Steffen de Vries

801 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/AegirPelle Laken122: LHB 2xA-finale [2]06:58,912e
ORCOrcaJonna Mourik137: LDE 4xA-finale [5]07:08,356e
ORCOrca/TritonStijn Kanters120: LHG 2xA-finale [8]06:55,542e
ORCOrcaTosca Kettler353: LDE 1x NSKA-finale [6]08:14,492e
ORCOrcaJonna Mourik138: LDG 2xA-finale [7]07:52,354e
ORCOrcaTosca Kettler353: LDE 1x NSKvoorwedstrijd 2[7]09:38,261e
ORCOrcaJonna Mourik032: LDG 4xA-finale [3]07:12,333e
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xA-finale [5]07:28,351e
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xA-finale [8]07:32,986e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xA-finale [5]07:35,633e
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[7]07:40,651e
ORCOrca 3Pelle Laken013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[2]08:14,977e
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xvoorwedstrijd 1[2]07:41,893e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[7]07:45,861e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek101: HE 1xA-finale [2]06:56,731e
ORCOrcaJonna Mourik182: DE 2xA-finale [5]07:31,384e
ORCOrca 1Pelle Laken121: LHB 1xB-finale [7]07:46,035e
SKOSkøllSanne Bruggink127: DE 4xA-finale [3]06:42,665e
ORCOrcaJonna Mourik182: DE 2xvoorwedstrijd 1[7]07:34,341e
ORCOrca 1Pelle Laken121: LHB 1xvoorwedstrijd 3[5]07:46,243e
SKOSkøllSanne Bruggink127: DE 4xvoorwedstrijd 2[6]06:35,313e
SKOSkøllSanne Bruggink065: DE 4xA-finale [7]06:47,653e
ORCOrca/TritonVincent Goris011: LHE 2xA-finale [4]06:43,262e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xA-finale [4]07:30,072e
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xA-finale [5]07:32,561e
SKOSkøll/OrcaDaan Klomp001: HE 2xA-finale [3]06:40,604e
SKOSkøll/ThêtaLennart van Lierop001: HE 2xA-finale [4]06:26,111e
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xA-finale [4]07:42,637e
ORCOrca/TritonVincent Goris011: LHE 2xlotingsrace [3]06:47,322e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:40,991e
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:36,341e
SKOSkøll/OrcaDaan Klomp001: HE 2xlotingsrace [5]06:37,083e
SKOSkøll/ThêtaLennart van Lierop001: HE 2xlotingsrace [8]06:30,171e
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:23,451e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/Skøll/ThêtaLennart van Lierop103: HE 4xA-finale [5]05:51,741e
SKOSkøllSanne Bruggink127: DE 4xA-finale [5]06:40,682e
ORCOrcaJonna Mourik137: LDE 4xA-finale [5]07:01,532e
ORCOrcaPelle Laken122: LHB 2xA-finale [5]06:59,183e
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xA-finale [3]07:39,935e
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xA-finale [4]08:12,312e
ORCOrcaMargriet Lantink125: DE 1xA-finale [3]08:16,673e
ORCOrcaKai Mos121: LHB 1xA-finale [2]07:40,354e
ORCOrca 2Vincent Goris113: LHE 1xA-finale [6]07:18,582e
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek101: HE 1xA-finale [5]06:55,731e
ORCOrcaJonna Mourik137: LDE 4xtime-trial 06:16,865e
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xtime-trial 06:42,313e
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xtime-trial 07:16,982e
ORCOrcaMargriet Lantink125: DE 1xtime-trial 07:06,311e
ORCOrcaKai Mos121: LHB 1xtime-trial 06:49,534e
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xA-finale [2]07:27,143e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DE 2xA-finale [1]07:12,464e
ORCOrca/EurosMinke Holleboom020: DE 2xA-finale [3]07:09,402e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xA-finale [3]07:30,143e
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xA-finale [6]06:51,715e
ORCOrca/SkøllDaan Klomp001: HE 2xA-finale [2]06:29,383e
THEThêta/SkøllLennart van Lierop001: HE 2xA-finale [4]06:22,471e
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:31,382e
SKOSkøll 1Ashley Rijst020: DE 2xvoorwedstrijd 2[6]07:38,785e
ORCOrca/EurosMinke Holleboom020: DE 2xvoorwedstrijd 2[5]07:10,621e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DE 2xvoorwedstrijd 1[2]07:19,683e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xvoorwedstrijd 3[2]07:27,741e
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xvoorwedstrijd 3[5]06:46,552e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/ProteusJonna Mourik137: LDE 4xA-finale [7]08:04,362e
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xA-finale [6]08:31,114e
ORCOrcaNiels Kanters113: LHE 1xA-finale [5]08:09,035e
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xA-finale [8]07:42,844e
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xA-finale [2]08:42,541e
ORCOrcaPelle Laken122: LHB 2xA-finale [4]07:28,402e
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xvoorwedstrijd 1[4]08:50,971e
ORCOrca 2Pelle Laken121: LHB 1xvoorwedstrijd 2[8]09:29,897e
ORCOrca/ProteusTosca Kettler020: DE 2xA-finale [4]08:15,152e
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xA-finale [5]08:08,271e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xA-finale [4]07:35,392e
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xB-finale [5]07:04,602e
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xvoorwedstrijd 1[4]07:42,291e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xvoorwedstrijd 2[3]07:47,131e
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:10,385e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xA-finale [4]08:28,701e
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xB-finale [3]07:36,602e
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xA-finale [4]08:02,251e
ORCOrcaNiels Kanters013: LHG 1xB-finale [4]08:01,461e
ORCOrcaNiels Kanters013: LHG 1xvoorwedstrijd 3[1]08:28,452e
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xtime-trial 06:09,571e
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xtime-trial 05:36,746e
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xtime-trial 05:59,811e
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xA-finale [2]07:37,421e
ORCOrcaPelle Laken120: LHG 2xA-finale [1]07:36,924e
ORCOrca 1Niels Kanters121: LHB 1xA-finale [3]08:46,141e
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xA-finale [3]08:34,671e
ORCOrcaPelle Laken120: LHG 2xvoorwedstrijd 1[3]07:41,762e
ORCOrca 2Kai Mos121: LHB 1xtime-trial 06:25,7212e
ORCOrca 1Niels Kanters121: LHB 1xtime-trial 06:08,402e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+A-finale [6]06:16,884e
ORCOrca 1Niels Kanters210: LHB 1xA-finale [2]08:15,302e
ORCOrca 1Wia Ruiter222: DG 2xA-finale [2]08:03,651e
SKOSkøllJonneke Boere009: DE 2-C-finale [3]08:11,361e
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2-B-finale [4]07:19,965e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1xA-finale [2]07:23,132e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1xA-finale [1]07:20,471e
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1xB-finale [6]07:42,874e
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xA-finale [6]07:45,606e
