Marijn Algie

543 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordDolf Rutten110: HB 2xA-finale [6]07:03,072e
NJONjordSven Brinkman314: LHE 2- NSKA-finale [6]07:10,751e
NJONjord 2Jan Lankhorst302: HE 2- NSKA-finale [8]07:19,366e
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-A-finale [4]06:41,754e
NJONjord/LagaRafaël van Hees107: HG 4+A-finale [6]06:50,531e
NJONjordNiels Boonstra301: HE 1x NSKA-finale [7]07:33,093e
NJONjordDolf Rutten110: HB 2xvoorwedstrijd 3[6]07:18,711e
NJONjord 2Jan Lankhorst302: HE 2- NSKvoorwedstrijd 2[3]07:51,853e
NJONjord 1Jelle Algie302: HE 2- NSKvoorwedstrijd 1[8]07:46,585e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[6]07:25,244e
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[4]07:21,412e
NJONjordMaurits van Heijningen121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[8]08:47,824e
NJONjord/LagaRafaël van Hees107: HG 4+voorwedstrijd 1[6]07:27,191e
NJONjord 1Max Simon106: HGb 4-voorwedstrijd 1[4]07:15,785e
NJONjordNiels Boonstra301: HE 1x NSKvoorwedstrijd 1[4]08:23,272e
NJONjordNiels Boonstra003: HG 1xA-finale [4]07:29,396e
NJONjord 1Gerard van der Velden002: HE 4-A-finale [5]06:15,881e
NJONjordSven Brinkman052: LHE 2+A-finale [2]07:54,951e
NJONjordHidde Seckel004: HG 2-A-finale [7]07:12,274e
NJONjord 1Maurits van Heijningen014: LHG 2-A-finale [3]07:24,794e
NJONjord/RijnlandDolf Rutten006: HG 4xA-finale [6]06:18,724e
VIDVidar/NjordKoen van Brussel001: HE 2xA-finale [6]06:52,733e
NJONjordNiels Boonstra003: HG 1xvoorwedstrijd 2[8]07:24,771e
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[3]06:52,876e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:37,654e
NJONjordMax Simon007: HDev 4-voorwedstrijd 4[3]06:32,324e
NJONjordHidde Seckel004: HG 2-voorwedstrijd 3[5]07:08,222e
NJONjord 2Daan Walder014: LHG 2-voorwedstrijd 2[3]07:33,424e
NJONjord 1Maurits van Heijningen014: LHG 2-voorwedstrijd 1[6]07:33,892e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/LagaRafaël van Hees107: HG 4+A-finale [6]06:29,472e
NJONjordDolf Rutten110: HB 2xA-finale [6]07:02,416e
NJONjordGerard van der Velden180: HE 2xA-finale [5]06:33,391e
NJONjordMaurits van Heijningen121: LHB 1xB-finale [5]07:43,093e
NJONjord 2Sven Brinkman102: HE 2-A-finale [3]07:04,375e
NJONjord 1Jan Lankhorst102: HE 2-A-finale [4]07:00,694e
NJONjordGerard van der Velden180: HE 2xvoorwedstrijd 1[5]06:39,501e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-voorwedstrijd 2[8]06:31,874e
NJONjordMaurits van Heijningen121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[6]07:49,743e
NJONjordMax Simon106: HGb 4-voorwedstrijd 1[7]06:20,824e
NJONjord 2Sven Brinkman102: HE 2-voorwedstrijd 1[5]07:12,603e
NJONjord 1Jan Lankhorst102: HE 2-voorwedstrijd 1[6]07:07,742e
NJONjord 1Niels Boonstra060: HE 1xA-finale [1]07:23,934e
NJONjordGerard van der Velden002: HE 4-A-finale [3]06:29,805e
VIDVidar/NjordKoen van Brussel011: LHE 2xA-finale [3]06:47,524e
NJONjord 1Rafaël van Hees061: HE 2-A-finale [6]07:04,272e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner014: LHG 2-A-finale [4]07:29,994e
NJONjord 2Willem Ballieux014: LHG 2-A-finale [3]07:29,503e
NJONjordDolf Rutten008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:04,725e
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[5]06:51,705e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[4]06:51,705e
NJONjord 2Bouke Algie060: HE 1xvoorwedstrijd 3[5]07:59,076e
NJONjord 1Niels Boonstra060: HE 1xvoorwedstrijd 3[7]07:39,673e
NJONjordMax Simon007: HDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:47,984e
NJONjordGerard van der Velden002: HE 4-voorwedstrijd 2[3]06:22,232e
VIDVidar/NjordKoen van Brussel011: LHE 2xlotingsrace [6]07:04,694e
NJONjord 1Rafaël van Hees061: HE 2-voorwedstrijd 1[4]07:19,352e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordGerard van der Velden104: HE 8+A-finale [4]05:53,865e
NJONjordDolf Rutten110: HB 2xA-finale [6]07:00,033e
NJONjordGerard van der Velden102: HE 2-A-finale [6]06:55,172e
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-A-finale [2]06:41,965e
NJONjordMaurits van Heijningen121: LHB 1xB-finale [6]07:44,662e
NJONjordMax Simon106: HGb 4-B-finale [3]06:33,071e
NJONjordGerard van der Velden104: HE 8+time-trial 05:08,214e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-time-trial 06:00,398e
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-time-trial 05:52,874e
NJONjordMaurits van Heijningen121: LHB 1xtime-trial 06:56,8211e
NJONjordMax Simon106: HGb 4-time-trial 05:50,918e
NJONjordGerard van der Velden002: HE 4-A-finale [4]06:06,392e
NJONjord 2Rafaël van Hees004: HG 2-A-finale [5]06:58,953e
