Isabelle Jacobs

253 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/Vidar/ProteusLaurent Wilkens104: SA 8+ (NSK)A-finale [3]05:41,602e
LAGLagaRoelant Feldbrugge109: N 2xA-finale [6]06:40,341e
LAGLaga 1Lars Lipman106: O 4+A-finale [4]06:30,682e
LAGLaga/Vidar/ProteusLaurent Wilkens104: SA 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[4]05:49,261e
LAGLagaRoelant Feldbrugge109: N 2xvoorwedstrijd 2[5]06:47,983e
LAGLaga 2Wout Lohle106: O 4+voorwedstrijd 3[3]06:44,824e
LAGLaga 1Lars Lipman106: O 4+voorwedstrijd 1[5]06:37,801e
LAGLagaRalf Rienks060: B 1xA-finale [4]07:20,921e
LAGLagaLaurent Wilkens002: SA 4- (NSK)A-finale [6]06:14,345e
LAGLagaRoelant Feldbrugge005: N 2xA-finale [1]06:42,221e
LAGLaga 1Tim Rootliep004: O 2-A-finale [6]07:09,064e
LAGLaga 2Menno Bezema004: O 2-A-finale [2]06:56,991e
LAGLagaRalf Rienks060: B 1xvoorwedstrijd 2[6]07:19,281e
LAGLagaLaurent Wilkens002: SA 4- (NSK)voorwedstrijd 1[5]06:12,053e
LAGLaga (NSK)Amos Keijser001: SA 1x (NSK)voorwedstrijd 1[3]07:19,442e
LAGLagaRoelant Feldbrugge005: N 2xvoorwedstrijd 1[3]06:57,783e
LAGLaga 2Menno Bezema004: O 2-voorwedstrijd 3[5]06:53,081e
LAGLaga 1Tim Rootliep004: O 2-voorwedstrijd 2[2]07:01,722e
LAGLaga 1Wout Lohle006: N 4+voorwedstrijd 4[1]06:40,842e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJan Hurkmans108: N 2-A-finale [6]07:03,481e
LAGLagaLouis Stolper109: N 2xA-finale [4]06:46,422e
LAGLaga 2Wout Lohle106: O 4+A-finale [1]06:47,315e
LAGLaga/ProteusLaurent Wilkens105: O 4-A-finale [3]06:04,441e
LAGLagaJan Hurkmans108: N 2-voorwedstrijd 1[2]07:06,892e
LAGLaga 2Wout Lohle106: O 4+voorwedstrijd 2[3]06:46,383e
LAGLagaRoelant Feldbrugge007: Dev 4-A-finale [5]06:10,331e
PROProteusBart Lukkes009: LSA 1xA-finale [3]07:07,371e
LAGLaga/SkadiLaurent Wilkens002: SA 4- A-finale [4]06:08,792e
LAGLaga 2Tim Rootliep004: O 2-A-finale [3]07:03,375e
LAGLagaRoelant Feldbrugge007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]06:10,211e
LAGLaga 3Jan Hurkmans004: O 2-voorwedstrijd 2[3]07:03,223e
LAGLaga 2Tim Rootliep004: O 2-voorwedstrijd 2[4]07:00,502e
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+voorwedstrijd 1[3]06:48,174e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge007: Dev 4- (1000m Knock Out)A-finale [1]
LAGLaga/SkadiLaurent Wilkens002: SA 4-A-finale [4]
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+B-finale [3]07:13,063e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge007: Dev 4- (1000m Knock Out)halve-finale 1[2]
LAGLaga 2Lars Lipman007: Dev 4- (1000m Knock Out)time-trial 03:11,429e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge007: Dev 4- (1000m Knock Out)time-trial 03:03,121e
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+time-trial 07:01,477e
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-A-finale [1]07:08,561e
LAGLagaRoelant Feldbrugge105: O 4-A-finale [4]06:17,921e
LAGLagaWout Lohle106: O 4+voorwedstrijd 2[4]06:56,904e
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-voorwedstrijd 4[4]07:02,921e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirLaurent Wilkens131: M 8+A-finale [6]06:00,655e
LAGLagaAmos Keijser120: M 1x (Holland Beker)halve-finale A/B 1[5]07:36,184e
LAGLaga/AegirLaurent Wilkens131: M 8+voorwedstrijd 2[1]06:06,513e
PROProteusBart Lukkes116: LM 1xvoorwedstrijd 2[4]07:41,323e
LAGLagaRoelant Feldbrugge050: MDev 4-A-finale [2]06:25,151e
