André Beerthuizen

195 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaGert Veldhuizen109: HB 1xvoorwedstrijd 1[5]07:58,645e
GOUGoudaCas Dirksen042: J16 1xheat [2]08:48,6013e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaCas Dirksen042: J16 1xheat [5]08:25,0628e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaLisa Bruijnincx019: M18 1xA-finale [1]08:32,122e
GOUGoudaLisa Bruijnincx019: M18 1xhalve-finale 2[3]08:37,771e
GOUGoudaLisa Bruijnincx019: M18 1xkwart-finale 3[4]08:35,001e
GOUGoudaCas Dirksen017: J16 1xtime-trial 08:02,6735e
GOUGoudaLisa Bruijnincx019: M18 1xtime-trial 07:59,183e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaLisa Bruijnincx111: DG 1xA-finale [1]09:08,261e
GOUGoudaLisa Bruijnincx011: DE 1xA-finale [5]08:11,291e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda 3Bente Ouderkerken151: M16 1xheat 3[2]09:35,051e
GOUGouda 2Henriëtte Maitland151: M16 1xheat 1[7]09:12,515e
GOUGouda 1Annelotte Maitland151: M16 1xheat 1[3]09:07,164e
GOUGoudaLisa Bruijnincx022: DG 1xA-finale [2]08:39,452e
GOUGoudaAnnelotte Maitland044: M16 2xA-finale [5]08:23,241e
GOUGoudaDirrik Maitland042: J16 1xheat 3[7]08:45,326e
GOUGoudaLisa Bruijnincx022: DG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:01,382e
GOUGoudaAnnelotte Maitland044: M16 2xvoorwedstrijd 2[7]08:00,651e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaAnnelotte Maitland022: JW 2xA-finale [4]08:57,475e
GOUGoudaAnnelotte Maitland022: JW 2xvoorwedstrijd 1[1]08:27,892e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaLisa Bruijnincx125: DE 1xA-finale [3]07:56,775e
GOUGoudaAnnelotte Maitland044: M16 2xA-finale [4]07:37,822e
GOUGoudaDirrik Maitland202: J14 1xheat 1[6]01:59,104e
GOUGouda 1Bente Ouderkerken201: M14 1xheat 2[2]02:03,741e
GOUGouda 2Coco Marijn Kuyvenhoven201: M14 1xheat 1[5]02:16,355e
GOUGoudaLisa Bruijnincx125: DE 1xvoorwedstrijd 2[4]07:55,611e
GOUGoudaAnnelotte Maitland044: M16 2xhalve-finale 2[2]07:43,041e
GOUGoudaAnnelotte Maitland044: M16 2xvoorwedstrijd 3[6]07:46,502e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaAnnelotte Maitland044: M16 2xA-finale [2]07:59,141e
GOUGoudaAnnelotte Maitland044: M16 2xtime-trial 05:49,991e
GOUGouda 2Henriëtte Maitland151: M16 1xheat 3[4]08:52,691e
GOUGouda 3Annelotte Maitland151: M16 1xheat 2[4]08:57,471e
GOUGouda 1Bente Ouderkerken151: M16 1xheat 1[3]09:22,012e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda (P4)Lisa Bruijnincx019: M18 1xA-finale [2]08:08,562e
GOUGouda 2Henriëtte Maitland020: M16 1xA-finale [6]08:49,984e
GOUGouda 1 (P5)Annelotte Maitland020: M16 1xA-finale [4]08:42,073e
GOUGouda 3Bente Ouderkerken020: M16 1xC-finale [3]09:14,466e
GOUGouda 1 (P5)Annelotte Maitland020: M16 1xhalve-finale 2[4]09:23,912e
GOUGouda 2Henriëtte Maitland020: M16 1xhalve-finale 1[2]09:39,903e
GOUGouda (P4)Lisa Bruijnincx019: M18 1xhalve-finale 1[4]08:46,061e
GOUGouda 3Bente Ouderkerken020: M16 1xkwart-finale 4[6]09:53,464e
GOUGouda 2Henriëtte Maitland020: M16 1xkwart-finale 4[4]09:39,932e
GOUGouda 1 (P5)Annelotte Maitland020: M16 1xkwart-finale 4[3]09:29,701e
GOUGouda (P4)Lisa Bruijnincx019: M18 1xkwart-finale 3[4]08:28,451e
GOUGouda (P4)Lisa Bruijnincx019: M18 1xtime-trial 07:36,056e
GOUGouda 3Bente Ouderkerken020: M16 1xtime-trial 08:20,7920e
GOUGouda 1 (P5)Annelotte Maitland020: M16 1xtime-trial 08:05,725e
