Paul Hartog

485 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøll 1Obbe Tibben101: HE 1xA-finale [7]07:05,733e
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek101: HE 1xA-finale [2]06:56,731e
WILWillem IIIWillem Stoop144: J18 8+A-finale [5]06:04,002e
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden038: J18 4xA-finale [5]06:09,251e
WILWillem IIILuca Perotti036: J18 1xheat [2]07:51,623e
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden038: J18 4xlotingsrace [6]06:14,911e

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 juni 2019 t/m 02 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden103: HE 4xA-finale [3]06:00,282e
JASJason/Willem IIIRobert Pluymert143: J18 2xB-finale [1]06:44,931e
WILWillem IIILuca Perotti109: HB 1xB-finale [5]07:48,811e
SKOSkøll 2Obbe Tibben101: HE 1xA-finale [2]07:19,983e
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek101: HE 1xA-finale [5]06:55,731e
JASJason/Willem IIIRobert Pluymert143: J18 2xtime-trial 06:07,277e
WILWillem IIILuca Perotti109: HB 1xtime-trial 06:56,149e
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden038: J18 4xA-finale [2]06:01,801e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Luca Perotti036: J18 1xheat [5]07:55,219e
WILWillem III 1Joost van Asperen036: J18 1xheat [7]07:43,094e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+A-finale [6]06:16,884e
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xA-finale [4]07:45,024e
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xA-finale [1]07:42,452e
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xA-finale [2]07:40,941e
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xB-finale [6]07:58,064e
SKOSkøllJoris Moerman004: HSB 1xB-finale [5]07:48,266e
WILWillem IIITheis Hagemeister004: HSB 1xB-finale [2]07:38,242e
SKOSkøll 1Obbe Tibben008: LHSB 1xA-finale [2]07:26,741e
WILWillem IIIJaap Worm235: J18 4xA-finale [2]06:51,422e
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xhalve-finale 2[1]07:50,871e
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xhalve-finale 1[6]08:38,376e
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xhalve-finale 1[2]07:56,292e
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xhalve-finale 1[1]07:55,301e
SKOSkøll 1Obbe Tibben008: LHSB 1xhalve-finale 2[2]07:46,731e
SKOSkøllJoris Moerman004: HSB 1xhalve-finale 1[5]08:43,476e
WILWillem IIITheis Hagemeister004: HSB 1xhalve-finale 1[6]07:55,804e
WILWillem III 8Joost van Asperen016: J18 1xkwart-finale 4[1]08:26,605e
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xkwart-finale 4[4]08:12,521e
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xkwart-finale 3[5]08:11,083e
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xkwart-finale 3[3]08:07,391e
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xkwart-finale 1[4]08:07,221e
SKOSkøll 1Obbe Tibben008: LHSB 1xkwart-finale 2[4]08:04,451e
WILWillem IIITheis Hagemeister004: HSB 1xkwart-finale 3[4]08:00,363e
SKOSkøllJoris Moerman004: HSB 1xkwart-finale 1[4]07:55,583e
WILWillem III 9Luca Perotti016: J18 1xtime-trial 07:40,0339e
WILWillem III 7Bouke Hoekstra016: J18 1xtime-trial 07:28,0328e
WILWillem III 2Jaap Worm016: J18 1xtime-trial 07:25,8527e
WILWillem III 8Joost van Asperen016: J18 1xtime-trial 07:21,5620e
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xtime-trial 07:16,5111e
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xtime-trial 07:10,746e
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xtime-trial 07:09,265e
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xtime-trial 07:03,241e
SKOSkøllJoris Moerman004: HSB 1xtime-trial 07:03,148e
WILWillem IIITheis Hagemeister004: HSB 1xtime-trial 07:01,696e
SKOSkøll 1Obbe Tibben008: LHSB 1xtime-trial 07:04,192e

136e Varsity

07 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierA-finale [6]10:07,822e
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude Viervoorwedstrijd 1[4]07:10,972e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 juli 2018 t/m 08 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combi 1Abel Westland144: J18 8+A-finale [4]06:45,331e
WILWillem IIIMarten Steketee121: LHB 1xA-finale [4]08:49,953e
WILWillem III-combiAbel Westland104: HE 8+voorwedstrijd 1[6]06:44,045e
WILWillem IIIMarten Steketee121: LHB 1xvoorwedstrijd 1[3]07:55,652e
