Kimberly Kamp

119 races

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiEveline Wiegers135: DB 4+voorwedstrijd 1[6]
SKASkadiEveline Wiegers022: DN 4+A-finale [6]09:49,934e
SKASkadiEveline Wiegers022: DN 4+voorwedstrijd 2[5]08:54,432e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiJeroen Kleene020: O 4+A-finale [2]07:43,685e
SKASkadiJeroen Kleene020: O 4+voorwedstrijd 1[4]06:59,232e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
INAIndonesia/Triton/Phocas/SkadiMochamad Ali Darta Lakiki116: LSA 8+ (NSK)A-finale [4]05:50,502e
NERNereus/SkadiBrinio Claerbout162: N 2+ (Platvoetbokaal)A-finale [4]07:34,551e
INAIndonesia/Triton/Phocas/SkadiMochamad Ali Darta Lakiki116: LSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[5]06:07,841e
SKASkadi/Maas/LagaNina Prins141: LDB 4*voorwedstrijd 2[3]07:50,554e
NERNereus/SkadiBrinio Claerbout162: N 2+ (Platvoetbokaal)voorwedstrijd 1[6]08:01,481e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/ThêtaSophie Wooldrik129: W 8+voorwedstrijd 1[4]07:06,584e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiSophie Wooldrik022: DN 4+A-finale [3]07:42,841e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiReinier Spillenaar Bilgen001: Oude VierA-finale [4]09:53,081e
SKASkadiReinier Spillenaar Bilgen001: Oude Viervoorwedstrijd 3[2]06:40,761e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/SpaarneFloris von Bönninghausen162: N 2+ (Platvoetbokaal)A-finale [5]07:43,172e
SKASkadiJelmer Smits113: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:37,955e
SKASkadi/SpaarneFloris von Bönninghausen162: N 2+ (Platvoetbokaal)voorwedstrijd 1[6]07:49,611e
SKASkadiJelmer Smits007: Ej 8+B-finale [6]06:29,854e
SKASkadiJelmer Smits007: Ej 8+voorwedstrijd 2[7]06:15,894e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiJelmer Smits112: B 8+B-finale [4]
SKASkadiJelmer Smits112: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:30,344e
SKASkadiJelmer Smits007: Ej 8+voorwedstrijd 3[4]06:19,915e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMax Hendriks106: O 4+A-finale [5]06:50,811e
SKASkadiJelmer Smits112: B 8+voorwedstrijd 3[3]06:33,775e
SKASkadiMax Hendriks005: N 4+A-finale [4]06:49,581e
SKASkadiJelmer Smits007: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 3[6]06:29,996e
SKASkadiMax Hendriks005: N 4+voorwedstrijd 2[5]06:58,021e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga-combiMaaike Head129: DSA 8+A-finale [7]07:15,631e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiPim Gebuis107: LN 4+A-finale [3]07:22,614e
SKASkadiMark van der Oest101: B 8+voorwedstrijd 1[4]06:29,714e
SKASkadiMark van der Oest001: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]06:46,413e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiThijs van Luijk001: Oude VierA-finale [5]10:11,362e
SKASkadiThijs van Luijk001: Oude Viervoorwedstrijd 2[5]06:34,861e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/NereusFloris von B?nninghausen162: N 2+ (Platvoetbokaal)A-finale [4]08:20,602e
SKASkadi/NereusFloris von B?nninghausen162: N 2+ (Platvoetbokaal)voorwedstrijd 2[3]08:49,711e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga-combiM. Haagsma129: DSA 8+A-finale [5]07:35,581e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiThijs van Luijk001: Oude VierA-finale [6]09:54,343e
SKASkadiThijs van Luijk001: Oude Viervoorwedstrijd 1[6]06:41,752e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFloris von B?nninghausen002: H 2e divisie 8+time-trial 27:07,73e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMarloe van Berkel030: DO 4+time-trial 13:00,42e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/SkadiMarilou de Kok132: DO 4+A-finale [2]07:37,993e
SKASkadiBregje van Paridon137: DB 4+A-finale [4]07:57,205e
NJONjord/SkadiMarilou de Kok132: DO 4+voorwedstrijd 1[5]07:46,293e
SKASkadi/ProteusEline Reinders Folmer053: DSA 2+A-finale [2]08:39,594e
SKASkadiMarloe van Berkel021: DEj 8+B-finale [3]06:57,112e
SKASkadiMarloe van Berkel021: DEj 8+voorwedstrijd 1[7]06:59,445e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/SkadiMarilou de Kok132: DO 4+A-finale [4]08:38,132e
SKASkadi 1Bregje van Paridon137: DB 4+A-finale [3]09:42,875e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/SkadiMarilou de Kok132: DO 4+A-finale [5]07:47,571e
SKASkadiBregje van Paridon137: DB 4+A-finale [5]08:28,986e
NJONjord/SkadiMarilou de Kok019: DN 4+A-finale [3]08:15,532e
NJONjord/SkadiMarilou de Kok019: DN 4+voorwedstrijd 1[6]07:49,872e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/SkadiMarilou de Kok132: DO 4+A-finale [4]07:58,794e
SKASkadi 2Marloe van Berkel137: DB 4+A-finale [4]07:56,281e
SKASkadi 2Marloe van Berkel137: DB 4+voorwedstrijd 2[5]08:09,661e
NJONjord/SkadiMarilou de Kok019: DN 4+A-finale [3]07:49,745e
NJONjord/SkadiMarilou de Kok019: DN 4+voorwedstrijd 1[3]07:52,262e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiAnne-Jet Ogilvie046: DN 4+A-finale [4]
SKASkadiMarleen Mol036: DO 4+A-finale [3]07:37,861e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiBrian Overeijnder009: LHEj8+D-ronde 17:28,114e
SKASkadiMarleen Mol012: D2eDiv8+D-ronde 17:25,71e
SKASkadiBrian Overeijnder009: LHEj8+C-ronde 02:18,611e
SKASkadiMarleen Mol012: D2eDiv8+C-ronde 02:21,82e
SKASkadiBrian Overeijnder009: LHEj8+B-ronde 00:43,29e
SKASkadiBrian Overeijnder009: LHEj8+A-ronde 08:20,014e
SKASkadiMarleen Mol012: D2eDiv8+B-ronde 00:43,42e
SKASkadiMarleen Mol012: D2eDiv8+A-ronde 08:13,21e

