Astrid Cohnen

417 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBas de Ruijter112: LE 8+ (NSK)A-finale [5]05:58,172e
LAGLagaMats Wassink114: LG 4+A-finale [6]07:11,486e
LAGLagaBas de Ruijter112: LE 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[3]05:58,632e
LAGLagaMats Wassink114: LG 4+voorwedstrijd 2[5]07:09,913e
LAGLaga 1Jelle van Haasteren015: LDev 4- (Development Klassement)A-finale [6]06:31,353e
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)A-finale [3]06:21,882e
LAGLaga 1Nick Overkamp009: LG 1xA-finale [1]07:41,595e
LAGLaga/TritonStijn Kanters044: E 2xvoorwedstrijd 2[3]07:02,184e
LAGLaga 3Lukas Pragt015: LDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[1]06:57,614e
LAGLaga 1Jelle van Haasteren015: LDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[3]06:50,173e
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[4]06:42,571e
LAGLaga 1Nick Overkamp009: LG 1xvoorwedstrijd 2[2]07:48,222e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBas de Ruijter132: LM 8+A-finale [2]05:50,892e
LAGLagaBas de Ruijter046: M 8+A-finale [5]05:56,345e
LAGLagaBas de Ruijter030: LM 4-A-finale [2]06:11,453e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)B-finale [3]03:08,721e
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)halve-finale 2[2]03:07,312e
LAGLaga 1Jelle van Haasteren015: LDev 4- (Development Klassement)C-finale [4]03:08,901e
LAGLaga 3Lukas Pragt015: LDev 4- (Development Klassement)time-trial 03:14,2112e
LAGLaga 1Jelle van Haasteren015: LDev 4- (Development Klassement)time-trial 03:11,438e
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)time-trial 03:02,603e
LAGLaga 2Bas de Ruijter115: LG 4-A-finale [2]06:28,022e
LAGLaga 2Bas de Ruijter115: LG 4-voorwedstrijd 3[3]06:30,391e
LAGLaga 3Lukas Pragt115: LG 4-voorwedstrijd 2[2]06:52,183e
LAGLaga 1Jelle van Haasteren115: LG 4-voorwedstrijd 2[3]06:37,232e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBas de Ruijter112: LE 8+A-finale [5]05:57,171e
LAGLagaLukas Pragt113: LG 4-voorwedstrijd 3[5]06:37,755e
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)A-finale [1]06:17,393e
LAGLaga 1Jelle van Haasteren015: LDev 4- (Development Klassement)B-finale [4]06:30,884e
LAGLaga 1Jelle van Haasteren015: LDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[6]06:38,533e
LAGLaga 3Lukas Pragt015: LDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[4]06:59,276e
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[3]06:28,672e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBas de Ruijter114: LE 8+A-finale [5]06:09,432e
LAGLagaLukas Pragt115: LG 4-voorwedstrijd 3[4]06:39,904e
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)A-finale [8]06:18,782e
LAGLaga 3Lukas Pragt015: LDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[5]06:49,825e
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[7]06:22,972e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/VidarKoen van Brussel115: LG 2xA-finale [4]07:35,791e
LAGLaga 2Bas de Ruijter113: LG 4-A-finale [3]07:08,041e
LAGLaga 3Lukas Pragt113: LG 4-B-finale [7]07:38,364e
LAGLaga 1Jelle van Haasteren113: LG 4-B-finale [3]07:27,672e
LAGLaga/VidarKoen van Brussel115: LG 2xvoorwedstrijd 1[5]07:24,241e
LAGLaga 2Bas de Ruijter113: LG 4-voorwedstrijd 3[7]07:15,681e
LAGLaga 3Lukas Pragt113: LG 4-voorwedstrijd 1[6]07:28,174e
LAGLaga 1Jelle van Haasteren113: LG 4-voorwedstrijd 1[7]07:18,023e
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)A-finale [1]07:20,372e
LAGLaga 1Jelle van Haasteren015: LDev 4- (Development Klassement)B-finale [6]07:34,204e
LAGLaga 1Nick Overkamp009: LG 1xB-finale [1]08:47,864e
LAGLaga 3Lukas Pragt015: LDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[3]07:46,176e
LAGLaga 1Jelle van Haasteren015: LDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[2]07:22,553e
LAGLaga 2Bas de Ruijter015: LDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[1]07:22,242e