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xvoorwedstrijd 1[5]07:17,794e
WILWillem IIIOlivier de Boer052: HG 2xA-finale [6]07:44,847e
WILWillem IIIMarten Steketee036: J18 1xheat 1[4]07:55,474e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIWillem Stoop134: JM 2-A-finale [1]08:00,151e
SKOSkøllJoris Moerman140: BM 1xA-finale [5]08:01,702e
WILWillem IIIJaap de Jong140: BM 1xA-finale [6]07:53,451e
WILWillem III-combiAbel Westland122: JM 8+A-finale [1]06:40,462e
KNRKNRB/Leythe/SkøllObbe Tibben110: BM 2xA-finale [5]07:12,282e
SKOSkøllJoris Moerman140: BM 1xtime-trial 07:47,012e
WILWillem IIIJaap de Jong140: BM 1xtime-trial 07:45,811e
WILWillem III-combiAbel Westland122: JM 8+time-trial
KNRKNRB/Leythe/SkøllObbe Tibben110: BM 2xtime-trial 06:41,142e
SKOSkøllJoris Moerman033: BM 1xA-finale [6]08:18,045e
WILWillem IIIJaap de Jong033: BM 1xA-finale [1]07:54,961e
WILWillem IIIWillem Stoop027: BM 2-A-finale [3]07:49,252e
SKOSkøll/LeytheObbe Tibben025: M 2xA-finale [4]07:21,783e
WILWillem III-combiAbel Westland004: M 8+A-finale [4]06:34,976e
WILWillem IIIJaap de Jong033: BM 1xvoorwedstrijd 3[2]08:07,031e
SKOSkøllJoris Moerman033: BM 1xvoorwedstrijd 1[2]08:01,712e
WILWillem IIITimo van Helvoort023: JM 2xvoorwedstrijd 2[1]07:50,363e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst023: JM 2xvoorwedstrijd 1[5]07:35,943e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/AmstelWillem Stoop144: J18 8+A-finale [3]06:07,683e
WILWillem III-combiAbel Westland144: J18 8+A-finale [2]05:55,632e
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xA-finale [1]06:53,844e
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink143: J18 2xA-finale [5]06:53,363e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst143: J18 2xA-finale [3]06:48,821e
SKOSkøllObbe Tibben101: HE 1xA-finale [2]06:53,301e
WILWillem III-combiAbel Westland104: HE 8+voorwedstrijd 2[4]06:02,904e
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xvoorwedstrijd 3[5]07:01,992e
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink143: J18 2xvoorwedstrijd 1[6]07:01,742e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst143: J18 2xvoorwedstrijd 1[3]06:58,431e
SKOSkøllObbe Tibben101: HE 1xvoorwedstrijd 1[2]07:02,831e
WILWillem III/AmstelTimo van Helvoort038: J18 4xA-finale [2]06:25,345e
SKOSkøllJoris Moerman003: HG 1xA-finale [6]07:12,173e
WILWillem III/AmstelAbel Westland008: HDev 2xA-finale [1]06:44,713e
WILWillem III/AmstelTimo van Helvoort038: J18 4xvoorwedstrijd 1[5]06:33,322e
SKOSkøllJoris Moerman003: HG 1xvoorwedstrijd 3[2]07:14,852e
WILWillem III/AmstelAbel Westland008: HDev 2xvoorwedstrijd 1[3]06:41,572e
WILWillem III 2Timo van Helvoort036: J18 1xheat 3[1]07:44,064e

ZRB 2018

02 juni 2018 t/m 03 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJoris Moerman003: HG 1xA-finale [3]07:24,501e
SKOSkøllJoris Moerman003: HG 1xtime-trial 05:21,131e
WILWillem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2xtime-trial 03:28,2910e
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xA-finale [4]07:15,273e
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xvoorwedstrijd 1[1]07:08,352e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIDavid van Velden121: LHB 1xA-finale [5]07:41,202e
SKOSkøll 2Obbe Tibben101: HE 1xA-finale [3]07:27,873e
SKOSkøllJoris Moerman109: HB 1xA-finale [4]07:42,973e
WILWillem IIICas Simons143: J18 2xA-finale [7]07:22,774e
WILWillem III/AmstelAbel Westland143: J18 2xA-finale [5]07:15,501e
WILWillem III/ProteusWillem Stoop106: HGb 4-voorwedstrijd 1[5]06:49,873e
WILWillem IIICas Simons143: J18 2xvoorwedstrijd 1[6]07:31,003e
WILWillem III/AmstelAbel Westland143: J18 2xvoorwedstrijd 1[5]07:14,191e
SKOSkøllJoris Moerman109: HB 1xvoorwedstrijd 1[4]07:45,631e
WILWillem IIICas Simons016: LHDev 2xB-finale [6]07:23,851e
PROProteus/Willem IIIBastiaan Röell004: HG 2-A-finale [5]07:29,633e
WILWillem IIIWillem Stoop004: HG 2-A-finale [4]07:20,031e
WILWillem IIICas Simons016: LHDev 2xvoorwedstrijd 1[3]07:25,046e
PROProteus/Willem IIIBastiaan Röell004: HG 2-voorwedstrijd 2[2]07:24,731e
WILWillem IIIWillem Stoop004: HG 2-voorwedstrijd 1[6]07:20,171e
AMSAmstelAbel Westland036: J18 1xheat 3[7]07:40,054e
WILWillem III 1David van Velden036: J18 1xheat 3[5]07:33,492e
WILWillem III 2Sjoerd Scheper036: J18 1xheat 3[6]07:32,081e