NJONjordNiels Boonstra008: HDev 2xA-finale [6]06:48,936e
NJONjord 2Jonathan Katzman003: HG 1xvoorwedstrijd 2[3]07:23,413e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:47,414e
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:43,234e
NJONjordMax Simon007: HDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:34,504e
NJONjord/VidarSven Brinkman002: HE 4-voorwedstrijd 1[4]06:25,054e
NJONjordGerard van der Velden002: HE 4-voorwedstrijd 1[2]06:08,901e
NJONjord 1Floris Gerritsen004: HG 2-voorwedstrijd 2[3]07:29,824e
NJONjord 2Rafaël van Hees004: HG 2-voorwedstrijd 2[5]07:04,542e
NJONjordMaurits van Heijningen013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[1]07:39,443e
NJONjordNiels Boonstra008: HDev 2xvoorwedstrijd 3[6]06:47,812e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordGerard van der Velden104: HE 8+A-finale [5]06:24,892e
VIDVidar/Njord/ArgoJoris Bergman116: LHE 8+A-finale [5]06:52,491e
NJONjordGerard van der Velden102: HE 2-A-finale [5]07:31,391e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-A-finale [4]07:08,183e
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-B-finale [5]07:17,423e
NJONjordMaurits van Heijningen121: LHB 1xB-finale [8]08:30,915e
NJONjordMax Simon106: HGb 4-A-finale [3]07:09,526e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xA-finale [5]07:56,581e
NJONjordDolf Rutten110: HB 2xA-finale [7]07:33,376e
NJONjordGerard van der Velden102: HE 2-voorwedstrijd 2[6]07:54,931e
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[3]07:39,404e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[2]07:34,542e
NJONjordMaurits van Heijningen121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[5]09:21,786e
NJONjordMax Simon106: HGb 4-voorwedstrijd 1[4]07:24,873e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:40,681e
NJONjord 1Bouke Algie003: HG 1xA-finale [2]08:35,008e
NJONjord 2Niels Boonstra003: HG 1xA-finale [3]08:01,562e
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4-B-finale [3]07:29,086e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4-B-finale [5]07:22,523e
NJONjordMax Simon007: HDev 4-B-finale [3]07:18,326e
NJONjord 1Gerard van der Velden002: HE 4-A-finale [5]06:40,171e
NJONjord 1Rafaël van Hees004: HG 2-A-finale [2]07:51,974e
NJONjord 2Wouter Sluiskes004: HG 2-B-finale [5]08:25,283e
NJONjord 2Casper Reinders013: LHG 1xA-finale [8]08:10,447e
NJONjord 1Maurits van Heijningen013: LHG 1xB-finale [7]08:14,367e
NJONjordDolf Rutten008: HDev 2xA-finale [2]07:03,947e
NJONjord 2Niels Boonstra003: HG 1xvoorwedstrijd 2[8]07:28,532e
NJONjord 1Bouke Algie003: HG 1xvoorwedstrijd 1[5]07:44,423e
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:47,133e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:38,883e
NJONjordMax Simon007: HDev 4-voorwedstrijd 2[2]06:33,793e
NJONjord 2Wouter Sluiskes004: HG 2-voorwedstrijd 2[6]07:41,734e
NJONjord 1Rafaël van Hees004: HG 2-voorwedstrijd 1[3]07:12,163e
NJONjord 1Maurits van Heijningen013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[2]07:55,085e
NJONjord 2Casper Reinders013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[5]07:43,323e
NJONjordDolf Rutten008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:05,713e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordJonathan Katzman008: HDev 2xB-finale [3]06:59,341e
NJONjord 1Bouke Algie003: HG 1xB-finale [2]08:07,543e
NJONjord 3Gerard van der Velden004: HG 2-A-finale [4]06:58,461e
NJONjord 1Hidde Seckel004: HG 2-B-finale [1]07:29,812e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4-C-finale [4]07:10,971e
NJONjord 1Bouke Algie003: HG 1xvoorwedstrijd 3[3]08:33,383e
NJONjord 2Niels Boonstra003: HG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:48,923e
NJONjord 1Hidde Seckel004: HG 2-time-trial 05:49,788e
NJONjord 3Gerard van der Velden004: HG 2-time-trial 05:31,541e
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4-time-trial 05:23,7313e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4-time-trial 05:16,299e
NJONjordJonathan Katzman008: HDev 2xtime-trial 05:27,926e
NJONjordMax Simon007: HDev 4-time-trial 05:13,6913e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xA-finale [2]07:48,012e
NJONjord 2Gerard van der Velden102: HE 2-A-finale [2]07:43,453e
NJONjordWillem Ballieux117: LHG 4-A-finale [1]07:45,653e
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:33,051e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-voorwedstrijd 3[3]07:23,573e
NJONjord 2Damien Kolfoort121: LHB 1xtime-trial 06:35,5214e
NJONjord 1Maurits van Heijningen121: LHB 1xtime-trial 06:20,2711e
NJONjordJonathan Katzman110: HB 2xvoorwedstrijd 2[3]07:27,183e
