Coen Eggenkamp

1097 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/LeythePieter van Veen104: HE 8+A-finale [7]06:01,596e
TRITritonCasper van der Steen111: HB 4+A-finale [5]06:48,192e
TRITritonEline van Marle131: DG 4+A-finale [6]07:46,803e
TRITritonCasper van der Steen108: HG 2xA-finale [4]06:56,993e
SKASkadi/TritonBen van Brussel108: HG 2xA-finale [6]06:47,972e
TRITritonMax Gompel118: LHGb 4-A-finale [5]06:43,185e
TRITritonFlorentine Timmenga133: DB 1xA-finale [7]08:53,305e
TRITritonEva Simkens325: DE 1x NSKA-finale [6]08:18,235e
TRITritonEmma de Fraiture140: LDB 1xA-finale [4]09:05,933e
TRITriton 1Harold Langen301: HE 1x NSKA-finale [5]07:18,811e
TRITritonFieke Verhaaf138: LDG 2xA-finale [5]07:51,923e
TRITriton/LeythePieter van Veen104: HE 8+voorwedstrijd 2[7]06:05,992e
TRITritonCasper van der Steen111: HB 4+voorwedstrijd 3[6]07:04,871e
TRITritonCasper van der Steen108: HG 2xvoorwedstrijd 2[5]07:28,222e
SKASkadi/TritonBen van Brussel108: HG 2xvoorwedstrijd 2[7]07:19,461e
TRITritonEline van Marle131: DG 4+voorwedstrijd 2[6]08:26,391e
TRITritonMax Gompel118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[4]07:25,051e
TRITritonFlorentine Timmenga133: DB 1xvoorwedstrijd 2[8]09:45,822e
TRITritonJoshua Zacharioudakis121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[8]09:01,794e
TRITriton 2Agnes Lanooij353: LDE 1x NSKvoorwedstrijd 2[6]10:10,804e
TRITriton 1Merel Kraak353: LDE 1x NSKvoorwedstrijd 1[7]09:58,984e
TRITritonEmma de Fraiture140: LDB 1xvoorwedstrijd 1[6]10:00,612e
TRITriton 1Harold Langen301: HE 1x NSKvoorwedstrijd 2[5]08:20,251e
TRITritonFieke Verhaaf032: LDG 4xA-finale [5]07:10,122e
TRITriton/ProteusMax Gompel017: LHDev 4-A-finale [6]06:39,326e
TRITriton/LeythePieter van Veen007: HDev 4-A-finale [6]06:16,482e
TRITriton/VikingJakub Grabmuller006: HG 4xA-finale [3]06:11,763e
GYAGyas/TritonFemke van de Vliet020: DE 2xA-finale [4]07:13,382e
TRITriton 1Merel Kraak031: LDG 1xA-finale [2]08:42,116e
TRITriton 3Fieke Verhaaf031: LDG 1xA-finale [6]08:22,183e
OKEOkeanos/TritonEmma de Fraiture033: LDB 2xA-finale [5]07:49,651e
TRITritonCasper van der Steen008: HDev 2xA-finale [5]06:37,901e
SKASkadi/TritonBen van Brussel001: HE 2xA-finale [4]06:39,722e
TRITriton/ProteusMax Gompel017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:30,292e
TRITriton/LeythePieter van Veen007: HDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:19,001e
TRITriton 2Agnes Lanooij031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[5]08:46,244e
TRITriton 1Merel Kraak031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:32,012e
TRITriton 3Fieke Verhaaf031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[6]08:29,551e
TRITritonCasper van der Steen008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[7]06:54,091e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 1Femke van de Vliet153: LDE 1xA-finale [6]07:44,402e
VIDVidar-combiTijmen van Rietbergen116: LHE 8+A-finale [6]05:58,312e
TRITriton/Orca/OkeanosMathijs Oggel115: LHE 4xA-finale [6]06:01,721e
TRITritonThomas van Olderen104: HE 8+B-finale [7]05:53,041e
TRITritonCasper van der Steen180: HE 2xA-finale [3]06:46,024e
SKASkadi/TritonBen van Brussel120: LHG 2xA-finale [5]06:35,631e
TRITritonMax Gompel118: LHGb 4-A-finale [6]06:28,022e
TRITritonEmma de Fraiture140: LDB 1xA-finale [7]08:36,033e
TRITriton 2Victor de Vos121: LHB 1xB-finale [4]07:45,784e
TRITriton/LeythePieter van Veen105: HG 4-A-finale [6]06:32,133e
TRITriton 2Merel Kraak153: LDE 1xvoorwedstrijd 1[5]08:28,525e
TRITriton 1Femke van de Vliet153: LDE 1xvoorwedstrijd 1[3]07:52,751e
TRITritonThomas van Olderen104: HE 8+voorwedstrijd 2[3]05:53,614e
TRITriton/Orca/OkeanosMathijs Oggel115: LHE 4xlotingsrace [4]06:04,311e
TRITriton/VikingThomas van Olderen180: HE 2xvoorwedstrijd 1[8]06:45,754e
TRITritonCasper van der Steen180: HE 2xvoorwedstrijd 1[7]06:44,073e
TRITritonMax Gompel118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[4]06:27,241e
TRITritonEmma de Fraiture140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[8]08:34,362e
TRITriton 2Victor de Vos121: LHB 1xvoorwedstrijd 3[8]07:50,654e
TRITriton 1Joshua Zacharioudakis121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[8]08:06,875e
TRITritonCasper van der Steen008: HDev 2xA-finale [4]06:46,612e
TRITritonMax Gompel017: LHDev 4-A-finale [6]06:42,455e
TRITritonRianne Prins064: DE 2-A-finale [7]08:11,446e
TRITriton/LeythePieter van Veen007: HDev 4-A-finale [6]06:20,951e
SKASkadi/TritonBen van Brussel011: LHE 2xA-finale [6]06:44,123e
OKEOkeanos/TritonMathijs Oggel011: LHE 2xA-finale [5]06:39,421e
TRITriton 1Merel Kraak031: LDG 1xA-finale [6]08:47,428e
TRITriton 3Fieke Verhaaf031: LDG 1xA-finale [2]08:25,803e
TRITritonCasper van der Steen008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[6]06:55,061e
TRITritonMax Gompel017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:43,672e
TRITritonRianne Prins064: DE 2-voorwedstrijd 2[4]08:22,454e
TRITriton/LeythePieter van Veen007: HDev 4-voorwedstrijd 3[3]06:34,461e
SKASkadi/TritonBen van Brussel011: LHE 2xlotingsrace [5]06:48,563e
OKEOkeanos/TritonMathijs Oggel011: LHE 2xlotingsrace [4]06:46,191e
TRITriton 1Merel Kraak031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[4]09:16,142e
TRITriton 2Agnes Lanooij031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[3]09:41,765e
TRITriton 3Fieke Verhaaf031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[7]09:18,142e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/ArgoVictor de Vos122: LHB 2xA-finale [6]07:02,124e
OKEOkeanos-combiThomas van Tussenbroek116: LHE 8+A-finale [5]05:56,601e
TRITritonCasper van der Steen110: HB 2xA-finale [5]06:48,001e
TRITritonFieke Verhaaf138: LDG 2xA-finale [5]07:32,472e
TRITriton/OrcaEline van Marle131: DG 4+A-finale [4]07:31,941e
SKASkadi/TritonBen van Brussel120: LHG 2xA-finale [2]06:37,022e
OKEOkeanos/TritonLay de Jong120: LHG 2xA-finale [4]06:36,621e
TRITritonHarold Langen102: HE 2-A-finale [4]06:47,071e
TRITritonMax Gompel118: LHGb 4-A-finale [4]06:33,731e
TRITriton 1Femke van de Vliet153: LDE 1xA-finale [3]08:01,681e
TRITritonStijn Kanters113: LHE 1xA-finale [5]07:26,504e
TRITriton/LeythePieter van Veen105: HG 4-A-finale [3]06:15,622e
TRITritonEmma de Fraiture140: LDB 1xA-finale [5]08:53,234e
TRITritonHarold Langen101: HE 1xA-finale [6]07:25,994e
SKASkadi/TritonBen van Brussel120: LHG 2xtime-trial 05:58,723e
OKEOkeanos/TritonLay de Jong120: LHG 2xtime-trial 05:56,762e
TRITritonFlorentine Timmenga133: DB 1xtime-trial 07:46,938e
TRITritonMax Gompel118: LHGb 4-time-trial 05:48,801e
TRITriton 3Agnes Lanooij153: LDE 1xtime-trial 07:40,238e
TRITriton 1Femke van de Vliet153: LDE 1xtime-trial 07:07,831e
TRITritonEmma de Fraiture140: LDB 1xtime-trial 07:45,343e
TRITritonRianne Prins023: DG 2-A-finale [1]07:59,124e
TRITriton/LeythePieter van Veen007: HDev 4-A-finale [4]06:13,152e
TRITritonBas Thijssen002: HE 4-A-finale [5]06:25,046e
TRITritonFieke Verhaaf030: LDE 2xA-finale [3]07:38,343e
TRITriton 1Eva Simkens022: DG 1xA-finale [6]08:09,993e
GYAGyas/TritonFemke van de Vliet020: DE 2xA-finale [2]07:16,956e
TRITriton/Willem IIIMette Beugelsdijk020: DE 2xA-finale [5]07:11,473e
TRITritonCasper van der Steen008: HDev 2xA-finale [4]06:43,655e
SKASkadi/TritonBen van Brussel001: HE 2xA-finale [6]06:33,055e
TRITriton/ProteusHarold Langen001: HE 2xA-finale [3]06:26,602e
TRITritonMax Gompel017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:29,533e
TRITritonRianne Prins023: DG 2-voorwedstrijd 1[2]08:02,703e
TRITriton/LeythePieter van Veen007: HDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:19,951e
TRITritonBas Thijssen002: HE 4-voorwedstrijd 2[3]06:12,742e
TRITriton 2Emma de Fraiture031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[5]08:42,793e
TRITriton 1Merel Kraak031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:25,872e
TRITriton 1Eva Simkens022: DG 1xvoorwedstrijd 3[2]08:05,122e
TRITriton 2Florentine Timmenga022: DG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:42,344e
TRITriton/Willem IIIMette Beugelsdijk020: DE 2xvoorwedstrijd 2[4]07:12,602e
GYAGyas/TritonFemke van de Vliet020: DE 2xvoorwedstrijd 1[5]07:09,172e
TRITritonVictor de Vos016: LHDev 2xvoorwedstrijd 3[6]06:56,095e
TRITritonCasper van der Steen008: HDev 2xvoorwedstrijd 3[5]06:44,541e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 2Merel Kraak138: LDG 2xA-finale [4]08:47,464e
TRITriton 1Fieke Verhaaf138: LDG 2xA-finale [7]08:27,722e
TRITritonThomas van Olderen102: HE 2-A-finale [8]07:54,286e
TRITritonFlorentine Timmenga133: DB 1xA-finale [8]09:38,566e
TRITritonEline van Marle129: DG 4-A-finale [4]07:58,516e
TRITritonCasper van der Steen110: HB 2xA-finale [5]07:14,732e
SKASkadi/TritonBen van Brussel108: HG 2xA-finale [5]07:05,632e
TRITritonVictor de Vos122: LHB 2xA-finale [5]07:36,294e
TRITritonThomas van Olderen102: HE 2-voorwedstrijd 2[5]08:06,133e
TRITritonFlorentine Timmenga133: DB 1xvoorwedstrijd 1[3]10:15,213e
TRITritonMax Gompel017: LHDev 4-B-finale [4]07:17,712e
TRITriton/LeythePieter van Veen007: HDev 4-A-finale [5]06:59,145e
TRITriton 1Fieke Verhaaf031: LDG 1xA-finale [7]09:15,424e
TRITriton 2Inez den Hond031: LDG 1xA-finale [1]09:02,812e
TRITriton 2Eva Simkens022: DG 1xA-finale [2]09:18,867e
