Niels van den Bovenkamp

564 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/ArgoReinder Droppers103: HE 4xA-finale [6]06:21,804e
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+A-finale [3]05:58,335e
AEGAegir 1Lennart Kruizinga111: HB 4+A-finale [3]06:49,844e
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-A-finale [3]06:31,382e
AEGAegirPaul Zwanikken301: HE 1x NSKA-finale [6]07:34,124e
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+voorwedstrijd 1[5]06:25,632e
AEGAegir/NjordRuben Van de Ven111: HB 4+voorwedstrijd 3[7]07:22,325e
AEGAegir 1Lennart Kruizinga111: HB 4+voorwedstrijd 3[5]07:09,582e
AEGAegir/GyasJoris Pereboom111: HB 4+voorwedstrijd 2[5]07:24,164e
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-voorwedstrijd 2[7]07:04,453e
AEGAegirPaul Zwanikken301: HE 1x NSKvoorwedstrijd 1[5]08:15,341e
AEGAegirBas Fluitman050: HG 2+A-finale [5]07:57,524e
AEGAegirPaul Zwanikken003: HG 1xA-finale [3]07:25,042e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-A-finale [2]06:25,394e
AEGAegir/NjordRuben Van de Ven009: HEj 4+A-finale [1]06:58,927e
AEGAegir 2Lennart Kruizinga009: HEj 4+A-finale [6]06:51,745e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xA-finale [1]06:44,244e
AEGAegirPaul Zwanikken003: HG 1xvoorwedstrijd 2[2]07:27,462e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-voorwedstrijd 2[7]06:17,632e
AEGAegir/NjordRuben Van de Ven009: HEj 4+voorwedstrijd 2[3]07:10,804e
AEGAegir 2Lennart Kruizinga009: HEj 4+voorwedstrijd 2[1]07:01,632e
AEGAegir 1Alistair Cortes009: HEj 4+voorwedstrijd 1[2]07:17,077e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[3]06:59,444e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Paul Zwanikken101: HE 1xA-finale [5]07:32,037e
AEGAegir 2Joris Pereboom111: HB 4+A-finale [4]06:54,874e
AEGAegirJordy Leusink180: HE 2xA-finale [8]07:06,846e
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-A-finale [4]06:24,224e
AEGAegirJordy Leusink180: HE 2xvoorwedstrijd 2[5]06:49,903e
AEGAegir 3Ruben Van de Ven111: HB 4+voorwedstrijd 1[6]06:59,255e
AEGAegir 1Gerard Houwink111: HB 4+voorwedstrijd 1[3]06:58,894e
AEGAegir 2Joris Pereboom111: HB 4+voorwedstrijd 1[4]06:53,042e
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-voorwedstrijd 1[6]06:20,182e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xA-finale [3]06:56,245e
AEGAegirPaul Zwanikken060: HE 1xA-finale [8]07:19,292e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-A-finale [3]06:26,444e
AEGAegirBas Fluitman061: HE 2-A-finale [3]07:18,085e
AEGAegir 1Gerard Houwink009: HEj 4+A-finale [1]07:07,548e
AEGAegir 2Joris Pereboom009: HEj 4+A-finale [6]07:04,737e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xvoorwedstrijd 2[7]06:58,852e
AEGAegirPaul Zwanikken060: HE 1xvoorwedstrijd 2[2]07:35,273e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:38,342e
AEGAegirBas Fluitman061: HE 2-voorwedstrijd 2[4]07:16,902e
AEGAegir 1Gerard Houwink009: HEj 4+voorwedstrijd 2[7]07:33,764e
AEGAegir 4Ruben Van de Ven009: HEj 4+voorwedstrijd 1[5]07:45,305e
AEGAegir 2Joris Pereboom009: HEj 4+voorwedstrijd 1[7]07:31,372e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirGerard Houwink111: HB 4+A-finale [5]06:57,105e
AEGAegirJordy Leusink108: HG 2xA-finale [2]07:01,546e
AEGAegirBen Bakker102: HE 2-A-finale [1]07:07,583e
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xA-finale [1]07:53,185e
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-A-finale [2]06:27,583e
AEGAegirPaul Zwanikken101: HE 1xA-finale [4]07:43,586e
AEGAegirJoris Pereboom112: HB 8+time-trial 05:32,999e
AEGAegirGerard Houwink111: HB 4+time-trial 06:14,835e
AEGAegirJordy Leusink108: HG 2xtime-trial 06:00,773e
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xtime-trial 06:52,505e
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-time-trial 05:45,044e
AEGAegir 1Paul Zwanikken003: HG 1xA-finale [5]07:26,593e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-A-finale [1]06:18,255e
AEGAegirBen Bakker004: HG 2-A-finale [4]07:22,286e
AEGAegirGerard Houwink009: HEj 4+A-finale [6]06:59,015e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xA-finale [2]06:37,122e
AEGAegir 2Stijn Blaakman003: HG 1xvoorwedstrijd 3[3]07:57,935e
AEGAegir 1Paul Zwanikken003: HG 1xvoorwedstrijd 1[5]07:24,522e
AEGAegirJoris Pereboom010: HEj 8+voorwedstrijd 3[3]06:13,775e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-voorwedstrijd 1[6]06:22,992e
AEGAegirBen Bakker004: HG 2-voorwedstrijd 2[2]07:01,331e
AEGAegirGerard Houwink009: HEj 4+voorwedstrijd 3[2]06:53,102e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[3]06:45,391e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJoris Pereboom112: HB 8+A-finale [8]07:14,596e
