Karin Zimmermann

307 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/SallandFien van Westreenen055: DG 2xA-finale [4]08:00,271e
WILWillem III/SallandFien van Westreenen055: DG 2xvoorwedstrijd 2[4]07:35,971e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSalland/Willem III (*)Fien van Westreenen040: M18 2xA-finale [5]07:05,961e
SALSalland/Willem III (*)Fien van Westreenen040: M18 2xvoorwedstrijd 3[5]07:28,111e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSalland (P5)Femke Paulis019: M18 1xA-finale [4]08:05,571e
SALSalland (P5)Femke Paulis019: M18 1xhalve-finale 2[3]08:57,032e
SALSalland (P5)Femke Paulis019: M18 1xkwart-finale 4[4]08:42,781e
SALSalland (P5)Femke Paulis019: M18 1xtime-trial 07:35,145e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/SallandFemke Paulis033: M18 2xA-finale [5]07:18,583e
SALSallandMariska Dommerholt201: M14 1xheat 3[3]02:09,413e
WILWillem III/SallandFemke Paulis033: M18 2xvoorwedstrijd 3[4]07:27,061e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandFemke Paulis019: M18 1xA-finale [1]08:08,995e
SALSallandFemke Paulis019: M18 1xhalve-finale 2[3]08:18,923e
SALSallandFemke Paulis019: M18 1xkwart-finale 4[3]08:28,282e
SALSallandFemke Paulis019: M18 1xtime-trial 07:51,375e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosTynke Siegersma131: DN 2-A-finale [6]08:04,315e
EUREuros/ThêtaRosemarijn Kramp135: DB 4+A-finale [5]07:54,826e
EUREurosMinke Holleboom133: DN 4-A-finale [1]07:25,695e
EUREurosMinke Holleboom130: DO 4+voorwedstrijd 2[2]07:57,226e
EUREurosHanneke van Vledder163: LDB 4*voorwedstrijd 2[3]07:37,235e
EUREurosTynke Siegersma131: DN 2-voorwedstrijd 2[5]08:06,613e
EUREuros/ThêtaRosemarijn Kramp135: DB 4+voorwedstrijd 2[5]07:49,012e
EUREurosIlse van Bruggen139: LDN 1xvoorwedstrijd 1[1]08:49,846e
EUREurosMinke Holleboom133: DN 4-voorwedstrijd 1[5]07:19,993e
EUREuros 2Hanneke van Vledder063: LDB 1xA-finale [1]08:53,906e
EUREurosMinke Holleboom062: DB 1xA-finale [3]08:24,496e
EUREuros 1Ilse van Bruggen063: LDB 1xvoorwedstrijd 3[5]09:22,853e
EUREuros 2Hanneke van Vledder063: LDB 1xvoorwedstrijd 3[3]08:58,282e
EUREurosMinke Holleboom062: DB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:19,831e
EUREurosHanneke van Vledder028: LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]07:37,563e
EUREurosMinke Holleboom022: DN 4+voorwedstrijd 2[6]07:55,094e
EUREuros/ThêtaTynke Siegersma022: DN 4+voorwedstrijd 1[4]07:38,824e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosTynke Siegersma130: DO 4+A-finale [5]08:03,526e
EUREurosHanneke van Vledder172: LDB 4*B-finale [3]07:52,254e
SALSalland/VikingFemke Paulis037: M16 2xA-finale [3]07:33,811e
SALSallandIdwer Doldersum082: J14 1xheat 1[4]01:58,882e
SALSallandMariska Dommerholt081: M14 1xheat 2[2]02:08,165e
EUREurosHanneke van Vledder172: LDB 4*voorwedstrijd 1[1]07:45,094e
SALSalland/VikingFemke Paulis037: M16 2xvoorwedstrijd 3[6]07:50,581e
EUREurosIlse van Bruggen028: LDEj 4*B-finale [4]07:39,053e
EUREurosIlse van Bruggen028: LDEj 4*voorwedstrijd 2[2]07:38,164e
EUREurosHanneke van Vledder043: LDB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:45,794e
