Michele Hillege

97 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllPuck Vree049: DTal 4*A-finale [8]08:05,944e
SKOSkøllPuck Vree049: DTal 4*voorwedstrijd 1[5]08:26,094e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Maud Joosstens136: DB 8+voorwedstrijd 1[3]09:08,826e
SKOSkøll 2Maud Joosstens135: DB 4+voorwedstrijd 1[5]08:19,634e
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*A-finale [4]07:55,521e
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[6]07:30,551e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnna Vos151: LWFm 4*A-finale [4]08:34,072e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllKatja van der Perk127: DE 4xA-finale [6]07:26,806e
SKOSkøllAnna Vos153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[2]08:39,786e
SKOSkøll (p3)Anna Vos035: LDEj 4*A-finale [2]07:26,053e
SKOSkøll (p3)Anna Vos035: LDEj 4*voorwedstrijd 2[2]07:27,721e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*A-finale [2]03:41,971e
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*halve-finale 1[3]03:38,151e
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*time-trial 03:34,711e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnna Vos127: DE 4xA-finale [3]07:50,548e
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*A-finale [6]07:38,592e
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*voorwedstrijd 1[1]07:42,972e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Anna Vos139: LDGb 2xA-finale [8]08:05,743e
SKOSkøll 2Anna Vos139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[5]08:00,844e
SKOSkøll 3Katja van der Perk139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[4]08:49,855e
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*A-finale [6]08:03,861e
SKOSkøllAnna Vos035: LDEj 4*voorwedstrijd 3[6]07:53,451e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnna Vos228: LDB 4*A-finale [1]07:40,421e
SKOSkøllAnna Vos228: LDB 4*voorwedstrijd 2[5]07:48,241e
SKOSkøllAnna Vos117: LDEj 4*voorwedstrijd 1[3]08:30,865e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMaud Joosstens006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 2[2]07:56,183e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllIris Visser103: LDEj 4*B-finale [3]08:15,583e
SKOSkøllIris Visser103: LDEj 4*voorwedstrijd 1[3]08:24,983e
SKOSkøllRebecca Kole006: DErv 2xA-finale [3]08:35,505e
SKOSkøllRebecca Kole006: DErv 2xvoorwedstrijd 2[3]08:28,641e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven128: LDE 4xA-finale [2]07:31,656e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven129: LDG 2xvoorwedstrijd 2[4]08:03,632e
SKOSkøll/NereusClarine Pameijer127: DB 8+voorwedstrijd 2[6]07:27,676e
SKOSkøllDanielle Akkermans120: DE 4xvoorwedstrijd 1[5]07:31,924e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven128: LDE 4xvoorwedstrijd 1[5]07:13,922e
SKOSkøllDanielle Akkermans130: LDB 1xvoorwedstrijd 3[1]08:59,925e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4*A-finale [6]07:38,346e
SKOSkøll 1Chantal van den Ouweland021: DDev 2xvoorwedstrijd 1[2]08:11,574e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4*voorwedstrijd 2[6]07:48,893e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4*C-finale [1]03:44,854e
SKOSkøllDanielle Akkermans028: LDB 2xvoorwedstrijd 3[2]08:28,473e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4*time-trial 03:38,407e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven131: LDB 4*A-finale [6]07:15,171e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven131: LDB 4*voorwedstrijd 2[2]06:56,471e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4*A-finale [5]07:23,264e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4*voorwedstrijd 1[5]07:30,262e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven135: LDB 4*A-finale [6]07:59,704e
SKOSkøll/NereusAdinda Pijpers133: LDG 2xvoorwedstrijd 2[6]08:19,344e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven135: LDB 4*voorwedstrijd 2[5]07:30,192e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4*B-finale [6]07:35,652e
SKOSkøll/NereusAdinda Pijpers028: LDB 2xvoorwedstrijd 1[7]08:37,304e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4*voorwedstrijd 3[3]07:31,413e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven131: LDB 4*A-finale [8]08:22,934e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven131: LDB 4*voorwedstrijd 2[6]08:11,133e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4*A-finale [4]08:50,443e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven027: LDEj 4*voorwedstrijd 3[4]08:27,281e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven227: LDB 4*A-finale [1]07:43,144e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven227: LDB 4*voorwedstrijd 2[5]07:48,012e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven125: LDEj 4*A-finale [1]07:44,606e
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven125: LDEj 4*voorwedstrijd 3[2]07:53,012e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnne-Sophie Enthoven006: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 2[3]08:07,774e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEmma Reeskamp007: LDEj 4*A-finale [5]08:17,672e
SKOSkøllEmma Reeskamp007: LDEj 4*voorwedstrijd 2[5]08:17,112e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaDouwe den Held172: HTal 8+A-finale [4]06:39,605e
ORCOrcaDouwe den Held172: HTal 8+voorwedstrijd 1[4]06:36,951e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMarilou Bodde171: DTal 8+A-finale [6]07:35,461e
ORCOrcaMarilou Bodde171: DTal 8+voorwedstrijd 1[6]07:28,351e