TRITriton 1Florentine Timmenga022: DG 1xB-finale [7]09:26,466e
TRITritonMerel Kraak034: LDDev 2xB-finale [6]07:50,913e
TRITritonVictor de Vos016: LHDev 2xA-finale [7]07:09,548e
TRITritonCasper van der Steen008: HDev 2xA-finale [6]06:55,866e
TRITritonRoos Peeters027: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:22,783e
TRITritonMax Gompel017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:32,253e
TRITriton/LeythePieter van Veen007: HDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:20,181e
TRITriton 2Inez den Hond031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:31,963e
TRITriton 1Fieke Verhaaf031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:24,602e
TRITriton 2Eva Simkens022: DG 1xvoorwedstrijd 3[2]08:17,272e
TRITriton 1Florentine Timmenga022: DG 1xvoorwedstrijd 1[4]08:48,885e
TRITritonMerel Kraak034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[8]08:10,746e
TRITritonVictor de Vos016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:10,523e
TRITritonCasper van der Steen008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[7]07:00,552e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonMerel Kraak034: LDDev 2xB-finale [1]08:58,914e
TRITritonVictor de Vos016: LHDev 2xB-finale [1]08:00,774e
TRITritonMax Gompel017: LHDev 4-B-finale [4]06:54,651e
TRITritonCasper van der Steen008: HDev 2xB-finale [2]07:19,144e
TRITriton/VikingPieter van Veen007: HDev 4-A-finale [4]06:34,692e
TRITritonYvette Besnard023: DG 2-A-finale [1]08:58,354e
TRITriton 3Fieke Verhaaf031: LDG 1xB-finale [4]08:51,091e
TRITritonRoos Peeters027: DDev 4-C-finale [4]07:46,751e
SKASkadi/TritonBen van Brussel001: HE 2xA-finale [3]07:14,052e
TRITritonYvette Besnard023: DG 2-voorwedstrijd 2[4]09:08,132e
TRITritonFlorentine Timmenga022: DG 1xvoorwedstrijd 1[1]09:52,973e
TRITriton 1Inez den Hond031: LDG 1xtime-trial 06:55,1610e
TRITriton 3Fieke Verhaaf031: LDG 1xtime-trial 06:50,625e
TRITritonMerel Kraak034: LDDev 2xtime-trial 06:20,978e
TRITritonVictor de Vos016: LHDev 2xtime-trial 05:41,418e
TRITritonMax Gompel017: LHDev 4-time-trial 05:10,975e
TRITritonCasper van der Steen008: HDev 2xtime-trial 05:29,807e
TRITritonRoos Peeters027: DDev 4-time-trial 05:49,619e
TRITriton/VikingPieter van Veen007: HDev 4-time-trial 05:03,531e
TRITritonVictor de Vos122: LHB 2xA-finale [1]07:32,774e
TRITriton 1Fieke Verhaaf138: LDG 2xA-finale [2]08:58,863e
TRITritonFlorentine Timmenga133: DB 1xA-finale [2]10:02,363e
TRITritonMax Gompel118: LHGb 4-A-finale [2]07:11,822e
TRITritonCasper van der Steen110: HB 2xA-finale [1]08:20,404e
TRITriton 1Fieke Verhaaf138: LDG 2xvoorwedstrijd 2[4]09:19,892e
TRITriton 2Merel Kraak138: LDG 2xvoorwedstrijd 1[3]09:44,922e
TRITritonFlorentine Timmenga133: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]10:35,802e
TRITritonVictor de Vos122: LHB 2xvoorwedstrijd 1[3]07:40,052e
TRITritonMax Gompel118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[2]07:22,511e
TRITritonCasper van der Steen110: HB 2xvoorwedstrijd 1[3]07:19,582e
TRITritonThomas van Olderen102: HE 2-voorwedstrijd 3[2]07:37,012e
TRITriton/VikingPieter van Veen105: HG 4-voorwedstrijd 2[1]06:56,094e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonCasper van der Steen201: HB 1xA-finale [1]08:08,152e
NERNereus/TritonEva Simkens009: DE 2-B-finale [5]08:17,366e
TRITriton 1Kaj Hendriks001: HE 2-A-finale [1]06:53,061e
TRITriton 2Lay de Jong007: LHE 1xA-finale [3]07:41,064e
TRITriton 1Stijn Kanters007: LHE 1xB-finale [4]07:49,715e
TRITritonBen van Brussel008: LHSB 1xC-finale [2]07:54,971e
TRITritonAnna Verkuil013: LDE 1xA-finale [5]09:07,656e
TRITritonFemke van de Vliet014: LDSB 1xA-finale [3]08:37,104e
TRITritonMax Gompel216: LHG 4-A-finale [3]07:05,796e
TRITritonVictor de Vos214: LHG 2xvoorwedstrijd 1[2]07:30,374e
TRITritonCasper van der Steen201: HB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:11,501e
TRITritonFlorentine Timmenga218: DB 1xvoorwedstrijd 3[3]09:18,274e
TRITriton 1Agnes Lanooij227: LDB 1xvoorwedstrijd 2[4]09:18,404e
TRITriton 2Emma de Fraiture227: LDB 1xvoorwedstrijd 2[5]09:12,003e
TRITritonEli Brouwer204: HG 2-voorwedstrijd 2[5]07:35,503e
TRITritonMax Gompel216: LHG 4-voorwedstrijd 2[6]07:03,001e
TRITritonRoos Peeters224: DG 4-voorwedstrijd 1[2]07:50,453e
NERNereus/TritonEva Simkens009: DE 2-halve-finale 1[6]08:33,796e
TRITriton 1Kaj Hendriks001: HE 2-halve-finale 1[3]06:56,091e
TRITriton/NereusPieter van Veen104: HDev 4-A-finale [3]07:07,274e
TRITriton 1Stijn Kanters007: LHE 1xhalve-finale 2[5]08:15,895e
TRITriton 2Lay de Jong007: LHE 1xhalve-finale 1[2]07:51,512e
TRITritonFemke van de Vliet014: LDSB 1xhalve-finale 2[3]08:53,572e
TRITritonAnna Verkuil013: LDE 1xhalve-finale 1[1]08:48,783e
TRITritonRoos Peeters114: DDev 4-voorwedstrijd 2[5]08:12,004e
TRITriton/NereusPieter van Veen104: HDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:49,381e
TRITritonVictor de Vos108: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:51,952e
TRITritonMerel Kraak116: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[6]08:51,833e
TRITritonMax Gompel109: LHDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:25,193e
TRITritonCasper van der Steen103: HDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:44,264e
NERNereus/TritonEva Simkens009: DE 2-herkansing 2[2]08:23,613e
TRITritonBen van Brussel008: LHSB 1xkwart-finale 4[5]08:02,274e
TRITriton 1Stijn Kanters007: LHE 1xkwart-finale 4[2]08:01,123e
TRITriton 2Lay de Jong007: LHE 1xkwart-finale 4[4]07:57,831e
TRITritonAnna Verkuil013: LDE 1xkwart-finale 3[3]08:51,633e
TRITritonFemke van de Vliet014: LDSB 1xkwart-finale 2[4]08:40,511e
NERNereus/TritonEva Simkens009: DE 2-time-trial 07:29,8812e
TRITriton 1Kaj Hendriks001: HE 2-time-trial 06:26,215e
TRITritonBen van Brussel008: LHSB 1xtime-trial 07:18,2313e
TRITriton 1Stijn Kanters007: LHE 1xtime-trial 07:13,7512e
TRITriton 2Lay de Jong007: LHE 1xtime-trial 07:07,365e
TRITritonAnna Verkuil013: LDE 1xtime-trial 08:00,846e
TRITritonFemke van de Vliet014: LDSB 1xtime-trial 07:54,692e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonKaj Hendriks001: Oude VierA-finale [3]10:06,721e
TRITritonPieter van Veen020: HG 4+A-finale [4]07:39,834e
TRITritonRianne Prins025: DG 4+A-finale [3]09:07,154e
TRITriton 1Jacco Broeren023: LHG 2xA-finale [5]08:21,324e
TRITriton 1Merel Kraak028: LDG 2xA-finale [5]09:23,682e
TRITriton 2Fieke Verhaaf028: LDG 2xA-finale [3]09:08,821e
TRITritonCasper van der Steen011: HE 1xvoorwedstrijd 1[5]09:14,824e
TRITritonPieter van Veen020: HG 4+voorwedstrijd 2[4]07:42,602e
TRITriton 1Jacco Broeren023: LHG 2xvoorwedstrijd 2[3]08:36,783e
TRITritonKaj Hendriks001: Oude Viervoorwedstrijd 1[1]07:09,201e
TRITriton 1Max Gompel012: LHE 4-voorwedstrijd 1[2]06:57,563e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonKaj Hendriks012: HE 2-A-finale [4]

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/VikingJacco Broeren122: LHB 2xA-finale [4]07:58,924e
SKASkadi/TritonHuub Stassen116: LHE 8+A-finale [5]06:42,222e
SKASkadi/TritonBen van Brussel103: HE 4xA-finale [8]06:53,183e
TRITritonFieke Verhaaf139: LDGb 2xA-finale [8]08:47,384e
TRITriton 1Eline van Marle126: DE 2-A-finale [6]08:54,561e
TRITritonMalte Stuhlmacher114: LHE 2-A-finale [8]09:07,335e
OKEOkeanos/TritonMathijs Oggel120: LHG 2xA-finale [6]07:43,541e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze125: DE 1xA-finale [7]09:47,035e
TRITritonRianne Prins130: DGb 4-A-finale [4]08:28,764e
TRITriton/VikingPieter van Veen105: HG 4-A-finale [5]07:19,973e
TRITriton/VikingJacco Broeren122: LHB 2xvoorwedstrijd 3[6]08:17,272e
TRITritonFieke Verhaaf139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[7]08:27,093e
TRITriton 4Sarah Spruijt126: DE 2-voorwedstrijd 2[5]08:41,094e
TRITriton 1Eline van Marle126: DE 2-voorwedstrijd 1[5]08:20,571e
TRITritonMalte Stuhlmacher114: LHE 2-voorwedstrijd 2[7]08:03,673e
TRITritonRianne Prins130: DGb 4-voorwedstrijd 1[3]07:34,792e
TRITritonLay de Jong113: LHE 1xA-finale [5]07:29,232e
TRITriton/VikingPieter van Veen105: HG 4-voorwedstrijd 2[6]06:39,131e
TRITriton 2Willemijn Winters031: LDG 1xA-finale [5]09:35,466e
TRITriton 1Linda van den Goor031: LDG 1xA-finale [3]09:24,294e
TRITritonPiet Jonker003: HG 1xA-finale [4]08:46,868e
TRITriton/VikingPieter van Veen056: HG 4-A-finale [4]07:08,266e
TRITriton 3Eline van Marle023: DG 2-A-finale [4]08:10,951e
TRITriton/VikingVictor de Vos053: LHG 2xA-finale [4]07:54,934e
TRITriton 1Jeroen Haesenbos004: HG 2-A-finale [2]08:10,446e
TRITriton 2Wessel Boosman004: HG 2-A-finale [6]07:56,415e
TRITritonSarah Spruijt024: DG 4+A-finale [3]08:08,261e
TRITritonFieke Verhaaf030: LDE 2xA-finale [4]08:52,135e
TRITritonRianne Prins058: DG 4-voorwedstrijd 1[3]07:53,224e
TRITriton 2Willemijn Winters031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[4]08:58,231e
TRITriton 1Linda van den Goor031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[7]08:54,081e
TRITriton 2Sarah Spruijt023: DG 2-voorwedstrijd 3[4]08:22,985e
TRITriton 3Eline van Marle023: DG 2-voorwedstrijd 2[6]08:10,551e
TRITritonMalte Stuhlmacher014: LHG 2-voorwedstrijd 2[2]07:49,794e
TRITriton 2Wessel Boosman004: HG 2-voorwedstrijd 3[7]07:17,032e