NJONjord 2Gerard van der Velden102: HE 2-voorwedstrijd 2[2]07:23,191e
NJONjord 1Hidde Seckel102: HE 2-voorwedstrijd 1[2]07:44,222e
NJONjordMax Simon106: HGb 4-voorwedstrijd 3[4]06:55,203e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordJonathan Katzman205: HG 2xA-finale [4]07:25,373e
NJONjord 3Casper Reinders204: HG 2-A-finale [1]07:20,871e
NJONjordGerard van der Velden003: HE 1xA-finale [6]07:41,835e
NJONjord 1Ewoud de Haan004: HSB 1xB-finale [3]07:44,075e
NJONjord 2Niels Boonstra004: HSB 1xC-finale [6]07:49,904e
NJONjord 2Damien Kolfoort210: LHB 1xvoorwedstrijd 4[3]08:50,284e
NJONjord 1Maurits van Heijningen210: LHB 1xvoorwedstrijd 4[6]08:36,863e
NJONjordJonathan Katzman205: HG 2xvoorwedstrijd 1[6]07:11,532e
NJONjord 2Rafaël van Hees204: HG 2-voorwedstrijd 2[2]07:38,154e
NJONjord 3Casper Reinders204: HG 2-voorwedstrijd 2[3]07:32,791e
NJONjord 1Floris Gerritsen204: HG 2-voorwedstrijd 1[4]08:08,823e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner216: LHG 4-voorwedstrijd 3[5]07:05,053e
NJONjord 2Willem Ballieux216: LHG 4-voorwedstrijd 2[4]07:08,453e
NJONjordMax Simon207: HG 4-voorwedstrijd 3[5]07:00,045e
NJONjordGerard van der Velden003: HE 1xhalve-finale 2[3]07:48,023e
NJONjord 1Ewoud de Haan004: HSB 1xhalve-finale 1[4]07:56,505e
NJONjordMax Simon104: HDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:04,533e
NJONjordMaurits van Heijningen108: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:04,543e
NJONjord 1Jan d' Engelbronner109: LHDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:43,304e
NJONjord 2Willem Ballieux109: LHDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:35,944e
NJONjordJonathan Katzman103: HDev 2xvoorwedstrijd 3[6]07:39,463e
NJONjordGerard van der Velden003: HE 1xkwart-finale 4[3]07:55,962e
NJONjord 2Niels Boonstra004: HSB 1xkwart-finale 3[5]08:09,105e
NJONjord 1Ewoud de Haan004: HSB 1xkwart-finale 2[2]07:53,952e
NJONjordBen Terpstra001: HE 2-herkansing 2[2]07:22,066e
NJONjordBen Terpstra001: HE 2-time-trial 06:42,5615e
NJONjord 2Niels Boonstra004: HSB 1xtime-trial 07:11,7414e
NJONjord 1Ewoud de Haan004: HSB 1xtime-trial 07:04,4910e
NJONjordGerard van der Velden003: HE 1xtime-trial 06:54,584e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 3Willem Ballieux012: LHE 4-A-finale [6]07:51,866e
NJONjord 1Sven Brinkman012: LHE 4-A-finale [3]07:19,831e
NJONjordGerard van der Velden011: HE 1xA-finale [5]08:29,111e
NJONjord 2Max Simon030: HB 4+A-finale [1]07:53,931e
NJONjordGerard van der Velden011: HE 1xvoorwedstrijd 3[3]08:55,282e
NJONjordMaurits van Heijningen023: LHG 2xvoorwedstrijd 2[2]08:58,196e
NJONjordJelle Algie001: Oude Viervoorwedstrijd 3[6]07:18,983e
NJONjord 2Jan d' Engelbronner012: LHE 4-voorwedstrijd 2[5]07:17,154e
NJONjord 3Willem Ballieux012: LHE 4-voorwedstrijd 2[1]07:09,552e
NJONjord 1Sven Brinkman012: LHE 4-voorwedstrijd 1[1]06:52,951e
NJONjord 2Max Simon030: HB 4+voorwedstrijd 2[5]07:22,921e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord (NSK)Jan d' Engelbronner114: LHE 2-A-finale [3]08:24,884e
NJONjord 1Sven Brinkman105: HG 4-A-finale [7]07:20,974e
NJONjordMaurits van Heijningen122: LHB 2xvoorwedstrijd 3[4]08:54,105e
NJONjord (NSK)Jan d' Engelbronner114: LHE 2-voorwedstrijd 1[4]07:52,093e
NJONjord 1 (NSK)Milan Pastoors102: HE 2-A-finale [4]07:31,982e
NJONjord 1Sven Brinkman105: HG 4-voorwedstrijd 2[4]06:43,262e
NJONjord/Hemus/TrompMax Gompel015: LHG 4xA-finale [3]06:40,171e
NJONjordDiederik van Gent014: LHG 2-A-finale [5]08:07,733e
NJONjordDiederik van Gent014: LHG 2-voorwedstrijd 2[6]07:29,791e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Casper Reinders132: BLM 2-A-finale [2]07:57,682e
NJONjord 2Diederik van Gent132: BLM 2-A-finale [1]08:02,871e
NJONjord/NereusThomas Start158: LM 8+A-finale [3]06:33,654e
RICRIC-combiJasper Joordens124: M 8+A-finale [4]06:47,835e
RICRIC-combiJasper Joordens122: JM 8+A-finale [2]06:26,581e
NJONjord 1Casper Reinders132: BLM 2-time-trial
NJONjord 2Diederik van Gent132: BLM 2-time-trial
RICRIC-combiJasper Joordens124: M 8+time-trial 06:01,393e
NJONjord/NereusThomas Start158: LM 8+time-trial 06:11,644e
RICRIC-combiJasper Joordens122: JM 8+time-trial
NJONjord 1 (P1)Sven Brinkman055: LMDev 4-A-finale [1]07:02,241e
NJONjord 2Bart Boersma055: LMDev 4-B-finale [2]07:27,912e
NJONjord (P1)Casper Reinders052: LMDev 2xA-finale [1]07:45,201e
KNRKNRB-combiJasper Joordens004: M 8+A-finale [6]06:21,332e
NJONjord 1 (P1)Sven Brinkman055: LMDev 4-voorwedstrijd 2[3]06:52,531e
NJONjord 2Bart Boersma055: LMDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:08,424e
NJONjord (P1)Casper Reinders052: LMDev 2xvoorwedstrijd 2[1]07:28,361e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
