Govert Pellikaan

197 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2Damion Eigenberg101: HE 1xA-finale [3]07:10,525e
GYAGyas 1Luuk Adema101: HE 1xA-finale [4]06:59,072e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasDamion Eigenberg113: LHE 1xA-finale [3]07:10,271e
GYAGyasLuuk Adema101: HE 1xA-finale [3]07:00,002e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLuuk Adema101: HE 1xA-finale [5]07:25,741e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1xA-finale [4]07:24,764e
GYAGyasDamion Eigenberg007: LHE 1xA-finale [4]07:36,583e
GYAGyasDamion Eigenberg007: LHE 1xhalve-finale 2[1]07:52,512e
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1xhalve-finale 1[2]07:39,002e
GYAGyasDamion Eigenberg007: LHE 1xkwart-finale 3[4]07:57,551e
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1xkwart-finale 1[3]07:41,071e
GYAGyasLuuk Adema003: HE 1xtime-trial 06:51,561e
GYAGyasDamion Eigenberg007: LHE 1xtime-trial 07:07,866e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Reinier Goldhoorn113: LHE 1xA-finale [6]07:36,333e
GYAGyas 2Reinier Goldhoorn013: LHG 1xA-finale [6]07:51,922e
GYAGyas 2Reinier Goldhoorn013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[3]07:28,511e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasReinier Goldhoorn142: LM 1xA-finale [5]08:25,512e
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg110: BM 2xA-finale [4]07:19,223e
GYAGyas/AegirLuuk Adema110: BM 2xA-finale [6]06:57,251e
GYAGyasReinier Goldhoorn142: LM 1xtime-trial 07:54,072e
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg110: BM 2xtime-trial 06:46,653e
GYAGyas/AegirLuuk Adema110: BM 2xtime-trial 06:31,751e
GYAGyas/AegirLuuk Adema025: M 2xA-finale [3]07:03,391e
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg019: BLM 2xA-finale [5]07:16,591e
GYAGyasReinier Goldhoorn035: LM 1xvoorwedstrijd 2[4]08:24,293e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasReinier Goldhoorn113: LHE 1xA-finale [2]07:16,362e
GYAGyasDamion Eigenberg101: HE 1xA-finale [6]07:07,523e
GYAGyasDamion Eigenberg101: HE 1xvoorwedstrijd 1[5]07:08,022e
GYAGyas 2Reinier Goldhoorn013: LHG 1xB-finale [3]07:21,621e
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg001: HE 2xA-finale [1]06:25,964e
GYAGyas/AegirLuuk Adema001: HE 2xA-finale [3]06:14,512e
GYAGyas 2Reinier Goldhoorn013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[4]07:23,453e
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg001: HE 2xvoorwedstrijd 1[6]06:35,233e
GYAGyas/AegirLuuk Adema001: HE 2xvoorwedstrijd 1[3]06:25,241e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasReinier Goldhoorn013: LHG 1xA-finale [4]07:31,633e
GYAGyasReinier Goldhoorn013: LHG 1xtime-trial 05:26,803e
GYAGyasReinier Goldhoorn113: LHE 1xvoorwedstrijd 1[1]07:23,463e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLuuk Adema101: HE 1xA-finale [5]07:17,711e
GYAGyas 1Reinier Goldhoorn013: LHG 1xA-finale [5]07:41,883e
GYAGyas 1Reinier Goldhoorn013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[2]07:46,221e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir (SB)Melvin Twellaar003: HE 1xB-finale [6]07:04,652e
GYAGyas 3 (SB)Damion Eigenberg007: LHE 1xA-finale [1]07:03,552e
GYAGyas 3 (SB)Damion Eigenberg007: LHE 1xhalve-finale 2[2]07:39,511e
AEGAegir (SB)Melvin Twellaar003: HE 1xhalve-finale 1[2]08:01,176e
GYAGyas 2Reinier Goldhoorn007: LHE 1xkwart-finale 2[5]08:20,405e
GYAGyas 3 (SB)Damion Eigenberg007: LHE 1xkwart-finale 1[4]08:07,162e
GYAGyas (SB)Luuk Adema003: HE 1xkwart-finale 2[5]07:48,694e