WILWillem III 3David Verboom036: J18 1xheat 2[2]07:51,701e

Damen Raceroei Regatta

05 mei 2018 t/m 06 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllJoris Moerman109: HB 1xA-finale [5]07:32,882e
AMSAmstel 2Abel Westland109: HB 1xB-finale [2]07:53,362e
SKOSkøllObbe Tibben101: HE 1xA-finale [6]07:19,841e
SKOSkøllObbe Tibben101: HE 1xvoorwedstrijd 2[6]
SKOSkøllJoris Moerman109: HB 1xvoorwedstrijd 3[5]07:44,281e
AMSAmstel 2Abel Westland109: HB 1xvoorwedstrijd 2[2]07:57,862e
WILWillem III/RICCas Simons038: J18 4xA-finale [1]07:26,02
SKOSkøllJoris Moerman003: HG 1xA-finale [1]08:25,464e
WILWillem III/RICCas Simons006: HG 4xA-finale [3]07:15,244e
SKOSkøllJoris Moerman003: HG 1xvoorwedstrijd 2[3]08:08,254e
AMSAmstelAbel Westland036: J18 1xheat 3[1]08:00,331e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+A-finale [6]05:34,171e
WILWillem IIIFloris Klein Obbink204: HG 2-A-finale [4]07:07,342e
AMSAmstel 1 (P18)Abel Westland016: J18 1xB-finale [5]07:36,394e
WILWillem III 4 (P16)Olivier de Boer016: J18 1xC-finale [5]07:29,174e
WILWillem III 2 (P11)David van Velden016: J18 1xC-finale [3]07:26,693e
WILWillem III 3 (P5)Willem Stoop016: J18 1xC-finale [6]07:17,782e
WILWillem III (SB)Floris Klein Obbink001: HE 2-C-finale [3]07:21,686e
SKOSkøll 2 (SB)Obbe Tibben007: LHE 1xA-finale [2]07:00,501e
WILWillem III 5 (P25)David Verboom016: J18 1xD-finale [3]08:03,315e
WILWillem III 8 (P24)Timo van Helvoort016: J18 1xE-finale [1]08:03,174e
AMSAmstel 2 (P12)Rense Doornink016: J18 1xE-finale [2]07:58,552e
WILWillem IIIFloris Klein Obbink204: HG 2-voorwedstrijd 1[5]07:22,782e
WILWillem IIICas Simons121: J18 2xA-finale [4]07:44,241e
AMSAmstel 1 (P18)Abel Westland016: J18 1xhalve-finale 2[5]08:12,976e
WILWillem III 6 (P19)Sjoerd Scheper016: J18 1xhalve-finale 2[1]08:00,094e
SKOSkøll 2 (SB)Obbe Tibben007: LHE 1xhalve-finale 1[3]07:35,871e
WILWillem IIICas Simons121: J18 2xvoorwedstrijd 2[6]07:51,121e
WILWillem III 4 (P16)Olivier de Boer016: J18 1xkwart-finale 4[1]08:25,445e
WILWillem III 5 (P25)David Verboom016: J18 1xkwart-finale 3[2]08:54,996e
WILWillem III 2 (P11)David van Velden016: J18 1xkwart-finale 3[3]08:16,974e
WILWillem III 6 (P19)Sjoerd Scheper016: J18 1xkwart-finale 3[1]08:16,353e
WILWillem III 3 (P5)Willem Stoop016: J18 1xkwart-finale 2[2]08:28,045e
AMSAmstel 1 (P18)Abel Westland016: J18 1xkwart-finale 1[4]08:22,482e
SKOSkøll 2 (SB)Obbe Tibben007: LHE 1xkwart-finale 1[3]07:58,891e
SKOSkøll (SB)Joris Moerman003: HE 1xkwart-finale 3[6]08:30,506e
WILWillem III (SB)Floris Klein Obbink001: HE 2-herkansing 2[1]07:55,835e
WILWillem III 9 (P20)Cas Simons016: J18 1xtime-trial 07:23,6045e
AMSAmstel 2 (P12)Rense Doornink016: J18 1xtime-trial 07:14,3526e
WILWillem III 8 (P24)Timo van Helvoort016: J18 1xtime-trial 07:14,2725e
WILWillem III 6 (P19)Sjoerd Scheper016: J18 1xtime-trial 07:11,1722e
WILWillem III 4 (P16)Olivier de Boer016: J18 1xtime-trial 07:11,1421e
WILWillem III 3 (P5)Willem Stoop016: J18 1xtime-trial 07:08,8015e
WILWillem III 5 (P25)David Verboom016: J18 1xtime-trial 07:08,6714e
AMSAmstel 1 (P18)Abel Westland016: J18 1xtime-trial 07:03,778e
WILWillem III 2 (P11)David van Velden016: J18 1xtime-trial 07:01,916e
WILWillem III (SB)Floris Klein Obbink001: HE 2-time-trial 06:45,7116e
SKOSkøll (SB)Joris Moerman003: HE 1xtime-trial 06:50,7522e
SKOSkøll 2 (SB)Obbe Tibben007: LHE 1xtime-trial 06:41,161e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/DiepObbe Tibben143: E 1xA-finale [2]07:10,542e
WILWillem IIIMiguel Overzier143: E 1xvoorwedstrijd 2[5]07:31,495e
WILWillem III/DiepObbe Tibben143: E 1xvoorwedstrijd 2[3]07:26,062e
WILWillem III 1Maarten Stork138: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]07:21,682e
WILWillem III/DiepObbe Tibben001: G 1xA-finale [1]07:22,962e
WILWillem III 1Miguel Overzier001: G 1xvoorwedstrijd 4[5]07:48,805e
WILWillem III/DiepObbe Tibben001: G 1xvoorwedstrijd 3[2]07:27,002e
WILWillem III 2Joris Bruil001: G 1xvoorwedstrijd 2[1]07:47,134e
WILWillem III 3Sjoerd Scheper035: J16 1xheat 3[2]08:07,425e
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xheat 3[5]08:06,644e
WILWillem III 1David van Velden035: J16 1xheat 3[3]08:03,933e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink125: JM 4xA-finale [2]06:27,143e
WILWillem IIIThomas Hogeboom123: LM 1xA-finale [2]07:21,214e
