Bente Paulis

112 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 2Bente Paulis127: DE 4xA-finale [5]06:25,662e
KNRKNRB-combi 2Bente Paulis127: DE 4xvoorwedstrijd 1[5]06:33,071e
SKOSkøll/Laga/Aegir/NereusBente Paulis065: DE 4xA-finale [4]06:38,141e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/Skøll/Laga/NereusBente Paulis127: DE 4xA-finale [3]06:34,481e
SKOSkøll/NereusBente Paulis020: DE 2xA-finale [4]07:02,681e
SKOSkøll/NereusBente Paulis020: DE 2xvoorwedstrijd 1[4]07:05,951e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBente Paulis012: DSB 1xB-finale [5]08:32,843e
NERNereusBente Paulis012: DSB 1xhalve-finale 2[6]08:54,206e
NERNereusBente Paulis012: DSB 1xkwart-finale 2[2]08:09,583e
NERNereusBente Paulis012: DSB 1xtime-trial 07:53,0115e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMiriam Visser002: Dames VierA-finale [2]07:41,691e
NERNereusMiriam Visser002: Dames Viervoorwedstrijd 2[1]07:53,881e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/NereusMieke Wilms020: DE 2xA-finale [4]07:44,841e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusBente Paulis125: DE 1xA-finale [5]08:02,522e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 3 (SB)Bente Paulis011: DE 1xB-finale [3]07:58,913e
NERNereus 3 (SB)Bente Paulis011: DE 1xhalve-finale 2[2]08:45,305e
NERNereus 3 (SB)Bente Paulis011: DE 1xkwart-finale 1[4]08:11,922e
NERNereus 3 (SB)Bente Paulis011: DE 1xtime-trial 07:19,698e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/Nereus/GyasBente Paulis120: DE 4xA-finale [4]06:38,411e
NJONjord/Nereus/GyasBente Paulis120: DE 4xvoorwedstrijd 2[4]06:37,861e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/Nereus/GyasMartine van den Boomgaard128: W 4xA-finale [3]06:28,822e
NERNereusMiriam Visser055: WI 8+A-finale [3]06:23,512e
NERNereusBente Paulis012: BW 2xA-finale [2]07:02,691e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Miriam Visser121: DE 8+A-finale [4]06:09,181e
NJONjord/Nereus/GyasMartine van den Boomgaard120: DE 4xA-finale [4]06:27,811e
NERNereus 2Martine van den Boomgaard046: DE 2xA-finale [6]07:07,851e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Martine van den Boomgaard127: DG 2xA-finale [5]07:32,591e
NERNereus 1Martine van den Boomgaard127: DG 2xvoorwedstrijd 3[5]07:23,291e
NERNereus 1Bente Paulis017: DG 1xA-finale [5]07:58,191e
NERNereus 1Bente Paulis017: DG 1xvoorwedstrijd 2[4]07:58,121e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMartine van den Boomgaard124: DG 2xA-finale [4]08:13,082e
NERNereusMartine van den Boomgaard124: DG 2xvoorwedstrijd 1[4]08:10,431e
NERNereus 1Bente Paulis017: DG 1xA-finale [5]09:36,421e
NERNereus 1Bente Paulis017: DG 1xvoorwedstrijd 1[4]09:13,701e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2 (SB)Bente Paulis011: DE 1xC-finale [6]07:56,362e
NERNereus 2 (SB)Bente Paulis011: DE 1xkwart-finale 2[6]08:04,074e
NERNereus 2 (SB)Bente Paulis011: DE 1xtime-trial 07:41,2518e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 1Kirsten Wielaard128: DSA 8+A-finale [4]06:23,371e
NERNereus 1Kirsten Wielaard128: DSA 8+voorwedstrijd 2[6]06:28,381e
NERNereusMartine van den Boomgaard020: DO 2-A-finale [3]07:35,551e
NERNereusMartine van den Boomgaard020: DO 2-voorwedstrijd 3[4]07:38,401e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMalou Broekhuizen112: W 4-voorwedstrijd 1[4]07:31,753e
NERNereusMalou Broekhuizen048: WDev 4-A-finale [1]07:29,461e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusKirsten Wielaard128: DSA 8+A-finale [3]06:32,202e
NERNereusMalou Broekhuizen129: DO 4-A-finale [4]06:55,192e
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-B-finale [2]07:09,643e
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:10,883e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMalou Broekhuizen128: DSA 8+A-finale [5]
NERNereusMalou Broekhuizen202: DSA 4-halve-finale 2[6]04:36,182e
NERNereusMalou Broekhuizen202: DSA 4-kwart-finale 4[6]04:30,691e
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-B-finale [3]07:11,472e
NERNereusMalou Broekhuizen023: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:14,703e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMalou Broekhuizen255: DDev 4-time-trial 07:23,662e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusMartine van den Boomgaard042: DB 4+A-finale [3]08:11,101e