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1xB-finale [1]07:38,141e
ORCOrcaNiels Kanters008: LHSB 1xC-finale [5]08:42,896e
SKOSkøll 1Sanne Bruggink011: DE 1xA-finale [5]08:38,126e
ORCOrca 1Margriet Lantink011: DE 1xB-finale [4]08:46,056e
SKOSkøll 2Ashley Rijst011: DE 1xC-finale [2]08:51,315e
SKOSkøllNika Vos012: DSB 1xC-finale [4]08:35,212e
ORCOrcaTosca Kettler013: LDE 1xB-finale [5]08:54,492e
ORCOrca 1Niels Kanters210: LHB 1xvoorwedstrijd 3[3]08:10,851e
ORCOrcaPelle Laken214: LHG 2xvoorwedstrijd 2[4]07:29,554e
ORCOrca 1Wia Ruiter222: DG 2xvoorwedstrijd 2[4]08:06,671e
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2-halve-finale 1[2]07:19,135e
ORCOrca 1Wia Ruiter113: DDev 2xA-finale [2]08:06,441e
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xhalve-finale 2[4]08:01,463e
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1xhalve-finale 1[4]07:56,014e
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1xhalve-finale 2[6]08:02,746e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1xhalve-finale 2[1]07:32,111e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1xhalve-finale 1[1]07:34,491e
SKOSkøll 1Sanne Bruggink011: DE 1xhalve-finale 2[1]08:30,133e
ORCOrca 1Margriet Lantink011: DE 1xhalve-finale 1[5]08:48,705e
ORCOrcaTosca Kettler013: LDE 1xhalve-finale 2[5]09:16,506e
ORCOrca 1Wia Ruiter113: DDev 2xvoorwedstrijd 3[3]08:32,221e
SKOSkøllJonneke Boere009: DE 2-herkansing 1[2]08:18,184e
ORCOrcaNiels Kanters008: LHSB 1xkwart-finale 4[6]08:21,845e
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xkwart-finale 4[3]08:00,372e
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1xkwart-finale 3[3]08:02,472e
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1xkwart-finale 4[2]08:00,473e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1xkwart-finale 4[4]07:51,931e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1xkwart-finale 3[3]07:51,151e
ORCOrcaTosca Kettler013: LDE 1xkwart-finale 1[3]08:41,302e
SKOSkøll 2Ashley Rijst011: DE 1xkwart-finale 4[1]08:29,244e
SKOSkøll 1Sanne Bruggink011: DE 1xkwart-finale 4[2]08:15,983e
SKOSkøllNika Vos012: DSB 1xkwart-finale 3[5]08:17,944e
ORCOrca 1Margriet Lantink011: DE 1xkwart-finale 2[3]08:08,712e
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2-herkansing 1[4]07:00,771e
SKOSkøllJonneke Boere009: DE 2-time-trial 07:25,8411e
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2-time-trial 06:32,409e
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1xtime-trial 07:04,5212e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1xtime-trial 06:55,585e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1xtime-trial 06:53,433e
ORCOrcaNiels Kanters008: LHSB 1xtime-trial 07:35,7021e
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xtime-trial 07:06,614e
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1xtime-trial 07:05,153e
SKOSkøll 2Ashley Rijst011: DE 1xtime-trial 08:06,1920e
SKOSkøll 1Sanne Bruggink011: DE 1xtime-trial 07:50,9112e
SKOSkøllNika Vos012: DSB 1xtime-trial 07:50,7911e
ORCOrca 1Margriet Lantink011: DE 1xtime-trial 07:45,177e
ORCOrcaTosca Kettler013: LDE 1xtime-trial 08:03,279e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierA-finale [6]10:07,822e
SKOSkøll 2Wibout Rustenburg010: HE 2+A-finale [2]08:32,411e
SKOSkøllDavid Kampman011: HE 1xA-finale [2]08:46,113e
ORCOrca 1Daan Klomp011: HE 1xA-finale [3]08:34,092e
SKOSkøll 1Sanne Bruggink013: DE 1xA-finale [1]10:16,322e
ORCOrca 1Daan Klomp011: HE 1xvoorwedstrijd 3[2]08:52,161e
SKOSkøllDavid Kampman011: HE 1xvoorwedstrijd 2[4]08:47,361e
SKOSkøllElsbeth Beeres002: Dames Viervoorwedstrijd 2[6]08:10,362e
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude Viervoorwedstrijd 1[4]07:10,972e
SKOSkøll 1Sanne Bruggink013: DE 1xvoorwedstrijd 2[4]08:54,551e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca/SkøllAshley Rijst127: DE 4xA-finale [3]07:54,315e
SKOSkøll 2Ashley Rijst132: DG 2xA-finale [7]08:35,261e
ORCOrca 1Danielle Bruel133: DB 1xA-finale [5]09:46,012e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma133: DB 1xA-finale [4]09:33,311e
ORCOrcaMargriet Lantink125: DE 1xA-finale [5]09:04,802e
ORCOrca (NSK)Henk Jan Schuijt101: HE 1xA-finale [3]08:09,674e
SKOSkøll 2Ashley Rijst132: DG 2xvoorwedstrijd 2[6]08:03,671e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma133: DB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:44,572e
ORCOrca 1Danielle Bruel133: DB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:40,711e
ORCOrcaJoan Lintmeijer153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[6]09:00,525e
ORCOrca (NSK)Vincent Goris113: LHE 1xA-finale [7]07:20,661e
AEGAegir/SkøllAshley Rijst025: DG 4xA-finale [6]07:16,161e
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-A-finale [5]08:25,654e
SKOSkøllMichiel Moerman052: HG 2xA-finale [1]07:16,122e
SKOSkøll 2Ashley Rijst020: DE 2xA-finale [2]08:05,443e
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-voorwedstrijd 1[5]08:00,311e
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-voorwedstrijd 3[5]07:56,076e
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-voorwedstrijd 2[6]07:12,383e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTosca Kettler137: BLW 1xA-finale [4]08:58,071e
SKOSkøllLennart van Lierop130: M 4xA-finale [1]06:13,921e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1xB-finale [1]08:20,673e
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg110: BM 2xA-finale [4]07:19,223e
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+A-finale [2]07:40,513e
ORCOrcaMargriet Lantink119: W 1xC-finale [4]09:13,821e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1xhalve-finale A/B 1[1]09:09,496e
ORCOrcaTosca Kettler137: BLW 1xtime-trial 08:44,171e
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg110: BM 2xtime-trial 06:46,653e
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+time-trial 06:37,543e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1xherkansing [2]08:40,622e
ORCOrcaMargriet Lantink119: W 1xherkansing 2[5]09:23,414e
ORCOrcaVincent Goris035: LM 1xA-finale [1]08:27,863e
SKOSkøll (P2)Michiel Moerman054: MDev 2xA-finale [2]07:24,222e
SKOSkøllAshley Rijst024: W 2xA-finale [3]08:22,193e
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg019: BLM 2xA-finale [5]07:16,591e
SKOSkøllLennart van Lierop010: M 4xA-finale [1]06:22,731e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1xvoorwedstrijd 3[4]08:02,134e
ORCOrcaMargriet Lantink119: W 1xvoorwedstrijd 2[5]09:00,205e
ORCOrcaVincent Goris035: LM 1xvoorwedstrijd 3[4]08:16,651e
SKOSkøll (P2)Michiel Moerman054: MDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:15,961e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/Willem IIIAshley Rijst127: DE 4xA-finale [1]06:45,973e
SKOSkøllAshley Rijst132: DG 2xA-finale [3]07:14,901e
ORCOrcaCarlijn Haringsma133: DB 1xA-finale [4]08:26,644e
ORCOrca 1Margriet Lantink125: DE 1xA-finale [5]07:59,936e
