Guus Welter

344 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/VikingJakub Grabmuller006: HG 4xA-finale [3]06:11,763e
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xA-finale [8]07:32,986e
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[2]07:41,893e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/TritonVincent Goris011: LHE 2xA-finale [4]06:43,262e
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xA-finale [4]07:42,637e
ORCOrca/TritonVincent Goris011: LHE 2xlotingsrace [3]06:47,322e
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:23,451e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Vincent Goris113: LHE 1xA-finale [6]07:18,582e
ORCOrca/SkøllDaan Klomp001: HE 2xA-finale [2]06:29,383e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNiels Kanters113: LHE 1xA-finale [5]08:09,035e
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xA-finale [8]07:42,844e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNiels Kanters013: LHG 1xB-finale [4]08:01,461e
ORCOrcaNiels Kanters013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[1]08:28,452e
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xA-finale [2]07:37,421e
ORCOrca 1Niels Kanters121: LHB 1xA-finale [3]08:46,141e
ORCOrca 1Niels Kanters121: LHB 1xtime-trial 06:08,402e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Niels Kanters210: LHB 1xA-finale [2]08:15,302e
VIKViking 1Jelmer Bennema016: J18 1xC-finale [1]07:46,181e
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1xB-finale [6]07:42,874e
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xA-finale [6]07:45,606e
ORCOrcaNiels Kanters008: LHSB 1xC-finale [5]08:42,896e
ORCOrca 1Niels Kanters210: LHB 1xvoorwedstrijd 3[3]08:10,851e
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xhalve-finale 2[4]08:01,463e
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1xhalve-finale 2[6]08:02,746e
VIKViking 1Jelmer Bennema016: J18 1xkwart-finale 2[5]08:19,164e
ORCOrcaNiels Kanters008: LHSB 1xkwart-finale 4[6]08:21,845e
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xkwart-finale 4[3]08:00,372e
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1xkwart-finale 4[2]08:00,473e
VIKViking 1Jelmer Bennema016: J18 1xtime-trial 07:16,1310e
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1xtime-trial 07:04,5212e
ORCOrcaNiels Kanters008: LHSB 1xtime-trial 07:35,7021e
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xtime-trial 07:06,614e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca (NSK)Henk Jan Schuijt101: HE 1xA-finale [3]08:09,674e
ORCOrca (NSK)Vincent Goris113: LHE 1xA-finale [7]07:20,661e
RICRIC/Viking/SpaarneMees van Nierop038: J18 4xA-finale [5]07:40,505e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1xB-finale [1]08:20,673e
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+A-finale [2]07:40,513e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1xhalve-finale A/B 1[1]09:09,496e
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+time-trial 06:37,543e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1xherkansing [2]08:40,622e
ORCOrcaVincent Goris035: LM 1xA-finale [1]08:27,863e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1xvoorwedstrijd 3[4]08:02,134e
ORCOrcaVincent Goris035: LM 1xvoorwedstrijd 3[4]08:16,651e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaVincent Goris113: LHE 1xA-finale [6]07:10,121e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xA-finale [1]07:09,634e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xvoorwedstrijd 2[2]07:07,222e
