Maarten Jongh

291 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+A-finale [4]07:03,054e
ORCOrcaKai Mos116: LHE 8+A-finale [5]06:15,475e
ORCOrca 1Mart Boersma111: HB 4+A-finale [6]06:54,065e
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:14,932e
ORCOrca 2Casper Bakker111: HB 4+voorwedstrijd 1[7]07:46,113e
ORCOrca 1Mart Boersma111: HB 4+voorwedstrijd 1[5]07:18,141e
ORCOrcaLex Zwakenberg019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:17,556e
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:35,967e
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+voorwedstrijd 1[8]07:08,526e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+A-finale [8]07:00,426e
ORCOrcaBento Noldus116: LHE 8+A-finale [3]06:17,495e
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+A-finale [2]06:19,487e
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+voorwedstrijd 1[5]07:01,873e
ORCOrcaThijs Rijnders019: LHEj 8+B-finale [3]06:26,632e
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+B-finale [6]06:26,394e
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+B-finale [5]07:13,922e
ORCOrcaThijs Rijnders019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:36,226e
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:24,776e
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]07:25,305e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+B-finale [1]06:53,191e
ORCOrcaLex Zwakenberg124: LHB 8+A-finale [1]06:08,861e
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+time-trial 06:09,567e
ORCOrcaLex Zwakenberg124: LHB 8+time-trial 05:29,581e
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+time-trial 05:34,2110e
ORCOrcaLex Zwakenberg019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:16,754e
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:19,565e
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+voorwedstrijd 3[3]06:55,034e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+B-finale [4]07:47,701e
ORCOrcaLex Zwakenberg124: LHB 8+A-finale [4]07:21,375e
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+B-finale [3]07:09,124e
ORCOrcaHinke Oostveen136: DB 8+voorwedstrijd 2[7]07:31,805e
ORCOrcaLex Zwakenberg124: LHB 8+voorwedstrijd 2[6]06:51,802e
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+voorwedstrijd 2[4]06:48,846e
ORCOrcaLex Zwakenberg019: LHEj 8+A-finale [2]06:47,692e
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+B-finale [2]06:49,914e
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+A-finale [1]07:01,817e
ORCOrcaLex Zwakenberg019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:19,613e
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:23,417e
ORCOrcaHinke Oostveen029: DEj 8+voorwedstrijd 2[1]07:07,784e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut029: DEj 8+B-finale [1]07:47,683e
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+C-finale [2]06:50,022e
ORCOrcaLex Zwakenberg019: LHEj 8+time-trial 05:13,5814e
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut029: DEj 8+time-trial 05:29,508e
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+time-trial 04:54,2911e
ORCOrcaLex Zwakenberg124: LHB 8+time-trial 05:07,426e
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut136: DB 8+time-trial 05:42,308e
ORCOrcaPim Mattijssen112: HB 8+time-trial 05:06,518e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut220: DB 8+A-finale [6]07:41,136e
ORCOrcaLex Zwakenberg212: LHB 8+voorwedstrijd 2[5]06:37,274e
