Charlotte Russel

59 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 juni 2019 t/m 30 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/TrompAnna Meijers146: M18 4-A-finale [5]08:17,683e
WILWillem IIICharlotte Russel039: M18 2-A-finale [6]08:17,083e

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 juni 2019 t/m 16 juni 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HOOHoop-combiJet Zandbergen041: M18 8+A-finale [6]07:22,843e
WILWillem III/Hunze/VikingJet Zandbergen146: M18 4-A-finale [4]07:32,783e

Westelijke Regatta 2019

18 mei 2019 t/m 19 mei 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AMSAmstel/Willem III/RICCharlotte Russel146: M18 4-A-finale [5]08:03,172e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 april 2019 t/m 21 april 2019
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIICharlotte Russel018: M18 2-A-finale [3]08:44,512e
WILWillem IIICharlotte Russel119: M18 2xA-finale [4]08:37,132e
WILWillem IIICharlotte Russel119: M18 2xvoorwedstrijd 1[4]08:25,201e
WILWillem IIICharlotte Russel018: M18 2-time-trial 07:59,532e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 juni 2018 t/m 01 juli 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIICharlotte Russel022: JW 2xA-finale [5]08:41,823e
WILWillem IIICharlotte Russel022: JW 2xvoorwedstrijd 1[4]08:36,893e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 juni 2018 t/m 17 juni 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIICharlotte Russel040: M18 2xA-finale [2]07:52,365e
WILWillem IIICharlotte Russel040: M18 2xvoorwedstrijd 1[2]07:50,932e
WILWillem III/VikingCharlotte Russel147: M18 4xA-finale [3]07:10,354e

Westelijke Regatta 2018

19 mei 2018 t/m 20 mei 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIICharlotte Russel040: M18 2xA-finale [7]08:12,574e
WILWillem IIICharlotte Russel040: M18 2xvoorwedstrijd 1[3]08:29,233e

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 april 2018 t/m 22 april 2018
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 3Charlotte Russel019: M18 1xD-finale [6]08:54,044e
WILWillem III 3Charlotte Russel019: M18 1xkwart-finale 4[6]09:22,526e
WILWillem III 3Charlotte Russel019: M18 1xtime-trial 07:57,9821e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
HUNHunze/Willem IIIJet Zandbergen137: M18 4xA-finale [5]07:28,472e
WILWillem III 2Charlotte Russel141: M16 1xheat 4[5]08:47,383e
WILWillem III/Maas/Leythe/HemusIsabel van Opzeeland039: M16 8+A-finale [4]07:00,711e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GOUGouda/RIC/Willem III/AmstelJet Zandbergen039: M16 8+A-finale [4]07:02,672e
WILWillem IIICharlotte Russel037: M16 2xA-finale [1]07:55,016e
WILWillem IIICharlotte Russel037: M16 2xhalve-finale 2[5]07:48,413e
WILWillem IIICharlotte Russel037: M16 2xvoorwedstrijd 3[3]08:05,492e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen142: M16 4xA-finale [1]07:06,802e

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 mei 2017 t/m 21 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen146: M16 4xA-finale [6]07:43,112e
WILWillem III/AmstelJet Zandbergen146: M16 4xvoorwedstrijd 2[5]07:23,792e
WILWillem IIIAnne Kooijenga037: M16 2xA-finale [7]08:17,145e
WILWillem IIIAnne Kooijenga037: M16 2xvoorwedstrijd 2[7]08:07,602e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 3Charlotte Russel020: M16 1xD-finale [5]08:51,682e
WILWillem III 3Charlotte Russel020: M16 1xkwart-finale 3[2]09:07,835e
WILWillem III 3Charlotte Russel020: M16 1xtime-trial 08:20,9214e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIIsa Nienhaus152: M16 4xA-finale [2]07:25,582e
WILWillem III 2Charlotte Russel151: M16 1xheat 1[4]08:48,243e
WILWillem III 2Jet Zandbergen037: M16 2xA-finale [1]08:09,566e
WILWillem III 2Jet Zandbergen037: M16 2xvoorwedstrijd 1[2]08:01,702e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 4Charlotte Russel037: M16 2xvoorwedstrijd 1[3]08:25,985e
WILWillem III 2Isa Nienhaus152: M16 4xB-finale [6]07:21,331e
WILWillem III 2Isa Nienhaus152: M16 4xvoorwedstrijd 1[2]07:19,144e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 4Charlotte Russel122: JW 2xvoorwedstrijd 3[4]09:06,774e
WILWillem III 2Isa Nienhaus037: JW 4xA-finale [2]07:50,995e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 2Isa Nienhaus152: M16 4xA-finale [2]07:31,694e
WILWillem IIIFien van Westreenen034: M18 8+A-finale [4]07:23,682e
WILWillem III 2Charlotte Russel033: M18 2xB-finale [5]08:19,396e
WILWillem III 2Charlotte Russel033: M18 2xvoorwedstrijd 2[2]08:24,714e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem III 3Charlotte Russel211: M16 1xC-finale [4]
WILWillem III 3Charlotte Russel211: M16 1xherkansing 1[6]
WILWillem III 3Charlotte Russel211: M16 1xtime-trial 09:51,6714e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIIsa Nienhaus153: M16 4*A-finale [4]08:04,463e
WILWillem III/ZwolscheCharlotte Russel038: M16 4x (NK)voorwedstrijd 2[5]07:34,924e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
WILWillem IIIIsa Nienhaus227: M16 4*A-finale [4]08:30,714e