LAGLaga 1Nick Overkamp009: LG 1xvoorwedstrijd 3[4]08:47,073e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 3Bas de Ruijter252: LG 4-A-finale [4]06:35,443e
LAGLaga 1Jelle van Haasteren252: LG 4-voorwedstrijd 2[6]06:44,416e
LAGLaga 3Bas de Ruijter252: LG 4-voorwedstrijd 2[4]06:34,531e
LAGLaga 2Lukas Pragt252: LG 4-voorwedstrijd 1[5]06:47,393e
LAGLaga 1Jelle van Haasteren111: LDev 4- (Dev)A-finale [1]06:40,356e
LAGLaga 2Bas de Ruijter111: LDev 4- (Dev)A-finale [2]06:36,185e
LAGLaga 3Lukas Pragt111: LDev 4- (Dev)voorwedstrijd 3[3]07:05,746e
LAGLaga 1Jelle van Haasteren111: LDev 4- (Dev)voorwedstrijd 3[6]06:45,032e
LAGLaga 2Bas de Ruijter111: LDev 4- (Dev)voorwedstrijd 1[4]06:33,962e
LAGLagaNick Overkamp007: LE 1x (NK)time-trial 07:14,7029e
LAGLaga 2 (SB)Philip den Bremer007: LE 1x (NK)time-trial 07:10,1728e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Jelle van Haasteren013: LE 4-A-finale [3]06:57,664e
LAGLaga 3Bas de Ruijter013: LE 4-A-finale [1]06:53,493e
LAGLaga 2Camiel Schreuder013: LE 4-voorwedstrijd 2[5]07:12,754e
LAGLaga 3Bas de Ruijter013: LE 4-voorwedstrijd 2[1]06:51,273e
LAGLaga 1Jelle van Haasteren013: LE 4-voorwedstrijd 1[4]06:52,081e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJelle van Haasteren116: LSA 8+ (NSK)A-finale [3]06:10,625e
LAGLaga 2Niek van den Bos161: SA 2+A-finale [2]08:16,723e
LAGLaga 1Tim Jansen118: LO 4+A-finale [5]07:00,325e
LAGLaga 2Jelle van Haasteren118: LO 4+A-finale [2]06:54,214e
SKOSkøllElsbeth Beeres129: DO 4-A-finale [3]06:58,802e
LAGLaga 2Mats Wassink120: LN 2-voorwedstrijd 3[5]07:10,685e
LAGLaga 1Hidde Koerkamp120: LN 2-voorwedstrijd 1[4]07:31,586e
LAGLagaMats Wassink122: LN 4-voorwedstrijd 2[5]06:37,055e
LAGLaga 2Jelle van Haasteren118: LO 4+voorwedstrijd 2[5]06:51,582e
LAGLaga 1Tim Jansen118: LO 4+voorwedstrijd 1[5]06:58,902e
LAGLagaJelle van Haasteren016: LEj 8+ (EJK)A-finale [4]05:59,451e
LAGLaga/Triton/GyasJoost van Rietbergen010: LSA 4- (NSK)A-finale [5]06:02,071e
SKOSkøllElsbeth Beeres018: DSA 4- (NSK)A-finale [2]06:46,142e
LAGLagaJelle van Haasteren016: LEj 8+ (EJK)voorwedstrijd 1[3]06:06,141e
LAGLagaMats Wassink015: LDev 4- (DK)voorwedstrijd 3[3]07:02,475e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJelle van Haasteren116: LSA 8+A-finale [6]06:09,873e
SKOSkøllElsbeth Beeres129: DO 4-A-finale [3]06:58,852e
LAGLaga 1Jeroen Weits105: O 4-A-finale [6]06:12,423e
LAGLagaMats Wassink122: LN 4-voorwedstrijd 2[4]06:39,264e
SKOSkøllElsbeth Beeres129: DO 4-voorwedstrijd 1[4]07:01,172e
LAGLagaJelle van Haasteren016: LEj 8+A-finale [4]06:01,933e
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4-A-finale [4]06:16,131e
SKOSkøllElsbeth Beeres018: DSA 4-A-finale [4]06:43,593e
LAGLagaJelle van Haasteren016: LEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:05,672e
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:16,921e
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:42,374e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4- (1000m Knock Out)C-finale [3]
LAGLagaJelle van Haasteren016: LEj 8+ (1000m Knock Out)A-finale [4]
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4- (1000m Knock Out)A-finale [1]
LAGLagaJelle van Haasteren016: LEj 8+ (1000m Knock Out)halve-finale 1[3]
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4- (1000m Knock Out)halve-finale 1[2]
LAGLagaJelle van Haasteren016: LEj 8+ (1000m Knock Out)time-trial 03:01,584e
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4- (1000m Knock Out)time-trial 03:12,247e
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4- (1000m Knock Out)time-trial 03:04,741e
LAGLagaMats Wassink119: LN 4-voorwedstrijd 3[3]06:53,544e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJelle van Haasteren135: LMFm 8+A-finale [6]06:26,715e
SKOSkøllElsbeth Beeres112: W 4-A-finale [4]07:32,243e
SKOSkøllElsbeth Beeres112: W 4-voorwedstrijd 2[1]07:21,622e