ORCOrcaCasper Bakker203: HB 8+voorwedstrijd 3[4]06:48,514e
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut220: DB 8+voorwedstrijd 1[3]07:26,022e
ORCOrcaLex Zwakenberg107: LHEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:40,233e
ORCOrca/ArgoAnouk van Haare117: LDEj 4*voorwedstrijd 1[2]08:18,025e
ORCOrcaCasper Bakker102: HEj 8+voorwedstrijd 3[2]06:41,565e
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut112: DEj 8+voorwedstrijd 3[3]07:29,506e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaThijs Rijnders004: LHB 8+voorwedstrijd 2[5]07:27,424e
ORCOrcaCasper Bakker003: HB 8+voorwedstrijd 3[5]06:40,895e
ORCOrcaVeerle Van den Meerschaut005: DB 8+voorwedstrijd 1[4]07:26,803e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+A-finale [3]06:31,241e
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+voorwedstrijd 1[3]06:40,651e
ORCOrcaNicos Starreveld004: O 2-A-finale [4]07:05,544e
ORCOrcaNicos Starreveld004: O 2-voorwedstrijd 3[1]06:59,711e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-A-finale [2]07:33,866e
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-A-finale [4]06:11,512e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2-D-finale [6]
ORCOrcaRobin van Putten106: O 4+A-finale [6]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt110: N 1xvoorwedstrijd 3[3]
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4-halve-finale 1[4]
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-B-finale [8]07:30,905e
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-halve-finale 2[7]09:45,206e
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xA-finale [5]
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt060: B 1xvoorwedstrijd 1[6]09:53,241e
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-kwart-finale 4[3]08:15,613e
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2-kwart-finale 2[2]08:18,826e
ORCOrcaRobin van Putten006: N 4+voorwedstrijd 3[4]07:45,433e
ORCOrcaJeppe Rietveld251: Dev 4-time-trial 06:48,194e
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2-time-trial 07:44,8024e
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-time-trial 07:23,3613e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierA-finale [5]11:21,677e
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude Viervoorwedstrijd 2[5]06:37,641e
ORCOrcaRobin van Putten020: O 4+voorwedstrijd 2[1]07:17,664e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNicos Starreveld051: SA 4xA-finale [4]06:17,464e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt111: B 1xB-finale [4]08:59,944e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt111: B 1xvoorwedstrijd 1[3]07:59,914e
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt004: N 1xvoorwedstrijd 4[6]08:58,645e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/Newcastle UBCJasper Holst205: SA 2-herkansing 1[2]09:35,384e
ORCOrca/Newcastle UBCJasper Holst205: SA 2-voorwedstrijd 3[6]07:56,084e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude Viervoorwedstrijd 1[1]07:00,425e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMartijn Krupers123: LB 1xA-finale [6]07:34,541e
ORCOrca 2Sebastiaan Huber102: SA 2-A-finale [6]06:50,883e
ORCOrca 1Djimmer Smits102: SA 2-A-finale [3]06:45,551e
ORCOrcaJort Timmer107: O 4+A-finale [3]06:33,792e
ORCOrca 2Max KŒ_hne109: N 2-voorwedstrijd 2[4]07:45,485e
ORCOrcaMartijn Krupers123: LB 1xvoorwedstrijd 2[7]07:42,382e
