Marjolijn Hulsbos

251 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnnemieke Efdee121: DE 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[4]06:54,944e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/Skøll/NjordMarleen Mol128: DSA 8+ (NSK)A-finale [5]06:27,862e
SKOSkøllElsbeth Beeres129: DO 4-A-finale [3]06:58,802e
SKASkadi/Skøll/NjordMarleen Mol128: DSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[2]06:37,602e
SKOSkøllElsbeth Beeres018: DSA 4- (NSK)A-finale [2]06:46,142e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/SkøllMarleen Mol128: DSA 8+A-finale [4]06:32,582e
SKOSkøllElsbeth Beeres129: DO 4-A-finale [3]06:58,852e
SKASkadi/SkøllMarleen Mol128: DSA 8+voorwedstrijd 2[2]
SKOSkøllElsbeth Beeres129: DO 4-voorwedstrijd 1[4]07:01,172e
SKOSkøllElsbeth Beeres018: DSA 4-A-finale [4]06:43,593e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllElsbeth Beeres112: W 4-A-finale [4]07:32,243e
SKOSkøllElsbeth Beeres112: W 4-voorwedstrijd 2[1]07:21,622e
SKOSkøllElsbeth Beeres030: W 4-A-finale [1]07:25,275e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllElsbeth Beeres129: DO 4-A-finale [3]07:09,906e
SKOSkøllElsbeth Beeres018: DSA 4-A-finale [3]07:08,092e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllElsbeth Beeres202: DSA 4-kwart-finale 2[5]04:23,462e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Elsbeth Beeres207: DSA 2- (NK)B-finale [5]08:19,642e
SKOSkøll 1Elsbeth Beeres207: DSA 2- (NK)halve-finale 1[3]09:14,805e
SKOSkøll 1Elsbeth Beeres207: DSA 2- (NK)time-trial 08:17,528e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Jonneke Boere015: DSA 4-A-finale [2]08:04,482e
SKOSkøll 2Elsbeth Beeres026: DO 2-A-finale [3]08:31,632e
SKOSkøll 1Jonneke Boere015: DSA 4-voorwedstrijd 1[5]07:28,142e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll (NSK)Jonneke Boere128: DSA 8+ (NSK)A-finale [4]06:37,942e
SKOSkøllSanne Bruggink129: DO 4-A-finale [2]07:05,624e
SKOSkøll (NSK)Jonneke Boere128: DSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[2]06:51,571e
SKOSkøllSanne Bruggink018: DSA 4- (NSK)A-finale [3]06:51,632e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJonneke Boere129: W 8+A-finale [2]06:51,563e
SKOSkøllJonneke Boere129: W 8+voorwedstrijd 2[1]06:32,982e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJonneke Boere129: DSA 8+ (NK)A-finale [6]06:36,563e
SKOSkøllSanne Bruggink130: DO 4-A-finale [5]07:02,263e
SKOSkøllJonneke Boere129: DSA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[5]06:37,863e
SKOSkøllSanne Bruggink018: DSA 4- (NK)A-finale [4]07:08,605e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/ProteusJonneke Boere129: DSA 8+A-finale [3]07:03,055e
SKOSkøllSanne Bruggink130: DO 4-A-finale [2]06:59,101e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSanne Bruggink130: DO 4-A-finale [6]07:05,792e
SKOSkøll 1Jolien Verweij020: DO 2-A-finale [6]08:02,824e
SKOSkøll 1Jolien Verweij020: DO 2-voorwedstrijd 2[3]08:04,972e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos215: DO 2-A-finale [4]08:48,005e
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos025: DSA 2- (NK)B-finale [6]08:26,164e
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos215: DO 2-voorwedstrijd 1[4]07:58,381e
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos025: DSA 2- (NK)herkansing 2[6]09:13,405e
SKOSkøll 1Marjolijn Hulsbos025: DSA 2- (NK)voorwedstrijd 2[6]08:22,926e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllNoah Schuster133: DN 4-A-finale [4]06:58,771e
SKOSkøllAnnemiek de Haan171: DTal 8+heat 2[3]07:24,212e
SKOSkøllNoah Schuster133: DN 4-voorwedstrijd 1[5]07:21,311e
