Thomas Notermans

1068 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
ARCARC/Maas/EemFloris Wassing103: HE 4xA-finale [5]06:18,153e
NJONjord/SkadiNina Loos132: DG 2xA-finale [3]07:43,214e
SKASkadiNina Loos325: DE 1x NSKA-finale [3]08:23,546e
MAAMaas 2Sarah Korving151: M16 1xheat [5]09:29,5221e
MAAMaas 1Marit Speerstra151: M16 1xheat [6]09:15,3814e
MAAMaas 3Jana Akkerman145: M18 1xheat [8]09:08,968e
MAAMaas 1Adine de Keijzer145: M18 1xheat [7]08:56,433e
MAAMaas 2Birgit Cornelissen145: M18 1xheat [4]08:47,452e
NJONjord/SkadiNina Loos132: DG 2xvoorwedstrijd 3[5]08:06,022e
MAAMaasErwin Wiltenburg148: J16 2xvoorwedstrijd 4[8]08:21,184e
MAAMaasLuc Willemsen109: HB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:44,555e
ARCARC/Neptunus/MaasDiederick Stuijfzand043: J16 4xA-finale [8]06:33,961e
MAAMaasBirgit Cornelissen040: M18 2xA-finale [4]07:54,954e
MAAMaasSarah Korving044: M16 2xA-finale [7]08:36,588e
SKASkadiNina Loos022: DG 1xA-finale [1]08:00,791e
MAAMaas 3Erwin Wiltenburg042: J16 1xheat [8]08:04,3720e
MAAMaas 2Niels Reintjes042: J16 1xheat [8]07:46,865e
MAAMaas 1Diederick Stuijfzand042: J16 1xheat [2]07:34,971e
MAAMaasBirgit Cornelissen040: M18 2xvoorwedstrijd 1[4]07:50,531e
MAAMaasLuc Willemsen036: J18 1xheat [6]07:47,569e
MAAMaasJana Akkerman031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[2]09:06,685e
SKASkadiNina Loos022: DG 1xvoorwedstrijd 2[7]08:21,064e
MAAMaasSarah Korving044: M16 2xvoorwedstrijd 3[3]08:31,922e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadiNina Loos125: DE 1xA-finale [5]08:18,656e
LEYLeythe/MaasHannah Otterloo040: M18 2xA-finale [5]07:27,112e
MAAMaasNiels Reintjes148: J16 2xA-finale [3]07:04,524e
MAAMaasJip Uiters143: J18 2xA-finale [6]06:56,745e
MAAMaas 2Jana Akkerman145: M18 1xheat [7]09:04,376e
MAAMaas 1Adine de Keijzer145: M18 1xheat [6]08:42,753e
MAAMaasMarit Speerstra151: M16 1xheat [4]08:47,872e
MAAMaasNiels Reintjes148: J16 2xhalve-finale 2[4]07:07,943e
MAAMaasMarit Speerstra133: DB 1xvoorwedstrijd 2[8]08:53,416e
MAAMaasJip Uiters143: J18 2xvoorwedstrijd 4[8]06:54,361e
NJONjord/Skadi/Argo/ThêtaLisa van Heyningen065: DE 4xA-finale [3]07:06,495e
ARCARC/Maas/NeptunusMaarten Veninga043: J16 4xA-finale [5]06:34,992e
ARCARC/Maas/EemPim Kloet038: J18 4xA-finale [6]06:21,022e
LEYLeythe/MaasHannah Otterloo040: M18 2xhalve-finale 1[5]07:38,221e
MAAMaasNiels Reintjes148: J16 2xvoorwedstrijd 1[2]07:26,212e
ARCARC/Maas/NeptunusMaarten Veninga043: J16 4xlotingsrace [2]06:45,581e
MAAMaas 1Birgit Cornelissen063: DE 1xvoorwedstrijd 2[5]08:41,906e
LEYLeythe/MaasHannah Otterloo040: M18 2xvoorwedstrijd 1[7]07:32,481e
ARCARC/Maas/EemPim Kloet038: J18 4xlotingsrace [5]06:21,623e
MAAMaasErwin Wiltenburg042: J16 1xheat [7]09:00,2616e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKASkadi/ThêtaNina Loos127: DE 4xA-finale [2]07:09,125e
MAAMaas 2Sarah Korving151: M16 1xheat [6]09:22,6122e
MAAMaas 1Marit Speerstra151: M16 1xheat [4]09:02,4511e
MAAMaasFloris Wassing143: J18 2xA-finale [4]06:45,334e
SKASkadi/NjordNina Loos132: DG 2xA-finale [5]07:41,606e
MAAMaas 1Birgit Cornelissen145: M18 1xheat [6]08:18,246e
MAAMaas 2Pau Koster145: M18 1xheat [6]08:03,411e
MAAMaasNiels Reintjes148: J16 2xA-finale [6]07:28,116e
MAAMaasJana Akkerman140: LDB 1xA-finale [4]08:32,231e
MAAMaasFloris Wassing143: J18 2xtime-trial 06:02,694e
SKASkadi/NjordNina Loos132: DG 2xtime-trial 06:47,135e
MAAMaasNiels Reintjes148: J16 2xtime-trial 06:25,446e
MAAMaasJana Akkerman140: LDB 1xtime-trial 07:37,821e
MAAMaasJip Uiters038: J18 4xA-finale [4]06:41,924e
WILWillem III/MaasAnnelotte Maitland040: M18 2xA-finale [3]07:34,594e
SKASkadiNina Loos022: DG 1xA-finale [1]08:05,891e
MAAMaas 2Erwin Wiltenburg042: J16 1xheat [5]08:22,1223e
MAAMaas 3Niels Reintjes042: J16 1xheat [6]07:51,326e
MAAMaas 1Diederick Stuijfzand042: J16 1xheat [6]07:43,984e
WILWillem III/MaasAnnelotte Maitland040: M18 2xvoorwedstrijd 4[2]07:27,481e
MAAMaas 3Luc Willemsen036: J18 1xheat [6]07:41,4211e
MAAMaas 2Floris Wassing036: J18 1xheat [2]07:34,037e
MAAMaas 1Jip Uiters036: J18 1xheat [5]07:32,016e
SKASkadiNina Loos022: DG 1xvoorwedstrijd 1[3]08:14,162e
MAAMaasSarah Korving044: M16 2xvoorwedstrijd 1[5]08:15,864e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasMarit Speerstra147: M18 4xA-finale [4]08:27,331e
MAAMaasJip Uiters143: J18 2xA-finale [7]07:45,384e
SKASkadiNina Loos125: DE 1xA-finale [3]08:44,182e
MAAMaas 1Marit Speerstra151: M16 1xheat [3]09:39,449e
MAAMaasFloris Wassing122: LHB 2xA-finale [6]07:48,888e
MAAMaasJana Akkerman145: M18 1xheat [3]09:29,725e
MAAMaasJip Uiters143: J18 2xvoorwedstrijd 1[4]07:58,242e
MAAMaasNiels Reintjes038: J18 4xA-finale [3]07:01,133e
WILWillem III/MaasAnnelotte Maitland040: M18 2xA-finale [5]08:10,631e
SKASkadiNina Loos022: DG 1xA-finale [3]08:57,685e
MAAMaasSarah Korving044: M16 2xA-finale [1]08:25,146e
MAAMaas 3Erwin Wiltenburg042: J16 1xheat [6]08:27,8715e
MAAMaas 2Niels Reintjes042: J16 1xheat [3]07:54,983e
MAAMaas 1Diederick Stuijfzand042: J16 1xheat [2]07:51,081e
MAAMaas 3Luc Willemsen036: J18 1xheat [3]08:05,6713e
MAAMaas 2Floris Wassing036: J18 1xheat [3]07:49,578e
WILWillem III/MaasAnnelotte Maitland040: M18 2xvoorwedstrijd 1[6]07:47,011e
SKASkadiNina Loos022: DG 1xvoorwedstrijd 3[6]08:16,451e
MAAMaasSarah Korving044: M16 2xvoorwedstrijd 2[5]08:33,705e

ZRB 2019

04 mei 2019 t/m 05 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasJana Akkerman031: LDG 1xB-finale [3]08:58,542e
MAAMaas 1Erwin Wiltenburg042: J16 1xheat [2]09:21,0514e
MAAMaas 2Niels Reintjes042: J16 1xheat [4]08:32,022e
MAAMaas 3Diederick Stuijfzand042: J16 1xheat [3]08:23,431e
MAAMaas 2Floris Wassing036: J18 1xheat [3]09:18,316e
MAAMaas 1Jip Uiters036: J18 1xheat [4]08:40,853e
MAAMaasSarah Korving044: M16 2xA-finale [4]08:57,741e
MAAMaasJana Akkerman031: LDG 1xtime-trial 06:51,456e
MAAMaasFloris Wassing143: J18 2xA-finale [3]07:42,531e
MAAMaasJip Uiters109: HB 1xA-finale [4]08:01,673e
MAAMaas 1Sarah Korving151: M16 1xheat [4]10:50,063e
MAAMaas 2Marit Speerstra151: M16 1xheat [3]10:32,012e
MAAMaas 2Jana Akkerman145: M18 1xheat [1]10:02,105e
MAAMaasNiels Reintjes148: J16 2xvoorwedstrijd 2[1]09:04,504e
MAAMaasFloris Wassing143: J18 2xvoorwedstrijd 1[3]08:30,281e
MAAMaasJip Uiters109: HB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:15,851e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas 3Jip Uiters201: HB 1xA-finale [6]08:32,235e
SKASkadi 2Nina Loos218: DB 1xA-finale [2]08:56,902e
MAAMaasJana Akkerman227: LDB 1xA-finale [5]09:22,824e
MAAMaas 2Diederick Stuijfzand017: J16 1xA-finale [5]08:20,284e
MAAMaas 1Niels Reintjes017: J16 1xC-finale [4]08:31,745e
MAAMaas 4Adine de Keijzer019: M18 1xB-finale [6]09:04,516e
MAAMaas 3Birgit Cornelissen019: M18 1xB-finale [4]08:56,883e
MAAMaas 2Pau Koster019: M18 1xB-finale [1]08:48,261e
MAAMaas 2Floris Wassing201: HB 1xvoorwedstrijd 3[2]08:14,713e
MAAMaas 1Luc Willemsen201: HB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:23,123e
MAAMaas 3Jip Uiters201: HB 1xvoorwedstrijd 1[2]08:04,362e
SKASkadi 2Nina Loos218: DB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:40,141e
MAAMaasSarah Korving218: DB 1xvoorwedstrijd 1[2]09:41,834e
MAAMaasJana Akkerman227: LDB 1xvoorwedstrijd 1[4]09:21,482e
MAAMaas 2Diederick Stuijfzand017: J16 1xhalve-finale 1[3]08:38,113e
MAAMaas 4Adine de Keijzer019: M18 1xhalve-finale 2[6]09:24,896e
MAAMaas 2Pau Koster019: M18 1xhalve-finale 2[5]08:56,494e
MAAMaas 3Birgit Cornelissen019: M18 1xhalve-finale 1[5]09:19,405e
MAAMaas 2Diederick Stuijfzand017: J16 1xkwart-finale 2[3]08:37,392e
MAAMaas 1Niels Reintjes017: J16 1xkwart-finale 1[2]08:49,064e
MAAMaas 1Jip Uiters016: J18 1xkwart-finale 3[1]08:29,886e
MAAMaas 2Sarah Korving020: M16 1xkwart-finale 1[1]09:34,336e
MAAMaas 1Marit Speerstra020: M16 1xkwart-finale 1[6]09:25,745e
MAAMaas 4Adine de Keijzer019: M18 1xkwart-finale 4[1]08:40,003e
MAAMaas 2Pau Koster019: M18 1xkwart-finale 4[3]08:37,122e
MAAMaas 3Birgit Cornelissen019: M18 1xkwart-finale 2[1]08:35,002e
SKASkadiNina Loos011: DE 1xkwart-finale 2[1]08:36,536e
MAAMaas 3Erwin Wiltenburg017: J16 1xtime-trial 08:05,8936e
MAAMaas 1Niels Reintjes017: J16 1xtime-trial 07:39,3516e
MAAMaas 2Diederick Stuijfzand017: J16 1xtime-trial 07:33,197e
MAAMaas 2Luc Willemsen016: J18 1xtime-trial 07:43,9144e
MAAMaas 3Floris Wassing016: J18 1xtime-trial 07:39,3937e
MAAMaas 1Jip Uiters016: J18 1xtime-trial 07:23,1822e
SKASkadiNina Loos011: DE 1xtime-trial 08:08,5923e