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xA-finale [5]07:33,784e
WILWillem III/DiepObbe Tibben104: BM 1xA-finale [2]07:03,472e
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xhalve-finale A/B 2[3]07:32,372e
WILWillem IIIThomas Hogeboom123: LM 1xvoorwedstrijd 1[3]07:19,973e
WILWillem III/DiepObbe Tibben104: BM 1xvoorwedstrijd 2[3]07:11,661e
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink038: JM 4xA-finale [1]06:25,183e
WILWillem III/RLKTheis Hagemeister023: BM 1xA-finale [1]07:03,352e
WILWillem III/DiepObbe Tibben022: BLM 1xA-finale [3]07:07,731e
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xA-finale [5]07:05,836e
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xvoorwedstrijd 3[1]07:33,022e
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink038: JM 4xvoorwedstrijd 2[1]06:35,613e
WILWillem IIIOlivier de Boer029: M 4+voorwedstrijd 1[2]07:06,656e
WILWillem IIIThomas Hogeboom022: BLM 1xvoorwedstrijd 1[6]07:26,014e
WILWillem III/DiepObbe Tibben022: BLM 1xvoorwedstrijd 1[3]07:13,131e
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xvoorwedstrijd 2[1]06:59,902e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/SkøllThomas Hogeboom117: LG 2xA-finale [3]06:47,292e
WILWillem III/SkøllThomas Hogeboom102: E 2xA-finale [4]06:59,793e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIMiguel Overzier107: B 1xB-finale [6]07:22,421e
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xA-finale [1]06:58,433e
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xA-finale [3]06:54,791e
WILWillem III/HoopMarten Steketee133: J18 2xB-finale [5]06:56,712e
WILWillem IIIMiguel Overzier107: B 1xvoorwedstrijd 4[1]07:03,372e
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xhalve-finale 2[3]06:59,832e
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xhalve-finale 1[3]07:00,323e
WILWillem III/HoopMarten Steketee133: J18 2xvoorwedstrijd 3[6]07:03,853e
WILWillem IIIIes Wiersma003: B 2xA-finale [5]06:42,651e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xA-finale [2]06:33,313e
WILWillem IIIOlivier de Boer036: J16 4xA-finale [4]06:24,801e
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xB-finale [4]06:31,993e
WILWillem IIIMiguel Overzier001: G 1xA-finale [6]07:23,655e
WILWillem III 3Olivier de Boer138: J16 2xvoorwedstrijd 4[4]07:16,445e
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xvoorwedstrijd 3[5]07:03,421e
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xvoorwedstrijd 2[5]07:00,431e
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xvoorwedstrijd 2[3]06:31,433e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xvoorwedstrijd 1[2]06:42,882e
WILWillem IIIOlivier de Boer036: J16 4xvoorwedstrijd 1[3]06:34,351e
WILWillem IIIMiguel Overzier001: G 1xvoorwedstrijd 2[2]07:55,282e
WILWillem IIISjoerd Scheper035: J16 1xheat 1[3]08:02,111e
WILWillem III 1Marten Steketee029: J18 1xheat 3[4]07:47,242e
WILWillem III 3Ies Wiersma029: J18 1xheat 3[2]07:40,611e
WILWillem III 2Max Roell029: J18 1xheat 1[3]08:12,653e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/SkøllThomas Hogeboom107: G 2xA-finale [7]06:46,176e
WILWillem IIIMiguel Overzier108: B 1xB-finale [2]08:02,731e
WILWillem III/SkøllThomas Hogeboom107: G 2xvoorwedstrijd 3[4]06:36,843e
WILWillem IIIMiguel Overzier108: B 1xvoorwedstrijd 1[4]07:30,363e
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xA-finale [5]06:28,362e
WILWillem III 2Quito Zandvliet036: J16 4xA-finale [7]06:52,354e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xA-finale [4]06:27,332e
WILWillem III 1Olivier de Boer036: J16 4xA-finale [6]06:25,881e
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xvoorwedstrijd 2[4]06:39,322e
WILWillem III 1Olivier de Boer036: J16 4xvoorwedstrijd 2[7]06:28,261e
WILWillem III 2Quito Zandvliet036: J16 4xvoorwedstrijd 1[4]06:50,932e
WILWillem IIIMiguel Overzier001: G 1xvoorwedstrijd 1[6]07:30,655e
WILWillem III 3Max Roell029: J18 1xheat 1[4]08:05,416e
WILWillem III 2Ies Wiersma029: J18 1xheat 1[7]07:32,634e
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus029: J18 1xheat 1[8]07:29,753e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIThomas Hogeboom116: LB 1xA-finale [3]08:15,081e
WILWillem IIIThomas Hogeboom116: LB 1xvoorwedstrijd 2[5]08:11,181e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstel/Willem IIIMick Jonkers221: DG 2-A-finale [3]07:58,003e
