Rene Hillege

386 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek101: HE 1xA-finale [2]06:56,731e
SKOSkøll/OrcaDaan Klomp001: HE 2xA-finale [3]06:40,604e
SKOSkøll/ThêtaLennart van Lierop001: HE 2xA-finale [4]06:26,111e
SKOSkøll/OrcaDaan Klomp001: HE 2xlotingsrace [5]06:37,083e
SKOSkøll/ThêtaLennart van Lierop001: HE 2xlotingsrace [8]06:30,171e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek101: HE 1xA-finale [5]06:55,731e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+A-finale [6]06:16,884e
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2-B-finale [4]07:19,965e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1xA-finale [2]07:23,132e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1xA-finale [1]07:20,471e
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1xB-finale [1]07:38,141e
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2-halve-finale 1[2]07:19,135e
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1xhalve-finale 1[4]07:56,014e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1xhalve-finale 2[1]07:32,111e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1xhalve-finale 1[1]07:34,491e
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1xkwart-finale 3[3]08:02,472e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1xkwart-finale 4[4]07:51,931e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1xkwart-finale 3[3]07:51,151e
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2-herkansing 1[4]07:00,771e
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2-time-trial 06:32,409e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1xtime-trial 06:55,585e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1xtime-trial 06:53,433e
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1xtime-trial 07:05,153e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierA-finale [6]10:07,822e
SKOSkøll 2Wibout Rustenburg010: HE 2+A-finale [2]08:32,411e
SKOSkøllDavid Kampman011: HE 1xA-finale [2]08:46,113e
SKOSkøllDavid Kampman011: HE 1xvoorwedstrijd 2[4]08:47,361e
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude Viervoorwedstrijd 1[4]07:10,972e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMichiel Moerman052: HG 2xA-finale [1]07:16,122e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop130: M 4xA-finale [1]06:13,921e
SKOSkøll (P2)Michiel Moerman054: MDev 2xA-finale [2]07:24,222e
SKOSkøllLennart van Lierop010: M 4xA-finale [1]06:22,731e
SKOSkøll (P2)Michiel Moerman054: MDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:15,961e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Joris Moerman106: HGb 4-A-finale [3]06:11,781e
SKOSkøll 2Joris Moerman106: HGb 4-voorwedstrijd 2[3]06:16,111e
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xB-finale [2]06:41,451e
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[5]06:44,074e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xB-finale [2]03:24,601e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek001: HE 2xA-finale [1]06:48,263e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop001: HE 2xA-finale [3]06:44,862e
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xhalve-finale 2[3]03:20,222e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop001: HE 2xvoorwedstrijd 2[4]06:40,181e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek001: HE 2xvoorwedstrijd 1[3]06:39,742e
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xtime-trial 03:16,823e
SKOSkøll 1Michiel Moerman108: HG 2xA-finale [2]06:49,823e
SKOSkøll 2Olav Molenaar108: HG 2xA-finale [3]06:38,651e
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xA-finale [4]07:17,413e
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xvoorwedstrijd 2[1]07:23,682e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMichiel Moerman110: HB 2xA-finale [8]07:00,941e
