Julien Rühl

226 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusThomas Mulder105: G 4+A-finale [4]06:28,222e
NERNereusThomas Mulder105: G 4+voorwedstrijd 4[6]06:33,051e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusThomas Mulder139: M 4+A-finale [4]06:21,542e
NERNereusThomas Mulder029: M 4+voorwedstrijd 1[1]06:35,584e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusThomas Mulder206: G 4+A-finale [4]06:31,702e
NERNereusThomas Mulder206: G 4+voorwedstrijd 2[3]06:38,652e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusThomas Mulder105: G 4+A-finale [6]06:26,361e
NERNereusThomas Mulder105: G 4+voorwedstrijd 1[4]06:34,871e
NERNereusThomas Mulder206: G 4+A-finale [3]06:26,822e
NERNereusThomas Mulder206: G 4+voorwedstrijd 3[2]06:42,481e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Koen van den Herik104: E 8+A-finale [5]06:04,504e
NERNereus 2Koen van den Herik104: E 8+voorwedstrijd 1[5]05:52,391e
NERNereus 1Thomas Mulder004: G 2-voorwedstrijd 2[6]07:21,504e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereusThomas Mulder050: G 4+A-finale [6]07:34,092e
NERNereusThomas Mulder050: G 4+voorwedstrijd 2[6]07:31,781e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Bob van den Hoogen251: G 4-voorwedstrijd 4[3]06:45,274e
NERNereus 2Bob van den Hoogen104: Dev 4-B-finale [1]06:42,856e
NERNereus 2Bob van den Hoogen104: Dev 4-voorwedstrijd 2[5]06:55,794e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus 2Tom Plusjë020: G 4+A-finale [3]06:58,672e
NERNereus 2Tom Plusjë020: G 4+voorwedstrijd 2[5]07:00,641e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/Naarden/RICJulien Rühl146: J18 8+heat [5]06:19,061e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 3Julien Rühl208: J18 1xherkansing 4[4]10:13,732e
WILWillem III 3Julien Rühl208: J18 1xvoorwedstrijd 6[6]08:25,492e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/Pampus/OrcaNiki Sprang162: N 2+voorwedstrijd 1[5]08:19,844e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Julien Rühl159: J18 1xheat 1[5]08:27,302e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIKViking/Willem III/TrompSam Langerak146: J18 8+heat [4]07:32,681e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 6Julien Rühl140: J18 1xvoorwedstrijd 8[5]09:03,893e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIMax Ponsen012: J18 8+time-trial 27:31,71e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/RIC/Skøll/HoopJoris Bruil146: J18 8+heat [6]06:19,032e
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil107: O 4+A-finale [2]06:34,573e
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil107: O 4+voorwedstrijd 1[6]06:47,563e
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil005: N 4+A-finale [7]06:49,366e
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil005: N 4+voorwedstrijd 3[4]06:38,002e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil047: M 4+A-finale [2]06:36,533e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil112: B 4+A-finale [4]07:14,441e
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil112: B 4+voorwedstrijd 2[6]07:18,231e
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil005: N 4+A-finale [4]07:14,654e
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil005: N 4+voorwedstrijd 3[5]06:48,171e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Koen van den Herik152: J16 4*heat 2[6]07:08,991e
WILWillem III 6Lex van den Herik039: J16 2xheat 2[7]07:11,991e
WILWillem III 3Julien Rühl090: Mix 2xheat [6]01:51,115e
WILWillem III 1Julien Rühl038: J16 1x Bheat 2[4]08:13,562e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 3Roel van Broekhuizen033: J16 4*A-finale [4]06:50,331e
WILWillem IIIRoel van Broekhuizen029: J18 4xA-finale [3]06:33,022e
WILWillem III 3Roel van Broekhuizen033: J16 4*voorwedstrijd 1[3]07:21,861e
WILWillem III 2Julien Rühl132: J16 1xvoorwedstrijd 3[3]08:32,405e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Roel van Broekhuizen014: J16 4*time-trial 28:30,192e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BREBreda/DDS/Willem III/SkøllLennart van Lierop010: J184*D-ronde 17:32,83e
BREBreda/DDS/Willem III/SkøllLennart van Lierop010: J184*C-ronde 02:28,13e
BREBreda/DDS/Willem III/SkøllLennart van Lierop010: J184*B-ronde 00:47,13e
BREBreda/DDS/Willem III/SkøllLennart van Lierop010: J184*A-ronde 08:44,43e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Ries Wieten152: J16 4*heat [2]07:21,833e
WILWillem III 3Julien Rühl038: J16 2xheat 2[3]07:35,283e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIINathan Bierman149: J16 8+heat [4]07:12,734e
WILWillem III 1Max Ponsen047: J16 4*B-finale [6]08:03,323e
WILWillem III 1Max Ponsen047: J16 4*voorwedstrijd 2[4]07:54,615e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Max Ponsen152: J16 4*heat [2]07:19,234e
WILWillem III 2Julien Rühl038: J16 2xheat 2[5]07:44,833e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Thomas de Vos141: J16 4*A-finale [3]07:55,524e
WILWillem III 3Thomas de Vos034: J16 2xheat 2[2]08:53,414e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Max Ponsen014: J16 4*time-trial 31:27,2511e

Heineken Roeivierkamp 2011

12 maart 2011 t/m 13 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Max Ponsen027: J164*D-ronde 18:11,59e
WILWillem III 2Max Ponsen027: J164*B-ronde 00:52,37e
WILWillem III 2Max Ponsen027: J164*A-ronde 08:50,27e