EUREurosTynke Siegersma022: DN 4+voorwedstrijd 2[4]07:51,254e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosMinke Holleboom072: DB 1xB-finale [2]
EUREurosMinke Holleboom072: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:31,712e
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+voorwedstrijd 1[3]07:56,524e
EUREurosHanneke van Vledder073: LDB 1xvoorwedstrijd 2[1]08:56,503e
EUREurosSjors Berends016: LEj 8+time-trial 03:03,639e
EUREurosIlse van Bruggen027: LDEj 4*time-trial 03:46,3013e
EUREuros 2Ruben Brouwer006: N 4+time-trial 07:19,8017e
EUREuros 1Gijsbert van den Engh006: N 4+time-trial 07:06,5512e
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+A-finale [1]07:43,451e
EUREurosSjors Berends124: LB 8+A-finale [3]06:17,822e
EUREurosHanneke van Vledder139: LDN 1xB-finale [1]08:58,623e
EUREurosIlse van Bruggen174: LDB 4*B-finale [1]07:40,242e
EUREurosRuben Brouwer111: B 4+B-finale [1]07:13,843e
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+voorwedstrijd 3[4]07:43,331e
EUREurosSjors Berends124: LB 8+voorwedstrijd 1[2]06:16,681e
EUREurosHanneke van Vledder139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[3]08:54,073e
EUREurosIlse van Bruggen174: LDB 4*voorwedstrijd 1[4]07:43,203e
EUREurosGijsbert van den Engh106: O 4+voorwedstrijd 2[1]06:54,763e
EUREurosRuben Brouwer111: B 4+voorwedstrijd 1[1]07:13,324e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosSjors Berends124: LB 8+B-finale [4]06:09,631e
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+A-finale [3]07:41,342e
EUREurosHanneke van Vledder161: LDB 4*B-finale [5]07:43,962e
EUREuros 1Marijn den Hollander111: B 4+A-finale [5]07:31,335e
EUREuros 2Jeroen Meuleman111: B 4+A-finale [4]06:47,261e
EUREurosSjors Berends124: LB 8+voorwedstrijd 2[1]06:17,314e
EUREurosMinke Holleboom135: DB 4+voorwedstrijd 2[3]07:45,421e
EUREurosHanneke van Vledder161: LDB 4*voorwedstrijd 1[5]07:44,453e
EUREuros 2Jeroen Meuleman111: B 4+voorwedstrijd 2[3]06:51,861e
EUREuros 1Marijn den Hollander111: B 4+voorwedstrijd 1[4]07:09,392e
EUREurosSjors Berends016: LEj 8+A-finale [5]06:16,494e
EUREurosHanneke van Vledder028: LDEj 4*A-finale [4]07:44,036e
EUREuros 2Jeroen Meuleman006: N 4+A-finale [1]06:54,063e
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+A-finale [6]07:58,984e
EUREurosIris van Leeuwen053: LDB 1xvoorwedstrijd 1[3]09:10,205e
EUREuros 1Marijn den Hollander006: N 4+voorwedstrijd 1[5]07:26,306e
EUREuros 2Jeroen Meuleman006: N 4+voorwedstrijd 1[1]06:50,223e
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+voorwedstrijd 1[5]07:54,973e
EUREurosSjors Berends016: LEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:11,092e
EUREurosHanneke van Vledder028: LDEj 4*voorwedstrijd 2[2]07:43,122e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosHanneke van Vledder171: LDB 4*B-finale [5]08:33,941e
EUREurosRoeland Heeres124: LB 8+B-finale [6]06:51,152e
EUREuros 1Richard van Huissteden111: B 4+A-finale [1]07:24,026e
EUREuros 2Jeroen Meuleman111: B 4+A-finale [5]07:06,542e
EUREurosHanneke van Vledder171: LDB 4*voorwedstrijd 1[4]08:07,204e
EUREurosRoeland Heeres124: LB 8+voorwedstrijd 2[4]06:33,933e
EUREurosRosemarijn Kramp135: DB 4+voorwedstrijd 1[2]08:20,804e
