Floor Stam

145 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 juli 2017 t/m 02 juli 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Dionne Kliffen124: DG 2xA-finale [5]07:29,703e
AEGAegir 1Dionne Kliffen124: DG 2xvoorwedstrijd 1[5]07:41,372e
AEGAegir/NjordDonna Christen018: DE 4- (NSK)A-finale [5]06:57,231e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 juni 2017 t/m 25 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/TritonMarleen Schumacher130: W 8+ (Aegon Open National Championship)A-finale [2]06:21,944e
AEGAegir/TritonMarleen Schumacher130: W 8+ (Aegon Open National Championship)voorwedstrijd 1[1]06:23,892e

ZRB 2017

10 juni 2017 t/m 11 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJosephine Grevers121: DE 2-A-finale [1]07:46,832e

Damen Raceroei Regatta

06 mei 2017 t/m 07 mei 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam122: DG 4-A-finale [3]07:39,331e
AEGAegirFloor Stam122: DG 4-voorwedstrijd 2[4]07:59,881e
AEGAegirFloor Stam018: DE 4-A-finale [4]09:02,413e
AEGAegirFloor Stam020: DG 2-A-finale [4]09:03,562e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 april 2017 t/m 23 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Floor Stam246: DB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:28,472e
AEGAegirFloor Stam011: DE 1x (NK)time-trial 07:52,0526e

134e Varsity

09 april 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam002: Dames VierA-finale [1]07:17,923e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam125: DSA 2- (NSK)A-finale [3]07:33,511e
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-A-finale [4]06:56,901e
AEGAegirFloor Stam125: DSA 2- (NSK)voorwedstrijd 2[2]07:32,851e
AEGAegirFloor Stam018: DSA 4- (NSK)A-finale [4]06:55,675e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-A-finale [4]07:11,505e
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-voorwedstrijd 2[3]07:03,401e
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4-A-finale [5]06:51,231e
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4-voorwedstrijd 1[4]06:54,591e

ZRB 2016

11 juni 2016 t/m 12 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (1000m Knock Out)A-finale [3]
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (1000m Knock Out)halve-finale 2[3]
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (1000m Knock Out)time-trial 03:26,833e
AEGAegir 1Floor Stam125: DSA 2-A-finale [4]07:50,311e
AEGAegirFloor Stam018: DSA 4-A-finale [2]07:02,351e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 juni 2016 t/m 05 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam045: W 8+A-finale [6]06:57,635e
AEGAegirFloor Stam026: W 2-A-finale [3]07:56,573e
AEGAegirFloor Stam026: W 2-voorwedstrijd 1[1]07:30,942e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Floor Stam125: DSA 2-A-finale [2]07:40,332e
AEGAegirFloor Stam129: DO 4-A-finale [1]06:55,453e
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (Development Klassement)A-finale [2]06:57,791e
AEGAegirFloor Stam023: DDev 4- (Development Klassement)voorwedstrijd 2[2]07:05,151e

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 mei 2016 t/m 08 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam020: DO 2-A-finale [4]07:42,061e
AEGAegirFloor Stam020: DO 2-voorwedstrijd 2[4]07:53,241e

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 april 2016 t/m 24 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam207: DSA 2- (NK)A-finale [8]08:09,464e
AEGAegirFloor Stam207: DSA 2- (NK)halve-finale 2[5]08:37,523e
AEGAegirFloor Stam207: DSA 2- (NK)time-trial 08:05,823e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirLotje Mulder129: DO 4-A-finale [3]07:03,653e
AEGAegirLotje Mulder018: DSA 4- (NSK)A-finale [4]06:59,033e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirLotje Mulder112: W 4-A-finale [2]06:57,392e
AEGAegirLotje Mulder033: W 4-voorwedstrijd 2[3]07:38,443e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 1Lotje Mulder129: DO 4-A-finale [3]07:21,491e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirLotje Mulder130: DO 4-A-finale [4]06:58,132e
AEGAegirLotje Mulder023: DDev 4-A-finale [5]06:54,562e
AEGAegirLotje Mulder023: DDev 4-voorwedstrijd 1[3]07:05,082e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirLotje Mulder023: DDev 4-voorwedstrijd 1[7]07:56,914e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam217: DB 1xA-finale [7]08:44,626e
AEGAegirFloor Stam217: DB 1xvoorwedstrijd 1[3]08:38,312e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam136: DB 1xA-finale [2]08:34,775e
AEGAegirFloor Stam136: DB 1xvoorwedstrijd 2[3]08:24,812e
AEGAegir 2Floor Stam018: DN 1xvoorwedstrijd 3[7]08:25,814e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 juni 2014 t/m 29 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam051: WDev 4-A-finale [4]07:02,465e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/HunzeFloor Stam129: DSA 8+A-finale [5]06:55,483e
AEGAegir 2Floor Stam130: DO 4-A-finale [5]07:05,612e
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4-A-finale [4]07:10,242e
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4-voorwedstrijd 2[3]07:30,171e