AEGAegirGerard Houwink111: HB 4+A-finale [8]07:57,626e
AEGAegirBen Bakker102: HE 2-A-finale [7]07:45,375e
AEGAegirPaul Zwanikken101: HE 1xA-finale [7]08:03,645e
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xA-finale [4]08:15,253e
AEGAegirJordy Leusink108: HG 2xA-finale [8]07:19,133e
AEGAegirJoris Pereboom112: HB 8+voorwedstrijd 2[5]06:35,493e
AEGAegirGerard Houwink111: HB 4+voorwedstrijd 2[7]07:31,913e
AEGAegirBen Bakker102: HE 2-voorwedstrijd 2[4]08:03,792e
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:55,692e
AEGAegir 1Stijn Blaakman003: HG 1xA-finale [1]08:26,887e
AEGAegir 2Paul Zwanikken003: HG 1xA-finale [6]08:13,194e
AEGAegirJoris Pereboom010: HEj 8+B-finale [6]06:50,775e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-B-finale [4]07:00,411e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xA-finale [4]06:53,583e
AEGAegirGerard Houwink009: HEj 4+B-finale [4]07:01,862e
AEGAegir 1Stijn Blaakman003: HG 1xvoorwedstrijd 1[4]07:47,124e
AEGAegir 2Paul Zwanikken003: HG 1xvoorwedstrijd 1[8]07:33,902e
AEGAegirJoris Pereboom010: HEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:12,826e
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-voorwedstrijd 3[6]06:27,283e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[6]06:58,451e
AEGAegirGerard Houwink009: HEj 4+voorwedstrijd 1[5]07:08,945e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 3Gerard Houwink009: HEj 4+A-finale [1]07:55,484e
AEGAegir 2Joris Pereboom009: HEj 4+A-finale [3]07:35,592e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xA-finale [2]07:15,313e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-B-finale [1]06:43,894e
AEGAegirStijn Blaakman003: HG 1xB-finale [3]07:57,522e
AEGAegir 1Remco Hof009: HEj 4+C-finale [3]07:12,982e
AEGAegirStijn Blaakman003: HG 1xvoorwedstrijd 1[4]08:28,402e
AEGAegir 1Remco Hof009: HEj 4+time-trial 05:35,6110e
AEGAegir 3Gerard Houwink009: HEj 4+time-trial 05:30,284e
AEGAegir 2Joris Pereboom009: HEj 4+time-trial 05:26,552e
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xtime-trial 05:26,323e
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-time-trial 05:08,368e
AEGAegir 1Brandus Adema111: HB 4+A-finale [4]07:03,351e
AEGAegirJordy Leusink110: HB 2xA-finale [4]07:28,771e
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:34,433e
AEGAegir 1Brandus Adema111: HB 4+voorwedstrijd 2[2]07:31,291e
AEGAegir 2Gerard Houwink111: HB 4+voorwedstrijd 1[2]07:45,843e
AEGAegirJoris Pereboom112: HB 8+time-trial 05:03,757e
AEGAegirJordy Leusink110: HB 2xvoorwedstrijd 1[4]07:17,291e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBrandus Adema207: HG 4-A-finale [3]06:53,785e
AEGAegirJordy Leusink205: HG 2xA-finale [3]07:34,156e
AEGAegir 1Paul Zwanikken201: HB 1xA-finale [2]07:59,871e
AEGAegir 1Gerard Houwink202: HB 4+A-finale [4]07:29,385e
AEGAegir 2Remco Hof202: HB 4+A-finale [5]07:29,014e
AEGAegirBas Fluitman001: HE 2-C-finale [6]07:31,185e
AEGAegirJordy Leusink205: HG 2xvoorwedstrijd 2[3]07:14,252e
AEGAegir 2Stijn Blaakman201: HB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:07,293e
AEGAegir 1Paul Zwanikken201: HB 1xvoorwedstrijd 1[6]07:58,311e
AEGAegir 3Joris Pereboom202: HB 4+voorwedstrijd 3[4]07:23,564e
AEGAegir 2Remco Hof202: HB 4+voorwedstrijd 3[3]07:23,033e
AEGAegir 1Gerard Houwink202: HB 4+voorwedstrijd 2[4]07:24,382e
AEGAegirBrandus Adema207: HG 4-voorwedstrijd 3[1]06:44,301e
AEGAegir 1Gerard Houwink101: HEj 4+A-finale [5]07:43,825e
AEGAegir 3Joris Pereboom101: HEj 4+A-finale [2]07:21,452e
AEGAegirBrandus Adema104: HDev 4-A-finale [5]07:21,116e
AEGAegirJordy Leusink103: HDev 2xA-finale [5]07:47,475e
AEGAegir 2Remco Hof101: HEj 4+voorwedstrijd 2[5]07:44,803e
AEGAegir 1Gerard Houwink101: HEj 4+voorwedstrijd 2[6]07:43,172e
AEGAegir 3Joris Pereboom101: HEj 4+voorwedstrijd 1[4]07:36,141e
AEGAegirBrandus Adema104: HDev 4-voorwedstrijd 2[6]06:53,292e
AEGAegirJordy Leusink103: HDev 2xvoorwedstrijd 3[5]07:34,492e
AEGAegirBas Fluitman001: HE 2-herkansing 1[2]07:09,685e
AEGAegirBas Fluitman001: HE 2-time-trial 06:43,5717e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman001: Oude VierA-finale [1]10:38,356e
AEGAegirPaul Zwanikken011: HE 1xA-finale [1]08:59,045e
AEGAegir 1Gerard Houwink030: HB 4+A-finale [4]07:59,482e
AEGAegirPaul Zwanikken011: HE 1xvoorwedstrijd 1[3]08:57,721e
AEGAegirBas Fluitman001: Oude Viervoorwedstrijd 2[4]07:30,482e
AEGAegirRemco Hof003: HB 8+voorwedstrijd 1[3]06:43,375e
AEGAegir 1Gerard Houwink030: HB 4+voorwedstrijd 2[4]07:24,752e

