Lisanne Petter

302 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Luca Bessems328: DE 8+ NSKA-finale [5]06:37,773e
GYAGyas 2Xanthe Jeremiasse132: DG 2xA-finale [4]07:46,236e
GYAGyasLuca Bessems326: DE 2- NSKA-finale [3]08:00,545e
GYAGyasXanthe Jeremiasse129: DG 4-A-finale [8]07:18,694e
GYAGyasLeonie van Zuiden130: DGb 4-A-finale [5]07:28,913e
GYAGyas 1Luca Bessems328: DE 8+ NSKvoorwedstrijd 2[3]06:56,522e
GYAGyas 2Xanthe Jeremiasse132: DG 2xvoorwedstrijd 1[5]08:17,072e
GYAGyasLuca Bessems326: DE 2- NSKvoorwedstrijd 2[6]08:35,563e
GYAGyas 1Fleur van Dijk139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[3]08:33,001e
GYAGyasLeonie van Zuiden130: DGb 4-voorwedstrijd 1[5]07:59,421e
GYAGyas 2Leonie van Zuiden027: DDev 4-A-finale [7]07:32,456e
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4-A-finale [5]07:03,172e
GYAGyas 1Xanthe Jeremiasse026: DDev 2xA-finale [3]07:31,492e
GYAGyas 2Leonie van Zuiden027: DDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:15,003e
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:00,871e
GYAGyas 1Xanthe Jeremiasse026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:46,412e
GYAGyasJohanna Bult031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[6]08:42,673e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2Luca Bessems128: DE 8+A-finale [3]06:36,766e
GYAGyasLeonie van Zuiden130: DGb 4-A-finale [7]07:21,943e
GYAGyas 2Luca Bessems128: DE 8+voorwedstrijd 2[5]06:31,533e
GYAGyasJohanna Bult140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:35,294e
GYAGyas/OrcaLisanne van der Lelij127: DE 4xvoorwedstrijd 1[7]07:11,513e
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4-A-finale [5]07:09,494e
GYAGyas 1Nienke Buters033: LDB 2xA-finale [2]07:53,431e
GYAGyasXanthe Jeremiasse026: DDev 2xA-finale [6]07:47,966e
GYAGyas 2Leonie van Zuiden027: DDev 4-voorwedstrijd 2[7]07:26,834e
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:12,981e
GYAGyasXanthe Jeremiasse026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[5]07:42,942e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasXanthe Jeremiasse132: DG 2xA-finale [6]07:34,284e
GYAGyas 2Leonie van Zuiden130: DGb 4-A-finale [5]07:32,994e
GYAGyas 1Marij Compagner130: DGb 4-A-finale [4]07:08,521e
GYAGyasXanthe Jeremiasse132: DG 2xtime-trial 06:50,006e
GYAGyasFleur van Dijk139: LDGb 2xtime-trial 06:59,044e
GYAGyasXanthe Jeremiasse026: DDev 2xA-finale [6]07:27,794e
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4-voorwedstrijd 2[2]07:04,984e
GYAGyas 2Leonie van Zuiden027: DDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:19,784e
GYAGyasXanthe Jeremiasse026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:32,713e
GYAGyasFleur van Dijk034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:47,524e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasXanthe Jeremiasse132: DG 2xvoorwedstrijd 2[7]08:51,234e
GYAGyasFleur van Dijk139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[4]09:03,615e
GYAGyas 2Leonie van Zuiden130: DGb 4-A-finale [5]08:17,182e
GYAGyas 2Leonie van Zuiden027: DDev 4-A-finale [2]07:50,464e
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4-A-finale [3]07:48,862e
GYAGyasXanthe Jeremiasse026: DDev 2xA-finale [3]08:14,114e
GYAGyasFleur van Dijk034: LDDev 2xB-finale [5]08:04,654e