GOUGouda 2Henriëtte Maitland020: M16 1xtime-trial 08:03,984e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda/HunzeWouke Mollema142: M16 4xA-finale [6]07:13,014e
GOUGouda/HunzeWouke Mollema142: M16 4xvoorwedstrijd 1[4]07:42,783e
GOUGouda 1Henriëtte Maitland141: M16 1xheat 4[6]08:40,782e
GOUGouda 2Annelotte Maitland141: M16 1xheat 3[6]08:32,774e
GOUGouda 3Lisa Bruijnincx141: M16 1xheat 3[3]08:17,241e
GOUGoudaGert Veldhuizen029: J18 1xheat 1[5]08:11,805e
GOUGoudaAnnelotte Maitland037: M16 2xvoorwedstrijd 2[5]08:04,923e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaLisa Bruijnincx117: JW 1xA-finale [4]08:06,912e
GOUGoudaLisa Bruijnincx117: JW 1xvoorwedstrijd 1[3]08:11,911e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaDirrik Maitland202: J14 1xheat 3[4]02:19,215e
GOUGoudaAnnelotte Maitland201: M14 1xheat 2[2]01:57,971e
GOUGoudaLisa Bruijnincx141: M16 1xheat 3[4]08:06,023e
GOUGoudaGert Veldhuizen107: B 1xvoorwedstrijd 1[5]07:30,374e
GOUGoudaAnnelotte Maitland037: M16 2xvoorwedstrijd 1[4]08:09,794e
GOUGoudaGert Veldhuizen029: J18 1xheat 2[3]07:54,182e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda 1Lisa Bruijnincx020: M16 1xB-finale [4]08:40,433e
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee019: M18 1xB-finale [2]08:35,076e
GOUGouda 2Henriëtte Maitland020: M16 1xD-finale [4]09:17,186e
GOUGoudaAnnelotte Maitland129: M16 2xA-finale [5]08:01,781e
GOUGouda 1Lisa Bruijnincx020: M16 1xhalve-finale 2[3]08:45,205e
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee019: M18 1xhalve-finale 2[1]08:44,516e
GOUGoudaAnnelotte Maitland129: M16 2xvoorwedstrijd 1[3]08:22,881e
GOUGouda 1Lisa Bruijnincx020: M16 1xkwart-finale 3[6]08:41,012e
GOUGouda 3Annelotte Maitland020: M16 1xkwart-finale 2[6]08:44,614e
GOUGouda 2Henriëtte Maitland020: M16 1xkwart-finale 1[6]09:20,976e
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee019: M18 1xkwart-finale 4[5]08:39,573e
GOUGouda 2Henriëtte Maitland020: M16 1xtime-trial 08:39,4724e
GOUGouda 1Lisa Bruijnincx020: M16 1xtime-trial 08:26,3719e
GOUGouda 3Annelotte Maitland020: M16 1xtime-trial 08:25,9018e
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee019: M18 1xtime-trial 08:08,0012e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaThomas Kolkman119: LN 1xvoorwedstrijd 3[5]08:02,165e
GOUGouda 1Henriëtte Maitland151: M16 1xheat 4[3]09:28,435e
GOUGouda 2Annelotte Maitland151: M16 1xheat 4[5]09:13,853e
GOUGouda 3Anne-Fleur van der Zee151: M16 1xheat 2[4]08:39,381e
GOUGoudaSera Weevers145: M18 1xheat 3[3]08:37,671e
GOUGouda 2Tom Kosse029: J18 1xheat 4[5]07:40,562e
GOUGouda 1Thomas Kolkman029: J18 1xheat 3[2]07:58,894e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda 1Henriëtte Maitland081: M14 1xheat 2[5]02:07,814e
GOUGouda 2Annelotte Maitland081: M14 1xheat 2[4]02:07,073e
GOUGoudaSera Weevers145: M18 1xheat 2[1]08:48,303e
GOUGouda 2Tom Kosse029: J18 1xheat 3[6]07:50,073e
GOUGouda 1Thomas Kolkman029: J18 1xheat 2[3]07:51,924e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda 1Tom Kosse029: J18 1xheat 3[4]08:06,442e
GOUGouda 2Thomas Kolkman029: J18 1xheat 2[1]07:59,183e
GOUGouda/AlphenThomas Kolkman143: J18 2xA-finale [4]07:22,033e
GOUGouda/AlphenThomas Kolkman143: J18 2xvoorwedstrijd 1[2]07:16,341e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee117: JW 1xB-finale [4]09:10,323e
