M.J.P. van de Ven

201 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/Vidar/ProteusLaurent Wilkens104: SA 8+ (NSK)A-finale [3]05:41,602e
LAGLagaRoelant Feldbrugge109: N 2xA-finale [6]06:40,341e
LAGLaga 1Lars Lipman106: O 4+A-finale [4]06:30,682e
LAGLaga/Vidar/ProteusLaurent Wilkens104: SA 8+ (NSK)voorwedstrijd 2[4]05:49,261e
LAGLagaRoelant Feldbrugge109: N 2xvoorwedstrijd 2[5]06:47,983e
LAGLaga 2Wout Lohle106: O 4+voorwedstrijd 3[3]06:44,824e
LAGLaga 1Lars Lipman106: O 4+voorwedstrijd 1[5]06:37,801e
LAGLagaRalf Rienks060: B 1xA-finale [4]07:20,921e
LAGLagaLaurent Wilkens002: SA 4- (NSK)A-finale [6]06:14,345e
LAGLagaRoelant Feldbrugge005: N 2xA-finale [1]06:42,221e
LAGLaga 1Tim Rootliep004: O 2-A-finale [6]07:09,064e
LAGLaga 2Menno Bezema004: O 2-A-finale [2]06:56,991e
LAGLagaRalf Rienks060: B 1xvoorwedstrijd 2[6]07:19,281e
LAGLagaLaurent Wilkens002: SA 4- (NSK)voorwedstrijd 1[5]06:12,053e
LAGLaga (NSK)Amos Keijser001: SA 1x (NSK)voorwedstrijd 1[3]07:19,442e
LAGLagaRoelant Feldbrugge005: N 2xvoorwedstrijd 1[3]06:57,783e
LAGLaga 2Menno Bezema004: O 2-voorwedstrijd 3[5]06:53,081e
LAGLaga 1Tim Rootliep004: O 2-voorwedstrijd 2[2]07:01,722e
LAGLaga 1Wout Lohle006: N 4+voorwedstrijd 4[1]06:40,842e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaJan Hurkmans108: N 2-A-finale [6]07:03,481e
LAGLagaLouis Stolper109: N 2xA-finale [4]06:46,422e
LAGLaga 2Wout Lohle106: O 4+A-finale [1]06:47,315e
LAGLaga/ProteusLaurent Wilkens105: O 4-A-finale [3]06:04,441e
LAGLagaJan Hurkmans108: N 2-voorwedstrijd 1[2]07:06,892e
LAGLaga 2Wout Lohle106: O 4+voorwedstrijd 2[3]06:46,383e
LAGLagaRoelant Feldbrugge007: Dev 4-A-finale [5]06:10,331e
LAGLaga/SkadiLaurent Wilkens002: SA 4- A-finale [4]06:08,792e
LAGLaga 2Tim Rootliep004: O 2-A-finale [3]07:03,375e
LAGLagaRoelant Feldbrugge007: Dev 4-voorwedstrijd 2[3]06:10,211e
LAGLaga 3Jan Hurkmans004: O 2-voorwedstrijd 2[3]07:03,223e
LAGLaga 2Tim Rootliep004: O 2-voorwedstrijd 2[4]07:00,502e
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+voorwedstrijd 1[3]06:48,174e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge007: Dev 4- (1000m Knock Out)A-finale [1]
LAGLaga/SkadiLaurent Wilkens002: SA 4-A-finale [4]
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+B-finale [3]07:13,063e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge007: Dev 4- (1000m Knock Out)halve-finale 1[2]
LAGLaga 2Lars Lipman007: Dev 4- (1000m Knock Out)time-trial 03:11,429e
LAGLaga 1Roelant Feldbrugge007: Dev 4- (1000m Knock Out)time-trial 03:03,121e
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+time-trial 07:01,477e
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-A-finale [1]07:08,561e
LAGLagaRoelant Feldbrugge105: O 4-A-finale [4]06:17,921e
LAGLagaWout Lohle106: O 4+voorwedstrijd 2[4]06:56,904e
LAGLagaTim Rootliep108: N 2-voorwedstrijd 4[4]07:02,921e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga/AegirLaurent Wilkens131: M 8+A-finale [6]06:00,655e
LAGLagaAmos Keijser120: M 1x (Holland Beker)halve-finale A/B 1[5]07:36,184e
LAGLaga/AegirLaurent Wilkens131: M 8+voorwedstrijd 2[1]06:06,513e
LAGLagaRoelant Feldbrugge050: MDev 4-A-finale [2]06:25,151e
LAGLagaLars Lipman029: M 4+A-finale [5]06:55,864e
LAGLagaRoelant Feldbrugge019: BM 4-A-finale [1]06:46,281e
LAGLagaAmos Keijser120: M 1x (Holland Beker)voorwedstrijd 3[1]07:25,412e
LAGLagaLaurent Wilkens032: M 4-voorwedstrijd 2[4]06:13,594e
LAGLagaLars Lipman029: M 4+voorwedstrijd 1[4]06:44,492e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLars Lipman107: N 4-A-finale [2]06:36,506e
LAGLaga 1Jens Keijser105: O 4-A-finale [4]06:41,445e
LAGLagaRikus de Lange108: N 2-voorwedstrijd 2[6]07:31,894e