MAAMaas 2Sarah Korving020: M16 1xtime-trial 09:10,0624e
MAAMaas 1Marit Speerstra020: M16 1xtime-trial 08:59,8517e
MAAMaas 1Jana Akkerman019: M18 1xtime-trial 08:39,4825e
MAAMaas 4Adine de Keijzer019: M18 1xtime-trial 08:25,2720e
MAAMaas 3Birgit Cornelissen019: M18 1xtime-trial 08:22,4918e
MAAMaas 2Pau Koster019: M18 1xtime-trial 08:02,814e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda/Maas/Willem III/SallandFemke Paulis127: DE 4xA-finale [4]07:25,781e
MAAMaasNiels Reintjes149: J16 4*A-finale [7]07:50,191e
MAAMaas 1Jana Akkerman140: LDB 1xA-finale [7]10:44,816e
MAAMaasJip Uiters143: J18 2xA-finale [6]07:52,662e
MAAMaas 1Adine de Keijzer145: M18 1xheat 1[4]08:42,025e
MAAMaas 1Jana Akkerman140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:58,402e
MAAMaasJeroen Smit121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[7]08:05,956e
MAAMaasJip Uiters143: J18 2xvoorwedstrijd 2[5]07:14,611e
MAAMaasMarten de Vries109: HB 1xvoorwedstrijd 3[5]08:16,067e
MAAMaasAdine de Keijzer055: DG 2xA-finale [6]08:31,895e
MAAMaasJip Uiters052: HG 2xA-finale [7]07:31,904e
TROTromp/MaasPau Koster040: M18 2xA-finale [5]07:55,941e
MAAMaasAdine de Keijzer055: DG 2xvoorwedstrijd 2[7]07:50,262e
MAAMaas 3Niels Reintjes042: J16 1xheat 6[8]08:26,032e
MAAMaas 4Joost Reintjes042: J16 1xheat 4[8]08:12,712e
MAAMaas 5Floris Wassing042: J16 1xheat 3[6]08:16,293e
MAAMaas 1Mats Koster042: J16 1xheat 3[8]08:00,721e
MAAMaas 2Diederick Stuijfzand042: J16 1xheat 1[3]08:22,717e
TROTromp/MaasPau Koster040: M18 2xvoorwedstrijd 2[6]07:42,671e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas 1Birgit Cornelissen117: JW 1xA-finale [5]09:31,042e
WILWillem III/Maas/Gouda/SallandFemke Paulis127: JW 4xA-finale [4]07:42,281e
WILWillem III/Maas/Gouda/SallandFemke Paulis127: JW 4xtime-trial 07:15,941e
MAAMaasLuc Willemsen023: JM 2xA-finale [6]07:52,135e
MAAMaas 1Birgit Cornelissen117: JW 1xlotingsrace [2]09:06,232e
MAAMaasLuc Willemsen023: JM 2xvoorwedstrijd 1[3]07:35,382e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasAnne Lieke Jeannette Spijkervet134: DB 2xA-finale [2]07:34,841e
MAAMaasMats Koster148: J16 2xB-finale [5]07:20,446e
MAAMaasJip Uiters143: J18 2xA-finale [6]06:54,665e
MAAMaasPau Koster133: DB 1xA-finale [5]08:04,581e
MAAMaasNiels Reintjes202: J14 1xheat 2[6]01:53,011e
MAAMaasMarit Speerstra201: M14 1xheat 1[6]02:07,712e
MAAMaasAnne Lieke Jeannette Spijkervet134: DB 2xvoorwedstrijd 1[3]07:44,602e
MAAMaasJana Akkerman151: M16 1xheat 2[5]08:48,733e
MAAMaasMats Koster148: J16 2xhalve-finale 2[1]07:16,665e
MAAMaasJip Uiters143: J18 2xvoorwedstrijd 2[6]06:56,972e
MAAMaasBirgit Cornelissen145: M18 1xheat 2[4]08:11,451e
MAAMaasPau Koster133: DB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:09,351e
MAAMaasKinga Delimat140: LDB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:56,886e
MAAMaasAdine de Keijzer031: LDG 1xA-finale [5]08:18,764e
MAAMaas/Salland/Willem III/GoudaPau Koster147: M18 4xA-finale [5]06:38,871e
MAAMaas/AegirKinga Delimat033: LDB 2xA-finale [5]08:05,833e
MAAMaasMats Koster148: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]07:25,823e
MAAMaasAdine de Keijzer031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:22,112e
MAAMaas 1Diederick Stuijfzand042: J16 1xheat 4[4]07:56,113e
MAAMaas 2Joost Reintjes042: J16 1xheat 2[5]08:04,272e
MAAMaas 3Niels Reintjes042: J16 1xheat 1[2]08:22,603e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasKinga Delimat140: LDB 1xA-finale [6]09:10,343e
MAAMaas/LaakHendrik Visscher143: J18 2xA-finale [1]07:21,963e
MAAMaasJana Akkerman151: M16 1xheat 3[3]09:09,163e
MAAMaas 2Adine de Keijzer145: M18 1xheat 2[2]08:46,523e
MAAMaas 1Birgit Cornelissen145: M18 1xheat 2[3]08:44,452e
MAAMaas/LaakHendrik Visscher143: J18 2xvoorwedstrijd 1[4]07:33,834e
MAAMaasAnne Lieke Jeannette Spijkervet026: DDev 2xB-finale [3]08:19,044e
MAAMaas 1Jana Akkerman031: LDG 1xvoorwedstrijd 3[3]09:21,416e
MAAMaas 2Kinga Delimat031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[6]09:16,245e
MAAMaasAnne Lieke Jeannette Spijkervet026: DDev 2xvoorwedstrijd 2[2]08:22,626e
MAAMaas 1Diederick Stuijfzand042: J16 1xheat 3[5]08:12,235e
MAAMaas 2Niels Reintjes042: J16 1xheat 1[6]08:48,065e
MAAMaas 3Joost Reintjes042: J16 1xheat 1[2]08:22,181e
MAAMaasJip Uiters036: J18 1xheat 2[1]07:56,232e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas/Willem III/Laak/GoudaLisa Bruijnincx127: DE 4xA-finale [1]07:16,194e
ORCOrca/Skadi/Proteus/ThêtaLisa Scheenaard127: DE 4xA-finale [3]06:48,391e
MAAMaasKinga Delimat140: LDB 1xA-finale [6]09:12,684e
MAAMaasJana Akkerman151: M16 1xheat 1[2]09:33,251e
MAAMaas 2Birgit Cornelissen145: M18 1xheat 2[3]08:48,634e
MAAMaas 1Adine de Keijzer145: M18 1xheat 2[2]08:45,653e
MAAMaasNiels Reintjes148: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]07:53,535e
MAAMaasKinga Delimat140: LDB 1xvoorwedstrijd 1[5]09:10,933e
MAAMaas 2Jana Akkerman031: LDG 1xB-finale [1]10:50,927e
MAAMaas 1Kinga Delimat031: LDG 1xB-finale [3]10:08,014e
MAAMaas 1Adine de Keijzer022: DG 1xB-finale [5]09:11,904e
MAAMaas 2Birgit Cornelissen022: DG 1xB-finale [6]09:08,783e
MAAMaas 2Jana Akkerman031: LDG 1xvoorwedstrijd 2[4]10:04,988e
MAAMaas 1Kinga Delimat031: LDG 1xvoorwedstrijd 1[5]09:49,667e
MAAMaas 3Niels Reintjes042: J16 1xheat [4]09:06,735e
MAAMaas 2Joost Reintjes042: J16 1xheat [1]08:54,733e
MAAMaas 2Birgit Cornelissen022: DG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:58,586e
MAAMaas 1Adine de Keijzer022: DG 1xvoorwedstrijd 1[1]09:06,886e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas 1Jip Uiters016: J18 1xC-finale [4]07:41,626e
MAAMaas 2 (P9)Pau Koster019: M18 1xA-finale [6]08:11,884e
MAAMaas 3 (P3)Birgit Cornelissen019: M18 1xB-finale [1]08:29,055e
MAAMaasJana Akkerman020: M16 1xC-finale [5]09:07,173e
MAAMaas 2Luc Willemsen016: J18 1xD-finale [1]08:17,056e
MAAMaas 1Diederick Stuijfzand017: J16 1xD-finale [6]08:18,791e
MAAMaas 2Joost Reintjes017: J16 1xE-finale [4]09:26,916e
MAAMaas 3Niels Reintjes017: J16 1xF-finale [5]08:40,053e
MAAMaas 1Marten de Vries201: HB 1xvoorwedstrijd 3[1]08:45,596e
MAAMaas 1 (P7)Adine de Keijzer019: M18 1xD-finale [4]08:50,401e
MAAMaas 2 (P9)Pau Koster019: M18 1xhalve-finale 2[4]09:02,443e
MAAMaas 3 (P3)Birgit Cornelissen019: M18 1xhalve-finale 1[6]09:19,234e
MAAMaas 2Luc Willemsen016: J18 1xkwart-finale 1[1]08:29,335e
MAAMaas 1Jip Uiters016: J18 1xkwart-finale 1[6]08:27,794e
MAAMaasJana Akkerman020: M16 1xkwart-finale 2[2]09:54,795e
MAAMaas 3 (P3)Birgit Cornelissen019: M18 1xkwart-finale 4[2]09:00,273e
MAAMaas 1 (P7)Adine de Keijzer019: M18 1xkwart-finale 3[5]09:08,395e
MAAMaas 2 (P9)Pau Koster019: M18 1xkwart-finale 2[3]08:45,711e
MAAMaas 1Jip Uiters016: J18 1xtime-trial 07:13,3024e
MAAMaas 2Luc Willemsen016: J18 1xtime-trial 07:09,3517e
MAAMaas 3Niels Reintjes017: J16 1xtime-trial 07:59,4135e
MAAMaas 2Joost Reintjes017: J16 1xtime-trial 07:47,3728e
MAAMaas 1Diederick Stuijfzand017: J16 1xtime-trial 07:28,5414e
MAAMaas 1 (P7)Adine de Keijzer019: M18 1xtime-trial 07:51,1714e
MAAMaas 3 (P3)Birgit Cornelissen019: M18 1xtime-trial 07:49,2712e
MAAMaas 2 (P9)Pau Koster019: M18 1xtime-trial 07:32,202e
MAAMaasJana Akkerman020: M16 1xtime-trial 08:19,5715e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/MaasPleun Bon142: M16 4xA-finale [4]07:03,891e
MAAMaas/Willem III/VikingFemke van de Vliet120: DE 4xA-finale [2]06:55,015e
WILWillem III/MaasPleun Bon142: M16 4xvoorwedstrijd 2[3]07:16,961e
MAAMaas/Willem III/VikingFemke van de Vliet120: DE 4xvoorwedstrijd 1[3]06:55,412e
MAAMaasHannah van Caldenborgh141: M16 1xheat 1[6]09:15,052e
MAAMaasAnnemijn de Kleer135: M18 1xheat 2[5]08:54,163e
MAAMaasJip Uiters031: J18 4xA-finale [1]06:36,586e
MAAMaas/NaardenJeroen Smit031: J18 4xA-finale [2]06:32,965e
MAAMaasIlse Feenstra033: M18 2xA-finale [4]07:40,631e
MAAMaas/NaardenJeroen Smit031: J18 4xvoorwedstrijd 2[4]06:50,132e
MAAMaasJip Uiters031: J18 4xvoorwedstrijd 1[2]06:45,793e
MAAMaasDiederick Stuijfzand035: J16 1xheat 2[4]09:04,826e
MAAMaasHidde Meijer029: J18 1xheat 5[3]07:53,461e
MAAMaasIlse Feenstra033: M18 2xvoorwedstrijd 2[2]07:56,741e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/MaasPien Ruigrok124: JW 4xA-finale [1]07:06,082e
WILWillem III/MaasFien van Westreenen101: JW 2xA-finale [3]07:22,221e
WILWillem III/MaasFien van Westreenen101: JW 2xvoorwedstrijd 2[2]07:33,121e
WILWillem III/MaasPien Ruigrok037: JW 4xA-finale [4]07:00,783e
