Guus van Middelaar

147 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca (NSK)Manouk Hoefnagel128: DE 8+voorwedstrijd 1[3]07:46,095e
ORCOrcaManouk Hoefnagel029: DEj 8+voorwedstrijd 2[7]00:00,005e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaManouk Hoefnagel156: WFm 8+A-finale [1]07:51,496e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaManouk Hoefnagel136: DB 8+A-finale [4]06:37,881e
ORCOrcaManouk Hoefnagel136: DB 8+voorwedstrijd 2[6]06:46,051e
ORCOrca (p7)Manouk Hoefnagel029: DEj 8+A-finale [3]06:44,995e
ORCOrca (p7)Manouk Hoefnagel029: DEj 8+voorwedstrijd 3[4]06:45,051e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/SkadiManouk Hoefnagel029: DEj 8+C-finale [3]03:17,712e
ORCOrca/SkadiManouk Hoefnagel029: DEj 8+time-trial 03:17,775e
ORCOrca/LagaManouk Hoefnagel136: DB 8+A-finale [4]06:52,792e
ORCOrca/LagaManouk Hoefnagel136: DB 8+voorwedstrijd 1[3]06:58,121e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMargje van der Lende136: DB 8+A-finale [7]07:18,542e
ORCOrcaMargje van der Lende136: DB 8+voorwedstrijd 2[5]07:24,201e
ORCOrcaMargje van der Lende029: DEj 8+A-finale [1]07:01,364e
ORCOrcaMargje van der Lende029: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:06,524e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaManouk Hoefnagel136: DB 8+B-finale [1]07:31,093e
ORCOrcaManouk Hoefnagel136: DB 8+voorwedstrijd 3[3]07:24,385e
ORCOrcaManouk Hoefnagel029: DEj 8+B-finale [2]07:34,635e
ORCOrcaManouk Hoefnagel029: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:22,174e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ThêtaManouk Hoefnagel220: DB 8+voorwedstrijd 3[4]07:20,414e
ORCOrca/ThêtaManouk Hoefnagel112: DEj 8+B-finale [1]07:38,182e
ORCOrca/ThêtaManouk Hoefnagel112: DEj 8+voorwedstrijd 1[2]07:42,654e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMargje van der Lende005: Dames Achtvoorwedstrijd 1[3]07:16,703e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaHinke Oostveen102: DEj 8+B-finale [5]07:23,421e
ORCOrcaHinke Oostveen102: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]07:20,493e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Carlijn Haringsma125: DSA 2-A-finale [5]07:49,045e
ORCOrcaLiselotte Van der Togt127: DSA 4xA-finale [2]06:57,652e
ORCOrca 1Carlijn Haringsma125: DSA 2-voorwedstrijd 1[2]08:00,742e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning020: DO 2-A-finale [6]07:51,295e
ORCOrcaTessa Sturkenboom062: DB 1xA-finale [4]08:12,892e
ORCOrcaLiselotte Van der Togt023: DDev 4-A-finale [3]06:58,502e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning020: DO 2-voorwedstrijd 1[6]07:48,233e
ORCOrcaTessa Sturkenboom062: DB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:13,931e
ORCOrcaLiselotte Van der Togt023: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:18,511e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt049: WDev 4-A-finale [4]07:45,494e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning033: W 4-voorwedstrijd 1[1]07:36,004e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4-A-finale [3]03:39,901e
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4-C-finale [3]03:54,782e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4-halve-finale 1[3]03:39,791e
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4-kwart-finale 2[2]03:33,082e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4-kwart-finale 2[3]03:24,911e
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4-time-trial 03:31,648e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4-time-trial 03:19,641e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)A-finale [3]06:37,254e
ORCOrca/HonteMaud Kerstholt140: LDN 2xA-finale [1]07:58,985e
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)voorwedstrijd 1[3]06:38,831e
ORCOrca/HonteMaud Kerstholt140: LDN 2xvoorwedstrijd 2[4]08:03,553e
ORCOrcaMaud Kerstholt043: LDB 1xA-finale [5]08:36,654e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-A-finale [3]06:57,063e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-A-finale [2]06:51,681e
ORCOrcaMaud Kerstholt043: LDB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:42,092e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-voorwedstrijd 3[2]06:58,021e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:03,271e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+A-finale [6]06:52,951e
ORCOrcaMaud Kerstholt141: LDN 1xB-finale [4]08:53,611e
ORCOrcaMaud Kerstholt141: LDN 1xvoorwedstrijd 2[4]08:57,534e
ORCOrcaMaud Kerstholt053: LDB 1xB-finale [3]10:22,621e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-A-finale [7]08:26,706e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-A-finale [5]08:08,131e