TRITriton 1Jeroen Haesenbos004: HG 2-voorwedstrijd 1[4]07:22,502e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton-combiTijmen van Rietbergen158: LM 8+A-finale [5]06:24,732e
TRITriton/Nereus/VidarMartine Veldhuis129: W 4xA-finale [3]07:30,134e
TRITritonInez den Hond129: W 4xB-finale [3]08:06,164e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze119: W 1xB-finale [1]10:07,846e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze119: W 1xhalve-finale A/B 2[1]10:34,556e
TRITritonInez den Hond129: W 4xtime-trial 07:19,2410e
TRITriton/Nereus/VidarMartine Veldhuis129: W 4xtime-trial 06:52,124e
TRITriton-combiTijmen van Rietbergen158: LM 8+time-trial 06:05,052e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze119: W 1xherkansing 1[1]09:45,113e
TRITritonFemke van de Vliet034: LW 1xA-finale [1]09:09,202e
TRITriton/Viking (P6)Pieter van Veen057: MDev 4-A-finale [4]07:11,524e
TRITriton/VikingVictor de Vos052: LMDev 2xB-finale [2]08:26,892e
TRITriton 2 (P4)Merel Kraak051: LWDev 2xA-finale [4]09:33,876e
TRITriton 1Fieke Verhaaf051: LWDev 2xA-finale [3]08:46,031e
TRITriton/VidarAmber Kraak020: LW 2xA-finale [4]08:12,163e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze119: W 1xvoorwedstrijd 3[1]08:45,343e
TRITritonLay de Jong035: LM 1xvoorwedstrijd 1[1]08:11,233e
TRITritonFemke van de Vliet034: LW 1xvoorwedstrijd 1[1]08:49,121e
TRITriton/Viking (P6)Pieter van Veen057: MDev 4-voorwedstrijd 3[3]06:56,232e
TRITriton/VikingVictor de Vos052: LMDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:52,674e
TRITriton 1Fieke Verhaaf051: LWDev 2xvoorwedstrijd 3[4]08:26,051e
TRITriton 2 (P4)Merel Kraak051: LWDev 2xvoorwedstrijd 1[4]08:30,172e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/NereusIlse Feenstra127: DE 4xA-finale [3]07:00,035e
TRITritonFieke Verhaaf139: LDGb 2xA-finale [5]07:23,771e
TRITriton/SkadiLeander Geschiere120: LHG 2xA-finale [3]06:34,572e
TRITritonFemke van de Vliet153: LDE 1xA-finale [6]07:53,693e
TRITritonLay de Jong113: LHE 1xA-finale [3]07:20,243e
TRITriton/VidarThomas van Tussenbroek114: LHE 2-A-finale [3]07:05,264e
TRITritonMalte Stuhlmacher114: LHE 2-A-finale [5]07:20,263e
TRITritonFieke Verhaaf139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[6]07:36,672e
TRITriton/SkadiLeander Geschiere120: LHG 2xvoorwedstrijd 1[5]06:42,541e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze125: DE 1xvoorwedstrijd 2[5]08:22,864e
TRITritonFemke van de Vliet153: LDE 1xvoorwedstrijd 1[3]07:55,203e
TRITritonPiet Jonker109: HB 1xvoorwedstrijd 1[2]07:42,853e
TRITriton/VikingPieter van Veen007: HDev 4-A-finale [3]06:17,532e
TRITritonPiet Jonker003: HG 1xB-finale [2]07:58,106e
TRITriton/NereusIlse Feenstra034: LDDev 2xA-finale [4]07:37,546e
TRITriton 1Fieke Verhaaf034: LDDev 2xA-finale [2]07:14,951e
TRITriton 2Merel Kraak034: LDDev 2xB-finale [5]07:40,323e
TRITritonMalte Stuhlmacher014: LHG 2-A-finale [4]07:18,133e
TRITriton/VidarAmber Kraak030: LDE 2xA-finale [5]07:08,642e
TRITriton/VikingPieter van Veen007: HDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:20,301e
TRITritonPiet Jonker003: HG 1xvoorwedstrijd 2[6]07:37,873e
TRITriton/NereusIlse Feenstra034: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[5]07:36,641e
TRITriton 2Merel Kraak034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:31,333e
TRITriton 1Fieke Verhaaf034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:33,641e
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-voorwedstrijd 3[5]07:14,774e
TRITriton/SkadiLeander Geschiere001: HE 2xvoorwedstrijd 2[5]06:42,034e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 2Merel Kraak034: LDDev 2xA-finale [2]03:46,261e
TRITriton 1Inez den Hond034: LDDev 2xB-finale [2]03:52,851e
TRITriton/VikingPieter van Veen007: HDev 4-B-finale [2]03:06,471e
TRITritonLinda van den Goor031: LDG 1xA-finale [3]08:31,211e
TRITriton 1Inez den Hond034: LDDev 2xhalve-finale 2[3]03:43,842e
TRITriton 2Merel Kraak034: LDDev 2xhalve-finale 1[3]03:41,961e
TRITriton/VikingPieter van Veen007: HDev 4-halve-finale 1[2]03:07,592e
SKASkadi/TritonBen van Brussel001: HE 2xvoorwedstrijd 2[2]06:47,083e
TRITritonLinda van den Goor031: LDG 1xtime-trial 06:13,471e
TRITriton 1Sarah Spruijt023: DG 2-time-trial 06:02,048e
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-time-trial 05:22,427e
TRITritonPiet Jonker003: HG 1xtime-trial 05:38,878e
TRITriton 1Inez den Hond034: LDDev 2xtime-trial 03:42,322e
TRITriton 2Merel Kraak034: LDDev 2xtime-trial 03:41,071e
TRITriton/VikingPieter van Veen007: HDev 4-time-trial 03:05,394e
TRITriton/VikingPieter van Veen105: HG 4-A-finale 2[3]06:23,542e
TRITriton 2Maartje Schrauwen131: DG 4+A-finale [2]07:42,272e
TRITritonRianne Prins130: DGb 4-A-finale [1]07:12,052e
SKASkadi/TritonBen van Brussel108: HG 2xA-finale [4]06:47,012e
TRITritonMelle le Fevre113: LHE 1xA-finale [1]07:36,184e
TRITritonJeroen Haesenbos102: HE 2-A-finale [2]07:15,593e
TRITriton/VikingPieter van Veen105: HG 4-A-finale 1[3]
TRITriton 2Maartje Schrauwen131: DG 4+voorwedstrijd 2[2]07:44,431e
TRITritonRianne Prins130: DGb 4-voorwedstrijd 3[1]07:13,212e
TRITritonMerel Kraak138: LDG 2xvoorwedstrijd 2[4]07:52,283e
TRITriton/VikingJacco Broeren122: LHB 2xvoorwedstrijd 2[3]07:17,832e
TRITritonMelle le Fevre113: LHE 1xvoorwedstrijd 1[2]07:22,982e
TRITritonLinda van den Goor132: DG 2xvoorwedstrijd 2[1]07:50,763e
TRITritonPiet Jonker109: HB 1xvoorwedstrijd 3[4]07:45,034e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/NereusMerel Kraak127: DE 4xA-finale [1]07:27,684e
TRITriton/VikingJacco Broeren122: LHB 2xA-finale [1]07:41,586e
VIDVidar-combiThomas van Tussenbroek116: LHE 8+A-finale [1]06:23,321e
TRITriton 2Sarah Spruijt126: DE 2-A-finale [2]08:32,196e
TRITriton 1Maartje Schrauwen126: DE 2-A-finale [4]08:30,325e
TRITriton 3Eline van Marle126: DE 2-A-finale [6]07:57,582e
TRITritonJakub Grabmuller108: HG 2xA-finale [3]06:53,912e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze125: DE 1xA-finale [6]08:15,046e
TRITritonRianne Prins130: DGb 4-A-finale [6]07:24,602e
TRITriton 1Stijn Kanters113: LHE 1xA-finale [4]07:35,335e
TRITriton 2Lay de Jong113: LHE 1xA-finale [5]07:34,323e
TRITritonWillemijn Winters153: LDE 1xA-finale [3]08:47,525e
TRITriton/VikingPieter van Veen105: HG 4-A-finale [4]06:43,192e
TRITriton 2Sarah Spruijt126: DE 2-voorwedstrijd 2[3]08:25,903e
TRITriton 1Maartje Schrauwen126: DE 2-voorwedstrijd 2[5]08:22,832e
TRITriton 3Eline van Marle126: DE 2-voorwedstrijd 1[3]07:50,911e
TRITritonRianne Prins130: DGb 4-voorwedstrijd 1[3]07:28,632e
TRITritonMaarten Lanooy118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[4]07:11,354e
TRITritonRianne Prins027: DDev 4-B-finale [4]07:30,293e
TRITritonMaarten Lanooy017: LHDev 4-B-finale [4]07:05,985e
TRITriton 2Femke van de Vliet031: LDG 1xA-finale [5]08:20,852e
TRITritonJakub Grabmuller003: HG 1xA-finale [2]07:33,421e
TRITriton 2Merel Kraak034: LDDev 2xA-finale [5]07:53,684e
TRITriton 1Inez den Hond034: LDDev 2xA-finale [3]07:48,261e
TRITriton/VikingJacco Broeren016: LHDev 2xB-finale [5]07:25,032e
TRITriton 2Sarah Spruijt023: DG 2-A-finale [2]08:34,116e
TRITriton 1Maartje Schrauwen023: DG 2-A-finale [7]08:32,135e
TRITritonWessel Boosman008: HDev 2xA-finale [7]07:11,135e
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-A-finale [6]07:30,164e
TRITritonBen van Brussel013: LHG 1xA-finale [4]07:44,144e
TRITritonStijn Kanters001: HE 2xA-finale [5]07:10,316e
TRITritonRianne Prins027: DDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:28,193e
TRITritonMaarten Lanooy017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[3]07:03,943e
TRITriton 2Femke van de Vliet031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[4]08:28,771e
TRITriton 1Linda van den Goor031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[2]08:47,893e
TRITritonJakub Grabmuller003: HG 1xvoorwedstrijd 1[6]07:42,462e
TRITriton/VikingCasper van Luyken007: HDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:42,125e
TRITriton 2Merel Kraak034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[1]07:58,301e
TRITriton 1Inez den Hond034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:54,912e
TRITriton/VikingJacco Broeren016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:20,865e
TRITriton 2Sarah Spruijt023: DG 2-voorwedstrijd 2[6]08:30,994e
TRITriton 1Maartje Schrauwen023: DG 2-voorwedstrijd 2[5]08:30,613e
TRITritonWessel Boosman008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:16,263e
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-voorwedstrijd 1[5]07:34,072e
TRITritonBen van Brussel013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[5]07:58,701e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonMerel Kraak137: LDE 4xA-finale [3]07:25,681e
TRITriton/NjordJelle Algie104: HE 8+A-finale [1]05:59,261e
TRITriton 2Sabien van Vliet126: DE 2-A-finale [1]08:50,955e
TRITriton 1Lis Verouden126: DE 2-A-finale [2]08:28,793e
TRITritonBas Thijssen102: HE 2-A-finale [4]06:55,261e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze125: DE 1xA-finale [5]08:26,845e
TRITriton 1Lay de Jong113: LHE 1xA-finale [2]07:58,816e
TRITriton 3Melle le Fevre113: LHE 1xA-finale [5]07:47,665e
TRITriton 1Wessel Boosman109: HB 1xA-finale [4]08:10,216e
TRITriton/NjordJelle Algie104: HE 8+voorwedstrijd 2[2]06:13,384e