RICRIC-combiJasper Joordens144: J18 8+A-finale [1]05:52,281e
NJONjord/Hemus/TrompMax Gompel103: HE 4xA-finale [3]06:11,544e
NJONjordJan d' Engelbronner116: LHE 8+A-finale [3]06:03,243e
KNRKNRB-combiJasper Joordens104: HE 8+A-finale [1]05:55,056e
NJONjord 1Jelle Algie102: HE 2-A-finale [2]06:41,312e
NJONjordBart Boersma119: LHG 4+A-finale [4]06:53,253e
NJONjordSven Brinkman117: LHG 4-A-finale [5]06:13,551e
KNRKNRB-combiJasper Joordens104: HE 8+voorwedstrijd 2[3]05:45,872e
NJONjord 1Sven Brinkman017: LHDev 4-A-finale [3]06:12,861e
NJONjord 2Bart Boersma017: LHDev 4-B-finale [6]06:33,464e
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xA-finale [3]06:42,222e
WILWillem III/SpaarneGijs Schwarz037: J18 4-A-finale [5]06:11,211e
NJONjordDiederik van Gent014: LHG 2-A-finale [6]07:13,371e
NJONjord 2Bart Boersma017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:39,086e
NJONjord 1Sven Brinkman017: LHDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:21,791e
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[1]06:48,791e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordSven Brinkman017: LHDev 4-A-finale [3]03:09,901e
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xA-finale [3]03:26,321e
NJONjordSven Brinkman017: LHDev 4-halve-finale 2[2]03:03,141e
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xhalve-finale 1[2]03:16,281e
NJONjordSven Brinkman017: LHDev 4-time-trial 03:05,172e
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xtime-trial 03:18,551e
NJONjordBart Boersma118: LHGb 4-voorwedstrijd 1[4]06:47,693e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordSven Brinkman116: LHE 8+A-finale [3]06:27,312e
NJONjordCasper Reinders108: HG 2xA-finale [2]07:04,496e
NJONjord 1Bart Boersma117: LHG 4-A-finale [7]07:20,816e
NJONjord 2Sven Brinkman117: LHG 4-A-finale [3]06:48,071e
NJONjord 1Sven Brinkman017: LHDev 4-A-finale [3]06:41,501e
NJONjord 2Bart Boersma017: LHDev 4-B-finale [6]07:04,474e
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xA-finale [5]07:06,151e
NJONjord 1Sven Brinkman017: LHDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:44,281e
NJONjord 2Bart Boersma017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[3]06:58,944e
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:07,601e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordMaarten van Harten116: LHE 8+A-finale [1]06:24,482e
NJONjordCasper Reinders120: LHG 2xA-finale [2]07:04,082e
NJONjord 1Maurits van Heijningen117: LHG 4-A-finale [3]07:09,804e
NJONjord 2Sven Brinkman117: LHG 4-A-finale [4]06:40,231e
NJONjord 1Sven Brinkman017: LHDev 4-A-finale [5]07:18,461e
NJONjord 2Bart Boersma017: LHDev 4-B-finale [2]07:41,322e
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xA-finale [8]07:34,411e
NJONjord 2Bart Boersma017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:27,406e
NJONjord 1Sven Brinkman017: LHDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:04,621e
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[6]07:24,691e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordCasper Reinders214: LHG 2xA-finale [4]06:52,961e
NJONjord 2Diederik van Gent216: LHG 4-A-finale [2]07:01,614e
NJONjord 1Sven Brinkman216: LHG 4-A-finale [3]06:34,451e
NJONjordCasper Reinders214: LHG 2xvoorwedstrijd 1[6]07:14,381e
NJONjordCasper Reinders108: LHDev 2xA-finale [3]07:21,451e
NJONjord 2Sven Brinkman109: LHDev 4-A-finale [3]06:49,891e
NJONjord 1Diederik van Gent109: LHDev 4-B-finale [1]07:12,143e
NJONjord 1Diederik van Gent109: LHDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:23,394e
NJONjord 2Sven Brinkman109: LHDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:04,511e
NJONjordCasper Reinders108: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:47,571e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierA-finale [1]10:27,526e
NJONjordSven Brinkman013: LHE 4-A-finale [5]06:47,873e
NJONjordCasper Reinders031: LHG 2xA-finale [1]07:16,701e
NJONjordDiederik van Gent024: LHG 4+A-finale [2]07:39,255e
NJONjordMathijs Peters026: LHG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:17,984e
NJONjordSven Brinkman013: LHE 4-voorwedstrijd 1[2]07:00,262e
NJONjordEwoud de Haan001: Oude Viervoorwedstrijd 1[1]06:39,293e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Sven Brinkman113: LG 4-A-finale [2]06:38,145e
NJONjord 2Maurits van Heijningen113: LG 4-voorwedstrijd 2[2]06:43,584e
NJONjord 1Sven Brinkman113: LG 4-voorwedstrijd 2[4]06:36,072e
NJONjordMaurits van Heijningen110: LE 2-voorwedstrijd 2[3]07:42,554e
NJONjordSven Brinkman015: LDev 4-A-finale [5]06:41,055e
NJONjord 1Edouard Lustermans012: LG 2-A-finale [3]07:23,524e