RICRIC/Viking/Leythe/Willem IIIThomas de Hertog037: J18 4-A-finale [4]06:16,392e
ORCOrca 1Daan Klomp004: HG 2-A-finale [4]06:46,841e
ORCOrca 3Vincent Goris013: LHG 1xA-finale [2]07:11,201e
ORCOrca 1Daan Klomp004: HG 2-voorwedstrijd 2[5]07:10,441e
ORCOrca 3Vincent Goris013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[5]07:27,951e
VIKVikingJob Sesink036: J18 1xheat 2[6]08:07,235e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaVincent Goris013: LHG 1xA-finale [3]07:22,652e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HG 1xA-finale [2]07:33,373e
ORCOrcaVincent Goris013: LHG 1xtime-trial 05:24,251e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HG 1xtime-trial 05:25,092e
TRITriton/VikingJacco Broeren016: LHDev 2xtime-trial 03:27,119e
ORCOrcaVincent Goris113: LHE 1xA-finale [3]07:11,971e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xA-finale [1]07:16,631e
ORCOrcaVincent Goris113: LHE 1xvoorwedstrijd 1[4]07:20,731e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xvoorwedstrijd 1[2]07:24,772e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt101: HE 1xA-finale [4]07:43,668e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt003: HG 1xA-finale [3]07:43,173e
VIKViking/LeytheJasper Joordens008: HDev 2xA-finale [6]07:10,804e
ORCOrca 2Vincent Goris003: HG 1xvoorwedstrijd 2[7]07:34,793e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt003: HG 1xvoorwedstrijd 1[4]07:36,451e
VIKViking/LeytheJasper Joordens008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[7]07:14,892e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/VikingDaan Klomp103: HE 4xA-finale [5]06:22,993e
ORCOrcaVincent Goris108: HG 2xA-finale [4]07:00,503e
ORCOrca 1Vincent Goris003: HG 1xA-finale [4]08:24,593e
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt003: HG 1xA-finale [7]08:11,201e
TRITriton/VikingVictor de Vos016: LHDev 2xA-finale [4]08:00,827e
ORCOrca 1Vincent Goris003: HG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:04,512e
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt003: HG 1xvoorwedstrijd 1[2]08:04,301e
TRITriton/VikingVictor de Vos016: LHDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:36,223e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 2 (P10)Eli Brouwer016: J18 1xB-finale [3]07:30,093e
VIKViking 1 (P2)Jelmer Bennema016: J18 1xB-finale [2]07:28,242e
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xB-finale [2]07:11,872e
TRITriton/VikingJacco Broeren108: LHDev 2xA-finale [1]07:31,694e
VIKViking 2 (P10)Eli Brouwer016: J18 1xhalve-finale 2[6]08:10,785e
VIKViking 1 (P2)Jelmer Bennema016: J18 1xhalve-finale 1[2]08:03,364e
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xhalve-finale 2[4]07:51,324e
TRITriton/VikingJacco Broeren108: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[1]07:54,203e
VIKViking 1 (P2)Jelmer Bennema016: J18 1xkwart-finale 4[2]08:20,382e
VIKViking 2 (P10)Eli Brouwer016: J18 1xkwart-finale 2[5]08:16,943e
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xkwart-finale 3[3]08:04,421e
VIKViking 1 (P2)Jelmer Bennema016: J18 1xtime-trial 07:08,5213e
VIKViking 2 (P10)Eli Brouwer016: J18 1xtime-trial 07:04,219e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HE 1xtime-trial 06:54,4126e
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xtime-trial 06:46,396e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingEvert Mders116: LB 1xvoorwedstrijd 3[2]07:54,174e