TRITriton 1Lis Verouden126: DE 2-voorwedstrijd 1[3]
TRITriton 2Sabien van Vliet126: DE 2-voorwedstrijd 1[2]
TRITritonBas Thijssen102: HE 2-voorwedstrijd 2[5]07:19,731e
TRITritonMaartje Schrauwen130: DGb 4-voorwedstrijd 2[6]07:56,185e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze125: DE 1xvoorwedstrijd 1[4]08:30,522e
TRITriton 3Melle le Fevre113: LHE 1xvoorwedstrijd 2[3]07:36,912e
TRITriton 1Lay de Jong113: LHE 1xvoorwedstrijd 1[3]07:38,312e
TRITriton/VikingCasper van Luyken106: HGb 4-voorwedstrijd 2[2]06:54,384e
TRITriton 2Piet Jonker109: HB 1xvoorwedstrijd 3[1]08:13,924e
TRITriton 1Wessel Boosman109: HB 1xvoorwedstrijd 1[2]07:57,391e
TRITritonMaartje Schrauwen027: DDev 4-B-finale [1]08:19,405e
TRITritonLinda van den Goor031: LDG 1xA-finale [1]09:40,687e
LAGLaga/Triton/NereusRik Rienks002: HE 4-A-finale [1]06:40,531e
TRITriton/VikingCasper van Luyken007: HDev 4-B-finale [5]07:16,331e
TRITriton 2Merel Kraak034: LDDev 2xA-finale [2]08:51,036e
TRITriton 1Inez den Hond034: LDDev 2xA-finale [3]08:44,204e
TRITriton 2Lis Verouden023: DG 2-A-finale [2]08:51,694e
TRITriton 1Eline van Marle023: DG 2-A-finale [6]08:29,931e
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-A-finale [2]08:06,605e
TRITritonWessel Boosman008: HDev 2xA-finale [3]07:46,217e
TRITriton 2Melle le Fevre013: LHG 1xA-finale [5]08:10,205e
TRITriton 1Ben van Brussel013: LHG 1xA-finale [4]08:09,714e
TRITritonMaartje Schrauwen027: DDev 4-voorwedstrijd 3[1]08:07,984e
TRITritonLinda van den Goor031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[7]09:23,724e
TRITriton/VikingCasper van Luyken007: HDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:54,233e
TRITriton 2Merel Kraak034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]08:14,014e
TRITriton 1Inez den Hond034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[1]08:12,073e
TRITriton 3Sabien van Vliet023: DG 2-voorwedstrijd 2[3]08:45,604e
TRITriton 1Eline van Marle023: DG 2-voorwedstrijd 2[5]08:16,401e
TRITriton 2Lis Verouden023: DG 2-voorwedstrijd 1[4]08:38,943e
TRITritonJeroen Haesenbos004: HG 2-voorwedstrijd 2[5]07:56,473e
TRITritonWessel Boosman008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:16,203e
TRITriton 2Melle le Fevre013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[5]07:55,412e
TRITriton 1Ben van Brussel013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:03,743e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonHarold Langen209: HE 8+A-finale [3]05:40,802e
TRITriton 1Sophie Harleman221: DG 2-A-finale [4]08:13,664e
TRITriton 2Rianne Prins221: DG 2-A-finale [6]07:44,271e
TRITriton 2Malte Stuhlmacher211: LHB 4+A-finale [6]06:55,943e
TRITriton 1Inez den Hond230: LDGb 2xA-finale [5]07:25,332e
TRITriton 2Bas Thijssen001: HE 2-A-finale [6]06:33,304e
TRITritonEline van Marle009: DE 2-B-finale [6]07:29,572e
TRITriton 2 (SB)Ben van Brussel007: LHE 1xB-finale [6]07:20,726e
TRITriton 1Lay de Jong007: LHE 1xB-finale [5]07:15,125e
TRITriton 3Stijn Kanters007: LHE 1xC-finale [4]07:25,953e
TRITriton 3 (SB)Anna Verkuil013: LDE 1xA-finale [5]08:06,746e
TRITriton 2 (SB)Femke van de Vliet013: LDE 1xA-finale [6]07:57,805e
TRITriton 1Linda van den Goor013: LDE 1xC-finale [6]08:23,955e
TRITritonCasper van Luyken207: HG 4-A-finale [2]06:43,603e
TRITriton 1Wessel Boosman201: HB 1xvoorwedstrijd 3[2]07:59,663e
TRITriton 2Piet Jonker201: HB 1xvoorwedstrijd 1[6]08:00,895e
TRITriton 2Malte Stuhlmacher211: LHB 4+voorwedstrijd 1[3]07:26,153e
TRITriton 2Merel Kraak230: LDGb 2xvoorwedstrijd 3[4]08:05,214e
TRITriton 1Inez den Hond230: LDGb 2xvoorwedstrijd 3[6]07:59,201e
TRITritonCasper van Luyken104: HDev 4-B-finale [2]06:59,224e
TRITriton/VikingJacco Broeren108: LHDev 2xA-finale [1]07:31,694e
TRITriton 2Merel Kraak116: LDDev 2xA-finale [1]08:12,634e
TRITriton 1Inez den Hond116: LDDev 2xA-finale [5]08:10,573e
TRITritonMalte Stuhlmacher109: LHDev 4-B-finale [6]07:14,514e
TRITritonWessel Boosman103: HDev 2xA-finale [1]07:25,843e
TRITritonEline van Marle009: DE 2-halve-finale 1[1]08:28,036e
TRITriton 2 (SB)Ben van Brussel007: LHE 1xhalve-finale 2[6]08:03,956e
TRITriton 1Lay de Jong007: LHE 1xhalve-finale 1[2]07:54,386e
TRITritonRianne Prins115: DG 4+A-finale [2]08:18,443e
TRITriton 2 (SB)Femke van de Vliet013: LDE 1xhalve-finale 2[4]08:46,953e
TRITriton 3 (SB)Anna Verkuil013: LDE 1xhalve-finale 1[5]08:44,943e
TRITriton 2Bas Thijssen001: HE 2-halve-finale 2[5]07:10,463e
TRITritonCasper van Luyken104: HDev 4-voorwedstrijd 3[3]07:06,584e
TRITritonWillemijn van Olderen114: DDev 4-voorwedstrijd 3[4]08:06,335e
TRITritonMalte Stuhlmacher109: LHDev 4-voorwedstrijd 3[6]07:21,755e
TRITriton/VikingJacco Broeren108: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[1]07:54,203e
TRITriton 1Inez den Hond116: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[5]08:32,051e
TRITriton 2Merel Kraak116: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]08:37,162e
TRITritonWessel Boosman103: HDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:48,843e
TRITritonEline van Marle009: DE 2-herkansing 1[2]08:40,613e
TRITriton 3Stijn Kanters007: LHE 1xkwart-finale 3[2]08:06,584e
TRITriton 1Lay de Jong007: LHE 1xkwart-finale 3[5]08:05,762e
TRITriton 2 (SB)Ben van Brussel007: LHE 1xkwart-finale 2[6]08:04,443e
TRITriton 2 (SB)Femke van de Vliet013: LDE 1xkwart-finale 4[4]09:13,791e
TRITriton 1Linda van den Goor013: LDE 1xkwart-finale 2[6]09:18,895e
TRITriton 3 (SB)Anna Verkuil013: LDE 1xkwart-finale 2[3]09:06,312e
TRITriton 2Bas Thijssen001: HE 2-herkansing 1[3]07:20,831e
TRITriton 2Bas Thijssen001: HE 2-time-trial 06:15,897e
TRITritonEline van Marle009: DE 2-time-trial 07:11,3011e
TRITriton 4 (SB)Melle le Fevre007: LHE 1xtime-trial 06:59,6719e
TRITriton 2 (SB)Ben van Brussel007: LHE 1xtime-trial 06:55,3618e
TRITriton 3Stijn Kanters007: LHE 1xtime-trial 06:53,6314e
TRITriton 1Lay de Jong007: LHE 1xtime-trial 06:51,4911e
TRITriton 1Linda van den Goor013: LDE 1xtime-trial 07:45,4518e
TRITriton 3 (SB)Anna Verkuil013: LDE 1xtime-trial 07:29,847e
TRITriton 2 (SB)Femke van de Vliet013: LDE 1xtime-trial 07:28,354e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonHarold Langen001: Oude VierA-finale [4]09:48,512e
TRITritonMonica Lanz002: Dames VierA-finale [2]07:11,786e
TRITritonJacco Broeren031: LHG 2xA-finale [6]07:27,653e
TRITriton 2Sophie Harleman028: DG 2-A-finale [3]08:56,375e
TRITriton 1Lis Verouden028: DG 2-A-finale [6]08:35,772e
TRITriton 1Linda van den Goor030: LDG 2xA-finale [5]08:23,766e
TRITriton 3Inez den Hond030: LDG 2xA-finale [4]08:02,271e
TRITritonCasper van Luyken040: Jonge VierA-finale [4]06:59,841e
TRITritonJeroen Haesenbos022: HG 2-A-finale [4]07:47,764e
TRITriton 2Jakub Grabmuller023: HG 1xA-finale [4]07:45,321e
TRITriton 1Piet Jonker023: HG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:27,974e
TRITriton 2Jakub Grabmuller023: HG 1xvoorwedstrijd 2[2]07:58,191e
TRITritonMonica Lanz002: Dames Viervoorwedstrijd 1[4]07:23,902e
TRITritonHarold Langen001: Oude Viervoorwedstrijd 1[5]06:33,461e
TRITriton 2Merel Kraak030: LDG 2xvoorwedstrijd 2[3]08:06,554e
TRITriton 1Linda van den Goor030: LDG 2xvoorwedstrijd 2[4]07:56,542e
TRITriton 3Inez den Hond030: LDG 2xvoorwedstrijd 1[5]07:54,691e
TRITritonCasper van Luyken040: Jonge Viervoorwedstrijd 1[3]06:52,801e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonLuka van der Zwan123: DG 4+A-finale [1]07:27,773e
TRITritonLay de Jong115: LG 2xA-finale [5]06:47,241e
TRITritonEline van Marle119: DE 2-A-finale [4]07:47,273e
TRITritonStijn Kanters145: LE 1xA-finale [6]07:10,191e
TRITriton/LagaRenée Klein Schaarsberg128: LDE 4xA-finale [3]07:08,264e
TRITritonLuka van der Zwan122: DG 4-A-finale [6]07:00,103e
TRITritonLuka van der Zwan123: DG 4+voorwedstrijd 2[2]07:36,633e
TRITritonEline van Marle119: DE 2-voorwedstrijd 1[5]08:02,271e
TRITriton/LagaRenée Klein Schaarsberg128: LDE 4xvoorwedstrijd 1[3]07:10,021e
AEGAegir/TritonThimo van Kessel105: G 4+voorwedstrijd 4[3]06:39,244e
TRITritonLuka van der Zwan122: DG 4-voorwedstrijd 2[4]07:09,733e
TRITritonLay de Jong048: LE 2+A-finale [5]07:56,962e
TRITritonBas Thijssen007: Dev 4-A-finale [4]06:10,201e
TRITritonLay de Jong009: LG 1xA-finale [6]07:29,443e
TRITriton 2Soraya Bresser020: DG 2-A-finale [6]07:57,562e
TRITriton 1Eline van Marle020: DG 2-A-finale [4]07:52,621e
TRITritonMelle le Fevre013: LDev 2xA-finale [5]06:51,201e
TRITritonRenée Klein Schaarsberg026: LDDev 2xA-finale [6]07:32,173e
TRITriton/LagaCathelijne Stikkers047: LDE 2xA-finale [4]07:49,993e
TRITritonJeroen Haesenbos004: G 2-A-finale [3]07:14,744e
LAGLaga/TritonStijn Kanters044: E 2xvoorwedstrijd 2[3]07:02,184e
TRITritonBas Thijssen007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]06:30,531e
TRITritonLay de Jong009: LG 1xvoorwedstrijd 1[2]07:49,352e
TRITriton 1Eline van Marle020: DG 2-voorwedstrijd 2[2]08:19,021e
TRITriton 2Soraya Bresser020: DG 2-voorwedstrijd 1[6]08:24,402e
TRITritonRenée Klein Schaarsberg026: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:58,133e
TRITritonLuka van der Zwan023: DDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:25,975e
TRITritonJeroen Haesenbos004: G 2-voorwedstrijd 2[5]07:19,221e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/TritonMarleen Schumacher130: W 8+A-finale [2]06:21,944e