AEGAegir (SB)Melvin Twellaar003: HE 1xkwart-finale 2[2]07:46,832e
GYAGyas (SB)Luuk Adema003: HE 1xtime-trial 06:41,3015e
AEGAegir (SB)Melvin Twellaar003: HE 1xtime-trial 06:38,8910e
GYAGyas 2Reinier Goldhoorn007: LHE 1xtime-trial 06:51,3110e
GYAGyas 3 (SB)Damion Eigenberg007: LHE 1xtime-trial 06:47,008e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Damion Eigenberg009: LG 1xA-finale [4]07:08,742e
GYAGyas 1Damion Eigenberg009: LG 1xvoorwedstrijd 3[4]07:24,651e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2 (SB)Damion Eigenberg007: LE 1xB-finale [4]07:25,644e
GYAGyas 2 (SB)Damion Eigenberg007: LE 1xhalve-finale 2[3]07:23,145e
GYAGyas 2 (SB)Damion Eigenberg007: LE 1xkwart-finale 1[5]07:25,092e
GYAGyas 2 (SB)Damion Eigenberg007: LE 1xtime-trial 06:56,579e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasDamion Eigenberg103: SA 4xA-finale [4]06:18,073e
GYAGyas 1Ernst Rodenburg109: N 2xvoorwedstrijd 3[1]06:55,854e
GYAGyasNils Meijer010: LSA 4-A-finale [4]06:06,753e
GYAGyas 1Sander Ubels060: B 1xvoorwedstrijd 4[2]07:46,715e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasDamion Eigenberg175: LO 1xA-finale [5]07:30,744e
GYAGyas/EurosDamion Eigenberg102: SA 2xA-finale [4]06:47,405e
GYAGyas 2Sander Ubels110: N 1xvoorwedstrijd 2[3]07:44,805e
GYAGyas 1Damion Eigenberg009: LSA 1xA-finale [1]07:19,954e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasSander Ubels070: B 1xB-finale [1]08:07,102e
GYAGyasSander Ubels070: B 1xvoorwedstrijd 3[2]07:52,762e
GYAGyasSander Ubels110: N 1xB-finale [2]08:04,343e
GYAGyasSander Ubels110: N 1xvoorwedstrijd 3[1]07:50,172e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2Damion Eigenberg116: LM 1xA-finale [4]08:00,976e
GYAGyas 2Damion Eigenberg116: LM 1xvoorwedstrijd 1[2]07:45,362e
GYAGyas 2Damion Eigenberg025: LM 1xA-finale [5]07:52,245e
GYAGyas 2Damion Eigenberg025: LM 1xvoorwedstrijd 1[5]07:36,273e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 3Damion Eigenberg110: N 1xB-finale [2]07:27,841e
GYAGyas 3Damion Eigenberg110: N 1xvoorwedstrijd 4[4]07:25,413e
GYAGyas 2Sander Ubels110: N 1xvoorwedstrijd 3[6]07:44,944e
GYAGyas 3Damion Eigenberg009: LSA 1xA-finale [5]07:26,663e
GYAGyas 3Damion Eigenberg009: LSA 1xvoorwedstrijd 2[3]07:33,773e
GYAGyasSander Ubels050: B 1xvoorwedstrijd 3[5]07:42,784e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 5Damion Eigenberg119: LN 1xA-finale [5]08:11,311e
GYAGyas 5Damion Eigenberg119: LN 1xvoorwedstrijd 3[6]07:55,361e
GYAGyas 2Damion Eigenberg009: LSA 1xA-finale [4]07:15,222e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2Damion Eigenberg202: LSA 1xB-finale [3]08:17,391e
GYAGyas 2Damion Eigenberg202: LSA 1xhalve-finale 2[3]08:54,654e
GYAGyasSander Ubels060: B 1xA-finale [2]
GYAGyasSander Ubels060: B 1xvoorwedstrijd 1[3]10:01,952e
GYAGyas 2Damion Eigenberg202: LSA 1xherkansing 2[4]08:47,341e
GYAGyas 2Damion Eigenberg202: LSA 1xtime-trial 08:05,208e
GYAGyas 2Geert Hemminga201: SA 1xtime-trial 08:24,8628e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasGeert Hemminga110: N 1xvoorwedstrijd 3[5]07:55,994e
GYAGyas 2Geert Hemminga060: B 1xA-finale [6]07:13,261e
GYAGyasMarinus Kiep009: LSA 1xA-finale [3]07:18,713e
GYAGyas 2Geert Hemminga060: B 1xvoorwedstrijd 1[5]07:20,563e
GYAGyasMarinus Kiep009: LSA 1xvoorwedstrijd 1[6]

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasGeert Hemminga120: M 1xB-finale [1]07:20,824e
GYAGyasMarloes Oldenburg119: W 1xhalve-finale A/B 1[4]07:46,584e
GYAGyasMarinus Kiep116: LM 1xvoorwedstrijd 3[1]07:24,844e