VIKVikingEvert Mders029: J18 1xheat 1[1]08:06,453e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingEvert Mders118: JM 1xB-finale [2]07:49,676e
VIKVikingEvert Mders118: JM 1xhalve-finale A/B 2[6]07:43,255e
VIKVikingEvert Mders118: JM 1xherkansing 1[3]07:42,172e
VIKVikingEvert Mders118: JM 1xvoorwedstrijd 2[2]07:37,473e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingEvert Mders116: LB 1xB-finale [4]07:53,513e
VIKVikingEvert Mders116: LB 1xvoorwedstrijd 1[6]07:33,075e
ZWOZwolsche/RIC/Viking/TORSjoerd van Loon031: J18 4xA-finale [2]06:21,335e
ZWOZwolsche/RIC/Viking/TORSjoerd van Loon031: J18 4xvoorwedstrijd 1[2]06:24,131e
VIKVikingEvert Mders029: J18 1xheat 2[6]08:14,404e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking/MaastrichtscheJelmer Bennema137: J18 2xA-finale [4]06:54,791e
VIKViking/MaastrichtscheJelmer Bennema137: J18 2xvoorwedstrijd 1[6]07:01,381e
VIKViking/RICPaolo Pantano105: G 4-voorwedstrijd 3[6]06:33,415e
VIKViking/RIC/RoosendaalsePaolo Pantano007: Dev 4-B-finale [6]06:27,633e
VIKViking/RIC/RoosendaalsePaolo Pantano007: Dev 4-voorwedstrijd 3[7]06:27,733e
VIKViking 2Evert Mders029: J18 1xheat 4[6]07:58,055e
VIKViking 1Jelmer Bennema029: J18 1xheat 1[5]07:25,772e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingJacco Broeren132: J18 2-A-finale [6]08:28,853e
VIKViking/RIC/GoudaPaolo Pantano104: G 4-voorwedstrijd 1[5]07:29,955e
VIKViking/RICPaolo Pantano007: Dev 4-B-finale [3]07:48,455e
VIKViking/RICPaolo Pantano007: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]07:30,394e
VIKViking/GoudaGert Veldhuizen004: G 2-voorwedstrijd 3[6]08:21,475e
VIKViking 2Evert Mders029: J18 1xheat 3[5]08:45,613e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingJelmer Bennema017: J16 1xA-finale [6]07:38,031e
VIKVikingJacco Broeren015: J18 2-A-finale [5]07:33,063e
VIKViking 1Eli Brouwer016: J18 1xE-finale [3]07:40,521e
VIKViking 2Evert Mders016: J18 1xH-finale [3]08:05,114e
VIKVikingJelmer Bennema017: J16 1xhalve-finale 1[5]07:41,501e
VIKVikingJelmer Bennema017: J16 1xkwart-finale 1[4]07:54,831e
VIKVikingJelmer Bennema017: J16 1xtime-trial 07:15,071e
VIKViking 2Evert Mders016: J18 1xtime-trial 07:41,0546e
VIKViking 1Eli Brouwer016: J18 1xtime-trial 07:25,0128e
VIKVikingJacco Broeren015: J18 2-time-trial 07:05,912e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking/RICPim van der Zwan144: J18 8+A-finale [1]06:24,764e
VIKViking 2Casper Bakker143: J18 2xA-finale [4]06:57,303e
VIKViking 2Casper Bakker143: J18 2xvoorwedstrijd 4[6]07:04,351e
VIKViking 2Casper van der Steen029: J18 1xheat 6[2]07:37,291e
VIKViking 1Casper Bakker029: J18 1xheat 5[6]07:44,091e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 2Niels Hutter029: J18 1xheat 4[4]08:07,381e
VIKViking 1Casper van der Steen029: J18 1xheat 1[3]07:43,674e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 2Niels Hutter029: J18 1xheat 3[3]08:10,563e
VIKViking 1Casper van der Steen029: J18 1xheat 1[2]07:55,932e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingKoen Verlaan143: J18 2xA-finale [3]07:11,806e
VIKVikingKoen Verlaan143: J18 2xvoorwedstrijd 2[2]07:11,721e
VIKVikingKoen Verlaan031: J18 4xA-finale [2]06:51,115e
HEMHemus/VikingStefan Slagter031: J18 4xA-finale [5]06:28,874e
VIKViking 2Casper van der Steen029: J18 1xheat 7[2]07:50,522e
VIKViking 1Casper Bakker029: J18 1xheat 6[1]07:39,581e
VIKViking 3Niels Hutter029: J18 1xheat 4[5]08:19,576e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 2Wessel Donkers143: J18 2xvoorwedstrijd 2[6]
VIKViking 1Niels Hutter143: J18 2xvoorwedstrijd 2[3]