EUREuros 1Richard van Huissteden111: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:13,853e
EUREuros 2Jeroen Meuleman111: B 4+voorwedstrijd 1[4]07:05,122e
EUREurosRoeland Heeres016: LEj 8+B-finale [3]06:32,393e
EUREurosHanneke van Vledder028: LDEj 4*B-finale [6]07:41,875e
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+A-finale [4]07:47,263e
EUREuros 1Richard van Huissteden006: N 4+B-finale [1]07:04,314e
EUREuros 2Jeroen Meuleman006: N 4+A-finale [4]06:53,733e
EUREurosRoeland Heeres016: LEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:31,033e
EUREurosHanneke van Vledder028: LDEj 4*voorwedstrijd 2[5]07:45,814e
EUREurosRosemarijn Kramp022: DN 4+voorwedstrijd 2[5]07:49,921e
EUREuros 2Jeroen Meuleman006: N 4+voorwedstrijd 2[6]06:56,151e
EUREuros 1Richard van Huissteden006: N 4+voorwedstrijd 1[3]07:08,034e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros 2Marijn den Hollander111: B 4+voorwedstrijd 1[4]
EUREuros 1Jeroen Meuleman111: B 4+voorwedstrijd 1[3]
SALSallandFemke Paulis211: M16 1xA-finale [3]10:03,971e
SALSallandFemke Paulis211: M16 1xhalve-finale 2[4]10:26,641e
EUREurosRoeland Heeres254: LEj 8+herkansing [6]07:46,794e
EUREurosHanneke van Vledder258: LDEj 4*herkansing [5]11:23,564e
EUREurosFloor Bakker256: DEj 8+herkansing [2]08:59,095e
EUREuros 2Marijn den Hollander006: N 4+voorwedstrijd 3[3]08:07,105e
EUREuros 1Jeroen Meuleman006: N 4+voorwedstrijd 2[7]07:45,733e
EUREurosRoeland Heeres254: LEj 8+time-trial 06:45,6113e
EUREurosHanneke van Vledder258: LDEj 4*time-trial 08:11,0412e
EUREurosFloor Bakker256: DEj 8+time-trial 07:35,5515e
SALSallandFemke Paulis211: M16 1xtime-trial 08:57,932e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros 2Marijn den Hollander040: B 4+A-finale [6]07:43,654e
EUREurosRoeland Heeres003: Lichte Achtvoorwedstrijd 1[5]06:33,074e
EUREurosHanneke van Vledder005: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 3[1]07:55,825e
EUREurosFloor Bakker004: Dames Achtvoorwedstrijd 1[3]07:19,615e
EUREuros 2Marijn den Hollander040: B 4+voorwedstrijd 1[2]07:14,072e
EUREuros 1Jeroen Meuleman040: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:04,741e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosIlse van Bruggen136: DB 8+A-finale [5]07:04,174e
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+A-finale [5]05:58,583e
EUREurosIlse van Bruggen136: DB 8+voorwedstrijd 2[4]07:09,182e
EUREuros/AmycusBenjamin van Kooten123: LB 4+voorwedstrijd 1[2]07:17,524e
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+voorwedstrijd 2[3]06:10,632e
EUREuros/SallandMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+voorwedstrijd 1[5]07:07,954e
EUREurosSjors Berends170: HTal 8+voorwedstrijd 1[6]06:52,073e
EUREurosHanneke van Vledder171: DTal 8+voorwedstrijd 2[6]07:33,713e
EUREurosBart van Ingen014: LN 4+A-finale [4]06:38,182e
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+B-finale [5]05:53,051e
EUREurosIlse van Bruggen024: DEj 8+A-finale [6]07:02,286e
SALSallandBente Paulis033: M18 2xA-finale [5]07:33,812e
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]05:59,425e
EUREurosBart van Ingen014: LN 4+voorwedstrijd 2[5]06:41,201e