TRITriton/ArgoRenée Klein Schaarsberg126: LW 4xA-finale [1]07:00,896e
TRITriton/Orca/SkøllBen van Brussel127: LM 4xA-finale [5]06:04,764e
TRITritonStijn Kanters123: LM 1xA-finale [5]07:10,911e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze122: LW 1xA-finale [4]07:48,834e
WILWillem IIIAmber van Zomeren122: LW 1xA-finale [6]07:41,721e
TRITritonCoen Rozema107: M 2-A-finale [1]06:48,566e
AEGAegir/TritonMarleen Schumacher130: W 8+voorwedstrijd 1[1]06:23,892e
TRITriton/ArgoRenée Klein Schaarsberg126: LW 4xvoorwedstrijd 1[4]06:53,643e
TRITritonStijn Kanters123: LM 1xvoorwedstrijd 1[5]07:15,281e
WILWillem IIIAmber van Zomeren122: LW 1xvoorwedstrijd 3[3]07:43,841e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze122: LW 1xvoorwedstrijd 2[5]07:52,251e
TRITritonCoen Rozema107: M 2-voorwedstrijd 2[2]06:50,633e
TRITritonRenée Klein Schaarsberg051: LWDev 2xA-finale [4]07:28,246e
TRITriton/Orca/SkøllBen van Brussel041: LM 4xA-finale [1]06:05,235e
TRITriton 1Stijn Kanters022: BLM 1xA-finale [2]07:10,602e
TRITritonEline van Marle008: BW 2-A-finale [3]07:24,442e
TRITriton/Orca/SkøllBen van Brussel041: LM 4xvoorwedstrijd 1[2]06:01,643e
TRITriton/ProteusBart Overes029: M 4+voorwedstrijd 2[2]06:31,264e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze024: LW 1xvoorwedstrijd 2[5]08:12,114e
TRITriton 1Stijn Kanters022: BLM 1xvoorwedstrijd 1[5]07:23,362e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonRenée Klein Schaarsberg026: LDDev 2xA-finale [2]03:45,592e
TRITritonMelle le Fevre013: LDev 2xA-finale [3]03:20,441e
TRITritonLuka van der Zwan023: DDev 4-C-finale [1]03:32,524e
TRITritonThomas van Olderen007: Dev 4-A-finale [3]02:57,982e
TRITritonJeroen Boot004: G 2-B-finale [2]07:05,621e
TRITriton 2Soraya Bresser020: DG 2-A-finale [1]08:08,463e
TRITriton 1Eva Simkens020: DG 2-A-finale [2]07:37,761e
TRITritonRenée Klein Schaarsberg026: LDDev 2xhalve-finale 2[2]03:44,631e
TRITritonMelle le Fevre013: LDev 2xhalve-finale 1[3]03:22,291e
TRITritonLuka van der Zwan023: DDev 4-herkansing [2]03:32,421e
TRITritonThomas van Olderen007: Dev 4-halve-finale 1[2]03:03,481e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt002: E 4-A-finale [3]06:43,994e
TRITritonJeroen Boot004: G 2-voorwedstrijd 3[4]07:07,473e
TRITriton 2Soraya Bresser020: DG 2-voorwedstrijd 1[1]08:06,652e
TRITriton 1Eva Simkens020: DG 2-voorwedstrijd 1[2]07:57,511e
TRITriton/LagaCathelijne Stikkers026: LDDev 2xtime-trial 03:46,0411e
TRITritonRenée Klein Schaarsberg026: LDDev 2xtime-trial 03:38,113e
TRITritonMelle le Fevre013: LDev 2xtime-trial 03:15,441e
TRITritonLuka van der Zwan023: DDev 4-time-trial 03:31,388e
TRITritonThomas van Olderen007: Dev 4-time-trial 02:58,511e
TRITriton 2Soraya Bresser121: DE 2-A-finale [4]07:56,023e
TRITriton 1Eva Simkens121: DE 2-A-finale [2]07:32,711e
TRITritonLay de Jong107: G 2xA-finale [4]06:44,912e
TRITritonLuka van der Zwan126: DG 4+A-finale [3]07:34,513e
TRITriton 1Stijn Kanters149: LE 1xA-finale [2]07:24,773e
TRITriton/LagaCathelijne Stikkers133: LDG 2xA-finale [2]07:46,864e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze150: LDE 1xA-finale [3]07:55,081e
TRITritonJeroen Boot101: E 2-B-finale [4]07:02,081e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4-A-finale [4]06:28,804e
TRITritonThomas van Olderen105: G 4-A-finale [3]06:12,671e
TRITritonLay de Jong107: G 2xvoorwedstrijd 1[3]07:06,882e
TRITriton 2Melle le Fevre149: LE 1xvoorwedstrijd 2[4]07:34,342e
TRITriton 1Stijn Kanters149: LE 1xvoorwedstrijd 1[3]07:27,142e
TRITriton/LagaCathelijne Stikkers133: LDG 2xvoorwedstrijd 1[3]07:44,121e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze150: LDE 1xvoorwedstrijd 1[2]07:59,771e
TRITritonJeroen Boot101: E 2-voorwedstrijd 1[1]07:10,564e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4-voorwedstrijd 2[1]06:34,362e
TRITritonThomas van Olderen105: G 4-voorwedstrijd 2[4]06:31,371e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 2Melle le Fevre115: LG 2xA-finale [5]06:40,403e
TRITriton 1Ben van Brussel115: LG 2xA-finale [4]06:37,752e
WILWillem III 2Amber van Zomeren144: DE 1xA-finale [3]07:43,404e
TRITritonCoen Rozema101: E 2-A-finale [5]06:39,175e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze146: LDE 1xA-finale [3]08:11,415e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt104: G 4-B-finale [4]06:19,402e
TRITritonRenée Klein Schaarsberg128: LDE 4xA-finale [5]07:03,471e
TRITritonEline van Marle119: DE 2-voorwedstrijd 2[3]07:21,274e
WILWillem III 2Amber van Zomeren144: DE 1xvoorwedstrijd 1[3]07:14,452e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze146: LDE 1xvoorwedstrijd 1[2]08:05,402e
TRITritonLuka van der Zwan122: DG 4-voorwedstrijd 2[3]07:08,954e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt104: G 4-voorwedstrijd 3[3]06:31,284e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt206: G 4+A-finale [4]06:32,304e
TRITriton 3Luka van der Zwan020: DG 2-A-finale [1]07:47,836e
TRITriton 1Eline van Marle020: DG 2-A-finale [3]07:35,092e
TRITritonMelle le Fevre013: LDev 2xA-finale [3]06:42,251e
TRITriton 1Ben van Brussel009: LG 1xB-finale [3]07:25,011e
TRITritonThomas van Olderen007: Dev 4-A-finale [3]06:00,171e
TRITriton 1Renée Klein Schaarsberg026: LDDev 2xA-finale [6]07:23,303e
TRITriton 2Lisette Quirijns026: LDDev 2xB-finale [1]07:38,103e
GYAGyas/TritonAnna Verkuil047: LDE 2xA-finale [4]07:27,082e
TRITritonJeroen Boot004: G 2-A-finale [2]07:06,615e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt206: G 4+voorwedstrijd 2[5]06:40,761e
TRITriton 2Soraya Bresser020: DG 2-voorwedstrijd 2[5]08:15,094e
TRITriton 1Eline van Marle020: DG 2-voorwedstrijd 2[6]07:55,111e
TRITriton 4Carlijn Hutter020: DG 2-voorwedstrijd 1[2]08:07,324e
TRITriton 3Luka van der Zwan020: DG 2-voorwedstrijd 1[3]08:02,243e
TRITriton 1Ben van Brussel009: LG 1xvoorwedstrijd 1[4]07:38,543e
TRITritonThomas van Olderen007: Dev 4-voorwedstrijd 2[5]06:22,961e
TRITriton 2Lisette Quirijns026: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:53,086e
TRITriton 1Renée Klein Schaarsberg026: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:41,273e
TRITritonJeroen Boot004: G 2-voorwedstrijd 1[4]07:15,722e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonLis Verouden121: DE 2-A-finale [3]08:16,504e
TRITritonJakub Grabmuller107: G 2xA-finale [2]06:43,004e
TRITriton 2Melle le Fevre149: LE 1xA-finale [6]07:49,843e
TRITriton 1Stijn Kanters149: LE 1xA-finale [5]07:40,862e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze148: DE 1xA-finale [2]08:36,584e
TRITriton/HoopKarlijn Bloem124: DE 8+A-finale [3]06:59,664e
TRITritonRenée Klein Schaarsberg132: LDE 4xA-finale [6]07:21,773e
TRITritonAnna Verkuil150: LDE 1xA-finale [5]08:03,503e
WILWillem IIIAmber van Zomeren150: LDE 1xA-finale [4]07:48,631e
TRITritonThomas van Olderen105: G 4-A-finale [3]06:19,714e
TRITritonJakub Grabmuller107: G 2xvoorwedstrijd 2[3]06:39,983e
TRITriton 1Jeroen Boot106: G 4+voorwedstrijd 2[4]07:05,516e
WILWillem IIIAmber van Zomeren150: LDE 1xvoorwedstrijd 2[3]08:11,011e
TRITritonAnna Verkuil150: LDE 1xvoorwedstrijd 1[4]08:09,481e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4-voorwedstrijd 2[3]06:24,534e
TRITritonThomas van Olderen105: G 4-voorwedstrijd 1[5]06:22,332e
TRITriton/HoopKarlijn Bloem125: DG 4-voorwedstrijd 1[6]07:12,913e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt002: E 4-A-finale [7]06:22,916e
TRITriton 2Franka Drogt020: DG 2-A-finale [5]07:59,483e
TRITriton 1Luka van der Zwan020: DG 2-A-finale [6]07:53,262e
TRITritonStijn Kanters013: LDev 2xA-finale [5]06:44,661e
TRITritonThomas van Olderen007: Dev 4-A-finale [6]06:05,621e
TRITriton 1Renée Klein Schaarsberg026: LDDev 2xA-finale [8]07:37,214e
TRITriton/HoopKarlijn Bloem023: DDev 4-B-finale [4]07:12,041e
TRITritonThomas van Olderen007: Dev 4-voorwedstrijd 3[6]06:08,021e
TRITriton 1Renée Klein Schaarsberg026: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[8]07:39,652e
TRITriton 2Lisette Quirijns026: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:58,154e
TRITriton/HoopKarlijn Bloem023: DDev 4-voorwedstrijd 1[6]07:09,534e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonKaj Hendriks103: E 8+A-finale [6]06:33,252e
TRITritonMelle le Fevre145: LE 1xA-finale [7]08:31,733e
TRITriton 1Renée Klein Schaarsberg129: LDG 2xA-finale [7]08:37,625e
TRITriton 1Jamie Hutchins107: B 1xB-finale [5]08:59,965e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze144: DE 1xA-finale [6]09:00,713e
TRITriton/HoopLuka van der Zwan121: DE 8+A-finale [7]07:36,182e
TRITritonBas Thijssen101: E 2-A-finale [6]07:33,301e
TRITriton/NereusAnna Verkuil124: DG 2xA-finale [5]08:17,613e
TRITritonJeroen Boot105: G 4+A-finale [7]07:53,706e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4+A-finale [3]07:23,791e
TRITritonEline van Marle122: DG 4-A-finale [7]07:59,995e
TRITriton 2Lisette Quirijns129: LDG 2xvoorwedstrijd 4[6]08:40,504e
TRITriton 1Renée Klein Schaarsberg129: LDG 2xvoorwedstrijd 4[4]08:24,312e
TRITriton 1Jamie Hutchins107: B 1xvoorwedstrijd 2[8]08:30,403e
TRITriton 2Bart van Es107: B 1xvoorwedstrijd 1[7]08:43,475e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze144: DE 1xvoorwedstrijd 1[7]08:57,502e