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema111: B 1xvoorwedstrijd 2[7]07:40,533e
ORCOrca 2Sebastiaan Huber102: SA 2-voorwedstrijd 2[3]07:11,272e
ORCOrca 1Djimmer Smits102: SA 2-voorwedstrijd 1[4]07:06,922e
ORCOrcaJort Timmer107: O 4+voorwedstrijd 1[5]06:46,662e
ORCOrca/Euros/PhocasErik Dekker009: LSA 4-A-finale [3]06:21,933e
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-A-finale [4]06:15,832e
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema004: N 1xA-finale [4]07:34,246e
ORCOrca 1Djimmer Smits003: O 2-A-finale [4]06:47,691e
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+A-finale [3]06:38,113e
ORCOrca/Euros/PhocasErik Dekker009: LSA 4-voorwedstrijd 1[6]06:25,152e
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema004: N 1xvoorwedstrijd 2[5]07:29,471e
ORCOrca 1Djimmer Smits003: O 2-voorwedstrijd 3[4]06:52,061e
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+voorwedstrijd 2[7]06:42,542e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema111: B 1xB-finale [6]08:35,961e
ORCOrcaJort Timmer107: O 4+A-finale [2]08:02,044e
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema111: B 1xvoorwedstrijd 2[4]09:21,444e
ORCOrcaJort Timmer107: O 4+voorwedstrijd 2[5]07:38,003e
ORCOrca 2Djimmer Smits003: O 2-A-finale [3]07:49,004e
ORCOrca 1Max KŒ_hne003: O 2-voorwedstrijd 2[2]08:04,904e
ORCOrca 2Djimmer Smits003: O 2-voorwedstrijd 1[3]07:37,162e
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+voorwedstrijd 2[5]07:05,355e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaSebastiaan Huber111: LM 2-A-finale [1]06:48,642e
ORCOrcaJonathan Hijlkema120: M 1xC-finale [3]07:26,373e
ORCOrcaSebastiaan Huber111: LM 2-voorwedstrijd 1[2]07:00,582e
ORCOrcaJonathan Hijlkema120: M 1xherkansing 1[1]07:22,414e
ORCOrca/Pampus/Spaarne/ProteusDjimmer Smits047: M 4+A-finale [5]06:28,002e
ORCOrcaSebastiaan Huber011: LM 2-A-finale [5]06:52,361e
ORCOrcaJonathan Hijlkema120: M 1xvoorwedstrijd 3[6]07:46,386e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Jonathan Hijlkema111: B 1xA-finale [2]07:53,153e
ORCOrca 2Sebastiaan Huber102: SA 2-A-finale [6]07:16,224e
ORCOrcaJort Timmer107: O 4+A-finale [3]07:16,792e
ORCOrca/Spaarne/PampusDjimmer Smits107: O 4+A-finale [4]07:00,451e
ORCOrcaMax KŒ_hne109: N 2-voorwedstrijd 1[6]07:52,455e
ORCOrca 1Jonathan Hijlkema111: B 1xvoorwedstrijd 3[6]07:51,552e
ORCOrca 2Sebastiaan Huber102: SA 2-voorwedstrijd 1[4]07:36,472e
ORCOrca 1Djimmer Smits102: SA 2-voorwedstrijd 1[6]07:35,461e
ORCOrcaSebastiaan Huber002: SA 4-A-finale [6]06:36,713e
ORCOrca 1Djimmer Smits003: O 2-A-finale [5]07:16,171e
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+A-finale [7]07:04,112e
ORCOrcaJonathan Hijlkema004: N 1xvoorwedstrijd 2[6]07:26,183e
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+voorwedstrijd 3[7]06:50,222e
ORCOrca 2Max KŒ_hne003: O 2-voorwedstrijd 2[6]07:39,516e
ORCOrca 1Djimmer Smits003: O 2-voorwedstrijd 1[7]07:03,911e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema111: B 1xB-finale [5]07:50,491e
ORCOrcaSebastiaan Huber102: SA 2-A-finale [7]07:05,623e
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema111: B 1xvoorwedstrijd 2[2]08:11,344e
ORCOrcaSebastiaan Huber102: SA 2-voorwedstrijd 2[3]07:09,693e
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema004: N 1xA-finale [4]07:38,395e
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+A-finale [7]06:50,473e
AEGAegir/Orca/GyasTim van de Vendel002: SA 4-voorwedstrijd 1[3]06:26,324e