WILWillem III 2Ies Wiersma016: J18 1xB-finale [6]07:31,091e
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xC-finale [1]07:41,304e
WILWillem IIILodewijk Tilanus015: J18 2-A-finale [4]07:20,502e
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-B-finale [3]07:58,004e
WILWillem III 1 (SB)Jorke Kooijenga007: LE 1xB-finale [6]07:15,731e
WILWillem III 2 (SB)Theis Hagemeister003: E 1xC-finale [6]07:16,631e
WILWillem III 5Floris Klein Obbink016: J18 1xG-finale [5]07:54,212e
WILWillem III 6Max Roell016: J18 1xI-finale [2]08:08,624e
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus016: J18 1xhalve-finale 1[1]07:52,366e
WILWillem III 2Ies Wiersma016: J18 1xhalve-finale 1[4]07:41,194e
WILWillem III 1 (SB)Jorke Kooijenga007: LE 1xhalve-finale 1[4]07:17,614e
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-herkansing [5]07:56,556e
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xkwart-finale 3[1]07:48,495e
WILWillem III 3Thomas de Hertog016: J18 1xkwart-finale 2[1]07:50,726e
WILWillem III 2Ies Wiersma016: J18 1xkwart-finale 2[2]07:36,492e
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus016: J18 1xkwart-finale 1[5]07:35,923e
WILWillem III 1 (SB)Jorke Kooijenga007: LE 1xkwart-finale 4[4]07:20,062e
WILWillem III 2 (SB)Theis Hagemeister003: E 1xkwart-finale 3[5]07:31,614e
WILWillem III 6Max Roell016: J18 1xtime-trial 07:47,5653e
WILWillem III 5Floris Klein Obbink016: J18 1xtime-trial 07:31,7138e
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xtime-trial 07:20,4919e
WILWillem III 3Thomas de Hertog016: J18 1xtime-trial 07:20,4218e
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus016: J18 1xtime-trial 07:18,3616e
WILWillem III 2Ies Wiersma016: J18 1xtime-trial 07:14,2310e
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-time-trial 07:31,028e
WILWillem IIILodewijk Tilanus015: J18 2-time-trial 07:07,023e
WILWillem III 2 (SB)Thomas Hogeboom007: LE 1xtime-trial 07:09,1527e
WILWillem III 1 (SB)Jorke Kooijenga007: LE 1xtime-trial 06:52,185e
WILWillem III 1 (SB)Miguel Overzier003: E 1xtime-trial 07:22,6527e
WILWillem III 2 (SB)Theis Hagemeister003: E 1xtime-trial 06:53,3511e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIThomas Hogeboom144: J18 8+A-finale [6]06:12,531e
WILWillem IIISem Aslier110: N 1xA-finale [1]07:44,226e
AMSAmstelRuben Houkes101: SA 2-A-finale [1]06:55,915e
WILWillem III/RIC/HoopNando Schröder143: J18 2xA-finale [3]07:05,926e
WILWillem IIISem Aslier110: N 1xvoorwedstrijd 1[5]07:29,782e
AMSAmstelRuben Houkes101: SA 2-voorwedstrijd 2[5]06:54,223e
WILWillem III/RIC/HoopNando Schröder143: J18 2xvoorwedstrijd 2[6]07:02,931e
WILWillem III/AmstelRick van den Herik005: N 2xA-finale [4]07:10,365e
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-A-finale [3]07:04,082e
WILWillem IIISem Aslier060: B 1xvoorwedstrijd 1[2]07:43,242e
WILWillem III/AmstelRick van den Herik005: N 2xvoorwedstrijd 2[5]07:02,601e
WILWillem III 3Yvo Delissen029: J18 1xheat 3[5]07:55,173e
WILWillem III 2Koen van Remundt029: J18 1xheat 3[6]07:40,951e
WILWillem III 1Miguel Overzier029: J18 1xheat 1[5]07:29,801e
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-voorwedstrijd 2[5]07:00,991e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/Laga/RLK/HEMMax Ponsen104: SA 8+A-finale [1]05:40,532e
WILWillem III 2Jaap de Jong110: N 1xB-finale [5]07:28,433e
AMSAmstel 2Ruben Houkes101: SA 2-A-finale [3]06:57,525e
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xA-finale [1]07:06,716e
WILWillem III/MaasCharles de Monchy143: J18 2xA-finale [6]06:50,053e
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xA-finale [4]06:43,692e
WILWillem IIIFloris de Widt108: N 2-voorwedstrijd 1[4]07:09,963e
WILWillem III 3Koen van Remundt110: N 1xvoorwedstrijd 3[5]08:08,315e
WILWillem III 1Sem Aslier110: N 1xvoorwedstrijd 2[5]07:44,094e
WILWillem III 2Jaap de Jong110: N 1xvoorwedstrijd 2[2]07:42,803e
AMSAmstel 2Ruben Houkes101: SA 2-voorwedstrijd 2[2]
WILWillem III/MaasCharles de Monchy143: J18 2xhalve-finale 2[3]06:59,853e
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xhalve-finale 2[4]06:50,101e
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xhalve-finale 1[3]07:06,833e
WILWillem III 1Sem Aslier040: B 1xA-finale [3]07:40,365e