LAGLagaLars Lipman029: M 4+A-finale [5]06:55,864e
PROProteusBart Lukkes025: LM 1xA-finale [4]07:36,441e
LAGLagaRoelant Feldbrugge019: BM 4-A-finale [1]06:46,281e
LAGLagaAmos Keijser120: M 1x (Holland Beker)voorwedstrijd 3[1]07:25,412e
LAGLagaLaurent Wilkens032: M 4-voorwedstrijd 2[4]06:13,594e
LAGLagaLars Lipman029: M 4+voorwedstrijd 1[4]06:44,492e
PROProteusBart Lukkes025: LM 1xvoorwedstrijd 1[3]07:20,681e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLars Lipman107: N 4-A-finale [2]06:36,506e
LAGLaga 1Jens Keijser105: O 4-A-finale [4]06:41,445e
LAGLagaRikus de Lange108: N 2-voorwedstrijd 2[6]07:31,894e
LAGLaga 1Laurent Wilkens101: SA 2-voorwedstrijd 2[3]07:17,026e
LAGLaga 2Menno Bezema101: SA 2-voorwedstrijd 1[5]07:11,285e
LAGLagaLars Lipman107: N 4-voorwedstrijd 3[6]06:35,221e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4- (Development Klassement)A-finale [4]06:37,406e
LAGLagaAmos Keijser001: SA 1xA-finale [1]07:07,172e
LAGLaga 3Menno Bezema004: O 2-A-finale [1]07:07,785e
LAGLaga 1Laurent Wilkens004: O 2-A-finale [3]07:01,712e
LAGLagaAmos Keijser001: SA 1xvoorwedstrijd 2[2]07:13,841e
LAGLaga 4Niek Moesker004: O 2-voorwedstrijd 2[4]07:04,763e
LAGLaga 3Menno Bezema004: O 2-voorwedstrijd 2[2]07:01,032e
LAGLaga 2Rikus de Lange004: O 2-voorwedstrijd 1[4]07:53,585e
LAGLaga 1Laurent Wilkens004: O 2-voorwedstrijd 1[5]07:09,331e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[4]06:28,172e
LAGLaga 2Jens Keijser007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[1]06:41,396e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLaurent Wilkens200: SA 8+A-finale [5]03:39,401e
LAGLaga 1Jens Keijser105: O 4-A-finale [4]06:58,014e
LAGLaga 2Lars Lipman105: O 4-A-finale [2]06:54,773e
LAGLagaLaurent Wilkens200: SA 8+halve-finale 1[6]03:39,431e
LAGLagaRoelant Feldbrugge201: SA 2+halve-finale 1[5]04:46,182e
LAGLaga 3Roelant Feldbrugge007: Dev 4-A-finale [3]06:29,362e
LAGLagaLaurent Wilkens002: SA 4-A-finale [3]06:13,053e
LAGLagaAmos Keijser001: SA 1xA-finale [3]07:05,041e
LAGLaga 2Jens Keijser007: Dev 4-voorwedstrijd 3[4]06:45,875e
LAGLaga 3Roelant Feldbrugge007: Dev 4-voorwedstrijd 3[6]06:24,591e
LAGLagaAmos Keijser001: SA 1xvoorwedstrijd 1[7]07:17,941e
LAGLagaRikus de Lange004: O 2-voorwedstrijd 1[6]07:36,244e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLaurent Wilkens104: SA 8+A-finale [4]
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2- (NK)C-finale [7]
LAGLaga 4Roelant Feldbrugge205: SA 2- (NK)C-finale [2]
LAGLaga 3Flavio Garrisi205: SA 2- (NK)D-finale [4]
LAGLaga 3Ralf Rienks201: SA 1x (NK)C-finale [7]
LAGLagaLars Lipman251: Dev 4- (DK)halve-finale 2[5]
LAGLaga 1Laurent Wilkens205: SA 2- (NK)B-finale [7]07:22,234e
LAGLaga 1Laurent Wilkens205: SA 2- (NK)halve-finale 1[6]08:56,226e
LAGLaga 4Roelant Feldbrugge205: SA 2- (NK)kwart-finale 4[2]08:29,495e
LAGLaga 1Laurent Wilkens205: SA 2- (NK)kwart-finale 3[6]08:18,522e
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2- (NK)kwart-finale 2[7]08:09,985e
LAGLaga 3Flavio Garrisi205: SA 2- (NK)kwart-finale 1[7]08:29,805e
LAGLaga 3Ralf Rienks201: SA 1x (NK)kwart-finale 1[6]09:24,595e
LAGLaga 1D. van Laake201: SA 1x (NK)E-finale [4]09:10,112e
LAGLagaLars Lipman251: Dev 4- (DK)time-trial 06:47,293e
LAGLaga 4Roelant Feldbrugge205: SA 2- (NK)time-trial 07:40,9823e
LAGLaga 3Flavio Garrisi205: SA 2- (NK)time-trial 07:35,0221e