VIKVikingCasper Bakker208: J18 1xD-finale [6]
VIKVikingKoen Verlaan031: J18 4xA-finale [5]
VIKVikingCasper Bakker208: J18 1xkwart-finale 2[7]09:46,406e
VIKVikingCasper Bakker208: J18 1xtime-trial 08:34,4324e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingEise Mink van der Molen110: N 1xA-finale [4]07:38,845e
VIKVikingEise Mink van der Molen110: N 1xvoorwedstrijd 2[3]07:48,221e
VIKVikingMelle Le Fevre143: J18 2xvoorwedstrijd 1[5]07:06,224e
VIKViking 2Casper van der Steen029: J18 1xheat 2[6]07:38,062e
VIKViking 1Melle Le Fevre029: J18 1xheat 1[5]07:58,445e
VIKViking 3Eise Mink van der Molen029: J18 1xheat 1[3]07:33,332e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingEise Mink van der Molen118: JM 1xA-finale [2]07:25,883e
VIKVikingEise Mink van der Molen118: JM 1xhalve-finale A/B 1[5]07:29,272e
VIKViking-combiOlav Molenaar044: JM 8+A-finale [1]06:31,024e
VIKVikingEise Mink van der Molen118: JM 1xvoorwedstrijd 1[4]07:57,432e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingEise Mink van der Molen144: J18 2xB-finale [3]06:56,021e
VIKVikingEise Mink van der Molen144: J18 2xhalve-finale 2[2]07:03,234e
VIKViking/TOR/HemusBen van Brussel031: J18 4xA-finale [4]06:12,522e
VIKVikingEise Mink van der Molen144: J18 2xvoorwedstrijd 3[4]06:51,652e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking/HemusBen van Brussel144: J18 2xA-finale [4]06:53,371e
ORCOrca 1Marleen van Roessel125: DSA 1xvoorwedstrijd 1[6]08:22,564e
VIKViking/HemusBen van Brussel144: J18 2xvoorwedstrijd 1[6]07:02,461e
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xA-finale [5]09:29,221e
VIKVikingCasper van der Steen029: J18 1xheat 4[4]08:53,414e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMarleen van Roessel125: DSA 1xA-finale [3]09:28,325e
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xA-finale [6]08:35,203e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 1Melle Le Fevre009: J18 1xC-finale [5]07:48,553e
VIKViking 2Eise Mink van der Molen009: J18 1xC-finale [7]07:46,482e
ORCOrcaMarleen van Roessel007: LDSA 1xB-finale [4]08:27,424e
VIKViking 3Casper van der Steen009: J18 1xD-finale [2]07:56,243e
VIKVikingWessel Donkers222: J18 2xvoorwedstrijd 3[4]07:46,045e
ORCOrcaMarleen van Roessel007: LDSA 1xhalve-finale 2[3]08:48,564e
VIKViking 3Casper van der Steen009: J18 1xkwart-finale 4[7]08:47,136e
VIKViking 1Melle Le Fevre009: J18 1xkwart-finale 4[3]08:17,014e
VIKViking 2Eise Mink van der Molen009: J18 1xkwart-finale 1[6]08:20,475e
ORCOrcaMarleen van Roessel007: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:47,553e
VIKViking 3Casper van der Steen009: J18 1xtime-trial 07:52,8523e
VIKViking 2Eise Mink van der Molen009: J18 1xtime-trial 07:48,1216e
VIKViking 1Melle Le Fevre009: J18 1xtime-trial 07:44,1113e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt143: J18 1xheat 5[2]07:35,081e
VIKVikingJelle Algie145: J18 2xheat 2[6]07:15,563e
VIKViking 1Bart van Es110: N 2xA-finale [5]07:21,812e
ORCOrca 2Jose van Paassen128: DSA 2xA-finale [4]07:22,341e
VIKViking/ZwolscheFreek Temming028: J18 2xheat 2[5]06:54,351e
VIKViking 1Sam Langerak025: J18 1x Aheat 2[7]07:52,375e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJose van Paassen112: LW 2xA-finale [2]07:17,146e
VIKViking 2Freek Temming104: JM 1xA-finale [4]07:25,935e
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt104: JM 1xA-finale [6]07:19,182e
ORCOrcaJose van Paassen112: LW 2xvoorwedstrijd 2[3]07:23,412e
VIKViking 3Melle Le Fevre104: JM 1xvoorwedstrijd 3[4]07:49,185e