LAGLagaJeroen Weits049: LMDev 4-A-finale [3]06:49,682e
SKOSkøllElsbeth Beeres030: W 4-A-finale [1]07:25,275e
LAGLagaJeroen Weits018: BLM 4-A-finale [2]06:43,694e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJeroen Weits117: LO 4-A-finale [3]06:21,551e
LAGLagaJelle van Haasteren124: LB 8+A-finale [3]06:07,371e
SKOSkøllElsbeth Beeres129: DO 4-A-finale [3]07:09,906e
LAGLagaJelle van Haasteren124: LB 8+voorwedstrijd 2[3]06:12,361e
LAGLagaMats Wassink122: LN 4-voorwedstrijd 2[3]06:39,193e
LAGLagaJelle van Haasteren016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)A-finale [1]06:07,342e
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4- (Development Klassement)A-finale [1]06:16,471e
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4- (Development Klassement)B-finale [6]06:41,306e
SKOSkøllElsbeth Beeres018: DSA 4-A-finale [3]07:08,092e
LAGLagaJelle van Haasteren016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)voorwedstrijd 1[5]06:11,371e
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[2]06:44,504e
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 1[2]06:22,031e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJeroen Weits117: LO 4-A-finale [4]06:52,121e
LAGLagaJelle van Haasteren124: LB 8+B-finale [2]06:50,681e
LAGLagaMats Wassink122: LN 4-A-finale [6]06:56,322e
SKOSkøllElsbeth Beeres202: DSA 4-kwart-finale 2[5]04:23,462e
LAGLagaJelle van Haasteren124: LB 8+voorwedstrijd 2[3]06:36,334e
LAGLagaMats Wassink122: LN 4-voorwedstrijd 1[4]06:48,923e
LAGLagaJelle van Haasteren016: LEj 8+A-finale [1]06:30,684e
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4-A-finale [4]06:33,751e
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4-B-finale [4]06:50,864e
LAGLagaJelle van Haasteren016: LEj 8+voorwedstrijd 3[5]06:19,112e
LAGLaga 2Mats Wassink015: LDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:44,393e
LAGLaga 1Jeroen Weits015: LDev 4-voorwedstrijd 3[7]06:33,491e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaPhilip den Bremer206: LSA 2- (NK)A-finale [7]07:40,985e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink207: DSA 2- (NK)B-finale [6]08:23,053e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink207: DSA 2- (NK)halve-finale 2[2]08:55,915e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink207: DSA 2- (NK)herkansing [5]09:13,001e
LAGLagaJeroen Weits253: LDev 4- (DK)time-trial 06:50,452e
LAGLagaJelle van Haasteren254: LEj 8+ (Ejk)time-trial 06:28,821e
LAGLagaPhilip den Bremer206: LSA 2- (NK)time-trial 07:35,675e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink207: DSA 2- (NK)time-trial 08:19,0510e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Jonneke Boere015: DSA 4-A-finale [2]08:04,482e
LAGLagaJeroen Weits018: LSA 4-A-finale [5]07:36,594e
LAGLagaJelle van Haasteren003: Lichte AchtA-finale [5]06:56,745e
SKOSkøll 2Elsbeth Beeres026: DO 2-A-finale [3]08:31,632e
SKOSkøll 1Jonneke Boere026: DO 2-A-finale [4]08:31,251e
SKOSkøll 1Jonneke Boere015: DSA 4-voorwedstrijd 1[5]07:28,142e
LAGLagaJelle van Haasteren003: Lichte Achtvoorwedstrijd 1[4]06:26,051e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaNick Overkamp117: LO 4-A-finale [3]06:23,954e
LAGLaga 2Nick Overkamp122: LN 1xvoorwedstrijd 3[2]08:18,305e
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4- (DK)A-finale [5]06:15,952e
LAGLagaNick Overkamp012: LO 2-A-finale [5]06:48,902e
LAGLagaNick Overkamp012: LO 2-voorwedstrijd 2[4]06:58,102e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/LagaNils Meijer130: LM 8+A-finale [2]06:10,862e
LAGLagaNick Overkamp048: LMDev 4-A-finale [1]06:46,002e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4- (1000m Knock Out)A-finale [2]03:20,151e
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4- (1000m Knock Out)halve-finale 1[2]03:16,191e
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4- (1000m Knock Out)kwart-finale 3[2]03:06,321e
