Florentine Hogenhuis

166 races

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 juni 2017 t/m 04 juni 2017
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
VIDVidar/AegirThomas Nijhuis114: LG 4+A-finale [1]07:16,046e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 juli 2016 t/m 03 juli 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/TritonReint Beuling116: LSA 8+ (NSK)A-finale [6]05:57,092e

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 juni 2016 t/m 19 juni 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
INAIndonesia/AegirArdi Isadi116: LSA 8+A-finale [1]05:49,862e

Hollandia Roeiwedstrijden

21 mei 2016 t/m 22 mei 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/TritonWessel Dam116: LSA 8+A-finale [4]

133e Varsity

10 april 2016
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirKoen Wesselink001: Oude Viervoorwedstrijd 1[2]07:05,785e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 juli 2015 t/m 05 juli 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJens Schepers106: O 4+A-finale [4]06:44,014e
AEGAegirJens Schepers106: O 4+voorwedstrijd 2[2]06:46,051e
AEGAegirToone Boerman014: LN 4+voorwedstrijd 3[7]06:50,703e

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 juni 2015 t/m 28 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Sandor134: LMFm 8+A-finale [1]06:15,262e

ZRB 2015

20 juni 2015 t/m 21 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+ (1000m Knock Out)A-finale [2]03:10,301e
AEGAegirMenno van Blitterswijk074: SA 4+A-finale [3]07:04,033e
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+ (1000m Knock Out)halve-finale 1[2]03:10,031e
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+ (1000m Knock Out)kwart-finale 3[3]03:00,611e
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+ (1000m Knock Out)time-trial 03:01,765e

ARB / Aegon NK 2015

06 juni 2015 t/m 07 juni 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/LagaLotje Mulder129: DSA 8+ (NK)B-finale [4]07:02,202e
AEGAegir/LagaLotje Mulder129: DSA 8+ (NK)voorwedstrijd 2[2]06:45,394e
AEGAegir 2Niels Caesar006: N 4+voorwedstrijd 1[5]07:01,525e

Westelijke Regatta 2015

23 mei 2015 t/m 24 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirJens Schepers106: O 4+A-finale [5]06:38,841e
AEGAegirJens Schepers106: O 4+voorwedstrijd 1[3]06:53,221e
AEGAegirJens Schepers006: N 4+A-finale [4]07:33,231e
AEGAegirJens Schepers006: N 4+voorwedstrijd 1[6]07:14,191e

Damen Raceroei Regatta

02 mei 2015 t/m 03 mei 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+A-finale [6]06:18,216e
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+voorwedstrijd 2[6]06:27,152e
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+B-finale [5]06:38,692e
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+voorwedstrijd 2[5]06:23,424e

Hollandia Roeiwedstrijden

17 april 2015 t/m 19 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirRen?e Baeten044: LDEj 4* (EJK)A-finale [6]07:47,271e
AEGAegirRen?e Baeten044: LDEj 4* (EJK)herkansing 1[4]08:10,981e
AEGAegirRen?e Baeten044: LDEj 4* (EJK)voorwedstrijd 1[4]08:55,976e

132e Varsity

05 april 2015
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirFlorine Bax025: DO 4+A-finale [3]

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 juli 2014 t/m 06 juli 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyas/AegirJeroen van Schaik012: LN 4+A-finale [3]07:07,093e
GYAGyas/AegirJeroen van Schaik012: LN 4+voorwedstrijd 2[6]07:11,182e

Internationale Martini Regatta 2014

21 juni 2014 t/m 22 juni 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir 2Rutger Bianchi116: LSA 8+A-finale [3]06:15,011e

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 mei 2014 t/m 25 mei 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/OrcaLara Kranendonk019: DN 4+voorwedstrijd 2[6]08:05,094e

131e Varsity

06 april 2014
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
GYAGyasJeroen van Schaik043: LN 4+A-finale [3]06:58,402e
GYAGyasJeroen van Schaik052: LB 4+A-finale [3]07:05,681e

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 juli 2013 t/m 07 juli 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirArjen Brands124: LB 4+voorwedstrijd 1[6]07:52,803e

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 juni 2013 t/m 23 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirArjen Brands124: LB 4+A-finale [6]08:14,522e
AEGAegirArjen Brands012: LN 4+voorwedstrijd 1[2]08:22,954e

ARB / Aegon NK 2013

08 juni 2013 t/m 09 juni 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHanno Maassen124: LB 8+voorwedstrijd 2[5]07:04,094e
AEGAegir 1Hanno Maassen019: LN 4+A-finale [4]07:40,211e
AEGAegir 1Hanno Maassen019: LN 4+voorwedstrijd 2[5]07:49,061e

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 mei 2013 t/m 26 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegir/LagaHanno Maassen125: LB 8+B-finale [4]
AEGAegir/LagaHanno Maassen125: LB 8+voorwedstrijd 1[3]07:48,545e
AEGAegir 1Hanno Maassen012: LN 4+A-finale [6]08:35,756e
AEGAegir 1Hanno Maassen012: LN 4+voorwedstrijd 1[2]07:57,113e

ZRB 2013

11 mei 2013 t/m 12 mei 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHanno Maassen125: LB 8+B-finale [3]06:40,184e
AEGAegirHanno Maassen125: LB 8+voorwedstrijd 2[3]06:35,563e
AEGAegirHanno Maassen014: LEj 8+ (1000m Knock Out)time-trial 03:08,5413e

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 april 2013 t/m 21 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHanno Maassen124: LB 8+voorwedstrijd 2[3]06:32,283e
AEGAegirHanno Maassen013: LEj 8+ (EJK)B-finale [5]07:13,876e
AEGAegirHanno Maassen013: LEj 8+ (EJK)voorwedstrijd 3[5]07:32,924e

130e Varsity

07 april 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHanno Maassen003: Lichte Achtvoorwedstrijd 1[4]06:39,315e

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 maart 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHanno Maassen006: LH 4e divisie 8+time-trial 29:05,711e

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 februari 2013 t/m 24 februari 2013
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirHanno Maassen062: LEj 8+time-trial 20:14,29e

129e Varsity

08 april 2012
ploegslagwedstrijdnummerracebaantijdpos.
AEGAegirCrijn Sijpkens005: Ov4+A-finale [6]
AEGAegirCrijn Sijpkens005: Ov4+voorwedstrijd 1[4]07:55,622e