EUREurosIlse van Bruggen024: DEj 8+voorwedstrijd 2[7]06:56,863e
SALSallandBente Paulis033: M18 2xvoorwedstrijd 3[6]08:02,342e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros/PhocasIlse van Bruggen024: DEj 8+C-finale [3]03:55,494e
EUREuros/PhocasIlse van Bruggen024: DEj 8+kwart-finale 2[4]03:21,102e
EUREuros/PhocasIlse van Bruggen024: DEj 8+time-trial 03:22,708e
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+time-trial 03:05,6713e
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen006: N 4+voorwedstrijd 2[1]07:07,773e
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+A-finale [1]06:17,272e
EUREurosIlse van Bruggen136: DB 8+B-finale [2]07:13,622e
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+A-finale [3]07:32,664e
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+voorwedstrijd 1[4]06:12,151e
EUREurosIlse van Bruggen136: DB 8+voorwedstrijd 1[2]07:10,502e
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+voorwedstrijd 1[4]07:24,801e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+A-finale [2]06:05,363e
EUREurosMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+A-finale [3]06:55,894e
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+voorwedstrijd 3[6]06:11,802e
EUREurosMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+voorwedstrijd 1[2]07:07,091e
EUREuros/AmycusSteven Hoogeveen008: Ej 8+A-finale [1]06:03,895e
EUREurosMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen014: LN 4+A-finale [3]06:57,734e
EUREuros/AmycusSteven Hoogeveen008: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]05:59,192e
EUREurosMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen014: LN 4+voorwedstrijd 2[6]06:51,411e
EUREurosEmma Boswinkel024: DEj 8+voorwedstrijd 3[2]07:11,575e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosIlse van Bruggen137: DB 8+B-finale [6]07:24,914e
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen112: B 8+B-finale [3]06:17,704e
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+B-finale [5]07:09,341e
EUREurosIlse van Bruggen137: DB 8+voorwedstrijd 2[2]07:15,705e
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen112: B 8+voorwedstrijd 1[6]06:15,614e
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+voorwedstrijd 2[7]07:05,094e
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen008: Ej 8+A-finale [2]07:05,926e
EUREurosMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen014: LN 4+A-finale [2]07:59,802e
EUREurosIlse van Bruggen024: DEj 8+B-finale [5]08:02,144e
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen008: Ej 8+voorwedstrijd 2[7]07:04,942e
EUREurosIlse van Bruggen024: DEj 8+voorwedstrijd 2[6]07:41,823e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosIlse van Bruggen137: DB 8+B-finale [4]07:06,873e
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+A-finale [7]06:15,615e
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+B-finale [5]07:15,842e
EUREurosIlse van Bruggen137: DB 8+voorwedstrijd 2[7]07:03,154e
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+voorwedstrijd 3[2]06:16,552e
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen111: B 4+voorwedstrijd 2[4]07:19,674e