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4- (1000m Knock Out)time-trial 03:10,154e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/LagaNils Meijer116: LSA 8+ (NK)A-finale [5]06:02,452e
LAGLagaNick Overkamp117: LO 4-A-finale [3]06:36,604e
GYAGyas/LagaNils Meijer116: LSA 8+ (NK)voorwedstrijd 1[5]06:08,272e
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4-A-finale [3]06:15,972e
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:25,611e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaW. Lauwers122: LN 1xA-finale [6]07:45,074e
LAGLagaW. Lauwers122: LN 1xvoorwedstrijd 2[3]07:38,442e
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4-A-finale [6]07:22,612e
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4-voorwedstrijd 2[7]07:32,992e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaNick Overkamp117: LO 4-A-finale [6]06:23,982e
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4-A-finale [2]06:44,622e
LAGLagaNick Overkamp015: LDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:39,603e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaNick Overkamp032: LDev 4- (DK)A-finale [5]06:34,941e
LAGLaga 1Nick Overkamp101: O 4-A-finale [5]07:21,085e
LAGLagaNick Overkamp032: LDev 4- (DK)voorwedstrijd 1[6]07:24,241e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaNick Overkamp018: LSA 4-A-finale [2]06:39,831e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Vincent van Dijk116: LSA 8+ (NSK)A-finale [6]06:01,242e
SKOSkøllJonneke Boere129: DSA 8+ (NSK)A-finale [3]06:47,321e
SKOSkøll 1Vincent van Dijk116: LSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[6]06:17,062e
SKOSkøllSjoerd Ritsma113: B 8+voorwedstrijd 1[4]06:18,194e
SKOSkøllJonneke Boere129: DSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[5]06:57,732e
SKOSkøllMaxime Veenhoven136: DB 1xvoorwedstrijd 3[6]08:44,274e
SKOSkøll 2Nienke Mekkes133: DN 4-voorwedstrijd 2[4]07:52,186e
SKOSkøll 1Jonneke Boere133: DN 4-voorwedstrijd 2[7]07:29,324e
SKOSkøllVincent van Dijk014: LEj 8+A-finale [4]06:06,155e
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+B-finale [3]06:10,893e
SKOSkøllJonneke Boere021: DEj 8+A-finale [5]06:37,611e
SKOSkøllHanne Mooij017: DO 2-voorwedstrijd 2[6]08:12,354e
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+voorwedstrijd 2[6]06:11,483e
SKOSkøllVincent van Dijk014: LEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:14,201e
SKOSkøllJonneke Boere021: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:45,231e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJonneke Boere136: WFm 8+A-finale [6]06:30,032e
SKOSkøllVincent van Dijk135: LMFm 8+A-finale [2]06:02,775e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllVincent van Dijk124: LB 8+A-finale [5]06:19,641e
SKOSkøll/PhocasSjoerd Ritsma112: B 8+voorwedstrijd 1[1]06:21,144e
SKOSkøllVincent van Dijk014: LEj 8+A-finale [6]06:18,854e
SKOSkøll/PhocasSjoerd Ritsma007: Ej 8+B-finale [1]06:28,244e
SKOSkøllVincent van Dijk014: LEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:21,642e
SKOSkøll/PhocasSjoerd Ritsma007: Ej 8+voorwedstrijd 3[3]06:18,934e
SKOSkøllJonneke Boere021: DEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:53,654e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma113: B 8+B-finale [3]06:28,061e
SKOSkøll/OrcaJonneke Boere129: DSA 8+A-finale [2]07:03,136e
SKOSkøllSjoerd Ritsma113: B 8+voorwedstrijd 3[3]06:18,924e
SKOSkøll/OrcaJonneke Boere129: DSA 8+voorwedstrijd 1[6]06:44,673e
SKOSkøllVincent van Dijk125: LB 8+voorwedstrijd 2[3]06:25,604e
SKOSkøllVincent van Dijk014: LEj 8+B-finale [7]06:25,552e
SKOSkøllJonneke Boere021: DEj 8+A-finale [5]06:36,002e
SKOSkøllVincent van Dijk014: LEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:22,114e
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+voorwedstrijd 1[2]06:38,795e
SKOSkøllJonneke Boere021: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:18,801e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSjoerd Ritsma112: B 8+A-finale [2]06:15,386e