TRITritonBas Thijssen101: E 2-voorwedstrijd 2[8]07:25,332e
TRITriton/NereusAnna Verkuil124: DG 2xvoorwedstrijd 2[4]08:08,502e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4+voorwedstrijd 2[5]07:34,641e
TRITritonJeroen Boot105: G 4+voorwedstrijd 1[5]07:55,533e
TRITritonEline van Marle122: DG 4-voorwedstrijd 1[7]08:12,253e
TRITritonKaj Hendriks044: E 2xA-finale [6]07:56,745e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt003: B 2xA-finale [2]07:55,271e
TRITriton 2Franka Drogt020: DG 2-A-finale [1]09:36,735e
TRITriton 1Luka van der Zwan020: DG 2-A-finale [2]09:17,343e
TRITriton 4Melle le Fevre009: LG 1xA-finale [5]08:43,356e
TRITriton 3Stijn Kanters009: LG 1xA-finale [6]08:31,012e
TRITriton 1Lay de Jong009: LG 1xA-finale [4]08:29,051e
TRITriton 2Ben van Brussel009: LG 1xB-finale [5]08:33,881e
TRITritonBas Thijssen007: Dev 4-A-finale [4]07:07,301e
TRITriton 1Renée Klein Schaarsberg026: LDDev 2xA-finale [1]09:13,704e
TRITriton 2Lisette Quirijns026: LDDev 2xB-finale [1]09:38,706e
TRITriton/HoopEline van Marle023: DDev 4-B-finale [5]08:18,711e
TRITritonJeroen Boot050: G 4+A-finale [4]07:46,763e
TRITritonBas Thijssen007: Dev 4-voorwedstrijd 2[5]07:18,951e
TRITriton 1Lay de Jong009: LG 1xvoorwedstrijd 4[2]08:46,551e
TRITriton 2Ben van Brussel009: LG 1xvoorwedstrijd 3[3]08:31,352e
TRITriton 3Stijn Kanters009: LG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:24,471e
TRITriton 4Melle le Fevre009: LG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:18,521e
TRITritonBart van Es001: G 1xvoorwedstrijd 4[5]08:56,044e
TRITriton 1Renée Klein Schaarsberg026: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[5]08:45,072e
TRITriton 2Lisette Quirijns026: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[2]09:00,284e
TRITritonTim Thijssen004: G 2-voorwedstrijd 2[5]07:54,874e
TRITriton/HoopEline van Marle023: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:58,024e
TRITritonJeroen Boot050: G 4+voorwedstrijd 1[6]07:40,502e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt204: G 2xA-finale [3]06:58,003e
TRITriton 1Luka van der Zwan221: DG 2-A-finale [2]08:00,035e
TRITriton 2Franka Drogt221: DG 2-A-finale [6]07:51,472e
TRITritonJeroen Haesenbos205: G 2-A-finale [3]07:04,512e
TRITritonWessel Dam212: LG 2xA-finale [1]07:00,022e
TRITriton 1Renée Klein Schaarsberg225: LDG 2xA-finale [6]07:34,712e
TRITriton 2Bas Thijssen001: E 2-B-finale [4]06:49,873e
TRITriton 1Joost van Rietbergen001: E 2-C-finale [2]07:14,216e
TRITriton/OkeanosJocelyn Spruit009: DE 2-A-finale [2]07:23,835e
TRITriton 1 (SB)Lay de Jong007: LE 1xB-finale [2]07:27,735e
TRITriton 2 (SB)Stijn Kanters007: LE 1xC-finale [5]07:33,975e
TRITriton (SB)Anna Verkuil013: LDE 1xA-finale [4]08:12,394e
WILWillem IIIAmber van Zomeren011: DE 1xB-finale [4]07:59,384e
TRITritonEline van Marle253: DG 4-A-finale [3]07:32,116e
TRITriton 3Bart van Es242: B 1xvoorwedstrijd 4[1]07:57,716e
TRITriton 3Jan Schaly242: B 1xvoorwedstrijd 2[1]07:46,053e
TRITriton 2Jamie Hutchins242: B 1xvoorwedstrijd 1[6]07:40,932e
TRITritonWessel Dam212: LG 2xvoorwedstrijd 1[4]
TRITriton 1Renée Klein Schaarsberg225: LDG 2xvoorwedstrijd 3[6]07:49,061e
TRITritonEline van Marle253: DG 4-voorwedstrijd 1[3]07:20,312e
TRITritonEline van Marle118: DDev 4-A-finale [2]07:29,015e
TRITritonWessel Dam112: LDev 2xA-finale [3]07:02,091e
TRITriton 2Lisette Quirijns124: LDDev 2xA-finale [3]08:01,606e
TRITriton 1Renée Klein Schaarsberg124: LDDev 2xA-finale [6]07:40,141e
TRITritonLuka van der Zwan119: DDev 2xB-finale [6]07:53,091e
TRITriton 1 (SB)Lay de Jong007: LE 1xhalve-finale 1[2]07:40,496e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt131: G 4+A-finale [6]06:45,913e
TRITriton 2Bas Thijssen001: E 2-halve-finale 2[1]07:02,545e
TRITriton (SB)Anna Verkuil013: LDE 1xhalve-finale 2[4]08:11,982e
WILWillem IIIAmber van Zomeren011: DE 1xhalve-finale 2[1]08:02,645e
TRITritonEline van Marle118: DDev 4-voorwedstrijd 3[3]07:16,912e
TRITritonWessel Dam112: LDev 2xvoorwedstrijd 2[3]
TRITriton 1Renée Klein Schaarsberg124: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[6]07:43,691e
TRITriton 2Lisette Quirijns124: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:51,262e
TRITritonLuka van der Zwan119: DDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:47,353e
TRITriton/OkeanosJocelyn Spruit009: DE 2-herkansing [3]07:38,661e
TRITriton 2 (SB)Stijn Kanters007: LE 1xkwart-finale 4[6]07:26,614e
TRITriton 1 (SB)Lay de Jong007: LE 1xkwart-finale 1[6]07:27,383e
TRITritonJeroen Boot131: G 4+voorwedstrijd 2[6]07:10,595e
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt131: G 4+voorwedstrijd 2[3]06:59,693e
TRITriton 2Bas Thijssen001: E 2-kwart-finale 3[3]06:58,603e
TRITriton 1Joost van Rietbergen001: E 2-kwart-finale 2[1]07:08,415e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze011: DE 1xkwart-finale 4[1]08:10,746e
WILWillem IIIAmber van Zomeren011: DE 1xkwart-finale 2[3]08:01,343e
TRITriton 1Joost van Rietbergen001: E 2-time-trial 06:40,6318e
TRITriton 2Bas Thijssen001: E 2-time-trial 06:24,246e
TRITriton/OkeanosJocelyn Spruit009: DE 2-time-trial 07:07,075e
TRITriton 3 (SB)Ben van Brussel007: LE 1xtime-trial 07:07,7426e
TRITriton 2 (SB)Stijn Kanters007: LE 1xtime-trial 07:03,8821e
TRITriton 1 (SB)Lay de Jong007: LE 1xtime-trial 07:02,5317e
TRITriton (SB)Anna Verkuil013: LDE 1xtime-trial 07:41,626e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze011: DE 1xtime-trial 07:44,0321e
WILWillem IIIAmber van Zomeren011: DE 1xtime-trial 07:31,707e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonHarold Langen001: Oude VierA-finale [4]09:49,822e
TRITritonJoost van Rietbergen010: E 2+A-finale [3]07:54,523e
TRITritonWessel Dam031: LG 2xA-finale [5]07:15,551e
TRITritonLuka van der Zwan042: Jonge Dames VierA-finale [3]07:44,601e
TRITriton 2Lisette Quirijns030: LDG 2xA-finale [4]08:13,952e
TRITriton 1Renée Klein Schaarsberg030: LDG 2xA-finale [5]08:09,981e
TRITritonJamie Hutchins023: G 1xvoorwedstrijd 2[5]08:10,394e
TRITritonHarold Langen001: Oude Viervoorwedstrijd 3[3]06:40,011e
TRITritonJeroen Haesenbos022: G 2-voorwedstrijd 1[3]07:40,275e
TRITritonJeroen Boot020: G 4+voorwedstrijd 2[4]07:21,544e
TRITritonLuka van der Zwan042: Jonge Dames Viervoorwedstrijd 2[2]07:48,551e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonAnna Verkuil027: LDSA 2xA-finale [3]08:11,991e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 1Piet Jonker104: SA 8+A-finale [6]06:02,115e
NERNereus-combiDaniel van de Berg116: LSA 8+A-finale [1]05:46,521e
TRITriton/EurosStijn Kanters174: O 4xA-finale [3]06:12,453e
TRITritonReinier Nederstigt120: LN 2-A-finale [1]07:26,516e
TRITriton/SkøllJessica Knol140: LDN 2xA-finale [3]07:42,172e
TRITritonAnna Verkuil137: LDSA 2xA-finale [5]07:36,784e
TRITritonLinda van den Goor173: LDO 1xA-finale [3]08:32,154e
TRITritonWessel Dam117: LO 4-A-finale [5]06:19,551e
TRITriton 1Anouk van Amerongen131: DN 2-A-finale [1]08:01,394e
TRITriton/Orca/NereusPaul van Vulpen111: B 4+A-finale [6]06:50,153e
TRITritonAnna Verkuil139: LDN 1xA-finale [4]08:07,081e
TRITritonEline van Marle133: DN 4-A-finale [5]07:02,944e
TRITritonLucy Talens129: DO 4-A-finale [2]07:18,864e
TRITritonPiet Jonker105: O 4-A-finale [5]06:20,113e
TRITriton 1Piet Jonker104: SA 8+voorwedstrijd 1[2]06:04,743e
TRITritonReinier Nederstigt120: LN 2-voorwedstrijd 2[2]07:22,792e
TRITritonJan Schaly108: N 2-voorwedstrijd 1[1]07:12,674e
TRITritonRenée Klein Schaarsberg140: LDN 2xvoorwedstrijd 2[4]07:59,464e
TRITriton/SkøllJessica Knol140: LDN 2xvoorwedstrijd 1[5]07:35,431e
TRITriton 3Lucy Talens131: DN 2-voorwedstrijd 2[1]08:23,546e
TRITriton 2Femke Giesbers131: DN 2-voorwedstrijd 1[3]08:01,824e
TRITriton 1Anouk van Amerongen131: DN 2-voorwedstrijd 1[4]07:59,393e
TRITriton/Orca/NereusPaul van Vulpen111: B 4+voorwedstrijd 2[5]06:52,903e
TRITritonAnna Verkuil139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[3]08:07,101e
TRITritonEline van Marle133: DN 4-voorwedstrijd 1[3]07:13,862e
TRITritonEva Simkens052: DSA 2+A-finale [3]08:24,162e
TRITritonJan Schaly060: B 1xA-finale [3]07:37,145e
TRITritonWessel Dam015: LDev 4-A-finale [3]06:26,784e
TRITritonPiet Jonker007: Dev 4-A-finale [6]06:20,174e
TRITriton 2Femke Giesbers020: DO 2-A-finale [5]07:57,925e
TRITritonLay de Jong009: LSA 1xA-finale [4]07:24,025e
TRITriton 1Jessica Knol064: LDN 1xA-finale [4]08:16,781e
TRITritonAnna Verkuil027: LDDev 2xA-finale [5]07:31,551e
NERNereus 1Kirsten Wielaard017: DSA 1xA-finale [3]07:46,712e
TRITritonLucy Talens023: DDev 4-A-finale [3]07:21,285e
TRITritonEline van Marle022: DN 4+A-finale [5]07:23,982e
TRITritonEva Simkens052: DSA 2+voorwedstrijd 1[3]08:33,271e
TRITritonJan Schaly060: B 1xvoorwedstrijd 3[1]07:33,071e
TRITritonWessel Dam015: LDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:24,831e
TRITritonPiet Jonker007: Dev 4-voorwedstrijd 2[2]06:28,233e
TRITriton 1Anouk van Amerongen020: DO 2-voorwedstrijd 1[4]08:11,844e
TRITriton 3Lucy Talens020: DO 2-voorwedstrijd 1[3]08:07,473e
TRITriton 2Femke Giesbers020: DO 2-voorwedstrijd 1[5]08:04,251e
TRITritonLay de Jong009: LSA 1xvoorwedstrijd 2[2]07:16,201e
TRITriton 1Jessica Knol064: LDN 1xvoorwedstrijd 2[4]08:24,061e
TRITriton 2Renée Klein Schaarsberg064: LDN 1xvoorwedstrijd 1[5]08:56,054e