WILWillem III/MaasFien van Westreenen006: JW 2xA-finale [4]07:22,081e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas/Willem IIILodewijk Tilanus133: J18 2xA-finale [4]06:47,413e
MAAMaas 1Jeroen Smit133: J18 2xB-finale [3]06:59,323e
MAAMaas 1Jolien Feenstra037: M16 2xA-finale [4]07:38,663e
MAAMaas 2Pau Koster037: M16 2xA-finale [6]07:34,581e
WILWillem III/MaasFien van Westreenen033: M18 2xA-finale [3]07:22,394e
MAAMaas/VikingFemke van de Vliet033: M18 2xA-finale [6]07:01,241e
MAAMaas 2Hannah van Caldenborgh141: M16 1xheat 1[4]08:43,822e
MAAMaasAnnemijn de Kleer135: M18 1xheat 1[5]08:47,082e
MAAMaas/Willem IIILodewijk Tilanus133: J18 2xvoorwedstrijd 3[3]06:48,541e
MAAMaas 2Koen Rabenberg133: J18 2xvoorwedstrijd 1[4]07:19,915e
MAAMaas 1Jeroen Smit133: J18 2xvoorwedstrijd 1[2]07:06,754e
MAAMaas 2Pau Koster037: M16 2xhalve-finale 2[4]07:45,111e
MAAMaas 1Jolien Feenstra037: M16 2xhalve-finale 1[4]07:46,282e
MAAMaas/VikingFemke van de Vliet033: M18 2xvoorwedstrijd 2[3]07:21,201e
WILWillem III/MaasFien van Westreenen033: M18 2xvoorwedstrijd 1[6]07:29,822e
MAAMaas 2Pau Koster037: M16 2xvoorwedstrijd 4[5]07:50,011e
MAAMaas 1Jolien Feenstra037: M16 2xvoorwedstrijd 1[5]07:39,151e
MAAMaasKoen Rabenberg031: J18 4xB-finale [3]06:38,254e
WILWillem III/MaasFien van Westreenen142: M16 4xA-finale [6]06:44,501e
MAAMaas/MaastrichtscheCaroline Barbier137: M18 4xA-finale [1]07:04,562e
MAAMaasLuc Willemsen138: J16 2xvoorwedstrijd 3[6]07:19,414e
MAAMaasKoen Rabenberg031: J18 4xvoorwedstrijd 3[4]06:44,013e
MAAMaasDiederick Stuijfzand035: J16 1xheat 2[6]09:06,155e
MAAMaas 1Philip Oggel029: J18 1xheat 3[5]08:04,464e
MAAMaas 2Jeroen Smit029: J18 1xheat 2[2]07:53,821e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasPhilip Oggel149: LE 1xA-finale [4]08:20,204e
MAAMaas 3Jeroen Smit118: LB 1xB-finale [3]08:11,505e
MAAMaas 1Hidde Meijer118: LB 1xB-finale [7]08:02,832e
MAAMaasBirgit Cornelissen146: M16 4xA-finale [4]07:32,381e
MAAMaasJip Uiters142: J16 2xB-finale [4]07:22,851e
MAAMaasKoen Rabenberg137: J18 2xB-finale [5]07:20,321e
LEYLeythe-combiFinn Florijn104: E 8+voorwedstrijd 2[2]06:15,395e
MAAMaas 2Sam van Bekkum118: LB 1xvoorwedstrijd 3[4]07:58,954e
MAAMaas 3Jeroen Smit118: LB 1xvoorwedstrijd 2[3]07:46,314e
MAAMaas 1Hidde Meijer118: LB 1xvoorwedstrijd 1[6]07:36,934e
MAAMaasBirgit Cornelissen146: M16 4xvoorwedstrijd 1[6]07:10,981e
MAAMaas 1Jolien Feenstra145: M16 1xheat 2[5]08:44,251e
MAAMaas 4Hannah van Caldenborgh145: M16 1xheat 1[6]09:26,064e
MAAMaasAnnemijn de Kleer139: M18 1xheat 1[4]09:01,824e
MAAMaasJip Uiters142: J16 2xvoorwedstrijd 2[7]07:26,583e
MAAMaasKoen Rabenberg137: J18 2xvoorwedstrijd 1[3]07:17,774e
MAAMaasKoen Rabenberg031: J18 4xA-finale [7]06:32,263e
MAAMaasAdine de Keijzer037: M16 2xA-finale [6]08:02,651e
MAAMaasPau Koster033: M18 2xA-finale [6]07:51,254e
MAAMaas 3Diederick Stuijfzand035: J16 1xheat 2[5]09:10,536e
MAAMaas 1Luc Willemsen035: J16 1xheat 2[3]08:16,915e
MAAMaas 2Jip Uiters035: J16 1xheat 2[6]08:00,542e
MAAMaas 4Tom Koolhaas029: J18 1xheat 4[5]08:04,186e
MAAMaas 1Hidde Meijer029: J18 1xheat 4[7]07:36,392e
MAAMaas 3Jeroen Smit029: J18 1xheat 3[6]07:53,485e
MAAMaas 6Philip Oggel029: J18 1xheat 3[7]07:48,884e
MAAMaas 2Sam van Bekkum029: J18 1xheat 2[6]07:52,994e
MAAMaasAdine de Keijzer037: M16 2xvoorwedstrijd 1[6]07:53,501e
MAAMaasPau Koster033: M18 2xvoorwedstrijd 2[5]07:50,241e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas 1Charles de Monchy016: J18 1xA-finale [3]07:26,673e
MAAMaas 2Hidde Meijer016: J18 1xC-finale [6]07:32,421e
MAAMaas 1Pien Ruigrok020: M16 1xA-finale [3]08:25,223e
MAAMaas 3Birgit Cornelissen020: M16 1xA-finale [6]08:11,871e
MAAMaas 2Pau Koster020: M16 1xB-finale [5]08:31,492e
MAAMaas 6Jolien Feenstra020: M16 1xC-finale [2]08:45,963e
MAAMaas 5Adine de Keijzer020: M16 1xC-finale [3]08:44,252e
MAAMaas 1Ilse Feenstra019: M18 1xA-finale [4]08:04,823e
MAAMaas 3Jip Uiters017: J16 1xD-finale [3]08:01,593e
MAAMaas 1Luc Willemsen017: J16 1xE-finale [4]08:24,873e
MAAMaas 4Jeroen Smit016: J18 1xE-finale [1]07:50,925e
MAAMaas 3Philip Oggel016: J18 1xG-finale [6]07:48,351e
MAAMaas 7Koen Rabenberg016: J18 1xI-finale [6]08:03,703e
MAAMaas 6Tom Koolhaas016: J18 1xI-finale [4]08:00,982e
MAAMaas 4Hannah van Caldenborgh020: M16 1xE-finale [4]09:31,074e
MAAMaas 2Annemijn de Kleer019: M18 1xD-finale [4]09:08,496e
MAAMaas 1Charles de Monchy016: J18 1xhalve-finale 1[5]07:34,282e
MAAMaas 3Birgit Cornelissen020: M16 1xhalve-finale 2[6]08:33,561e
MAAMaas 2Pau Koster020: M16 1xhalve-finale 1[4]08:33,694e
MAAMaas 1Pien Ruigrok020: M16 1xhalve-finale 1[5]08:26,802e
MAAMaas 1Ilse Feenstra019: M18 1xhalve-finale 2[5]08:14,322e
MAAMaas 3Jip Uiters017: J16 1xkwart-finale 1[2]08:15,126e
MAAMaas 1Charles de Monchy016: J18 1xkwart-finale 4[4]07:37,701e
MAAMaas 2Hidde Meijer016: J18 1xkwart-finale 1[4]07:39,314e
MAAMaas 5Adine de Keijzer020: M16 1xkwart-finale 3[3]08:53,374e
MAAMaas 1Pien Ruigrok020: M16 1xkwart-finale 3[5]08:34,751e
MAAMaas 6Jolien Feenstra020: M16 1xkwart-finale 2[2]08:53,545e
MAAMaas 2Pau Koster020: M16 1xkwart-finale 2[3]08:41,012e
MAAMaas 3Birgit Cornelissen020: M16 1xkwart-finale 2[4]08:34,301e
MAAMaas 2Annemijn de Kleer019: M18 1xkwart-finale 2[1]09:14,416e
MAAMaas 1Ilse Feenstra019: M18 1xkwart-finale 2[4]08:26,121e
MAAMaas 2Diederick Stuijfzand017: J16 1xtime-trial 08:20,1036e
MAAMaas 1Luc Willemsen017: J16 1xtime-trial 07:56,2127e
MAAMaas 3Jip Uiters017: J16 1xtime-trial 07:38,8416e
MAAMaas 6Tom Koolhaas016: J18 1xtime-trial 07:46,5951e
MAAMaas 7Koen Rabenberg016: J18 1xtime-trial 07:46,3749e
MAAMaas 5Sam van Bekkum016: J18 1xtime-trial 07:34,3940e
MAAMaas 3Philip Oggel016: J18 1xtime-trial 07:30,9237e
MAAMaas 4Jeroen Smit016: J18 1xtime-trial 07:27,1830e
MAAMaas 2Hidde Meijer016: J18 1xtime-trial 07:12,928e
MAAMaas 1Charles de Monchy016: J18 1xtime-trial 07:07,354e
MAAMaas 4Hannah van Caldenborgh020: M16 1xtime-trial 09:05,0527e
MAAMaas 6Jolien Feenstra020: M16 1xtime-trial 08:21,2015e
MAAMaas 1Pien Ruigrok020: M16 1xtime-trial 08:12,6511e
MAAMaas 2Pau Koster020: M16 1xtime-trial 08:09,797e
MAAMaas 5Adine de Keijzer020: M16 1xtime-trial 08:09,666e
MAAMaas 3Birgit Cornelissen020: M16 1xtime-trial 07:56,262e
MAAMaas 2Annemijn de Kleer019: M18 1xtime-trial 08:43,3823e
MAAMaas 1Ilse Feenstra019: M18 1xtime-trial 07:44,112e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasJeroen Smit144: J18 8+A-finale [3]06:26,965e
MAAMaas 3Adine de Keijzer151: M16 1xheat 4[4]08:50,571e
MAAMaas 1Birgit Cornelissen151: M16 1xheat 3[6]08:46,203e
MAAMaas 2Jolien Feenstra151: M16 1xheat 3[3]08:39,171e
MAAMaas 1Philip Oggel143: J18 2xvoorwedstrijd 3[6]07:01,394e
MAAMaas 2Jeroen Smit143: J18 2xvoorwedstrijd 2[5]07:24,783e
MAAMaasAnnabel Oggel064: LDN 1xA-finale [6]08:20,224e
MAAMaasJolien Feenstra037: M16 2xA-finale [3]07:53,814e
MAAMaasVictor van Dam060: B 1xvoorwedstrijd 1[4]08:02,655e
MAAMaasAnnabel Oggel064: LDN 1xvoorwedstrijd 1[6]08:30,203e
MAAMaas 4Maarten Ruoff029: J18 1xheat 5[2]08:11,286e
MAAMaas 2Victor van Dam029: J18 1xheat 5[1]08:08,275e
MAAMaas 5Sam van Bekkum029: J18 1xheat 5[4]08:03,413e
MAAMaas 1Jeroen Smit029: J18 1xheat 4[1]08:01,655e
MAAMaas 3Philip Oggel029: J18 1xheat 4[2]07:53,343e
MAAMaas 6Hidde Meijer029: J18 1xheat 2[5]07:39,641e
MAAMaasJolien Feenstra037: M16 2xvoorwedstrijd 2[2]07:55,881e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasHidde Meijer120: LN 2-A-finale [3]07:18,195e
MAAMaasAnnabel Oggel139: LDN 1xA-finale [2]08:22,264e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar126: DSA 2xA-finale [4]07:03,602e
MAAMaasJolien Feenstra037: M16 2xA-finale [2]07:51,764e
MAAMaasHidde Meijer120: LN 2-voorwedstrijd 3[6]07:09,201e
MAAMaasDavid Janssen110: N 1xvoorwedstrijd 4[2]07:45,154e
MAAMaasAnnabel Oggel139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[6]08:25,171e
MAAMaasJolien Feenstra037: M16 2xvoorwedstrijd 2[2]08:04,231e
MAAMaasPhilip Oggel031: J18 4xA-finale [1]06:56,856e
MAAMaas 2Victor van Dam143: J18 2xvoorwedstrijd 4[6]07:34,416e
MAAMaas 1Allard Koster143: J18 2xvoorwedstrijd 2[5]07:26,475e
MAAMaasSam van Bekkum012: LO 2-A-finale [4]07:14,666e
MAAMaasJolien Feenstra152: M16 4xA-finale [3]07:14,003e
WILWillem III/Viking/Spaarne/MaasIlse Feenstra147: M18 4xA-finale [2]06:54,122e
MAAMaasAnnabel Oggel043: LDB 1xA-finale [6]08:17,611e
MAAMaasSam van Bekkum012: LO 2-voorwedstrijd 1[5]07:11,832e
MAAMaasJolien Feenstra152: M16 4xvoorwedstrijd 1[4]07:14,232e