ORCOrcaMyrna Brandt129: DG 4-A-finale [1]06:58,884e
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xA-finale [5]07:54,854e
ORCOrcaVincent Goris113: LHE 1xA-finale [6]07:10,121e
SKOSkøll 2Joris Moerman106: HGb 4-A-finale [3]06:11,781e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xA-finale [1]07:09,634e
SKOSkøllAshley Rijst132: DG 2xvoorwedstrijd 2[6]07:15,311e
ORCOrcaCarlijn Haringsma133: DB 1xvoorwedstrijd 2[6]08:28,501e
ORCOrca 1Margriet Lantink125: DE 1xvoorwedstrijd 1[3]07:56,912e
ORCOrcaMyrna Brandt129: DG 4-voorwedstrijd 2[4]07:00,633e
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[6]08:00,152e
SKOSkøll 2Joris Moerman106: HGb 4-voorwedstrijd 2[3]06:16,111e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xvoorwedstrijd 2[2]07:07,222e
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xB-finale [2]06:41,451e
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-A-finale [2]07:16,284e
ORCOrca 1Daan Klomp004: HG 2-A-finale [4]06:46,841e
ORCOrca 3Carlijn Haringsma022: DG 1xA-finale [6]08:19,706e
ORCOrca 2Danielle Bruel022: DG 1xA-finale [1]08:09,385e
ORCOrca 1Margriet Lantink022: DG 1xA-finale [4]07:47,121e
SKOSkøllAshley Rijst020: DE 2xA-finale [4]07:17,633e
ORCOrca 3Vincent Goris013: LHG 1xA-finale [2]07:11,201e
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg001: HE 2xA-finale [1]06:25,964e
ORCOrca 1Joan Lintmeijer031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[3]08:54,846e
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[5]06:44,074e
ORCOrca 1Daan Klomp004: HG 2-voorwedstrijd 2[5]07:10,441e
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-voorwedstrijd 1[5]07:08,641e
ORCOrca 2Danielle Bruel022: DG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:23,593e
ORCOrca 1Margriet Lantink022: DG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:05,521e
ORCOrca 3Carlijn Haringsma022: DG 1xvoorwedstrijd 1[2]08:22,753e
ORCOrca 3Vincent Goris013: LHG 1xvoorwedstrijd 2[5]07:27,951e
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg001: HE 2xvoorwedstrijd 1[6]06:35,233e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xB-finale [2]03:24,601e
ORCOrca 1Carlijn Haringsma022: DG 1xA-finale [2]08:30,713e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek001: HE 2xA-finale [1]06:48,263e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop001: HE 2xA-finale [3]06:44,862e
ORCOrcaVincent Goris013: LHG 1xA-finale [3]07:22,652e
ORCOrca 2Myrna Brandt023: DG 2-A-finale [4]08:06,904e
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-A-finale [2]07:53,591e
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-A-finale [4]07:33,454e
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-A-finale [2]07:11,862e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HG 1xA-finale [2]07:33,373e
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xhalve-finale 2[3]03:20,222e
ORCOrca 1Carlijn Haringsma022: DG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:33,361e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop001: HE 2xvoorwedstrijd 2[4]06:40,181e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek001: HE 2xvoorwedstrijd 1[3]06:39,742e
ORCOrcaVincent Goris013: LHG 1xtime-trial 05:24,251e
ORCOrca 2Myrna Brandt023: DG 2-time-trial 05:50,314e
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-time-trial 05:42,711e
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-time-trial 05:13,333e
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-time-trial 05:09,392e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HG 1xtime-trial 05:25,092e
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xtime-trial 03:16,823e
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xA-finale [3]08:19,361e
ORCOrcaMyrna Brandt129: DG 4-A-finale [3]07:08,983e
ORCOrca 1Joan Lintmeijer140: LDB 1xA-finale [4]08:54,561e
SKOSkøll 1Michiel Moerman108: HG 2xA-finale [2]06:49,823e
SKOSkøll 2Olav Molenaar108: HG 2xA-finale [3]06:38,651e
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xA-finale [4]07:17,413e
ORCOrcaVincent Goris113: LHE 1xA-finale [3]07:11,971e
ORCOrcaErin Smeijsters102: HE 2-A-finale [3]07:14,792e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xA-finale [1]07:16,631e
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[3]08:22,801e
ORCOrcaCarlijn Haringsma133: DB 1xvoorwedstrijd 3[3]08:27,772e
ORCOrcaMyrna Brandt129: DG 4-voorwedstrijd 1[3]07:11,941e
ORCOrca 1Joan Lintmeijer140: LDB 1xvoorwedstrijd 1[4]09:05,242e
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xvoorwedstrijd 2[1]07:23,682e
ORCOrcaVincent Goris113: LHE 1xvoorwedstrijd 1[4]07:20,731e
ORCOrca 2Daan Klomp101: HE 1xvoorwedstrijd 2[1]07:26,573e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xvoorwedstrijd 1[2]07:24,772e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: HE 8+A-finale [2]06:24,696e
ORCOrcaLisanne van der Lelij128: DE 8+A-finale [1]07:21,324e
SKOSkøllMichiel Moerman110: HB 2xA-finale [8]07:00,941e
SKOSkøllMichiel Moerman108: HG 2xA-finale [1]07:01,085e
ORCOrcaMargriet Lantink125: DE 1xA-finale [3]08:11,025e
SKOSkøllNika Vos133: DB 1xA-finale [7]08:13,011e
ORCOrcaMyrna Brandt129: DG 4-A-finale [2]07:40,444e
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xA-finale [3]07:25,741e
ORCOrca 1Joan Lintmeijer140: LDB 1xA-finale [2]09:12,834e
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+A-finale [6]07:01,932e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt101: HE 1xA-finale [4]07:43,668e
SKOSkøll 1Job Huigsloot101: HE 1xA-finale [7]07:31,225e
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+voorwedstrijd 2[5]06:56,432e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt003: HG 1xA-finale [3]07:43,173e
SKOSkøllJob Huigsloot003: HG 1xA-finale [4]07:36,152e
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-A-finale [5]07:57,782e
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xA-finale [5]07:06,163e
ORCOrca 1Timon de Boer004: HG 2-A-finale [3]07:25,952e
ORCOrcaMargriet Lantink022: DG 1xA-finale [5]08:04,251e
ORCOrca 2Vincent Goris003: HG 1xvoorwedstrijd 2[7]07:34,793e
SKOSkøllJob Huigsloot003: HG 1xvoorwedstrijd 2[1]07:31,511e
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt003: HG 1xvoorwedstrijd 1[4]07:36,451e
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-voorwedstrijd 2[4]08:12,591e
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[2]06:57,631e
ORCOrca 1Timon de Boer004: HG 2-voorwedstrijd 2[3]07:30,112e
ORCOrcaMargriet Lantink022: DG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:16,411e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll/OrcaCarlijn Haringsma127: DE 4xA-finale [5]07:14,542e
ORCOrca/VikingDaan Klomp103: HE 4xA-finale [5]06:22,993e
SKOSkøllMaarten Klop108: HG 2xA-finale [2]07:11,135e
ORCOrcaVincent Goris108: HG 2xA-finale [4]07:00,503e
ORCOrcaMargriet Lantink125: DE 1xA-finale [4]08:11,262e
SKOSkøll 2Lia Witteveen133: DB 1xA-finale [4]08:27,121e
ORCOrcaCarlijn Haringsma133: DB 1xB-finale [5]08:43,831e