SKOSkøllNoah Schuster020: DDev 4-A-finale [7]07:10,335e
SKOSkøllNoah Schuster020: DDev 4-voorwedstrijd 1[5]07:15,783e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllNoah Schuster133: DN 4-A-finale [5]08:30,611e
SKOSkøllNoah Schuster133: DN 4-voorwedstrijd 1[4]08:24,331e
SKOSkøllNoah Schuster020: DDev 4-A-finale [2]08:09,406e
SKOSkøllNoah Schuster020: DDev 4-voorwedstrijd 2[6]07:53,803e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllNoah Schuster133: DN 4-A-finale [3]07:42,813e
SKOSkøllNoah Schuster020: DDev 4-B-finale [3]07:43,713e
SKOSkøllNoah Schuster020: DDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:25,215e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllNoah Schuster020: DDev 4-B-finale [6]07:10,972e
SKOSkøllNoah Schuster020: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:14,825e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OrcaMarjolijn Hulsbos020: DDev 4-B-finale [1]07:22,403e
SKOSkøll/OrcaMarjolijn Hulsbos020: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:31,513e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OrcaMarloes van der Pol038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)A-finale [3]07:09,953e
SKOSkøll/OrcaMarloes van der Pol038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)voorwedstrijd 3[3]07:16,172e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJanneke Loomans133: DN 4-A-finale [5]07:29,504e
SKOSkøllJanneke Loomans129: DSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[7]06:59,486e
SKOSkøllJanneke Loomans133: DN 4-voorwedstrijd 2[3]07:25,871e
SKOSkøllFloortje Lauriks021: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:07,725e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFloortje Lauriks134: WFm 8+A-finale [6]07:00,382e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OrcaFloortje Lauriks021: DEj 8+A-finale [5]08:11,825e
SKOSkøll/OrcaFloortje Lauriks021: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]08:48,381e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFloortje Lauriks136: DB 8+A-finale [4]07:11,261e
SKOSkøllFloortje Lauriks136: DB 8+voorwedstrijd 1[5]07:15,141e
SKOSkøllFloortje Lauriks031: DEj 8+A-finale [5]08:04,704e
SKOSkøllFloortje Lauriks031: DEj 8+voorwedstrijd 1[5]07:43,931e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFloortje Lauriks138: DB 8+A-finale [6]07:04,874e
SKOSkøllFloortje Lauriks138: DB 8+voorwedstrijd 2[5]06:56,492e
SKOSkøllFloortje Lauriks021: DEj 8+A-finale [4]07:05,335e
SKOSkøllFloortje Lauriks021: DEj 8+voorwedstrijd 1[3]07:02,301e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFloortje Lauriks138: DB 8+A-finale 06:57,374e
SKOSkøllFloortje Lauriks138: DB 8+voorwedstrijd 106:53,102e
SKOSkøllFloortje Lauriks021: DEj 8+A-finale 06:42,803e
SKOSkøllFloortje Lauriks021: DEj 8+voorwedstrijd 206:51,171e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFloortje Lauriks133: DB 8+voorwedstrijd 1[4]07:16,545e
SKOSkøllFloortje Lauriks026: DEj 8+A-finale [4]07:22,642e
SKOSkøllFloortje Lauriks026: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:16,511e

128e Varsity

10 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/PhocasAnnet Schijff004: Dames AchtA-finale [1]07:16,254e
SKOSkøll/PhocasAnnet Schijff004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[3]07:18,852e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 maart 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFloortje Lauriks010: D 4e divisie 8+time-trial 29:43,7911e

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 februari 2011 t/m 27 februari 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllFloortje Lauriks024: DEj 8+time-trial 19:33,974e