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4-voorwedstrijd 3[6]07:07,361e
GYAGyas 2Leonie van Zuiden027: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:19,862e
GYAGyasXanthe Jeremiasse026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[7]07:47,402e
GYAGyasFleur van Dijk034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[6]08:07,545e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasXanthe Jeremiasse026: DDev 2xA-finale [3]08:11,852e
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4-A-finale [2]07:20,833e
GYAGyas 2Leonie van Zuiden027: DDev 4-B-finale [1]07:40,434e
GYAGyasFleur van Dijk034: LDDev 2xC-finale [3]08:30,792e
GYAGyasFleur van Dijk034: LDDev 2xtime-trial 06:25,2110e
GYAGyasXanthe Jeremiasse026: DDev 2xtime-trial 06:07,292e
GYAGyas 2Leonie van Zuiden027: DDev 4-time-trial 05:48,488e
GYAGyas 1Marij Compagner027: DDev 4-time-trial 05:38,953e
GYAGyasFleur van Dijk139: LDGb 2xA-finale [4]08:32,742e
GYAGyas 1Marij Compagner130: DGb 4-A-finale [1]08:02,243e
GYAGyas 2Leonie van Zuiden130: DGb 4-A-finale [4]07:44,582e
GYAGyasXanthe Jeremiasse134: DB 2xA-finale [4]08:33,441e
GYAGyasFleur van Dijk139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[4]08:39,921e
GYAGyas 2Leonie van Zuiden130: DGb 4-voorwedstrijd 3[4]08:04,071e
GYAGyas 1Marij Compagner130: DGb 4-voorwedstrijd 1[2]07:51,302e
GYAGyasXanthe Jeremiasse134: DB 2xvoorwedstrijd 3[3]08:12,801e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasXanthe Jeremiasse222: DG 2xA-finale [4]08:15,643e
GYAGyas 2Marloes Oldenburg011: DE 1xB-finale [1]08:20,961e
GYAGyas 1Marij Compagner224: DG 4-A-finale [2]07:53,676e
GYAGyasJohanna Bult229: LDG 2xvoorwedstrijd 2[5]08:42,776e
GYAGyasXanthe Jeremiasse222: DG 2xvoorwedstrijd 1[4]08:12,802e
GYAGyas 2Leonie van Zuiden224: DG 4-voorwedstrijd 3[3]07:54,584e
GYAGyas 1Marij Compagner224: DG 4-voorwedstrijd 2[4]07:42,771e
GYAGyas 1Marij Compagner114: DDev 4-A-finale [3]07:52,754e
GYAGyas 2Marloes Oldenburg011: DE 1xhalve-finale 2[4]08:36,034e
GYAGyas 1Marij Compagner114: DDev 4-voorwedstrijd 3[5]07:55,731e
GYAGyas 2Leonie van Zuiden114: DDev 4-voorwedstrijd 1[3]08:02,023e
GYAGyasJohanna Bult116: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[5]09:17,264e
GYAGyasXanthe Jeremiasse113: DDev 2xvoorwedstrijd 3[5]08:44,613e
GYAGyas 2Marloes Oldenburg011: DE 1xkwart-finale 3[3]08:07,081e
GYAGyas 2Marloes Oldenburg011: DE 1xtime-trial 07:44,936e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirIngeborg Wolthuis129: W 4xtime-trial 07:31,9913e
GYAGyas/AegirGuyonne Schuch051: LWDev 2xB-finale [5]09:15,484e
GYAGyasIngeborg Wolthuis051: LWDev 2xB-finale [1]08:54,981e
GYAGyas/AegirGuyonne Schuch051: LWDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:42,134e
GYAGyasIngeborg Wolthuis051: LWDev 2xvoorwedstrijd 1[2]08:31,733e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasIngeborg Wolthuis034: LDDev 2xB-finale [3]03:55,352e
GYAGyasIngeborg Wolthuis034: LDDev 2xhalve-finale 1[2]03:44,952e
GYAGyas 1Anne-Sophie Enthoven031: LDG 1xtime-trial 06:36,6311e
GYAGyas 2Danique de Vegt031: LDG 1xtime-trial 06:36,2010e
GYAGyas/AegirGuyonne Schuch034: LDDev 2xtime-trial 03:46,9911e
GYAGyasIngeborg Wolthuis034: LDDev 2xtime-trial 03:43,584e
GYAGyasIngeborg Wolthuis138: LDG 2xA-finale [2]07:47,044e
GYAGyasDanique de Vegt153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[4]09:02,463e