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+B-finale [2]06:39,306e
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+voorwedstrijd 3[7]06:20,544e
EUREuros/AmycusMaxim Simon Petrus Geraldus van Wieringen014: LN 4+voorwedstrijd 2[6]07:20,414e
EUREurosIlse van Bruggen024: DEj 8+voorwedstrijd 2[7]07:18,055e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREurosIlse van Bruggen043: DEj 8+B-finale [2]07:18,236e
SALSalland 2Bente Paulis011: M18 1xA-finale [3]08:21,724e
SALSallandFemke Paulis012: M16 1xA-finale [7]08:43,624e
EUREurosIlse van Bruggen043: DEj 8+halve-finale 1[7]07:14,965e
EUREurosSteven Hoogeveen041: Ej 8+herkansing 2[2]06:50,594e
EUREurosIlse van Bruggen043: DEj 8+herkansing 2[4]07:42,222e
SALSalland 2Bente Paulis011: M18 1xhalve-finale 2[5]09:22,432e
SALSallandFemke Paulis012: M16 1xhalve-finale 1[5]09:50,832e
SALSalland 2Bente Paulis011: M18 1xkwart-finale 3[4]09:27,451e
SALSallandFemke Paulis012: M16 1xkwart-finale 1[5]09:47,311e
EUREurosSteven Hoogeveen041: Ej 8+voorwedstrijd 3[6]07:07,494e
EUREurosIlse van Bruggen043: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:39,934e
SALSalland 2Bente Paulis011: M18 1xtime-trial 08:20,622e
SALSallandFemke Paulis012: M16 1xtime-trial 08:50,966e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
EUREuros/Asopos/Tromp/AmycusCamilo Ijspeert003: Lichte Achtvoorwedstrijd 3[5]06:48,875e
EUREurosIlse van Bruggen004: Dames Achtvoorwedstrijd 2[2]07:26,475e
EUREurosSteven Hoogeveen002: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[2]06:37,282e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandTom Kappert143: J18 1xheat 3[5]08:07,283e
SALSallandMarijn Reimer145: J18 2xheat 1[2]07:16,013e
SALSallandMarijn Reimer028: J18 2xheat 1[6]07:19,694e
SALSalland 2Tom Kappert026: J18 1x Bheat 3[7]08:10,395e
SALSalland 1Jan Willem Hermans026: J18 1x Bheat 3[2]07:58,733e
SALSalland 1Marijn Reimer038: J16 1x Bheat 4[2]08:16,963e
SALSalland 2Tom Kappert038: J16 1x Bheat 2[3]08:13,222e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB/Salland/LaakMieke Wilms121: JW 2xA-finale [4]07:15,602e
SALSallandMarijn Reimer122: JM 2xvoorwedstrijd 3[2]07:17,965e
KNRKNRB/Laga/SallandBente Paulis022: JW 2xA-finale [4]07:26,712e
SALSallandMarijn Reimer023: JM 2xvoorwedstrijd 1[1]07:10,314e
KNRKNRB/Laga/SallandBente Paulis022: JW 2xvoorwedstrijd 1[4]07:37,771e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSalland 2Tom Kappert143: J18 1xheat [5]08:13,803e
SALSalland 1Jan Willem Hermans143: J18 1xheat [4]08:03,862e
SALSallandMarijn Reimer145: J18 2xheat [3]07:08,131e
SALSalland 2Tom Kappert190: J16 1xheat [4]08:11,593e
SALSalland 1Marijn Reimer190: J16 1xheat [3]07:59,342e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandMarijn Reimer145: J18 2xC-finale [4]07:47,515e
SALSallandMarijn Reimer145: J18 2xhalve-finale 1[6]07:32,525e
SALSallandMarijn Reimer145: J18 2xvoorwedstrijd 5[7]07:53,863e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandMarijn Reimer151: J16 2xheat 1[7]07:24,083e
SALSallandMarijn Reimer040: J16 2xheat 3[2]07:24,782e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandBente Paulis211: M18 1xhalve-finale 1[4]08:31,612e