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 oktober 2018 t/m 28 oktober 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRuben Van de Ven104: Selectie 8+ (Cat. A)A-finale [4]07:03,611e
AEGAegirRuben Van de Ven104: Selectie 8+ (Cat. A)voorwedstrijd 3[4]07:22,091e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+A-finale [8]06:45,853e
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+A-finale [7]07:04,923e
AEGAegirJordy Leusink154: HG 2+voorwedstrijd 2[4]09:22,593e
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+voorwedstrijd 2[3]07:08,544e
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+A-finale [7]06:51,976e
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+A-finale [1]07:24,218e
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:25,593e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:17,805e
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+voorwedstrijd 1[4]07:00,514e
AEGAegir/Nereus/EurosMaarten Diepeveen005: HG 4+voorwedstrijd 2[6]07:23,975e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMartijn Fluitman157: MFm 8+A-finale [2]06:56,046e
AEGAegirJeroen Dekker154: MFm 4+A-finale [1]07:50,925e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+A-finale [4]06:02,273e
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+A-finale [3]06:12,335e
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+voorwedstrijd 1[3]05:59,801e
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+voorwedstrijd 2[2]06:07,721e
AEGAegirKoen Kakes111: HB 4+voorwedstrijd 2[4]06:57,735e
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+B-finale [2]06:11,553e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+B-finale [3]05:54,861e
AEGAegirKoen Kakes009: HEj 4+B-finale [6]06:56,453e
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+voorwedstrijd 2[1]06:10,585e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:00,554e
AEGAegirKoen Kakes009: HEj 4+voorwedstrijd 2[1]07:00,286e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+B-finale [3]02:58,101e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+halve-finale 2[2]02:55,792e
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+C-finale [2]03:22,803e
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+time-trial 03:03,6610e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+time-trial 02:52,342e
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+time-trial 03:22,736e
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+A-finale [4]06:23,973e
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+voorwedstrijd 2[2]06:21,032e
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+voorwedstrijd 1[4]06:13,583e
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+voorwedstrijd 3[4]07:11,994e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+A-finale [7]06:33,583e
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+A-finale [1]06:35,966e
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+B-finale [4]07:27,423e
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+voorwedstrijd 2[3]06:17,231e
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+voorwedstrijd 1[4]07:19,385e
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+B-finale [4]06:34,442e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+A-finale [1]06:16,974e
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+B-finale [6]07:22,844e
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+voorwedstrijd 1[3]06:41,476e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:13,774e
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+voorwedstrijd 2[6]07:30,356e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+A-finale [5]06:23,702e
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+A-finale [1]06:42,186e
AEGAegirTobias Schiphorst111: HB 4+B-finale [1]07:26,484e
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+voorwedstrijd 2[3]06:22,092e
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+voorwedstrijd 2[6]06:40,803e
AEGAegirTobias Schiphorst111: HB 4+voorwedstrijd 2[2]07:21,264e
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+A-finale [1]07:06,046e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+B-finale [5]06:53,553e
AEGAegir/ThêtaJob Van Der Worp009: HEj 4+B-finale [5]07:51,265e
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+voorwedstrijd 3[2]06:55,422e
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:38,294e
AEGAegir/ThêtaJob Van Der Worp009: HEj 4+voorwedstrijd 2[3]07:31,842e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJeroen Dekker202: HB 4+A-finale [5]07:12,875e
AEGAegirMartijn Fluitman203: HB 8+A-finale [5]06:19,175e
AEGAegirJeroen Dekker202: HB 4+voorwedstrijd 1[4]07:18,201e
AEGAegirStijn Wijnen212: LHB 8+voorwedstrijd 1[2]06:33,483e
AEGAegirMartijn Fluitman203: HB 8+voorwedstrijd 1[6]06:15,883e
AEGAegirJeroen Dekker101: HEj 4+A-finale [3]07:34,356e
AEGAegirMartijn Fluitman102: HEj 8+A-finale [5]06:37,335e
AEGAegirJeroen Dekker101: HEj 4+voorwedstrijd 4[6]07:31,771e
AEGAegirStijn Wijnen107: LHEj 8+voorwedstrijd 2[4]06:57,465e
AEGAegirMartijn Fluitman102: HEj 8+voorwedstrijd 2[3]06:36,812e

135e Varsity

08 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirStijn Wijnen004: Lichte Achtvoorwedstrijd 1[5]06:34,624e
AEGAegirMartijn Fluitman003: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[1]06:20,553e
AEGAegirJeroen Dekker040: Jonge Viervoorwedstrijd 4[6]07:06,003e