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2- (NK)time-trial 07:27,8817e
LAGLaga 1Laurent Wilkens205: SA 2- (NK)time-trial 07:19,8211e
LAGLaga 1D. van Laake201: SA 1x (NK)time-trial 08:05,4625e
LAGLaga 3Ralf Rienks201: SA 1x (NK)time-trial 07:47,8516e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLaurent Wilkens001: Oude VierA-finale [4]11:14,216e
LAGLaga 1Lars Lipman020: O 4+A-finale [4]07:24,191e
LAGLagaLaurent Wilkens001: Oude Viervoorwedstrijd 3[5]06:42,621e
LAGLaga 1Lars Lipman020: O 4+voorwedstrijd 2[4]06:54,231e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/TritonRoelant Feldbrugge161: SA 2+A-finale [2]07:38,401e
LAGLagaBrecht Wartna108: N 2-A-finale [3]07:30,866e
LAGLagaBrecht Wartna108: N 2-voorwedstrijd 2[5]07:17,791e
LAGLagaLaurent Wilkens110: N 1xvoorwedstrijd 2[2]08:35,624e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge046: M 8+A-finale [2]06:14,772e
LAGLagaRikus de Lange022: M 4+A-finale [6]07:26,236e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaBrecht Wartna108: N 2-A-finale [5]07:23,314e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)B-finale [3]05:54,831e
LAGLaga 2Rikus de Lange106: O 4+A-finale [6]07:01,676e
LAGLaga 1Bart de Vos106: O 4+A-finale [4]06:46,053e
LAGLagaBrecht Wartna108: N 2-voorwedstrijd 1[5]07:26,542e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[2]05:54,994e
LAGLaga 2Rikus de Lange106: O 4+voorwedstrijd 2[4]06:53,593e
LAGLaga 1Bart de Vos106: O 4+voorwedstrijd 1[3]06:55,581e
LAGLaga 3Rikus de Lange006: N 4+A-finale [6]06:49,213e
LAGLaga 2Bart de Vos006: N 4+A-finale [4]06:35,832e
LAGLaga 3Rikus de Lange006: N 4+voorwedstrijd 2[5]06:53,192e
LAGLaga 2Bart de Vos006: N 4+voorwedstrijd 1[3]06:54,471e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Wessel Schot104: SA 8+A-finale [5]06:00,682e
LAGLaga 2Ruben Visser108: N 2-A-finale [5]07:37,285e
LAGLaga 1Brecht Wartna108: N 2-A-finale [7]07:14,421e
LAGLagaSjors de Rooij101: SA 2-A-finale [6]07:00,001e
LAGLagaBart de Vos106: O 4+A-finale [4]06:41,642e
LAGLagaBart de Vos106: O 4+voorwedstrijd 2[6]06:59,061e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-A-finale [3]07:10,294e
LAGLaga 1Wessel Schot007: Dev 4-A-finale [6]07:09,343e
LAGLaga 2Lucas Ottenheym004: O 2-A-finale [3]08:31,625e
LAGLagaBart de Vos006: N 4+A-finale [3]07:39,462e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]07:25,511e
LAGLaga 1Wessel Schot007: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]07:13,492e
LAGLaga 1Sybren Zwetsloot004: O 2-voorwedstrijd 2[3]08:28,994e
LAGLaga 2Lucas Ottenheym004: O 2-voorwedstrijd 2[5]08:07,842e
LAGLagaBart de Vos006: N 4+voorwedstrijd 1[4]07:20,782e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaWessel Schot104: SA 8+A-finale [4]05:53,063e
LAGLaga 1Lucas Ottenheym108: N 2-A-finale [2]07:22,903e
LAGLagaSybren Zwetsloot110: N 1xA-finale [6]07:46,656e
LAGLagaSjors de Rooij101: SA 2-A-finale [7]06:52,252e
LAGLagaGuus Koppes106: O 4+A-finale [4]06:46,531e
LAGLagaWessel Schot105: O 4-A-finale [6]06:16,801e
LAGLagaWessel Schot104: SA 8+voorwedstrijd 1[6]06:06,031e
LAGLaga 2Brecht Wartna108: N 2-voorwedstrijd 2[5]08:01,014e
LAGLaga 1Lucas Ottenheym108: N 2-voorwedstrijd 2[6]07:23,823e
LAGLagaSybren Zwetsloot110: N 1xvoorwedstrijd 1[4]07:58,662e
LAGLaga 3Guus Koppes007: Dev 4-A-finale [6]06:48,206e