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee117: JW 1xherkansing 2[4]09:21,844e
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee117: JW 1xvoorwedstrijd 2[5]09:09,564e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee151: M16 1xheat 3[3]08:46,632e
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee052: DB 1xvoorwedstrijd 2[3]09:21,385e
GOUGouda 2Tom Kosse029: J18 1xheat 6[3]08:09,816e
GOUGouda 1Thomas Kolkman029: J18 1xheat 3[1]07:47,114e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaSera Weevers145: M18 1x Bheat 1[3]
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee211: M16 1xA-finale [8]10:54,615e
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee211: M16 1xhalve-finale 2[5]11:08,923e
GOUGoudaThomas Kolkman029: J18 1x Bheat [2]08:56,563e
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee211: M16 1xtime-trial 09:14,893e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda 2Sera Weevers151: M16 1xheat 2[6]09:01,541e
GOUGouda 1Anne-Fleur van der Zee151: M16 1xheat 1[4]09:00,173e
GOUGoudaMaxim den Boogert035: J16 1xheat 1[4]07:49,722e
GOUGoudaTom Kosse029: J18 1xheat 4[6]08:02,674e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee033: M18 2xA-finale [2]09:14,212e
GOUGoudaMaxim den Boogert035: J16 1xheat 2[2]08:36,011e
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee033: M18 2xvoorwedstrijd 2[2]08:43,931e
GOUGoudaTom Kosse029: J18 1xheat 4[2]08:26,703e
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee151: M16 1xheat 2[3]09:29,571e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda 1Sera Weevers152: M16 1xheat 2[2]09:04,024e
GOUGouda 2Anne-Fleur van der Zee152: M16 1xheat 2[6]08:46,692e
GOUGoudaHenriëtte Maitland081: M14 1xheat 3[4]02:37,075e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaMaxim den Boogert010: J16 1xC-finale [4]08:19,854e
GOUGouda 1Sera Weevers012: M16 1xC-finale [6]09:10,826e
GOUGouda 2Anne-Fleur van der Zee012: M16 1xC-finale [3]08:58,353e
GOUGoudaTom Kosse009: J18 1xH-finale [2]08:18,912e
GOUGoudaMaxim den Boogert010: J16 1xkwart-finale 2[6]08:51,914e
GOUGouda 2Anne-Fleur van der Zee012: M16 1xkwart-finale 3[2]10:05,854e
GOUGouda 1Sera Weevers012: M16 1xkwart-finale 1[2]10:06,304e
GOUGouda 1Sera Weevers012: M16 1xtime-trial 09:12,3020e
GOUGouda 2Anne-Fleur van der Zee012: M16 1xtime-trial 09:12,0019e
GOUGoudaTom Kosse009: J18 1xtime-trial 08:31,1746e
GOUGoudaMaxim den Boogert010: J16 1xtime-trial 08:23,8215e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaMaxim den Boogert151: J16 2xheat 1[7]07:44,494e
GOUGoudaMaxim den Boogert039: J16 2xheat 2[6]07:37,114e
GOUGoudaPleun de Brouwer032: M18 1x Bheat 2[4]08:45,512e
GOUGoudaSera Weevers041: M16 1x Aheat [3]08:39,682e
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee042: M16 1x Bheat 4[4]08:58,232e
GOUGouda 1Maxim den Boogert038: J16 1x Bheat 3[3]08:31,144e
GOUGouda 2Tom Kosse038: J16 1x Bheat 1[3]08:37,815e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaAnne-Fleur van der Zee081: M14 1xheat 4[5]02:18,451e
GOUGoudaPleun de Brouwer032: M18 1x Bheat 3[6]09:55,985e
GOUGoudaMaxim den Boogert151: J16 2xvoorwedstrijd 4[6]08:35,655e
GOUGouda 2Tom Kosse038: J16 1x Bheat 3[3]09:21,324e
GOUGouda 1Maxim den Boogert038: J16 1x Bheat 2[3]09:16,143e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaMaxim den Boogert121: J16 2xheat 1[2]08:11,543e