WILWillem III/Viking/Spaarne/MaasIlse Feenstra147: M18 4xvoorwedstrijd 2[2]
MAAMaasAnnabel Oggel043: LDB 1xvoorwedstrijd 2[4]08:26,131e
MAAMaas 2Maarten Ruoff029: J18 1xheat 4[2]08:08,032e
MAAMaas 1David Janssen029: J18 1xheat 1[4]07:33,992e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasAnnabel Oggel139: LDN 1xA-finale [2]08:43,234e
MAAMaasAnnabel Oggel139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[2]08:41,451e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasPien Ruigrok122: JW 2xA-finale [1]08:05,422e
MAAMaasMarieke Keijser119: W 1xA-finale [6]08:01,234e
MAAMaas 3Philip Oggel118: JM 1xB-finale [3]08:26,056e
MAAMaas 2Jeroen Smit118: JM 1xB-finale [5]08:20,435e
MAAMaasSam van Bekkum102: JM 2-A-finale [3]07:48,032e
MAAMaas 4Allard Koster118: JM 1xC-finale [6]08:54,146e
MAAMaas 6Maarten Ruoff118: JM 1xE-finale [4]09:08,135e
MAAMaas 5Victor van Dam118: JM 1xE-finale [3]08:46,703e
MAAMaasMarieke Keijser119: W 1xhalve-finale A/B 1[3]08:17,493e
MAAMaas 2Jeroen Smit118: JM 1xhalve-finale A/B 2[3]08:38,226e
MAAMaas 3Philip Oggel118: JM 1xhalve-finale A/B 2[6]08:37,925e
MAAMaasPien Ruigrok122: JW 2xvoorwedstrijd 2[1]08:18,811e
MAAMaasAnnabel Oggel115: LW 1xvoorwedstrijd 1[2]08:54,295e
MAAMaas 3Philip Oggel118: JM 1xkwart-finale 3[1]08:16,683e
MAAMaas 2Jeroen Smit118: JM 1xkwart-finale 3[2]08:15,892e
MAAMaas 4Allard Koster118: JM 1xkwart-finale 1[1]08:23,815e
MAAMaasAnnabel Oggel020: BLW 1xA-finale [1]09:15,164e
MAAMaasSam van Bekkum009: BLM 2-A-finale [3]07:42,402e
MAAMaasMarieke Keijser119: W 1xvoorwedstrijd 2[4]08:09,322e
MAAMaas 5Victor van Dam118: JM 1xvoorwedstrijd 6[5]08:28,425e
MAAMaas 6Maarten Ruoff118: JM 1xvoorwedstrijd 5[3]08:39,214e
MAAMaas 2Jeroen Smit118: JM 1xvoorwedstrijd 5[1]08:17,052e
MAAMaas 4Allard Koster118: JM 1xvoorwedstrijd 2[4]08:22,295e
MAAMaas 3Philip Oggel118: JM 1xvoorwedstrijd 1[5]08:11,635e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasAdine de Keijzer152: M16 4xA-finale [6]07:27,843e
MAAMaasPhilip Oggel144: J18 8+A-finale [5]06:30,162e
MAAMaas 1Wouter Wisbrun142: J18 2-A-finale [4]07:23,493e
MAAMaas 2Hidde Meijer142: J18 2-A-finale [5]07:12,101e
MAAMaas 1Ilse Feenstra139: LDN 1xA-finale [4]08:10,361e
MAAMaasMarieke Keijser162: DSA 1xA-finale [4]07:46,431e
MAAMaasJeroen Smit119: LN 1xvoorwedstrijd 2[2]07:49,745e
MAAMaas 4Birgit Cornelissen151: M16 1xheat 3[4]08:55,054e
MAAMaas 3Adine de Keijzer151: M16 1xheat 3[1]08:52,683e
MAAMaas 2Jolien Feenstra151: M16 1xheat 1[5]08:51,185e
MAAMaas 1Pien Ruigrok151: M16 1xheat 1[4]08:37,361e
MAAMaasEefje Schelling145: M18 1xheat 2[5]08:37,183e
MAAMaas 1Ilse Feenstra139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[5]08:15,201e
MAAMaasMarieke Keijser162: DSA 1xvoorwedstrijd 2[4]07:53,791e
MAAMaasMaarten Ruoff143: J18 2xvoorwedstrijd 2[4]07:50,695e
MAAMaas 2Ilse Feenstra025: LDSA 1xA-finale [4]08:20,226e
MAAMaas 1Marieke Keijser025: LDSA 1xA-finale [5]07:47,921e
MAAMaasAnnabel Oggel053: LDB 1xA-finale [5]08:34,833e
MAAMaas 1Pien Ruigrok037: M16 2xA-finale [4]08:11,763e
MAAMaas 2Birgit Cornelissen037: M16 2xB-finale [6]08:19,486e
MAAMaas/Willem IIITamar van Alten033: M18 2xB-finale [3]08:07,112e
MAAMaas 5Jeroen Smit029: J18 1xheat 6[6]07:55,714e
MAAMaas 3Philip Oggel029: J18 1xheat 4[6]07:58,863e
MAAMaas 4Maarten Ruoff029: J18 1xheat 3[5]08:22,436e
MAAMaas 2Hidde Meijer029: J18 1xheat 3[3]07:34,882e
MAAMaas 6Sam van Bekkum029: J18 1xheat 2[4]08:10,254e
MAAMaas 1Machiel Oosterloo029: J18 1xheat 1[6]07:40,343e
MAAMaas 1Marieke Keijser025: LDSA 1xvoorwedstrijd 3[6]07:53,981e
MAAMaas 2Ilse Feenstra025: LDSA 1xvoorwedstrijd 1[2]08:06,201e
MAAMaasAnnabel Oggel053: LDB 1xvoorwedstrijd 2[2]08:33,462e
MAAMaas 1Pien Ruigrok037: M16 2xvoorwedstrijd 2[5]08:04,661e
MAAMaas 2Birgit Cornelissen037: M16 2xvoorwedstrijd 1[4]08:25,846e
MAAMaas/Willem IIITamar van Alten033: M18 2xvoorwedstrijd 3[6]08:05,933e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas 1David Janssen142: J18 2-A-finale [6]08:16,323e
MAAMaas 3Sam van Bekkum142: J18 2-A-finale [5]08:08,582e
MAAMaas 2Wouter Wisbrun142: J18 2-A-finale [2]07:53,481e
MAAMaasAnnabel Oggel139: LDN 1xA-finale [4]09:19,623e
MAAMaas 1Philip Oggel143: J18 2xA-finale [5]07:55,884e
MAAMaasAnnabel Oggel139: LDN 1xvoorwedstrijd 2[5]08:56,721e
MAAMaas 1Philip Oggel143: J18 2xvoorwedstrijd 1[2]07:42,842e
MAAMaas 3Adine de Keijzer151: M16 1xheat 1[5]09:10,053e
MAAMaas 2Jolien Feenstra151: M16 1xheat 1[4]09:03,832e
MAAMaas 1Pien Ruigrok151: M16 1xheat 1[1]08:56,771e
MAAMaas 1Eefje Schelling145: M18 1xheat 2[5]08:55,722e
MAAMaas 2Ilse Feenstra145: M18 1xheat 1[3]08:32,221e
MAAMaasAnnabel Oggel073: LDB 1xA-finale [4]08:36,622e
MAAMaasIlse Feenstra025: LDSA 1xA-finale [2]08:12,564e
MAAMaasJolien Feenstra037: M16 2xA-finale [2]08:00,021e
MAAMaas 2Eefje Schelling033: M18 2xA-finale [2]07:59,063e
MAAMaasEefje Schelling072: DB 1xvoorwedstrijd 3[4]08:56,376e
MAAMaasDavid Janssen007: Dev 4-voorwedstrijd 1[5]06:57,056e
MAAMaas 6Allard Koster029: J18 1xheat 3[3]08:14,645e
MAAMaas 5Sam van Bekkum029: J18 1xheat 3[4]08:09,994e
MAAMaas 4Victor van Dam029: J18 1xheat 3[7]08:09,673e
MAAMaas 1Hidde Meijer029: J18 1xheat 2[6]07:44,961e
MAAMaas 2Philip Oggel029: J18 1xheat 1[7]07:54,752e
MAAMaas 3Jeroen Smit029: J18 1xheat 1[6]07:54,241e
MAAMaasIlse Feenstra025: LDSA 1xvoorwedstrijd 2[4]08:23,442e
MAAMaasAnnabel Oggel073: LDB 1xvoorwedstrijd 1[5]08:43,991e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas 1David Janssen208: J18 1xD-finale [4]
MAAMaas 3Adine de Keijzer211: M16 1xC-finale [3]
MAAMaasBirgit Cornelissen145: M18 1x Bheat 2[7]
MAAMaas 1Marieke Keijser204: LDSA 1xA-finale [3]08:58,151e
MAAMaas 2Annabel Oggel204: LDSA 1xB-finale [7]10:25,276e
MAAMaas 1Pien Ruigrok211: M16 1xA-finale [7]11:50,606e
MAAMaas 2Jolien Feenstra211: M16 1xB-finale [6]11:41,445e
MAAMaasJanneke Van der Meulen203: DSA 1xA-finale [6]08:31,335e
MAAMaas 1Ilse Feenstra209: M18 1xA-finale [5]08:52,752e
MAAMaas 2Eefje Schelling209: M18 1xB-finale [5]09:35,976e
MAAMaas 2Charles de Monchy208: J18 1xA-finale [5]08:06,155e
MAAMaas 3Machiel Oosterloo208: J18 1xB-finale [7]08:29,526e
MAAMaas 4Wouter Wisbrun208: J18 1xB-finale [8]08:19,875e
MAAMaas 2Jolien Feenstra211: M16 1xhalve-finale 2[7]11:45,695e
MAAMaas 1Pien Ruigrok211: M16 1xhalve-finale 1[4]11:08,863e
MAAMaas 1Ilse Feenstra209: M18 1xhalve-finale 2[5]09:52,862e
MAAMaas 2Eefje Schelling209: M18 1xhalve-finale 1[6]10:35,955e
MAAMaas 4Wouter Wisbrun208: J18 1xhalve-finale 2[6]08:54,566e
MAAMaas 2Charles de Monchy208: J18 1xhalve-finale 2[2]08:37,102e
MAAMaas 3Machiel Oosterloo208: J18 1xhalve-finale 1[2]09:21,486e
MAAMaas 2Annabel Oggel204: LDSA 1xhalve-finale 2[2]11:42,176e
MAAMaas 1Marieke Keijser204: LDSA 1xhalve-finale 1[4]09:14,861e
MAAMaasJanneke Van der Meulen203: DSA 1xhalve-finale 1[4]09:08,002e
MAAMaas 2Eefje Schelling209: M18 1xkwart-finale 3[3]11:07,422e
MAAMaas 1Ilse Feenstra209: M18 1xkwart-finale 3[4]10:34,201e
MAAMaas 6Hidde Meijer208: J18 1xE-finale [7]10:38,744e
MAAMaas 5Jeroen Smit208: J18 1xG-finale [6]11:21,756e
MAAMaas 8Allard Koster208: J18 1xH-finale [3]10:29,816e
MAAMaas 7Philip Oggel208: J18 1xH-finale [7]10:29,495e
MAAMaas 9Sam van Bekkum208: J18 1xH-finale [2]10:13,452e
MAAMaas 10Maarten Ruoff208: J18 1xI-finale [4]10:25,542e
MAAMaas 11Victor van Dam208: J18 1xJ-finale [4]10:08,961e
MAAMaas 1David Janssen208: J18 1xkwart-finale 4[6]09:15,035e
MAAMaas 3Machiel Oosterloo208: J18 1xkwart-finale 4[3]09:07,323e
MAAMaas 2Charles de Monchy208: J18 1xkwart-finale 3[7]09:02,143e
MAAMaas 4Wouter Wisbrun208: J18 1xkwart-finale 1[3]08:47,652e
MAAMaas 2Annabel Oggel204: LDSA 1xherkansing [2]10:11,541e
MAAMaas 3Adine de Keijzer211: M16 1xherkansing 2[7]
MAAMaas 2Jolien Feenstra211: M16 1xherkansing 1[5]
MAAMaas 2Eefje Schelling209: M18 1xtime-trial 09:53,8011e
MAAMaas 1Ilse Feenstra209: M18 1xtime-trial 09:10,692e
MAAMaas 11Victor van Dam208: J18 1xtime-trial 09:18,5655e
MAAMaas 10Maarten Ruoff208: J18 1xtime-trial 09:05,1850e
MAAMaas 7Philip Oggel208: J18 1xtime-trial 08:58,3348e
MAAMaas 9Sam van Bekkum208: J18 1xtime-trial 08:56,5347e
MAAMaas 8Allard Koster208: J18 1xtime-trial 08:55,7045e
MAAMaas 5Jeroen Smit208: J18 1xtime-trial 08:52,9239e
MAAMaas 6Hidde Meijer208: J18 1xtime-trial 08:44,6330e
MAAMaas 2Charles de Monchy208: J18 1xtime-trial 08:29,7819e
MAAMaas 3Machiel Oosterloo208: J18 1xtime-trial 08:23,7613e
MAAMaas 1David Janssen208: J18 1xtime-trial 08:23,4512e