GYAGyas/AegirGuyonne Schuch139: LDGb 2xvoorwedstrijd 3[4]07:56,373e
GYAGyasIngeborg Wolthuis138: LDG 2xvoorwedstrijd 1[2]07:45,281e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/Aegir 1Ingeborg Wolthuis127: DE 4xA-finale [6]07:37,076e
GYAGyas/Aegir 2Baukje Zaaijer127: DE 4xA-finale [2]07:09,901e
GYAGyasSanne van den Tol138: LDG 2xA-finale [2]08:06,414e
GYAGyasIris Hochstenbach153: LDE 1xA-finale [4]08:18,771e
GYAGyasSanne van den Tol034: LDDev 2xA-finale [6]08:04,438e
GYAGyas/AegirJolien Wilbrink034: LDDev 2xB-finale [5]08:08,364e
GYAGyas/AegirJolien Wilbrink034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]08:11,506e
GYAGyasSanne van den Tol034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[7]08:01,402e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirIngeborg Wolthuis137: LDE 4xA-finale [2]07:27,852e
GYAGyas/AegirJolien Wilbrink034: LDDev 2xB-finale [2]08:49,942e
GYAGyasSanne van den Tol034: LDDev 2xB-finale [7]08:42,451e
GYAGyas/AegirJolien Wilbrink034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]08:28,487e
GYAGyasSanne van den Tol034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[5]08:17,815e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2 (p7)Marloes Oldenburg011: DE 1xA-finale [6]07:43,166e
GYAGyas (SB) (p5)Iris Hochstenbach013: LDE 1xB-finale [2]08:02,881e
GYAGyasSanne van den Tol222: DG 2xvoorwedstrijd 2[2]07:59,814e
GYAGyasAnne-Sophie Enthoven230: LDGb 2xvoorwedstrijd 4[5]08:26,063e
GYAGyasSanne van den Tol116: LDDev 2xB-finale [2]08:14,942e
GYAGyas (SB) (p5)Iris Hochstenbach013: LDE 1xhalve-finale 2[1]08:49,104e
GYAGyas 2 (p7)Marloes Oldenburg011: DE 1xhalve-finale 2[5]08:29,263e
GYAGyasSanne van den Tol116: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:40,753e
GYAGyas (SB) (p5)Iris Hochstenbach013: LDE 1xkwart-finale 3[3]09:04,813e
GYAGyas 2 (p7)Marloes Oldenburg011: DE 1xkwart-finale 4[3]08:13,612e
GYAGyas 2 (p7)Marloes Oldenburg011: DE 1xtime-trial 07:10,595e
GYAGyas (SB) (p5)Iris Hochstenbach013: LDE 1xtime-trial 07:34,1811e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasGuyonne Schuch026: LDDev 2xA-finale [1]07:50,026e
GYAGyasGuyonne Schuch026: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[4]08:11,003e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasGuyonne Schuch026: LDDev 2xtime-trial 03:47,8914e
GYAGyasGuyonne Schuch133: LDG 2xB-finale [3]07:43,062e
GYAGyasGuyonne Schuch133: LDG 2xvoorwedstrijd 3[2]07:51,842e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 2Guyonne Schuch129: LDG 2xA-finale [2]07:44,256e
GYAGyas 2Guyonne Schuch129: LDG 2xvoorwedstrijd 1[4]07:19,673e
GYAGyasGuyonne Schuch026: LDDev 2xB-finale [2]07:41,075e
GYAGyas/TritonAnna Verkuil047: LDE 2xA-finale [4]07:27,082e
GYAGyasGuyonne Schuch026: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:51,445e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasGuyonne Schuch133: LDG 2xA-finale [6]08:13,854e
GYAGyasGuyonne Schuch133: LDG 2xvoorwedstrijd 1[6]07:53,742e
GYAGyasGuyonne Schuch026: LDDev 2xB-finale [4]07:52,474e
GYAGyasGuyonne Schuch026: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[4]07:44,574e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/NereusMartine Veldhuis129: LDG 2xA-finale [3]08:09,871e
GYAGyasGuyonne Schuch129: LDG 2xB-finale [4]08:51,503e