WILWillem III 2Jaap de Jong040: B 1xA-finale [5]07:22,861e
WILWillem III/Maas/HoopWillem Buist031: J18 4xA-finale [4]06:15,873e
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xvoorwedstrijd 4[5]07:05,282e
WILWillem III/MaasCharles de Monchy143: J18 2xvoorwedstrijd 4[3]06:57,571e
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xvoorwedstrijd 2[3]06:49,431e
WILWillem III/Diep/WET/RICJoris Moerman030: J18 4-A-finale [5]06:21,372e
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-A-finale [4]06:58,233e
WILWillem III 1Sem Aslier040: B 1xvoorwedstrijd 2[5]07:38,422e
WILWillem III 2Jaap de Jong040: B 1xvoorwedstrijd 1[1]07:19,771e
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-voorwedstrijd 1[1]06:52,911e
WILWillem III 2Koen van Remundt029: J18 1xheat 2[2]07:46,965e
WILWillem III 1Miguel Overzier029: J18 1xheat 2[6]07:37,261e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 3Miguel Overzier118: JM 1xA-finale [6]08:00,936e
WILWillem III 2Thomas Hogeboom118: JM 1xA-finale [1]07:43,392e
WILWillem III 1Koen van Remundt118: JM 1xC-finale [4]08:41,215e
WILWillem III 3Miguel Overzier118: JM 1xhalve-finale A/B 1[2]08:15,323e
WILWillem III 2Thomas Hogeboom118: JM 1xhalve-finale A/B 1[3]08:08,471e
WILWillem III 2Thomas Hogeboom118: JM 1xkwart-finale 4[5]08:03,952e
WILWillem III 1Koen van Remundt118: JM 1xkwart-finale 3[5]08:28,294e
WILWillem III 3Miguel Overzier118: JM 1xkwart-finale 1[3]08:09,651e
WILWillem III 2Thomas Hogeboom118: JM 1xvoorwedstrijd 6[1]08:17,402e
WILWillem III 1Koen van Remundt118: JM 1xvoorwedstrijd 3[5]08:16,673e
WILWillem III 3Miguel Overzier118: JM 1xvoorwedstrijd 3[2]08:10,072e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-A-finale [6]07:02,761e
WILWillem III/AmstelNiels Brinkman107: N 4-A-finale [3]06:17,922e
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xA-finale [1]06:44,581e
WILWillem III/LagaKoen van den Herik105: O 4-A-finale [3]06:08,601e
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-voorwedstrijd 1[5]06:59,151e
WILWillem III/AmstelNiels Brinkman107: N 4-voorwedstrijd 1[3]06:27,621e
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xvoorwedstrijd 3[2]06:57,942e
WILWillem III/LagaKoen van den Herik002: SA 4-A-finale [1]06:11,272e
WILWillem III/HoopWillem Buist005: N 2xA-finale [4]06:49,452e
WILWillem IIISem Aslier050: B 1xA-finale [1]07:50,175e
WILWillem III/LagaKoen van den Herik002: SA 4-voorwedstrijd 3[2]06:07,531e
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-voorwedstrijd 3[2]07:07,293e
WILWillem IIISem Aslier050: B 1xvoorwedstrijd 2[6]07:37,702e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-A-finale [3]07:40,951e
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-voorwedstrijd 1[2]07:33,132e
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-A-finale [4]07:10,163e
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-voorwedstrijd 1[7]07:15,741e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/RICJoris Moerman208: J18 1xC-finale [7]
WILWillem III 5Lodewijk Tilanus208: J18 1xC-finale [2]
WILWillem III 3Pieter-Bas Kerpestein208: J18 1xD-finale [7]
AMSAmstelRuben Houkes205: SA 2-C-finale [6]
WILWillem IIIFloris de Widt120: LN 2-voorwedstrijd 2[7]
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-voorwedstrijd 1[4]
WILWillem IIISem Aslier110: N 1xvoorwedstrijd 1[6]
WILWillem IIIFloris de Widt206: LSA 2-A-finale [8]07:52,306e
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-A-finale [7]07:20,176e
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xB-finale [3]07:45,832e
WILWillem III 4Jorke Kooijenga208: J18 1xA-finale [3]07:52,131e
WILWillem III 4Jorke Kooijenga208: J18 1xhalve-finale 1[4]08:31,951e
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-halve-finale 1[3]08:17,853e
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xhalve-finale 1[4]07:57,494e
WILWillem IIISem Aslier060: B 1xvoorwedstrijd 1[4]10:42,495e
WILWillem III 2Thomas Hogeboom208: J18 1xE-finale [3]10:16,221e
WILWillem III 1Koen van Remundt208: J18 1xG-finale [4]10:56,664e
WILWillem III 6Miguel Overzier208: J18 1xG-finale [5]10:20,331e
WILWillem III/RICJoris Moerman208: J18 1xkwart-finale 3[2]09:10,905e
WILWillem III 4Jorke Kooijenga208: J18 1xkwart-finale 3[5]08:55,891e
WILWillem III 5Lodewijk Tilanus208: J18 1xkwart-finale 2[2]09:07,615e