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema004: N 1xvoorwedstrijd 1[7]07:27,712e
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+voorwedstrijd 1[6]07:04,333e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMartijn Krupers123: LB 1xA-finale [1]07:53,383e
ORCOrcaSebastiaan Huber102: SA 2-A-finale [4]07:03,022e
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund102: SA 2-A-finale [2]06:59,361e
ORCOrca/VidarWietse Venema120: LN 4-A-finale [3]06:46,583e
ORCOrcaSebastiaan Huber102: SA 2-voorwedstrijd 2[3]07:01,842e
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund102: SA 2-voorwedstrijd 1[2]07:00,601e
ORCOrca/VidarWietse Venema120: LN 4-voorwedstrijd 2[4]06:45,761e
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema111: B 1xvoorwedstrijd 2[3]07:49,813e
ORCOrca 1Martijn Krupers011: LN 1xA-finale [1]07:52,813e
ORCOrca/VidarWietse Venema013: LDev 4-B-finale [3]06:46,363e
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema004: N 1xA-finale [1]08:06,634e
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund003: O 2-A-finale [2]07:08,611e
ORCOrca 1Martijn Krupers011: LN 1xvoorwedstrijd 2[3]07:52,902e
ORCOrca/VidarWietse Venema013: LDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:50,692e
ORCOrca 2Jonathan Hijlkema004: N 1xvoorwedstrijd 1[4]07:40,202e
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund003: O 2-voorwedstrijd 1[2]07:17,111e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Jurgen Langenhorst114: LN 1xA-finale [5]08:09,326e
ORCOrca 1Rutger Bruil114: LN 1xA-finale [3]07:29,592e
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund102: SA 2-B-finale [6]07:08,846e
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2-B-finale [7]07:08,525e
ORCOrca 2Daan Ram107: N 4-voorwedstrijd 2[7]06:57,136e
ORCOrca 2Jort Timmer106: N 2-voorwedstrijd 2[6]07:33,285e
ORCOrca 1Karel Noordam106: N 2-voorwedstrijd 1[3]07:38,144e
ORCOrca 1Rutger Bruil114: LN 1xvoorwedstrijd 2[4]07:43,842e
ORCOrca 3Martijn Krupers114: LN 1xvoorwedstrijd 1[5]07:43,863e
ORCOrca 2Jurgen Langenhorst114: LN 1xvoorwedstrijd 1[6]07:41,701e
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2-halve-finale 1[2]07:22,076e
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund102: SA 2-halve-finale 1[7]07:12,325e
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund005: O 2-A-finale [3]06:50,182e
ORCOrcaDaan Ram036: Dev 4-voorwedstrijd 3[4]07:02,045e
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund005: O 2-voorwedstrijd 1[5]07:06,462e
ORCOrca 3Martijn Krupers110: LSA 1xvoorwedstrijd 4[5]07:48,455e
ORCOrca 1Rutger Bruil110: LSA 1xvoorwedstrijd 4[7]07:35,124e
ORCOrca/OkeanosJan Erik Freund102: SA 2-voorwedstrijd 3[4]07:01,023e
ORCOrcaDjimmer Smits102: SA 2-voorwedstrijd 1[2]07:01,093e
ORCOrcaJort Timmer006: N 4+voorwedstrijd 1[5]07:01,224e
ORCOrcaJonathan Hijlkema007: B 1xvoorwedstrijd 3[3]07:54,453e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierA-finale [1]10:22,123e
ORCOrcaKarel Noordam040: N 4+A-finale [2]07:13,975e
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude Viervoorwedstrijd 1[1]06:44,333e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDjimmer Smits002: H 2e divisie 8+time-trial 26:05,903e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDjimmer Smits003: H2eDiv8+D-ronde 15:55,73e
ORCOrcaDjimmer Smits003: H2eDiv8+C-ronde 02:05,71e
ORCOrcaDjimmer Smits003: H2eDiv8+B-ronde 00:39,67e
ORCOrcaDjimmer Smits003: H2eDiv8+A-ronde 07:36,83e