ORCOrcaMyrna Brandt129: DG 4-A-finale [2]07:28,322e
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xA-finale [3]08:22,071e
ORCOrca 1Joan Lintmeijer140: LDB 1xA-finale [2]09:11,783e
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xA-finale [3]07:52,595e
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+A-finale [1]07:02,243e
ORCOrcaMargriet Lantink125: DE 1xvoorwedstrijd 1[2]08:20,891e
ORCOrcaCarlijn Haringsma133: DB 1xvoorwedstrijd 3[1]08:39,533e
SKOSkøll 2Lia Witteveen133: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:29,091e
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xvoorwedstrijd 2[3]08:33,121e
ORCOrca 1Joan Lintmeijer140: LDB 1xvoorwedstrijd 1[3]09:04,472e
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+voorwedstrijd 2[3]07:01,873e
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xvoorwedstrijd 2[3]
ORCOrca 1Vincent Goris003: HG 1xA-finale [4]08:24,593e
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt003: HG 1xA-finale [7]08:11,201e
ORCOrca 1Myrna Brandt023: DG 2-A-finale [3]08:54,165e
ORCOrca 2Lisanne van der Lelij023: DG 2-A-finale [4]08:35,832e
SKOSkøll/ProteusOlav Molenaar004: HG 2-A-finale [6]07:26,251e
SKOSkøllMaarten Klop008: HDev 2xA-finale [8]07:26,662e
SKOSkøll 1Ashley Rijst022: DG 1xA-finale [5]08:43,244e
ORCOrca 1Margriet Lantink022: DG 1xA-finale [6]08:38,633e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma022: DG 1xB-finale [3]09:20,956e
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+A-finale [5]07:04,772e
ORCOrca 1Vincent Goris003: HG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:04,512e
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt003: HG 1xvoorwedstrijd 1[2]08:04,301e
ORCOrca 1Myrna Brandt023: DG 2-voorwedstrijd 2[2]08:34,582e
ORCOrca 2Lisanne van der Lelij023: DG 2-voorwedstrijd 1[3]08:20,822e
SKOSkøll/ProteusOlav Molenaar004: HG 2-voorwedstrijd 2[3]07:30,321e
SKOSkøllMaarten Klop008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[2]07:12,141e
ORCOrca 2Carlijn Haringsma022: DG 1xvoorwedstrijd 2[2]08:58,837e
SKOSkøll 1Ashley Rijst022: DG 1xvoorwedstrijd 2[5]08:36,762e
ORCOrca 1Margriet Lantink022: DG 1xvoorwedstrijd 1[6]08:20,182e
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+voorwedstrijd 2[6]07:08,421e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+A-finale [6]05:34,171e
ORCOrcaJoan Lintmeijer227: LDB 1xA-finale [3]08:48,774e
SKOSkøllJonneke Boere222: DG 2xA-finale [2]07:34,615e
SKOSkøllMaarten Klop205: HG 2xA-finale [5]06:43,462e
ORCOrcaCarlijn Haringsma218: DB 1xA-finale [4]08:22,323e
SKOSkøll 2Lia Witteveen218: DB 1xA-finale [5]08:01,102e
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2-B-finale [2]06:42,634e
ORCOrcaLisanne van der Lelij009: DE 2-B-finale [2]07:48,936e
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1xB-finale [4]07:09,105e
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1xB-finale [3]07:08,654e
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1xB-finale [5]07:00,571e
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1xA-finale [6]07:11,924e
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xB-finale [2]07:11,872e
SKOSkøll 3 (SB)Nika Vos011: DE 1xC-finale [5]08:04,652e
ORCOrca 2Margriet Lantink011: DE 1xC-finale [2]07:58,971e
ORCOrca (SB) (p6)Tosca Kettler013: LDE 1xB-finale [1]08:07,003e
ORCOrcaJoan Lintmeijer227: LDB 1xvoorwedstrijd 1[5]09:06,972e
SKOSkøllJonneke Boere222: DG 2xvoorwedstrijd 2[3]07:43,662e
SKOSkøllMaarten Klop205: HG 2xvoorwedstrijd 2[5]07:04,251e
SKOSkøll 2Lia Witteveen218: DB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:34,601e
ORCOrcaCarlijn Haringsma218: DB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:36,592e
SKOSkøllMaarten Klop103: HDev 2xA-finale [3]07:21,412e
ORCOrcaLisanne van der Lelij009: DE 2-halve-finale 2[6]08:24,264e
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xhalve-finale 2[4]07:51,324e
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1xhalve-finale 1[5]07:43,263e
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1xhalve-finale 2[4]08:08,796e
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1xhalve-finale 2[5]07:56,905e
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1xhalve-finale 1[1]07:58,855e
ORCOrca (SB) (p6)Tosca Kettler013: LDE 1xhalve-finale 1[1]08:45,014e
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2-halve-finale 2[6]07:21,534e
SKOSkøllMaarten Klop103: HDev 2xvoorwedstrijd 2[2]07:32,721e
ORCOrcaLisanne van der Lelij009: DE 2-herkansing 2[5]08:48,073e
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xkwart-finale 3[3]08:04,421e
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1xkwart-finale 2[4]08:01,392e
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1xkwart-finale 4[3]07:55,193e
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1xkwart-finale 4[5]07:48,661e
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1xkwart-finale 3[2]07:49,552e
ORCOrca (SB) (p6)Tosca Kettler013: LDE 1xkwart-finale 1[5]09:14,103e
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2-herkansing 1[4]07:26,803e
SKOSkøll 1Lia Witteveen011: DE 1xkwart-finale 4[6]08:43,986e
ORCOrca 3Carlijn Haringsma011: DE 1xkwart-finale 3[6]08:44,806e
SKOSkøll 3 (SB)Nika Vos011: DE 1xkwart-finale 3[5]08:26,875e
SKOSkøll 2Ashley Rijst011: DE 1xkwart-finale 2[6]08:34,105e
ORCOrca 2Margriet Lantink011: DE 1xkwart-finale 2[5]08:13,444e
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2-time-trial 06:21,5010e
ORCOrcaLisanne van der Lelij009: DE 2-time-trial 07:25,5413e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HE 1xtime-trial 06:54,4126e
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1xtime-trial 06:40,1912e
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1xtime-trial 06:39,0011e
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1xtime-trial 06:34,585e
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xtime-trial 06:46,396e
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1xtime-trial 06:43,502e
ORCOrca 3Carlijn Haringsma011: DE 1xtime-trial 07:40,2222e
SKOSkøll 1Lia Witteveen011: DE 1xtime-trial 07:32,5320e
SKOSkøll 2Ashley Rijst011: DE 1xtime-trial 07:31,6218e
SKOSkøll 3 (SB)Nika Vos011: DE 1xtime-trial 07:28,6114e
ORCOrca 2Margriet Lantink011: DE 1xtime-trial 07:20,6410e
ORCOrca (SB) (p6)Tosca Kettler013: LDE 1xtime-trial 07:32,759e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierA-finale [2]10:08,203e
ORCOrcaLisanne van der Lelij002: Dames VierA-finale [1]07:10,304e
SKOSkøllDavid Kampman026: LHG 1xA-finale [3]07:40,883e
ORCOrcaVincent Goris026: LHG 1xA-finale [4]07:36,751e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt023: HG 1xA-finale [1]07:59,644e
SKOSkøllJob Huigsloot023: HG 1xA-finale [3]07:51,413e
SKOSkøllDavid Kampman026: LHG 1xvoorwedstrijd 2[4]07:59,651e
ORCOrcaVincent Goris026: LHG 1xvoorwedstrijd 1[3]07:56,111e
ORCOrcaHenk Jan Schuijt023: HG 1xvoorwedstrijd 1[4]08:05,313e