WILWillem III 3Pieter-Bas Kerpestein208: J18 1xkwart-finale 1[6]09:48,796e
AMSAmstelRuben Houkes205: SA 2-kwart-finale 3[2]08:26,094e
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-kwart-finale 2[3]07:53,402e
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xkwart-finale 3[6]08:38,931e
WILWillem III/HoopNando Schröder208: J18 1xtime-trial 09:06,3452e
WILWillem III 1Koen van Remundt208: J18 1xtime-trial 08:52,3538e
WILWillem III 6Miguel Overzier208: J18 1xtime-trial 08:51,2137e
WILWillem III 2Thomas Hogeboom208: J18 1xtime-trial 08:39,4627e
WILWillem III/RICJoris Moerman208: J18 1xtime-trial 08:32,8122e
WILWillem III 5Lodewijk Tilanus208: J18 1xtime-trial 08:25,1817e
WILWillem III 3Pieter-Bas Kerpestein208: J18 1xtime-trial 08:24,7416e
WILWillem III 4Jorke Kooijenga208: J18 1xtime-trial 08:07,342e
WILWillem IIIFloris de Widt206: LSA 2-time-trial 07:42,976e
AMSAmstelRuben Houkes205: SA 2-time-trial 07:39,2622e
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-time-trial 07:25,5615e
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xtime-trial 07:43,4111e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+A-finale [4]05:41,682e
WILWillem IIIMax Ponsen101: SA 2-A-finale [3]06:38,401e
WILWillem IIINathan Frenkel142: J18 2-A-finale [3]07:09,562e
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+voorwedstrijd 2[5]05:50,731e
WILWillem IIIMax Ponsen101: SA 2-voorwedstrijd 2[5]07:05,431e
WILWillem III 1Jorke Kooijenga029: J18 1xheat 6[7]07:25,461e
WILWillem III 3Koen van Remundt029: J18 1xheat 5[5]08:15,815e
WILWillem III 2Miguel Overzier029: J18 1xheat 4[2]07:42,041e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combiBram Schwarz131: M 8+A-finale [1]05:56,093e
WILWillem IIIJorke Kooijenga124: JM 4-A-finale [2]06:26,932e
WILWillem III/Spaarne/RICNiels Brinkman124: JM 4-A-finale [1]06:23,111e
WILWillem IIIMax Ponsen107: M 2-A-finale [6]06:37,083e
WILWillem III/RICNiels Brinkman044: JM 8+A-finale [3]06:29,653e
KNRKNRB-combiBram Schwarz044: JM 8+A-finale [4]06:09,271e
WILWillem III/NjordBouke Algie010: BM 2-A-finale [3]07:37,131e
WILWillem IIIThomas Hogeboom021: JM 2xvoorwedstrijd 1[4]08:13,105e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+ (NK)A-finale [6]05:46,083e
WILWillem IIINathan Frenkel143: J18 2-A-finale [5]07:43,061e
WILWillem III/RIC/SpaarneTijmen van Rietbergen107: N 4-A-finale [2]06:27,212e
WILWillem IIINathan Frenkel120: LN 2-voorwedstrijd 1[4]07:29,824e
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[3]05:45,143e
WILWillem III/Leythe/Zwolsche/SPABram Schwarz030: J18 4-A-finale [4]
WILWillem III/RIC/SpaarneTijmen van Rietbergen030: J18 4-A-finale [3]
WILWillem IIIThomas Hogeboom144: J18 2xvoorwedstrijd 3[6]06:58,893e
WILWillem IIINathan Frenkel012: LO 2-voorwedstrijd 1[4]07:13,955e
WILWillem III 2Sem Aslier029: J18 1xheat 5[1]07:38,443e
WILWillem III 5Koen van Remundt029: J18 1xheat 3[6]07:57,785e
WILWillem III 1Miguel Overzier029: J18 1xheat 2[6]07:39,141e
WILWillem III 6Jorke Kooijenga029: J18 1xheat 1[2]07:26,151e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xA-finale [3]07:37,185e
WILWillem III 1Jaap de Jong009: J18 1xA-finale [7]07:29,663e
WILWillem IIIBoris Mulder010: J16 1xA-finale [4]08:21,586e
WILWillem III/SkøllTim Heijbrock021: SA 2-B-finale [4]06:58,444e
WILWillem III 2Nathan Frenkel027: J18 2-A-finale [4]07:47,282e
WILWillem III 1Koen van den Herik027: J18 2-A-finale [3]07:29,011e
WILWillem III 4Sem Aslier009: J18 1xD-finale [7]07:58,336e
WILWillem III 6Thomas Hogeboom009: J18 1xD-finale [5]07:57,435e
WILWillem III/SkøllTim Heijbrock021: SA 2-halve-finale 2[6]06:44,044e
WILWillem IIIThomas Hogeboom114: J18 4xA-finale [3]06:59,002e
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xhalve-finale 2[6]07:57,483e
WILWillem III 1Jaap de Jong009: J18 1xhalve-finale 1[4]07:53,212e
WILWillem IIIBoris Mulder010: J16 1xhalve-finale 1[2]08:45,941e
WILWillem III 6Thomas Hogeboom009: J18 1xkwart-finale 3[6]08:30,175e
WILWillem III 4Sem Aslier009: J18 1xkwart-finale 2[7]08:37,916e
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xkwart-finale 1[4]08:05,112e
WILWillem III 1Jaap de Jong009: J18 1xkwart-finale 1[5]08:02,451e
WILWillem IIIBoris Mulder010: J16 1xkwart-finale 3[2]08:40,402e
WILWillem III/SkøllTim Heijbrock021: SA 2-voorwedstrijd 1[5]07:11,632e
WILWillem III 7Bob Engel009: J18 1xtime-trial 07:55,1127e
