E.M.L. van Miltenburg

103 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/SkadiCrista Algie129: DO 4-A-finale [5]06:54,942e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/SkadiCrista Algie112: W 4-A-finale [4]07:00,623e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/SkadiCrista Algie130: DO 4-A-finale [3]06:55,641e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/SkadiCrista Algie130: DO 4-A-finale [6]07:00,452e
LAGLaga/SkadiCrista Algie018: DSA 4-A-finale [4]08:18,502e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/Skadi/Laga/PelargosJanneke Van der Meulen129: DSA 8+A-finale [4]06:32,031e
LAGLaga/SkadiCrista Algie130: DO 4-A-finale [2]07:03,611e
LAGLaga 1E.M.L. van Miltenburg020: DO 2-voorwedstrijd 2[5]08:08,524e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/SkadiCrista Algie033: DDev 4- (DK)A-finale [6]07:12,562e
LAGLaga/SkadiCrista Algie033: DDev 4- (DK)halve-finale 2[5]07:09,112e
LAGLaga/SkadiCrista Algie033: DDev 4- (DK)voorwedstrijd 4[5]08:15,101e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ASOAsopos/Proteus/LagaMarlou Pors166: DSA 4- (NSK)A-finale [4]06:54,712e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
PROProteus/Laga/Laak/AsoposMarlou Pors128: W 8+ (Aegon Open NK)A-finale [2]06:35,824e
ASOAsopos/Proteus/LagaMarlou Pors109: W 4- (Aegon Open NK)A-finale [4]06:49,014e
ASOAsopos/Proteus/LagaMarlou Pors109: W 4- (Aegon Open NK)voorwedstrijd 1[4]07:00,392e
ASOAsopos/Proteus/LagaMarlou Pors036: W 4-A-finale [2]06:46,522e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1F.D. Cieraad127: DSA 2-A-finale [2]08:22,503e
LAGLaga 1F.D. Cieraad017: DO 2-A-finale [4]07:51,882e
LAGLaga 1F.D. Cieraad017: DO 2-voorwedstrijd 1[4]08:24,341e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaF.D. Cieraad133: DN 2-A-finale [4]07:34,711e
LAGLagaF.D. Cieraad133: DN 2-voorwedstrijd 2[4]07:58,301e
LAGLaga/ProteusMarlou Pors016: DSA 4-A-finale [6]07:22,894e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaF.D. Cieraad017: DO 2-A-finale [3]08:24,492e
LAGLagaF.D. Cieraad017: DO 2-voorwedstrijd 1[4]08:15,971e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/Asopos/TritonM. Haagsma129: DSA 8+A-finale [4]07:19,242e
LAGLaga 2F.D. Cieraad127: DSA 2-A-finale [4]08:00,101e
LAGLaga 2F.D. Cieraad017: DO 2-A-finale [5]08:28,052e
LAGLaga 2F.D. Cieraad017: DO 2-voorwedstrijd 2[3]08:25,971e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1F.D. Cieraad207: DSA 2-halve-finale 1[6]07:56,904e
LAGLaga 1F.D. Cieraad207: DSA 2-voorwedstrijd 1[7]08:29,023e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/Laga/Triton/Pelargos (NSK)Haitske van der Schee129: DSA 8+ (NSK)A-finale [3]07:26,476e
LAGLagaJ. Ran131: DO 4-A-finale [3]07:50,533e
ORCOrca/Laga/Triton/Pelargos (NSK)Haitske van der Schee129: DSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[6]07:20,112e
LAGLagaJ. Ran131: DO 4-voorwedstrijd 1[6]07:35,762e
LAGLagaJ. Ran020: DDev 4-B-finale [5]07:42,721e
LAGLagaJ. Ran020: DDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:35,464e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJ. Ran048: WDev 4-A-finale [1]07:09,256e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJ. Ran131: DO 4-A-finale [4]08:57,415e
LAGLaga 1J. Ran020: DDev 4-B-finale [3]08:38,442e
LAGLaga 1J. Ran020: DDev 4-voorwedstrijd 2[2]08:36,224e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/Proteus/Skadi/OkeanosJ. Ran127: DSA 8+A-finale [5]07:29,144e
LAGLagaJ. Ran164: DO 4-A-finale [2]07:45,082e
LAGLaga/Proteus/Skadi/OkeanosJ. Ran127: DSA 8+voorwedstrijd 1[3]07:15,951e
LAGLaga 1J. Ran027: DDev 4-B-finale [5]07:59,531e
LAGLaga 1J. Ran027: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:52,724e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaF.D. Cieraad131: DO 4-A-finale [4]08:10,171e
LAGLaga 2F.D. Cieraad020: DDev 4-B-finale [6]08:43,582e
LAGLaga 2F.D. Cieraad020: DDev 4-voorwedstrijd 1[7]08:15,925e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaF.D. Cieraad131: DO 4-A-finale [2]07:26,592e
LAGLagaF.D. Cieraad020: DDev 4-A-finale [3]07:21,454e
LAGLagaF.D. Cieraad020: DDev 4-voorwedstrijd 1[2]07:11,771e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NJONjord/LagaManon Helmich127: DSA 8+A-finale [7]06:51,333e
LAGLagaF.D. Cieraad020: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)A-finale [1]07:57,321e
LAGLagaF.D. Cieraad020: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)voorwedstrijd 1[4]07:34,632e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/LagaAriënne Mulder008: D 2e divisie 8+time-trial 29:41,13e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/OrcaAriënne Mulder066: DSA 8+time-trial 18:53,01e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg133: DN 4-voorwedstrijd 2[4]07:30,384e
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg053: DSA 2+A-finale [5]09:02,486e
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg020: DDev 4-B-finale [2]07:18,182e
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg020: DDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:31,796e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg133: DN 4-A-finale [6]08:40,562e
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg133: DN 4-voorwedstrijd 1[3]08:30,142e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg041: W 8+A-finale [1]06:41,293e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg133: DN 4-A-finale [2]07:59,924e
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg020: DDev 4-B-finale [6]07:59,544e
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg020: DDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:44,005e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg132: DO 4+A-finale [3]07:46,661e
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg019: DN 4+A-finale [5]07:38,862e
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg019: DN 4+voorwedstrijd 2[5]07:48,311e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaL.W. Hidding138: DB 8+A-finale [4]07:06,523e
LAGLagaL.W. Hidding138: DB 8+voorwedstrijd 3[3]07:05,341e
LAGLagaL.W. Hidding021: DEj 8+C-finale [1]03:27,103e
LAGLagaL.W. Hidding021: DEj 8+kwart-finale 1[4]03:23,372e
LAGLagaL.W. Hidding021: DEj 8+time-trial 03:27,478e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2P.C.R. Goldbohm038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)B-finale [2]07:28,995e
LAGLaga 2P.C.R. Goldbohm038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)voorwedstrijd 1[3]07:21,894e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1E.M.L. van Miltenburg036: DO 4+A-finale [4]08:02,963e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaYvonne Janse008: D 2e divisie 8+time-trial 27:36,894e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+D-ronde 17:36,34e
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+C-ronde 02:22,23e
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+B-ronde 00:45,44e
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+A-ronde 08:22,93e