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 oktober 2017 t/m 22 oktober 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirPieter Kraak002: Ej 8+A-finale [4]06:23,301e
AEGAegirStijn Wijnen003: LEj 8+A-finale [3]06:51,964e
AEGAegirPieter Kraak002: Ej 8+voorwedstrijd 3[5]06:21,621e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Vincent Walinga114: LG 4+A-finale [3]06:44,131e
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+A-finale [3]06:48,194e
AEGAegir 1Tobias Jannink147: G 2+voorwedstrijd 2[4]08:08,395e
AEGAegir 2Ruben Heuving147: G 2+voorwedstrijd 1[3]08:31,765e
AEGAegir 3Roel Rotteveel114: LG 4+voorwedstrijd 2[3]07:13,394e
AEGAegir 2Vincent Walinga114: LG 4+voorwedstrijd 2[2]06:52,831e
AEGAegirBas Fluitman105: G 4+voorwedstrijd 2[2]06:39,992e
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+voorwedstrijd 1[6]06:44,611e
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+A-finale [3]06:10,904e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+A-finale [6]05:53,832e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+A-finale [2]06:53,385e
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+voorwedstrijd 1[2]06:15,611e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]06:05,343e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+voorwedstrijd 1[5]06:55,102e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman138: MFm 8+A-finale [6]06:00,626e
AEGAegirMaarten Diepeveen050: MFm 4+A-finale [3]06:49,465e
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+A-finale [1]06:30,785e
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+voorwedstrijd 2[1]06:28,163e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+C-finale [1]03:03,143e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+C-finale [2]02:54,113e
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+time-trial 03:02,968e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+time-trial 02:55,996e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+time-trial 03:22,4610e
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+A-finale [2]07:00,584e
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+A-finale [2]05:58,951e
AEGAegirVincent Walinga120: LB 8+A-finale [4]06:09,691e
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+voorwedstrijd 1[1]06:55,001e
AEGAegirVincent Walinga120: LB 8+voorwedstrijd 3[4]06:14,842e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+A-finale [2]05:55,742e
AEGAegirVincent Walinga118: LB 8+A-finale [2]06:11,224e
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+A-finale [2]06:38,752e
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+voorwedstrijd 1[4]05:40,603e
AEGAegirVincent Walinga118: LB 8+voorwedstrijd 2[2]06:11,123e
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+voorwedstrijd 1[5]06:50,902e
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+B-finale [5]06:07,781e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+B-finale [4]06:00,851e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+A-finale [1]06:55,076e
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+voorwedstrijd 3[2]06:15,013e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+voorwedstrijd 2[4]06:03,124e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+voorwedstrijd 1[3]06:58,662e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+A-finale [6]06:28,034e
AEGAegirVincent Walinga120: LB 8+A-finale [4]06:24,122e
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+A-finale [6]06:53,612e
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+voorwedstrijd 1[4]06:05,792e
AEGAegirVincent Walinga120: LB 8+voorwedstrijd 1[3]06:13,971e
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+voorwedstrijd 3[6]06:47,502e
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+B-finale [8]06:09,603e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+A-finale [8]05:58,654e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+A-finale [7]06:57,315e
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:21,414e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]05:58,093e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+voorwedstrijd 3[8]06:45,562e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+A-finale [6]06:56,635e
AEGAegirVincent Walinga118: LB 8+A-finale [3]07:09,692e
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+B-finale [5]07:50,122e
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:44,822e
AEGAegirVincent Walinga118: LB 8+voorwedstrijd 1[4]07:04,311e
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+voorwedstrijd 1[8]07:57,865e
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+B-finale [6]07:21,694e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+B-finale [5]06:55,042e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+B-finale [6]08:03,434e
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+voorwedstrijd 3[2]07:19,913e
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:53,704e
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+voorwedstrijd 3[7]07:45,013e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+A-finale [6]06:52,962e
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+A-finale [4]06:13,103e
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+voorwedstrijd 3[2]06:56,431e
AEGAegirVincent Walinga215: LB 8+voorwedstrijd 2[3]06:27,164e
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+voorwedstrijd 1[2]06:16,682e
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+B-finale [1]07:03,261e
AEGAegirVincent Walinga113: LEj 8+B-finale [4]06:32,625e
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+A-finale [4]06:12,146e
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+voorwedstrijd 2[4]07:05,094e
AEGAegirVincent Walinga113: LEj 8+voorwedstrijd 1[5]06:37,433e
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+voorwedstrijd 1[6]06:10,481e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtA-finale [1]06:28,906e
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge VierA-finale [6]07:17,885e
AEGAegirVincent Walinga004: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[3]06:36,224e
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge Achtvoorwedstrijd 1[1]06:24,623e
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge Viervoorwedstrijd 2[6]07:16,472e