NJONjordCasper Reinders011: LB 2xA-finale [5]06:57,952e
NJONjordSven Brinkman015: LDev 4-voorwedstrijd 1[3]06:48,452e
NJONjord 2Maurits van Heijningen012: LG 2-voorwedstrijd 2[6]08:02,325e
NJONjord 1Edouard Lustermans012: LG 2-voorwedstrijd 2[3]07:34,991e
NJONjordCasper Reinders011: LB 2xvoorwedstrijd 2[5]07:10,511e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 2Olav Molenaar131: M 8+A-finale [1]05:46,003e
KNRKNRB-combi 2Olav Molenaar131: M 8+voorwedstrijd 1[4]05:48,612e
NJONjordJasper Hoffstedde056: MI 8+A-finale [3]05:40,771e
KNRKNRB-combiOlav Molenaar044: JM 8+A-finale [3]05:38,741e
NJONjordJasper Hoffstedde056: MI 8+voorwedstrijd 1[1]05:43,811e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordEdouard Lustermans012: LG 2-A-finale [1]07:12,902e
NJONjord 2Bart van Beek015: LDev 4-time-trial 03:16,7714e
NJONjord 1Sven Brinkman015: LDev 4-time-trial 03:13,719e
NJONjordEdouard Lustermans114: LE 8+A-finale [4]06:12,892e
NJONjordBart van Beek116: LG 4+A-finale [3]06:55,041e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combiOlav Molenaar103: E 8+A-finale [2]05:46,194e
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk113: LG 4-A-finale [5]06:18,862e
NJONjordSven Brinkman114: LG 4+A-finale [5]06:41,531e
KNRKNRB-combiOlav Molenaar103: E 8+voorwedstrijd 1[4]05:24,803e
NJONjordBart van Beek113: LG 4-voorwedstrijd 2[2]06:39,774e
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk113: LG 4-voorwedstrijd 1[5]06:24,031e
NJONjord 1Bart van Beek015: LDev 4-voorwedstrijd 3[1]06:44,755e
NJONjord 2Sven Brinkman015: LDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:36,513e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordJasper Hoffstedde104: E 8+A-finale [6]05:50,301e
NJONjordBart van Beek114: LE 8+A-finale [4]06:19,044e
NJONjordBart van Beek115: LG 4-A-finale [6]07:01,406e
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk115: LG 4-A-finale [5]06:32,221e
NJONjordSven Brinkman116: LG 4+A-finale [4]07:02,712e
NJONjordJasper Hoffstedde104: E 8+voorwedstrijd 2[6]05:50,422e
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk115: LG 4-voorwedstrijd 2[7]06:21,301e
NJONjordBart van Beek115: LG 4-voorwedstrijd 1[5]06:41,682e
NJONjord 2Yorick Verduin106: G 4+voorwedstrijd 1[3]07:06,114e
NJONjord 2Bart van Beek015: LDev 4-B-finale [3]06:40,844e
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-A-finale [8]06:14,994e
NJONjordEdouard Lustermans012: LG 2-A-finale [8]07:05,882e
NJONjordMax Bosman003: B 2xvoorwedstrijd 2[5]07:10,324e
NJONjord 1Sven Brinkman015: LDev 4-voorwedstrijd 4[6]06:40,486e
NJONjord 2Bart van Beek015: LDev 4-voorwedstrijd 2[7]06:39,514e
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]06:20,072e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk113: LG 4-A-finale [4]07:10,412e
NJONjord 2Casper Reinders114: LG 4+A-finale [6]07:52,882e
NJONjord 1Sven Brinkman114: LG 4+A-finale [7]07:51,051e
NJONjordYorick Verduin105: G 4+A-finale [8]07:49,805e
NJONjordNiels Boonstra107: B 1xvoorwedstrijd 2[7]08:33,195e
NJONjordCasper Reinders113: LG 4-voorwedstrijd 3[8]07:32,924e
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk113: LG 4-voorwedstrijd 2[4]07:09,871e
NJONjordYorick Verduin105: G 4+voorwedstrijd 2[6]07:52,683e
NJONjord 2Sven Brinkman015: LDev 4-B-finale [3]07:57,006e
NJONjordEdouard Lustermans012: LG 2-A-finale [3]08:47,714e
NJONjord 1Jasper Hoffstedde050: G 4+A-finale [5]07:15,891e
NJONjord 1Casper Reinders015: LDev 4-voorwedstrijd 3[4]07:31,535e
NJONjord 2Sven Brinkman015: LDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:39,394e
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-voorwedstrijd 3[1]07:17,315e
NJONjordNiels Boonstra001: G 1xvoorwedstrijd 1[4]09:10,105e
NJONjordEdouard Lustermans012: LG 2-voorwedstrijd 1[4]08:16,362e
NJONjord 2Yorick Verduin050: G 4+voorwedstrijd 2[3]07:45,724e
NJONjord 1Jasper Hoffstedde050: G 4+voorwedstrijd 1[4]07:22,571e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordJasper Hoffstedde201: E 8+A-finale [5]05:44,441e
NJONjordEdouard Lustermans213: LG 2-A-finale [6]07:15,452e
NJONjordSven Brinkman216: LB 4+A-finale [2]06:57,201e
NJONjordBart van Beek252: LG 4-voorwedstrijd 3[5]06:52,255e
NJONjordJelle Algie104: Dev 4-A-finale [5]06:18,472e
NJONjordBart van Beek111: LDev 4-B-finale [3]06:48,345e
NJONjord 2Yorick Verduin131: G 4+A-finale [1]07:08,086e
NJONjord 1Jasper Hoffstedde131: G 4+A-finale [3]06:34,801e
NJONjordJelle Algie104: Dev 4-voorwedstrijd 2[6]06:28,581e
NJONjordBart van Beek111: LDev 4-voorwedstrijd 2[1]06:46,854e
NJONjord 1Jasper Hoffstedde131: G 4+voorwedstrijd 2[2]06:47,311e