SKOSkøllSjoerd Ritsma112: B 8+voorwedstrijd 3[7]06:09,642e
SKOSkøll/VidarVincent van Dijk124: LB 8+voorwedstrijd 2[6]06:21,714e
SKOSkøll 1Nienke Mekkes132: DN 4-voorwedstrijd 3[3]07:23,833e
SKOSkøll 2Elisabeth Sneeuw132: DN 4-voorwedstrijd 2[6]07:23,634e
SKOSkøll/AegirVincent van Dijk014: LEj 8+ (EJK)A-finale [5]06:18,036e
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+ (EJK)B-finale [4]06:15,125e
SKOSkøllJonneke Boere021: DEj 8+ (EJK)A-finale [7]06:46,013e
SKOSkøll/AegirVincent van Dijk014: LEj 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[6]06:15,031e
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 3[5]06:06,893e
SKOSkøllJonneke Boere021: DEj 8+ (EJK)voorwedstrijd 1[6]06:51,483e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJonneke Boere021: DEj 8+ (1000m Knock Out)A-finale [3]03:25,112e
SKOSkøllJonneke Boere021: DEj 8+ (1000m Knock Out)halve-finale 1[2]03:25,541e
SKOSkøllJonneke Boere021: DEj 8+ (1000m Knock Out)kwart-finale 1[3]03:24,151e
SKOSkøllJonneke Boere021: DEj 8+ (1000m Knock Out)time-trial 03:21,401e
SKOSkøll/VidarVincent van Dijk014: LEj 8+ (1000m Knock Out)time-trial 03:14,1314e
SKOSkøllSjoerd Ritsma007: Ej 8+ (1000m Knock Out)time-trial 03:09,7513e
SKOSkøllSjoerd Ritsma112: B 8+voorwedstrijd 4[2]06:17,033e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJim Hoffmann102: LB 8+voorwedstrijd 1[2]06:56,522e
SKOSkøllMaxime Veenhoven117: DB 1xvoorwedstrijd 1[3]09:44,534e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink108: DN 4+voorwedstrijd 3[3]07:49,041e
SKOSkøll 1Hanne Mooij108: DN 4+voorwedstrijd 2[4]08:07,451e
SKOSkøllSjoerd Ritsma101: B 8+voorwedstrijd 3[6]06:30,775e
SKOSkøllLies Rustenburg207: DSA 2-halve-finale 2[4]07:35,912e
SKOSkøllJim Hoffmann002: LEj 8+A-finale [3]07:44,434e
SKOSkøllSanne Bruggink003: DEj 8+A-finale [5]08:01,092e
SKOSkøllJim Hoffmann002: LEj 8+voorwedstrijd 3[6]07:11,641e
SKOSkøllSjoerd Ritsma001: Ej 8+voorwedstrijd 2[2]06:51,435e
SKOSkøllMaxime Veenhoven016: DN 1xvoorwedstrijd 1[4]09:20,855e
SKOSkøllLies Rustenburg207: DSA 2-voorwedstrijd 3[6]08:02,151e
SKOSkøllSanne Bruggink003: DEj 8+voorwedstrijd 3[6]07:35,781e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSanne Bruggink004: Dames AchtA-finale [3]06:47,151e
SKOSkøll/TritonJim Hoffmann003: Lichte Achtvoorwedstrijd 1[4]06:35,654e
SKOSkøllSanne Bruggink004: Dames Achtvoorwedstrijd 2[6]07:00,871e
SKOSkøllSjoerd Ritsma002: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[1]06:49,955e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllBram de Jong136: MFm 8+A-finale [2]05:52,343e
SKOSkøllMaarten Mooij134: LMFm 8+A-finale [6]06:07,166e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/ArgoMaarten Mooij115: LSA 8+A-finale [6]06:48,714e
SKOSkøllBram de Jong103: SA 8+voorwedstrijd 2[5]06:27,414e
SKOSkøllBram de Jong010: Ej 8+A-finale [3]06:24,952e
SKOSkøll/ArgoMaarten Mooij020: LEj 8+B-finale [5]06:46,654e
SKOSkøllBram de Jong010: Ej 8+voorwedstrijd 2[6]06:34,612e
SKOSkøll/ArgoMaarten Mooij020: LEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:49,794e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/ArgoMaarten Mooij014: LEj 8+B-finale [3]07:20,971e
SKOSkøll/ArgoMaarten Mooij014: LEj 8+voorwedstrijd 1[2]07:11,524e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllBram de Jong113: B 8+A-finale [3]06:26,743e
SKOSkøllMaarten Mooij125: LB 8+A-finale [3]06:26,961e
SKOSkøllBram de Jong113: B 8+voorwedstrijd 2[1]06:21,831e
SKOSkøllMaarten Mooij125: LB 8+voorwedstrijd 1[1]06:21,291e
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+ (1000m Knock Out)A-finale [3]03:03,742e
SKOSkøllMaarten Mooij014: LEj 8+ (1000m Knock Out)B-finale [3]03:03,981e
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+ (1000m Knock Out)halve-finale 2[2]03:02,011e
SKOSkøllMaarten Mooij014: LEj 8+ (1000m Knock Out)halve-finale 2[2]03:02,662e