LAGLaga 1Wessel Schot007: Dev 4-A-finale [5]06:31,372e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-B-finale [2]06:35,081e
LAGLagaAmos Keijser001: SA 1xA-finale [4]07:32,953e
LAGLaga 1Lucas Ottenheym004: O 2-A-finale [3]07:43,975e
LAGLaga 3Guus Koppes007: Dev 4-voorwedstrijd 3[4]06:40,212e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]06:36,154e
LAGLaga 1Wessel Schot007: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]06:28,391e
LAGLaga 2Brecht Wartna004: O 2-voorwedstrijd 1[3]07:51,075e
LAGLaga 1Lucas Ottenheym004: O 2-voorwedstrijd 1[6]07:30,212e
LAGLagaSybren Zwetsloot070: B 1xvoorwedstrijd 1[5]08:01,305e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaRoelant Feldbrugge201: SA 8+A-finale [3]06:26,334e
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2- (NK)B-finale [6]07:10,425e
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1x (NK)B-finale [4]07:35,596e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)A-finale [6]06:30,775e
LAGLaga 1Wessel Schot031: Dev 4- (DK)A-finale [4]06:24,841e
LAGLagaRuben Visser203: O 2-voorwedstrijd 2[5]07:26,473e
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2- (NK)halve-finale 2[7]06:58,196e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)halve-finale 2[7]06:24,382e
LAGLaga 1Wessel Schot031: Dev 4- (DK)halve-finale 1[5]06:23,401e
LAGLaga 1Sybren Zwetsloot205: B 1xvoorwedstrijd 1[6]07:57,353e
LAGLagaRuben Visser103: N 2-A-finale [5]07:47,895e
LAGLaga 3Bart de Vos031: Dev 4- (DK)herkansing 1[4]07:01,963e
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1x (NK)halve-finale 1[2]07:35,534e
LAGLaga 2Wessel Schot101: O 4-A-finale [7]06:55,684e
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2- (NK)herkansing 1[4]07:32,733e
LAGLagaRuben Visser103: N 2-voorwedstrijd 1[3]08:03,821e
LAGLaga 4Job Hermans031: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 3[4]08:00,435e
LAGLaga 2Roelant Feldbrugge031: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 2[6]07:07,432e
LAGLaga 1Wessel Schot031: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 2[3]07:03,791e
LAGLaga 3Bart de Vos031: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 1[6]07:20,993e
LAGLaga 1Sybren Zwetsloot102: N 1xvoorwedstrijd 3[6]08:25,103e
LAGLaga 2Jurjan de Graaf102: N 1xvoorwedstrijd 1[6]08:54,773e
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1x (NK)herkansing 1[5]08:09,822e
LAGLagaSjors de Rooij021: SA 2- (NK)voorwedstrijd 1[3]07:17,363e
LAGLaga (SB)Amos Keijser001: SA 1x (NK)voorwedstrijd 4[3]07:40,392e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaM.J. Perdeck008: KNSRB Ov2+A-finale [7]02:33,741e
LAGLaga 4Niek Moesker030: N 2-A-finale [6]07:18,385e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge030: N 2-A-finale [5]07:16,574e
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-A-finale [1]07:15,242e
LAGLaga 1Bart Spel020: O 4+A-finale [2]07:22,035e
LAGLaga 2Brecht Wartna020: O 4+A-finale [5]07:07,293e
LAGLaga 1Bart Spel020: O 4+voorwedstrijd 2[2]07:12,992e
LAGLaga 2Brecht Wartna020: O 4+voorwedstrijd 1[4]07:08,222e
LAGLaga 3Bart de Vos030: N 2-voorwedstrijd 3[2]07:33,774e
LAGLaga 2Tim Rootliep030: N 2-voorwedstrijd 3[4]07:26,142e
LAGLaga 4Niek Moesker030: N 2-voorwedstrijd 2[3]07:29,172e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge030: N 2-voorwedstrijd 1[2]07:26,812e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Tim Rootliep109: N 2-voorwedstrijd 1[5]07:35,444e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaNiek Moesker048: M 8+A-finale [1]05:53,426e