NJONjord 3Sven Brinkman131: G 4+voorwedstrijd 1[6]07:10,755e
NJONjord 2Yorick Verduin131: G 4+voorwedstrijd 1[3]07:02,213e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierA-finale [6]10:15,603e
NJONjordCasper Reinders013: LE 4-A-finale [6]07:18,456e
NJONjord 2Yorick Verduin020: G 4+A-finale [2]07:26,826e
NJONjord 3Bart van Beek020: G 4+A-finale [1]07:19,034e
NJONjord 1Sjaak Brinks020: G 4+A-finale [4]06:53,151e
NJONjordCasper Reinders013: LE 4-voorwedstrijd 1[1]06:59,813e
NJONjordEwoud de Haan001: Oude Viervoorwedstrijd 1[3]06:41,162e
NJONjordEamon Power022: G 2-voorwedstrijd 2[5]07:49,284e
NJONjord 3Bart van Beek020: G 4+voorwedstrijd 2[2]07:13,373e
NJONjord 2Yorick Verduin020: G 4+voorwedstrijd 1[5]07:20,812e
NJONjord 1Sjaak Brinks020: G 4+voorwedstrijd 1[4]07:04,811e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordJelle Algie116: LSA 8+A-finale [2]06:06,593e
NJONjordJelle Algie117: LO 4-A-finale [3]06:12,893e
NJONjord/AsoposMilan Pastoors122: LN 4-A-finale [2]06:31,274e
NJONjord/AsoposMilan Pastoors122: LN 4-voorwedstrijd 3[6]06:25,192e
LEYLeythe/Njord/Willem III/SPAOlav Molenaar002: SA 4-A-finale [5]06:11,994e
NJONjordJelle Algie013: LN 2xA-finale [3]06:46,431e
NJONjord/AsoposMilan Pastoors014: LN 4+A-finale [4]06:37,331e
NJONjordJelle Algie012: LO 2-A-finale [2]06:56,472e
LEYLeythe/Njord/Willem III/SPAOlav Molenaar002: SA 4-voorwedstrijd 2[2]06:08,852e
NJONjord/AsoposMilan Pastoors014: LN 4+voorwedstrijd 1[4]06:49,611e
NJONjordJelle Algie012: LO 2-voorwedstrijd 2[4]07:01,132e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/VidarJelle Algie117: LO 4-A-finale [4]06:15,731e
NJONjordEdouard Lustermans120: LN 2-voorwedstrijd 1[3]07:12,653e
NJONjordHans van den Berg015: LDev 4-B-finale [6]06:31,442e
LEYLeythe/Spaarne/Willem III/TROThomas van Olderen031: J18 4xA-finale [3]06:09,571e
NJONjordMathijs Peters013: LN 2xA-finale [6]06:55,062e
NJONjordJelle Algie041: LB 1xA-finale [4]07:31,443e
WILWillem III/Diep/WET/RICJoris Moerman030: J18 4-A-finale [5]06:21,372e
LEYLeythe/Spaarne/Willem III/TROThomas van Olderen030: J18 4-A-finale [4]06:12,721e
NJONjordHans van den Berg015: LDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:35,383e
NJONjordJelle Algie041: LB 1xvoorwedstrijd 1[6]07:40,882e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordJelle Algie120: LN 2-A-finale [2]07:07,521e
NJONjordJelle Algie120: LN 2-voorwedstrijd 1[4]07:12,581e
NJONjordEdouard Lustermans108: N 2-voorwedstrijd 2[1]07:23,983e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
KNRKNRB-combi 1Willem Buist124: JM 4-A-finale [2]07:11,035e
KNRKNRB-combi 3Gert Jan van Doorn124: JM 4-A-finale [3]06:48,763e
KNRKNRB-combi 2Joris Moerman124: JM 4-A-finale [4]06:44,272e
KNRKNRB/Willem III/DiepJorke Kooijenga124: JM 4-A-finale [5]06:41,721e
KNRKNRB-combi 1Willem Buist044: JM 8+A-finale [2]06:26,962e
KNRKNRB-combi 2Jorke Kooijenga044: JM 8+A-finale [1]06:14,301e
NJONjordJelle Algie009: BLM 2-A-finale [1]07:47,644e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LEYLeythe-combiJorke Kooijenga104: SA 8+A-finale [3]06:05,924e
LEYLeythe-combiJorke Kooijenga104: SA 8+voorwedstrijd 2[3]06:00,942e
NJONjordHans van den Berg122: LN 4-voorwedstrijd 3[5]06:36,313e
NJONjordHans van den Berg015: LDev 4-B-finale [3]06:35,594e
NJONjordJelle Algie012: LO 2-A-finale [1]07:04,693e
WILWillem III/Spaarne/Leythe/TROJorke Kooijenga002: SA 4-voorwedstrijd 3[4]06:12,596e
NJONjordJelle Algie012: LO 2-voorwedstrijd 2[5]07:12,721e
NJONjordHans van den Berg015: LDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:38,023e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordTom Huberts119: LN 1xvoorwedstrijd 1[5]08:10,353e
NJONjordHans van den Berg122: LN 4-voorwedstrijd 1[2]06:52,104e
NJONjordHans van den Berg015: LDev 4-B-finale [2]06:47,063e
NJONjord 1Tom Huberts071: LB 1xA-finale [6]07:37,165e
NJONjord 2Mathijs Peters071: LB 1xB-finale [2]07:45,952e
NJONjordHans van den Berg015: LDev 4-voorwedstrijd 1[7]06:45,273e
NJONjord 2Mathijs Peters071: LB 1xvoorwedstrijd 1[3]07:45,794e
NJONjord 1Tom Huberts071: LB 1xvoorwedstrijd 1[7]07:42,403e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord 1Mathijs Peters119: LN 1xvoorwedstrijd 2[7]
NJONjord 2Tom Huberts119: LN 1xvoorwedstrijd 2[4]
NJONjordHans van den Berg253: LDev 4-herkansing 2[5]08:05,633e
NJONjord 1Mathijs Peters061: LB 1xA-finale [7]10:35,565e
NJONjord 2Tom Huberts061: LB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:59,494e
NJONjord 1Mathijs Peters061: LB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:47,203e
NJONjordHans van den Berg253: LDev 4-time-trial 07:02,628e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjordHans van den Berg032: LN 2-A-finale [1]08:10,944e