GYAGyas/NereusMartine Veldhuis129: LDG 2xvoorwedstrijd 3[8]08:09,211e
GYAGyasGuyonne Schuch129: LDG 2xvoorwedstrijd 2[7]08:43,643e
GYAGyasGuyonne Schuch026: LDDev 2xB-finale [3]09:17,722e
GYAGyasGuyonne Schuch026: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[4]08:55,404e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas (SB)Iris Hochstenbach013: LDE 1xA-finale [2]08:19,246e
GYAGyasGuyonne Schuch225: LDG 2xvoorwedstrijd 3[3]07:59,284e
GYAGyasGuyonne Schuch124: LDDev 2xB-finale [5]07:58,763e
GYAGyas (SB)Iris Hochstenbach013: LDE 1xhalve-finale 2[3]08:15,693e
GYAGyasGuyonne Schuch124: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]07:54,733e
GYAGyas (SB)Iris Hochstenbach013: LDE 1xherkansing 1[4]08:24,891e
GYAGyas (SB)Iris Hochstenbach013: LDE 1xtime-trial 07:51,0010e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas 1Bine Schoenmaker138: LDSA 4xA-finale [5]07:14,015e
GYAGyas 2Lisan Sentker138: LDSA 4xA-finale [3]07:09,534e
GYAGyasLisan Sentker028: LDEj 4*A-finale [4]07:22,212e
GYAGyasFloor Metz026: LDB 2xA-finale [4]07:50,161e
GYAGyasLisan Sentker028: LDEj 4*voorwedstrijd 1[6]07:26,861e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasFloor Metz140: LDN 2xA-finale [1]08:10,806e
GYAGyas 3Iris Hochstenbach139: LDN 1xA-finale [4]08:27,825e
GYAGyas 2Lisan Sentker139: LDN 1xB-finale [6]08:18,811e
GYAGyasBine Schoenmaker132: DN 2xA-finale [6]07:56,625e
GYAGyasFloor Metz140: LDN 2xvoorwedstrijd 1[5]07:58,903e
GYAGyas 3Iris Hochstenbach139: LDN 1xvoorwedstrijd 3[6]08:30,871e
GYAGyas 2Lisan Sentker139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[4]08:32,144e
GYAGyasBine Schoenmaker132: DN 2xvoorwedstrijd 2[5]08:02,943e
GYAGyasFloor Metz170: LDB 2xA-finale [4]08:02,553e
GYAGyasLisan Sentker028: LDEj 4*A-finale [6]07:18,471e
GYAGyasLisan Sentker028: LDEj 4*voorwedstrijd 1[2]07:26,971e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLisan Sentker027: LDEj 4*A-finale [2]
GYAGyasLisan Sentker027: LDEj 4*halve-finale 2[3]
GYAGyasLisan Sentker027: LDEj 4*time-trial 03:38,662e
GYAGyasFloor Metz026: LDDev 2xtime-trial 03:57,5911e
GYAGyasFloor Metz175: LDB 2xA-finale [3]08:09,473e
GYAGyasLisan Sentker174: LDB 4*A-finale [1]07:26,781e
GYAGyasFloor Metz175: LDB 2xvoorwedstrijd 1[4]08:06,261e
GYAGyasLisan Sentker174: LDB 4*voorwedstrijd 2[1]07:32,091e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLisan Sentker133: LWFm 4xA-finale [1]07:31,252e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasLisan Sentker161: LDB 4*A-finale [5]07:37,825e
GYAGyasFloor Metz140: LDN 2xvoorwedstrijd 2[5]08:02,405e
GYAGyasLisan Sentker161: LDB 4*voorwedstrijd 3[4]07:34,982e
GYAGyasLisan Sentker028: LDEj 4*B-finale [3]07:36,361e
GYAGyasIris Hochstenbach027: LDDev 2xB-finale [3]07:59,183e
GYAGyasLisan Sentker028: LDEj 4*voorwedstrijd 3[6]07:35,613e
GYAGyasIris Hochstenbach027: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[3]08:02,733e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasBine Schoenmaker028: LDEj 4*A-finale [6]07:24,251e
GYAGyasBine Schoenmaker028: LDEj 4*voorwedstrijd 3[2]07:38,822e
GYAGyas 2Guyonne Schuch073: LDB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:55,814e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasFloor Metz132: DN 2xA-finale [6]
GYAGyasFloor Metz257: LDDev 2xherkansing [7]