GYAGyasGeert Hemminga120: M 1xherkansing 1[1]07:52,825e
GYAGyasGeert Hemminga120: M 1xvoorwedstrijd 2[2]07:47,646e
GYAGyasMarloes Oldenburg119: W 1xvoorwedstrijd 1[1]08:09,742e
GYAGyasMarinus Kiep019: LM 1xvoorwedstrijd 1[4]08:07,256e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasGeert Hemminga070: B 1xA-finale [4]08:17,523e
GYAGyasMarloes Oldenburg017: DSA 1xA-finale [3]08:38,381e
GYAGyasGeert Hemminga070: B 1xvoorwedstrijd 1[3]07:26,491e
GYAGyasMarinus Kiep009: LSA 1xvoorwedstrijd 2[3]07:43,504e
GYAGyasMarinus Kiep122: LN 1xA-finale [1]07:33,321e
GYAGyasGeert Hemminga110: N 1xB-finale [4]07:47,183e
GYAGyasMarinus Kiep122: LN 1xvoorwedstrijd 1[3]08:03,351e
GYAGyasGeert Hemminga110: N 1xvoorwedstrijd 4[2]08:00,742e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2Marloes Oldenburg017: DSA 1xA-finale [2]07:43,712e
GYAGyas 2Marloes Oldenburg017: DSA 1xvoorwedstrijd 2[4]07:41,042e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMarloes Oldenburg125: DSA 1xA-finale [4]08:03,774e
GYAGyasMarinus Kiep122: LN 1xvoorwedstrijd 1[2]07:33,824e
GYAGyasMarinus Kiep009: LSA 1xA-finale [2]08:02,306e
GYAGyasMarinus Kiep009: LSA 1xvoorwedstrijd 1[3]07:46,413e
GYAGyasMarloes Oldenburg017: DSA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:11,853e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2Tim Weerkamp003: LSA 1xB-finale [2]07:35,462e
GYAGyasMarloes Oldenburg005: DSA 1xB-finale [3]08:27,346e
GYAGyas 2Tim Weerkamp003: LSA 1xhalve-finale 1[5]08:12,445e
GYAGyasMarloes Oldenburg005: DSA 1xhalve-finale 1[7]08:59,656e
GYAGyas 1Marinus Kiep003: LSA 1xherkansing 2[7]08:27,775e
GYAGyasMarloes Oldenburg005: DSA 1xherkansing 1[4]08:38,322e
GYAGyas 1Marinus Kiep003: LSA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:07,255e
GYAGyas 2Tim Weerkamp003: LSA 1xvoorwedstrijd 2[4]07:48,471e
GYAGyasMarloes Oldenburg005: DSA 1xvoorwedstrijd 2[6]08:49,684e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMarloes Oldenburg130: DO 1xA-finale [5]07:59,861e
GYAGyasJoost Kuiper103: SA 2xA-finale [6]06:50,804e
GYAGyasMarloes Oldenburg015: DSA 1xA-finale [2]07:46,202e
GYAGyasMarloes Oldenburg015: DSA 1xvoorwedstrijd 1[5]07:59,143e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJoost Kuiper117: LM 2-A-finale [5]06:43,353e
GYAGyasMarloes Oldenburg119: W 1xC-finale [2]07:56,993e
GYAGyasJoost Kuiper117: LM 2-voorwedstrijd 2[3]06:51,462e
GYAGyasMarloes Oldenburg119: W 1xherkansing 2[3]07:50,833e
GYAGyasJoost Kuiper014: LM 2-A-finale [4]06:45,355e
GYAGyasMarloes Oldenburg119: W 1xvoorwedstrijd 3[4]07:52,142e
GYAGyasJoost Kuiper014: LM 2-voorwedstrijd 1[1]06:46,071e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJoost Kuiper101: SA 2-A-finale [5]06:55,611e
GYAGyasJoost Kuiper113: LSA 2-A-finale [3]06:56,751e
GYAGyasMarloes Oldenburg015: DSA 1xA-finale [2]08:02,931e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJoost Kuiper114: LSA 2-A-finale [4]07:19,401e
GYAGyasJoost Kuiper114: LSA 2-voorwedstrijd 1[3]07:04,771e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2Marloes Oldenburg125: DSA 1xA-finale [5]08:03,023e
GYAGyas 2Marloes Oldenburg125: DSA 1xvoorwedstrijd 2[3]
GYAGyas 2Marloes Oldenburg015: DSA 1xA-finale [4]08:15,434e
GYAGyas 2Marloes Oldenburg015: DSA 1xvoorwedstrijd 1[3]08:12,941e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 3Emma Corbijn van Willenswaard117: DB 1xvoorwedstrijd 3[2]09:16,423e
GYAGyas 1Joost Kuiper206: LSA 2-halve-finale 2[3]07:05,762e