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+ (1000m Knock Out)kwart-finale 4[2]02:59,041e
SKOSkøllMaarten Mooij014: LEj 8+ (1000m Knock Out)kwart-finale 3[3]03:10,671e
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+ (1000m Knock Out)time-trial 02:57,846e
SKOSkøllMaarten Mooij014: LEj 8+ (1000m Knock Out)time-trial 03:00,362e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMaarten Mooij124: LB 8+A-finale [2]06:18,894e
SKOSkøllBram de Jong112: B 8+voorwedstrijd 1[5]06:13,453e
SKOSkøllMaarten Mooij124: LB 8+voorwedstrijd 3[7]06:22,782e
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+ (EJK)A-finale [5]06:47,566e
SKOSkøll/LagaMaarten Mooij013: LEj 8+ (EJK)A-finale [3]06:45,973e
SKOSkøllBram de Jong007: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 3[3]06:43,322e
SKOSkøll/LagaMaarten Mooij013: LEj 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[6]07:14,892e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllBram de Jong002: Jonge AchtA-finale [6]06:24,586e
SKOSkøllMaarten Mooij003: Lichte AchtA-finale [2]06:25,775e
SKOSkøllMaarten Mooij003: Lichte Achtvoorwedstrijd 1[5]06:32,522e
SKOSkøllBram de Jong002: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[3]06:31,342e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllCarline Bouw007: D 1e divisie 8+time-trial 28:38,13e
SKOSkøllWessel Klijnsma004: H 4e divisie 8+time-trial 28:11,79e
SKOSkøllMaarten Mooij006: LH 4e divisie 8+time-trial 27:45,32e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThom Reijerkerk116: LSA 8+ (NSK)A-finale [3]06:18,865e
SKOSkøllTjarlie Jasperse113: B 8+A-finale [6]06:07,793e
SKOSkøll 1Mathijs Hylkema120: LN 4-A-finale [3]06:31,933e
SKOSkøllNoah Schuster133: DN 4-A-finale [4]06:58,771e
SKOSkøllThom Reijerkerk116: LSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[5]06:12,692e
SKOSkøll 2Thom Reijerkerk120: LN 4-voorwedstrijd 1[5]06:52,034e
SKOSkøll 1Mathijs Hylkema120: LN 4-voorwedstrijd 1[7]06:44,472e
SKOSkøllNoah Schuster133: DN 4-voorwedstrijd 1[5]07:21,311e
SKOSkøllThom Reijerkerk014: LEj 8+A-finale [3]06:10,395e
SKOSkøllTjarlie Jasperse007: Ej 8+A-finale [7]06:07,696e
SKOSkøllNoah Schuster020: DDev 4-A-finale [7]07:10,335e
SKOSkøllTjarlie Jasperse007: Ej 8+voorwedstrijd 2[7]05:59,853e
SKOSkøllThom Reijerkerk014: LEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:09,872e
SKOSkøllNoah Schuster020: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:15,783e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTjarlie Jasperse113: B 8+A-finale [2]06:55,305e
SKOSkøllNoah Schuster133: DN 4-A-finale [5]08:30,611e
SKOSkøllNoah Schuster133: DN 4-voorwedstrijd 1[4]08:24,331e
SKOSkøllThom Reijerkerk014: LEj 8+A-finale [7]06:41,252e
SKOSkøllTjarlie Jasperse007: Ej 8+A-finale [3]06:45,846e
SKOSkøllNoah Schuster020: DDev 4-A-finale [2]08:09,406e
SKOSkøllThom Reijerkerk014: LEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:05,923e
SKOSkøllTjarlie Jasperse007: Ej 8+voorwedstrijd 2[5]06:40,162e
SKOSkøllNoah Schuster020: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:53,803e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThom Reijerkerk133: LMFm 8+A-finale [5]06:12,773e
SKOSkøll-combiKyra de Vries128: W 8+A-finale [1]06:41,584e
SKOSkøll-combiKyra de Vries128: W 8+voorwedstrijd 2[3]06:39,662e
SKOSkøll-combiKyra de Vries041: W 8+A-finale [3]06:22,142e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThom Reijerkerk116: LSA 8+A-finale [3]06:18,052e
SKOSkøllTjarlie Jasperse113: B 8+A-finale [3]06:20,805e
SKOSkøll/NereusMartje de Jong129: DSA 8+A-finale [6]07:17,912e
SKOSkøllNoah Schuster133: DN 4-A-finale [3]07:42,813e
SKOSkøllTjarlie Jasperse113: B 8+voorwedstrijd 2[3]06:18,522e
SKOSkøllThom Reijerkerk014: LEj 8+A-finale [3]06:34,414e
SKOSkøllTjarlie Jasperse007: Ej 8+B-finale [3]06:32,922e
SKOSkøllNoah Schuster020: DDev 4-B-finale [3]07:43,713e