SKOSkøllMichiel Moerman108: HG 2xA-finale [1]07:01,085e
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xA-finale [3]07:25,741e
SKOSkøll 1Job Huigsloot101: HE 1xA-finale [7]07:31,225e
SKOSkøllJob Huigsloot003: HG 1xA-finale [4]07:36,152e
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xA-finale [5]07:06,163e
SKOSkøllJob Huigsloot003: HG 1xvoorwedstrijd 2[1]07:31,511e
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[2]06:57,631e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMaarten Klop108: HG 2xA-finale [2]07:11,135e
SKOSkøll/ProteusOlav Molenaar004: HG 2-A-finale [6]07:26,251e
SKOSkøllMaarten Klop008: HDev 2xA-finale [8]07:26,662e
SKOSkøll/ProteusOlav Molenaar004: HG 2-voorwedstrijd 2[3]07:30,321e
SKOSkøllMaarten Klop008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:12,141e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+A-finale [6]05:34,171e
SKOSkøllMaarten Klop205: HG 2xA-finale [5]06:43,462e
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2-B-finale [2]06:42,634e
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1xB-finale [4]07:09,105e
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1xB-finale [3]07:08,654e
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1xB-finale [5]07:00,571e
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1xA-finale [6]07:11,924e
SKOSkøllMaarten Klop205: HG 2xvoorwedstrijd 2[5]07:04,251e
SKOSkøllMaarten Klop103: HDev 2xA-finale [3]07:21,412e
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1xhalve-finale 1[5]07:43,263e
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1xhalve-finale 2[4]08:08,796e
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1xhalve-finale 2[5]07:56,905e
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1xhalve-finale 1[1]07:58,855e
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2-halve-finale 2[6]07:21,534e
SKOSkøllMaarten Klop103: HDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:32,721e
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1xkwart-finale 2[4]08:01,392e
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1xkwart-finale 4[3]07:55,193e
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1xkwart-finale 4[5]07:48,661e
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1xkwart-finale 3[2]07:49,552e
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2-herkansing 1[4]07:26,803e
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2-time-trial 06:21,5010e
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1xtime-trial 06:40,1912e
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1xtime-trial 06:39,0011e
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1xtime-trial 06:34,585e
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1xtime-trial 06:43,502e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierA-finale [2]10:08,203e
SKOSkøllDavid Kampman026: LHG 1xA-finale [3]07:40,883e
SKOSkøllJob Huigsloot023: HG 1xA-finale [3]07:51,413e
SKOSkøllDavid Kampman026: LHG 1xvoorwedstrijd 2[4]07:59,651e
SKOSkøllJob Huigsloot023: HG 1xvoorwedstrijd 1[2]07:47,701e
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude Viervoorwedstrijd 3[5]06:36,492e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMark Nijmeijer107: B 1xA-finale [5]08:12,093e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop102: E 4xA-finale [4]06:04,073e
SKOSkøllDavid Kampman143: E 1xA-finale [5]07:22,865e
SKOSkøllLennart van Lierop104: G 4-A-finale [5]06:21,201e
SKOSkøllLennart van Lierop102: E 4xvoorwedstrijd 1[4]06:03,041e
SKOSkøllDavid Kampman143: E 1xvoorwedstrijd 1[4]07:22,392e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop002: E 4-A-finale [4]06:14,651e