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt104: JM 1xvoorwedstrijd 3[5]07:41,452e
VIKViking 2Freek Temming104: JM 1xvoorwedstrijd 1[2]07:50,801e
ORCOrcaJose van Paassen032: LW 2xA-finale [6]07:00,043e
VIKViking 1Freek Temming007: JM 1xA-finale [2]07:26,274e
VIKViking 1Freek Temming007: JM 1xhalve-finale 1[2]07:24,382e
ORCOrcaJose van Paassen032: LW 2xvoorwedstrijd 2[2]07:17,613e
VIKViking 1Freek Temming007: JM 1xvoorwedstrijd 3[4]07:44,382e
VIKViking 2Melle Le Fevre007: JM 1xvoorwedstrijd 1[3]07:38,694e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TROTromp/VikingJeroen Weits146: J18 8+A-finale [6]06:56,333e
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt145: J18 2xA-finale [5]07:12,624e
VIKViking 1Jelle Algie145: J18 2xB-finale [3]07:16,463e
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt145: J18 2xhalve-finale 3[4]07:08,301e
VIKViking 1Jelle Algie145: J18 2xhalve-finale 2[6]07:09,854e
VIKVikingIJsbrand Daleboudt029: J18 4xA-finale [6]06:27,073e
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt145: J18 2xvoorwedstrijd 2[6]07:35,591e
VIKViking 1Jelle Algie145: J18 2xvoorwedstrijd 1[3]07:43,302e
VIKVikingMelle Le Fevre026: J18 1x Bheat 3[4]08:39,141e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 2Melle Le Fevre143: J18 1xheat 2[5]07:54,002e
VIKViking 1Jelle Algie143: J18 1xheat 1[3]07:52,386e
VIKViking 3Eise Mink van der Molen143: J18 1xheat 1[7]07:50,745e
VIKViking 4IJsbrand Daleboudt143: J18 1xheat 1[6]07:43,173e
VIKViking 5Freek Temming143: J18 1xheat 1[4]07:42,712e
VIKVikingFreek Temming030: J18 4xheat [4]06:26,282e
VIKViking 1Freek Temming029: J18 2xheat 2[4]07:07,662e
VIKViking 1Melle Le Fevre027: J18 1x Bheat 2[3]07:59,662e
VIKViking 2Eise Mink van der Molen027: J18 1x Bheat 1[5]07:55,451e
VIKViking 3Jelle Algie026: J18 1x Aheat 2[6]07:43,805e
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt026: J18 1x Aheat 2[3]07:43,664e
VIKViking 1Freek Temming026: J18 1x Aheat 2[5]07:43,523e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingJelle Algie209: J18 2-A-finale [2]07:44,396e
VIKViking 2Freek Temming208: J18 1xhalve-finale 1[6]07:57,265e
VIKVikingJelle Algie209: J18 2-herkansing [5]09:11,502e
VIKViking 2Freek Temming208: J18 1xherkansing 5[4]09:26,361e
VIKViking 1Melle Le Fevre208: J18 1xherkansing 2[3]10:00,803e
VIKViking 4Sam Langerak208: J18 1xherkansing 2[5]09:58,352e
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt208: J18 1xherkansing 1[3]10:08,522e
VIKVikingJelle Algie209: J18 2-voorwedstrijd 2[5]08:05,193e
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt208: J18 1xvoorwedstrijd 8[4]08:12,103e
VIKViking 1Melle Le Fevre208: J18 1xvoorwedstrijd 7[6]08:43,063e
VIKViking 4Sam Langerak208: J18 1xvoorwedstrijd 6[2]08:43,644e
VIKViking 2Freek Temming208: J18 1xvoorwedstrijd 5[3]08:11,402e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt143: J18 1xheat 3[4]08:39,324e
VIKViking/NaardenNiels Brinkman151: J16 2xheat 1[6]07:45,581e
NAANaarden/Hemus/VikingNiels Brinkman040: J16 4xheat 2[4]06:48,991e
VIKViking/ZwolscheSam Langerak029: J18 4xheat [4]06:53,832e
VIKVikingIJsbrand Daleboudt028: J18 2xheat 1[6]07:38,133e
NAANaarden/VikingNiels Brinkman039: J16 2xheat 2[3]07:43,321e
VIKVikingFreek Temming025: J18 1x Aheat 1[5]07:57,821e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingIJsbrand Daleboudt118: JM 1xC-finale [5]07:49,665e
VIKVikingIJsbrand Daleboudt118: JM 1xherkansing 3[2]07:58,593e
VIKVikingSam Langerak036: JM 4xA-finale [2]06:24,141e