SKOSkøllThom Reijerkerk014: LEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:26,702e
SKOSkøllTjarlie Jasperse007: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:28,155e
SKOSkøllNoah Schuster020: DDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:25,215e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThom Reijerkerk116: LSA 8+A-finale [6]06:20,022e
SKOSkøllTjarlie Jasperse113: B 8+A-finale [4]06:13,543e
SKOSkøllTjarlie Jasperse113: B 8+voorwedstrijd 1[3]06:24,711e
SKOSkøllThom Reijerkerk014: LEj 8+A-finale [5]06:10,903e
SKOSkøllTjarlie Jasperse007: Ej 8+B-finale [6]06:03,151e
SKOSkøllNoah Schuster020: DDev 4-B-finale [6]07:10,972e
SKOSkøllThom Reijerkerk014: LEj 8+voorwedstrijd 2[2]06:12,341e
SKOSkøllTjarlie Jasperse007: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]06:14,365e
SKOSkøllNoah Schuster020: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:14,825e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTjarlie Jasperse113: B 8+A-finale [1]06:22,954e
SKOSkøllThom Reijerkerk125: LB 8+A-finale [4]06:20,101e
SKOSkøllTjarlie Jasperse113: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:16,902e
SKOSkøllThom Reijerkerk125: LB 8+voorwedstrijd 1[2]06:23,861e
SKOSkøll/OrcaJanneke Loomans131: DO 4-voorwedstrijd 2[2]07:26,684e
SKOSkøllThom Reijerkerk014: LEj 8+A-finale [3]03:03,992e
SKOSkøllThom Reijerkerk014: LEj 8+halve-finale 1[3]03:05,801e
SKOSkøll/OrcaMarjolijn Hulsbos020: DDev 4-B-finale [1]07:22,403e
SKOSkøllThom Reijerkerk014: LEj 8+kwart-finale 1[3]03:04,961e
SKOSkøllTjarlie Jasperse007: Ej 8+time-trial 03:02,1610e
SKOSkøllThom Reijerkerk014: LEj 8+time-trial 03:03,401e
SKOSkøll/OrcaMarjolijn Hulsbos020: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:31,513e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTim Kortlever109: B 8+A-finale [7]06:13,306e
SKOSkøllThom Reijerkerk118: LB 8+A-finale [6]06:16,842e
SKOSkøll 1Lies Rustenburg119: DSA 1x (NK)A-finale [5]08:27,306e
SKOSkøll/Nereus/OrcaMarloes van der Pol121: DO 4-voorwedstrijd 1[5]07:25,533e
SKOSkøllTim Kortlever109: B 8+voorwedstrijd 2[5]06:14,223e
SKOSkøllThom Reijerkerk118: LB 8+voorwedstrijd 2[4]06:20,292e
SKOSkøll 1Lies Rustenburg119: DSA 1x (NK)halve-finale 2[2]07:55,971e
NERNereus 2Myrte de Boer123: DN 1xvoorwedstrijd 2[5]08:28,042e
SKOSkøllTim Kortlever008: Ej 8+ (EJK)B-finale [7]06:07,662e
SKOSkøllThom Reijerkerk016: LEj 8+ (EJK)A-finale [4]06:12,172e
SKOSkøll/OrcaMarloes van der Pol038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)A-finale [3]07:09,953e
SKOSkøllTim Kortlever008: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[4]06:13,064e
SKOSkøllThom Reijerkerk016: LEj 8+ (EJK)voorwedstrijd 1[4]06:16,571e
SKOSkøll/OrcaMarloes van der Pol038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)voorwedstrijd 3[3]07:16,172e
SKOSkøll 1Lies Rustenburg119: DSA 1x (NK)voorwedstrijd 4[5]08:11,253e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTim Kortlever002: Jonge AchtA-finale [2]06:28,826e
SKOSkøllThom Reijerkerk003: Lichte AchtA-finale [1]06:27,953e
SKOSkøllThom Reijerkerk003: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[2]06:30,182e
SKOSkøllTim Kortlever002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[2]06:28,032e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllDominique van der Pauw007: D 1e divisie 8+time-trial 27:03,793e
SKOSkøllThom Reijerkerk006: LH 4e divisie 8+time-trial 27:00,216e
SKOSkøllTim Kortlever004: H 4e divisie 8+time-trial 26:51,547e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTim Kortlever008: HEj8+D-ronde 16:29,88e
SKOSkøllThom Reijerkerk009: LHEj8+D-ronde 16:40,15e
SKOSkøllDominique van der Pauw011: D1eDiv8+D-ronde 17:12,62e
SKOSkøllTim Kortlever008: HEj8+C-ronde 02:12,47e
SKOSkøllThom Reijerkerk009: LHEj8+C-ronde 02:15,84e
SKOSkøllDominique van der Pauw011: D1eDiv8+C-ronde 02:16,41e
SKOSkøllThom Reijerkerk009: LHEj8+B-ronde 00:42,17e