MAAMaas 4Wouter Wisbrun208: J18 1xtime-trial 08:20,569e
MAAMaas 2Annabel Oggel204: LDSA 1xtime-trial 09:33,5015e
MAAMaas 1Marieke Keijser204: LDSA 1xtime-trial 08:20,551e
MAAMaasJanneke Van der Meulen203: DSA 1xtime-trial 08:27,414e
MAAMaas 3Adine de Keijzer211: M16 1xtime-trial 10:10,2916e
MAAMaas 2Jolien Feenstra211: M16 1xtime-trial 09:39,1910e
MAAMaas 1Pien Ruigrok211: M16 1xtime-trial 09:15,934e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas/NautilusDavid Kampman143: J18 2xA-finale [6]06:57,825e
LEYLeythe/MaasGert Jan van Doorn143: J18 2xA-finale [5]06:35,791e
MAAMaas 2Tessa Rijlaarsdam151: M16 1xheat 5[3]09:18,433e
MAAMaas 1Ilse Feenstra151: M16 1xheat 5[5]08:42,911e
MAAMaas 2Sem Hennekam148: J16 2xvoorwedstrijd 3[3]08:06,475e
MAAMaas 1Philip Oggel148: J16 2xvoorwedstrijd 3[2]07:50,913e
MAAMaas/NautilusDavid Kampman143: J18 2xvoorwedstrijd 2[5]07:07,472e
LEYLeythe/MaasGert Jan van Doorn143: J18 2xvoorwedstrijd 2[2]06:54,031e
MAAMaasAnnabel Oggel063: LDB 1xA-finale [5]08:28,413e
MAAMaasAnnabel Oggel063: LDB 1xvoorwedstrijd 2[7]08:23,722e
MAAMaas 2Philip Oggel035: J16 1xheat 7[7]07:55,262e
MAAMaas 3Jeroen Smit035: J16 1xheat 6[2]08:09,705e
MAAMaas 1Hidde Meijer035: J16 1xheat 6[5]08:00,474e
MAAMaas 4Julian Hegge035: J16 1xheat 5[4]08:10,393e
MAAMaas 1Victor van Dam029: J18 1xheat 6[5]08:34,525e
MAAMaas 2Wouter Wisbrun029: J18 1xheat 5[4]07:39,031e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/MaasEsther Koolstra122: JW 2xA-finale [2]07:41,954e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: W 1xB-finale [3]07:41,761e
MAAMaasCharles de Monchy118: JM 1xB-finale [1]07:47,496e
MAAMaas 1Annabel Oggel117: JW 1xA-finale [3]08:23,113e
MAAMaasMarieke Keijser115: LW 1xA-finale [3]07:40,691e
LEYLeythe/MaasGert Jan van Doorn111: M 2xA-finale [4]06:42,906e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: W 1xhalve-finale A/B 2[6]07:38,904e
MAAMaasCharles de Monchy118: JM 1xhalve-finale A/B 1[1]07:52,546e
MAAMaasMarieke Keijser115: LW 1xvoorwedstrijd 1[4]07:34,901e
MAAMaasDavid Janssen123: JM 2xvoorwedstrijd 2[4]07:08,984e
WILWillem III/MaasEsther Koolstra122: JW 2xvoorwedstrijd 2[2]07:36,842e
MAAMaasCharles de Monchy118: JM 1xherkansing [2]08:32,913e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: W 1xherkansing 2[3]08:16,452e
LEYLeythe/MaasGert Jan van Doorn026: BM 2xA-finale [2]07:06,792e
WILWillem III/Viking/MaasEsther Koolstra027: JW 4xA-finale [2]07:43,442e
MAAMaasDavid Janssen021: JM 2xA-finale [4]07:28,414e
MAAMaasMarieke Keijser018: LW 1xA-finale [5]08:09,321e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: W 1xvoorwedstrijd 1[4]08:15,173e
MAAMaasCharles de Monchy118: JM 1xvoorwedstrijd 3[2]08:26,124e
MAAMaas 1Annabel Oggel117: JW 1xvoorwedstrijd 1[2]09:03,171e
MAAMaasDavid Janssen021: JM 2xvoorwedstrijd 1[1]07:31,391e
MAAMaasMarieke Keijser018: LW 1xvoorwedstrijd 2[1]08:19,961e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas 4Sem Hennekam035: J16 1xheat 4[4]10:01,984e
MAAMaas 3Jeroen Smit035: J16 1xheat 4[3]08:58,782e
MAAMaas 2Hidde Meijer035: J16 1xheat 3[3]09:23,743e
MAAMaas 1Philip Oggel035: J16 1xheat 3[2]09:17,762e
MAAMaas 5Charles de Monchy035: J16 1xheat 1[2]08:35,341e
MAAMaas 3Victor van Dam029: J18 1xheat 5[1]08:37,233e
MAAMaas 1Wouter Wisbrun029: J18 1xheat 2[3]07:59,812e
MAAMaas 2David Janssen029: J18 1xheat 2[4]07:46,411e
MAAMaas 4Machiel Oosterloo029: J18 1xheat 1[3]08:11,622e
MAAMaas 1Hidde Meijer148: J16 2xA-finale [4]07:52,834e
MAAMaasDavid Janssen143: J18 2xA-finale [1]07:16,582e
MAAMaas 2Stanislas Mulot110: N 1xB-finale [3]07:47,614e
MAAMaas 1Hidde Meijer148: J16 2xvoorwedstrijd 2[2]07:55,112e
MAAMaasDavid Janssen143: J18 2xvoorwedstrijd 2[1]07:15,582e
MAAMaas 1Tessa Rijlaarsdam151: M16 1xheat 1[4]09:13,692e
MAAMaas 2Eefje Schelling151: M16 1xheat 1[2]09:13,141e
MAAMaas 1Wouter Wisbrun110: N 1xvoorwedstrijd 4[1]08:21,434e
MAAMaas 2Stanislas Mulot110: N 1xvoorwedstrijd 2[2]07:56,612e
MAAMaas 1Tessa Rijlaarsdam145: M18 1xheat 2[4]08:58,781e
MAAMaas 2Eefje Schelling145: M18 1xheat 1[4]09:04,283e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas/MaastrichtscheSophie Mans154: M16 2x (NK)B-finale [1]08:17,954e
MAAMaasEefje Schelling154: M16 2x (NK)B-finale [2]07:52,181e
MAAMaasWouter Wisbrun110: N 1xB-finale [4]07:33,472e
MAAMaas 1Julian Hegge149: J16 2x (NK)B-finale [5]07:13,942e
MAAMaasMarieke Keijser127: DSA 2x (NK)A-finale [4]06:56,531e
MAAMaas/LeytheGert Jan van Doorn144: J18 2xA-finale [3]06:40,961e
MAAMaasDavid Janssen144: J18 2xB-finale [4]06:58,472e
MAAMaasEefje Schelling154: M16 2x (NK)voorwedstrijd 2[2]07:42,123e
MAAMaas/MaastrichtscheSophie Mans154: M16 2x (NK)voorwedstrijd 1[2]08:12,294e
MAAMaasWouter Wisbrun110: N 1xvoorwedstrijd 2[3]00:00,003e
MAAMaasTessa Rijlaarsdam152: M16 1xheat 2[3]08:41,361e
MAAMaasAnnabel Oggel146: M18 1xheat 4[6]08:56,114e
MAAMaas 1Julian Hegge149: J16 2x (NK)halve-finale 2[5]07:11,654e
MAAMaasDavid Janssen144: J18 2xhalve-finale 1[2]07:03,714e
MAAMaas/LeytheGert Jan van Doorn144: J18 2xhalve-finale 1[5]06:50,521e
MAAMaasAnnabel Oggel043: LDB 1xA-finale [6]08:35,073e
MAAMaasJeroen Smit036: J16 4x (NK)B-finale [5]07:03,934e
MAAMaas 2Jolien Feenstra081: M14 1xheat 3[3]02:17,173e
MAAMaas 1Frauke Taselaar081: M14 1xheat 2[4]02:19,873e
MAAMaasAnnabel Oggel043: LDB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:43,253e
MAAMaas/LeytheGert Jan van Doorn144: J18 2xvoorwedstrijd 3[3]06:45,911e
MAAMaasDavid Janssen144: J18 2xvoorwedstrijd 1[5]06:55,243e
MAAMaasJeroen Smit036: J16 4x (NK)voorwedstrijd 1[5]07:03,685e
MAAMaasMaarten Ruoff035: J16 1xheat 4[1]08:26,546e
MAAMaas 1Julian Hegge149: J16 2x (NK)voorwedstrijd 5[4]07:18,612e
MAAMaas 1Wouter Wisbrun029: J18 1xheat 4[6]07:41,593e
MAAMaas 3Machiel Oosterloo029: J18 1xheat 4[3]07:39,692e
MAAMaas 4David Janssen029: J18 1xheat 3[2]07:49,801e
MAAMaas 2Victor van Dam029: J18 1xheat 1[5]08:38,375e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasMachiel Oosterloo144: J18 2xA-finale [2]07:00,535e
MAAMaas 2Eefje Schelling152: M16 1xheat 2[3]08:49,184e
MAAMaas 1Ilse Feenstra152: M16 1xheat 2[4]08:29,011e
MAAMaasAnnabel Oggel146: M18 1xheat 2[4]09:02,614e
MAAMaas 3Sem Hennekam149: J16 2xvoorwedstrijd 2[3]08:14,805e
MAAMaas 1Jeroen Smit149: J16 2xvoorwedstrijd 1[7]07:45,504e
MAAMaasMachiel Oosterloo144: J18 2xvoorwedstrijd 2[3]07:38,883e
MAAMaasAnnabel Oggel053: LDB 1xA-finale [7]10:16,212e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar017: DSA 1xA-finale [5]08:56,672e
MAAMaasIlse Feenstra037: M16 2xA-finale [5]09:02,102e
MAAMaasCharles Mulot050: B 1xA-finale [4]08:37,393e
MAAMaasAnnabel Oggel053: LDB 1xvoorwedstrijd 2[2]10:34,513e
MAAMaasJeroen Smit036: J16 4xvoorwedstrijd 1[5]08:22,784e
MAAMaas 1Julian Hegge035: J16 1xheat 2[6]09:43,311e
MAAMaas 3David Janssen029: J18 1xheat 4[5]09:17,626e
MAAMaas 1Wouter Wisbrun029: J18 1xheat 4[6]08:54,235e
MAAMaas 2Machiel Oosterloo029: J18 1xheat 4[2]08:41,391e
MAAMaasIlse Feenstra037: M16 2xvoorwedstrijd 2[2]08:35,871e
MAAMaasCharles Mulot050: B 1xvoorwedstrijd 2[4]08:00,371e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas 1Annick Elianna Taselaar125: DSA 1xA-finale [5]07:57,892e
MAAMaas 2Marieke Keijser125: DSA 1xA-finale [7]07:53,021e
MAAMaasCharles Mulot110: N 1xA-finale [2]07:30,373e
MAAMaas 1Philip Oggel149: J16 2xA-finale [6]07:27,964e
MAAMaas 2Julian Hegge149: J16 2xB-finale [4]07:43,302e
MAAMaasMarieke Keijser127: DSA 2xA-finale [4]07:10,361e
MAAMaasWouter Wisbrun144: J18 2xA-finale [2]07:19,694e
MAAMaasCharles Mulot110: N 1xvoorwedstrijd 3[7]07:34,462e
MAAMaas 2Julian Hegge149: J16 2xvoorwedstrijd 2[4]08:15,054e
MAAMaas 1Philip Oggel149: J16 2xvoorwedstrijd 2[6]07:40,162e
MAAMaas 1Annick Elianna Taselaar017: DSA 1xA-finale [7]08:03,934e
MAAMaas 2Marieke Keijser017: DSA 1xA-finale [4]07:59,403e
MAAMaasAnnabel Oggel073: LDB 1xA-finale [4]09:09,914e
MAAMaas 1Annick Elianna Taselaar017: DSA 1xvoorwedstrijd 2[6]07:56,583e
MAAMaas 2Marieke Keijser017: DSA 1xvoorwedstrijd 1[4]08:04,261e
MAAMaas 3Wouter Wisbrun029: J18 1xheat 2[5]08:01,255e
MAAMaas 4Machiel Oosterloo029: J18 1xheat 2[2]07:57,654e
MAAMaas 2David Janssen029: J18 1xheat 2[6]07:56,483e
MAAMaas 1Charles Mulot029: J18 1xheat 2[3]07:46,891e
MAAMaasAnnabel Oggel073: LDB 1xvoorwedstrijd 1[4]09:06,851e
MAAMaas 2Hidde Meijer035: J16 1xheat 2[5]08:36,953e
MAAMaas 6Philip Oggel035: J16 1xheat 2[6]08:24,502e