GOUGouda 1Sera Weevers213: M16 1xhalve-finale 1[2]09:12,522e
GOUGouda 2Maxim den Boogert210: J16 1xherkansing 4[6]11:40,924e
GOUGouda 1Tom Kosse210: J16 1xherkansing 1[2]10:57,433e
GOUGoudaPleun de Brouwer211: M18 1xherkansing 1[5]10:32,053e
GOUGouda 2Anne-Fleur van der Zee213: M16 1xherkansing 2[2]11:00,204e
GOUGouda 2Maxim den Boogert210: J16 1xvoorwedstrijd 5[6]09:19,036e
GOUGouda 1Tom Kosse210: J16 1xvoorwedstrijd 3[6]09:14,255e
GOUGoudaPleun de Brouwer211: M18 1xvoorwedstrijd 4[6]10:04,334e
GOUGouda 2Anne-Fleur van der Zee213: M16 1xvoorwedstrijd 5[4]09:58,845e
GOUGouda 1Sera Weevers213: M16 1xvoorwedstrijd 4[6]09:30,612e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaMaxim den Boogert151: J16 2xheat 3[6]08:55,215e
GOUGoudaMaxim den Boogert039: J16 2xheat 1[3]08:46,285e
GOUGoudaPleun de Brouwer032: M18 1x Bheat 1[3]09:36,443e
GOUGoudaSera Weevers042: M16 1x Bheat 3[6]09:14,362e
GOUGoudaTom Kosse038: J16 1x Bheat 4[6]09:16,125e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaPleun de Brouwer147: M18 1xheat [4]12:39,323e
GOUGoudaSera Weevers185: M14 1xheat [3]02:24,121e
GOUGouda 2Thom de Groot184: J14 1xheat [2]02:38,166e
GOUGouda 1Maxim den Boogert184: J14 1xheat [4]02:22,172e
GOUGoudaMaxim den Boogert151: J16 2xheat [6]10:30,814e
GOUGoudaMaxim den Boogert183: J14 2xheat [2]05:01,002e
GOUGoudaMaxim den Boogert039: J16 2xheat 2[3]09:22,942e
GOUGoudaPleun de Brouwer018: DN 1xvoorwedstrijd 1[2]11:32,134e
GOUGouda 2Maxim den Boogert038: J16 1x Bheat 2[4]11:25,193e
GOUGouda 1Tom Kosse038: J16 1x Bheat 2[3]11:07,092e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaPleun de Brouwer156: M18 1xheat 1[3]09:32,344e
GOUGouda 2Thom de Groot042: J14 1xheat 1[5]02:31,634e
GOUGouda 1Maxim den Boogert042: J14 1xheat 1[3]02:21,103e
GOUGoudaSera Weevers040: M14 1xheat 2[4]02:10,171e
GOUGoudaMaxim den Boogert154: J16 2xvoorwedstrijd 4[3]08:52,465e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaSera Weevers150: M16 1xB-finale [7]09:03,804e
GOUGoudaSera Weevers150: M16 1xhalve-finale 2[6]09:56,366e
GOUGoudaMaxim den Boogert028: J16 2xheat 108:49,093e
GOUGoudaPleun de Brouwer144: M18 1xvoorwedstrijd 3[7]10:21,946e
GOUGoudaSera Weevers150: M16 1xvoorwedstrijd 3[5]10:12,262e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaPleun de Brouwer058: M18 1xtime-trial 15:35,22e
GOUGoudaSera Weevers059: M16 1xtime-trial 16:02,51e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaSera Weevers042: M16 1x Bheat 1[4]09:03,532e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaSera Weevers185: M14 1xheat [2]02:31,072e
GOUGouda 2Maxim den Boogert184: J14 1xheat 2[4]02:17,204e
GOUGouda 1Tom Kosse184: J14 1xheat 1[6]02:29,643e
GOUGoudaMaxim den Boogert183: J14 2xheat [5]04:50,723e
GOUGoudaSera Weevers154: M16 2xheat [5]10:05,903e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaSera Weevers062: M14 1xheat [4]02:04,081e
GOUGouda 1Tom Kosse061: J14 1xheat 2[6]02:13,873e
GOUGouda 2Maxim den Boogert061: J14 1xheat 1[7]02:15,506e
GOUGoudaPleun de Brouwer042: M16 1x Bheat 2[3]09:06,321e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaPleun de Brouwer042: M16 1x Bheat 3[6]09:15,244e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGoudaPleun de Brouwer135: M16 1xB-finale [7]09:06,795e
GOUGoudaPleun de Brouwer135: M16 1xvoorwedstrijd 3[5]09:11,114e