V. Veltkamp

34 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaSanne Bouwman171: DTal 8+voorwedstrijd 2[6]08:33,055e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLaurent Wilkens040: N 4+A-finale [3]06:52,732e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaN.W. K?????ppers025: DCL 8+time-trial 33:13,311e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaA.A. Draaijer116: LSA 8+A-finale [6]06:03,973e
LAGLagaA.A. Draaijer116: LSA 8+voorwedstrijd 2[6]06:01,102e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJ.H.A. Brandsen119: LO 4+A-finale [3]07:53,731e
LAGLagaJ.H.A. Brandsen012: LN 4+A-finale [5]07:22,081e
LAGLagaJ.H.A. Brandsen012: LN 4+voorwedstrijd 2[7]07:37,131e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJ.H.A. Brandsen043: LN 4+A-finale [3]07:06,601e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2M. Dam003: H 3e divisie 8+time-trial 26:20,173e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaM. Dam006: LH3eDiv8+D-ronde 16:15,21e
LAGLagaM. Dam006: LH3eDiv8+C-ronde 02:09,21e
LAGLagaM. Dam006: LH3eDiv8+B-ronde 00:40,11e
LAGLagaM. Dam006: LH3eDiv8+A-ronde 07:48,41e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/ProteusW.H. Dalmeijer005: N 4+A-finale [4]06:43,355e
LAGLaga/ProteusW.H. Dalmeijer005: N 4+voorwedstrijd 3[6]07:05,484e
LAGLaga/ProteusW.H. Dalmeijer005: N 4+voorwedstrijd 2[6]06:51,911e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/ProteusW.H. Dalmeijer005: N 4+A-finale [6]08:07,232e
LAGLaga/ProteusW.H. Dalmeijer005: N 4+voorwedstrijd 1[5]08:06,252e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/ProteusW.H. Dalmeijer111: B 4+A-finale [7]07:15,161e
LAGLaga/ProteusW.H. Dalmeijer009: N 4+A-finale [5]07:55,575e
LAGLaga/ProteusW.H. Dalmeijer009: N 4+voorwedstrijd 2[5]07:22,351e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaW.H. Dalmeijer112: B 4+A-finale [3]06:58,072e
LAGLagaW.H. Dalmeijer112: B 4+voorwedstrijd 1[5]07:11,442e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaW.H. Dalmeijer112: B 4+A-finale 07:04,374e
LAGLagaW.H. Dalmeijer112: B 4+voorwedstrijd 206:55,182e
LAGLagaW.H. Dalmeijer005: N 4+voorwedstrijd 206:51,573e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaW.H. Dalmeijer110: B 4+A-finale [7]07:17,836e
LAGLagaW.H. Dalmeijer110: B 4+voorwedstrijd 1[4]07:10,153e
LAGLaga 2W.H. Dalmeijer006: N 4+A-finale [6]07:40,295e
LAGLaga 2W.H. Dalmeijer006: N 4+voorwedstrijd 2[5]07:13,052e

128e Varsity

10 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaW.H. Dalmeijer050: B 4+A-finale [2]07:18,174e
LAGLagaW.H. Dalmeijer050: B 4+voorwedstrijd 1[4]07:15,222e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/Asopos/ProteusRuben van der Valk004: H 4e divisie 8+time-trial 28:17,1510e