SALSallandBente Paulis211: M18 1xvoorwedstrijd 2[3]08:49,351e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSalland-combiMiriam Visser150: M18 8+heat [7]07:29,741e
LAALaak/Tromp/DDS/PampusLaila Youssifou163: DSA 4xA-finale [2]07:16,083e
SALSallandFemke Paulis154: M16 2xheat 2[7]08:50,903e
SALSallandFemke Paulis043: M16 2xheat 3[4]09:21,384e
LAALaak/Tromp/DDS/PampusLaila Youssifou036: M18 4xheat [4]07:19,382e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSalland/VikingMiriam Visser157: M18 2xA-finale [5]08:18,194e
SALSalland/VikingMiriam Visser157: M18 2xvoorwedstrijd 2[4]08:12,011e
TROTromp/DDS/Pampus/LaakMieke Wilms061: M18 4xA-finale [4]07:28,692e
SALSallandFemke Paulis040: M14 1xheat 1[3]02:13,973e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSalland/VikingMiriam Visser149: M18 2xheat [4]08:42,231e
SALSallandBente Paulis130: DO 1xvoorwedstrijd 2[4]10:31,383e
SALSalland/VikingMiriam Visser034: M18 2xheat [5]09:08,211e
SALSalland/DDS/Tromp/VikingMiriam Visser036: M18 4xheat [3]08:16,611e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandBente Paulis150: M16 1xA-finale [4]08:26,741e
SALSallandBente Paulis150: M16 1xhalve-finale 1[4]09:03,431e
SALSallandWillem de Muinck Keizer140: J18 1xvoorwedstrijd 4[5]09:53,146e
SALSallandBente Paulis150: M16 1xvoorwedstrijd 3[7]1e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandWillem de Muinck Keizer013: J18 4*time-trial 32:37,49e
SALSalland/Viking/LaakMiriam Visser016: M18 4*time-trial 32:27,91e
SALSallandJan Hilvering019: HVE-H 8+time-trial 31:43,015e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSalland 2Patrick Donker145: J18 2xheat 2[7]07:29,794e
SALSalland 1Ernst Rodenburg145: J18 2xheat 2[6]07:17,572e
SALSalland 1Ilse Paulis135: DN 2xA-finale [6]07:32,961e
AMYAmycus/SallandMarike Veldhuis155: M16 4*heat 2[3]08:06,425e
SALSallandMarijn Reimer151: J16 2xheat 3[4]08:51,984e
SALSalland 1Ilse Paulis135: DN 2xvoorwedstrijd 1[3]07:41,741e
SALSallandPatrick Donker029: J18 4xheat [5]06:36,413e
SALSallandMarijn Reimer039: J16 2xheat 4[7]08:34,255e
SALSallandBente Paulis041: M16 1x Aheat [5]08:14,621e
SALSallandYannick Prenger042: M16 1x Bheat 1[3]09:31,295e
SALSalland 3Willem de Muinck Keizer026: J18 1x Bheat 2[4]08:09,486e
SALSalland 1Jesper Hogenbirk026: J18 1x Bheat 2[2]07:49,242e
SALSalland 2Ernst Rodenburg026: J18 1x Bheat 1[5]07:58,144e
SALSallandPatrick Donker038: J16 1x Bheat 7[6]08:07,253e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSalland 1Ernst Rodenburg143: J18 1xheat 2[2]09:52,025e
SALSalland 2Jesper Hogenbirk143: J18 1xheat 2[3]09:32,603e
SALSalland 2Yannick Prenger147: M18 1xheat [6]12:43,024e
SALSalland 2Patrick Donker028: J18 2xheat [5]08:35,453e
SALSalland 1Jesper Hogenbirk028: J18 2xheat [3]08:33,642e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandBente Paulis117: JW 1xA-finale [2]08:21,442e
SALSallandBente Paulis117: JW 1xherkansing [3]08:28,421e
SALSallandBente Paulis117: JW 1xvoorwedstrijd 1[3]08:41,702e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandPatrick Donker145: J18 2xheat 3[3]08:04,313e
SALSalland 2Jesper Hogenbirk143: J18 1xheat 2[5]08:44,456e