TRITritonReinier Nederstigt012: LO 2-voorwedstrijd 1[4]07:24,463e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze017: DSA 1xvoorwedstrijd 3[3]08:28,456e
NERNereus 1Kirsten Wielaard017: DSA 1xvoorwedstrijd 2[6]07:54,801e
TRITritonBenjamin Gideonse004: O 2-voorwedstrijd 3[3]07:07,534e
TRITriton 1Jan Schaly006: N 4+voorwedstrijd 1[6]07:06,335e
TRITritonEline van Marle022: DN 4+voorwedstrijd 3[2]07:36,922e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus-combiDaniel van de Berg116: LSA 8+A-finale [3]05:47,921e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze171: DSA 1xA-finale [1]08:07,005e
NERNereus 1Kirsten Wielaard171: DSA 1xA-finale [3]07:53,943e
TRITriton 2Jamie Hutchins108: N 2-A-finale [1]07:24,426e
TRITriton 3Benjamin Gideonse108: N 2-A-finale [2]07:17,975e
TRITritonAnna Verkuil140: LDN 2xA-finale [4]07:40,261e
TRITritonLay de Jong119: LN 1xA-finale [1]07:15,631e
TRITriton 1Anouk van Amerongen131: DN 2-A-finale [6]08:09,324e
TRITriton 2Femke Giesbers131: DN 2-A-finale [3]08:06,493e
TRITriton 2Jessica Knol139: LDN 1xA-finale [3]08:12,811e
TRITritonEline van Marle133: DN 4-A-finale [3]07:16,084e
TRITritonWessel Dam117: LO 4-A-finale [5]06:18,383e
TRITritonPiet Jonker105: O 4-A-finale [2]06:20,645e
NERNereus 1Kirsten Wielaard171: DSA 1xvoorwedstrijd 1[5]
TRITritonNienke van Hoogenhuyze171: DSA 1xvoorwedstrijd 1[3]
TRITritonReinier Nederstigt120: LN 2-voorwedstrijd 2[5]07:22,265e
TRITriton 3Benjamin Gideonse108: N 2-voorwedstrijd 3[4]07:12,962e
TRITriton 2Jamie Hutchins108: N 2-voorwedstrijd 2[6]07:23,212e
TRITritonAnna Verkuil140: LDN 2xvoorwedstrijd 2[2]07:44,431e
TRITritonLay de Jong119: LN 1xvoorwedstrijd 1[4]07:25,262e
TRITriton 2Femke Giesbers131: DN 2-voorwedstrijd 2[3]08:15,351e
TRITriton 1Anouk van Amerongen131: DN 2-voorwedstrijd 1[2]08:12,363e
TRITriton 1Renée Klein Schaarsberg139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[4]08:50,715e
TRITriton 2Jessica Knol139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[3]08:26,601e
TRITritonEline van Marle133: DN 4-voorwedstrijd 1[5]07:13,861e
TRITritonLucy Talens129: DO 4-voorwedstrijd 1[3]07:09,524e
TRITritonWessel Dam015: LDev 4-A-finale [6]06:21,464e
TRITritonPiet Jonker007: Dev 4-A-finale [6]06:19,014e
TRITritonStijn Kanters013: LN 2xA-finale [5]06:52,841e
TRITritonAnna Verkuil027: LDDev 2xA-finale [5]07:32,473e
TRITriton/SkøllJessica Knol026: LDN 2xA-finale [4]07:44,243e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze017: DSA 1xA-finale [4]08:13,704e
NERNereus 2Kirsten Wielaard017: DSA 1xA-finale [3]07:50,052e
TRITriton 1Eline van Marle023: DDev 4-A-finale [1]07:16,196e
TRITriton 2Lucy Talens023: DDev 4-A-finale [2]07:03,835e
TRITriton/Orca/GyasBaukje Zaaijer018: DSA 4-A-finale [5]06:39,671e
TRITritonWessel Dam015: LDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:20,801e
TRITritonPiet Jonker007: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]06:17,601e
TRITritonReinier Nederstigt012: LO 2-voorwedstrijd 1[2]07:15,844e
TRITritonJan Schaly004: O 2-voorwedstrijd 3[3]07:19,643e
TRITriton 1Eline van Marle023: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:08,433e
TRITriton 2Lucy Talens023: DDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:59,643e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 1Eline van Marle023: DDev 4-C-finale [2]
TRITriton 2Lucy Talens023: DDev 4-C-finale [1]
TRITritonWessel Dam015: LDev 4-A-finale [2]
TRITritonPiet Jonker007: Dev 4-A-finale [4]
TRITriton/SkøllJessica Knol026: LDDev 2xA-finale [4]
TRITritonAnna Verkuil026: LDDev 2xA-finale [1]
TRITritonAnouk van Amerongen020: DO 2-A-finale [4]08:28,294e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze017: DSA 1xA-finale [3]08:34,563e
TRITritonWessel Dam015: LDev 4-halve-finale 2[3]
TRITritonPiet Jonker007: Dev 4-halve-finale 1[3]
TRITriton/SkøllJessica Knol026: LDDev 2xhalve-finale 1[3]
TRITritonAnna Verkuil026: LDDev 2xhalve-finale 1[2]
TRITritonAnouk van Amerongen020: DO 2-voorwedstrijd 1[2]08:18,522e
TRITritonWessel Dam015: LDev 4-time-trial 03:06,302e
TRITriton 1Eline van Marle023: DDev 4-time-trial 03:29,456e
TRITriton 2Lucy Talens023: DDev 4-time-trial 03:29,195e
TRITritonPiet Jonker007: Dev 4-time-trial 03:06,274e
TRITriton/SkøllJessica Knol026: LDDev 2xtime-trial 03:45,384e
TRITritonAnna Verkuil026: LDDev 2xtime-trial 03:42,641e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze017: DSA 1xvoorwedstrijd 2[1]08:19,472e
TRITritonTom Bresser004: O 2-voorwedstrijd 3[4]07:25,664e
TRITritonAnouk van Amerongen132: DN 2-A-finale [4]08:21,283e
TRITritonLay de Jong122: LN 1xA-finale [1]07:31,171e
TRITritonPiet Jonker107: N 4-A-finale [2]06:29,521e
TRITriton 1Eline van Marle131: DN 4-A-finale [3]07:16,603e
TRITriton 2Lucy Talens131: DN 4-A-finale [4]07:08,731e
TRITriton 3Benjamin Gideonse108: N 2-A-finale [3]07:20,383e
TRITritonAnouk van Amerongen132: DN 2-voorwedstrijd 1[4]08:11,952e
TRITritonLay de Jong122: LN 1xvoorwedstrijd 3[2]07:37,401e
TRITritonRenée Klein Schaarsberg139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[1]09:04,974e
TRITritonPiet Jonker107: N 4-voorwedstrijd 1[2]06:31,061e
TRITriton 1Eline van Marle131: DN 4-voorwedstrijd 2[2]07:18,701e
TRITriton 2Lucy Talens131: DN 4-voorwedstrijd 1[2]07:06,472e
TRITriton 2Jamie Hutchins108: N 2-voorwedstrijd 3[4]07:26,513e
TRITriton 1Tom Bresser108: N 2-voorwedstrijd 1[3]07:14,392e
TRITriton 3Benjamin Gideonse108: N 2-voorwedstrijd 1[1]07:09,871e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus-combiDaniel van de Berg130: LM 8+A-finale [1]06:09,161e
WILWillem IIIAmber van Zomeren115: LW 1xA-finale [1]08:07,441e
TRITritonAnna Verkuil108: LW 2xA-finale [3]08:17,015e
TRITritonLay de Jong116: LM 1xvoorwedstrijd 2[3]07:59,444e
WILWillem IIIAmber van Zomeren115: LW 1xvoorwedstrijd 2[1]08:25,661e
TRITritonAnna Verkuil108: LW 2xvoorwedstrijd 2[3]08:08,642e
TRITritonPiet Jonker050: MDev 4-A-finale [6]06:45,004e
TRITritonWessel Dam049: LMDev 4-A-finale [4]06:56,644e
TRITritonAnna Verkuil047: LWDev 2xA-finale [5]08:17,694e
TRITriton/SkøllJessica Knol047: LWDev 2xA-finale [3]08:14,772e
TRITritonLay de Jong022: BLM 1xA-finale [5]07:55,495e
TRITritonAnna Verkuil020: BLW 1xA-finale [4]08:59,333e
TRITritonLay de Jong022: BLM 1xvoorwedstrijd 1[1]07:26,752e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/TritonWessel Dam116: LSA 8+A-finale [4]
TRITritonTom Bresser108: N 2-A-finale [5]07:19,646e
TRITritonLay de Jong119: LN 1xA-finale [2]07:30,042e
TRITritonWessel Dam117: LO 4-A-finale [5]06:30,552e
TRITritonJade Suijs131: DN 2-A-finale [3]08:20,465e
TRITritonAnna Verkuil138: LDSA 4xA-finale [5]07:11,572e
WILWillem III 2Amber van Zomeren162: DSA 1xA-finale [1]08:08,336e
NERNereusKirsten Wielaard162: DSA 1xA-finale [5]07:53,113e
TRITriton 1Piet Jonker107: N 4-A-finale [6]06:13,601e
TRITriton 2Lucy Talens133: DN 4-A-finale [1]07:06,395e
TRITritonTom Bresser108: N 2-voorwedstrijd 2[1]07:14,471e
TRITritonLay de Jong119: LN 1xvoorwedstrijd 3[3]07:25,182e
TRITritonJade Suijs131: DN 2-voorwedstrijd 1[5]08:20,701e
TRITriton/ThêtaJaimy Hartog122: LN 4-voorwedstrijd 3[2]06:41,355e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze162: DSA 1xvoorwedstrijd 2[5]08:18,425e
WILWillem III 2Amber van Zomeren162: DSA 1xvoorwedstrijd 1[2]08:01,173e
NERNereusKirsten Wielaard162: DSA 1xvoorwedstrijd 1[3]07:59,102e
TRITriton 1Piet Jonker107: N 4-voorwedstrijd 1[5]06:29,012e
TRITriton 1Anouk van Amerongen133: DN 4-voorwedstrijd 1[6]07:31,995e
TRITriton 2Lucy Talens133: DN 4-voorwedstrijd 1[2]07:23,733e
TRITritonWessel Dam015: LDev 4-A-finale [3]06:30,434e
TRITriton 1Piet Jonker007: Dev 4-A-finale [2]06:22,232e
TRITritonLay de Jong009: LSA 1xA-finale [6]07:29,944e
TRITriton/SkøllJessica Knol027: LDDev 2xA-finale [3]07:46,983e
TRITritonAnna Verkuil027: LDDev 2xA-finale [1]07:38,211e
NERNereus 2Kirsten Wielaard017: DSA 1xA-finale [3]07:52,652e
TRITriton 2Lucy Talens023: DDev 4-A-finale [4]07:28,446e
TRITriton 1Anouk van Amerongen023: DDev 4-B-finale [3]07:28,395e
TRITriton 2Tom Bresser050: B 1xA-finale [6]07:53,906e
TRITriton 1Jan Schaly050: B 1xA-finale [5]07:48,714e
TRITritonLay de Jong009: LSA 1xvoorwedstrijd 1[4]07:27,313e
TRITritonJaimy Hartog012: LO 2-voorwedstrijd 2[6]07:30,025e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze017: DSA 1xvoorwedstrijd 1[6]08:15,595e
NERNereus 2Kirsten Wielaard017: DSA 1xvoorwedstrijd 1[2]07:58,652e
TRITriton 1Jan Schaly050: B 1xvoorwedstrijd 3[2]07:39,152e
TRITriton 2Tom Bresser050: B 1xvoorwedstrijd 1[2]07:36,842e
TRITritonWessel Dam015: LDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:30,991e
TRITritonAnna Verkuil027: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[5]07:42,321e
TRITriton/SkøllJessica Knol027: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:53,111e
TRITriton 1Piet Jonker007: Dev 4-voorwedstrijd 2[2]06:24,521e
TRITriton 1Anouk van Amerongen023: DDev 4-voorwedstrijd 3[4]07:31,453e
TRITriton 2Lucy Talens023: DDev 4-voorwedstrijd 3[2]07:17,592e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonAnna Verkuil140: LDN 2xA-finale [6]08:17,021e
TRITritonLay de Jong119: LN 1xA-finale [3]08:16,773e
TRITritonJoost van Rietbergen101: SA 2-A-finale [6]07:19,953e