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xA-finale [5]07:35,674e
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xvoorwedstrijd 3[5]07:44,742e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek120: M 1xC-finale [5]06:56,053e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop120: M 1xD-finale [3]07:08,012e
SKOSkøllJob Huigsloot107: M 2-voorwedstrijd 1[2]06:53,325e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek120: M 1xherkansing 2[1]07:05,413e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop120: M 1xherkansing 1[2]07:19,054e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek120: M 1xvoorwedstrijd 3[1]06:57,873e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop120: M 1xvoorwedstrijd 2[2]06:57,043e
SKOSkøllJob Huigsloot028: M 2-voorwedstrijd 1[3]06:59,884e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: G 2-A-finale [4]06:56,173e
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: G 2-voorwedstrijd 3[2]06:59,262e
SKOSkøllJob Huigsloot101: E 2-A-finale [1]06:58,643e
SKOSkøllJob Huigsloot101: E 2-voorwedstrijd 1[3]07:02,402e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllDavid Kampman116: LB 1xA-finale [6]07:07,841e
SKOSkøllLennart van Lierop104: G 4-A-finale [6]05:58,182e
SKOSkøllDavid Kampman116: LB 1xvoorwedstrijd 2[1]06:53,211e
SKOSkøllLennart van Lierop104: G 4-voorwedstrijd 3[5]06:02,941e
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xA-finale [3]07:22,884e
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: G 2-A-finale [1]06:48,603e
SKOSkøllLennart van Lierop044: E 2xvoorwedstrijd 1[5]06:30,664e
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xvoorwedstrijd 2[3]07:46,301e
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: G 2-voorwedstrijd 2[3]07:04,153e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Lennart van Lierop107: G 2xA-finale [4]06:39,152e
SKOSkøllGuillaume Krommenhoek147: E 1xA-finale [2]07:40,026e
SKOSkøllLennart van Lierop102: E 2xA-finale [4]06:40,061e
SKOSkøll 1Pieter Taselaar107: G 2xvoorwedstrijd 3[6]06:39,785e
SKOSkøll 2Lennart van Lierop107: G 2xvoorwedstrijd 2[7]06:35,811e
SKOSkøllLennart van Lierop002: E 4-A-finale [8]06:02,022e
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xA-finale [3]07:23,994e
SKOSkøllGuillaume Krommenhoek001: G 1xA-finale [5]07:03,381e
SKOSkøllLennart van Lierop044: E 2xA-finale [5]06:23,971e
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xvoorwedstrijd 2[6]07:21,582e
SKOSkøllGuillaume Krommenhoek001: G 1xvoorwedstrijd 3[7]07:14,551e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllDavid Kampman116: LB 1xA-finale [4]08:34,143e
SKOSkøllLennart van Lierop101: E 2-A-finale [4]07:37,042e
SKOSkøllDavid Kampman116: LB 1xvoorwedstrijd 3[7]08:22,091e
SKOSkøllLennart van Lierop101: E 2-voorwedstrijd 2[4]07:23,891e
SKOSkøllLennart van Lierop044: E 2xA-finale [5]07:36,684e
SKOSkøllJob Huigsloot001: G 1xA-finale [5]08:55,022e
SKOSkøllJob Huigsloot001: G 1xvoorwedstrijd 1[3]08:09,321e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllDavid Kampman244: LB 1xA-finale [3]07:28,222e
SKOSkøllLennart van Lierop007: LE 1xA-finale [5]07:03,331e
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek003: E 1xA-finale [2]07:17,795e
SKOSkøll 2Job Huigsloot003: E 1xC-finale [3]07:21,253e
SKOSkøllDavid Kampman244: LB 1xvoorwedstrijd 1[2]07:42,952e
SKOSkøllPieter Taselaar242: B 1xvoorwedstrijd 2[6]07:52,925e
SKOSkøllLennart van Lierop007: LE 1xhalve-finale 1[5]07:11,621e
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek003: E 1xhalve-finale 2[6]07:06,773e
SKOSkøll 2 (SB)David Kampman007: LE 1xkwart-finale 1[2]07:35,365e
SKOSkøllLennart van Lierop007: LE 1xkwart-finale 1[4]07:22,781e
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek003: E 1xkwart-finale 3[4]07:19,441e