VIKVikingIJsbrand Daleboudt118: JM 1xvoorwedstrijd 4[1]08:05,113e
VIKVikingJelle Algie020: JM 2xvoorwedstrijd 2[2]07:08,714e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingJelle Algie160: J18 2xA-finale [3]07:35,384e
NAANaarden/VikingNiels Brinkman154: J16 2xA-finale [7]07:42,374e
VIKViking 1Emiel Peijnenburg153: J16 1xheat 2[3]08:50,722e
VIKVikingJelle Algie160: J18 2xvoorwedstrijd 1[4]07:33,832e
NAANaarden/VikingNiels Brinkman154: J16 2xhalve-finale 2[5]07:51,163e
NAANaarden/VikingNiels Brinkman051: J16 4xA-finale [5]07:14,293e
NAANaarden/VikingNiels Brinkman051: J16 4xvoorwedstrijd 1[6]07:17,521e
NAANaarden/VikingNiels Brinkman154: J16 2xvoorwedstrijd 4[7]08:05,031e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking/Willem III/TrompSam Langerak146: J18 8+heat [4]07:32,681e
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt143: J18 1xheat 1[1]09:08,655e
VIKViking 1Freek Temming143: J18 1xheat 1[3]08:53,483e
VIKViking/NaardenEise Mink van der Molen151: J16 2xheat 2[3]08:40,541e
VIKViking/ZwolscheFreek Temming028: J18 2xheat [6]08:24,781e
VIKViking/NaardenEise Mink van der Molen039: J16 2xheat 4[5]08:23,721e
VIKViking 1Jelle Algie026: J18 1x Bheat 2[4]09:00,323e
VIKVikingFreek Temming025: J18 1x Aheat 1[6]08:25,811e
VIKVikingEmiel Peijnenburg038: J16 1x Bheat 5[4]09:50,475e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 1Freek Temming140: J18 1xB-finale [4]07:34,843e
VIKViking 1Freek Temming140: J18 1xhalve-finale 3[6]07:50,813e
VIKViking 1Freek Temming140: J18 1xvoorwedstrijd 9[2]08:25,231e
VIKViking 3Jelle Algie140: J18 1xvoorwedstrijd 5[6]08:51,854e
VIKViking 2Emiel Peijnenburg148: J16 1xvoorwedstrijd 4[7]09:57,186e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingFreek Temming013: J18 4*time-trial 29:30,24e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Djimmer Smits102: SA 2-A-finale [3]06:45,551e
VIKViking 1Floor Pekelharing149: M18 2xheat 2[3]08:01,822e
VIKViking 2Jelle Algie151: J16 2xheat 2[6]07:15,191e
VIKViking 1Freek Temming151: J16 2xheat 1[5]07:03,172e
ORCOrca 1Djimmer Smits102: SA 2-voorwedstrijd 1[4]07:06,922e
VIKVikingFreek Temming152: J16 4*heat 1[6]06:43,472e
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-A-finale [4]06:15,832e
ORCOrca 1Djimmer Smits003: O 2-A-finale [4]06:47,691e
VIKViking 2Jelle Algie039: J16 2xheat 2[6]07:30,964e
VIKViking 1Freek Temming039: J16 2xheat 1[5]07:01,181e
ORCOrca 1Djimmer Smits003: O 2-voorwedstrijd 3[4]06:52,061e
VIKViking 1Eise Mink van der Molen038: J16 1x Bheat 5[7]08:12,543e
VIKViking 4Sam Langerak038: J16 1x Bheat 4[5]07:54,961e
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt038: J16 1x Bheat 3[6]08:06,224e
VIKViking 3Jelle Algie038: J16 1x Bheat 3[3]07:56,573e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Djimmer Smits003: O 2-A-finale [3]07:49,004e
ORCOrca 2Djimmer Smits003: O 2-voorwedstrijd 1[3]07:37,162e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/Pampus/Spaarne/ProteusDjimmer Smits047: M 4+A-finale [5]06:28,002e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 2Jelle Algie151: J16 2xheat 1[4]08:06,435e
VIKViking 1Freek Temming151: J16 2xheat 1[5]07:37,901e
VIKViking 2Jelle Algie039: J16 2xheat 3[7]07:39,361e
VIKViking 1Freek Temming039: J16 2xheat 2[3]07:34,521e
VIKViking 2Sam Langerak037: J16 1x Aheat 2[3]08:11,286e
VIKViking 1Freek Temming037: J16 1x Aheat 1[7]07:48,121e
VIKViking 1Jelle Algie038: J16 1x Bheat 6[7]08:06,212e