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 februari 2012 t/m 26 februari 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJonathan Hijlkema034: N 1xtime-trial 22:18,123e
ORCOrcaKarel Noordam027: N 4+time-trial 19:00,741e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Jurgen Langenhorst123: LB 1xA-finale [5]07:56,856e
ORCOrcaTies Corten105: O 1xA-finale [4]08:16,916e
ORCOrcaSebastiaan Huber102: SA 2-A-finale [4]07:01,251e
ORCOrcaThijs Kersten118: LO 4-A-finale [5]06:24,252e
ORCOrcaTies Corten110: N 2xA-finale [4]06:59,302e
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis114: LSA 2-A-finale [5]07:03,421e
ORCOrca 2Thijs Kersten106: O 4-A-finale [6]06:19,161e
ORCOrcaWietse Venema117: LO 1xvoorwedstrijd 2[6]07:50,784e
ORCOrca 2Jurgen Langenhorst123: LB 1xvoorwedstrijd 2[7]07:43,421e
ORCOrca 1Thijs Kersten123: LB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:00,763e
ORCOrca 2Sebastiaan Huber111: B 1xvoorwedstrijd 2[6]07:30,541e
ORCOrcaTies Corten105: O 1xvoorwedstrijd 1[4]07:31,161e
ORCOrcaThijs Kersten118: LO 4-voorwedstrijd 1[6]06:35,031e
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis114: LSA 2-voorwedstrijd 2[4]
ARGArgo/Orca/LagaJolmer Van der Sluis052: LSA 2+A-finale [6]07:37,891e
ORCOrcaSebastiaan Huber002: SA 4-A-finale [5]06:21,352e
ORCOrcaWietse Venema011: LN 1xA-finale [2]07:50,706e
ORCOrcaMartijn Krupers010: LO 2-A-finale [3]07:10,083e
ORCOrca 1Tom Christian de Visser004: N 1xA-finale [6]07:36,965e
ARGArgo/Orca/LagaJolmer Van der Sluis052: LSA 2+voorwedstrijd 2[5]
ORCOrcaWietse Venema011: LN 1xvoorwedstrijd 1[4]07:40,892e
ORCOrca 1Tom Christian de Visser004: N 1xvoorwedstrijd 4[6]07:27,891e
ORCOrca 2Ties Corten004: N 1xvoorwedstrijd 3[5]07:37,733e
ORCOrcaMartijn Krupers010: LO 2-voorwedstrijd 1[6]07:34,632e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis111: LM 2-A-finale [4]06:44,001e
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis111: LM 2-voorwedstrijd 2[1]07:00,361e
ORCOrcaWietse Venema106: LM 1xvoorwedstrijd 1[4]07:35,605e
ORCOrcaSebastiaan Huber030: M 4-A-finale [3]06:20,822e
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis008: LM 2-A-finale [1]06:49,313e
ORCOrcaWietse Venema015: LM 1xvoorwedstrijd 2[4]07:49,655e
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis008: LM 2-voorwedstrijd 2[4]06:55,713e
ORCOrcaMartijn Krupers008: LM 2-voorwedstrijd 1[1]07:17,994e
ORCOrca/ThetaArjan Kuipers009: M 2-voorwedstrijd 2[3]06:53,524e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaWietse Venema123: LB 1xA-finale [6]08:27,241e
ORCOrcaWietse Venema123: LB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:26,062e
ORCOrca 1Ties Corten004: N 1xA-finale [2]09:08,094e
ORCOrcaWietse Venema011: LN 1xvoorwedstrijd 1[3]11:08,074e
ORCOrca 1Ties Corten004: N 1xvoorwedstrijd 2[5]09:40,563e
ORCOrca 2Tom Christian de Visser004: N 1xvoorwedstrijd 1[7]10:26,572e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTom Christian de Visser110: B 1xA-finale [6]07:50,632e
ORCOrcaSebastiaan Huber115: LSA 8+voorwedstrijd 2[6]06:11,254e
ORCOrcaTom Christian de Visser110: B 1xvoorwedstrijd 2[2]08:02,601e
ARGArgo/Vidar/Proteus/OrcaJolmer Van der Sluis003: SA 4-A-finale [4]06:42,492e
ORCOrcaSebastiaan Huber013: LSA 4-A-finale [4]07:00,622e
ORCOrcaTom Christian de Visser008: N 1xA-finale [2]08:24,333e
ORCOrcaMartijn Krupers017: LO 2-A-finale [3]08:05,751e
ORCOrcaTom Christian de Visser008: N 1xvoorwedstrijd 2[7]08:12,512e