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 oktober 2016 t/m 23 oktober 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+B-finale [3]07:36,501e
AEGAegir 1Ruben Heuving010: HErv C4+A-finale [5]01:52,144e
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+halve-finale 1[4]07:43,853e
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+voorwedstrijd 7[1]07:36,771e
AEGAegir 2Axl van Ark010: HErv C4+voorwedstrijd 1[2]01:53,623e
AEGAegir 1Ruben Heuving010: HErv C4+voorwedstrijd 1[3]01:52,312e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Nino Papa123: LB 4+A-finale [1]07:09,136e
AEGAegir 1Robert Kuyer123: LB 4+A-finale [3]06:46,002e
AEGAegir 1Victor Lubbers111: B 4+A-finale [1]06:45,491e
AEGAegir 1Robert Kuyer123: LB 4+voorwedstrijd 2[2]06:48,591e
AEGAegir 2Nino Papa123: LB 4+voorwedstrijd 1[2]07:05,573e
AEGAegir 2Wessel Hesselink111: B 4+voorwedstrijd 2[1]06:54,654e
AEGAegir 1Victor Lubbers111: B 4+voorwedstrijd 1[4]06:55,783e
AEGAegir 1Robert Kuyer014: LN 4+A-finale [3]06:49,453e
AEGAegir 2Nino Papa014: LN 4+voorwedstrijd 2[6]07:12,376e
AEGAegir 1Robert Kuyer014: LN 4+voorwedstrijd 2[5]06:47,481e
AEGAegir 2Victor Lubbers006: N 4+voorwedstrijd 4[5]07:09,816e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Robert Kuyer123: LB 4+A-finale [4]06:41,622e
AEGAegir 2Jente Damm111: B 4+A-finale [4]06:52,405e
AEGAegir 2Nino Papa123: LB 4+voorwedstrijd 2[2]07:13,885e
AEGAegir 1Robert Kuyer123: LB 4+voorwedstrijd 1[4]07:05,931e
AEGAegir 2Jente Damm111: B 4+voorwedstrijd 1[5]06:50,571e
AEGAegir 1Robert Kuyer014: LN 4+A-finale [5]06:45,612e
AEGAegir 2Nino Papa014: LN 4+voorwedstrijd 2[3]07:23,796e
AEGAegir 1Robert Kuyer014: LN 4+voorwedstrijd 1[2]06:40,671e
AEGAegir 2Jente Damm006: N 4+voorwedstrijd 2[4]06:50,442e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+time-trial 03:04,5910e
AEGAegir 1Koen Wesselink006: N 4+time-trial 07:10,4414e
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+time-trial 07:02,849e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+B-finale [1]06:17,584e
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+B-finale [4]06:21,281e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+voorwedstrijd 2[3]06:14,153e
AEGAegirJelle Verburg120: LN 2-voorwedstrijd 3[2]08:02,753e
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+voorwedstrijd 2[4]06:24,613e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRobert Kuyer135: LMFm 8+A-finale [4]06:30,056e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+A-finale [5]06:17,435e
AEGAegir/NjordMichael Tewelde112: B 8+voorwedstrijd 2[6]06:21,696e
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+voorwedstrijd 1[2]06:15,892e
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+B-finale [6]06:22,165e
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+voorwedstrijd 1[4]06:18,554e
AEGAegir/NjordMichael Tewelde008: Ej 8+voorwedstrijd 2[4]06:33,595e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFrederik Hillenbrand124: LB 8+B-finale [5]06:57,564e
AEGAegirFrederik Hillenbrand124: LB 8+voorwedstrijd 1[4]06:40,353e
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+B-finale [1]06:42,046e
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+voorwedstrijd 2[6]06:28,734e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFrederik Hillenbrand254: LEj 8+herkansing [4]07:47,465e
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+herkansing [2]07:56,936e
AEGAegirFrederik Hillenbrand254: LEj 8+time-trial 06:45,2712e
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+time-trial 06:29,5713e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFrederik Hillenbrand003: Lichte AchtA-finale [2]06:56,244e
AEGAegirFrederik Hillenbrand003: Lichte Achtvoorwedstrijd 2[2]06:24,232e
AEGAegirBastian Bergsma002: Jonge Achtvoorwedstrijd 3[5]06:33,645e
AEGAegirMartin Schalij040: B 4+voorwedstrijd 1[4]07:46,934e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Michael Tewelde111: B 4+A-finale [2]06:47,813e
AEGAegir 1Jelle Reede162: N 2+voorwedstrijd 2[3]08:48,995e
AEGAegir 1Niels Caesar111: B 4+voorwedstrijd 2[2]07:28,495e
AEGAegir 2Michael Tewelde111: B 4+voorwedstrijd 2[5]06:59,172e
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+A-finale [6]06:38,512e
AEGAegir 1Jelle Reede004: O 2-voorwedstrijd 1[3]08:05,605e
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+voorwedstrijd 2[6]06:57,372e
AEGAegir 1Niels Caesar006: N 4+voorwedstrijd 1[6]07:37,645e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasNiels Caesar006: N 4+A-finale [4]07:58,454e
AEGAegir/GyasNiels Caesar006: N 4+voorwedstrijd 4[3]07:13,301e
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis006: N 4+voorwedstrijd 3[4]07:09,694e
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+voorwedstrijd 1[1]07:01,273e
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis106: O 4+A-finale [4]07:09,774e
AEGAegir 2Niels Caesar111: B 4+B-finale [2]07:37,824e
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+B-finale [3]07:08,952e
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+voorwedstrijd 3[2]07:07,432e
AEGAegir 2Niels Caesar111: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:27,422e
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis106: O 4+voorwedstrijd 2[2]00:00,002e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis111: B 4+A-finale [2]06:49,961e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+voorwedstrijd 3[4]06:22,375e
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis111: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:08,872e
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+voorwedstrijd 3[3]06:53,393e
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis006: N 4+voorwedstrijd 2[4]06:54,974e
AEGAegir 2Niels Caesar006: N 4+voorwedstrijd 1[5]07:01,525e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+A-finale [4]06:28,715e
AEGAegir/HunzeNout Keijzer111: B 4+B-finale [3]07:11,843e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:15,601e
AEGAegir/HunzeNout Keijzer111: B 4+voorwedstrijd 2[4]07:17,985e
AEGAegirMichael Tewelde008: Ej 8+B-finale [2]07:04,164e
AEGAegirMichael Tewelde008: Ej 8+voorwedstrijd 3[4]07:10,184e
AEGAegir/HunzeNout Keijzer006: N 4+voorwedstrijd 1[3]07:32,694e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+B-finale [7]06:26,095e
AEGAegir/GyasNiels Caesar111: B 4+B-finale [4]07:15,681e
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+voorwedstrijd 3[5]06:25,324e
AEGAegir/GyasNiels Caesar111: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:27,034e
AEGAegirMichael Tewelde008: Ej 8+voorwedstrijd 3[5]06:27,646e