LAGLaga 1Laurent Wilkens101: SA 2-voorwedstrijd 2[3]07:17,026e
LAGLaga 2Menno Bezema101: SA 2-voorwedstrijd 1[5]07:11,285e
LAGLagaLars Lipman107: N 4-voorwedstrijd 3[6]06:35,221e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4- (Development Klassement)A-finale [4]06:37,406e
LAGLagaAmos Keijser001: SA 1xA-finale [1]07:07,172e
LAGLaga 3Menno Bezema004: O 2-A-finale [1]07:07,785e
LAGLaga 1Laurent Wilkens004: O 2-A-finale [3]07:01,712e
LAGLagaAmos Keijser001: SA 1xvoorwedstrijd 2[2]07:13,841e
LAGLaga 4Niek Moesker004: O 2-voorwedstrijd 2[4]07:04,763e
LAGLaga 3Menno Bezema004: O 2-voorwedstrijd 2[2]07:01,032e
LAGLaga 2Rikus de Lange004: O 2-voorwedstrijd 1[4]07:53,585e
LAGLaga 1Laurent Wilkens004: O 2-voorwedstrijd 1[5]07:09,331e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 3[4]06:28,172e
LAGLaga 2Jens Keijser007: Dev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[1]06:41,396e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLaurent Wilkens200: SA 8+A-finale [5]03:39,401e
LAGLaga 1Jens Keijser105: O 4-A-finale [4]06:58,014e
LAGLaga 2Lars Lipman105: O 4-A-finale [2]06:54,773e
LAGLagaLaurent Wilkens200: SA 8+halve-finale 1[6]03:39,431e
LAGLagaRoelant Feldbrugge201: SA 2+halve-finale 1[5]04:46,182e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-A-finale [2]06:44,165e
LAGLaga 3Roelant Feldbrugge007: Dev 4-A-finale [3]06:29,362e
LAGLagaLaurent Wilkens002: SA 4-A-finale [3]06:13,053e
LAGLagaAmos Keijser001: SA 1xA-finale [3]07:05,041e
LAGLaga 2Jens Keijser007: Dev 4-voorwedstrijd 3[4]06:45,875e
LAGLaga 1Lars Lipman007: Dev 4-voorwedstrijd 3[7]06:27,882e
LAGLaga 3Roelant Feldbrugge007: Dev 4-voorwedstrijd 3[6]06:24,591e
LAGLagaAmos Keijser001: SA 1xvoorwedstrijd 1[7]07:17,941e
LAGLagaRikus de Lange004: O 2-voorwedstrijd 1[6]07:36,244e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaLaurent Wilkens104: SA 8+A-finale [4]
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2- (NK)C-finale [7]
LAGLaga 4Roelant Feldbrugge205: SA 2- (NK)C-finale [2]
LAGLaga 3Flavio Garrisi205: SA 2- (NK)D-finale [4]
LAGLaga 3Ralf Rienks201: SA 1x (NK)C-finale [7]
LAGLagaLars Lipman251: Dev 4- (DK)halve-finale 2[5]
LAGLaga 1Laurent Wilkens205: SA 2- (NK)B-finale [7]07:22,234e
LAGLaga 1Laurent Wilkens205: SA 2- (NK)halve-finale 1[6]08:56,226e
LAGLaga 4Roelant Feldbrugge205: SA 2- (NK)kwart-finale 4[2]08:29,495e
LAGLaga 1Laurent Wilkens205: SA 2- (NK)kwart-finale 3[6]08:18,522e
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2- (NK)kwart-finale 2[7]08:09,985e
LAGLaga 3Flavio Garrisi205: SA 2- (NK)kwart-finale 1[7]08:29,805e
LAGLaga 3Ralf Rienks201: SA 1x (NK)kwart-finale 1[6]09:24,595e
LAGLaga 1D. van Laake201: SA 1x (NK)E-finale [4]09:10,112e
LAGLagaLars Lipman251: Dev 4- (DK)time-trial 06:47,293e
LAGLaga 4Roelant Feldbrugge205: SA 2- (NK)time-trial 07:40,9823e
LAGLaga 3Flavio Garrisi205: SA 2- (NK)time-trial 07:35,0221e
LAGLaga 5Tim Rootliep205: SA 2- (NK)time-trial 07:27,8817e
LAGLaga 1Laurent Wilkens205: SA 2- (NK)time-trial 07:19,8211e
LAGLaga 1D. van Laake201: SA 1x (NK)time-trial 08:05,4625e
LAGLaga 3Ralf Rienks201: SA 1x (NK)time-trial 07:47,8516e

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Lars Lipman020: O 4+A-finale [4]07:24,191e
LAGLaga 1Lars Lipman020: O 4+voorwedstrijd 2[4]06:54,231e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Flavio Garrisi162: N 2+ (Platvoetbokaal)voorwedstrijd 1[2]08:16,684e
LAGLaga 1Wout Lohle106: O 4+voorwedstrijd 2[4]07:10,584e
LAGLaga 2Koen Snel106: O 4+voorwedstrijd 1[3]07:01,364e
LAGLagaTim Overgaauw111: B 4+voorwedstrijd 2[3]07:03,184e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (EJK)B-finale [4]06:02,582e