SKOSkøll 2Job Huigsloot003: E 1xkwart-finale 2[2]07:28,684e
SKOSkøll 2 (SB)David Kampman007: LE 1xtime-trial 07:02,1716e
SKOSkøllLennart van Lierop007: LE 1xtime-trial 06:45,041e
SKOSkoll 3 (SB)Pieter Taselaar003: E 1xtime-trial 07:23,3728e
SKOSkøll 2Job Huigsloot003: E 1xtime-trial 06:56,8915e
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek003: E 1xtime-trial 06:46,233e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMadeline Mol020: DO 2-voorwedstrijd 1[4]08:24,513e
SKOSkøll 2Madeline Mol132: DN 2-A-finale [1]08:30,244e
SKOSkøll 2Madeline Mol132: DN 2-voorwedstrijd 2[3]08:18,282e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Madeline Mol131: DN 2-A-finale [5]08:16,564e
SKOSkøll 1Madeline Mol131: DN 2-voorwedstrijd 1[3]08:22,912e
SKOSkøllMadeline Mol020: DO 2-voorwedstrijd 1[5]08:13,204e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMadeline Mol131: DN 2-A-finale [2]09:10,685e
SKOSkøllMadeline Mol131: DN 2-voorwedstrijd 2[3]08:32,953e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll (NSK)Jonneke Boere128: DSA 8+A-finale [4]06:37,942e
SKOSkøllSanne Bruggink129: DO 4-A-finale [2]07:05,624e
SKOSkøll (NSK)Jonneke Boere128: DSA 8+voorwedstrijd 1[2]06:51,571e
SKOSkøllLennart van Lierop001: SA 1xA-finale [2]07:15,554e
SKOSkøllSanne Bruggink018: DSA 4-A-finale [3]06:51,632e
SKOSkøllLennart van Lierop001: SA 1xvoorwedstrijd 2[6]07:24,192e
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:40,295e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJonneke Boere129: W 8+A-finale [2]06:51,563e
SKOSkøllLennart van Lierop116: LM 1xA-finale [6]07:05,152e
SKOSkøllJonneke Boere129: W 8+voorwedstrijd 2[1]06:32,982e
SKOSkøllLennart van Lierop116: LM 1xvoorwedstrijd 1[2]07:09,112e
SKOSkøllLennart van Lierop016: BLM 1xA-finale [3]07:46,901e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJonneke Boere129: DSA 8+ (NK)A-finale [6]06:36,563e
SKOSkøllSanne Bruggink130: DO 4-A-finale [5]07:02,263e
SKOSkøllJonneke Boere129: DSA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[5]06:37,863e
SKOSkøllSanne Bruggink018: DSA 4- (NK)A-finale [4]07:08,605e
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-A-finale [6]07:19,956e
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:10,572e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop161: O 1xA-finale [6]07:17,351e
SKOSkøll/ProteusJonneke Boere129: DSA 8+A-finale [3]07:03,055e
SKOSkøllMadeline Mol132: DN 4-A-finale [2]07:28,006e
SKOSkøllSanne Bruggink130: DO 4-A-finale [2]06:59,101e
SKOSkøllMadeline Mol132: DN 4-voorwedstrijd 1[3]07:23,923e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DO 2-A-finale [7]08:57,425e
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-B-finale [3]08:20,271e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DO 2-voorwedstrijd 1[6]09:19,733e
SKOSkøllLennart van Lierop001: SA 1xvoorwedstrijd 1[6]08:39,195e
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-voorwedstrijd 3[2]07:56,484e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSanne Bruggink130: DO 4-A-finale [6]07:05,792e
SKOSkøllMadeline Mol132: DN 4-voorwedstrijd 2[7]07:40,004e
SKOSkøll 1Jolien Verweij020: DO 2-A-finale [6]08:02,824e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DO 2-A-finale [5]07:58,022e
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-A-finale [2]07:37,985e
SKOSkøll 1Jolien Verweij020: DO 2-voorwedstrijd 2[3]08:04,972e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DO 2-voorwedstrijd 2[6]08:01,081e
SKOSkøllMadeline Mol023: DDev 4-voorwedstrijd 3[6]07:27,912e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos215: DO 2-A-finale [4]08:48,005e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink215: DO 2-A-finale [3]08:28,163e