AEGAegir/GyasNiels Caesar006: N 4+voorwedstrijd 1[3]07:23,915e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirMichael Tewelde041: Ej 8+B-finale [3]06:28,925e
AEGAegirNiels Caesar206: B 4+A-finale [2]07:20,965e
AEGAegirMichael Tewelde041: Ej 8+halve-finale 2[2]06:20,595e
AEGAegirNiels Caesar206: B 4+voorwedstrijd 1[6]07:17,903e
AEGAegirNiels Caesar104: N 4+A-finale [7]08:00,626e
AEGAegirNiels Caesar104: N 4+voorwedstrijd 1[3]08:01,753e
AEGAegirMichael Tewelde041: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:45,992e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirNiels Caesar040: B 4+A-finale [3]07:31,864e
AEGAegirMichael Tewelde002: Jonge Achtvoorwedstrijd 4[4]06:46,845e
AEGAegirNiels Caesar040: B 4+voorwedstrijd 1[5]07:29,281e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJelmer Hofstra162: N 2+A-finale [3]08:12,336e
AEGAegirRoland Krijger110: N 2xA-finale [4]07:24,773e
AEGAegirAlexander Bletsis107: O 4+A-finale [6]06:49,722e
AEGAegirJelmer Hofstra162: N 2+voorwedstrijd 2[3]08:06,842e
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+B-finale [5]06:05,912e
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+voorwedstrijd 3[6]06:04,243e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRoland Krijger137: MFm 8+A-finale [1]06:19,516e
LAGLaga-combiNiki Sprang130: M 8+A-finale [6]05:31,394e
LAGLaga-combiNiki Sprang130: M 8+voorwedstrijd 1[1]05:43,273e
LAGLaga-combiNiki Sprang046: BM 8+A-finale [2]05:37,811e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/OkeanosMenno van Blitterswijk104: SA 8+A-finale [3]06:17,523e
AEGAegirAlexander Bletsis106: O 4+A-finale [4]06:41,022e
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+A-finale [1]06:05,042e
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+voorwedstrijd 2[5]06:07,032e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga-combiThijs Lengkeek104: SA 8+A-finale [6]06:06,171e
AEGAegirRoland Krijger113: B 8+A-finale [3]06:15,821e
NERNereus/Vidar/NjordPieter Kruit106: O 4-A-finale [4]06:42,761e
LAGLaga-combiThijs Lengkeek104: SA 8+voorwedstrijd 3[5]05:58,181e
AEGAegirRoland Krijger113: B 8+voorwedstrijd 3[4]06:10,561e
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+A-finale [2]06:07,033e
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:25,872e
NERNereus/Vidar/NjordPieter Kruit002: SA 4-voorwedstrijd 1[6]06:54,783e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRoland Krijger112: B 8+A-finale [4]06:04,843e
AEGAegirRoland Krijger112: B 8+voorwedstrijd 2[4]06:09,491e
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+A-finale [5]06:20,286e
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+voorwedstrijd 3[3]06:05,371e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+time-trial 03:09,6012e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/SkøllRoland Krijger101: B 8+voorwedstrijd 1[6]06:25,992e
AEGAegir/SkøllRoland Krijger001: Ej 8+A-finale [6]07:50,326e
AEGAegir/SkøllRoland Krijger001: Ej 8+voorwedstrijd 1[3]06:44,612e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRoland Krijger002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[2]06:27,834e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirWillem Strater107: O 4+voorwedstrijd 1[4]07:31,344e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
NERNereus-combiMathew Kleine Punte130: M 8+A-finale [2]05:36,103e
NERNereus-combiMathew Kleine Punte130: M 8+voorwedstrijd 2[2]05:41,572e
NJONjord-combiMathew Kleine Punte045: M 8+A-finale [4]05:40,842e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir-combiMathew Kleine Punte104: SA 8+A-finale [3]06:18,751e
AEGAegir 1Willem Strater112: B 4+A-finale [2]07:42,551e
AEGAegir 1Willem Strater112: B 4+voorwedstrijd 2[5]07:59,601e
AEGAegir 2Willem Strater005: N 4+voorwedstrijd 2[1]08:17,703e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
THEThêta-combiMathew Kleine Punte103: SA 8+A-finale [5]06:08,654e
AEGAegir 2Milan Kamphuis110: B 1xB-finale [5]08:22,795e
AEGAegir 1Willem Strater111: B 4+A-finale [4]07:07,152e
THEThêta-combiMathew Kleine Punte103: SA 8+voorwedstrijd 2[2]06:08,051e
AEGAegir 2Milan Kamphuis110: B 1xvoorwedstrijd 3[5]08:19,753e
AEGAegir 1Willem Strater111: B 4+voorwedstrijd 2[4]07:19,561e
AEGAegir 3Milan Kamphuis008: N 1xvoorwedstrijd 3[3]08:19,093e
AEGAegir 1Willem Strater009: N 4+voorwedstrijd 3[5]07:30,833e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi-combiMathew Kleine Punte104: SA 8+A-finale [7]06:33,783e
AEGAegir 2Rutger Valks112: B 4+A-finale [2]08:08,556e
SKASkadi-combiMathew Kleine Punte104: SA 8+voorwedstrijd 2[6]06:44,893e
AEGAegir 2Rutger Valks112: B 4+voorwedstrijd 1[4]08:15,453e
AEGAegir 1Willem Strater005: N 4+A-finale [7]08:25,586e
AEGAegir 2Rutger Valks005: N 4+voorwedstrijd 1[2]08:03,576e
AEGAegir 1Willem Strater005: N 4+voorwedstrijd 1[6]07:34,133e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/HunzeRutger Valks112: B 4+A-finale [3]07:08,433e
AEGAegir/NjordWillem Strater112: B 4+B-finale [4]07:12,172e
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis102: SA 2-A-finale [2]07:07,042e
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis102: SA 2-voorwedstrijd 1[3]07:22,251e
AEGAegir/NjordWillem Strater112: B 4+voorwedstrijd 2[4]07:09,613e
AEGAegir/HunzeRutger Valks112: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:06,061e
AEGAegirStijn Dijksterhuis003: O 2-A-finale [4]06:59,222e
AEGAegir/HunzeWillem Strater007: Ej 8+time-trial 03:03,4614e
AEGAegirStijn Dijksterhuis003: O 2-voorwedstrijd 2[1]07:05,611e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Liam Gerding108: N 1xA-finale [3]08:01,876e
AEGAegirWillem Strater112: B 8+voorwedstrijd 3[3]06:25,676e
AEGAegir 3Sijmen van Groningen108: N 1xvoorwedstrijd 2[2]08:04,373e
AEGAegir 1Liam Gerding108: N 1xvoorwedstrijd 2[7]08:03,922e
AEGAegirWillem Strater007: Ej 8+B-finale [3]06:57,515e
AEGAegir 1Liam Gerding005: B 1xA-finale [5]08:32,416e
AEGAegirWillem Strater007: Ej 8+voorwedstrijd 1[5]07:03,824e
AEGAegir 1Liam Gerding005: B 1xvoorwedstrijd 1[6]07:59,972e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirDerk Noordhuis001: Oude VierA-finale [2]09:57,564e
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis030: O 4+A-finale [2]06:54,152e
AEGAegirSijmen van Groningen051: B 1xA-finale [5]07:53,725e
AEGAegirSijmen van Groningen051: B 1xvoorwedstrijd 1[5]08:20,212e
AEGAegirDerk Noordhuis001: Oude Viervoorwedstrijd 2[5]06:42,212e
AEGAegirWillem Strater002: Jonge Achtvoorwedstrijd 2[3]06:46,985e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/Gyas/Okeanos/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+A-finale [4]05:49,543e
AEGAegir/Gyas/Okeanos/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+voorwedstrijd 2[5]06:01,521e