NJONjord 1Tom Huberts043: LB 1xA-finale [4]08:36,283e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/NjordBouke Algie108: N 2-voorwedstrijd 3[2]07:17,813e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 2Freek Temming104: JM 1xA-finale [4]07:25,935e
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt104: JM 1xA-finale [6]07:19,182e
VIKVikingJelle Algie122: JM 2xvoorwedstrijd 3[3]06:52,553e
VIKViking 3Melle Le Fevre104: JM 1xvoorwedstrijd 3[4]07:49,185e
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt104: JM 1xvoorwedstrijd 3[5]07:41,452e
VIKViking 2Freek Temming104: JM 1xvoorwedstrijd 1[2]07:50,801e
VIKViking 1Freek Temming007: JM 1xA-finale [2]07:26,274e
WILWillem III/Naarden/RICMichiel Moerman009: JM 4-A-finale [2]06:22,452e
VIKViking 1Freek Temming007: JM 1xhalve-finale 1[2]07:24,382e
VIKViking 1Freek Temming007: JM 1xvoorwedstrijd 3[4]07:44,382e
VIKViking 2Melle Le Fevre007: JM 1xvoorwedstrijd 1[3]07:38,694e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTromp/VikingJeroen Weits146: J18 8+A-finale [6]06:56,333e
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt145: J18 2xA-finale [5]07:12,624e
VIKViking 1Jelle Algie145: J18 2xB-finale [3]07:16,463e
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt145: J18 2xhalve-finale 3[4]07:08,301e
VIKViking 1Jelle Algie145: J18 2xhalve-finale 2[6]07:09,854e
VIKVikingIJsbrand Daleboudt029: J18 4xA-finale [6]06:27,073e
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt145: J18 2xvoorwedstrijd 2[6]07:35,591e
VIKViking 1Jelle Algie145: J18 2xvoorwedstrijd 1[3]07:43,302e
VIKVikingMelle Le Fevre026: J18 1x Bheat 3[4]08:39,141e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 2Melle Le Fevre143: J18 1xheat 2[5]07:54,002e
VIKViking 1Jelle Algie143: J18 1xheat 1[3]07:52,386e
VIKViking 3Eise Mink van der Molen143: J18 1xheat 1[7]07:50,745e
VIKViking 4IJsbrand Daleboudt143: J18 1xheat 1[6]07:43,173e
VIKViking 5Freek Temming143: J18 1xheat 1[4]07:42,712e
VIKVikingFreek Temming030: J18 4xheat [4]06:26,282e
VIKViking 2Jelle Algie029: J18 2xheat 1[5]07:05,301e
VIKViking 1Melle Le Fevre027: J18 1x Bheat 2[3]07:59,662e
VIKViking 2Eise Mink van der Molen027: J18 1x Bheat 1[5]07:55,451e
VIKViking 3Jelle Algie026: J18 1x Aheat 2[6]07:43,805e
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt026: J18 1x Aheat 2[3]07:43,664e
VIKViking 1Freek Temming026: J18 1x Aheat 2[5]07:43,523e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingJelle Algie209: J18 2-A-finale [2]07:44,396e
VIKViking 2Freek Temming208: J18 1xhalve-finale 1[6]07:57,265e
VIKVikingJelle Algie209: J18 2-herkansing [5]09:11,502e
VIKViking 2Freek Temming208: J18 1xherkansing 5[4]09:26,361e
VIKViking 1Melle Le Fevre208: J18 1xherkansing 2[3]10:00,803e
VIKViking 4Sam Langerak208: J18 1xherkansing 2[5]09:58,352e
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt208: J18 1xherkansing 1[3]10:08,522e
VIKVikingJelle Algie209: J18 2-voorwedstrijd 2[5]08:05,193e
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt208: J18 1xvoorwedstrijd 8[4]08:12,103e
VIKViking 1Melle Le Fevre208: J18 1xvoorwedstrijd 7[6]08:43,063e
VIKViking 4Sam Langerak208: J18 1xvoorwedstrijd 6[2]08:43,644e
VIKViking 2Freek Temming208: J18 1xvoorwedstrijd 5[3]08:11,402e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingJelle Algie145: J18 2xheat 2[3]07:30,221e
VIKViking 2Sam Langerak143: J18 1xheat 1[4]08:36,883e
VIKViking/ZwolscheSam Langerak029: J18 4xheat [4]06:53,832e
VIKVikingIJsbrand Daleboudt028: J18 2xheat 1[6]07:38,133e
VIKVikingSam Langerak026: J18 1x Bheat 2[3]08:08,841e
VIKVikingEmiel Peijnenburg038: J16 1x Bheat 7[6]08:46,242e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingIJsbrand Daleboudt118: JM 1xC-finale [5]07:49,665e
VIKVikingIJsbrand Daleboudt118: JM 1xherkansing 3[2]07:58,593e
VIKVikingSam Langerak036: JM 4xA-finale [2]06:24,141e
VIKVikingIJsbrand Daleboudt118: JM 1xvoorwedstrijd 4[1]08:05,113e
VIKVikingJelle Algie020: JM 2xvoorwedstrijd 2[2]07:08,714e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingJelle Algie160: J18 2xA-finale [3]07:35,384e
VIKViking/SpaarneIJsbrand Daleboudt160: J18 2xB-finale [3]07:39,863e
VIKViking 2Jelle Algie159: J18 1xheat 3[5]08:54,874e
VIKViking 1Sam Langerak159: J18 1xheat 2[7]08:29,862e
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt159: J18 1xheat 2[2]08:26,691e
VIKViking/SpaarneIJsbrand Daleboudt160: J18 2xvoorwedstrijd 1[6]07:40,694e
VIKVikingJelle Algie160: J18 2xvoorwedstrijd 1[4]07:33,832e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking/Willem III/TrompSam Langerak146: J18 8+heat [4]07:32,681e