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 februari 2012 t/m 26 februari 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiJeroen Huisman013: Ej 8+time-trial 18:52,6914e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus/SkadiFleur Blok129: DSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[6]06:57,965e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFleur Blok135: DB 4+A-finale [7]08:00,141e
SKASkadiFleur Blok029: DN 4+A-finale [4]08:29,921e
SKASkadiFleur Blok029: DN 4+voorwedstrijd 2[7]08:13,251e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFleur Blok138: DB 8+B-finale [5]07:04,363e
SKASkadiFleur Blok138: DB 8+voorwedstrijd 2[7]07:00,935e
SKASkadiFleur Blok021: DEj 8+B-finale [4]07:10,743e
SKASkadiFleur Blok021: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:20,754e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFleur Blok138: DB 8+B-finale 06:58,852e
SKASkadiFleur Blok138: DB 8+voorwedstrijd 306:54,603e
SKASkadi/PhocasFleur Blok021: DEj 8+B-finale 06:54,954e
SKASkadi/PhocasFleur Blok021: DEj 8+voorwedstrijd 306:55,043e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/PhocasFleur Blok133: DB 8+A-finale [2]07:16,814e
SKASkadi/PhocasFleur Blok133: DB 8+voorwedstrijd 2[5]07:06,153e
SKASkadi/PhocasFleur Blok026: DEj 8+B-finale [6]07:51,733e
SKASkadi/PhocasFleur Blok026: DEj 8+voorwedstrijd 3[5]07:39,544e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiFleur Blok010: D 4e divisie 8+time-trial 29:48,0312e

Heineken Roeivierkamp 2011

12 maart 2011 t/m 13 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMarilou de Kok014: DEj8+D-ronde 17:41,89e
SKASkadiMarilou de Kok014: DEj8+C-ronde 02:44,16e
SKASkadiMarilou de Kok014: DEj8+B-ronde 00:52,96e
SKASkadiMarilou de Kok014: DEj8+A-ronde 08:34,88e

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 februari 2011 t/m 27 februari 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi 2Marleen Mol054: DO 4+time-trial 22:41,271e
SKASkadiFleur Blok024: DEj 8+time-trial 19:52,157e

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 juli 2010 t/m 04 juli 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiSep Vermeulen172: H Talentenachtenheat 3[6]06:45,084e

Internationale Martini Regatta 2010

19 juni 2010 t/m 20 juni 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMarilou de Kok129: DSA 8+A-finale [6]06:58,654e
SKASkadiMarilou de Kok021: DEj 8+B-finale [4]07:29,364e
SKASkadiMarilou de Kok021: DEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:55,983e

Westelijke Regatta

22 mei 2010 t/m 23 mei 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMarilou de Kok138: DB 8+A-finale [6]06:45,031e
SKASkadiMarilou de Kok138: DB 8+voorwedstrijd 1[5]06:59,112e
SKASkadiMarilou de Kok021: DEj 8+A-finale [6]07:11,093e
SKASkadiMarilou de Kok021: DEj 8+voorwedstrijd 1[7]07:02,362e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 mei 2010 t/m 09 mei 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMarilou de Kok021: DEj 8+A-finale 07:05,933e
SKASkadiMarilou de Kok021: DEj 8+voorwedstrijd 106:59,691e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 april 2010 t/m 25 april 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMarilou de Kok133: DB 8+A-finale [3]06:49,992e
SKASkadiMarilou de Kok133: DB 8+voorwedstrijd 1[3]07:13,621e
SKASkadiMarilou de Kok021: DEj 8+A-finale [6]07:14,373e
SKASkadiMarilou de Kok021: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]07:28,302e

127e Varsity

11 april 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMarilou de Kok004: Dames AchtA-finale [6]07:29,463e
SKASkadiMarilou de Kok004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[2]07:26,092e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 maart 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMarilou de Kok010: D 4e divisie 8+time-trial 29:42,193e

Heineken Roeivierkamp 2010

13 maart 2010 t/m 14 maart 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMarilou de Kok014: DEj 8+D-ronde 18:36,33e
SKASkadiMarilou de Kok014: DEj 8+C-ronde 02:32,53e
SKASkadiMarilou de Kok014: DEj 8+B-ronde 00:49,79e
SKASkadiMarilou de Kok014: DEj 8+A-ronde 08:49,03e

35e Van Oord WinterWedstrijden

27 februari 2010 t/m 28 februari 2010
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiMarilou de Kok024: DEj 8+time-trial 18:44,755e