MAAMaas 1Charles de Monchy035: J16 1xheat 2[4]08:18,421e
MAAMaas 4Sem Hennekam035: J16 1xheat 1[5]09:08,753e
MAAMaas 3Julian Hegge035: J16 1xheat 1[6]08:49,912e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas 1Charles Mulot009: J18 1xA-finale [2]07:45,066e
MAAMaas 3David Janssen009: J18 1xC-finale [4]07:53,594e
MAAMaas 5Charles de Monchy010: J16 1xB-finale [5]08:13,032e
MAAMaas 1Philip Oggel010: J16 1xC-finale [2]08:21,096e
MAAMaas 3Hidde Meijer010: J16 1xC-finale [6]08:20,195e
MAAMaas (SB)Marieke Keijser005: DSA 1xA-finale [4]08:11,104e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar005: DSA 1xB-finale [5]08:07,453e
MAAMaas 1Annabel Oggel011: M18 1xC-finale [7]08:51,792e
MAAMaas 1Ilse Feenstra012: M16 1xA-finale [4]08:35,442e
MAAMaas 3Tessa Rijlaarsdam012: M16 1xB-finale [3]09:00,603e
MAAMaas 2Eefje Schelling012: M16 1xC-finale [2]08:49,201e
MAAMaas 4Machiel Oosterloo009: J18 1xF-finale [4]08:02,995e
MAAMaas 2Wouter Wisbrun009: J18 1xF-finale [3]07:55,443e
MAAMaas 2Jeroen Smit010: J16 1xD-finale [7]08:21,422e
MAAMaas 4Maarten Ruoff010: J16 1xE-finale [3]08:32,434e
MAAMaasJulian Hegge226: J16 2xvoorwedstrijd 4[2]08:12,196e
MAAMaas 2Emma Verhulst011: M18 1xE-finale [6]08:59,152e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar005: DSA 1xhalve-finale 2[4]08:30,414e
MAAMaas (SB)Marieke Keijser005: DSA 1xhalve-finale 1[3]08:20,661e
MAAMaas 1Charles Mulot009: J18 1xhalve-finale 1[2]07:55,383e
MAAMaas 5Charles de Monchy010: J16 1xhalve-finale 1[6]08:57,134e
MAAMaas 1Ilse Feenstra012: M16 1xhalve-finale 2[5]09:34,581e
MAAMaas 3Tessa Rijlaarsdam012: M16 1xhalve-finale 1[6]10:32,505e
MAAMaas 1Charles Mulot009: J18 1xkwart-finale 4[4]08:12,963e
MAAMaas 3David Janssen009: J18 1xkwart-finale 2[2]08:17,084e
MAAMaas 3Hidde Meijer010: J16 1xkwart-finale 4[2]08:55,324e
MAAMaas 2Jeroen Smit010: J16 1xkwart-finale 3[6]09:05,796e
MAAMaas 1Philip Oggel010: J16 1xkwart-finale 3[7]08:55,835e
MAAMaas 5Charles de Monchy010: J16 1xkwart-finale 1[3]08:40,273e
MAAMaas (SB)Marieke Keijser005: DSA 1xherkansing 3[6]08:36,041e
MAAMaas 1Annabel Oggel011: M18 1xkwart-finale 2[5]09:55,345e
MAAMaas 2Eefje Schelling012: M16 1xkwart-finale 3[3]10:09,055e
MAAMaas 3Tessa Rijlaarsdam012: M16 1xkwart-finale 2[7]09:58,772e
MAAMaas 1Ilse Feenstra012: M16 1xkwart-finale 2[5]09:48,341e
MAAMaas 2Emma Verhulst011: M18 1xtime-trial 09:12,8527e
MAAMaas 1Annabel Oggel011: M18 1xtime-trial 08:44,108e
MAAMaas 3Tessa Rijlaarsdam012: M16 1xtime-trial 09:08,0417e
MAAMaas 2Eefje Schelling012: M16 1xtime-trial 08:56,7011e
MAAMaas 1Ilse Feenstra012: M16 1xtime-trial 08:35,701e
MAAMaas (SB)Marieke Keijser005: DSA 1xvoorwedstrijd 4[7]08:51,604e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar005: DSA 1xvoorwedstrijd 3[2]08:29,771e
MAAMaas 4Machiel Oosterloo009: J18 1xtime-trial 08:06,0036e
MAAMaas 2Wouter Wisbrun009: J18 1xtime-trial 08:03,3435e
MAAMaas 3David Janssen009: J18 1xtime-trial 07:52,9324e
MAAMaas 1Charles Mulot009: J18 1xtime-trial 07:30,995e
MAAMaas 4Maarten Ruoff010: J16 1xtime-trial 08:50,0428e
MAAMaas 1Philip Oggel010: J16 1xtime-trial 08:37,1222e
MAAMaas 3Hidde Meijer010: J16 1xtime-trial 08:30,2818e
MAAMaas 2Jeroen Smit010: J16 1xtime-trial 08:22,9814e
MAAMaas 5Charles de Monchy010: J16 1xtime-trial 08:16,649e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SPASpaarne/Gentse RS/MaasJo Schreurs156: M16 8+heat [6]07:19,412e
MAAMaas 2Nina Prins147: M18 1xheat 2[3]09:14,034e
MAAMaas 1Annabel Oggel147: M18 1xheat 1[7]08:47,203e
MAAMaasIlse Feenstra154: M16 2xheat 3[4]08:16,191e
MAAMaas 1Annabel Oggel032: M18 1x Bheat 1[7]08:40,862e
MAAMaas 2Eefje Schelling042: M16 1x Bheat 2[5]08:54,872e
MAAMaas 1Ilse Feenstra042: M16 1x Bheat 1[3]08:43,111e
MAAMaas 2Maarten Ruoff026: J18 1x Bheat 2[4]08:39,446e
MAAMaas 1Philip Oggel026: J18 1x Bheat 2[5]08:31,635e
MAAMaas 1Philip Oggel038: J16 1x Bheat 5[5]08:32,436e
MAAMaas 2Maarten Ruoff038: J16 1x Bheat 3[6]08:47,986e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas 1Elliot Bertrand Louis Mulot122: JM 2xA-finale [1]07:00,766e
KNRKNRB/Salland/LaakMieke Wilms121: JW 2xA-finale [4]07:15,602e
KNRKNRB/Laga/VikingMiriam Visser121: JW 2xA-finale [5]07:08,681e
KNRKNRB/MaasMarieke Keijser119: W 1xB-finale [1]07:44,554e
MAAMaasBerend-Jan Slobbe102: JM 2-A-finale [2]06:48,551e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: W 1xC-finale [5]07:56,752e
KNRKNRB/MaasMarieke Keijser119: W 1xhalve-finale A/B 2[5]07:56,665e
MAAMaas 1Elliot Bertrand Louis Mulot122: JM 2xvoorwedstrijd 2[5]07:02,792e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: W 1xherkansing 2[2]07:55,394e
KNRKNRB/MaasMarieke Keijser119: W 1xherkansing 1[1]07:50,421e
MAAMaas/LaakElliot Bertrand Louis Mulot040: JM 4xA-finale [4]06:21,884e
LEYLeythe/Maas/BaslerHendrik Juergen Nelis040: JM 4xA-finale [2]06:04,961e
MAAMaasIlse Feenstra022: JW 2xA-finale [5]08:11,095e
KNRKNRB/Laga/SallandBente Paulis022: JW 2xA-finale [4]07:26,712e
KNRKNRB/Laak/VikingMiriam Visser022: JW 2xA-finale [3]07:18,981e
KNRKNRB/MaasMarieke Keijser119: W 1xvoorwedstrijd 2[6]07:53,134e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: W 1xvoorwedstrijd 1[4]08:11,274e
MAAMaasIlse Feenstra022: JW 2xvoorwedstrijd 2[2]08:03,302e
KNRKNRB/Laak/VikingMiriam Visser022: JW 2xvoorwedstrijd 2[3]07:48,171e
KNRKNRB/Laga/SallandBente Paulis022: JW 2xvoorwedstrijd 1[4]07:37,771e
MAAMaasAnnabel Oggel006: JW 1xvoorwedstrijd 3[2]08:38,944e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasEefje Schelling154: M16 2xB-finale [7]09:13,001e
MAAMaasMachiel Oosterloo151: J16 2xA-finale [5]07:48,663e
MAAMaas-combiMarieke Keijser150: M18 8+A-finale [5]07:36,461e
MAAMaasBerend-Jan Slobbe145: J18 2xA-finale [7]07:03,823e
MAAMaasAnnabel Oggel147: M18 1xheat [7]09:22,812e
MAAMaasEefje Schelling154: M16 2xhalve-finale 2[3]08:38,226e
MAAMaasMachiel Oosterloo151: J16 2xhalve-finale 2[5]07:11,351e
MAAMaasBerend-Jan Slobbe145: J18 2xhalve-finale 2[4]07:00,892e
MAAMaas/LaakElliot Bertrand Louis Mulot040: J16 4xA-finale [3]06:31,681e
LEYLeythe/Maas/BaslerBram Meijer029: J18 4xA-finale [4]06:23,331e
MAAMaas/LaakElliot Bertrand Louis Mulot040: J16 4xvoorwedstrijd 1[5]06:48,902e
MAAMaasBerend-Jan Slobbe145: J18 2xvoorwedstrijd 4[5]07:33,372e
MAAMaas 1Annabel Oggel032: M18 1x Bheat 3[5]09:41,484e
MAAMaas 2Nina Prins032: M18 1x Bheat 2[3]10:11,224e
MAAMaasMachiel Oosterloo151: J16 2xvoorwedstrijd 4[5]08:07,221e
MAAMaasPhilip Oggel026: J18 1x Bheat 4[4]09:32,395e
MAAMaasEefje Schelling154: M16 2xvoorwedstrijd 1[7]08:58,802e
MAAMaasPhilip Oggel038: J16 1x Bheat 1[2]09:18,454e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasWouter Wisbrun143: J18 1xheat 3[5]07:57,763e
MAAMaas/NereusAnne Fischer127: DSA 2xA-finale [6]07:25,112e
MAAMaasAnnabel Oggel149: M18 2xheat [7]08:16,853e
MAAMaas 2Elliot Bertrand Louis Mulot151: J16 2xheat 3[2]07:09,471e
MAAMaas 1Maarten Ruoff151: J16 2xheat 2[6]08:03,025e
MAAMaasIlse Feenstra154: M16 2xheat 1[4]08:19,362e
MAAMaas/NereusAnne Fischer052: DSA 2xA-finale [3]07:18,411e
MAAMaasAnnabel Oggel035: M18 2xheat 1[5]08:28,944e
MAAMaasEefje Schelling044: M16 2xheat 3[3]08:15,152e
MAAMaasMachiel Oosterloo040: J16 2xheat 3[7]07:07,041e
MAAMaas 2Nina Prins033: M18 1x Bheat 3[7]09:16,865e
MAAMaas 1Annabel Oggel033: M18 1x Bheat 3[3]08:50,514e
MAAMaas 2Ilse Feenstra043: M16 1x Bheat 4[6]08:51,442e
MAAMaas 1Eefje Schelling043: M16 1x Bheat 1[6]08:47,491e
MAAMaas 2Maarten Ruoff039: J16 1x Bheat 3[3]09:15,705e
MAAMaas 1Philip Oggel039: J16 1x Bheat 1[3]08:52,565e
MAAMaas 3Elliot Bertrand Louis Mulot038: J16 1x Aheat 2[6]08:08,844e
MAAMaas 1Wouter Wisbrun038: J16 1x Aheat 2[4]08:08,023e
MAAMaas 2Machiel Oosterloo038: J16 1x Aheat 1[3]07:59,944e

Damen Raceroei Regatta

03 mei 2014 t/m 04 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas 1Ilse Feenstra147: M18 1xA-finale [3]10:18,223e
MAAMaas 2Annabel Oggel147: M18 1xA-finale [4]10:02,642e
MAAMaasAnnabel Oggel149: M18 2xA-finale [4]09:06,941e
MAAMaas 2Wouter Wisbrun173: J16 1xA-finale [5]08:15,384e
MAAMaas 1Machiel Oosterloo173: J16 1xA-finale [7]08:08,793e
MAAMaas 3Elliot Bertrand Louis Mulot173: J16 1xA-finale [4]08:01,111e
MAAMaas 5Maarten Ruoff173: J16 1xB-finale [5]09:00,943e
MAAMaas 4Philip Oggel173: J16 1xB-finale [6]08:44,322e
MAAMaas/NereusAnne Fischer128: DSA 2xA-finale [6]07:19,152e
MAAMaas 4Philip Oggel173: J16 1xvoorwedstrijd 2[7]08:47,385e
MAAMaas 1Machiel Oosterloo173: J16 1xvoorwedstrijd 2[3]08:24,963e