VIKVikingPiet Lammers145: J18 2xheat 1[5]08:11,183e
VIKViking 2Jelle Algie143: J18 1xheat 2[2]08:54,431e
VIKVikingPiet Lammers030: J18 4-heat [5]08:06,993e
VIKViking 2Sam Langerak026: J18 1x Bheat 3[6]08:44,962e
VIKViking 3Piet Lammers026: J18 1x Bheat 1[3]08:34,411e
VIKVikingEise Mink van der Molen037: J16 1x Aheat [4]09:23,605e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 1Eise Mink van der Molen148: J16 1xB-finale [5]07:43,903e
VIKViking 1Eise Mink van der Molen148: J16 1xhalve-finale 3[6]07:53,203e
VIKVikingPiet Lammers026: J18 2xheat 107:33,241e
VIKViking 2Piet Lammers140: J18 1xvoorwedstrijd 9[5]08:40,514e
VIKViking 4Sam Langerak140: J18 1xvoorwedstrijd 7[4]09:14,495e
VIKViking 1Eise Mink van der Molen148: J16 1xvoorwedstrijd 2[3]09:14,982e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingFreek Temming013: J18 4*time-trial 29:30,24e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 2Jelle Algie151: J16 2xheat 2[6]07:15,191e
VIKViking 1Freek Temming151: J16 2xheat 1[5]07:03,172e
VIKVikingFreek Temming152: J16 4*heat 1[6]06:43,472e
VIKViking 2Jelle Algie039: J16 2xheat 2[6]07:30,964e
VIKViking 1Eise Mink van der Molen038: J16 1x Bheat 5[7]08:12,543e
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt038: J16 1x Bheat 3[6]08:06,224e
VIKViking 3Jelle Algie038: J16 1x Bheat 3[3]07:56,573e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 2Jelle Algie151: J16 2xheat 1[4]08:06,435e
VIKViking 1Freek Temming151: J16 2xheat 1[5]07:37,901e
VIKViking 2Jelle Algie039: J16 2xheat 3[7]07:39,361e
VIKViking 1Freek Temming039: J16 2xheat 2[3]07:34,521e
VIKViking 2Sam Langerak037: J16 1x Aheat 2[3]08:11,286e
VIKViking 1Freek Temming037: J16 1x Aheat 1[7]07:48,121e
VIKViking 1Jelle Algie038: J16 1x Bheat 6[7]08:06,212e
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt038: J16 1x Bheat 1[5]08:04,041e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 1Jelle Algie151: J16 2xheat 3[6]07:45,211e
VIKViking 2Freek Temming151: J16 2xheat 2[5]07:37,051e
VIKVikingFreek Temming040: J16 4xheat [3]06:32,591e
VIKVikingFreek Temming039: J16 2xheat 3[5]07:13,482e
VIKViking 2Jelle Algie038: J16 1x Bheat 4[3]08:09,553e
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt038: J16 1x Bheat 2[6]08:16,864e
VIKViking 1Freek Temming037: J16 1x Aheat 2[6]07:55,633e
VIKViking 2Sam Langerak037: J16 1x Aheat 1[3]08:07,605e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 1Freek Temming140: J16 2xA-finale [2]06:57,421e
VIKViking 1Freek Temming132: J16 1xA-finale [3]07:43,082e
VIKViking 1Freek Temming132: J16 1xhalve-finale 3[5]07:53,422e
VIKViking 2Sam Langerak132: J16 1xhalve-finale 2[6]08:11,505e
VIKViking 1Freek Temming140: J16 2xvoorwedstrijd 1[6]07:04,852e
VIKVikingBouke Algie130: J18 1xvoorwedstrijd 9[7]08:14,045e
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt132: J16 1xvoorwedstrijd 5[6]08:23,064e
VIKViking 2Sam Langerak132: J16 1xvoorwedstrijd 4[4]08:14,452e
VIKViking 1Freek Temming132: J16 1xvoorwedstrijd 3[7]08:12,891e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingFreek Temming014: J16 4*time-trial 29:28,013e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingFreek Temming027: J164*D-ronde 18:11,43e
VIKVikingFreek Temming027: J164*B-ronde 00:47,32e
VIKVikingFreek Temming027: J164*A-ronde 08:33,63e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking/LaakMathijs Peters145: J18 2xheat 1[4]07:34,065e
VIKViking 2Bouke Algie143: J18 1xheat 3[4]07:53,543e
VIKVikingThomas Langerak111: B 1xvoorwedstrijd 3[6]07:40,812e
VIKVikingBouke Algie025: J18 1x Bheat 2[3]08:14,606e
VIKVikingThomas Langerak024: J18 1x Aheat 2[3]07:59,994e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingMathijs Peters142: J18 2xB-finale [7]08:21,766e
VIKVikingMathijs Peters142: J18 2xhalve-finale 1[7]08:09,016e
VIKVikingThomas Langerak141: J18 1xheat 2[3]08:28,812e
VIKVikingThomas Langerak035: J18 1x Aheat 1[6]09:15,723e
TROTromp/VikingThomas Langerak039: J18 4xA-finale [3]07:25,212e
VIKVikingMathijs Peters142: J18 2xvoorwedstrijd 3[7]07:57,333e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingThomas Langerak143: J18 1xheat 4[6]07:41,985e
VIKVikingMathijs Peters144: J18 2-heat [6]07:45,294e
VIKVikingThomas Langerak027: J18 2xheat 3[6]07:11,504e
VIKVikingMathijs Peters025: J18 1x Bheat 3[6]08:16,744e
VIKVikingThomas Langerak024: J18 1x Aheat 3[7]07:47,243e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingThomas Langerak137: J18 1xhalve-finale 2[6]07:51,835e
VIKVikingMathijs Peters030: J18 2-B-finale [5]08:37,142e
VIKVikingThomas Langerak137: J18 1xvoorwedstrijd 7[6]08:35,542e
VIKVikingMathijs Peters030: J18 2-voorwedstrijd 1[5]08:08,954e