SKOSkøllJob Huigsloot023: HG 1xvoorwedstrijd 1[2]07:47,701e
ORCOrcaLisanne van der Lelij002: Dames Viervoorwedstrijd 1[3]07:26,263e
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude Viervoorwedstrijd 3[5]06:36,492e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrcaTom Monster002: Ej 8+B-finale [2]06:34,521e
ORCOrcaTom Monster002: Ej 8+voorwedstrijd 3[4]06:36,284e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop102: E 4xA-finale [4]06:04,073e
SKOSkøllDavid Kampman143: E 1xA-finale [5]07:22,865e
SKOSkøllLennart van Lierop104: G 4-A-finale [5]06:21,201e
SKOSkøllLennart van Lierop102: E 4xvoorwedstrijd 1[4]06:03,041e
SKOSkøllDavid Kampman143: E 1xvoorwedstrijd 1[4]07:22,392e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop002: E 4-A-finale [4]06:14,651e
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xA-finale [5]07:35,674e
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xvoorwedstrijd 3[5]07:44,742e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton/Orca/SkøllBen van Brussel127: LM 4xA-finale [5]06:04,764e
SKOSkøll/OrcaElsbeth Beeres109: W 2xA-finale [4]07:00,122e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek120: M 1xC-finale [5]06:56,053e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop120: M 1xD-finale [3]07:08,012e
SKOSkøllJob Huigsloot107: M 2-voorwedstrijd 1[2]06:53,325e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek120: M 1xherkansing 2[1]07:05,413e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop120: M 1xherkansing 1[2]07:19,054e
TRITriton/Orca/SkøllBen van Brussel041: LM 4xA-finale [1]06:05,235e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek120: M 1xvoorwedstrijd 3[1]06:57,873e
SKOSkøll 1Lennart van Lierop120: M 1xvoorwedstrijd 2[2]06:57,043e
TRITriton/Orca/SkøllBen van Brussel041: LM 4xvoorwedstrijd 1[2]06:01,643e
SKOSkøllJob Huigsloot028: M 2-voorwedstrijd 1[3]06:59,884e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: G 2-A-finale [4]06:56,173e
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: G 2-voorwedstrijd 3[2]06:59,262e
SKOSkøllJob Huigsloot101: E 2-A-finale [1]06:58,643e
SKOSkøllJob Huigsloot101: E 2-voorwedstrijd 1[3]07:02,402e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllDavid Kampman116: LB 1xA-finale [6]07:07,841e
SKOSkøll 2Elsbeth Beeres144: DE 1xA-finale [1]07:48,525e
SKOSkøllLennart van Lierop104: G 4-A-finale [6]05:58,182e
SKOSkøllDavid Kampman116: LB 1xvoorwedstrijd 2[1]06:53,211e
SKOSkøll 2Elsbeth Beeres144: DE 1xvoorwedstrijd 2[2]07:21,553e
SKOSkøll 2Pam Scheer124: DG 2xvoorwedstrijd 2[1]07:34,094e
SKOSkøllLennart van Lierop104: G 4-voorwedstrijd 3[5]06:02,941e
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xA-finale [3]07:22,884e
SKOSkøll 1Sanne Bruggink017: DG 1xA-finale [2]07:56,513e
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: G 2-A-finale [1]06:48,603e
SKOSkøllLennart van Lierop044: E 2xvoorwedstrijd 1[5]06:30,664e
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xvoorwedstrijd 2[3]07:46,301e
SKOSkøll 2Jonneke Boere017: DG 1xvoorwedstrijd 5[2]08:34,283e
SKOSkøll 1Sanne Bruggink017: DG 1xvoorwedstrijd 2[4]08:03,251e
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: G 2-voorwedstrijd 2[3]07:04,153e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Lennart van Lierop107: G 2xA-finale [4]06:39,152e
SKOSkøllGuillaume Krommenhoek147: E 1xA-finale [2]07:40,026e
SKOSkøllSanne Bruggink148: DE 1xA-finale [5]08:35,013e
SKOSkøllJonneke Boere128: DB 1xB-finale [5]09:02,283e
SKOSkøllLennart van Lierop102: E 2xA-finale [4]06:40,061e
SKOSkøll 1Pieter Taselaar107: G 2xvoorwedstrijd 3[6]06:39,785e
SKOSkøll 2Lennart van Lierop107: G 2xvoorwedstrijd 2[7]06:35,811e
SKOSkøllJonneke Boere128: DB 1xvoorwedstrijd 1[6]08:38,293e
SKOSkøllLennart van Lierop002: E 4-A-finale [8]06:02,022e
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xA-finale [3]07:23,994e
SKOSkøllGuillaume Krommenhoek001: G 1xA-finale [5]07:03,381e
SKOSkøllLennart van Lierop044: E 2xA-finale [5]06:23,971e
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xvoorwedstrijd 2[6]07:21,582e
SKOSkøllGuillaume Krommenhoek001: G 1xvoorwedstrijd 3[7]07:14,551e
SKOSkøll 2Jonneke Boere017: DG 1xvoorwedstrijd 4[4]08:34,613e
SKOSkøll 1Sanne Bruggink017: DG 1xvoorwedstrijd 1[6]08:21,802e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllDavid Kampman116: LB 1xA-finale [4]08:34,143e
SKOSkøllSanne Bruggink144: DE 1xA-finale [5]09:05,165e
SKOSkøllLennart van Lierop101: E 2-A-finale [4]07:37,042e
SKOSkøll/OrcaElsbeth Beeres124: DG 2xA-finale [3]08:03,391e
SKOSkøllDavid Kampman116: LB 1xvoorwedstrijd 3[7]08:22,091e
SKOSkøllSanne Bruggink144: DE 1xvoorwedstrijd 2[6]08:54,262e
SKOSkøllLennart van Lierop101: E 2-voorwedstrijd 2[4]07:23,891e
SKOSkøll/OrcaElsbeth Beeres124: DG 2xvoorwedstrijd 2[6]08:02,341e
SKOSkøllLennart van Lierop044: E 2xA-finale [5]07:36,684e
SKOSkøllJob Huigsloot001: G 1xA-finale [5]08:55,022e
SKOSkøllJob Huigsloot001: G 1xvoorwedstrijd 1[3]08:09,321e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllDavid Kampman244: LB 1xA-finale [3]07:28,222e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink246: DB 1xA-finale [6]07:58,531e
SKOSkøll/OkeanosJonneke Boere009: DE 2-A-finale [1]07:54,626e
SKOSkøllLennart van Lierop007: LE 1xA-finale [5]07:03,331e
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek003: E 1xA-finale [2]07:17,795e
SKOSkøll 2Job Huigsloot003: E 1xC-finale [3]07:21,253e
SKOSkoll 3 (SB)Elsbeth Beeres011: DE 1xA-finale [2]07:47,415e
SKOSkøllSanne Bruggink011: DE 1xC-finale [3]08:16,146e
SKOSkøllDavid Kampman244: LB 1xvoorwedstrijd 1[2]07:42,952e
SKOSkøll 2Sanne Bruggink246: DB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:14,071e
SKOSkøllPieter Taselaar242: B 1xvoorwedstrijd 2[6]07:52,925e
SKOSkøllLennart van Lierop007: LE 1xhalve-finale 1[5]07:11,621e
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek003: E 1xhalve-finale 2[6]07:06,773e
SKOSkoll 3 (SB)Elsbeth Beeres011: DE 1xhalve-finale 1[4]07:50,063e
SKOSkøll/OkeanosJonneke Boere009: DE 2-herkansing [6]07:49,222e
SKOSkøll 2 (SB)David Kampman007: LE 1xkwart-finale 1[2]07:35,365e
SKOSkøllLennart van Lierop007: LE 1xkwart-finale 1[4]07:22,781e
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek003: E 1xkwart-finale 3[4]07:19,441e
SKOSkøll 2Job Huigsloot003: E 1xkwart-finale 2[2]07:28,684e
SKOSkøllSanne Bruggink011: DE 1xkwart-finale 4[6]08:07,974e
SKOSkoll 3 (SB)Elsbeth Beeres011: DE 1xkwart-finale 2[5]07:55,962e
SKOSkøll/OkeanosJonneke Boere009: DE 2-time-trial 07:34,1410e
SKOSkøll 2 (SB)David Kampman007: LE 1xtime-trial 07:02,1716e
SKOSkøllLennart van Lierop007: LE 1xtime-trial 06:45,041e
SKOSkoll 3 (SB)Pieter Taselaar003: E 1xtime-trial 07:23,3728e
SKOSkøll 2Job Huigsloot003: E 1xtime-trial 06:56,8915e
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek003: E 1xtime-trial 06:46,233e
SKOSkøllSanne Bruggink011: DE 1xtime-trial 07:43,1720e