WILWillem III 4Sem Aslier009: J18 1xtime-trial 07:48,7517e
WILWillem III 6Thomas Hogeboom009: J18 1xtime-trial 07:45,5014e
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xtime-trial 07:31,176e
WILWillem III 1Jaap de Jong009: J18 1xtime-trial 07:23,143e
WILWillem IIIBoris Mulder010: J16 1xtime-trial 08:32,2719e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/NereusJoris Bruil105: O 1xA-finale [4]07:27,663e
WILWillem III/NereusMax Ponsen162: N 2+A-finale [2]07:45,273e
WILWillem III/HunzeMelvin Twellaar143: J18 1xheat 1[7]07:23,172e
WILWillem III/OkeanosKoen van den Herik109: N 2-voorwedstrijd 3[4]07:37,874e
WILWillem III/NereusMax Ponsen162: N 2+voorwedstrijd 1[7]07:58,213e
WILWillem III/NereusJoris Bruil004: N 1xA-finale [4]07:24,801e
WILWillem III/NereusJoris Bruil004: N 1xvoorwedstrijd 1[6]07:33,312e
WILWillem III/HunzeMelvin Twellaar025: J18 1x Aheat 2[4]07:26,951e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/Naarden/RICMichiel Moerman009: JM 4-A-finale [2]06:22,452e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III-combiSimon van Dorp146: J18 8+A-finale [5]06:28,171e
WILWillem III/NereusJoris Bruil105: O 1xvoorwedstrijd 2[6]07:34,684e
WILWillem III/Naarden/RICMichiel Mantel030: J18 4-A-finale [6]06:38,562e
WILWillem III/Leythe/Zwolsche/HUNSimon van Dorp030: J18 4-A-finale [5]06:36,381e
WILWillem III/NereusJoris Bruil004: N 1xA-finale [7]07:32,034e
WILWillem III/NereusJoris Bruil004: N 1xvoorwedstrijd 1[7]08:04,572e
WILWillem III 2Tim Lenters026: J18 1x Bheat 3[3]09:02,364e
WILWillem III 1Sem Aslier026: J18 1x Bheat 2[3]08:58,752e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/Naarden/RICJulien Rühl146: J18 8+heat [5]06:19,061e
WILWillem III/Naarden/RIC/NjordSimon van Dorp111: B 4+A-finale [6]06:47,681e
WILWillem III/NereusJoris Bruil110: N 1xvoorwedstrijd 4[4]07:36,913e
WILWillem III/Naarden/RICSimon van Dorp031: J18 4-heat [5]06:42,451e
WILWillem III/NereusJoris Bruil060: B 1xA-finale [5]07:28,241e
WILWillem III 1Tim Lenters027: J18 1x Bheat 1[3]08:09,914e
WILWillem III 2Sem Aslier027: J18 1x Bheat 1[7]08:08,003e
WILWillem IIIMichiel Mantel026: J18 1x Aheat 2[4]07:41,081e
WILWillem III/NereusJoris Bruil060: B 1xvoorwedstrijd 1[4]07:40,021e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/RICMichiel Moerman209: J18 2-A-finale [1]07:30,364e
WILWillem III 1Max Ponsen209: J18 2-A-finale [4]07:14,782e
WILWillem III 2Koen van den Herik209: J18 2-A-finale [3]07:09,941e
WILWillem III 2Simon van Dorp208: J18 1xhalve-finale 3[2]08:06,376e
WILWillem III 1Lex van den Herik208: J18 1xhalve-finale 1[5]07:38,311e
WILWillem III/RICMichiel Moerman209: J18 2-herkansing [4]09:27,024e
WILWillem III 5Sem Aslier208: J18 1xherkansing 6[3]12:38,445e
WILWillem III 6Tim Lenters208: J18 1xherkansing 6[2]11:28,103e
WILWillem III 3Julien Rühl208: J18 1xherkansing 4[4]10:13,732e
WILWillem III 2Simon van Dorp208: J18 1xherkansing 4[3]09:54,081e
WILWillem III 2Koen van den Herik209: J18 2-voorwedstrijd 2[2]07:35,611e
WILWillem III/RICMichiel Moerman209: J18 2-voorwedstrijd 1[3]08:01,702e
WILWillem III 1Max Ponsen209: J18 2-voorwedstrijd 1[4]07:50,511e
WILWillem III 3Julien Rühl208: J18 1xvoorwedstrijd 6[6]08:25,492e
WILWillem III 4Floris de Widt208: J18 1xvoorwedstrijd 5[6]08:49,486e
WILWillem III 2Simon van Dorp208: J18 1xvoorwedstrijd 5[5]08:16,883e
WILWillem III 5Sem Aslier208: J18 1xvoorwedstrijd 3[2]08:49,693e
WILWillem III 1Lex van den Herik208: J18 1xvoorwedstrijd 3[5]08:10,371e
WILWillem III 6Tim Lenters208: J18 1xvoorwedstrijd 1[3]09:20,545e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Jiri de Vos143: J18 1xheat 1[6]07:53,953e
WILWillem III 2Jiri de Vos026: J18 1x Bheat 3[2]07:46,141e
WILWillem III 3Koen van den Herik038: J16 1x Bheat 4[6]07:59,803e

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 juni 2012 t/m 03 juni 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 1Koen van den Herik151: J16 2xheat 3[6]07:34,341e
WILWillem III 3Max Ponsen037: J16 1x Aheat 2[7]07:38,341e
WILWillem III 2Koen van den Herik037: J16 1x Aheat 1[5]08:03,415e

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2011 t/m 03 juli 2011
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIJulius van der Meer145: J18 2xheat 2[4]07:11,882e
WILWillem IIIJulius van der Meer027: J18 2xheat 1[4]07:16,763e