Maxime Veenhoven

117 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Maud Joosstens136: DB 8+voorwedstrijd 1[3]09:08,826e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll (P6)Adinda Pijpers051: LWDev 2xA-finale [5]09:12,884e
SKOSkøll (P6)Adinda Pijpers051: LWDev 2xvoorwedstrijd 3[2]08:30,142e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAdinda Pijpers139: LDGb 2xA-finale [1]07:41,846e
SKOSkøllAdinda Pijpers139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[2]07:39,633e
SKOSkøllAdinda Pijpers034: LDDev 2xA-finale [6]07:33,884e
SKOSkøllAdinda Pijpers034: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[2]07:38,232e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAdinda Pijpers034: LDDev 2xC-finale [1]03:45,253e
SKOSkøllAdinda Pijpers034: LDDev 2xtime-trial 03:45,988e
SKOSkøllAdinda Pijpers139: LDGb 2xA-finale [3]07:48,084e
SKOSkøllAdinda Pijpers139: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[2]07:46,911e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAdinda Pijpers139: LDGb 2xA-finale [5]08:03,765e
SKOSkøllAdinda Pijpers034: LDDev 2xA-finale [2]07:56,466e
SKOSkøllAdinda Pijpers034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]08:02,413e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Adinda Pijpers139: LDGb 2xA-finale [7]08:11,465e
SKOSkøll 1Adinda Pijpers139: LDGb 2xvoorwedstrijd 2[6]07:59,613e
SKOSkøllAdinda Pijpers034: LDDev 2xA-finale [4]08:47,545e
SKOSkøllAdinda Pijpers034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[4]08:13,313e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAdinda Pijpers230: LDGb 2xvoorwedstrijd 1[5]08:05,352e
SKOSkøllAdinda Pijpers116: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[6]08:45,524e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OrcaPam Scheer120: DE 4xA-finale [1]06:58,436e
SKOSkøll/OrcaPam Scheer120: DE 4xvoorwedstrijd 1[2]07:00,413e
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn021: DDev 2xA-finale [1]07:44,546e
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn021: DDev 2xvoorwedstrijd 2[4]07:54,053e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllPam Scheer052: WDev 2xA-finale [2]07:36,404e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Anne-Sophie Romijn021: DDev 2xB-finale [2]03:49,732e
SKOSkøll 1Anne-Sophie Romijn021: DDev 2xhalve-finale 1[2]03:43,462e
SKOSkøll 1Anne-Sophie Romijn021: DDev 2xtime-trial 03:40,734e
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn128: DB 1xA-finale [3]08:34,643e
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn128: DB 1xvoorwedstrijd 2[1]08:38,821e
SKOSkøllPam Scheer150: LDE 1xvoorwedstrijd 2[3]08:20,394e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn125: DB 1xA-finale [2]08:19,594e
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn125: DB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:03,192e
SKOSkøll 2Pam Scheer124: DG 2xvoorwedstrijd 2[1]07:34,094e
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn021: DDev 2xA-finale [3]07:32,595e
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn021: DDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:40,531e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn127: DG 2xvoorwedstrijd 3[6]07:39,873e
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn021: DDev 2xB-finale [6]07:56,501e
SKOSkøllAnne-Sophie Romijn021: DDev 2xvoorwedstrijd 2[5]07:41,664e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Pam Scheer130: LDB 1xA-finale [3]09:27,901e
SKOSkøll 1Pam Scheer130: LDB 1xvoorwedstrijd 2[6]09:38,321e
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn025: LDG 1xA-finale [5]10:10,692e
SKOSkøll 1Pam Scheer025: LDG 1xvoorwedstrijd 2[4]09:26,992e
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn025: LDG 1xvoorwedstrijd 2[6]09:21,101e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Pam Scheer248: LDB 1xA-finale [1]08:26,943e
SKOSkøll 1Pam Scheer248: LDB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:38,422e
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn248: LDB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:31,503e
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn119: DDev 2xA-finale [5]07:50,794e
SKOSkøll 2Anne-Sophie Romijn119: DDev 2xvoorwedstrijd 3[2]07:46,721e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+voorwedstrijd 2[6]06:54,825e
ARGArgo 3Youri Ellenbroek006: N 4+voorwedstrijd 1[2]06:51,894e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+B-finale [1]06:57,994e
ARGArgo/GyasJoost Geerlings111: B 4+B-finale [4]06:52,722e
ARGArgo/GyasJoost Geerlings111: B 4+voorwedstrijd 2[4]06:57,204e
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+voorwedstrijd 1[1]07:12,666e
ARGArgo 2Youri Ellenbroek006: N 4+voorwedstrijd 3[5]07:10,215e
ARGArgo/GyasJoost Geerlings006: N 4+voorwedstrijd 3[3]06:55,884e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgo 1Youri Ellenbroek006: N 4+time-trial 07:10,6315e
ARGArgo/GyasJoost Geerlings006: N 4+time-trial 07:07,0513e
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+B-finale [3]07:31,144e
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:06,793e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoMaarten Klaverdijk112: B 8+B-finale [4]06:23,653e
ARGArgoMaarten Klaverdijk112: B 8+voorwedstrijd 2[1]06:16,644e
ARGArgo/SkøllMaarten Klaverdijk008: Ej 8+voorwedstrijd 3[5]06:20,335e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoLuuk Achterberg112: B 8+B-finale [4]06:44,633e
ARGArgoLuuk Achterberg112: B 8+voorwedstrijd 3[5]06:32,033e
ARGArgoJoost Geerlings008: Ej 8+voorwedstrijd 3[7]06:27,445e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoJoost Geerlings252: Ej 8+herkansing [7]07:31,235e
ARGArgoJoost Geerlings252: Ej 8+time-trial 06:30,6014e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARGArgoJoost Geerlings002: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[1]06:26,194e