LAGLagaNiek Moesker048: M 8+voorwedstrijd 1[3]05:45,473e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-A-finale [2]07:30,486e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/PampusNiek Moesker104: SA 8+A-finale [3]06:22,216e
LAGLaga 1Tim Rootliep109: N 2-A-finale [2]07:54,734e
LAGLaga/PampusNiek Moesker104: SA 8+voorwedstrijd 1[5]06:04,302e
LAGLaga 1Tim Rootliep109: N 2-voorwedstrijd 2[4]07:34,643e
LAGLaga 1R.C. Oosterloo006: Dev 4-voorwedstrijd 2[4]07:21,475e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/PelargosNiek Moesker104: SA 8+A-finale [6]05:51,694e
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-A-finale [3]07:14,703e
LAGLaga/PelargosNiek Moesker104: SA 8+voorwedstrijd 1[4]05:55,792e
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-voorwedstrijd 1[5]07:16,822e
LAGLaga 1Niek Moesker006: Dev 4- (DK)A-finale [2]06:21,094e
LAGLaga 1Niek Moesker006: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 3[2]06:18,282e
LAGLaga 2R.C. Oosterloo006: Dev 4- (DK)voorwedstrijd 2[6]06:39,615e
LAGLaga 1Tim Rootliep003: O 2-voorwedstrijd 2[6]07:22,923e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2R.C. Oosterloo106: O 4-A-finale [6]06:29,915e
LAGLagaSybren Zwetsloot105: O 1xA-finale [7]08:04,926e
LAGLagaSybren Zwetsloot105: O 1xvoorwedstrijd 2[5]07:50,543e
LAGLaga 2R.C. Oosterloo106: O 4-voorwedstrijd 2[5]06:34,512e
LAGLagaBart de Vos050: SA 2-A-finale [5]08:21,363e
LAGLaga 1Laurent Wilkens002: SA 4-A-finale [7]07:06,306e
LAGLaga 2R.C. Oosterloo002: SA 4-A-finale [2]07:02,485e
LAGLaga 1Sybren Zwetsloot001: SA 1xvoorwedstrijd 1[4]08:29,305e
LAGLaga 1Bart de Vos003: O 2-voorwedstrijd 2[3]08:34,004e
LAGLaga 1Laurent Wilkens002: SA 4-voorwedstrijd 2[7]07:14,463e
LAGLaga 2R.C. Oosterloo002: SA 4-voorwedstrijd 1[5]07:03,283e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaD. van Laake104: SA 8+A-finale [2]06:27,831e
LAGLaga/PhocasTim Rootliep106: N 4+A-finale [2]07:13,503e
LAGLaga 2D. van Laake112: N 2-voorwedstrijd 2[6]07:26,842e
LAGLaga 1Menno Bezema112: N 2-voorwedstrijd 1[3]07:54,884e
LAGLagaConno Kuyt202: LSA 1xhalve-finale 1[5]07:18,383e
LAGLaga 1Sjors de Rooij205: SA 2-halve-finale 2[2]07:02,815e
LAGLaga/PhocasTim Rootliep106: N 4+voorwedstrijd 1[4]
LAGLaga 1Amos Keijser201: SA 1xherkansing 3[3]09:42,394e
LAGLaga 4D. van Laake205: SA 2-herkansing 2[2]08:57,694e
LAGLaga 3Leon van der Spek205: SA 2-herkansing 1[5]08:30,253e
LAGLaga 2Tim Rootliep004: Dev 4-voorwedstrijd 1[6]07:34,264e
LAGLaga 1Menno Bezema004: Dev 4-voorwedstrijd 1[4]07:17,342e
LAGLaga 1Amos Keijser201: SA 1xvoorwedstrijd 2[2]08:24,043e
LAGLagaConno Kuyt202: LSA 1xvoorwedstrijd 2[2]08:06,432e
LAGLaga 1Sjors de Rooij205: SA 2-voorwedstrijd 6[4]07:30,502e
LAGLaga 3Leon van der Spek205: SA 2-voorwedstrijd 4[6]08:09,554e
LAGLaga 4D. van Laake205: SA 2-voorwedstrijd 1[4]07:58,004e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaR.C. Oosterloo030: O 4+A-finale [2]06:48,823e
LAGLaga 1Leon van der Spek011: SA 2+A-finale [3]07:57,672e
LAGLagaAmos Keijser014: SA 1xA-finale [4]07:29,511e
LAGLagaD. van Laake041: N 2-A-finale [5]07:24,283e
LAGLagaSybren Zwetsloot051: B 1xA-finale [3]08:10,416e
LAGLagaNathan Looye040: N 4+A-finale [1]07:11,346e
LAGLagaNathan Looye040: N 4+voorwedstrijd 1[4]07:14,683e