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 februari 2012 t/m 26 februari 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg004: DN 4+time-trial 21:51,263e
LAGLaga 1E.M.L. van Miltenburg049: DN 2-time-trial 23:49,412e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg137: DB 4+A-finale [7]07:56,584e
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg137: DB 4+voorwedstrijd 1[6]07:57,873e
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg019: DN 4+A-finale [6]07:54,896e
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg019: DN 4+voorwedstrijd 1[5]07:52,242e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg138: DB 8+A-finale [3]07:53,335e
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg137: DB 4+A-finale [7]08:30,912e
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg019: DN 4+voorwedstrijd 1[3]10:22,216e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg136: DB 8+voorwedstrijd 1[4]07:25,543e
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg031: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:52,344e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg138: DB 8+A-finale [3]07:02,963e
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg138: DB 8+voorwedstrijd 1[5]06:58,742e
LAGLaga 2E.M.L. van Miltenburg019: DN 4+A-finale [3]07:51,885e
LAGLaga 2E.M.L. van Miltenburg019: DN 4+voorwedstrijd 1[5]07:52,772e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaA.M. Wartna133: DB 8+voorwedstrijd 2[2]07:22,515e
LAGLagaA.M. Wartna026: DEj 8+B-finale [7]07:56,746e
LAGLagaA.M. Wartna026: DEj 8+voorwedstrijd 1[6]07:35,094e

128e Varsity

10 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaA.M. Wartna004: Dames Achtvoorwedstrijd 2[5]07:23,523e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaA.M. Wartna010: D 4e divisie 8+time-trial 30:00,9713e

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 februari 2011 t/m 27 februari 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaA.M. Wartna024: DEj 8+time-trial 20:41,9013e