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos025: DSA 2-B-finale [6]08:26,164e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink025: DSA 2-B-finale [4]08:14,363e
SKOSkøll (SB)Lennart van Lierop003: LSA 1xB-finale [5]07:35,713e
SKOSkøllMadeline Mol033: DDev 4-B-finale [2]07:31,953e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink215: DO 2-voorwedstrijd 2[3]07:52,222e
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos215: DO 2-voorwedstrijd 1[4]07:58,381e
SKOSkøllMadeline Mol033: DDev 4-halve-finale 2[3]07:24,795e
SKOSkøllMadeline Mol033: DDev 4-herkansing 2[2]07:42,771e
SKOSkøll (SB)Lennart van Lierop003: LSA 1xhalve-finale 1[6]07:58,064e
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos025: DSA 2-herkansing 2[6]09:13,405e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink025: DSA 2-herkansing 2[3]08:48,693e
SKOSkøllMadeline Mol033: DDev 4-voorwedstrijd 1[4]08:04,824e
SKOSkøll (SB)Lennart van Lierop003: LSA 1xherkansing 1[4]08:11,971e
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos025: DSA 2-voorwedstrijd 2[6]08:22,926e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink025: DSA 2-voorwedstrijd 2[4]08:06,164e
SKOSkøll (SB)Lennart van Lierop003: LSA 1xvoorwedstrijd 4[6]08:14,404e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Job Huisman114: LSA 2-A-finale [2]07:25,116e
SKOSkøll 1Jan Leerink114: LSA 2-A-finale [4]07:15,354e
SKOSkøll 2Job Huisman114: LSA 2-voorwedstrijd 1[3]07:22,543e
SKOSkøll 1Jan Leerink114: LSA 2-voorwedstrijd 1[7]07:17,601e
SKOSkøllJan Leerink009: LSA 4-A-finale [5]06:30,064e
SKOSkøll 1Job Huisman010: LO 2-A-finale [6]07:18,695e
SKOSkøll 2Jan Leerink010: LO 2-voorwedstrijd 3[4]07:09,403e
SKOSkøll 1Job Huisman010: LO 2-voorwedstrijd 1[4]07:18,472e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJan Leerink117: LO 4-A-finale [4]06:23,652e
SKOSkøll 2Jan Leerink010: LO 2-A-finale [2]07:05,971e
SKOSkøll 1Job Huisman010: LO 2-voorwedstrijd 1[5]07:23,674e
SKOSkøll 2Jan Leerink010: LO 2-voorwedstrijd 1[1]07:17,121e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJan Leerink118: LO 4-A-finale [5]06:45,124e
SKOSkøll 2Jan Leerink010: LO 2-A-finale [6]07:13,793e
SKOSkøll 1Job Huisman010: LO 2-voorwedstrijd 3[7]08:08,164e
SKOSkøll 2Jan Leerink010: LO 2-voorwedstrijd 3[2]08:01,642e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJan Leerink117: LO 4-A-finale [6]06:29,564e
SKOSkøllJan Leerink117: LO 4-voorwedstrijd 1[6]06:33,462e
SKOSkøll 2Jan Leerink010: LO 2-A-finale [3]07:19,884e
SKOSkøll 1Job Huisman010: LO 2-A-finale [2]07:16,763e
SKOSkøll 1Job Huisman010: LO 2-voorwedstrijd 2[3]07:21,243e
SKOSkøll 2Jan Leerink010: LO 2-voorwedstrijd 2[6]07:14,462e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJan Leerink118: LO 4-A-finale [3]06:33,581e
SKOSkøllJan Leerink009: LSA 4-A-finale [3]07:15,381e
SKOSkøll 2Job Huisman010: LO 2-A-finale [6]08:10,954e
SKOSkøll 1Jan Leerink010: LO 2-A-finale [5]07:59,001e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJan Leerink110: LO 4-voorwedstrijd 3[6]06:52,291e
SKOSkøllLennart van Lierop202: LSA 1xhalve-finale 2[2]07:34,273e
SKOSkøll 2Job Huisman206: LSA 2-halve-finale 2[1]07:43,365e
SKOSkøll 1Jan Leerink206: LSA 2-halve-finale 1[2]07:19,135e
SKOSkøll 2Job Huisman206: LSA 2-herkansing [3]08:49,983e
SKOSkøllLennart van Lierop202: LSA 1xvoorwedstrijd 2[4]08:19,823e
SKOSkøll 1Jan Leerink206: LSA 2-voorwedstrijd 3[5]07:46,863e
SKOSkøll 2Job Huisman206: LSA 2-voorwedstrijd 1[4]08:04,714e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Job Huisman031: O 2-A-finale [4]07:34,416e
SKOSkøll 2Jan Leerink031: O 2-A-finale [1]07:23,434e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/Skøll/TritonWard van Zeijl116: LSA 8+A-finale [6]06:30,713e
SKOSkøllJan Leerink118: LO 4-A-finale [6]07:02,273e
