floris Klein Obbink035: J16 1xheat 3[3]09:11,546e
WILWillem III 4Bouke Hoekstra035: J16 1xheat 3[6]08:12,462e
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xheat 2[2]08:22,104e
WILWillem III 5Marten Steketee035: J16 1xheat 2[4]07:53,491e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xD-finale [2]
WILWillem III 3David Verboom148: J16 2xvoorwedstrijd 2[7]
WILWillem III 4David van Velden148: J16 2xvoorwedstrijd 2[6]
WILWillem III 1Marten Steketee148: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]
WILWillem III 2Thomas Markhorst148: J16 2xvoorwedstrijd 1[4]
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xA-finale [7]10:03,984e
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xA-finale [5]09:40,533e
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xhalve-finale 2[3]09:25,813e
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xhalve-finale 1[6]09:26,042e
WILWillem III 1Iannis Verstegen036: J16 4xA-finale [6]
WILWillem III 2David Verboom036: J16 4xA-finale [5]
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xkwart-finale 2[4]
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xkwart-finale 1[4]
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xkwart-finale 1[2]
WILWillem III 3Valentijn Sohier210: J16 1xtime-trial 09:10,0323e
WILWillem III 4Olivier de Boer210: J16 1xtime-trial 09:03,6921e
WILWillem III 2Thomas de Hertog210: J16 1xtime-trial 08:23,146e
WILWillem III 1Ies Wiersma210: J16 1xtime-trial 08:14,501e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIJill van Remundt120: M18 2xheat [1]08:50,773e
WILWillem III 1Fanny Bon211: M18 1xhalve-finale 3[4]08:25,782e
WILWillem III 2Floor van Lieshout211: M18 1xhalve-finale 1[5]08:49,445e
WILWillem III 3To Wiersma211: M18 1xhalve-finale 1[2]08:44,493e
WILWillem III 2Floor van Lieshout211: M18 1xvoorwedstrijd 5[6]09:15,172e
WILWillem III 3To Wiersma211: M18 1xvoorwedstrijd 4[4]09:22,642e
WILWillem III 1Fanny Bon211: M18 1xvoorwedstrijd 1[3]09:00,021e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIFanny Bon121: JW 2xvoorwedstrijd 1[2]07:56,344e
WILWillem IIIFanny Bon019: JW 2xA-finale [1]07:48,633e
WILWillem IIIFanny Bon019: JW 2xvoorwedstrijd 1[2]07:55,592e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/RICXanne Vos050: M16 4xA-finale [6]07:48,842e
WILWillem III/RICXanne Vos050: M16 4xvoorwedstrijd 1[6]08:05,282e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIFloor van Lieshout155: M16 4*heat 2[4]08:01,914e
WILWillem III 1Jill van Remundt154: M16 2xheat 2[3]08:41,034e
WILWillem III 2Monse Dekker154: M16 2xheat 2[2]08:09,272e
WILWillem III/WeespNienke Harte154: M16 2xheat 1[2]08:37,326e
WILWillem IIILaurien Winckels043: M16 2xheat 3[4]08:56,556e
WILWillem III/WeespNienke Harte043: M16 2xheat 2[5]08:42,225e
WILWillem IIIXanne Vos044: M16 4xheat [2]07:40,844e
WILWillem III 2Floor van Lieshout042: M16 1x Bheat 4[4]08:37,772e
WILWillem III 1Xanne Vos042: M16 1x Bheat 3[4]09:00,833e
WILWillem III/WeespNienke Harte042: M16 1x Bheat 2[7]09:17,994e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/WeespXanne Vos155: M16 4*heat [4]08:17,623e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIXanne Vos035: M16 4*B-finale [5]08:12,591e
WILWillem IIIXanne Vos035: M16 4*voorwedstrijd 1[5]08:14,444e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIXanne Vos017: M16 4*time-trial 34:50,536e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIXanne Vos018: M164*D-ronde 21:46,22e
WILWillem IIIXanne Vos018: M164*B-ronde 00:55,85e
WILWillem IIIXanne Vos018: M164*A-ronde 10:15,85e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Camille Zaaijer149: M18 2xheat 2[6]08:32,325e
WILWillem III 1Ilse Dijkstra149: M18 2xheat 1[6]08:50,885e
WILWillem III 2Frances Krijnen147: M18 1xheat 1[5]09:05,184e
WILWillem IIIFrances Krijnen031: M18 1x Bheat 2[4]09:24,585e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIEva Verboom145: M18 4xA-finale [3]08:22,904e
WILWillem III 1Frances Krijnen143: M18 1xvoorwedstrijd 5[2]10:53,546e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Eva Verboom016: M18 4*time-trial 35:38,399e

Heineken Roeivierkamp 2011

12 maart 2011 t/m 13 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Eva Verboom017: M184*D-ronde 20:50,310e
WILWillem III 2Eva Verboom017: M184*C-ronde 03:13,410e
WILWillem III 2Eva Verboom017: M184*B-ronde 01:01,310e
WILWillem III 2Eva Verboom017: M184*A-ronde 10:08,810e