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard203: DSA 1xherkansing 2[2]11:17,866e
GYAGyasEmma Corbijn van Willenswaard203: DSA 1xvoorwedstrijd 2[6]08:57,764e
GYAGyas 1Joost Kuiper206: LSA 2-voorwedstrijd 3[4]07:36,192e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasRogier Blink001: Oude Viervoorwedstrijd 2[4]06:35,772e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/HunzeMarloes Oldenburg128: DSA 2xA-finale [4]08:09,784e
GYAGyasMarloes Oldenburg015: DSA 1xA-finale [2]08:36,522e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMarloes Oldenburg119: W 1xherkansing 4[1]08:15,975e
GYAGyas/EurosTim Weerkamp011: LM 2-A-finale [6]07:03,016e
GYAGyasMarloes Oldenburg119: W 1xvoorwedstrijd 2[4]08:20,095e
GYAGyas/EurosTim Weerkamp011: LM 2-voorwedstrijd 1[3]07:06,922e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMarloes Oldenburg018: DN 1xA-finale [4]09:40,891e
GYAGyasMarloes Oldenburg018: DN 1xvoorwedstrijd 1[4]09:54,521e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMarloes Oldenburg130: DO 1xA-finale [2]08:38,142e
GYAGyasMarloes Oldenburg130: DO 1xvoorwedstrijd 2[7]08:51,853e
GYAGyasTim Weerkamp011: LSA 1xA-finale [7]08:14,393e
KNRGyasMarloes Oldenburg021: DSA 1xvoorwedstrijd 1[5]09:11,314e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMarloes Oldenburg130: DO 1xA-finale [4]09:05,053e
GYAGyasMarloes Oldenburg130: DO 1xvoorwedstrijd 1[5]10:01,231e
GYAGyasMarloes Oldenburg018: DN 1xA-finale [4]09:56,021e
GYAGyasMarloes Oldenburg018: DN 1xvoorwedstrijd 1[3]08:58,301e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMarloes Oldenburg136: DB 1xA-finale [2]08:23,651e
GYAGyasMarloes Oldenburg136: DB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:31,861e
GYAGyasMarloes Oldenburg018: DN 1xA-finale [3]08:16,302e
GYAGyasMarloes Oldenburg018: DN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:16,181e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMarloes Oldenburg055: DB 1xtime-trial 13:27,41e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2Tim Weerkamp110: LSA 1xA-finale [2]09:23,076e
GYAGyas 2Tim Weerkamp110: LSA 1xhalve-finale 2[5]07:21,293e
GYAGyasTim Weerkamp012: LO 1xA-finale [6]07:37,284e
GYAGyas 2Tim Weerkamp110: LSA 1xvoorwedstrijd 2[4]07:34,461e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasTim Weerkamp123: LB 1xA-finale [6]07:45,161e
GYAGyasRogier Blink102: SA 2-A-finale [4]06:42,532e
GYAGyasTim Weerkamp123: LB 1xvoorwedstrijd 1[4]07:33,041e
GYAGyasRogier Blink102: SA 2-voorwedstrijd 1[6]06:48,411e
GYAGyasTim Weerkamp011: LN 1xA-finale [4]07:44,144e
GYAGyasTim Weerkamp011: LN 1xvoorwedstrijd 3[2]07:29,071e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasFrank Janssen004: N 1xtime-trial 107:46,1817e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Rogier Blink160: SA 2-A-finale [3]06:54,973e
GYAGyas 1Joris Pijs112: LSA 1xA-finale [6]07:19,694e
GYAGyasTim Weerkamp115: LSB 1xA-finale [6]07:39,185e
GYAGyasFrank Janssen109: N 1xA-finale [2]08:13,016e
GYAGyas 1Rogier Blink160: SA 2-halve-finale 1[2]06:45,922e
GYAGyas 1Joris Pijs112: LSA 1xhalve-finale 2[3]07:26,592e
GYAGyasFrank Janssen109: N 1xvoorwedstrijd 1[6]07:45,932e
GYAGyas 1Tim Weerkamp016: LB 1xA-finale [4]08:22,222e
GYAGyas 2Tim Weerkamp112: LSA 1xvoorwedstrijd 1[4]08:31,366e
GYAGyas 1Joris Pijs112: LSA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:10,172e
GYAGyas 1Rogier Blink160: SA 2-voorwedstrijd 3[3]07:04,284e
GYAGyas 1Tim Weerkamp016: LB 1xvoorwedstrijd 1[5]07:53,521e
GYAGyasFrank Janssen007: B 1xvoorwedstrijd 1[3]08:15,674e