GYAGyasFloor Metz257: LDDev 2xtime-trial 08:37,297e
GYAGyasLisan Sentker258: LDEj 4*time-trial 07:55,582e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasBine Schoenmaker005: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 2[3]07:44,463e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel138: LDSA 4xA-finale [5]07:41,273e
GYAGyas 2Pauline den Haan140: LDN 1xA-finale [1]08:41,105e
GYAGyasSaskia Mulder172: DTal 4*A-finale [1]08:30,214e
GYAGyasFrederiek van Rij136: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:26,885e
GYAGyas 2Pauline den Haan140: LDN 1xvoorwedstrijd 2[2]08:44,673e
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel027: LDEj 4*A-finale [4]07:21,694e
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel027: LDEj 4*voorwedstrijd 1[6]07:19,821e
GYAGyas 2Anna Koerhuis028: LDN 2xvoorwedstrijd 2[5]07:57,005e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasPauline den Haan133: LWFm 4xA-finale [5]07:40,164e
SAUSaurus/GyasDanniek Vinkenvleugel036: LW 4xA-finale [2]08:04,903e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel027: LDEj 4*C-finale [3]04:07,823e
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel027: LDEj 4*kwart-finale 3[3]03:44,992e
GYAGyasDanniek Vinkenvleugel027: LDEj 4*time-trial 03:42,495e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasPauline den Haan142: LDB 4*A-finale [3]07:30,861e
GYAGyas 1Mara Hupkes140: LDN 2xvoorwedstrijd 1[5]08:15,754e
GYAGyasPauline den Haan142: LDB 4*voorwedstrijd 1[3]07:45,211e
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*B-finale [3]07:38,104e
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*voorwedstrijd 1[4]07:38,924e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasPauline den Haan142: LDN 4*A-finale [6]07:46,663e
GYAGyasPauline den Haan142: LDN 4*voorwedstrijd 1[4]07:42,442e
GYAGyas 1Anna Koerhuis053: LDB 1xB-finale [2]10:55,185e
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*B-finale [4]08:31,711e
GYAGyas 1Anna Koerhuis053: LDB 1xvoorwedstrijd 2[5]11:17,156e
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*voorwedstrijd 2[5]08:56,144e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasPauline den Haan170: LDB 4*A-finale [6]07:50,764e
GYAGyasPauline den Haan170: LDB 4*voorwedstrijd 2[6]07:49,742e
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*A-finale [3]08:03,433e
GYAGyas 1Anna Koerhuis026: LDDev 2xB-finale [7]08:38,594e
GYAGyasPauline den Haan027: LDEj 4*voorwedstrijd 2[7]07:52,592e
GYAGyas 1Anna Koerhuis026: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]08:35,815e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMette Lammertink044: LDEj 4*A-finale [7]07:53,365e
GYAGyas 2Mara Hupkes034: LDDev 2xB-finale [3]08:36,985e
GYAGyas 1Mara Hupkes220: LDN 2xA-finale [3]08:25,095e
GYAGyas 2Mara Hupkes034: LDDev 2xherkansing 1[6]08:57,845e
GYAGyasMette Lammertink044: LDEj 4*herkansing 1[3]08:12,932e
GYAGyas 2Mara Hupkes034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[7]09:43,085e
GYAGyasMette Lammertink044: LDEj 4*voorwedstrijd 2[4]08:23,233e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasMette Lammertink005: Lichte Dames VierA-finale [2]07:56,703e
GYAGyasMette Lammertink005: Lichte Dames Viervoorwedstrijd 2[2]07:57,712e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasWillem Scholte080: V 1xheat [3]12:47,962e