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+A-finale [1]06:56,876e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[5]06:09,074e
LAGLagaMerlijn den Breeijen004: O 2-voorwedstrijd 2[7]07:39,185e
LAGLaga 2Wout Lohle006: N 4+voorwedstrijd 4[5]06:55,502e
LAGLaga 1Tim Overgaauw006: N 4+voorwedstrijd 3[6]07:07,523e
LAGLaga 3Koen Snel006: N 4+voorwedstrijd 3[3]07:06,102e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaWout Lohle136: MFm 8+A-finale [2]06:16,434e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (1000m Knock Out)A-finale [3]03:06,452e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (1000m Knock Out)halve-finale 2[2]03:02,881e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (1000m Knock Out)kwart-finale 4[3]02:55,861e
LAGLagaWout Lohle008: Ej 8+ (1000m Knock Out)time-trial 02:56,102e
LAGLagaMerlijn den Breeijen006: N 4+voorwedstrijd 4[1]07:20,354e
LAGLagaMerlijn den Breeijen111: B 4+voorwedstrijd 2[1]07:21,874e
LAGLagaBart van Grondelle108: N 2-voorwedstrijd 3[1]08:09,974e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 1Flavio Garrisi104: SA 8+ (NK)B-finale [4]06:11,752e
LAGLaga 1Flavio Garrisi104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 1[4]06:08,664e
LAGLagaBart van Grondelle111: B 4+voorwedstrijd 2[2]07:08,914e
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+A-finale [2]06:01,323e
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+voorwedstrijd 2[2]06:05,042e
LAGLaga 1Bart van Grondelle006: N 4+voorwedstrijd 3[6]07:06,436e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLaga 2Flavio Garrisi104: SA 8+A-finale [4]06:11,604e
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw111: B 4+A-finale [7]06:56,844e
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw111: B 4+voorwedstrijd 2[3]07:04,643e
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+A-finale [3]07:00,415e
LAGLagaFlavio Garrisi008: Ej 8+voorwedstrijd 1[4]06:57,372e
LAGLaga/ProteusTim Overgaauw006: N 4+voorwedstrijd 1[2]07:33,455e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaWout Lohle112: B 8+A-finale [2]06:00,661e
LAGLaga 1Dirk van Wijck111: B 4+A-finale [3]07:01,615e
LAGLaga 2Philip den Bremer111: B 4+A-finale [2]07:01,324e
LAGLagaWout Lohle112: B 8+voorwedstrijd 2[3]06:12,892e
LAGLaga 1Dirk van Wijck111: B 4+voorwedstrijd 2[5]07:18,222e
LAGLaga 2Philip den Bremer111: B 4+voorwedstrijd 1[7]07:20,043e
LAGLaga 1Wout Lohle008: Ej 8+A-finale [7]06:25,594e
LAGLaga 2Dirk van Wijck008: Ej 8+voorwedstrijd 3[6]06:26,715e
LAGLaga 1Wout Lohle008: Ej 8+voorwedstrijd 3[2]06:10,322e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+ (EJK)A-finale [6]06:14,803e
LAGLaga/ArgoBart van Grondelle206: B 4+A-finale [3]07:19,004e
LAGLagaKoen Snel206: B 4+A-finale [7]07:11,042e
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+ (EJK)halve-finale 1[2]06:09,222e
LAGLagaKoen Snel206: B 4+voorwedstrijd 2[6]07:08,402e
LAGLaga/ArgoBart van Grondelle206: B 4+voorwedstrijd 1[3]07:15,582e
LAGLaga 2Philip den Bremer205: B 1xvoorwedstrijd 3[7]07:59,263e
LAGLaga/ArgoBart van Grondelle104: N 4+A-finale [2]07:42,095e
LAGLagaKoen Snel104: N 4+A-finale [4]07:30,253e
LAGLaga 3Philip den Bremer102: N 1xvoorwedstrijd 2[5]08:28,113e
LAGLaga/ArgoBart van Grondelle104: N 4+voorwedstrijd 2[3]07:55,583e
LAGLagaKoen Snel104: N 4+voorwedstrijd 2[4]07:49,701e
LAGLagaDirk van Wijck041: Ej 8+ (EJK)voorwedstrijd 2[7]06:36,942e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
LAGLagaDirk van Wijck002: Jonge AchtA-finale [1]06:16,513e
LAGLagaKoen Snel040: B 4+A-finale [1]07:16,553e
LAGLagaDirk van Wijck002: Jonge Achtvoorwedstrijd 4[5]06:18,902e
LAGLagaKoen Snel040: B 4+voorwedstrijd 2[2]07:18,773e