NERNereusMartine van den Boomgaard042: DB 4+voorwedstrijd 1[2]07:42,571e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandBente Paulis033: M18 2xA-finale [5]07:33,812e
SALSallandBente Paulis033: M18 2xvoorwedstrijd 3[6]08:02,342e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 1Fanny Bon129: W 8+A-finale [1]06:56,725e
KNRKNRB-combi 1Fanny Bon129: W 8+voorwedstrijd 2[2]06:35,963e
KNRKNRB-combiFanny Bon043: JW 8+A-finale [1]07:11,561e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combiFanny Bon129: DSA 8+A-finale [5]06:34,692e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSalland 2Bente Paulis011: M18 1xA-finale [3]08:21,724e
SALSalland 2Bente Paulis011: M18 1xhalve-finale 2[5]09:22,432e
SALSalland 2Bente Paulis011: M18 1xkwart-finale 3[4]09:27,451e
SALSalland 2Bente Paulis011: M18 1xtime-trial 08:20,622e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB/Salland/LaakMieke Wilms121: JW 2xA-finale [4]07:15,602e
KNRKNRB/Laga/SallandBente Paulis022: JW 2xA-finale [4]07:26,712e
KNRKNRB/Laga/SallandBente Paulis022: JW 2xvoorwedstrijd 1[4]07:37,771e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas-combiMarieke Keijser150: M18 8+A-finale [5]07:36,461e
KNRKNRB 3 [3]Fanny Bon149: M18 2xA-finale [4]07:51,283e
KNRKNRB 3 [3]Fanny Bon149: M18 2xvoorwedstrijd 3[6]07:44,091e
KNRKNRBMiriam Visser036: M18 4xA-finale [5]06:54,291e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combiBente Paulis172: DSA 4xA-finale [5]07:30,991e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandBente Paulis211: M18 1xhalve-finale 1[4]08:31,612e
SALSallandBente Paulis211: M18 1xvoorwedstrijd 2[3]08:49,351e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSalland-combiMiriam Visser150: M18 8+heat [7]07:29,741e
MAAMaas/Salland/VikingMiriam Visser163: DSA 4xA-finale [5]07:12,492e
MAAMaas/Salland/VikingMiriam Visser036: M18 4xheat [6]07:11,071e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas/SallandMarieke Keijser121: JW 2xA-finale [3]07:15,491e
MAAMaas/SallandMarieke Keijser121: JW 2xvoorwedstrijd 1[5]07:36,151e
MAAMaas/Salland/VikingMiriam Visser035: JW 4xA-finale [4]06:43,701e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSalland/VikingMiriam Visser157: M18 2xA-finale [5]08:18,194e
SALSalland/VikingMiriam Visser157: M18 2xvoorwedstrijd 2[4]08:12,011e
MAAMaas/Viking/SallandBente Paulis061: M18 4xA-finale [3]07:17,491e
MAAMaas/Viking/Hunze/SallandBente Paulis025: DSB 4xA-finale [5]07:23,982e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSalland/VikingMiriam Visser149: M18 2xheat [4]08:42,231e
SALSallandBente Paulis130: DO 1xvoorwedstrijd 2[4]10:31,383e
SALSalland/VikingMiriam Visser034: M18 2xheat [5]09:08,211e
SALSalland/DDS/Tromp/VikingMiriam Visser036: M18 4xheat [3]08:16,611e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking/Laak/DDS/SallandBente Paulis146: M18 4xheat [6]06:56,731e
SALSallandBente Paulis150: M16 1xA-finale [4]08:26,741e
SALSallandBente Paulis150: M16 1xhalve-finale 1[4]09:03,431e
SALSallandBente Paulis150: M16 1xvoorwedstrijd 3[7]1e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSalland/Viking/LaakMiriam Visser016: M18 4*time-trial 32:27,91e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BEABeatrix-combiMaureen van Bodegom156: M16 8+heat [5]07:16,911e
SALSalland 1Ilse Paulis135: DN 2xA-finale [6]07:32,961e
AMYAmycus/SallandMarike Veldhuis155: M16 4*heat 2[3]08:06,425e
SALSalland 1Ilse Paulis135: DN 2xvoorwedstrijd 1[3]07:41,741e
SALSallandBente Paulis041: M16 1x Aheat [5]08:14,621e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandBente Paulis117: JW 1xA-finale [2]08:21,442e
SALSallandBente Paulis117: JW 1xherkansing [3]08:28,421e
SALSallandBente Paulis117: JW 1xvoorwedstrijd 1[3]08:41,702e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandBente Paulis147: M18 1xheat 2[4]08:59,081e
AMYAmycus/SallandMarike Veldhuis155: M16 4*heat 2[3]08:15,661e
SALSallandBente Paulis041: M16 1x Aheat 1[3]08:31,751e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandBente Paulis141: M16 2xA-finale [2]08:28,715e
SALSalland 1Bente Paulis135: M16 1xA-finale [3]08:19,621e
SALSalland 1Bente Paulis135: M16 1xvoorwedstrijd 1[6]08:43,292e
SALSallandBente Paulis141: M16 2xvoorwedstrijd 2[3]08:14,483e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandBente Paulis149: M18 2xheat 1[3]07:48,322e
SALSallandBente Paulis041: M16 1x Bheat 2[5]08:53,702e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandBente Paulis062: M14 1xheat 1[6]02:31,101e