ORCOrcaMaud Kerstholt053: LDB 1xvoorwedstrijd 2[4]10:41,185e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-voorwedstrijd 3[3]07:47,402e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-voorwedstrijd 3[4]07:40,121e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning130: DO 4-A-finale [3]07:07,793e
ORCOrcaLiselotte Van der Togt132: DN 4-A-finale [7]07:08,331e
ORCOrcaLiselotte Van der Togt132: DN 4-voorwedstrijd 2[3]07:29,773e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-A-finale [5]07:23,972e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-A-finale [4]07:21,621e
ORCOrcaMaud Kerstholt073: LDB 1xvoorwedstrijd 1[3]09:13,222e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:25,061e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:22,021e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4-A-finale [4]07:23,123e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4-A-finale [7]07:09,871e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4-halve-finale 2[7]07:08,271e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4-halve-finale 1[5]07:20,133e
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:58,422e
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:45,231e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMaud Kerstholt035: DN 1xA-finale [2]09:04,983e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+A-finale [5]06:59,626e
ORCOrcaJeroen Haesenbos109: N 2-voorwedstrijd 2[5]07:23,883e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+A-finale [6]06:49,104e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+voorwedstrijd 2[3]06:51,152e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos111: B 4+A-finale [4]06:45,981e
ORCOrcaJeroen Haesenbos111: B 4+voorwedstrijd 1[5]06:49,851e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+A-finale [3]06:51,193e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+voorwedstrijd 2[3]06:44,931e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+A-finale [3]07:11,893e
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+voorwedstrijd 1[4]06:56,082e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+A-finale [6]06:54,963e
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+voorwedstrijd 1[4]07:31,312e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-voorwedstrijd 1[5]06:46,144e
ORCOrcaNiek Schumacher006: Dev 4-voorwedstrijd 3[5]06:43,296e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNiek Schumacher006: Dev 4-time-trial 03:21,3512e
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-voorwedstrijd 1[3]06:42,373e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Niek Schumacher106: O 4-voorwedstrijd 2[7]06:52,964e
ORCOrcaNiek Schumacher002: SA 4-voorwedstrijd 2[5]07:30,254e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Niek Schumacher109: O 4-voorwedstrijd 2[4]06:53,032e
ORCOrcaNiek Schumacher004: Dev 4-voorwedstrijd 3[3]07:25,545e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+A-finale [7]06:28,643e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+B-finale [6]06:26,212e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+voorwedstrijd 2[4]06:21,373e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+A-finale [5]06:53,952e
ORCOrca/Phocas/SkøllOlivier Schoemaker007: Ej 8+B-finale [5]07:01,974e
ORCOrca/Phocas/SkøllOlivier Schoemaker007: Ej 8+voorwedstrijd 2[2]07:18,665e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker112: B 8+A-finale [6]06:35,675e
ORCOrcaOlivier Schoemaker010: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:43,405e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+A-finale [6]06:51,574e
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+voorwedstrijd 2[5]07:11,312e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+A-finale [5]07:14,035e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+voorwedstrijd 2[5]06:59,842e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+A-finale [4]06:32,664e
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+voorwedstrijd 3[2]06:25,032e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+C-finale [4]03:02,901e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+kwart-finale 2[3]03:05,082e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+time-trial 02:57,254e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker112: B 8+voorwedstrijd 3[4]06:23,275e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+A-finale 06:26,241e
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+voorwedstrijd 3[2]06:40,901e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[2]06:32,283e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaNiek Schumacher004: H 4e divisie 8+time-trial 27:37,56e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 1Niek Schumacher061: Ej 8+time-trial 19:31,06e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaMaarten van Keulen005: Ov4+voorwedstrijd 3[3]08:48,504e