TRITritonWessel Dam117: LO 4-A-finale [5]07:07,542e
TRITriton 1Eva Simkens131: DN 2-A-finale [6]08:49,603e
TRITritonJessica Knol139: LDN 1xA-finale [2]09:26,955e
TRITritonPiet Jonker107: N 4-A-finale [6]06:42,093e
TRITriton 2Anouk van Amerongen133: DN 4-A-finale [1]07:46,116e
TRITriton 1Eline van Marle133: DN 4-A-finale [5]07:24,602e
TRITritonJaimy Hartog120: LN 2-voorwedstrijd 2[3]07:56,866e
TRITritonAnna Verkuil140: LDN 2xvoorwedstrijd 2[5]08:11,231e
TRITritonLay de Jong119: LN 1xvoorwedstrijd 3[1]07:59,112e
TRITriton 1Eva Simkens131: DN 2-voorwedstrijd 1[5]08:24,131e
TRITritonJessica Knol139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[6]08:47,712e
TRITritonPiet Jonker107: N 4-voorwedstrijd 2[2]06:40,213e
TRITriton 2Anouk van Amerongen133: DN 4-voorwedstrijd 1[5]07:29,013e
TRITriton 1Eline van Marle133: DN 4-voorwedstrijd 1[4]07:27,732e
TRITritonWessel Dam015: LDev 4-A-finale [1]06:38,863e
TRITritonPiet Jonker007: Dev 4-B-finale [3]06:34,051e
TRITriton 2Femke Giesbers020: DO 2-A-finale [3]08:07,045e
TRITriton 1Eva Simkens020: DO 2-A-finale [6]07:59,423e
TRITritonLay de Jong009: LSA 1xA-finale [3]07:45,645e
TRITriton/SkøllJessica Knol027: LDDev 2xA-finale [6]07:44,673e
TRITritonAnna Verkuil027: LDDev 2xA-finale [5]07:38,971e
WILWillem III 2Amber van Zomeren017: DSA 1xA-finale [4]07:56,753e
TRITriton 1Eline van Marle023: DDev 4-B-finale [4]07:17,313e
TRITritonWessel Dam015: LDev 4-voorwedstrijd 2[7]06:35,972e
TRITriton 1Eva Simkens020: DO 2-voorwedstrijd 2[2]08:13,463e
TRITriton 2Femke Giesbers020: DO 2-voorwedstrijd 1[3]08:08,601e
TRITritonPiet Jonker007: Dev 4-voorwedstrijd 1[6]06:33,853e
TRITriton/SkøllJessica Knol027: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:51,722e
TRITritonAnna Verkuil027: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:44,091e
TRITritonJaimy Hartog012: LO 2-voorwedstrijd 1[3]07:32,304e
WILWillem III 2Amber van Zomeren017: DSA 1xvoorwedstrijd 1[7]08:08,301e
TRITriton 2Anouk van Amerongen023: DDev 4-voorwedstrijd 3[7]07:25,225e
TRITriton 1Eline van Marle023: DDev 4-voorwedstrijd 3[6]07:15,813e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonJan Schaly108: N 2-voorwedstrijd 1[3]
TRITritonLay de Jong119: LN 1xvoorwedstrijd 3[7]
TRITriton 1Max van Essen202: LSA 1xC-finale [7]
TRITriton 2Femke Giesbers131: DN 2-voorwedstrijd 2[5]
TRITriton 1Eva Simkens131: DN 2-voorwedstrijd 2[4]
TRITriton 1Piet Jonker251: Dev 4-halve-finale 2[4]
TRITriton 3Jessica Knol139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[7]
TRITriton 2Linda van den Goor139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[6]
TRITriton 1Anna Verkuil139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[3]
TRITritonJoost van Rietbergen206: LSA 2-A-finale [5]07:25,772e
TRITriton 2Lay de Jong202: LSA 1xB-finale [7]08:44,626e
WILWillem IIIAmber van Zomeren204: LDSA 1xA-finale [6]09:21,903e
NERNereus 3Kirsten Wielaard203: DSA 1xA-finale [8]08:33,456e
WILWillem IIIAmber van Zomeren204: LDSA 1xhalve-finale 1[5]09:38,182e
TRITriton 2Lay de Jong202: LSA 1xhalve-finale 1[7]09:39,636e
NERNereus 3Kirsten Wielaard203: DSA 1xhalve-finale 2[5]09:34,943e
TRITriton 1Jan Schaly060: B 1xA-finale [7]
TRITritonAnna Verkuil063: LDB 1xA-finale [3]
TRITriton 1Eline van Marle255: DDev 4-herkansing [5]09:01,582e
TRITriton 2Anouk van Amerongen255: DDev 4-herkansing [4]08:57,341e
TRITritonFemke Giesbers022: DN 4+A-finale [5]09:29,761e
TRITriton 2Tom Bresser060: B 1xvoorwedstrijd 3[7]10:08,043e
TRITriton 1Jan Schaly060: B 1xvoorwedstrijd 2[4]10:14,382e
TRITritonJaimy Hartog012: LO 2-voorwedstrijd 1[5]10:17,714e
TRITriton 1Max van Essen202: LSA 1xherkansing 1[7]09:38,696e
TRITriton 2Lay de Jong202: LSA 1xherkansing 1[3]09:03,943e
TRITritonFemke Giesbers022: DN 4+voorwedstrijd 2[4]08:46,931e
TRITritonWessel Dam253: LDev 4-time-trial 06:51,373e
TRITriton 1Piet Jonker251: Dev 4-time-trial 06:45,782e
TRITriton 2Anouk van Amerongen255: DDev 4-time-trial 07:31,6810e
TRITriton 1Eline van Marle255: DDev 4-time-trial 07:30,119e
WILWillem IIIAmber van Zomeren204: LDSA 1xtime-trial 08:44,554e
TRITritonJoost van Rietbergen206: LSA 2-time-trial 07:23,323e
TRITriton 1Max van Essen202: LSA 1xtime-trial 08:14,6115e
TRITriton 2Lay de Jong202: LSA 1xtime-trial 08:12,5314e
NERNereus 3Kirsten Wielaard203: DSA 1xtime-trial 08:22,543e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 2Anouk van Amerongen015: DSA 4-A-finale [1]08:27,215e
TRITriton 1Eline van Marle015: DSA 4-A-finale [5]08:17,224e
TRITritonWessel Dam018: LSA 4-A-finale [2]07:24,271e
TRITritonJessica Knol017: LDSA 1xA-finale [2]09:39,872e
TRITriton 3Jona Derksen031: N 1xA-finale [6]08:57,056e
TRITriton 1Jan Schaly031: N 1xA-finale [2]08:43,285e
TRITriton 4Lay de Jong031: N 1xA-finale [1]08:28,282e
TRITriton 2Piet Jonker040: B 4+A-finale [2]07:19,471e
TRITriton 2Femke Giesbers034: DN 2-A-finale [6]09:11,254e
TRITriton 1Eva Simkens034: DN 2-A-finale [4]08:52,923e
TRITriton 2Tom Bresser031: N 1xvoorwedstrijd 2[3]00:00,004e
TRITriton 4Lay de Jong031: N 1xvoorwedstrijd 2[2]00:00,003e
TRITriton 1Jan Schaly031: N 1xvoorwedstrijd 2[5]00:00,002e
TRITriton 3Jona Derksen031: N 1xvoorwedstrijd 1[3]08:15,503e
TRITriton 2Anouk van Amerongen015: DSA 4-voorwedstrijd 2[2]07:34,823e
TRITriton 1Eline van Marle015: DSA 4-voorwedstrijd 2[4]07:30,252e
TRITritonJoost van Rietbergen001: Oude Viervoorwedstrijd 1[4]06:39,084e
TRITritonJamie Hutchins030: N 2-voorwedstrijd 2[5]07:24,464e
TRITriton 2Piet Jonker040: B 4+voorwedstrijd 2[1]00:00,002e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 2Jamie Hutchins108: N 2-A-finale [1]07:15,875e
TRITriton 1Jan Schaly108: N 2-A-finale [5]06:52,201e
TRITritonSophie Appeldoorn130: DO 4+A-finale [6]07:25,451e
TRITritonDaniel Wijma110: N 1xA-finale [2]07:52,676e
TRITritonTom Bresser107: N 4-A-finale [1]06:24,453e
TRITriton 1Jan Schaly108: N 2-voorwedstrijd 3[5]07:09,732e
TRITriton 2Jamie Hutchins108: N 2-voorwedstrijd 1[3]07:08,842e
TRITritonDaniel Wijma110: N 1xvoorwedstrijd 2[4]08:05,132e
TRITriton 2Jan Schaly060: B 1xA-finale [2]08:28,346e
TRITriton 1IJsbrand Daleboudt060: B 1xA-finale [4]07:28,924e
TRITritonIJsbrand Daleboudt005: N 2xA-finale [6]06:58,875e
TRITritonSophie Appeldoorn022: DN 4+A-finale [4]07:31,613e
TRITritonTom Bresser006: N 4+A-finale [4]06:42,925e
TRITriton 2Jan Schaly060: B 1xvoorwedstrijd 2[5]07:39,942e
TRITriton 1IJsbrand Daleboudt060: B 1xvoorwedstrijd 2[7]07:33,031e
TRITritonTom Bresser006: N 4+voorwedstrijd 2[7]06:57,361e
TRITritonSophie Appeldoorn022: DN 4+voorwedstrijd 2[6]07:49,831e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonDaniel Wijma107: N 4-A-finale [4]07:18,474e
TRITritonDaniel Wijma107: N 4-voorwedstrijd 2[2]06:52,912e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonSophie Appeldoorn132: DN 4-voorwedstrijd 1[4]07:16,103e
NERNereus/TritonEmma Huig021: DN 2xA-finale [5]07:23,121e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/NereusThomas Doornbos103: SA 2xA-finale [3]07:40,301e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/AegirThomas Doornbos116: M 2xA-finale [2]06:26,694e
NERNereusBob van Velsen109: M 4-A-finale [3]05:59,822e
NERNereus 1Femke Dekker118: W 1xhalve-finale A/B 1[6]07:59,545e
NERNereus/AegirThomas Doornbos116: M 2xvoorwedstrijd 1[1]06:35,002e
NERNereus 1Femke Dekker118: W 1xherkansing 1[4]07:56,602e
NERNereus/Aegir/ProteusBob van Velsen042: M 8+A-finale [5]05:41,491e
NERNereus 1Femke Dekker118: W 1xvoorwedstrijd 1[4]08:01,783e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBob van Velsen002: SA 4-A-finale [5]06:22,531e
NERNereus 2Femke Dekker015: DSA 1xA-finale [5]08:31,692e
NERNereus 2Femke Dekker015: DSA 1xvoorwedstrijd 1[3]08:09,831e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Frank van der Ploeg102: SA 2-A-finale [6]07:24,395e
NERNereus 1Bob van Velsen102: SA 2-A-finale [5]07:11,244e
NERNereus 2Frank van der Ploeg102: SA 2-voorwedstrijd 1[6]07:24,122e
NERNereus 1Bob van Velsen102: SA 2-voorwedstrijd 1[5]07:19,881e
NERNereus 1Bob van Velsen002: SA 4-A-finale [5]06:05,471e
NERNereus 1Bob van Velsen002: SA 4-voorwedstrijd 1[6]06:19,971e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Thijs IJsbrandy102: SA 2-A-finale [3]07:10,863e
NERNereus 2Thijs IJsbrandy102: SA 2-voorwedstrijd 2[4]07:00,611e
NERNereus 1Bob van Velsen102: SA 2-voorwedstrijd 1[3]07:06,852e
NERNereusBob van Velsen002: SA 4-A-finale [3]06:20,371e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Bob van Velsen102: SA 2-B-finale [4]06:56,623e
NERNereus 2Bob van Velsen102: SA 2-halve-finale 2[3]06:55,463e
NERNereus 5Kirsten Wielaard119: DSA 1xvoorwedstrijd 3[4]08:42,096e
NERNereus 3Frank van der Ploeg102: SA 2-voorwedstrijd 4[4]07:00,534e
NERNereus 2Bob van Velsen102: SA 2-voorwedstrijd 1[5]06:59,922e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusDirk Uittenbogaard001: H 1e divisie 8+time-trial 23:30,363e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusDirk Uittenbogaard001: H1eDiv8+D-ronde 15:09,41e
NERNereusDirk Uittenbogaard001: H1eDiv8+C-ronde 02:01,01e
NERNereusDirk Uittenbogaard001: H1eDiv8+B-ronde 00:37,11e
NERNereusDirk Uittenbogaard001: H1eDiv8+A-ronde 07:17,01e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKirsten Wielaard022: DSA 1xA-finale [5]09:22,071e