SKOSkøllTim Kortlever008: HEj8+B-ronde 00:39,93e
SKOSkøllTim Kortlever008: HEj8+A-ronde 08:00,37e
SKOSkøllThom Reijerkerk009: LHEj8+A-ronde 08:03,16e
SKOSkøllDominique van der Pauw011: D1eDiv8+B-ronde 00:42,91e
SKOSkøllDominique van der Pauw011: D1eDiv8+A-ronde 08:09,93e

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 februari 2012 t/m 26 februari 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllTim Kortlever013: Ej 8+time-trial 17:58,815e
SKOSkøllThom Reijerkerk001: LEj 8+time-trial 18:05,924e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJanneke Loomans133: DN 4-A-finale [5]07:29,504e
SKOSkøllJanneke Loomans129: DSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[7]06:59,486e
SKOSkøllJanneke Loomans133: DN 4-voorwedstrijd 2[3]07:25,871e
SKOSkøllFloortje Lauriks021: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:07,725e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFloortje Lauriks134: WFm 8+A-finale [6]07:00,382e
SKOSkøllNine Douwes Dekker122: W 4xA-finale [6]06:50,803e
TRITriton/Nereus/Skøll/OkeanosHeleen Boers107: W 4-A-finale [4]06:39,161e
TRITriton/Nereus/Skøll/OkeanosHeleen Boers107: W 4-voorwedstrijd 2[3]06:55,491e
SKOSkøll/Triton/Nereus/OkeanosHeleen Boers025: BW 4-A-finale [4]06:48,741e
SKOSkøll/Triton/Nereus/OkeanosHeleen Boers025: BW 4-voorwedstrijd 2[3]06:54,381e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OrcaFloortje Lauriks021: DEj 8+A-finale [5]08:11,825e
SKOSkøll/OrcaFloortje Lauriks021: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]08:48,381e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFloortje Lauriks136: DB 8+A-finale [4]07:11,261e
SKOSkøll/OrcaLisanne van Geffen129: DO 4-A-finale [5]07:40,214e
SKOSkøllFloortje Lauriks136: DB 8+voorwedstrijd 1[5]07:15,141e
SKOSkøll/OrcaLisanne van Geffen129: DO 4-voorwedstrijd 2[6]07:59,231e
SKOSkøllFloortje Lauriks031: DEj 8+A-finale [5]08:04,704e
SKOSkøllLisanne van Geffen026: DSB 4-A-finale [3]07:54,523e
SKOSkøllLisanne van Geffen023: DSA 4-A-finale [6]08:17,633e
SKOSkøllFloortje Lauriks031: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:43,931e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLies Rustenburg127: DSA 2-A-finale [6]07:38,514e
SKOSkøllFloortje Lauriks138: DB 8+A-finale [6]07:04,874e
SKOSkøllLies Rustenburg127: DSA 2-voorwedstrijd 2[3]07:34,132e
SKOSkøllFloortje Lauriks138: DB 8+voorwedstrijd 2[5]06:56,492e
SKOSkøllFloortje Lauriks021: DEj 8+A-finale [4]07:05,335e
SKOSkøllFloortje Lauriks021: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]07:02,301e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFloortje Lauriks138: DB 8+A-finale 06:57,374e
SKOSkøllFloortje Lauriks138: DB 8+voorwedstrijd 106:53,102e
SKOSkøllFloortje Lauriks021: DEj 8+A-finale 06:42,803e
SKOSkøllFloortje Lauriks021: DEj 8+voorwedstrijd 206:51,171e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/GyasAnnemiek de Haan125: DSA 8+A-finale [2]06:40,501e
SKOSkøllLies Rustenburg127: DO 2-A-finale [4]07:57,221e
SKOSkøllFloortje Lauriks133: DB 8+voorwedstrijd 1[4]07:16,545e
SKOSkøllLies Rustenburg127: DO 2-voorwedstrijd 2[3]07:56,001e
SKOSkøllFloortje Lauriks026: DEj 8+A-finale [4]07:22,642e
SKOSkøllLies Rustenburg018: DSA 2-A-finale [7]08:13,112e
SKOSkøllFloortje Lauriks026: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:16,511e

128e Varsity

10 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/PhocasAnnet Schijff004: Dames AchtA-finale [1]07:16,254e
SKOSkøll/PhocasAnnet Schijff004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[3]07:18,852e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFloortje Lauriks010: D 4e divisie 8+time-trial 29:43,7911e
SKOSkøllAnna Koopmans011: D 1e divisie 4*time-trial 30:03,851e

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 februari 2011 t/m 27 februari 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFloortje Lauriks024: DEj 8+time-trial 19:33,974e