MAAMaas 3Elliot Bertrand Louis Mulot173: J16 1xvoorwedstrijd 2[6]08:05,801e
MAAMaas 5Maarten Ruoff173: J16 1xvoorwedstrijd 1[3]09:02,574e
MAAMaas 2Wouter Wisbrun173: J16 1xvoorwedstrijd 1[4]08:21,941e
MAAMaasAnnabel Oggel034: M18 2xA-finale [6]09:11,222e
MAAMaas 1Maarten Ruoff039: J16 2xA-finale [4]09:23,064e
MAAMaas 2Machiel Oosterloo039: J16 2xA-finale [3]08:06,311e
MAAMaas 3Ilse Feenstra031: M18 1xA-finale [3]09:57,044e
MAAMaas 2Nina Prins031: M18 1xA-finale [6]09:52,783e
MAAMaas 1Annabel Oggel031: M18 1xA-finale [4]09:51,982e
MAAMaas 2Stanislas Mulot025: J18 1xA-finale [6]08:33,851e
MAAMaas 3Wouter Wisbrun037: J16 1xA-finale [4]08:48,313e
MAAMaas 1Elliot Bertrand Louis Mulot037: J16 1xA-finale [5]08:47,492e
MAAMaas 2Machiel Oosterloo037: J16 1xA-finale [7]08:44,941e
MAAMaas 2Stanislas Mulot025: J18 1xvoorwedstrijd 1[3]08:44,611e
MAAMaas 3Wouter Wisbrun037: J16 1xvoorwedstrijd 2[7]09:10,891e
MAAMaas 2Machiel Oosterloo037: J16 1xvoorwedstrijd 1[3]09:36,993e
MAAMaas 1Elliot Bertrand Louis Mulot037: J16 1xvoorwedstrijd 1[4]09:03,891e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasStanislas Mulot209: J18 2-A-finale [5]07:15,433e
MAAMaasAnnabel Oggel120: M18 2xheat [2]08:43,292e
MAAMaasMaarten Ruoff121: J16 2xheat 2[2]08:41,695e
MAAMaas 1Wouter Wisbrun210: J16 1xhalve-finale 2[5]08:09,661e
MAAMaas 3Machiel Oosterloo210: J16 1xhalve-finale 1[5]08:18,543e
MAAMaas 2Elliot Bertrand Louis Mulot210: J16 1xhalve-finale 1[3]08:11,491e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar203: DSA 1xhalve-finale 1[6]08:20,475e
MAAMaas 4Jucha Willers211: M18 1xhalve-finale 1[1]09:14,456e
MAAMaas 2Marieke Keijser211: M18 1xhalve-finale 1[3]08:18,421e
MAAMaas 2Eefje Schelling213: M16 1xhalve-finale 3[5]09:24,204e
MAAMaas 1Ilse Feenstra213: M16 1xhalve-finale 2[2]09:23,864e
MAAMaasStanislas Mulot209: J18 2-herkansing [3]09:00,261e
MAAMaas 3Machiel Oosterloo210: J16 1xherkansing 4[4]10:29,481e
MAAMaas 1Wouter Wisbrun210: J16 1xherkansing 1[4]10:04,171e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar203: DSA 1xherkansing 1[5]10:07,661e
MAAMaas 3Annabel Oggel211: M18 1xherkansing 3[5]10:28,114e
MAAMaas 4Jucha Willers211: M18 1xherkansing 3[2]10:16,742e
MAAMaas 1Nina Prins211: M18 1xherkansing 2[6]10:32,925e
MAAMaasStanislas Mulot209: J18 2-voorwedstrijd 2[3]07:39,042e
MAAMaas 1Wouter Wisbrun210: J16 1xvoorwedstrijd 6[5]08:14,302e
MAAMaas 3Machiel Oosterloo210: J16 1xvoorwedstrijd 3[4]08:29,862e
MAAMaas 2Elliot Bertrand Louis Mulot210: J16 1xvoorwedstrijd 3[3]08:26,571e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar203: DSA 1xvoorwedstrijd 3[5]08:38,734e
MAAMaas 3Annabel Oggel211: M18 1xvoorwedstrijd 6[6]09:49,024e
MAAMaas 1Nina Prins211: M18 1xvoorwedstrijd 5[5]09:53,095e
MAAMaas 4Jucha Willers211: M18 1xvoorwedstrijd 5[7]09:39,374e
MAAMaas 2Marieke Keijser211: M18 1xvoorwedstrijd 3[3]08:56,701e
MAAMaas 1Ilse Feenstra213: M16 1xvoorwedstrijd 6[7]09:38,472e
MAAMaas 2Eefje Schelling213: M16 1xvoorwedstrijd 1[4]09:52,212e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SALSalland-combiMiriam Visser150: M18 8+heat [7]07:29,741e
MAAMaas/Salland/VikingMiriam Visser163: DSA 4xA-finale [5]07:12,492e
MAAMaas 1Pieter M Taselaar143: J18 1xheat 4[3]08:25,212e
MAAMaas 3Machiel Oosterloo143: J18 1xheat 3[7]08:20,263e
MAAMaas 2Stanislas Mulot143: J18 1xheat 1[7]08:22,881e
MAAMaasAnnabel Oggel149: M18 2xheat 1[5]09:16,794e
MAAMaasKoert Slobbe151: J16 2xheat 2[7]08:27,055e
MAAMaasLisa Staats154: M16 2xheat 2[6]08:54,474e
MAAMaasPieta Vis034: M18 2xheat 1[5]09:15,494e
MAAMaasMachiel Oosterloo029: J18 4xheat [6]07:03,524e
MAAMaasLisa Staats043: M16 2xheat 1[4]09:44,575e
MAAMaas/TORArend Roks028: J18 2xheat 3[3]07:45,973e
MAAMaasKoert Slobbe039: J16 2xheat 1[4]08:26,034e
NAUNautilus/MaasAnnabel Oggel044: M16 4xheat [4]08:34,335e
MAAMaas/Salland/VikingMiriam Visser036: M18 4xheat [6]07:11,071e
MAAMaasNina Prins032: M18 1x Bheat 2[5]09:24,251e
MAAMaasAnnabel Oggel042: M16 1x Bheat 2[2]09:37,733e
MAAMaasBerend-Jan Slobbe025: J18 1x Aheat 2[3]07:53,112e
MAAMaasStanislas Mulot026: J18 1x Bheat 1[2]08:03,282e
MAAMaasMachiel Oosterloo037: J16 1x Aheat 2[6]08:15,202e
MAAMaasWouter Wisbrun038: J16 1x Bheat 6[4]09:03,064e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas/VikingMiriam Visser121: JW 2xA-finale [5]07:17,742e
MAAMaas/SallandMarieke Keijser121: JW 2xA-finale [3]07:15,491e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar105: LW 1xhalve-finale 1[5]07:50,344e
MAAMaasMachiel Oosterloo118: JM 1xC-finale [1]07:41,482e
MAAMaasBerend-Jan Slobbe122: JM 2xvoorwedstrijd 1[5]07:08,114e
MAAMaas/VikingMiriam Visser121: JW 2xvoorwedstrijd 2[3]07:30,231e
MAAMaas/SallandMarieke Keijser121: JW 2xvoorwedstrijd 1[5]07:36,151e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar105: LW 1xvoorwedstrijd 2[4]07:58,862e
MAAMaasMachiel Oosterloo118: JM 1xherkansing 2[4]07:52,074e
MAAMaas/Salland/VikingMiriam Visser035: JW 4xA-finale [4]06:43,701e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar013: BLW 1xA-finale [3]08:12,201e
MAAMaasMachiel Oosterloo118: JM 1xvoorwedstrijd 4[5]08:05,294e
MAAMaasBerend-Jan Slobbe020: JM 2xvoorwedstrijd 1[5]07:10,906e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas 1Anne-Marie Schonk157: M18 2xA-finale [4]08:04,411e
MAAMaas 2Pieta Vis157: M18 2xB-finale [4]09:05,964e
MAAMaasStanislas Mulot160: J18 2xB-finale [7]07:41,684e
MAAMaas 2Pieta Vis157: M18 2xvoorwedstrijd 2[6]09:07,064e
MAAMaas 1Anne-Marie Schonk157: M18 2xvoorwedstrijd 1[5]08:14,021e
MAAMaasLisa Staats151: M16 2xvoorwedstrijd 3[7]09:33,965e
MAAMaasPieter M Taselaar159: J18 1xheat 2[5]08:35,264e
MAAMaas 2Wouter Wisbrun153: J16 1xheat 2[6]09:08,123e
MAAMaas 1Machiel Oosterloo153: J16 1xheat 1[5]08:32,741e
MAAMaasAnnabel Oggel150: M16 1xheat 3[4]10:22,694e
MAAMaasStanislas Mulot160: J18 2xvoorwedstrijd 2[4]07:40,354e
MAAMaas/Viking/SallandBente Paulis061: M18 4xA-finale [3]07:17,491e
MAAMaas/NereusMartje de Jong023: DSB 2xA-finale [5]07:56,212e
MAAMaasBerend-Jan Slobbe063: J18 4xA-finale [6]07:33,275e
MAAMaas/Viking/Hunze/SallandBente Paulis025: DSB 4xA-finale [5]07:23,982e
NAUNautilus/MaasAnnabel Oggel050: M16 4xvoorwedstrijd 1[3]08:44,945e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasMachiel Oosterloo145: J18 2xheat 2[4]08:25,643e
MAAMaas 1Berend-Jan Slobbe143: J18 1xheat 1[5]09:08,354e
MAAMaasMarieke Keijser128: DSA 2xA-finale [3]08:35,594e
MAAMaas/NereusMartje de Jong128: DSA 2xA-finale [2]08:27,482e
MAAMaasPieta Vis149: M18 2xheat [5]10:19,733e
MAAMaasEefje Schelling154: M16 2xheat 2[3]10:42,295e
MAAMaasMarieke Keijser082: DO 2xA-finale [4]09:03,762e
MAAMaasEefje Schelling043: M16 2xheat 2[2]10:52,953e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar015: DSA 1xA-finale [3]09:53,441e
MAAMaasLisa Staats036: M18 4xheat [7]09:54,504e
MAAMaas 2Pieta Vis032: M18 1x Bheat 2[6]11:55,754e
MAAMaas 1Anne-Marie Schonk031: M18 1x Aheat [7]09:43,164e
MAAMaas 2Marieke Keijser031: M18 1x Aheat [6]09:22,721e
MAAMaasAnnabel Oggel042: M16 1x Bheat 2[5]11:15,563e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar015: DSA 1xvoorwedstrijd 1[5]08:57,922e
MAAMaas 1Stanislas Mulot026: J18 1x Bheat 3[4]09:04,984e
MAAMaasBerend-Jan Slobbe025: J18 1x Aheat 2[6]08:31,233e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas 2Marieke Keijser144: M18 1xA-finale [6]08:02,332e
MAAMaas 1Anne-Marie Schonk144: M18 1xA-finale [5]07:58,791e
MAAMaas 2Marieke Keijser144: M18 1xhalve-finale 2[5]08:40,961e
MAAMaas 1Anne-Marie Schonk144: M18 1xhalve-finale 1[4]08:34,651e
MAAMaasKoen Roskamp028: J16 2xheat 1[3]09:14,466e
MAAMaasNina Prins027: M18 2xheat 208:58,921e
MAAMaasEefje Schelling029: M16 2xheat 209:28,192e
MAAMaas 1Pieter M Taselaar140: J18 1xvoorwedstrijd 7[7]09:12,044e
MAAMaas 3Adam Helbing140: J18 1xvoorwedstrijd 5[2]09:11,346e
MAAMaas 2Stanislas Mulot140: J18 1xvoorwedstrijd 2[4]09:14,125e
MAAMaas 1Machiel Oosterloo148: J16 1xvoorwedstrijd 2[7]09:35,206e
MAAMaas 2Wouter Wisbrun148: J16 1xvoorwedstrijd 1[7]10:58,076e
MAAMaas 4Nina Prins144: M18 1xvoorwedstrijd 4[3]10:15,286e
MAAMaas 2Marieke Keijser144: M18 1xvoorwedstrijd 3[5]09:15,101e
MAAMaas 1Anne-Marie Schonk144: M18 1xvoorwedstrijd 1[6]09:35,281e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasPieta Vis149: M18 2xheat 1[3]08:24,034e
MAAMaasNina Prins147: M18 1xheat 1[7]09:29,975e
MAAMaasBerend-Jan Slobbe151: J16 2xheat 2[4]07:24,533e
MAAMaasMachiel Oosterloo144: J18 2-heat [5]08:08,563e