ARB / Aegon NK 2014

07 juni 2014 t/m 08 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam133: DN 4-A-finale [4]07:34,721e
AEGAegirFloor Stam133: DN 4-voorwedstrijd 1[5]07:14,411e
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4-A-finale [2]06:57,122e
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4-voorwedstrijd 2[4]07:54,593e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam132: DN 4-A-finale [6]07:14,383e
AEGAegirFloor Stam132: DN 4-voorwedstrijd 3[4]07:15,732e
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4- (DK)A-finale [4]07:08,083e
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4- (DK)voorwedstrijd 3[3]07:18,601e

ZRB 2014

10 mei 2014 t/m 11 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4- (1000m Knock Out)B-finale [3]03:39,642e
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4- (1000m Knock Out)halve-finale 2[3]03:41,562e
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4- (1000m Knock Out)kwart-finale 4[3]03:38,561e
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4- (1000m Knock Out)time-trial 03:35,663e
AEGAegirFloor Stam132: DN 4-A-finale [2]07:08,411e
AEGAegirFloor Stam132: DN 4-voorwedstrijd 2[2]07:14,881e

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 april 2014 t/m 20 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam111: DO 4-voorwedstrijd 2[2]07:24,821e
AEGAegirFloor Stam006: DDev 4-A-finale [5]08:26,201e
AEGAegirFloor Stam006: DDev 4-voorwedstrijd 3[6]07:53,861e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam129: DSA 8+ (NSK)A-finale [2]07:18,435e
AEGAegirFloor Stam129: DSA 8+ (NSK)voorwedstrijd 1[4]07:30,553e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+A-finale [2]07:10,822e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+voorwedstrijd 2[2]07:05,663e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 juni 2013 t/m 30 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam135: WFm 8+A-finale [2]06:44,545e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+A-finale [6]07:38,012e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+voorwedstrijd 2[4]07:58,843e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam136: DB 8+A-finale [4]07:24,521e
AEGAegirFloor Stam136: DB 8+voorwedstrijd 2[5]07:29,161e
AEGAegirFloor Stam030: DEj 8+A-finale [2]07:18,313e
AEGAegirFloor Stam030: DEj 8+voorwedstrijd 1[4]07:40,533e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam138: DB 8+A-finale [4]07:52,692e
AEGAegirFloor Stam138: DB 8+voorwedstrijd 1[3]08:16,061e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+A-finale [3]08:05,953e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+voorwedstrijd 2[5]07:38,482e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam138: DB 8+voorwedstrijd 2[4]07:20,994e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+ (1000m Knock Out)C-finale [3]03:25,951e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+ (1000m Knock Out)kwart-finale 2[2]03:27,762e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+ (1000m Knock Out)time-trial 03:22,785e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam136: DB 8+voorwedstrijd 2[3]07:18,914e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+ (EJK)B-finale 07:37,151e
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+ (EJK)voorwedstrijd 1[7]07:58,283e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam004: Dames AchtA-finale [6]07:12,066e
AEGAegirFloor Stam004: Dames Achtvoorwedstrijd 3[3]07:09,652e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam010: D 4e divisie 8+time-trial 31:45,88e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFloor Stam063: DEj 8+time-trial 22:13,47e

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 juni 2012 t/m 01 juli 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJessica Koortens171: DTal 8+heat 1[5]07:16,992e