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt038: J16 1x Bheat 1[5]08:04,041e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 1Jelle Algie151: J16 2xheat 3[6]07:45,211e
VIKViking 2Freek Temming151: J16 2xheat 2[5]07:37,051e
VIKVikingFreek Temming040: J16 4xheat [3]06:32,591e
VIKVikingFreek Temming039: J16 2xheat 3[5]07:13,482e
VIKViking 2Jelle Algie038: J16 1x Bheat 4[3]08:09,553e
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt038: J16 1x Bheat 2[6]08:16,864e
VIKViking 1Freek Temming037: J16 1x Aheat 2[6]07:55,633e
VIKViking 2Sam Langerak037: J16 1x Aheat 1[3]08:07,605e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 1Freek Temming140: J16 2xA-finale [2]06:57,421e
VIKViking 1Freek Temming132: J16 1xA-finale [3]07:43,082e
VIKViking 1Freek Temming132: J16 1xhalve-finale 3[5]07:53,422e
VIKViking 2Sam Langerak132: J16 1xhalve-finale 2[6]08:11,505e
VIKViking 4Jelle Algie132: J16 1xhalve-finale 1[5]08:06,555e
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt140: J16 2xvoorwedstrijd 1[5]07:33,094e
VIKViking 1Freek Temming140: J16 2xvoorwedstrijd 1[6]07:04,852e
VIKVikingBouke Algie130: J18 1xvoorwedstrijd 9[7]08:14,045e
VIKViking 2Sam Langerak132: J16 1xvoorwedstrijd 4[4]08:14,452e
VIKViking 4Jelle Algie132: J16 1xvoorwedstrijd 4[3]08:14,421e
VIKViking 1Freek Temming132: J16 1xvoorwedstrijd 3[7]08:12,891e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingFreek Temming014: J16 4*time-trial 29:28,013e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingFreek Temming027: J164*D-ronde 18:11,43e
VIKVikingFreek Temming027: J164*B-ronde 00:47,32e
VIKVikingFreek Temming027: J164*A-ronde 08:33,63e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingPaul de Medeiros039: J16 4xheat [4]06:55,064e
VIKViking 1Paul de Medeiros038: J16 2xheat 3[6]07:44,035e
VIKViking 2Freek Temming038: J16 2xheat 3[7]07:25,353e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 1Paul de Medeiros148: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]08:28,675e
VIKViking 3Jelle Algie148: J16 2xvoorwedstrijd 1[3]09:03,926e
VIKViking 2Freek Temming148: J16 2xvoorwedstrijd 1[7]08:21,855e
VIKVikingPaul de Medeiros047: J16 4*A-finale [7]08:00,605e
VIKViking 1Jelle Algie046: J16 1x Bheat 3[5]10:38,335e
VIKViking 2Joris Koopman046: J16 1x Bheat 3[4]10:14,653e
VIKVikingPaul de Medeiros047: J16 4*voorwedstrijd 1[4]07:42,833e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking 2Freek Temming151: J16 2xheat 2[6]07:15,053e
VIKViking 3Jelle Algie151: J16 2xheat 1[5]08:12,896e
VIKViking 1Paul de Medeiros151: J16 2xheat 1[6]07:28,803e
VIKVikingPaul de Medeiros152: J16 4*heat [4]07:06,053e
VIKViking 2Freek Temming038: J16 2xheat 2[3]07:24,521e
VIKViking 1Jelle Algie038: J16 2xheat 1[7]08:07,505e
VIKViking 3Paul de Medeiros038: J16 2xheat 1[2]07:39,572e
VIKViking 2Freek Temming037: J16 1x Bheat 4[5]08:17,723e
VIKViking 1Sam Langerak037: J16 1x Bheat 3[7]08:21,623e
VIKVikingJoris Koopman036: J16 1x Aheat [2]08:10,145e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKVikingPaul de Medeiros142: J16 4xA-finale [5]07:10,613e
VIKViking 2Paul de Medeiros034: J16 2xheat 4[3]08:21,344e
VIKViking 1Jelle Algie034: J16 2xheat 2[6]08:56,895e
VIKViking 2Joris Koopman140: J16 1xvoorwedstrijd 5[5]09:11,884e
VIKViking 1Sam Langerak140: J16 1xvoorwedstrijd 3[4]09:21,555e
VIKViking 3Freek Temming140: J16 1xvoorwedstrijd 2[5]09:16,354e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking/RICSam Langerak014: J16 4*time-trial 33:43,8217e
VIKVikingPaul de Medeiros014: J16 4*time-trial 31:13,4110e