ASOAsopos/Skøll/TritonWard van Zeijl116: LSA 8+voorwedstrijd 2[5]06:29,332e
SKOSkøllJan Leerink013: LDev 4-A-finale [4]06:49,082e
SKOSkøllLennart van Lierop008: LSA 1xA-finale [7]07:48,731e
SKOSkøllThijs Riemersma052: LSA 2+A-finale [5]08:16,443e
SKOSkøllJan Leerink013: LDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:51,101e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJan Leerink108: LM 4-A-finale [3]06:25,935e
SKOSkøllJan Leerink047: LMDev 4-A-finale [6]06:20,493e
SKOSkøllJan Leerink025: BLM 4-A-finale [1]06:26,072e
SKOSkøllThijs Riemersma011: LM 2-A-finale [3]06:56,424e
SKOSkøllThijs Riemersma011: LM 2-voorwedstrijd 3[4]07:06,331e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Jan Leerink121: LN 2-A-finale [4]08:17,872e
SKOSkøll 2Job Huisman121: LN 2-A-finale [6]08:01,071e
SKOSkøllJan Leerink120: LN 4-A-finale [5]07:54,441e
SKOSkøll 2Job Huisman121: LN 2-voorwedstrijd 2[4]09:07,443e
SKOSkøll 1Jan Leerink121: LN 2-voorwedstrijd 2[5]08:55,861e
SKOSkøllJan Leerink013: LDev 4-A-finale [2]07:13,262e
SKOSkøllJan Leerink013: LDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:48,912e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop118: LO 1xA-finale [2]07:49,012e
SKOSkøllJan Leerink121: LN 4-A-finale [4]07:04,163e
SKOSkøllThijs Riemersma122: LB 1xB-finale [6]08:28,982e
SKOSkøllLennart van Lierop118: LO 1xvoorwedstrijd 2[4]08:12,963e
SKOSkøllJan Leerink121: LN 4-voorwedstrijd 1[4]07:03,751e
SKOSkøllThijs Riemersma122: LB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:12,593e
SKOSkøllJan Leerink017: LDev 4-A-finale [5]07:13,044e
SKOSkøllJan Leerink017: LDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:03,571e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJan Leerink120: LN 4-A-finale [3]07:26,662e
SKOSkøllLennart van Lierop117: LO 1xA-finale [5]09:06,604e
SKOSkøllThijs Riemersma123: LB 1xvoorwedstrijd 2[5]09:52,234e
SKOSkøllJan Leerink013: LDev 4-A-finale [4]07:47,273e
SKOSkøllLennart van Lierop008: LSA 1xA-finale [6]08:53,864e
SKOSkøllJan Leerink013: LDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:47,761e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJan Leerink120: LN 4-voorwedstrijd 2[4]06:47,073e
SKOSkøllJan Leerink013: LDev 4-A-finale [4]06:43,394e
SKOSkøllJan Leerink013: LDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:41,391e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJan Leerink122: LN 4-A-finale [6]06:28,731e
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 2-A-finale [5]07:00,341e
SKOSkøllThijs Riemersma114: LSA 2-A-finale [4]07:08,271e
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 2-voorwedstrijd 3[5]07:29,411e
SKOSkøllJan Leerink012: LDev 4-A-finale [2]07:03,971e
SKOSkøllJan Leerink012: LDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:12,521e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma031: O 2-A-finale [3]06:59,771e
SKOSkøllThijs Riemersma031: O 2-voorwedstrijd 1[3]07:26,581e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma002: H 2e divisie 8+time-trial 27:12,34e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-A-finale [6]06:16,851e
SKOSkøll/OkeanosJan Leerink013: LDev 4-A-finale [5]06:41,523e
SKOSkøllThijs Riemersma009: LSA 4-A-finale [6]06:23,844e
SKOSkøllThijs Riemersma009: LSA 4-voorwedstrijd 2[6]06:20,012e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-A-finale [3]07:25,202e
SKOSkøll/OkeanosJan Leerink120: LN 4-A-finale [4]08:05,444e
SKOSkøll/OkeanosJan Leerink120: LN 4-voorwedstrijd 1[4]07:46,021e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-A-finale [6]06:56,531e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:04,952e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:14,663e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Jan Leerink108: LM 4-A-finale [3]06:36,166e