SKOSkoll 3 (SB)Elsbeth Beeres011: DE 1xtime-trial 07:34,0110e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllBjorn van den Ende030: SA 4-A-finale [4]06:30,652e
SKOSkøllBjorn van den Ende030: SA 4-voorwedstrijd 1[4]06:42,371e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop103: SA 4xA-finale [5]06:11,522e
SKOSkøll 1Steven Moerman110: N 1xA-finale [2]07:36,085e
SKOSkøll/AegirMenno van Blitterswijk101: SA 2-A-finale [3]06:40,071e
SKOSkøllLennart van Lierop102: SA 2xA-finale [1]06:34,193e
SKOSkøll 1Steven Moerman110: N 1xvoorwedstrijd 1[4]07:29,091e
SKOSkøll/AegirMenno van Blitterswijk101: SA 2-voorwedstrijd 2[3]06:48,741e
SKOSkøll 2Lennart van Lierop009: LSA 1xA-finale [5]07:05,161e
SKOSkøll 2Lennart van Lierop009: LSA 1xvoorwedstrijd 1[3]07:22,622e
SKOSkøllSteven Moerman001: SA 1xvoorwedstrijd 1[5]07:30,594e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xB-finale [2]07:29,974e
SKOSkøll 1Jim Hoffmann122: LN 4-A-finale [4]06:31,794e
SKOSkøll 2Stephan Grzelkowski122: LN 4-A-finale [5]06:27,883e
SKOSkøll 2Job Huigsloot176: O 1xA-finale [3]07:34,803e
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xvoorwedstrijd 3[6]07:33,423e
SKOSkøll 2Stephan Grzelkowski122: LN 4-voorwedstrijd 2[3]06:35,412e
SKOSkøll 1Jim Hoffmann122: LN 4-voorwedstrijd 1[5]06:35,671e
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4-A-finale [1]06:30,476e
SKOSkøll 2Stephan Grzelkowski015: LDev 4-B-finale [5]06:28,701e
SKOSkøllLennart van Lierop009: LSA 1xA-finale [4]07:11,223e
SKOSkøll 1Job Huigsloot004: O 2-A-finale [6]06:47,801e
TRITriton/Orca/GyasBaukje Zaaijer018: DSA 4-A-finale [5]06:39,671e
SKOSkøll 2Stephan Grzelkowski015: LDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:21,773e
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4-voorwedstrijd 1[3]06:28,682e
SKOSkøllSteven Moerman001: SA 1xvoorwedstrijd 2[3]07:40,264e
SKOSkøll 1Job Huigsloot004: O 2-voorwedstrijd 3[4]07:05,191e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4-C-finale [1]
SKOSkøllJan Leerink012: LO 2-A-finale [2]07:12,691e
SKOSkøllJob Huigsloot004: O 2-A-finale [1]07:09,091e
SKOSkøllJan Leerink012: LO 2-voorwedstrijd 2[4]07:10,161e
SKOSkøllSteven Moerman001: SA 1xvoorwedstrijd 2[3]07:38,373e
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4-time-trial 03:11,135e
SKOSkøllJob Huigsloot004: O 2-voorwedstrijd 2[3]07:00,431e
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xB-finale [1]07:43,661e
SKOSkøllJob Huigsloot101: SA 2-A-finale [3]06:51,092e
SKOSkøll 1Jim Hoffmann119: LN 4-A-finale [4]06:36,413e
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xvoorwedstrijd 1[3]07:44,112e
SKOSkøllJob Huigsloot101: SA 2-voorwedstrijd 2[3]06:56,311e
SKOSkøll 1Jim Hoffmann119: LN 4-voorwedstrijd 2[4]06:35,601e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop120: M 1xC-finale [1]07:52,302e
SKOSkøll 1Jim Hoffmann113: LM 4-voorwedstrijd 2[2]07:03,503e
SKOSkøll 2Stephan Grzelkowski113: LM 4-voorwedstrijd 1[1]06:53,704e
SKOSkøllJim Hoffmann049: LMDev 4-A-finale [5]07:06,065e
SKOSkøllLennart van Lierop120: M 1xherkansing 2[4]07:45,004e
SKOSkøll 2Job Huigsloot028: M 2-A-finale [2]07:09,264e
SKOSkøllLennart van Lierop120: M 1xvoorwedstrijd 2[6]07:59,025e
SKOSkøll 2Job Huigsloot028: M 2-voorwedstrijd 2[4]06:48,661e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xB-finale [6]07:36,343e
SKOSkøllJob Huigsloot101: SA 2-A-finale [1]06:50,373e
PHOPhocas/SkøllLennart van Lierop102: SA 2xA-finale [5]06:47,484e
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xvoorwedstrijd 3[2]07:35,932e
SKOSkøllJob Huigsloot101: SA 2-voorwedstrijd 2[2]06:55,663e
SKOSkøll 1Jim Hoffmann122: LN 4-voorwedstrijd 2[5]06:35,712e
SKOSkøllSteven Moerman054: O 1xA-finale [3]07:39,926e
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4-B-finale [1]06:29,141e
SKOSkøll 1Job Huigsloot004: O 2-A-finale [5]06:56,681e
SKOSkøllLennart van Lierop001: SA 1xvoorwedstrijd 2[5]07:23,164e
SKOSkøll 1Job Huigsloot004: O 2-voorwedstrijd 2[6]06:57,441e
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:31,463e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 2Steven Moerman110: N 1xB-finale [3]08:12,892e
SKOSkøllJob Huigsloot101: SA 2-A-finale [4]07:26,675e
TRITritonJoost van Rietbergen101: SA 2-A-finale [6]07:19,953e
SKOSkøll 2Jim Hoffmann122: LN 4-A-finale [3]07:00,074e
SKOSkøllJan Leerink113: LSA 2-A-finale [3]07:21,642e
SKOSkøll 2Steven Moerman110: N 1xvoorwedstrijd 4[2]08:00,763e
SKOSkøll 2Jim Hoffmann122: LN 4-voorwedstrijd 1[6]06:43,471e
SKOSkøll 2Jim Hoffmann015: LDev 4-A-finale [6]06:44,855e
SKOSkøllJan Leerink012: LO 2-A-finale [6]07:08,173e
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: O 2-A-finale [3]06:54,321e
SKOSkøll 1Michiel Moerman070: B 1xA-finale [4]07:43,326e
SKOSkøll 2Jim Hoffmann015: LDev 4-voorwedstrijd 1[5]06:38,602e
SKOSkøllJan Leerink012: LO 2-voorwedstrijd 2[4]07:08,613e
SKOSkøllSteven Moerman001: SA 1xvoorwedstrijd 1[6]07:45,805e
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: O 2-voorwedstrijd 2[3]07:08,731e
SKOSkøll 1Michiel Moerman070: B 1xvoorwedstrijd 1[7]07:35,901e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 1Max van Essen202: LSA 1xC-finale [7]
SKOSkøll 2Steven Moerman110: N 1xvoorwedstrijd 1[7]
TRITritonJoost van Rietbergen206: LSA 2-A-finale [5]07:25,772e
SKOSkøllLennart van Lierop202: LSA 1xA-finale [4]08:00,721e
SKOSkøllJob Huigsloot205: SA 2-B-finale [3]07:18,453e
ORCOrca 1Rosa Bas203: DSA 1xA-finale [7]08:23,424e
SKOSkøllJob Huigsloot205: SA 2-halve-finale 2[2]08:40,894e
SKOSkøllLennart van Lierop202: LSA 1xhalve-finale 1[4]08:42,591e
ORCOrca 1Rosa Bas203: DSA 1xhalve-finale 1[6]09:09,353e
SKOSkøllJob Huigsloot205: SA 2-kwart-finale 2[6]07:56,733e
TRITriton 1Max van Essen202: LSA 1xherkansing 1[7]09:38,696e
SKOSkøll 1Steven Moerman201: SA 1xE-finale [5]08:55,151e
SKOSkøll 1Jim Hoffmann253: LDev 4-time-trial 06:53,435e
TRITritonJoost van Rietbergen206: LSA 2-time-trial 07:23,323e
SKOSkøllJob Huigsloot205: SA 2-time-trial 07:18,8110e
TRITriton 1Max van Essen202: LSA 1xtime-trial 08:14,6115e
SKOSkøllLennart van Lierop202: LSA 1xtime-trial 07:43,261e
ORCOrca 1Rosa Bas203: DSA 1xtime-trial 08:35,706e
SKOSkøll 1Steven Moerman201: SA 1xtime-trial 08:08,8126e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonWilleke Vossen164: DO 1xA-finale [3]08:03,902e
TRITritonAbel Bokdam101: SA 2-voorwedstrijd 1[5]07:14,234e
TRITriton 1Abel Bokdam012: LO 2-A-finale [4]06:46,781e
SKOSkøllLennart van Lierop001: SA 1xA-finale [2]07:15,554e
TRITritonWilleke Vossen017: DSA 1xA-finale [5]07:58,075e
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xA-finale [2]07:59,291e
TRITriton 1Abel Bokdam012: LO 2-voorwedstrijd 2[7]06:43,361e
SKOSkøllLennart van Lierop001: SA 1xvoorwedstrijd 2[6]07:24,192e
TRITritonWilleke Vossen017: DSA 1xvoorwedstrijd 2[4]08:03,082e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop116: LM 1xA-finale [6]07:05,152e
ORCOrcaMarleen van Roessel115: LW 1xA-finale [6]08:01,864e
SKOSkøllLennart van Lierop116: LM 1xvoorwedstrijd 1[2]07:09,112e