Internationale Martini Regatta 2012

16 juni 2012 t/m 17 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/NereusThomas Doornbos103: SA 2xA-finale [3]07:40,301e
AEGAegir/Gyas/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+A-finale [5]06:35,691e
AEGAegir/Gyas/ThêtaTim van de Vendel107: O 4+A-finale [5]07:32,521e
AEGAegirSjoerd Gastelaars106: O 4-A-finale [3]07:20,642e
AEGAegirStijn Dijksterhuis110: N 2xvoorwedstrijd 1[3]08:02,363e
AEGAegir/Gyas/ThêtaTim van de Vendel107: O 4+voorwedstrijd 2[6]07:25,941e
AEGAegir/NereusThomas Doornbos045: SA 2xA-finale [3]07:11,961e
AEGAegir/GyasLiam Gerding002: SA 4-A-finale [3]07:09,654e
AEGAegirSjoerd Gastelaars002: SA 4-A-finale [6]06:48,381e
AEGAegirStijn Dijksterhuis004: N 1xA-finale [2]08:34,396e
GYAGyas 1Gerbren Spoelstra003: O 2-A-finale [5]07:34,671e
AEGAegirStijn Dijksterhuis004: N 1xvoorwedstrijd 3[6]08:30,412e
GYAGyas 1Gerbren Spoelstra003: O 2-voorwedstrijd 1[6]07:32,761e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasTim van de Vendel132: M 8+A-finale [5]05:49,493e
NERNereus/AegirThomas Doornbos116: M 2xA-finale [2]06:26,694e
AEGAegirLiam Gerding109: M 4-A-finale [1]06:10,924e
NERNereus/AegirThomas Doornbos116: M 2xvoorwedstrijd 1[1]06:35,002e
NERNereus/Aegir/ProteusBob van Velsen042: M 8+A-finale [5]05:41,491e
AEGAegirLiam Gerding033: M 4-A-finale [3]06:22,844e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/Gyas/ThêtaTim van de Vendel104: SA 8+A-finale [2]05:57,191e
AEGAegir/GyasLiam Gerding106: O 4-A-finale [4]06:50,492e
AEGAegir/GyasLiam Gerding002: SA 4-A-finale [3]06:46,235e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/Gyas/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+A-finale [4]05:57,662e
AEGAegir/NereusThomas Doornbos103: SA 2xA-finale [3]06:42,551e
AEGAegir/Gyas/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+voorwedstrijd 1[4]06:04,641e
GYAGyasGerbren Spoelstra003: O 2-A-finale [4]06:56,572e
AEGAegir 3Thomas Doornbos004: N 1xvoorwedstrijd 3[4]07:24,291e
GYAGyasGerbren Spoelstra003: O 2-voorwedstrijd 1[6]07:05,241e