SKOSkøll 1Thijs Riemersma108: LM 4-A-finale [5]06:23,803e
SKOSkøllThijs Riemersma044: LMDev 4-A-finale [4]06:24,154e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-A-finale [6]06:57,663e
SKOSkøll/OkeanosJan Leerink120: LN 4-voorwedstrijd 2[3]07:36,224e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-A-finale [4]06:49,924e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-voorwedstrijd 2[7]06:42,511e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllEelco de Jong121: LN 2-A-finale [5]07:32,444e
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-A-finale [7]06:35,351e
SKOSkøllEelco de Jong121: LN 2-voorwedstrijd 2[3]
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-A-finale [6]06:21,331e
SKOSkøllEelco de Jong010: LO 2-A-finale [7]07:13,514e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:24,812e
SKOSkøllEelco de Jong010: LO 2-voorwedstrijd 2[7]07:24,403e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-A-finale [2]06:32,142e
SKOSkøll 1Thijs Riemersma013: LDev 4-A-finale [4]06:33,891e
SKOSkøll 1Thijs Riemersma013: LDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:41,731e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma112: LO 4-A-finale [6]06:27,404e
SKOSkøllThijs Riemersma112: LO 4-voorwedstrijd 1[4]06:35,142e
SKOSkøllJan Leerink116: LN 4-voorwedstrijd 1[5]06:43,813e
SKOSkøll 2Jan Leerink037: LDev 4-B-finale [5]06:42,464e
SKOSkøll 1Thijs Riemersma037: LDev 4-A-finale [6]06:19,201e
SKOSkøll 2Jan Leerink037: LDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:44,804e
SKOSkøll 1Thijs Riemersma037: LDev 4-voorwedstrijd 2[7]06:39,782e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma001: Oude Viervoorwedstrijd 3[4]07:07,415e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma004: LH2eDiv8+D-ronde 16:08,12e
SKOSkøllThijs Riemersma004: LH2eDiv8+C-ronde 02:13,74e
SKOSkøllThijs Riemersma004: LH2eDiv8+B-ronde 00:40,43e
SKOSkøllThijs Riemersma004: LH2eDiv8+A-ronde 07:41,22e

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 februari 2012 t/m 26 februari 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Jan Leerink027: N 4+time-trial 19:16,916e
SKOSkøllThijs Riemersma025: SA 4+time-trial 19:07,342e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-A-finale [6]06:33,014e
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-voorwedstrijd 2[4]06:45,802e
SKOSkøllThijs Riemersma009: LSA 4-A-finale [6]06:27,802e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/SkøllLuc Snijders129: LM 8+A-finale [1]06:11,182e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-A-finale [4]07:06,432e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-A-finale [2]07:29,616e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:41,723e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma020: LDev 4-A-finale [6]07:17,264e
SKOSkøllThijs Riemersma020: LDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:15,432e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/Skøll/AegirThomas van den Oever116: LSA 8+A-finale [4]06:12,842e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-A-finale [3]06:55,965e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:39,022e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma119: LN 4-A-finale [5]06:47,261e
SKOSkøllThijs Riemersma037: LDev 4-A-finale [4]07:14,085e
SKOSkøllThijs Riemersma037: LDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:11,421e

128e Varsity

10 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma016: LSA 4-A-finale [1]06:56,272e

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 februari 2011 t/m 27 februari 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma015: LN 4+time-trial 18:13,572e