ORCOrcaMarleen van Roessel115: LW 1xvoorwedstrijd 2[1]08:06,334e
TRITritonJoost van Rietbergen025: BLM 2xA-finale [1]07:35,064e
SKOSkøllLennart van Lierop016: BLM 1xA-finale [3]07:46,901e
ORCOrca/TritonKyra de Vries033: W 4-A-finale [4]07:36,425e
ORCOrcaMarleen van Roessel018: LW 1xA-finale [2]08:35,543e
TRITritonAbel Bokdam012: LM 2-A-finale [6]07:16,004e
ORCOrca/TritonKyra de Vries033: W 4-voorwedstrijd 2[2]07:24,202e
ORCOrcaMarleen van Roessel018: LW 1xvoorwedstrijd 1[5]08:45,872e
TRITritonAbel Bokdam012: LM 2-voorwedstrijd 2[3]07:26,243e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 1Max van Essen071: LB 1xA-finale [3]08:40,983e
TRITriton 1Abel Bokdam004: O 2-A-finale [3]07:33,852e
TRITriton 1Max van Essen071: LB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:12,091e
TRITriton 1Abel Bokdam004: O 2-voorwedstrijd 2[3]07:06,661e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonWilleke Vossen135: DN 1xA-finale [5]08:01,851e
TRITritonIde Hingstman113: LSA 2-A-finale [2]06:59,662e
TRITritonWilleke Vossen135: DN 1xvoorwedstrijd 2[2]08:06,631e
TRITritonIde Hingstman012: LO 2-A-finale [3]06:57,082e
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xA-finale [6]08:05,252e
TRITritonIde Hingstman012: LO 2-voorwedstrijd 1[2]07:01,041e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ORCOrca 2Annemarie Bernhard125: DSA 1xA-finale [4]08:04,542e
ORCOrca 3Rosa Bas125: DSA 1xA-finale [6]08:02,561e
SKOSkøllLennart van Lierop161: O 1xA-finale [6]07:17,351e
TRITritonWilleke Vossen135: DN 1xA-finale [5]08:25,041e
ORCOrca 3Rosa Bas125: DSA 1xvoorwedstrijd 2[4]08:13,442e
ORCOrca 1Marleen van Roessel125: DSA 1xvoorwedstrijd 1[6]08:22,564e
ORCOrca 2Annemarie Bernhard125: DSA 1xvoorwedstrijd 1[3]08:03,531e
TRITritonWilleke Vossen135: DN 1xvoorwedstrijd 2[7]08:24,931e
ORCOrca/SkøllDaan Klomp003: SA 2xA-finale [6]07:43,222e
TRITritonWilleke Vossen052: DB 1xA-finale [3]09:37,541e
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xA-finale [5]09:29,221e
ORCOrca/TritonKyra de Vries018: DSA 4-A-finale [5]07:58,631e
SKOSkøllLennart van Lierop001: SA 1xvoorwedstrijd 1[6]08:39,195e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonWilleke Vossen135: DN 1xA-finale [4]08:22,474e
TRITritonWilleke Vossen135: DN 1xvoorwedstrijd 1[3]08:34,111e
TRITritonWilleke Vossen072: DB 1xA-finale [6]08:24,952e
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xA-finale [6]08:35,203e
TRITritonWilleke Vossen072: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]08:23,221e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonAbel Bokdam023: LSA 2-A-finale [2]07:07,864e
TRITriton/ProteusMarlou Pors025: DSA 2-B-finale [3]08:12,602e
TRITritonIde Hingstman003: LSA 1xA-finale [7]07:43,926e
SKOSkøll (SB)Lennart van Lierop003: LSA 1xB-finale [5]07:35,713e
ORCOrca 4Rosa Bas005: DSA 1xA-finale [7]08:21,766e
ORCOrca 1Annemarie Bernhard005: DSA 1xB-finale [6]08:10,114e
ORCOrcaMarleen van Roessel007: LDSA 1xB-finale [4]08:27,424e
TRITritonIde Hingstman003: LSA 1xhalve-finale 2[3]07:43,503e
SKOSkøll (SB)Lennart van Lierop003: LSA 1xhalve-finale 1[6]07:58,064e
ORCOrca 1Annemarie Bernhard005: DSA 1xhalve-finale 2[7]08:56,526e
ORCOrca 4Rosa Bas005: DSA 1xhalve-finale 2[3]08:30,103e
ORCOrcaMarleen van Roessel007: LDSA 1xhalve-finale 2[3]08:48,564e
TRITriton/ProteusMarlou Pors025: DSA 2-herkansing 1[6]08:39,764e
TRITritonAbel Bokdam023: LSA 2-herkansing [5]
SKOSkøll (SB)Lennart van Lierop003: LSA 1xherkansing 1[4]08:11,971e
ORCOrca 2Kyra de Vries005: DSA 1xherkansing 4[3]09:04,334e
ORCOrca 1Annemarie Bernhard005: DSA 1xherkansing 3[3]08:37,302e
TRITritonMarleen Verburgh005: DSA 1xherkansing 2[4]08:48,103e
ORCOrca 4Rosa Bas005: DSA 1xherkansing 1[6]08:36,031e
TRITritonAbel Bokdam023: LSA 2-voorwedstrijd 1[4]07:44,792e
TRITriton/ProteusMarlou Pors025: DSA 2-voorwedstrijd 2[2]07:53,403e
SKOSkøll (SB)Lennart van Lierop003: LSA 1xvoorwedstrijd 4[6]08:14,404e
TRITritonIde Hingstman003: LSA 1xvoorwedstrijd 1[3]08:12,962e
TRITritonMarleen Verburgh005: DSA 1xvoorwedstrijd 4[3]09:02,555e
ORCOrca 1Annemarie Bernhard005: DSA 1xvoorwedstrijd 3[7]08:54,545e
ORCOrca 4Rosa Bas005: DSA 1xvoorwedstrijd 3[6]08:47,273e
ORCOrca 2Kyra de Vries005: DSA 1xvoorwedstrijd 2[3]09:04,775e
ORCOrcaMarleen van Roessel007: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:47,553e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonNienke van Hoogenhuyze126: DSA 1xA-finale [5]07:48,364e
TRITritonJoanneke Jansen140: LDO 1xA-finale [4]08:18,321e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze126: DSA 1xvoorwedstrijd 1[3]07:50,181e
TRITriton 2Joanneke Jansen022: LDSA 1xA-finale [3]07:46,982e
TRITriton 1Nienke van Hoogenhuyze022: LDSA 1xA-finale [7]07:43,291e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonNienke van Hoogenhuyze107: LW 1xA-finale [4]07:37,672e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze107: LW 1xvoorwedstrijd 3[4]08:05,231e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze020: LW 1xA-finale [2]07:44,043e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze020: LW 1xvoorwedstrijd 2[5]07:55,652e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonNienke van Hoogenhuyze139: LDSA 2xA-finale [2]08:19,164e
ORCOrca/SkøllKirsten Lanz128: DSA 2xA-finale [4]07:55,663e
ORCOrca/SkøllKirsten Lanz128: DSA 2xvoorwedstrijd 1[5]07:35,441e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonNienke van Hoogenhuyze127: DSA 2xA-finale [4]07:26,953e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze052: DSA 2xA-finale [4]07:27,382e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze022: LDSA 1xA-finale [5]07:57,611e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze022: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[3]08:14,261e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 2Joanneke Jansen204: LDSA 1xA-finale [6]08:25,616e
SKOSkøllLennart van Lierop202: LSA 1xhalve-finale 2[2]07:34,273e
TRITriton 1Ide Hingstman202: LSA 1xhalve-finale 1[1]07:46,366e
SKOSkøllLies Rustenburg207: DSA 2-halve-finale 2[4]07:35,912e
TRITriton 1Ide Hingstman202: LSA 1xherkansing [5]09:35,682e
TRITriton 2Joanneke Jansen204: LDSA 1xherkansing 1[6]10:00,972e
TRITriton 1Ide Hingstman202: LSA 1xvoorwedstrijd 3[5]08:40,704e
SKOSkøllLennart van Lierop202: LSA 1xvoorwedstrijd 2[4]08:19,823e
TRITriton 2Joanneke Jansen204: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[2]09:04,976e
SKOSkøllLies Rustenburg207: DSA 2-voorwedstrijd 3[6]08:02,151e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITriton 1Ide Hingstman008: LSA 1xA-finale [6]07:55,762e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonNienke van Hoogenhuyze105: LW 1xA-finale [2]07:50,114e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze105: LW 1xhalve-finale 1[2]07:48,502e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze105: LW 1xvoorwedstrijd 4[3]08:04,452e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze017: LW 1xA-finale [3]07:54,303e