MAAMaasPieta Vis034: M18 2xheat 2[3]08:18,933e
MAAMaasNina Prins043: M16 2xheat 1[5]07:58,521e
MAAMaasMachiel Oosterloo028: J18 2xheat 1[3]07:21,393e
MAAMaasAdam Helbing039: J16 2xheat 5[4]07:24,422e
MAAMaas 2Sara Vafa032: M18 1x Bheat 3[7]09:09,205e
MAAMaas 1Pieta Vis032: M18 1x Bheat 2[4]09:08,314e
MAAMaasNina Prins042: M16 1x Bheat 1[5]08:54,561e
MAAMaasHein Jan Keijser025: J18 1x Aheat [5]07:52,675e
MAAMaasPieter M Taselaar026: J18 1x Bheat 1[6]08:05,986e
MAAMaas 2Berend-Jan Slobbe038: J16 1x Bheat 7[3]07:56,982e
MAAMaas 1Adam Helbing038: J16 1x Bheat 1[5]08:06,111e

Koninklijke - Holland Beker

09 juni 2012 t/m 10 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas/DDSMarieke Mulder125: JW 2xA-finale [3]07:31,311e
MAAMaasAnne-Marie Schonk117: JW 1xA-finale [3]07:55,621e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar105: LW 1xA-finale [3]07:49,133e
MAAMaasHein Jan Keijser119: JM 1xC-finale [3]07:41,971e
MAAMaas/DDSMarieke Mulder125: JW 2xvoorwedstrijd 2[2]07:36,861e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar105: LW 1xvoorwedstrijd 1[1]08:10,381e
MAAMaasHein Jan Keijser119: JM 1xherkansing 1[4]07:35,664e
MAAMaas/DDSMarieke Mulder019: JW 2xA-finale [3]07:37,651e
MAAMaasHein Jan Keijser119: JM 1xvoorwedstrijd 3[4]07:47,745e
MAAMaasAnne-Marie Schonk117: JW 1xvoorwedstrijd 1[2]08:14,911e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasAnne-Marie Schonk136: DB 1xA-finale [4]08:32,481e
MAAMaas 1Berend-Jan Slobbe143: J18 1xheat 2[4]08:36,882e
MAAMaas 2Hein Jan Keijser143: J18 1xheat 1[6]08:19,424e
MAAMaas/DDSMarieke Mulder149: M18 2xheat 2[5]08:11,351e
MAAMaas 1Machiel Oosterloo151: J16 2xheat 2[4]07:52,882e
MAAMaasAnne-Marie Schonk136: DB 1xvoorwedstrijd 1[4]09:33,441e
MAAMaasMargriet van Overbeek154: M16 2xheat 2[5]08:58,222e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar023: LDN 1xA-finale [5]08:38,101e
MAAMaasAnne-Marie Schonk015: DSA 1xA-finale [4]08:56,264e
MAAMaasAdam Helbing039: J16 2xheat 1[4]07:50,443e
MAAMaasMachiel Oosterloo061: J14 1xheat 1[2]01:55,231e
MAAMaas 3Nina Prins032: M18 1x Bheat 1[7]09:24,195e
MAAMaas 1Pieta Vis032: M18 1x Bheat 1[5]09:19,874e
MAAMaasMarieke Keijser031: M18 1x Aheat [6]08:28,061e
MAAMaasNina Prins042: M16 1x Bheat 1[4]09:24,464e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar023: LDN 1xvoorwedstrijd 2[6]08:23,381e
MAAMaasAnne-Marie Schonk015: DSA 1xvoorwedstrijd 1[4]08:13,892e
MAAMaas 2Pieter M Taselaar026: J18 1x Bheat 3[7]07:53,674e
MAAMaas 1Hein Jan Keijser026: J18 1x Bheat 3[5]07:39,861e
MAAMaas 1Berend-Jan Slobbe038: J16 1x Bheat 6[3]08:05,431e
MAAMaas 3Machiel Oosterloo038: J16 1x Bheat 2[3]08:04,832e

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 mei 2012 t/m 20 mei 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar126: DSA 1xA-finale [3]08:15,063e
TORTOR-combiJohan van der Boog113: B 8+A-finale [7]06:33,526e
MAAMaasAnne-Marie Schonk130: DO 1xA-finale [3]08:22,222e
MAAMaas 1Berend-Jan Slobbe143: J18 1xheat 3[3]08:29,593e
MAAMaas 2Pieter M Taselaar143: J18 1xheat 2[4]08:17,913e
MAAMaasSara Vafa149: M18 2xheat 3[5]08:44,906e
MAAMaasNina Prins147: M18 1xheat [5]09:35,096e
MAAMaasAdam Helbing151: J16 2xheat 1[3]07:58,014e
TORTOR-combiJohan van der Boog113: B 8+voorwedstrijd 1[5]06:29,703e
MAAMaasAnne-Marie Schonk130: DO 1xvoorwedstrijd 2[5]08:45,832e
MAAMaasMargriet van Overbeek154: M16 2xheat 1[5]08:48,452e
MAAMaas 2Pieta Vis034: M18 2xheat 1[7]08:10,405e
MAAMaasMargriet van Overbeek043: M16 2xheat 1[3]08:30,985e
MAAMaasPieter M Taselaar028: J18 2xheat 2[5]07:19,224e
MAAMaasBerend-Jan Slobbe039: J16 2xheat 1[5]07:31,293e
MAAMaas 1Pieta Vis032: M18 1x Bheat 2[5]09:15,914e
MAAMaas 2Sara Vafa032: M18 1x Bheat 1[3]09:09,163e
MAAMaas 1Nina Prins042: M16 1x Bheat 2[5]09:15,172e
MAAMaas 1Adam Helbing026: J18 1x Bheat 1[5]08:30,224e
MAAMaas 2Pieter M Taselaar026: J18 1x Bheat 1[4]08:06,222e
MAAMaas 2Adam Helbing038: J16 1x Bheat 5[3]08:12,022e
MAAMaas 3Machiel Oosterloo038: J16 1x Bheat 4[7]08:10,724e
MAAMaas 1Berend-Jan Slobbe038: J16 1x Bheat 4[6]08:04,571e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 april 2012 t/m 22 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaas/BredaLiselotte Van der Togt134: M18 2xA-finale [5]07:41,262e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: DSA 1xB-finale [2]07:55,541e
MAAMaasRoxanna Vafa141: M16 2xB-finale [6]08:23,131e
MAAMaasAnne-Marie Schonk133: M18 1xA-finale [4]08:19,081e
MAAMaas 1Marieke Keijser135: M16 1xA-finale [6]08:26,953e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: DSA 1xhalve-finale 1[6]08:10,646e
MAAMaas 4Alexander Smit132: J16 1xhalve-finale 3[2]08:18,556e
MAAMaas 2Berend-Jan Slobbe132: J16 1xhalve-finale 1[7]08:17,226e
MAAMaasAnne-Marie Schonk133: M18 1xhalve-finale 2[4]08:25,151e
MAAMaas 2Nina Prins135: M16 1xvoorwedstrijd 3[6]09:18,735e
MAAMaas 1Marieke Keijser135: M16 1xvoorwedstrijd 1[4]08:39,051e
MAAMaasMachiel Oosterloo033: J16 4*B-finale [4]07:19,611e
MAAMaas/NautilusRoxanna Vafa035: M16 4*A-finale [3]08:08,875e
MAAMaas/TORArend Roks029: J18 4xA-finale [5]06:49,364e
MAAMaas/BredaLiselotte Van der Togt134: M18 2xvoorwedstrijd 2[2]07:41,611e
MAAMaasRoxanna Vafa141: M16 2xvoorwedstrijd 2[6]08:33,705e
MAAMaasMachiel Oosterloo033: J16 4*voorwedstrijd 2[6]07:21,084e
MAAMaas/NautilusRoxanna Vafa035: M16 4*voorwedstrijd 2[4]08:07,942e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: DSA 1xvoorwedstrijd 2[6]08:02,572e
MAAMaas 3Xander Smit130: J18 1xvoorwedstrijd 4[4]08:29,565e
MAAMaas 2Pieter M Taselaar130: J18 1xvoorwedstrijd 2[7]08:10,395e
MAAMaas 1Hein Jan Keijser130: J18 1xvoorwedstrijd 1[4]07:56,473e
MAAMaas 4Alexander Smit132: J16 1xvoorwedstrijd 4[5]08:24,373e
MAAMaas 1Adam Helbing132: J16 1xvoorwedstrijd 2[5]08:26,125e
MAAMaas 3Machiel Oosterloo132: J16 1xvoorwedstrijd 2[6]08:21,614e
MAAMaas 2Berend-Jan Slobbe132: J16 1xvoorwedstrijd 2[3]08:16,643e
MAAMaasAnne-Marie Schonk133: M18 1xvoorwedstrijd 2[5]08:48,171e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
BEABeatrix/MaasLotte van Ditshuizen128: DSA 2xvoorwedstrijd 1[7]07:38,704e
BEABeatrix/MaasLotte van Ditshuizen033: M18 2xheat 3[7]07:34,341e
DDSDDS/MaasHein Jan Keijser027: J18 2xheat 3[4]07:24,944e

Koninklijke - Holland Beker

25 juni 2011 t/m 26 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar105: LW 1xA-finale [5]07:55,723e
MAAMaas/BeatrixLotte van Ditshuizen125: JW 2xA-finale [6]07:33,423e
MAAMaas 1Hein Jan Keijser119: JM 1xB-finale [1]07:59,736e
MAAMaas 2Adam Helbing119: JM 1xC-finale [6]08:14,476e
MAAMaas 3Pieter M Taselaar119: JM 1xC-finale [1]08:08,095e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar105: LW 1xhalve-finale 1[1]07:59,152e
MAAMaas 1Hein Jan Keijser119: JM 1xhalve-finale A/B 2[6]08:03,746e
MAAMaas/BeatrixLotte van Ditshuizen125: JW 2xvoorwedstrijd 3[1]07:46,592e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar105: LW 1xvoorwedstrijd 2[1]08:20,273e
MAAMaas 3Pieter M Taselaar119: JM 1xherkansing 2[1]07:59,355e
MAAMaas 2Adam Helbing119: JM 1xherkansing 1[1]08:20,175e
MAAMaas 1Hein Jan Keijser119: JM 1xherkansing 1[2]07:50,082e
MAAMaas/BeatrixLotte van Ditshuizen016: JW 2xA-finale [4]07:38,731e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar010: BLW 1xA-finale [2]07:53,292e
MAAMaas 2Adam Helbing119: JM 1xvoorwedstrijd 4[4]08:27,475e
MAAMaas 3Pieter M Taselaar119: JM 1xvoorwedstrijd 3[2]08:21,405e
MAAMaas 1Hein Jan Keijser119: JM 1xvoorwedstrijd 2[5]07:59,204e
MAAMaas/BeatrixLotte van Ditshuizen016: JW 2xvoorwedstrijd 2[3]07:59,521e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar010: BLW 1xvoorwedstrijd 2[2]08:09,532e

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 juni 2011 t/m 05 juni 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasPieter M Taselaar147: J16 1xheat 1[3]08:41,853e
MAAMaasHein Jan Keijser036: J18 1x Bheat 2[3]09:12,214e
MAAMaasPieter M Taselaar046: J16 1x Bheat 2[6]09:46,352e

Westelijke Regatta

21 mei 2011 t/m 22 mei 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
MAAMaasHein Jan Keijser143: J18 1xheat 2[6]08:29,056e
MAAMaasAdam Helbing151: J16 2xheat 1[3]07:40,775e
MAAMaasAnne-Marie Schonk154: M16 2xheat 2[4]08:02,001e
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar015: DSA 1xA-finale [5]08:10,952e
MAAMaasHein Jan Keijser025: J18 1x Bheat 2[3]08:09,933e
MAAMaas 1Adam Helbing037: J16 1x Bheat 4[3]08:30,656e
MAAMaas 2Pieter M Taselaar037: J16 1x Bheat 4[2]08:26,815e