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 mei 2012 t/m 06 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/Orca/AegirSjoerd Gastelaars002: SA 4-A-finale [4]06:35,233e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/Gyas 2Liam Gerding103: O 4-A-finale [4]06:18,943e
AEGAegir/Gyas 1Tim van de Vendel103: O 4-A-finale [6]06:13,751e
AEGAegirThomas Doornbos101: SA 1xA-finale [2]07:11,582e
GYAGyasGerbren Spoelstra102: SA 2-B-finale [3]06:53,912e
AEGAegir/Gyas 2Liam Gerding103: O 4-voorwedstrijd 2[3]06:24,821e
AEGAegir/Gyas 1Tim van de Vendel103: O 4-voorwedstrijd 1[4]06:21,622e
AEGAegirThomas Doornbos101: SA 1xvoorwedstrijd 1[6]07:33,302e
GYAGyasGerbren Spoelstra102: SA 2-halve-finale 2[7]06:59,164e
GYAGyasGerbren Spoelstra005: O 2-A-finale [5]06:49,031e
AEGAegir/Gyas 1Tim van de Vendel002: SA 4-A-finale [7]06:31,125e
AEGAegir/Gyas 2Liam Gerding002: SA 4-A-finale [5]06:17,664e
GYAGyas 2Siem Looijen007: B 1xA-finale [2]07:43,124e
GYAGyasGerbren Spoelstra005: O 2-voorwedstrijd 1[3]06:59,011e
AEGAegir/Gyas 1Pieter Buisman102: SA 2-voorwedstrijd 3[2]07:09,184e
AEGAegirStijn Dijksterhuis102: SA 2-voorwedstrijd 2[5]07:19,725e
AEGAegir/Gyas 3Liam Gerding102: SA 2-voorwedstrijd 2[3]07:13,134e
GYAGyasGerbren Spoelstra102: SA 2-voorwedstrijd 2[6]06:58,503e
GYAGyas 2Siem Looijen007: B 1xvoorwedstrijd 2[4]07:51,402e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirLiam Gerding001: Oude VierA-finale [2]10:24,134e
AEGAegirThomas Doornbos051: B 1xA-finale [3]07:34,891e
AEGAegirThomas Doornbos051: B 1xvoorwedstrijd 1[3]07:48,301e
AEGAegirLiam Gerding001: Oude Viervoorwedstrijd 3[2]06:44,382e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/Gyas/Proteus/RICLiam Gerding001: H 1e divisie 8+time-trial 23:46,144e
AEGAegir/GyasSjoerd Gastelaars002: H 2e divisie 8+time-trial 26:15,385e

Heineken Roeivierkamp 2012

10 maart 2012 t/m 11 maart 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+D-ronde 15:32,54e
AEGAegir/GyasLiam Gerding001: H1eDiv8+D-ronde 15:15,92e
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+C-ronde 02:08,96e
AEGAegir/GyasLiam Gerding001: H1eDiv8+C-ronde 02:04,13e
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+B-ronde 00:38,74e
AEGAegir/GyasLiam Gerding001: H1eDiv8+B-ronde 00:37,52e
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+A-ronde 07:29,76e
AEGAegir/GyasLiam Gerding001: H1eDiv8+A-ronde 07:18,12e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/GyasMenno van Blitterswijk132: M 8+A-finale [4]05:53,264e
AEGAegir/GyasMenno van Blitterswijk040: M 4+A-finale [1]06:26,422e

Internationale Martini Regatta 2011

18 juni 2011 t/m 19 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk104: SA 8+A-finale [4]06:21,601e
GYAGyas/Aegir 2Thomas Snaaijer106: O 4-A-finale [5]06:57,351e
GYAGyas/Aegir 2Menno van Blitterswijk002: SA 4-A-finale [5]07:14,362e
GYAGyas/Aegir 1Thomas Snaaijer002: SA 4-A-finale [4]07:03,421e
GYAGyasTim van de Vendel004: N 1xA-finale [4]09:16,645e
AEGAegirThomas Doornbos003: O 2-A-finale [5]08:13,733e
GYAGyasTim van de Vendel004: N 1xvoorwedstrijd 2[7]09:24,031e
AEGAegirThomas Doornbos003: O 2-voorwedstrijd 2[4]08:41,111e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/Gyas 2Menno van Blitterswijk106: O 4+A-finale [7]06:56,692e
AEGAegir/Gyas 1Thomas Snaaijer106: O 4+A-finale [3]06:54,431e
AEGAegir/Gyas 1Thomas Snaaijer105: O 4-A-finale [6]06:44,232e
AEGAegir/Gyas 2Menno van Blitterswijk105: O 4-A-finale [4]06:39,391e
AEGAegir/Gyas 1Thomas Snaaijer003: SA 4-A-finale [7]06:57,773e
AEGAegir/Gyas 1Menno van Blitterswijk006: SB 4-A-finale [6]07:09,025e
AEGAegir/Gyas 1Menno van Blitterswijk006: SB 4-voorwedstrijd 1[6]06:49,052e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasPieter Buisman003: O 2-voorwedstrijd 2[4]07:19,124e

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 mei 2011 t/m 08 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasPieter Buisman003: O 2-A-finale 07:08,413e
GYAGyasPieter Buisman003: O 2-voorwedstrijd 107:18,702e

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 april 2011 t/m 24 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirThomas Snaaijer103: SA 8+A-finale [4]05:58,161e
AEGAegirThomas Doornbos160: SA 2-C-finale [3]07:10,411e
GYAGyas/Aegir 2Thomas Snaaijer106: O 4-A-finale [6]06:30,911e
GYAGyasPieter Buisman105: O 2-voorwedstrijd 3[7]07:26,354e
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk039: SA 4-A-finale [6]06:48,823e
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk003: SB 2-A-finale [4]07:38,934e
GYAGyasMartijn Dresscher003: SB 2-A-finale [2]07:25,671e
AEGAegirThomas Doornbos160: SA 2-voorwedstrijd 1[6]07:26,045e

128e Varsity

10 april 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirDerk Noordhuis001: Oude VierA-finale [6]10:22,745e
AEGAegirDerk Noordhuis001: Oude Viervoorwedstrijd 1[2]06:46,152e