SKOSkøllThijs Riemersma011: LM 2-A-finale [3]06:56,424e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze017: LW 1xvoorwedstrijd 1[3]08:11,451e
SKOSkøllThijs Riemersma011: LM 2-voorwedstrijd 3[4]07:06,331e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonIde Hingstman105: O 1xA-finale [2]08:50,942e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop118: LO 1xA-finale [2]07:49,012e
SKOSkøllThijs Riemersma122: LB 1xB-finale [6]08:28,982e
TRITritonIde Hingstman106: O 1xA-finale [6]07:59,603e
SKOSkøllLennart van Lierop118: LO 1xvoorwedstrijd 2[4]08:12,963e
SKOSkøllThijs Riemersma122: LB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:12,593e
TRITritonIde Hingstman106: O 1xvoorwedstrijd 2[6]08:03,732e
KNRKNRB/OrcaInge Janssen021: DSA 1xA-finale [4]08:29,171e
TRITritonJoanneke Jansen031: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[6]09:22,214e
KNRKNRB/OrcaInge Janssen021: DSA 1xvoorwedstrijd 2[4]08:47,261e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonMonica Lanz130: DO 1xA-finale [3]08:56,842e
TRITritonIde Hingstman117: LO 1xA-finale [4]08:54,793e
TRITritonMonica Lanz130: DO 1xvoorwedstrijd 2[6]10:04,542e
TRITritonIde Hingstman008: LSA 1xA-finale [4]08:43,933e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma114: LSA 2-A-finale [4]07:08,271e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJan Leerink001: Oude Viervoorwedstrijd 3[5]07:14,115e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllCarline Bouw007: D 1e divisie 8+time-trial 28:38,13e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-A-finale [6]06:16,851e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze140: LDO 1xA-finale [6]08:25,021e
SKOSkøllThijs Riemersma009: LSA 4-A-finale [6]06:23,844e
SKOSkøllLennart van Lierop004: N 1xA-finale [2]07:09,332e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze022: LDSA 1xA-finale [3]07:48,512e
SKOSkøllThijs Riemersma009: LSA 4-voorwedstrijd 2[6]06:20,012e
SKOSkøllLennart van Lierop004: N 1xvoorwedstrijd 4[4]07:16,522e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-A-finale [3]07:25,202e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-A-finale [6]06:56,531e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-voorwedstrijd 2[5]07:04,952e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-voorwedstrijd 1[4]07:14,663e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll-combiKyra de Vries128: W 8+A-finale [1]06:41,584e
SKOSkøllLennart van Lierop119: JM 1xA-finale [4]07:12,591e
SKOSkøll 1Thijs Riemersma108: LM 4-A-finale [5]06:23,803e
SKOSkøllLennart van Lierop119: JM 1xhalve-finale A/B 2[3]07:25,151e
SKOSkøll-combiKyra de Vries128: W 8+voorwedstrijd 2[3]06:39,662e
SKOSkøllThijs Riemersma044: LMDev 4-A-finale [4]06:24,154e
SKOSkøll-combiKyra de Vries041: W 8+A-finale [3]06:22,142e
SKOSkøllLennart van Lierop119: JM 1xvoorwedstrijd 2[5]07:29,141e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-A-finale [6]06:57,663e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-A-finale [4]06:49,924e
SKOSkøllLennart van Lierop004: N 1xA-finale [6]07:49,012e
SKOSkøllNine Douwes Dekker022: LDSA 1xA-finale [4]08:37,892e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-voorwedstrijd 2[7]06:42,511e
SKOSkøllLennart van Lierop004: N 1xvoorwedstrijd 2[3]07:24,061e
SKOSkøllLennart van Lierop025: J18 1x Aheat 1[6]07:19,451e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop105: O 1xA-finale [6]07:30,051e
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-A-finale [7]06:35,351e
SKOSkøllLennart van Lierop105: O 1xvoorwedstrijd 1[6]07:43,622e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-A-finale [6]06:21,331e
SKOSkøll/RICLennart van Lierop028: J18 2xheat 2[6]06:42,382e
SKOSkøllNine Douwes Dekker022: LDSA 1xA-finale [5]07:53,253e
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-voorwedstrijd 2[4]06:24,812e
SKOSkøllLennart van Lierop025: J18 1x Aheat 3[7]07:18,491e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-A-finale [2]06:32,142e
SKOSkøll 1Thijs Riemersma013: LDev 4-A-finale [4]06:33,891e
SKOSkøll 1Thijs Riemersma013: LDev 4-voorwedstrijd 1[2]06:41,731e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma112: LO 4-A-finale [6]06:27,404e
SKOSkøll/TORLennart van Lierop131: J18 2xA-finale [6]06:53,073e
TRITriton 2Monica Lanz119: DSA 1xB-finale [6]08:02,604e
TRITritonHarold Langen101: SA 1xA-finale [7]07:25,225e
TRITriton 2Joanneke Jansen128: LDSA 1xB-finale [4]08:13,171e
TRITriton 1Nienke van Hoogenhuyze128: LDSA 1xA-finale [6]08:10,715e
SKOSkøllLennart van Lierop130: J18 1xA-finale [4]07:23,114e
SKOSkøllThijs Riemersma112: LO 4-voorwedstrijd 1[4]06:35,142e
TRITriton 2Monica Lanz119: DSA 1xhalve-finale 1[7]08:05,155e
TRITritonHarold Langen101: SA 1xvoorwedstrijd 3[3]07:19,192e
TRITriton 2Joanneke Jansen128: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:17,384e
TRITriton 1Nienke van Hoogenhuyze128: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[4]08:08,532e
SKOSkøllJan Leerink116: LN 4-voorwedstrijd 1[5]06:43,813e
TRITriton 2Jenny de Jong123: DN 1xvoorwedstrijd 2[3]08:32,014e
SKOSkøllLennart van Lierop130: J18 1xhalve-finale 2[5]07:23,571e
SKOSkøll 2Jan Leerink037: LDev 4-B-finale [5]06:42,464e
SKOSkøll 1Thijs Riemersma037: LDev 4-A-finale [6]06:19,201e
TRITriton 1Jenny de Jong023: DB 1xA-finale [6]08:42,474e
TRITriton 2Monica Lanz023: DB 1xA-finale [7]08:07,321e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze026: LDO 1xA-finale [5]08:05,052e
TRITritonJoanneke Jansen027: LDB 1xA-finale [4]08:15,301e
SKOSkøll/TORLennart van Lierop131: J18 2xvoorwedstrijd 2[2]06:56,732e
SKOSkøll 2Jan Leerink037: LDev 4-voorwedstrijd 2[5]06:44,804e
SKOSkøll 1Thijs Riemersma037: LDev 4-voorwedstrijd 2[7]06:39,782e
TRITriton 1Jenny de Jong119: DSA 1xvoorwedstrijd 3[2]08:31,895e
TRITriton 2Monica Lanz119: DSA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:06,153e
SKOSkøllLennart van Lierop130: J18 1xvoorwedstrijd 2[3]07:35,691e
TRITritonNienke van Hoogenhuyze026: LDO 1xvoorwedstrijd 2[7]08:16,061e
TRITritonJoanneke Jansen027: LDB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:52,631e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllThijs Riemersma001: Oude Viervoorwedstrijd 3[4]07:07,415e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllDominique van der Pauw007: D 1e divisie 8+time-trial 27:03,793e
TRITritonMonica Lanz011: D 1e divisie 4*time-trial 30:41,343e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
TRITritonMonica Lanz016: D1eDiv4*D-ronde 18:59,14e
SKOSkøllDominique van der Pauw011: D1eDiv8+D-ronde 17:12,62e
TRITritonMonica Lanz016: D1eDiv4*C-ronde 02:39,74e
SKOSkøllDominique van der Pauw011: D1eDiv8+C-ronde 02:16,41e
TRITritonMonica Lanz016: D1eDiv4*B-ronde 00:53,16e
SKOSkøllDominique van der Pauw011: D1eDiv8+B-ronde 00:42,91e
TRITritonMonica Lanz016: D1eDiv4*A-ronde 09:09,04e
SKOSkøllDominique van der Pauw011: D1eDiv8+A-ronde 08:09,93e