SALSalland 1Ernst Rodenburg143: J18 1xheat 1[2]08:34,096e
SALSallandBente Paulis147: M18 1xheat 2[4]08:59,081e
AMYAmycus/SallandMarike Veldhuis155: M16 4*heat 2[3]08:15,661e
SALSallandJesper Hogenbirk028: J18 2xheat 3[7]07:46,693e
SALSallandYannick Prenger042: M16 1x Bheat 2[7]09:35,203e
SALSallandBente Paulis041: M16 1x Aheat 1[3]08:31,751e
SALSalland 2Jesper Hogenbirk026: J18 1x Bheat 3[2]07:53,383e
SALSalland 3Willem de Muinck Keizer026: J18 1x Bheat 2[4]08:34,166e
SALSalland 1Ernst Rodenburg026: J18 1x Bheat 1[7]07:49,171e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandJesper Hogenbirk131: J18 2xB-finale [6]07:14,304e
SALSallandBente Paulis141: M16 2xA-finale [2]08:28,715e
SALSalland 1Bente Paulis135: M16 1xA-finale [3]08:19,621e
SALSalland 2Yannick Prenger135: M16 1xvoorwedstrijd 2[7]09:43,026e
SALSalland 1Bente Paulis135: M16 1xvoorwedstrijd 1[6]08:43,292e
SALSallandJesper Hogenbirk131: J18 2xvoorwedstrijd 1[3]07:27,185e
SALSallandBente Paulis141: M16 2xvoorwedstrijd 2[3]08:14,483e
SALSalland 1Ernst Rodenburg130: J18 1xvoorwedstrijd 9[3]08:06,944e
SALSalland 2Jesper Hogenbirk130: J18 1xvoorwedstrijd 3[3]08:12,956e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandJesper Hogenbirk013: J18 4*time-trial 29:33,677e
SALSallandWolfram Verboom018: HVA-D 8+time-trial 29:11,5947e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandJesper Hogenbirk143: J18 1xheat 2[4]08:02,192e
SALSallandBente Paulis149: M18 2xheat 1[3]07:48,322e
SALSallandPatrick Donker151: J16 2xheat 2[6]08:04,994e
SALSallandWillem de Muinck Keizer038: J16 2xheat 1[6]07:49,705e
SALSallandBente Paulis041: M16 1x Bheat 2[5]08:53,702e
SALSallandJesper Hogenbirk025: J18 1x Bheat 3[4]08:19,442e
SALSalland 2Patrick Donker037: J16 1x Bheat 7[5]08:55,196e
SALSalland 1Willem de Muinck Keizer037: J16 1x Bheat 3[3]09:37,025e
SALSalland 3Jannick Donker037: J16 1x Bheat 3[4]08:54,604e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandJesper Hogenbirk119: JM 1xC-finale [2]07:53,253e
SALSallandJesper Hogenbirk119: JM 1xherkansing 2[5]07:59,164e
SALSallandJesper Hogenbirk119: JM 1xvoorwedstrijd 2[3]08:07,585e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ZWOZwolsche/SallandIlse Paulis145: M18 2xA-finale [4]07:54,041e
ZWOZwolsche/SallandIlse Paulis145: M18 2xvoorwedstrijd 2[4]08:11,471e
SALSallandJesper Hogenbirk036: J18 1x Bheat 3[2]08:53,041e
SALSallandBente Paulis062: M14 1xheat 1[6]02:31,101e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandJesper Hogenbirk143: J18 1xheat 2[7]08:23,265e
SALSallandJesper Hogenbirk025: J18 1x Bheat 4[6]08:13,353e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandJesper Hogenbirk143: J18 1xB-finale 07:51,671e
SALSallandJesper Hogenbirk024: J18 1x Avoorwedstrijd 208:06,052e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandIlse Paulis143: M18 1xA-finale [5]08:10,531e
SALSallandIlse Paulis143: M18 1xhalve-finale 2[5]08:31,381e
SALSallandJesper Hogenbirk137: J18 1xvoorwedstrijd 5[6]08:55,935e
SALSallandIlse Paulis143: M18 1xvoorwedstrijd 2[5]09:17,241e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSallandNiels Paulis020: HVA-E 4*time-trial 30:18,3016e