ORCOrca 1Ties Corten018: LN 1xvoorwedstrijd 3[4]08:21,653e
ORCOrca 2Wietse Venema018: LN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:23,923e
ORCOrcaMartijn Krupers017: LO 2-voorwedstrijd 2[4]07:55,812e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaSebastiaan Huber104: SA 8+A-finale [2]05:54,843e
ORCOrcaWietse Venema123: LB 1xA-finale [3]07:50,982e
ORCOrca 2Ties Corten111: B 1xA-finale [4]07:35,521e
ORCOrcaWietse Venema123: LB 1xvoorwedstrijd 1[5]07:37,352e
ORCOrca 1Tom Christian de Visser111: B 1xvoorwedstrijd 2[5]07:25,473e
ORCOrca 2Ties Corten111: B 1xvoorwedstrijd 2[7]07:21,381e
ORCOrca 1Martijn Krupers102: SA 2-voorwedstrijd 2[5]07:10,323e
ORCOrca 2Jurgen Langenhorst102: SA 2-voorwedstrijd 1[4]07:10,074e
ORCOrcaSebastiaan Huber002: SA 4-A-finale [5]06:23,874e
ORCOrca 1Martijn Krupers003: O 2-A-finale [2]07:06,455e
ORCOrca 2Tom Christian de Visser003: O 2-A-finale [4]07:02,844e
ORCOrcaWietse Venema011: LN 1xvoorwedstrijd 3[4]07:33,963e
ORCOrca 2Ties Corten004: N 1xvoorwedstrijd 5[4]07:38,423e
ORCOrca 1Tom Christian de Visser004: N 1xvoorwedstrijd 3[4]07:31,173e
ORCOrca 2Tom Christian de Visser003: O 2-voorwedstrijd 2[6]07:11,441e
ORCOrca 1Martijn Krupers003: O 2-voorwedstrijd 1[3]07:11,653e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Ties Corten111: B 1xA-finale 07:27,623e
ORCOrca 1Tom Christian de Visser111: B 1xA-finale 07:25,142e
ORCOrca/ArgoJolmer Van der Sluis102: SA 2-voorwedstrijd 206:46,121e
ORCOrca 1Ties Corten004: N 1xA-finale 07:12,873e
ORCOrca 2Tom Christian de Visser004: N 1xB-finale 07:13,991e
ORCOrcaWietse Venema011: LN 1xvoorwedstrijd 107:34,633e
ORCOrca 1Ties Corten004: N 1xtime-trial 107:18,172e
ORCOrcaMartijn Krupers010: LO 2-voorwedstrijd 307:07,993e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/NereusJurgen Langenhorst114: LSA 8+A-finale [3]06:17,603e
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis160: SA 2-B-finale [2]07:02,521e
ORCOrcaTom Christian de Visser101: SA 1xB-finale [4]08:04,442e
ORCOrca/NereusRoland Torensma117: LO 4-A-finale [2]06:48,553e
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis160: SA 2-halve-finale 1[3]07:08,736e
ORCOrcaTom Christian de Visser101: SA 1xvoorwedstrijd 2[5]07:35,614e
ORCOrcaSebastiaan Huber039: SA 4-A-finale [3]06:41,511e
ORCOrcaMartijn Krupers009: LSA 2-A-finale [2]07:45,603e
ORCOrcaWietse Venema016: LB 1xA-finale [6]08:41,844e
ORCOrcaTies Corten112: LSA 1xvoorwedstrijd 5[5]08:51,265e
ARGArgo/OrcaJolmer Van der Sluis160: SA 2-voorwedstrijd 2[7]07:08,982e
ORCOrcaMartijn Krupers009: LSA 2-voorwedstrijd 2[3]07:45,483e
ORCOrcaWietse Venema016: LB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:07,052e
ORCOrcaTom Christian de Visser007: B 1xvoorwedstrijd 3[2]07:57,532e

128e Varsity

10 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierA-finale [1]10:37,046e
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude Viervoorwedstrijd 3[2]06:50,653e

Heineken Roeivierkamp 2011

12 maart 2011 t/m 13 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ArgoRutger Bruil001: H1eDiv8+D-ronde 14:43,27e
ORCOrcaWietse Venema003: H2eDiv8+D-ronde 15:17,96e
ORCOrca/ArgoRutger Bruil001: H1eDiv8+C-ronde 02:14,19e
ORCOrcaWietse Venema003: H2eDiv8+C-ronde 02:22,48e
ORCOrcaWietse Venema003: H2eDiv8+B-ronde 00:43,69e
ORCOrca/ArgoRutger Bruil001: H1eDiv8+B-ronde 00:40,85e
ORCOrca/ArgoRutger Bruil001: H1eDiv8+A-ronde 07:02,39e
ORCOrcaWietse Venema003: H2eDiv8+A-ronde 07:23,57e